Sportnieuws -inf<£ Rosolo geen partij voor De Peel korf Oranje Wit wint van HBSV q Pijnlijke nederlaag Rooyse dames Wim Vullings in topvorm Opnieuw gelijkspel hockeyheren Gemengd succes Red Stars-jeugd Bridge SVOC'01 onderuit tegen Vonckel Girls Volleybaltoernooi basisscholen Red Stars verliest geflatteerd i Rooyse VK Korfbal De Peelkorf DC De Piëlhaas Midgetgolf Club Buitenlust Oranje Wit PEEL EN MAAS Donderdag 21 oktober 2004 - Pagi inga Rooyse Volleybal Kombinatie start onder de vlag van de NEVOBO regio Zuid-Oost alweer voor de elfde keer het basisscholenvolleybaltoernooi Het toernooi vindt op donderdag 28 oktober plaats in sporthal de Wette- ling van 13-30 tot 17.30 uur. Rooyse VK heeft dit jaar geprobeerd om alle Venrayse scholen te laten deelnemen aan dit jaarlijks terugkerend evene ment. Het zou voor de basisscholen in de* gemeente Venray een uitdaging kunnen zijn om op een sportieve manier met alle scholen een toernooi te spelen en kijken welk team of school in Venray het sportiefste is. Onderstaande scholen zijn nu drie weken vooraf bezocht door een trai ner-van de Rooyse VK en zijn er vol leyballessen gegeven tijdens de gym lessen om de jeugd goed voor te bereiden voor de sportieve strijd in de voorronde Venray De winnaars gaan vervolgens naar de eindronde die op 5 maart wordt georganiseerd in Nederweert voor de hoogste plaats in de Regio Zuid-Oost van de Nevobo. Dat het in Venray een heel leuk eve nement is blijkt wel uit de scholen uit Geysteren en Stevensbeek, die al jaren perse in Venray willen mee doen. De deelnemende scholen zijn:' Antoniusschool Veulen, Coninxhof Venray, Pater Eymardschool Stevens beek, De Hommel Venray, De Kruud- wis Venray, De Meulebeek Oostrum, Petrus Banden Venray. Regina Pacis Vredepeel. De Toverbal Venray, De Vlaswei Venray, St. Willibrordus- school Geysteren. Voor meer infor matie kunt u bellen met Rooyse VK, Frans Jenniskens, telefoon 585814. De volleybaldames van Rooyse VK hebben afgelopen weekend verloren van Athos: 3-2. Zonder tot grote hoog te te stijgen werd de eerste set gewonnen met 22-25 door de Rooyse dames. De tweede set ging op drama tische wijze verloren met 25-12. Veel service-, pass- en setup-fouten plus Programma zaterdag 23 okt: Overloon-Rooyse MC3 a. 12.30 Programma zondag 24 okt.: Wedstrijden De Weert a. 10.00-12 30 uur Rooyse 1 HV-HVR2 Rooyse 2 HV-WT Circulatie N6 3 4 wedstrijden Taken- wedstrijden Dames 1 Meterik-RooyseJBl a. 14.15 zwak netwerk zorgden voor een ware blamage. In de derde set weerden de Rooyse dames zich goed, maar kwa men ze net een stapje tekort Op een paar cruciale momenten nam de scheidsrechter ongelukkige beslissin gen. De Rooyse dames ondervonden hiervan veel hinder. In de vierde set vochten de dames van Rooyse VK terug. De vierde set eindigde met veel woedegevoelens richting de arbiter toch in Venrays voordeel: 22-25. Gelukkig konden de Rooyse dames deze woede daarna omzetten in goed en agressief spel en kwamen ze met 8-1 voor te staan. Na een veldwissel verloren ze het juiste ritme en met nog een vervelend akkefietje met de scheidsrechter op het einde van het duel verloor Rooyse VK de vijfde set met 15-13. Een mooie overwinning voor het sportieve Athos in een duel. In de eerste klasse van