Hockeydames verrassen koploper Uden Hockeyheren verliezen van Mierlo Sportnieuws -inftS 7 VTU-Telecom en Plus Van Dijck periodekampioen Red Stars pakt eindelijk punten After Fifty's verliest spannend duel Wisselbeker Schoolbowling- toernooi naar Merselo Overtuigende zege dames Rooyse VK Heren Rooyse VK verliezen vijfsetter Set Up verlies in Gennep Bridge in Venray e.o. Li P r< S Red Stars verder naar achtste finales Set Up Rooyse VK U vergeet toch niet dei drive vanVenray-Divinoli €12,00 /per persoon, stolt bankrekening no, 68,321 PE&L ë.N MAAS Donderdag 4 november 2004 - Pai Na een weekje rust was het ritme van dames 1 van Hockeyclub Venray niet verstoord. Integendeel, koploper Uden 4 liep in Venray averij op: 3-2. Al na 30 seconden spelen was het Sanne wouters die voor de 1-0 zorg de. Een onverwacht begin tegen de Udense koploper. Helaas mochten de Venravse hockeydames hier maar tien minuten van genieten. Via twee treffers namen de gasten de leiding in het duel. Ondanks dat Venray het beste spel liet zien. kwamen de dames pas vlak voor de rust op gelijke hoogte door Ingrid Herraets. Na een pep-talk in de rust van oud coach Leon Schellens speelde Venray een puike tweede helft. Het was uit eindelijk Sanne Wouters die deze mid dag voor de tweede keer scoorde en de 3-2 eindstand op het scorebord zette. Een puike prestatie van de Ven- rayse hockeydames. Afgelopen zondag hebben de hoc keyheren van Venray hun wedstrijd tegen Mierlo verloren met 3-6. Mierlo' begon weinig alert aan de wedstrijd en al na een minuut zette Paul Mels- kens Venray op voorsprong. Daarna liet Mierlo echter zien dat zij wel degelijk goed kunnen hockeyen en al in de rust stond Venray met 1-3 ach ter. Na de rust wist Mierlo nog twee keer te scoren. Daarna kwam Venray weer beter in de wedstrijd en maakte Ward Buddiger de tweede treffer voor de thuisploeg. Niet veel later sloeg Wouter Clermonts een goed uit gevoerde strafcomer binnen. Even kreeg Venray nog hoop op een punt je, maar nadat Mierlo nog een keer scoorde was de wedstrijd gespeeld. Een terechte overwinning dus voor het vooral technisch betere Mierlo. Volgende week spelen de heren uit tegen DVS. Uitslagen le Klasse: Scores-VTU-Telecom 12-16 Café de Buren-BT Hoeijmakers 20-8 La Mousse-Kantoor v.d. Boomen 6-22 Sigma's/Comelco-BT Jamin 18.5-95 Moeizaam ging het wel tegen de zich fel verzettende Scores, maar de winst was toch voor VTU-Telecom. dat door deze overwinning de eerste periodetitel binnenhaalde met een sterk spelende Ben van Rens met zijn 647-serie. Sigma's/Comelco, met Lars Lenssen (serie 610) als beste man. klom door de overwinning op BT Jamin, waarin Mat van Houdt met 258 de hoogste herengame op zijn naam schreef, naar de tweede plaats en ver drong daar BT Hoeijmakers, dat zijn meerdere moest erkennen in Café de Buren. Kantoor v.d. Boomen verliet de laat ste plaats door royaal te winnen van La Mousse. Cyriel Winters scoorde met 657 de hoogste serie bij de heren en Fien Jenniskens, de laatste tijd in topvorm getuige haar vorige week gevestigde huisrecord met een game van 265. scoorde het best van de dames met een 224-game en 638- serie. Uitslagen 2e Klasse: The Nitwits-Strikers/Groeipunt 3-25 VvGI/V Rensch-Altijd Raak/AVIT 25-3 Club Up-Red Arrows 8-20 Hit Miss-Plus G. van Dijck 10-18 Mariëlle Moors, met een 211-game en 526-serie de beste dame, voerde haar Plus Van Dijckteam naar een regelma tige zege op Hit Miss en tevens naar de eerste periodetitel. De Nitwits handhaafde zich bovenin ondanks de dikke nederlaag, die geslikt moest worden van Strikers/Groeipunt, waar in René van Holstein met 221 de hoogste herengame scoorde V.v.G.I./van Rensch, met Mike Berg- hammer als de man met de hoogste serie (557), verpletterde Altijd Raak/AVIT en Red Arrows boekte tegen Club Up de eerste overwinning van dit seizoen Uitslagen Trioleague: De Joepies-BT A.W.I. Isolatie 11-10 BT Kuijten Ass.