Jeé 'v1 t i'fj De Spijkerhoek Peelrand: uw pand OPVALLEND in de krant! Peelrand (güü7 Swolgen Ü2i C k rel Fijen Makelaardij Kruidenlaan 189 VENRAYl Q (gjggjgjgi □l na M Makelaardij «"«Sm Enorme keuze in modellen en lengtematen BROEKEN BROEKEN BROEKEN Nieuw CARS, Dames-, Heren- en Kinderbroeken MADONNA, tops v.a. 7,45 Spotgoedkoop! HAUZER^ PARTNERS^ Bezichtigingen óók zaterdags tot 17 uur mogelijk PEEL EN MAAS Donderdag 21 oktober 2004 - Pagini Arcen, Boerenweg 70 Vraagprijs: 309.000,= k.k. Net buiten het centrum van Arcen gelegen vrijstaand woonhuis met vnjstaande garage op zeer ruim per ceel van 2620 m2. Inhoud ca. 850 m3. Vanuit de hal heeft men toegang tot de slaapkamers (5 in totaal), de badkamer, de woonkamer met tuin deuren (uitgebreid in 1982), de keu ken en de bijkeuken. De keuken werd in 1998 vernieuwd en v.v. afzuigkap, inductiekookplaat, koelkast en combi-magnetron. De 1e verdieping kan als bergzolder worden gebruikt en is toegankelijk via een luik Aan de achterzijde heeft men vrij uitzicht op de weilanden. Kortom: Een woning met heel veel privacy. Ven ray, Merseloseweg 75 Vraagprijs: op aanvraag In het centrum van Venray op een kavel van ruim 1 300 m2 gelegen vnjstaand herenhuis met praktijkruimte van ca. 65 m2. Uitermate geschikt voor kantoor of praktijk aan huis. Indeling Souterrain - keldenuimte. B.g.g.. woonhuis, eet- en woonkamec keuken. Praktijkruimte naast de hal met vier kamers. 1e verdieping. 4 slaapkamers, badkamer en doucheruim te. 2e verdiepinghobbyiuiijile/slaapka- mers.. Achter de woning ligt een dubbe le garage. Inhoud woonhuis ca. 850 m3, praktijkruimte ca. 240 m3. Aanvaarding in overleg Lomm, Hanikerweg 57a Vraagprijs:^ 350.000,00 k.k. Zeer ruime vnjstaande semi bungalow Perceeloppervlakte 1.412 m2. Bouwjaar 1974 Inhoud woonhuis ca. 600 m3. Woonopp; ca, 240 m2 B.g.g.; 2 slaap kamers, badkamer, toiletruimte, onlangs gerenoveerde woonkamer (ca. 40 m2), moderne gesloten keuken. 1e verd., 3 ruime slaapkamers en badkamer. Mogelijkheid tot koop perceel a/d achterzijde met bedrijfsruimte Uitbreiding perceel tot 820 m2 moge- Horst, Americaanseweg 16 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande levensloop bestendige woning met kantoorruimte gelegen op loopafstand van het winkelcentrum van Horst Indeling begane grond: L- woonkamer met piovisiekast luxe woonkeuken v.v. van hoge kasten en de volgende apparaten: inductiekook plaat, koelkast. combi-oven, vaatwasser, slaapkamer met aansluiting naar de volledig bete gelde badkamer met verhoogd toilet wastafel met ombouw, douchehoek met wand en designradiator. De gehe le beg. grand is v.v plavuizen met vloerverwarming. Vanuit het portaal achter de woning is de 2e badkamer en de kantoorruimte toegankelijk. Venray, Mgr. Verrietstraat 23 Vraagprijs: 210.000,- k.k. Deze jonge, in het centrum gelegen, geschakelde stadswoning werd recentelijk aan de achterzijde uitge breid met een bijkeuken en een over dekt rerras Perc.opp. 124 nv. inhoud: ca. 350 m\ bouwjaar 2001 Indeling: Z-vormige woonkamer, moderne keuken, bijkeuken. Ie verd.' 3 slaapkamers, badkamer. De woning is optimaal geïsoleerd en is ideaal gelegen met het winkelcen- trum binnen handbereik. Blitterwijck, Langstraat 26 Vraagprijs: op aanvraag Vnjstaande luxe afgewerkte bunga low met alle voorzieningen gelijk vloers. Souterrain met opslagkelder, woonkamer, zeer ruime leefkeuken 4 slaapkamers, 2 badkamers waarvan één grenzend aan de ouderslaapka mer. Het terras is geheel betegeld. Netjes aangelegde tuin met vijver en veel privacy. Garage en carport geschikt voor grote camper. Venray, Langstraat 2 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek vrijstaand woonhuis in het centrum van Venray. Perceelopp. 