de bedrijf- stafeltenniscompetitie Red Stars werd de derde competitieronde gespeeld. Het was een boeiende avond tot het laatste moment. Vooral de topper Vbit tegen Huggers Elektrotechniek was uitermate spannend. Ook After Fifty's 1 tegen Peters Voegwerken ging gelijk op. NLW sprokkelde ook aardig wat punten tegen Herbalife, waar Ivd Willems debuteerde in de plaats van Jos Volleberg. Advies Bureau Brandveiligheid moets het opnemen tegen een nog puntloos After Fifty's 2, dat toch wel getergd aan de wedstrijd begon. After Fifty's (2) - Adviesbureau Brandveiligheid 5 - 5 After Fifty's was deze avond echt van plan hun eerste kompetitiepun- ten te pakken. Ton Peeters verloor dan ook in zijh eerste wedstrijd vrij verrassend van Bert Engels. Bert bleek erg vast te zijn deze avond en dat was net wat te veel voor Ton. Thea van den Bosch won vrij simpel van Mena Berhitu, die wel weer met veel inzet speelde. Elly Coenen kon tegen Ger ard Moors geen echte vuist maken en komt dus net wat te kort. Het dubbel spel was voor ook voor After Fifty's, want Thea en Ton bleken toch niet echt een ingespeeld dubbel. Ton won wel van Mena Berhitu en Gerard Moors. Elly Coenen verloor, ondanks luide aanmoedigingen, toch van Bert Engels, alhoewel zij haar huid duur heeft verkocht. Thea won in een spannende partij van Gerard Moors die luid werd toegejuicht door een grote supportersschare van Bureau Brandveiligheid. Thea was trouwens goed op dreef deze avond en bleef ongeslagen. Bert Engels After Fifty's verloor dus alleen van Thea v.d. Bosch. Beide partijen verdeelden dus broederlijk de punten 5-5 VBit - Huggers Elektronika 5-5 Deze topper werd op het scherpst van de snede gespeeld, want de onderlinge krachtsverschillen waren zeer gering. De beide teamcaptains en naamgenoten Geert Huggers en Geert van Boven hadden hun teams flink opgepept, doch op en uiterst sportieve manier. Wim Vullings van Vbit speelde deze avond zeer gede gen en bleef ongeslagen. Geert van Boven had ook een goede avond en won o.a. in een zeer spannende 5 games partij tegen Geert Huggers laatste game met 12-10 Ook de laat ste partij tussen Rick Bonten en Patrick Hendriks was een thriller Patrick stond in de 5e en laatste game nog voor met 10-8 doch Rick wist nog net op tijd de partij naar zich toe te trekken met 12-10. Het was ook Ricks enige winstpartij deze avond. Frans Larmene van Huggers was goed op dreef en verloor alleen van Wim Vul lings, wat geen schande is. Wim Vul lings is de te kloppen man in de le klasse. Het dubbelspel was voor Hug gers, alweer in 5 spannende games. Dus eindigde déze strijd in 5-5. Hug gers blijft dus aan kop met VBit als een goede tweede en After Fifty's op de derde plaats. NLW - Herbalife 5 - 5 NLW heeft in deze wedstrijd de broodnodige puntjes verzameld tegen een wat gehandicapt Herbalife, die Jos Volleberg door een blessure miste. Omdat ook Paul Willems ver hinderd was, speelde broer Ivo mee. Dat hij wedstrijdritme miste was dui delijk, doch hij had duidelijk plezier in het spelletje na lange tijd niet te hebben gespeeld door studie en ande re bezigheden. Desondanks won Ivo twee partijen tegen zowel Marjo Lange als tegen Jos van Gerven. Fran- ka Hendrix van NLW was deze avond ongenaakbaar en bleef