-Bokual/Mijling 17-4 Hit Miss-Pinhunters 12-9 Proshop RBVenray-Crash 10-11 Sigma's/Comelco-Nutrivisie 15-6 Plus G. van Dijck-BT Jamin 5 -16 De Joepies, die maar net baas bleven over A.W.I Isolatie, namen de leiding weer over van Bokual/Mijling, dat een verrassend grote nederlaag leed tegen het Kuijtentrio. Crash, dat net een punt meer haalde dan Proshop RBVenray in hun onderlinge strijd, steeg daardoor naar de tweede plaats net slechts drie punten minder dan de leider. Ook hier was Crash-speelster Fien Jenniskens met een 200-game en 571-serie weerde beste dame De Sig ma's deden via hun grote overwin ning op Nutrivisie en stegen naar de vierde plaats. De hoogste game bij de heren kwam op naam van Pinhunter Toon Fleurkens met liefst 287 Mar- tijn Magermans (Joepies) zette met 680 de hoogste serie neer. Bedrijfsbowlen In de vijfde Klasse is het team van Belasting Adviesbureau Voermans via een 19-10 zege op Bouwbedrijf Raedts 2 de nieuwe koploper. Raedts 2 blijft nog wel tweede, maar wordt op een punt gevolgd door N.L.W. dat evenwel niet kon winnen van Geelen Beton 2, dat won met 18-10. Manders Automation was met 21-7 te sterk voor A P Tandtechniek In de zesde Klasse voert Rabobank na de tweede ronde de ranglijst aan door een 24.5-3.5 overwinning op Hollman Advies. Keijsers/Manders steeg door een 18-10 zege op De Aan pak naar de derde plaats, maar De Aanpak blijft tweede. Jenniskens Installatie bleek met 17-il net wat sterker dan Eendracht Maakt Sterk (E.M.S.). Harrie Claessens-League Gezien het geringe aantal perso nen, dat tijdens de herfstvakantie aan wezig was, werd geen Huisleague (teamcompetitie) gespeeld. In plaats daarvan werd de Harrie Claessens- League (individuele competitie) gespeeld. En er werden goede scores neergezet, wat o.a. leidde tot verbete ring van twee persoonlijke records, te weten: Mark Houtappels (140) en Ken Litjens (111). De hoogste game van de dag kwam op naam van Luke Verhoeven met 205, die daarmee slechts één pin verwijderd bleef van zijn PR. Hij was ook de beste speler van de dag met een gemiddelde van 177,33 met Bram Snellen als goede tweede (169,50 gem En Richard Addae kwam eveneens tot een zeer respectabel gemiddelde van 153,60. Jelle Creemers, net een paar uurtjes terug van vakantie, toverde een mooie 194-er uit zijn hoge hoed. Stef Billekens herstelde zich keurig na een stroeve start met 181 en 185. Antoon Camps (154,50 gem.) kwam tot een keurige 179 net als Robbert Jansen. Eric Minten (172), Kevin Litjens (168), Jeroen Bergmans (140) en Jimi Jacobs (139) lieten zien, dat er in de toekomst met hen rekening dient te worden gehouden Bij de meisjes was Patricia Camps oppermachtig met een gemiddelde van 151,25 en 166 als hoogste game. Voor de stand had dit •tot gevolg, dat Jelle Creemers nu met 117 punten de leiding behoudt met Antoon Camps (113 punten) op het vinkentouw. Richard Addae (97 pt) gaat als derde Wendy Camps (82) en Patricia Camps (75) vooraf. Zaterdag