360 m:. Inhoud ca. 665 m\ Indeling: woonkamer met eiken houten vloer en sfeervolle gashaard. Ruime keuken verdeeld in twee ruimtes waarvan één ruimte wordt gebruikt als leefkeuken en de andere als tuinkamer. Keuken is voorzien van diverse apparaten. Middels tuindeuren heeft u toegang tot de verzorgde achtertuin Op de 1 e ver dieping treft u 2 ruime slaapkamers aan en de moderne badkamer. De 2e ver dieping is bereikbaar via vaste trap.Hier bestaat de mogelijkheid om eenvoudig 2 slaapkamers te creëren. De ligging zo dicht in het centrum is uniek te noemen. Overloon, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kantoor- c.q praktijkruimte Perc. opp: ca. 810 m2. Inhoud ca. 980 m3. Bouwjaar ca. 1974. Begane grond Toiletruimte, woonkamer. half-open keuken. Bijkeuken v.v. wasmachine aansluiting Op de le verdieping treft u aan 4 ruime slaapkamers, moderne badkamer met douche, wastafel bidet en 2e toilet. Kantoor- c.q. praktijkruimte is v.v, keu ken, toilet en telefooncentrale. De tuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en v.v. tuinhuis. Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: 249.000,00 k.k. Helft van voormalige woonboerderij met garage en carpoit. Perc opp. 880m2, Inhoud ca. 500 m3 Bouwjaar ra. 1932. Gesloten woonkeuken met serre. Woonkamer. Vanuit de >erre is de dou che en de toiletruimte toegankelijk. Op de le verdieping zijn 3 slaapkamers, een 4e ruimte wordt gebruikt als was-/toilet- ruimte. Eigen achterom naar diepe achtertuin en veel privacy. Venray, De Boog Vraagprijs: €285.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen in zeer kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van centrum Venray. Perceeloppervlakte ca. 244 m2. Inhoud ca. 415 m3 (exd. garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. hardhouten vloer. Via een schuifpui is de keurige patio- tuin bereikbaar. De keuken heeft een moderne opstelling en is voorzien van granieten aanrechtblad en luxe inbouwapparatuur. Op de 1e verdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een moderne luxe badkamer. De 2e verdieping is middels een vaste trap bereikbaar en heeft de beschik king over 2 slaapkamers. Een woning met verrassend veel ruimte! Aanvaarding december 2004 Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: 390.000,00 k.k. Luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3 met inpandige garage gelegen in het vrije sectorgedeelte van de wijk "LandweertDeze woning kent een luxe uitstraling en is gelegen op een perceel van ca. 624 m2. Op de bega ne grond treft u aan een ruime hal met toilet en garderobekast, riante woonkamer (opp. .m2) met eiken vloer en open haard. De woonkeuken met fraaie hoekopstelling heeft uit zicht op de achtertuin.Op de verdie ping zijn 3 ruime slaapkamers (w.v. 2 met inbouwkasten) en een luxe bad kamer. De tuin met tuinhuisje ligt op het zuid-oosten Een woning met perspectief. Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaande luxe semi bungalow met garage en carpoit en eigen achterom. De woning heeft de beschikking over een kelder. Ruime woonkamer me; tuin kamer Het terras is bereikbaar via de schuitpui in de zonnekamer Compleet ingerichte leefkeuken. Op de begane grond zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer. Verder treft u op de 1e verdieping nog 2 slaapkamers aan. Een bungalow die met moderne materi alen onderhoudsvriendelijk werd afge werkt Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 315.