ongeslagen. Jan van Gerven won soeverein twee partijen Omdat het dubbelspel naar Herbalife ging en Maria Willems en Anne Say ieder een partij wonnen, eindigde deze wedstrijd onbeslist 5- 5). After Fifty's 1 - Peters Voegwerken 6-4 Ook deze partij was spannend tot aan het eind Jac Swinkels van Peters blijkt toch wel degelijk een verster king te zijn. getuige zijn drie overwin ningen Toch trok After Fifty's aan het lang ste eind want Elly Moors en Piet Ver stappen met twee overwinningen en Janos Rosmanics met één overwin ning zorgden voor de zes winstpun ten in deze partij. Het dubbelspel was voor Peters Voegwerken. Mark v.d. Langenberg won wel verrassend van Janos Rosmanics als was dat wel heel nipt in 3 games 16-14, 16-14 en 11-9 After Fifty's zal waarschijnlijk niet meedoen om de bovenste twee plaat sen omdat zij net wat tekort komen tegen Vbit en Huggers. De Venrayse hockeyheren hebben de uitwedstrijd tegen Boekei gelijkge speeld: 2-2. Venray begon de wed strijd scherp en Wouter Clermonts wist al snel Venray op voorsprong te zetten. Niet veel later was het Clermonts die met een schitterende pass Ward Buddiger alleen voor de keeper bracht Hij wist de keeper uit te spe len en schoot de 2-0 binnen. Tegen het einde van de eerste helft sloeg de laatste man van Boekei de bal via de hand van Thijn Franssen binnen. Ondanks het protest van Venray, omdat het eigenlijk gevaarlijk spel was, werd het doelpunt toch goedge keurd. De tweede helft begon Venray goed, maar ook de tegenstander raak te beter in de wedstrijd. Daarbij kreeg Boekei veel strafcomers omdat Ven ray in de ogen van de scheidrechters te fysiek speelde. Vlak voor tijd wist Boekei gelijk te maken. Venray pro beerde nog voor de winst te gaan maar wist niet meer te scoren. Alweer een gelijkspel dus. Over twee weken spelen de heren 1 van Venray thuis tegen Mierlo. De hockeydames van Venray blij ven winnen In en tegen Gemert werd zondag een zwaarbevochten zege behaald: 2-3- Voor de pauze kwam Venray op een 0-2 voorsprong door treffers van Kim van Kessel en Bertien Hermsen via een sublieme tip- in. Na de pauze toonde Gemert veer kracht en kwam zelfs op gelijke hoog te. Drie minuten voor tijd vond Anke Muysers een gaatje in de defensie en bezorgde met haar treffer Venray de zege Afgelopen zondag aanvaardde het damesteam van Red Stars de lange reis naar Groningen om tegen Tabak Bouwmaterialen geflatteerd met 7-0 te verliezen. In een goede wedstrijd trokken de Venrayse dames telkens aan het kortste eind, waardoor uitein delijk slechts één game gepakt' kon worden (het dubbel van Sabina Lar- mené en Sandra Leijten). In het enkel spel verloor Sabina in drie games van Dong Li, maar twee daarvan gingen naar de tiebreak. Ook Sandra verloor in drie games van Cathry Hof, maar twee daarvan gingen nipt in 11-9 ver loren. Kelly Willems maakte het Melissa Muiier erg lastig, maar kreeg telkens door haar verkoudheid te wei nig lucht om door te trekken Zodoende kwam de einduitslag enigs zin geflatteerd tot stand, een punt was zeker verdiend geweest. Komen de zondag speelt Red Stars de laatste wedstrijd in de reguliere competitie, thuis tegen Remerij DTK. De aanvang is om 14.00 uur in de Kiosk la. Latei- deze maand start de degradatiepoule, waarin