a.s. wordt Huisleague gespeeld om 11 30 uur Zondag werd in de hal van TTV Red Stars de plaatsingsronde gespeeld voor de achtste finale van de Nationa le Jeugdmeerkampen. Met 9 spelers nam Red Stars deel, waarvan de poule bij de pupillen spannend was. Van de 8 waren 4 deelnemers van Red Stars: Raoul Helmes, Max Thijssen, Tom Thijssen en Mustafa Ali. Slechts vier plaatsen waren beschikbaar voor de achtste finale en het werd uiteindelijk ook spannend. Raoul won alles en werd knap eerste. Max verloor alleen van Raoul en werd tweede. Tom en Mustafa maakten het zich moeilijk, waardoor uiteindelijk alleen Tom zich wist te plaatsen. Mustafa eindigde gedeeld vierde, maar miste door het onderling resultaat de achtste finale. Bij de kadetten speelde Ernest Cruysberg een puike reeks wedstrij den. Hij verloor alleen van Yom van Hout. Ben Hortulanus werd vierde en plaatste zich ook, al speelde hij die dag een beetje wisselvallig Deni Spa- hic speelde weinig geïnspireerd en werd uitgeschakeld. Bij de meisjes wisten Justine Janssen en Daphne van Vegchel zich knap te plaatsen. Justine werd heel knap tweede. Daphne plaatste zich met één gewonnen wed strijd. Volleybalclub Raadpleeg ook onze teletekstpagina's 650 en 651 op TV Reindonk. Website: www.vcsetup.nl. Algemeen secretari aat: Beatrixstraat 29, Meerlo, tel. 0478-698844 E-mail adres: setup- meerlo-wanssum@hccnet.nl Uitslagen: Dames: Flamingo's 2-Set Up 1 3-1 MVC '64-Set Up 3 3-1 MVC '64 3-Set Up 5 0-4 Jeugd: Meisjes Cl- VC Velden 2-0 Meisjes Cl-Hovoc 2-1 Hovoc-Set Up Nivo 5 2-0 VC Athos'70 4-Set Up Nivo 5 1-1 Heren Recreanten: VC Meterik-Set Up 3 3-2 Vokon 2-Set Up 4 4-0 Programma zaterdag 6 nov.: Heren: Set Up-AV Flash/Klein Vink 17.00 Dames: Set Up-Pex/HHC 17 00 Set Up 2-VC Pansign 19.00 Set Up 3-Rooyse VK 19.00 Set Up 5-Rooyse VK 3 19 00 Programma zondag 7 nov.: Jeugd: Set Up MB-VC Linne 12.30 Set Up MCI te Meerlo 12.30 Set Up Nivo 6 te Meerlo 14.00 Set Up 5 te Arcen v.10.10 Set Up Nivo 4 te Panningen v. 11.00 Heren recreanten: Set Up 1-VC Athos 1 10.00 Set Up 2-VVT 10.00 Set Up 4-VC Meterik 3 10.00 Programma donderdag 11 nov.: Dames recreanten: Set Up 1-Tupos 1 20.30 Set Up 2-Rooyse VK 2 20.30 PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Uitslagen Basisscholentoemooi le plaats: Antonius Veulen l, De Hommel l en 2, Petrus Banden 2, Wil- librordusschool Geysteren 2, Coninx- hof 1, en De Vlaswei 5. Deze teams spelen op 5 maart 2005 de finale in Nederweert waar alle finalisten van Limburg en Oost Brabant spelen om de hoogste plaats van de Nevobo regio Zuid-Oost. Programma zaterdag 6 nov.: Wedstrijden Gymzaal de Essel 12.15- 16.00 uur JB1D RVKl-Civitas 1 12.45 JB1C RVK2-Sportivo 1 14.30 Meerlo-RVK Dl 19.00 Meerlo-RVK D2 17 00 Broekhuizenvorst-RVK D4 16.30 IVan Zaterdag speelde het damesteam van TTV Red Stars thuis de eerste wedstrijd in de degradatiegroep van de eredivisie tafeltennis. Tabak Bouw materialen uit Harkstede bleek met 4- 3 te sterk, hoewel een week eerder nog met 7-0 werd verloren. De gasten traden enigszins verzwakt aan zonder de zwangere Dong Li, maar deson danks wist Red Stars met sterk spel de punten ook te pakken. Vooral de winst van Sabina Larmené op Cathry Hof was knap: met 3-0 versloeg ze de international. Kelly Willems en Sand ra Leijten wonnen beiden van Kirsten Heinen. Met name Kelly had in haar partij tegen Hof nog een kans op winst, en dus op een 4-3 overwin ning, maar na de eerste