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2 De woning heeft de beschikking ovet een L-vormïge woonkamer, moderne keuken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 moge lijk) en een zeer ruime inloopkast aan wezig. De badkamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid oosten Kortom: een woning met cachet Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 345.000,- k.k. Zéér ruime vnjstaande woning. Perc oppca. 544m2. Inhoud ca. 650 m3. Bouwjaar ca, 1978. Souterrain: onder de gehele woning is een kelder gereali seerd met hobbyruimte en garage. Beg. grond: entree, woonkamer, bijkeu ken, gesloten keuken v.v. gasfornuis, afzuigkap en koelkast. Slaapkamer met toegang tot badkamer v.v. ligbad en vaste wastafel. Ie verd.: 4 slaapka mers, toiletruimte, badkamer v.v. dou che met wand, en vaste wastafel 2e verdzolder bereikbaar via vaste trap. Tuin op het zuid-westen met omheind terras. Een woning met vele mogelijk heden! Venray, Kempweg 41D Vraagpijs: 147.500,- k.k. Op een uitstekende locatie gelegen appartement met gesloten garage box. Het appartement ligt op de le verdieping, slaapkamer, toiletruimte, badkamer. Woonkamer met open keuken (ca. 35 m en ruim overdekt balkon. Inhoud woning ca. 240 m Woonoppervlakte ca. 80 nr. Geschikt voor zowel jong als oud IN VOORBEREIDING Modern opgezette keurige vrijstaan de villa met garage op ruim perceel. kijk voor nog meer woningaanbod op www.carelfijen.nl of loop even bij ons binnen. Merselo, Den Hel 4 Vraagprijs: op aanvraag Wij bieden retoop aan een fraaie woon boerderij gelegen op 10.800 m_ grond. Uniek te noemen vanwege zijn ligging. De woonboerderij is enorm ruim en biedt een scala aan mogelijkheden. Bij binnen komst via de achterzijde betreedt u de nostalgische bijkeuken en de gezellige woonkeuken met terrazzo vloer. De woonkamer is knus van opzet. De kelder is vanuit de keuken toegankelijk. In het tussenportaal naar de voormalige stallen treft u badkamer en toiletruimte aan. Op de verdieping zijn" 4 slaapkamers gele gen. Een gedeelte van de stallen is inge richt als speelkamer. Er zijn zowel op de begane grond als op de verdieping diverse mogelijkheden. Rust en ruim te vindt u hier bovenal I WONINGMAKELAAR BEDRIJFMAKELAAR TAXATIES een kwestie van vertrouwen Beslaande bouw - Nieuwbouw Commercieel or Venray, Etudestraat 17 Vraagprijs: 189.500,00 k.k. Geschakelde hoekwoning met carport en inpandige berging gelegen op zeer ruim perceel. Hal met doorgang naar ruime woonkamer. De open keuken is functio neel en netjes van opzet. Op de le ver dieping treft u 3 ruime slaapkamers aan. De badkamer werd in 1996 gerenoveerd en is v.v. ligbad, toilet en wastafel. Op de 2e verdieping, via vaste trap toegankelijk, is nog een ruime kamer. Perceel opper vlakte ca. 465 m2 Inhoud ca. 385 m3 Gelegen in kindvriendelijke omgeving en op loopafstand van kleinschalig winkel centrum. ffl (rmt Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. patersstraat 2ia 580i at venray postbus 18 5800 aa venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 e' wonen@carelfijen.nl e2 bog@carelfijen.nl www.carelfijen.nl Te Koop: Op een ruime kavel (246 m2) gelegen in de wijk Landweert nabij supermarkt, scholen en uitvalswegen, een royale, modern-speelse en prima onderhouden, twee-onder-een-kap woning met inpandig bereikbare De inhoud van de woning (bouwjaar 1994) is circa 375 m3 en de totale woonoppervlakte is circa 135 m2. In de woonkamer (40 m2) ligt een eikenhouten vloer. De keuken is modern en voorzien van inbouwapparatuur. De plaatsing van de open trap geeft de kamer een speelse indruk. Tevens op de begane grond de hal mei e Pa toilet en de garage. Op de eerste verdieping drie slaapkamers en een moderne badkamer met ligbad en tweede toilet. Middels een vaste trap kom je op de tweede verdieping met