Red Stars twee thuiswedstrij den op het programma heeft staan, tegen Amsterdam '78 en waarschijn lijk hetzelfde Tabak Bouwmaterialen. Red Stars verdedigt tegen Amsterdam een voorsprong van één punt om rechtstreekse handhaving. Afgelopen zondag werd in Hoorn het eerste B-Ranglijsttoernooi voor de jeugd gespeeld. TTV Red Stars trad met zes spelers aan met redelijke ver wachtingen, verwachtingen die slechts gedeeltelijk uitkwamen. Ben Hortulanus (kadetten) zou gezien zijn positie op de ranglijst (hij staat eer ste) ver moeten hebben komen. Hij plaatste zich met groot gemak voor de hoofdronde, maar kwam zichzelf daarna tegen. Tegen een verdediger verloor hij de rust en daardoor de controle over zijn spel. Met 3-1 verl oor hij meteen zijn eerste wedstrijd en lag hij eruit. Hetzelfde gold voor Tom Thijssen (pupillen). Als tweede in zijn poule ging ook hij naar de hoofdronde, maar liet zich daar door een korte noppenspeler verleiden tot harde ballen. Hoewel het verlies nipt was, was het verlies onnodig. Max Thijssen en Raoul Helmes overleef den bij de pupillen die eerste wed strijd in de hoofdronde, maar kwa men in de kwartfinale mentaal zeer tekort. Raoul won de eerste twee games met groot vertoon van macht, maar stortte daarna overmand door het zicht op de zege geheel in. Kans loos verloor hij de volgende drie games. Max miste in zijn kwartfinale het vuistje en "tsa!", die hem de wed strijd ervoor nog de overwinning brachten. Nu liet hij zijn tegenstander spelen en liet hij zich naar achteren dringen. Ernest Cruysberg (kadetten) had een volledige off-day. Hij eindig de als derde in zijn poule, wat onno dig was gezien het niveau van zijn tegenstanders. Hij herstelde zich enigszins door de halve finale van de troostronde te bereiken. Britt Hou wen tenslotte speelde bij vlagen erg goed tafeltennis, maar door het gebrek aan consistentie en een weer opspelende schouderblessure was de troostronde het enig haalbare. Daarin bereikte ze de kwartfinale. Met gemengde gevoelens dus terugkijken op deze dag. Dat vier van de zes spe lers de hoofdronde haalden was goed, maar het had een honderd procent score moeten zijn. Vooral mentaal moet er nog hard gewerkt worden om ook onder druk te kunnen preste ren. Dat gekit met name voor Ben, Tom, Raoul en Max die deze dag veel verder hadden kunnen komen als ze zichzelf mentaal in de hand hadden gehouden. Emest zal zich vooral moe ten realiseren, wat hij allemaal kan met zijn noppen en zijn forehand top spin. En Britt moet eens gaan besef fen dat ze in deze klasse van niemand hoeft te verliezen, dat ze best goed is. Voorlopig gaat ze echter rust houden om haar blessure te laten genezen BC"2002"RV 22 paren bridgeten donderdagmiddag geanimeerd om de eerste plaatsen in de rangschikking. Het meest succes vol waren daarbij in de gele lijn Mieke Verstraelen en Kika Nieuwehuizen. Met 68,8% bleven zij de concurrentie ver voor. Op de tweede plaats volg den, met de van hen bekende degelij ke score, Toos en Mart Keulards (59,2%). De derde plaats was voor het goed presterende duo Loes Engel en Toon Jakobs, die 56,3% wisten te behalen. In de rode lijn waren Joke en Henk van Heumen deze keer iedereen te vlug af met 58,7%. Dank zij de niet ingezette harten boer