gamewinst was de pijp leeg. Nederlands kam pioene Melissa Muller speelde zater dag ongeïnspireerd, maar bleef deson danks makkelijk overeind. Op 27 november volgt de cruciale wedstrijd tegen Amsterdam '78, eveneens een thuiswedstrijd. De wedstrijd begint om 17.30 uur. Zondag werden de kwartfinales gespeeld van de B-Meer kampen voor senioren. Sabina Lar mené werd mooi eerste in haar poule. Kelly Willems en Ellen Ras hadden het moeilijker en wisten zich in hun poule maar net als vierde te plaatsen. Op 21 november zijn de halve finales. In de le klasse van de bedrijfscom- petitie tafeltennis van Red Stars wer den de volgende wedstrijden gespeeld. NLW-Peters Voegwerken 3-7 NLW had Wilbert Janssen weer in de gelederen en dat leverde NLW twee winstpartijen op. Wilbert won zowel van Frans van Meijel en van Peter Ver- haegen maar verloor toch wel verras send van Mark v.d Langenberg. Mark was deze avond goed op dreef al moest hij wel heel diep gaan tegen Wilbert Janssen, die hij in de laatste en 5e game met 16-14 de baas bleef. NLW won ook het dubbel en daarom sprokkelde NLW toch nog 3 puntjes bij elkaar. Jan van Gerven bleef wat achter en kon geen winstpartij note ren deze avond evenals Marjo Lange. Frans van Meijel en Peter Verhaegen wonnen elk twee partijen en zijn Adviesbureau Brandveiligheid gepas seerd op de ranglijst en staan nu 4e als stevige middenmoter. Huggers Electronika-Herbalife 8-2 Geert Huggers, Frans Larmene en Cees Min behaalden zoals verwacht een ruime overwinning op Herbalife, waar Jos Volleberg weer aanwezig was na een paar wedstrijden te heb ben gemist. Jos won van Frans Larme ne, omdat Frans z'n spïnballen vooral in de eerste game niet uit de verf kwamen. De partij tussen Cees Min en Jos Volleberg was ook erg span nend Cees timmerde er weer flink op los doch niet altijd even secuur. Uit eindelijk won Jos ook van Cees Min Wel moest hij zijn meerdere erken nen in captain Geert Huggers die na vier spannende games Jos versloeg Maria Willems en Anne Say kwamen tegen deze sterke koploper niet tot winst en dat is zeker geen schande. VBit-After Fifty's (2) 10-0 Het reserveteam van After Fifty's Meerlo-RVK D3 Odiliapeel-RVK Hl Conoinxhof-RVK H2 Horst-RVK MB1 Horst-RVK MB2 H-America-RVK MC2 Gemert-RVKeJCl 19.00 1930 1900 15.00 15.00 14.15 1330 Programma zondag 7 nov.: Wedstrijden De Wetteling 10.00- 12.30 uur RVKIHV-Asterix RVK2HV-HVC 3 Programma maandag 8 nov.: DV1A RVKl-Grashoek 1 Essel a.19.30 Aan het 24e Schoolbowlingtoer- nooi, dat georganiseerd werd door de Bowlingvereniging Venray in samen werking met Restaurant Bowling Ven ray werd deelgenomen door 18 basis scholen uit de gemeente Venray met in totaal 405 kinderen uit de groepen 6, 7 en 8. De school van St. Jan de Doper uit Merselo was het meest suc cesvol, want met een eerste plaats bij groep t en twee derde plaatsen bij de groepen 6 en 8 werd ook nog de door de Firma Henk Hoeijmakers geschon ken wisselbeker gewonnen. Ook de school De Hommel deed het prima met twee eerste plaatsen bij de groe pen 6 en 8. Bij de groepen 6 was de tweede plaats voor de St. Odaschool uit Ysselsteyn, bij de groepen 7 voor De Stek uit Castenray en bij de groe pen 8 voor De Meulebeek uit Oos trum. De derde plaats bij de groepen 7 werd bezet door De Vlaswei De volledige uitslag is te vinden op de website van de Bowlingvereniging Venraywww.bowlingvenray.nl kreeg er flink van langs tegen titelkan didaat Vbit, die de