daarin een ruime (slaap)kamer in aanbouw, kleine hal en grote opbergruimte waar ook de wasmachine en droger staan. De voortuin is praktisch, de achtertuin is wederom speels en kindvriendelijk ingericht. Een mooie woning die je zeker gezien moe T' hebben!!! Vraagprijs €235.000 k.k Info: 0478-5147H 06-21294841 SMAKTERVELDWEG 6 TE VENRAY Op een unieke, rustige locatie aan de rand van Horst staat deze zeer degelijk, royaal gebouwde vrijstaande bungalow met onder gelegen inpandig bereikbare garage. Het pand is zeer geschikt voor degene die op 1 niveau wil wonen, tevens is aan hobby- berg ruimte geen gebrek. Indeling: Begane grond: hal, meterkast, toilet ruime L-vormige living met openhaard en middels een bar geschei den van de keuken. Bijkeuken. 2 Badkamers, waarvan 1 ingericht met bad. dubbele wasta fel en toilet en de 2de badkamer met dou chehoek en wastafel. 4 slaapkamers met veel bergruimte. Souterrain (middels een sierbe tonnen spiltrap bereikbaar): provisiekelder, hobbykamer, ketel- en kruipruimte. Inpandige garage. Rondom gelegen, fraai aangelegde tuin met o.a. een overdekt ter ras, een waterpartij, een tuinberging, een waterput en een beregeningsinstallatie. B.jr.: 1974. perc.opp.: 1.000 m2, inh.: ca. 650 m3. Vraagprijs: €429.000,- k.k. Bredeweg 5 te Holthees Vrijstaand woonhuis met vrijstaande garage en aangebouwde serre (1992), zeer vrij gelegen op een ruime kavel (610 m2) in het dorp Holthees. Vraagprijs: 278.000,- k.k. Etnalaan 3 te Venray Op een unieke locatie, in de bosrijke villawijk Westeinde staat dit zeer dege lijk gebouwd vrijstaand woonhuis. Het pand is ruim opgezet (ca. 600 m2) en grenzend aan een bosrand. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Ghunenbeek 16 te Oostrum Deze verrassend ruime, onder architec tuur gebouwde en speels ingedeelde split-level woning (2003) met moge lijkheid voor kantoor/praktijk aan huis is gelegen in het kerkdorp Oostrum. Vraagprijs: op aanvraag. Gildestraat 22 te Holthees In de kern van Holthees, staat dit recentelijk gebouwde woonhuis met garage. Het pand is functioneel inge deeld en heeft veel leefruimte op de begane grond. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Gunhoekweg 4 te Oirlo Vrijstaande boerderij met voormalige koe-/ varkensstal (ca. 17 bij 29 m) en een veldschuur (ca. 11 bij 17 m) op een kavel van maar liefst 1.4 ha. inge deeld als siertuin, erf en diverse wel den. Vraagprijs: op aanvraag. Koenraadhof 1 te Venray Aan een rustig hofje in de woonwijk Veltum II op een royale kavel, in een bosrijke omgeving, gelegen ruim uitge bouwde villa. Vraagprijs: op aanvraag. Meerioseweg 5 te Wanssum Geheel vrijgelegen, karakteristieke woonboerderij met diverse bedrijfsmo- gelijkheden. Een bezichtiging is nood zakelijk om de mogelijkheden goed te kunnen beoordelen. Vraagprijs: 449.000,- k.k. Op een zeer vrij gelegen kavel in wijk Kulut II gelegen royaal vrijstaand woonhuis met een grote garage met vliering, een ruime, middels vaste trap beieikbare 2e verdieping en een tuin met maximale privacy en vrije achterom. Indeling: begane grond: (geheel v.v. tegelvloer met vloerverwarming) hal met hardhouten trapopgang, m.k., woon kamer met veel lichtinval, woonkeuken met inbouwkeuken v.v. apparatuur, bijkeuken, toilet, via overdekte entree middels loop deur bereikbare geïsoleerde garage met riante vliering en elektrisch bedienbare sect, garagepoort, le verdieping: overloop. 3 slaapkamers en ruime badkamer met lig bad (whirlpool), douche, toilet en wasta felmeubel. 