werden Bep Martens en Gardie Scheldbergen nipt tweede met 58,5%. Zo zie je maar weer, onderschat de boeren niet. De derde plaats was voor Annemie Vos sen en Toon Stiphout met 54%. NRBC Lou Gilissen en Hay Houwen waren tijdens de wekelijkse bridgeavond deze keer in de gele lijn iedereen te sterk af. Met ruime voorsprong wer den zij eerste. Tweede werden met 59,6% Truus en Leon Bollen. De derde plek was deze avond voor Jos Sijbers en Frans van Lieshout met 59,2%. In de tweede lijn wisten Bert Ellemers en Jan Stiphout iedereen voor te blijven. 66,9% was hun verdiende loon. De tweede plaats, met wat minder pro centjes, maar evenveel ijver, Jacqui Coenen en Peter de Groot. En voor waar, de derde plaats was voor Karin Gooren en Trees van Ham. 57,1% werd hun deel. Voor Antoinette Cop- pus en Riet Willems was de eerste plaats in de derde lijn, 58,3%. Irene Camps en Nel Camps brachten het er met 55,8% ook niet slecht af (tweede) en Wies Appels en Cisca Voss lieten zich ook de kaas niet van het brood eten en scoorden 54,8%. De blauwe lijn was voor Annemarie Visser en Frans Poels met het respectabele aan tal van 65,8 procenten. Riek Bouten en Theo Jakobs scoorden 58,8% en werden tweede, terwijl Riet Muer- mans en Jos Linders met 58,8% derde werden. Common Sense Afgelopen maandag werd de vierde wedstrijd van de Laddercompetitie gespeeld in twee lijnen. De beste drie paren in geel waren Jeanne Korsmit met Jac Huys met 67.19%; terwijl Tiny Schaminee met Hans Oudenhoven en de dames Annet Paris-Mieke Stappers een percentage van 57.81% noteer den. In de rode lijn kwamen Jo Lin ders en Jo Kok als beste uit de bus. Dit paar noteerde 65.83%, gevolgd door Zus van Meijel met Hugo van de Windt met 63 33%. Annelies Rooyak- kers speelde deze avond met Sara Hordijk en zij behaalden 55%. Eventu ele afmeldingen i.v.m. de herfstvakan tie dienen tijdig te worden doorgege ven bij de wedstrijdleiding Doublet De derde ronde van de clubcompeti tie werd vooraf gegaan door een uit leg over de functie van de wedstrijd leider. Gelukkig zal Corrie Hartong in de nabije toekomst assistentie krijgen van Jan Kleeven, die de cursus zal gaan volgen. In de gele lijn werd Ger ard Linssen met Sjef de Vocht eerste met 62%. Gerard speelt normaal in de rode lijn en krijgt bij deze hoge score nog een bonus van 5%. Tweede Ans van Hooft met Trudy Jeurissen. Ze lopen in op de koplopers. Jan Heine- kamp en Corrie Hartong moesten ver stek laten eaan en Hav Houwen met Lou Gilissen hadden hun dag niet, zij behaalden slechts 50%. Derde Agnes Bloemen met Jan Simons. In de rode lijn lieten Greetje Brantjes en Jos van Rens weer van zich horen. In de tus senstand bezetten ze nu de derde plaats op de voet gevolgd door Huub Op den Camp en Piet v.d. Ven, die op de derde plaats eindigde Tweede werden Rob en Trees v.d. Beele. Ten slotte de groene lijn. Annie en Omnieck Karagozyan werden eerste met bijna 60%; een prachtige tweede plaats was er voor Marian van Beek en Marga Vossen en derde, ook vermel denswaard, Truus de Vries en Nel Wicherts. De stand in de competitie is op dit moment nog niet bekend. Dit alles maar ook andere zaken BC Dou blet aangaande kunt u nalezen op de website van BC Doublet: www.bcdou- blet-venray.nl Klavertje Vier De