maximale score behaalde. Geert van Boven, Wim Vul- lings en Patrick Hendriks bleven dus ongeslagen en ook het dubbel won nen zij vrij simpel. Bert Engels, Mena Berhitu en Gerard Moors bleven beteutert achter en beraden zich op hun toekomst. Echter een schande is het niet tegen dit sterke team van Vbit. VBit kruipt dus weer twee pun ten dichterbij de koploper Huggers en dus blijft het spannend aan kop van de le klasse. Adviesbureau Brandveiligheid- After Fifty's (1) 6-4 After Fifty's begon erg voortvarend aan deze wedstrijd en stond al snel op een 4-0 voorsprong inclusief het dub belspel. Piet Verstappen, Janos Ros- manics en Elly Moors waren verant woordelijk voor deze winstpartijen. Het werd echter 4-1 door winst van Gerda van Meijel na 5 spannende games tegen een altijd stugge Elly Moors en zelfs 4-2 door Ton Peeters na winst in 3 games tegen Janos Ros- manics. Thea van den Bosch speelde een uitstekende partij tegen Piet Ver stappen en won op snelheid deze belangrijke sleutelwedstrijd en toen stond het zelfs 4-3. Het werd 5-3 voor After Fifty's door winst van Janos op Gerda van Meijel,Thea, uitstekend op dreef deze avond, wist haar partij tegen Elly Moors in winst om te zet ten met snel en gevarieerd spel en toen was het 5-4. De laatste partij was die van Ton Peeters tegen Piet Ver slappen. Ook deze partij was tot het einde spannend, doch uiteindelijk wist Verstappen in vijf games te win nen van Peeters, ondanks de luide aanmoedigingen van de superfan van Brandveiligheid (Gerda van B) Eind uitslag 6-4 voor de Fifty's. De dames van volleybalvereniging Rooyse VK begonnen met goede moed aain de vierde wedstrijd van het seizoen. De tegenstander Brovoc bood niet veel weerstand tegen het goede spel van de Venrayse dames die dan ook een makkelijke 4-0 zege boekten. De eerste set werd makke lijk gewonnen met 25-14. Ook in de tweede set liep alles op rolletjes en deze set ging eveneems met 25-14 naar de Venrayse volleybalsters. In de derde set verslapte de concentratie aan de kant van de Rooyse door veel persoonlijke foutt het gelijk op. Met veel mo« deze set toch gewonnen Na een uitstekende servicebt Bianca kwam de Rooyse VK geweldige voorsprong van 15 vierde set. In tegenstelling derde set werd de conceno wel behouden en de opgd voorsprong werd niet meer»] ven. De laatste set werd dano tuigend gewonnen met 25-9. De heren volleyballers van Rooyse VK verloren hun pas tweede wed strijd van het seizoen tegen Haps met 2-3- Door de kleine poule-indeling dit seizoen hadden de Venraynaren een maand geleden de laatste competitie wedstrijd gespeeld. En dat het wach ten niet positief was voor de heren bleek afgelopen weekend. De eerste set begonnen ze krampachtig en waren ze vooral elkaar kwijt. Combi naties liepen niet en onderlinge com municatiefouten in het achterveld waren mede de oorzaak van de set- verlies. In de tweede set begonnen ze wat sterker maar het was toch de tegenstander uit het Brabantse Haps dat de set met 23-25 binnen wist te halen. De derde set moest het gaan gebeuren. De pass kwam beter, de Op 29 Ysselste oiseert korfbal, leden e den eer vindt vs ber pla over sp steyn. Het w novemb bands, J goose s muziek 'dy zal d hun ste rockmu; Zater sport- seerd v< stevn et van SV) voetvol een Hei vang IS len opn de fees entree genheii leden d een rep zodat h Traden kende I met bel 1 90-er ja Het spelverdeler had zijn polsent ser en de aanvallers zagen de; de tegenstander. Mede door trouwen van hun coach Hans 1 riks en het thuispubliek wod z0 deze derde set met 25-23. dens zette zich dan ook voa vierde set en werd afgesloten harde aanval van SefTeeuw Harrie vijfde set kon het duel twet op gaan. Helaas trok de tega aan het zeer lange eind. Dt heren kregen het niet elkaar om nog wat tegensta den en verloren deze set teleurstellend met 3-15 eni de wedstrijd met 2-3. Al me ben ze toch nog twee punt weten slepen De setstandt 16-25, 23-25, 25-23. 