2e verdieping: (eveneens middels hardhouten trap bereikbaai) over loop met veel bergruimte en 4e slaapkamer met Velux dakraam. Bjr.: ca. 1991, opp.: 389 m2, inh.: ca. 535 m3, woonopp.: ca. 166 m2. Vraagprijs: €359.000,- k.k. Mgr. Geurtsstraat 29 te Maashees Dit statig, karakteristiek, vrijstaand herenhuis met praktijkruimte (detail handelbestemming) is in 1999 t/m 2001 geheel gerenoveerd met oog voor de karakteristieke elementen. Vraagprijs: 565.000,- k.k. Ooyenseweg 98 te Broekhuizenvorst Aan de rand van Broekhuizenvorst is deze vnjstaande woning (voorzien van alle luxe) met vrijstaande garage/prak tijk- of kantoorruimte gelegen. Vraagprijs: 389.000,- k.k. Prins Hendrikstraat 27 te Venray Ruime vrijstaande woning "(ca. 450 m2) met aanbouw en vrijstaande gara ge in de "Oranjebuurt op ruime kavel (334 m 2). Vraagprijs: 305.000,- k.k. Prins Hendrikstraat 13 te Venray In het Centrum van Venray, op een mooie, zeer vrij gelegen kavel in de Oranjebuurt gelegen, vrijstaand woon huis met aangebouwde garage en over dekt terras. Vraagprijs: 298.000,- k.k. Ranonkel 17 te Venray Op een perfecte, vrijgelegen kavel staat dit moderne vrijstaand woonhuis met garage/berging, met de mogelijk heid om op 1 niveau te wonen (slaap kamer en badkamer op de begane grond). Collegiale verkoop. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Rozemarijn 10 te Venray Zeer moderne, onder architectuur gebouwde vrijstaande woning met gigantische aanbouw en vrijstaande garage op een ruime kavel (457 m2) aan de rand van Landweert. Vraagprijs: 398.000,- k.k. Spurkterdijk 6 te Oostrum Landelijk gelegen, geheel verbouwde bnggevelboederij v.v. alle hedendaagse luxe, maar met behoud van karakte ristieke elementen. Vraagprijs: 695.000,- k.k. Op een schitterende en volledig vrij gelegen kavel van ca. 1000 m2 aan één van de mooiste woonstraten in de wijk Landweert staat dit. onder moderne architectuur gebouwd (1994), geschakeld woonhuis met inpandige garage. Het pand biedt met een inhoud van ca. 560 m3 en een woonoppervlakte van ca. 160 m2 een gigantische woon- en leefruimte. Indeling: begane grond: overdekte entree, hal met toegang tot de volledig geïsoleerde garage (in gebruik als bijkeuken en hobbyruimte), toilet, ruime woonkamer met veel lichtinval en aan twee zijden dubbele tuindeuren, halfopen keuken met inbouwkeuken v.v. alle apparatuur, le verdieping: overloop met vide, 3 zeer grote slaapkamers en een volledig betegelde com plete badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet De 2e verdieping is in gebruik als bergzolder. De tuin biedt maximale privacy middels een natuurlijke erfaf- scheidïng. B.jr.: ca. 1995, opp.: 1.007 m2, inh.: ca. 560 m3. Venrayseweg 23 te Wanssum Karakteristiek vrijstaand pand met aan bouw en vrijstaande garage gelegen in het dorp Wanssum. Het pand is vanaf 1995 rigoureus gerenoveerd. Vraagprijs: 295.000,- k.k. Westsingel 42 te Venray Op een schitterende locatie aan één van de singels en aan de rand van het centrum van Venray staat deze vrij staande woning met garage. Vraagprijs: 319.000,- k.k. Wilh. Sangersstraat 8 te Venray Onder architectuur gebouwd vrijstaand woonhuis met inpandige garage, car port en fraai aangelegde tuin met begingen, en een terras. Vraagprijs: op aanvraag. Helderse Duinen 27 te Overloon Oeze, geheel in het groen gelegen vrij staande recreatiewoning met tuinber ging, is gelegen in het bungalowpark De Helderse Duinen op een ruime kavel van 497 m2. Vraagprijs: 149.000,- k.k. Eligiusweg 15 te Venray In een kindvriendelijke straat in één van de rustige hofjes van Veltum U.goed onderhouden en ruim uitge bouwde hoekwoning met vrijstaande garage. IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs: 212.500,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD Marjolein 18 te Venray Gelegen op een hoek in een mooie en rustige