uitslag van de derde ladderavond is als volgt: Groen: 1. ds. V Goinga-Tig- geloven 58.30%; 2. hr. Bruynen-Duzee 57.81%; 3- ds. Linders-Manders 56.25%. Geel: 1. ds. Cuppen-Jennis- kens 59.90%; 2. hr. Canli-Cornelissen 57.29%; 3- ds. V. Ham-Korsmit 53-65%. Blauw: 1 ds. Jansen-Smits 60.42%; 2. ds. Bistervels-v. Meyel 58.33%; 3- ds. V.d. Heuvel-Vermeulen 53.47%. Bridgeclub Venray Tussen twee competitieblokken in speelde men een vrije avond om de rekenaars de tijd te geven om een juis te uitslag te geven. De promovendi uit de rode en de groene groep zijn nu bekend en vanavond spelen ze in de nieuwe samenstelling. Uit de rode groep promoveren hr. janssen-Wil- lems, ds. Darmstadt-Wikkers en Bors- sen-Vos. Uit de groene groep naast het reeds eerder genoemde paar mw. Camps-hr Jeurissen ook nog ds. Appels-Oiislagers en ds. Frankefort Kuyer. De uitslag van de vrije avond vorige week was als volgt. Geel: hr. Collin-d. Vos en ds. Rottgering-Wil- lems. Rood: ep. Wiüemsen, gevolgd door mw. Kersten-hr. v.d. Heuvel en ep. Meijer. Groen: de top-drie werd gevormd door mw. D. Weert-hr. Cor- zilius, hr. Boekholt-Verheijen en ds. V. Hooft-Jungslager. Bridgesoos De Kemphaan Op de tweede middag van het nieuwe bridgeseizoen werd er aan 19 tafels fanatiek, maar wel gezellig gebridged. Door de heren Jan Janssen en Frans Mertens werd zelfs 7 SA geboden en gemaakt! De uitslage Oranje: 1 Jac Huys-Hans Koopman 69.27%; 2. Jo Linders-Wim Rambags 66.15%; 3- Henny Alkemade-Dorry Driessen 55%. Rood: 1. Henny en Charles Röhrich 60.42%; 2. Nelly Bexkens-Leny Spek- horst 58.33%; 3- Truus v.d. Heuvel- Doortje Vermeulen 53-65%. Groen: 1 Bertha en Jan Kessels 64.17%; 2. Corry Borssen-Herma Damrstadt 59.58%; 3- Jan Janssen-Frans Mertens 54.58%. Overloonse Bridgeclub Op de tweede avond in deze competi tieronde kwamen Harry en Riet Wil lems met 64.58% deze keer het beste uit de bus in de gele lijn. Op plaats twee komen Bert en Nelly Vloet met 61.46% en op 3- Wim en Luus van Son met 58.68%. In de rode lijn waren Jan en Thera van Gaal het sterkste met 67.19%, terwijl Frans van Heuvel met Tony Jansen de tweede plek toebe deeld kregen met 66.17% en derde zijn Maria Vloet met Riet Dobbe eeworden met een score van 56.77%. In eerst' oor aap twa; lame .1 zi De Peelkorf heeft afgelopen zon dag in eigen huis met 12-5 weten te winnen van Rosolo 2. Rosolo kon als eerste scoren .maar de Peelkorf wist de eerste helft steeds aan de goede kant van de score te blijven. In de aanval werden de doelpunten vooral uit afstandsschoten gemaakt en dit was een goede opsteker voor de ploeg uit Ysselsteyn. De ruststand bleef steken op een 5- 3 voorsprong voor de Peelkorf. Na de rust had de Peelkorf geen kind meer aan de tegenstander en domineerde de wedstrijd, Rosolo had de grootste moeite om oplossingen te vinden voor het goede verdedigen van de Peelkorf. Veel balverlies werd gele den en dit stelde de Peelkorf in staat aanvallend een aantal fraaie dingen tentoon te stellen. De Peelkorf kon de wedstrijd vrij gemakkelijk naar zich toetrekken en kon tevreden zijn met een 12-5 Door de zege blijft De Peelkv kop in de hoofdklasse B mett punten uit zeven duels. Voord korf scoorden: Mayke van h Marianne Potten (beiden 3x), f Arts (2x), Tineke Vergeldt, C li: Derkx Nicole Tielen en Sandn }>.