25-22, De volleybaldames van Set Up heb ben de vijfde wedstrijd in de derde divisie met 3-1 verloren van Flamin go's 2 uit Gennep Set Up maakt na de promotie naar de derde divisie kennis met een beduidend hoger niveau. De eerste set begon de ploeg uit Meerlo erg sterk. In alle opzichten zette Set Up Flamingo's onder druk. Een sterke servicedruk, goede en gevarieerde aanvallen en een degelijke pass brach ten de Meerlose volleybaldames een eenvoudige setwinst waarbij de Gen- nepse ploeg niet meer dan twaalf punten wist te halen Veel slechter kon deze ploeg waarschijnlijk niet spelen, dus het werd vrij snel duide- een rei uur. N: ereledi tend v muziel oud -1< den. V sitie oi steyn. lijk dat hun niveau langzaam groeien. Helaas sneller dan) Set Up verloor de drie v< dan ook en de ploeg mo eindelijk i.vreden stellej puntje. Zaterdag 6 novem/ thuiswedstrijd tegen Pex,de drie op de ranglijst, op het; ma. Het duel in sporthal 'tl begint om 17.00 uur. PEEL EN een abonnement i BC"2002"Rookvrij Doublet In twee lijnen werd er weer gespeeld. In de gele lijn waren Frans Mertens en Nellie Tax deze keer heer en meester. Met 69,3% waren zij iedereen te slim af. Op de tweede plaats met. 65%.. kwam het onverzettelijke ephtpaar Toos en Math Keulards. Zij werden gevolgd door Ans Slagter en Gemma van Winkel. In de rode lijn eindigden Wiel Kremer en Jan van Casteren als eerste van de kopgroep met 61,1%. De tweede plaats was voor Maria Vloet en Dien Goumans met 59% en de derde plaats voor Bep Mariens en Gardy Schelbergen met 56,7%. Bridge Soos De Kemphaan De uitslag van de derde laddercompe titie is: Oranje. 1. Corry Borssen-Jan Tiggeloven 70,67%; 2. Jeanne Kors- mit-Jac Huijs 63,75%; 3 Jan Janssen- Frans Mertens 57,42%. Rood. 1Co Thijssen-Anny Verdegaal 62,33%; 2. Thei Gerrits-Piet van Ooi 58,25%; 3- Anhy Arts-Riet Dobb'e 57,50%. Groen: 1Diny Steegs-Huub Linders 62,92%; 2. Francien Haegens-Tilly Reintjes en Cis en Jan Selders 61,25%. NRBC Voor de afwisseling deze avond een topintegrale zitting. Dit wil zeggen dat alle lijnen dezelfde spelen speel den. Op deze manier kan een zaaluit slag tot stand komen. Eersten van deze avond waren Joan Hinssen en Jan Stiphout. Ze behaalden 65,1%; 2. Jan en Jacq van der Slik, 61,3%; 3. Maria en Harrie Lenkens, 58%. De competitieuitslagen van vorige week waren: In de eerste klasse Noord speelde NRBC 1 gelijk tegen Com manderij: 15-15. Zij staan daarmee in de competitie tweede achter Com manderij 4. In de 2e klasse Noord poule A speelde NRBC 2 gelijk tegen Cuijkó 15-15. In de competitie staan ze op de vijfde plaats met 56 pnt. In de derde klasse Noord BB won NRBC 3 met 25-5 van Horst 5 en leidt in de competitie met 64 pnt In de derde klasse Noord BA speelde NRBC 4 gelijk tegen Horst 4 met 15-15 en NRBC 5 won van Horst 7 met 17-13 In de competitiestand staat NRBC 5 tweede met 58 pnt en NRBC 4 staat zesde met 44 pnt. Beide teams heb ben wel een wedstrijd minder