woonstraat in de wijk Landweert, staat dit vrijstaand gescha keld (met garage) woonhuis. Vraagprijs: op aanvraag. Jerusalem 126 te Venray Op een toplocatie, in hartje Venray, nagenoeg nieuw appartement op de 4e verd. met berging en parkeerplaats. Vraagprijs: 229.000,- k.k. Patersstraat 42 te Venray Goed onderhouden appartement op de 2e verdieping met berging in het sou terrain en privé parkeerplaats gelegen in de inpandige parkeergarage perfect gelegen in het hart van Venray. Vraagprijs: 149.000,- k.k. NVM-WONEN NVM TA Y ATPTTR wo*04 Vi ■gikmoht Perfect onderhouden halfvrijstaand woon huis met garage en schitterend aangelegde tuin op het zuiden. De woning is zeer rustig gelegen op een kavel van 210 m2 op 10 minuten loopafstand van het centrum van Venray. Indeling: hal toilet, meter kast, woonkamer met veel lichtinval en licht eiken laminaat vloer, moderne inbouwkeuken met een gaskookplaat, afzuigkap (schouwmodel), een diepvries en een koelkast, aangebouwde garage, le ver dieping: overloop vaste met trapopgang naar de 2e verdieping, 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad, douche en toilet. Ruime 2e verdieping met mogelijkheid tot 4e slaapkamer. Oe geheel omheinde brede tuin, is op het zuiden gelegen en is aangelegd met een groot terras, een waterpartij, gazon en diverse piantenborders. B.jr.: 1983, perc.opp.: 210 m2, inh.: ca. 375 m3. Vraagprijs: 207.500,- k.k. HALFVRIJSTAAND Bindstraat 9 te Venray Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonka mer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonnige tuin met tuinberging. Vraagprijs: 181.500j- k.k. Kaardebol 47 te Venray Op een royale kavel, in de wijk Landweert gelegen, modern, perfect onderhouden en uitgebreid halfvrij staand woonhuis met een vrije achter om. Vraagprijs: 257.000,- k.k. Kroonkruid 65 te Venray Ruim uitgebouwde halfvrijstaande woning, gelegen op een, unieke, roya le kavel van 346 m_ op een mooie locatie in de woonwijk Landweert. Vraagprijs: 239.000,- k.k. Mgr. Hanssenstraat 47 te Oostrum In de dorpskern ligt dit langgevel pand, dat eventueel geschikt is voor praktijk/kantoorruimte aan huis. Het pand is grotendeels in 2000 ver nieuwd. Vraagprijs: op aanvraag. Overloonseweg 79A te Venray Op een zeer gewilde locatie nabij St. Anna-bossen en de nieuwbouwwijk "de Brabander" staat deze, zeer degelijk gebouwde, twee-onder-een-kap woning met aanbouw en garage. Vraagprijs: 198.500,- k.k. Vingerhoedskruid 55 te Venray Deze ruime 2-onder-l kap woning met aangebouwde garage is gelegen op een leuke plek in de wijk Landweert nabij scholen, winkels en uitvalswegen. Vraagprijs: 219.000,- k.k. Weth. Reintjesstraat 29 te Leunen Oeze goed onderhouden uitgebouwde halfvrijstaande woning met garage en carport is gelegen in het kerkdorp Leunen, nabij sportvelden en uitvals wegen naar Venlo. Nijmegen en Eindhoven. IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs: 209.000,- k.k. Dit jonge, ruime appartement met vaste parkeerplaats en berging in het souterrain, verkeert in een perfecte staat van onder houd en is schitterend gelegen in het hart van Venray, op de begane grond aan de West-zijde van het complex. Indeling: hal, meterkast, toilet, bergruimte met cv ketel, 2 slaapkamers (ca. 14 en 10 m3), badka mer, ingericht met een ligbad, douche, wastafelmeubel met dubbele wastafel en designradiator, zeer royale woonkamer met toegang tot de loggia, halfdpen keuken met fraaie inbouwkeuken v.v. alle appara tuur. Vaste parkeerplaats en berging in het afgesloten parkeersouterrain. Bjr.: ca. 2001, inh.: ca, 320 m3, woonopp.: ca. 110 m2. Vraagprijs: 249.000,- k.k. Gitaarstraat 23 te Venray Deze ruime tussenwoning met berging en een vrije achterom is gelegen in een rustige woonstraat in de woonwijk 't Brukske. Vraagprijs: 139.000,- k.k. Helfrichstraat 34 te Venray Op een uitstekende locatie in het cen trum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging en tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 169.000,- k.k. Ravelstraat 30 te Venray Aan een rustige woonstraat gelegen roy ale tussenwoning met garage, 4 staapka- *mers en zonnige tuin met zwembad. Vraagprijs: 161.500,- k.k. Sambastraat 3 te Venray Deze ruime geschakelde tussenwoning met garagebox en tuinberging is gelegen in een kindvriendelijk woonhofje aan de buitenring van woonwijk "Brukske". Vraagprijs: 189.000,.- k.k. VERKOCHT ONDER V00RBH0UD Jerusalem 51 te Venray Penningkruid 88 te Venray Venrayseweg 50 te Venray Zwanebloem 22 te Venray Langeweg 55 te Venray Grotestraat la te Well MET SUCCES VERKOCHT Penningkruid 79 te Venray Zilverschoon 37 te Venray Kalverstraat 10 te Venray Tiendstraat 17 te Venray St. Antonïusveldweg 28 te Venray www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl Stationsweg 86 5807 AC Oostrum-Venray Tel. 0478-585956/580361 Www.stoffelhoeve.nl OKTOBER WOONMAAND aanbiedingen in ons magazijn, zaterdags geopend Open: di. t/m do. van 13.30 tot 17.30 uur vr. van 13.30 lot 21.00 uur za. van 9.00 tot 16.00 uur psychologenpraktijk Dependance Venray Heeft u werkrelevante problematiek: zoals bum-out, overwerkt voelen, overspannen? Erover praten is altijd beter dan ermee blijven lopen. U kunt rechtstreeks met ons contact opnemen en of met uw huisarts Behandeling volgens AWBZ-rcgehng is eventueel mogelijk. Er zijn geen wachtlijsten. Medisch Centrum Veltum Langstraat 100, Venray Tel. 0478-692532 http://home.tiscali.nl/~ppswolgen jassen v.a. 24,95 Ijt Te koop: Nieuwstraat 20 - Horst Goed onderh. hoekwoning met garage, bergiii en vrije achterom. Hal en woonkamer v.v. van eiken vloer, gesloten keuken. 3 Sik. met laminaatvloer, badkamer met ligbad Vaste trap naar zolder met div. bergruimten. Algemeen: v.v. kunststof kozijnen, rolluiken, dubbelglas. Vraagprijs: 224.000 Tel: 077- 3987094 06 - 51120638 Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 Horst, Burg. Geurtsstraat 2 Op een schitterende lokatie gelegen vrijstaande bungalow met diverse mogelijkheden. Algemeen: Bouwjaar ±1975, deels verbouwd in 2001 Perceelsoppervlakte 1258m-', Woonoppe 260m2, o a. 2 badkamers, 4 slaapkamers, 2 keukencombinaties Grotendeels dubbel glas. Aanvr i Vraagprijs: 448.000,- k.k. Venray, Rumbastraat 17 Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussenwoning met et keuken en badkamer, 3 slaapkamers en inpandige garage. Alg. bouwjaar ±'75, perceel 137m',ef woonkamer, luxe keuken voorzien van alle apparatuur, 3 slaapkamers, luxe badkamer, garage Aanvri.o.o. I Koopprijs: 165.000,- k.k. Hegelsom, Kogelstraat 13 Maashees, Mgr. Geurtsstraat Verkoopplannen? Bel ons! Gezocht voor diverse relaties: Halfvrijstaand of geschakeld woonhuis in Venray, prijsklasse 200.000,- tot 275.000,- Appartement met lift en parkeergelegenheid op loopafstand centrum Venray, in de prijsklasse tot 215.OOO,- Tusserv- of hoekwoning liefst met garage in Venray of direkt omliggende kerkdorp in de prijsklasse 150.000,- tot 200.000,- Venray, Alaertslaan 5 Exclusieve bungalow gelegen in de wijk "Vlakwater" op perceel van 1667m2. Indeling: Souterrain: 6 berg- en 1 fitnessruimte met sauna, Begane grond met dubbele garage, entree,? living, study, leef- en bijkeuken, 5 slaapkamers, 3 badkames. Aanvaarding: in onderling overleg. Vraagprijs: hogere prijsklasse Schoolstraat 20 - Venray - Telefoon 0478-588728

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6