gespeeld. Dus er zijn nog kansen om kampioen te worden. De districtviertallen hebben vier of vijf avonden gespeeld. Het is mogelijk om een tussenstand op te maken, doublet 1 met Lou Gilissen, Hay Hou wen, Huub Op den Camp en Piet v.d. Ven heeft zich door een prachtige overwinning op commanderij 5 (25- 2) stevig genesteld in de middenmoot met aansluiting aan de kopgroep. D De thuiswedstrijd van Doublet 2, Cor- rie Hartong en Jan Heinekamp, Henk Penninx en Frans Hendriks, tegen De Bok, werd helaas met 13-17 verloren. De echtparen V.d. Beele en V.d. Heijden vormen Doublet 3 Ze staan op de tweede plaats in de tussen stand. Deze week wordt gespeeld tegen de koploper De Bok 9. Doublet 4 verloor met 6-24 van De Bok 10. Jan Kleeven, Nellie Bexkens, Hanneke Mariens en Mary Reinhoud hebben nog een paar goede uitslagen nodig om degradatie te ontlopen. Klavertje Vier De zevende ladder is gespeeld en er zijn diverse verschuivingen te zien in de diverse groepen Vanavond wordt de laatste ladder gespeeld en de groe pen definitief vastgesteld. Hier volgt de uitslag van de een na laatste lad der. In de gele lijn waren Leny Jennis kens en Thea Peters met 60.83% eer ste; 2 Truus Buyssen-Truus Michels 60%; 3. Yorgo Canli-Frank Cornelis- sen 56.25%. De groene lijn werd aan gevoerd door Aike v. Glabbeek en Maryke v.d. Boom met 63.02%; 2. Wiel en Miny Verhoeven 61.56%; 3- Leentje Faas-Anny Seroen 56.25%. In de blauwe lijn was plaats 1 voor Ria en Kees v. Son met 59.72%; 2. Ko Sturm-Henk de Vries 55.56%; 3. Bets Bistervels-Corry v. Meijel 52.08%. Bridgeclub Venray Voordat we de uitslagen van vorige week bekend maken eerst nog even veertien dagen terug. Omdat het toch wel opmerkelijk was dat ep. Rongen, pas een paar maanden bridgend op clubniveau, iedereen verraste met een eerste plaats in de groene lijn met maar liefst 63-67%. Knap gedaan en dat geeft hoop voor de toekomst. Afgelopen week was het weer lekker druk; 40 paren streden om de punten. Soms nog steeds net niet binnen het half uur maar het aantal dat wel op tijd klaar is wordt steeds groter. Nog even volhouden dus. In des was de eerste plaats voor dl holt-Kuipers, gevolgd door Hooft-Jungslager-en hr. Janss lems. Knap gedaaq. heren ml motie een paar weken gelede rode lijn een eerste plaats Collin-d. Vos. De tweede et plaats waren voor ds. Appel' ger en mw. Baak-hr. Merkt groene lijn ds. Custers-Wolis handen op elkaar kregen. Zij' gevolgd door mw. Kerstend Heuvel en mw. Gorree-hr. Va Vanavond de derde competiB van het tweede blok. Common Senst Op de zesde wedstrijd van del competitie, afgelopen behaalde de daems Anettc Mieke Stappers in geel de plaats. Zij noteerden 65.425/ Jeanne Korsmit en Jac Huys^ en Zus v. Meijel met Wil Par* noteerden. In de rode lijnh Truus en Sef Michels aan ko; 61.46%; Diny Steegs en Huub li deden het voortreffelijk; zij beb 58.85%, direct gevolgd door Hf mers en Hugo v.d. Windt met5' Overloonse BridgClub Op de laatste oktoberwoensdtj de vierde avond gespeeld f waren Kees en Ria van Son d plaats 1 kwamen in de gele 56.67%. Wim en Luus van Sos den met 56.25% en op 3 kornet den Brok met Sjef Huisiroï 54.58%. In de rode lijn zijn Mar* sten met Nellie Basten op 1 geö met 57.83%, terwijl MathieueM Crooijmans met 52.63% w kqmen en op plek 3 Leny Jan50 Rieky Heckens die tot een scoft men van 51.58%. Al Ned. pen Litje met Ven vom Liml hela avoi redt

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22