- Welpen 2 Kampioen. Na een zeer spannende wedstrijd die door Welpen 2 in de laatste minuten beslist werd in een 4-2 voorsprong, kon de kampioensvlag gehesen wor den. Uitslagen: Oranje Wit (L) A2-De Peelkorf Al 2-7 Klimop (A) Al-De Peelkorf A2 24 De Peelkorf Bl-De Korfrakkers BI 7-6 De Peelkorf B2-De Horst B2 7-5 De Peelkorf C1 -DES (V) C1 3-6 Oostrum Cl-De Peelkorf C2 0-5 De Peelkorf D1 -De Merels D1 04 KSV El-De Peelkorf El 2-2 De Peelkorf E2-De Merels E1 04) Welpen 1-Oranje Wit 1 6-0 DES 1-Welpen 2 24 De Peelkorf 1-Rosolo 1 12-5 De Peelkorf 2-Astrantia 8-7 3e ronde bekertoernooi: donder dag 21 okt.: Korfrakkers 1-De Peelkorf 1 v. 18.45 Programma zaterdag 23 okt.: SVOC 1-Peelkorf 1 vl2 45 (verzette wedstrijd van 6 nov.) Programma woensdag 27 okt.: Inhaalprogramma: De Peelkorf 5-Erica 3 a. 20.00 Met ingang van 1 november zijn de trainingstijden als volgt: Junioren A: dinsdag 20.00-21.00, Loohorst America Junioren A2: dinsdag 20.00-21.00, Loohorst America Aspiranten BI: donderdag 18.30- 19.30, Peellandhal Deume Aspiranten B2: woensdag 19.30- 20.30, Microhal Deume Aspiranten Cl: woensdag 18.30- 19.30, Gymzaal Aspiranten C2: maandag 19.00-20.00, Gymzaal Pupillen Dl: dinsdag 17.30-18.30, Gymzaal Pupillen El: maandag 17.30-18.15, Gymzaal Pupillen E2: woensdag 17.00-17.45, Gymzaal Welpen 1+2: maandag 18.15-19.00, Gymzaal Welpen 3+4: woensdag 17.45-18.30, Gymzaal Welpen 5+6 donderdag 17.30-18.30, Gymzaal Op dinsdag 2 november nodigen we de jeugdleidsters uit voor een bij eenkomst. De avond zal weer bestaan uit een theoretisch gedeelte (voorbe reiding zaalcompetitie) en een prak tisch gedeelte (uitleg trainingen). Aanvang: 19-00 uur. Noteer deze datum alvast in de agenda. Levensmiddelend arten Zaterdag 23 oktober wordt in café De Piélhaas weer het Levensmiddelen- darten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur op tel. 582187. Het toernooi start om 20.30 uur. Dartcompetitie Het team De Rabbits moest deze week voor de beker darten tegen de Wegwerpers uit Venray. De Rabbits wonnen met 9-4 en gaan dus naar de volgende ronde. Er werden ook twee inhaalwedstrij den gedart. De Old Stars tegen d'n Brouwer uit Stiphout. Dit werd een gelijkspel, 5-5. De Piëlhaas moest het opnemen tegen 180 voor Christus. Dit werd ook 5-5. HU De korfbalsters van Oranje Wit blij ven meedraaien in de kopgroep van de eerste klasse D. Oranje Wit won zondag op eigen veld met 6-3 van HBSV uit Hout-Blerick. In de eerste helft wisten beide ploegen heel moei zaam tot scoren te komen. Oranje Wit was de betere ploeg maar verzuimde in de beginfase de kansen om te zet ten in doelpunten. Het duurde onge veer twintig minuten voordat Oranje Wit de score wist open te breken. Door treffers van Caroline Michels en Linda Houben nam de thuisploeg een 2-0 voorsprong. Daarna liep het beter bij de korfbalsters uit Leunen. Door een afstandsschot van Petra van der Haghen werd zelfs een 3-0 voor sprong genomen. Na deze treffer ver slapte de concentratie bij Oranje Wit en wisten de gasten nog voor de rust terug te komen tot 3-1. In het aanvalsvak kreeg Oranje Wit nog legio kansen maar de aanvalsters wisten zich vooralsnog geen raad met de mogelijkheden. Na de rust schoot HBSV er een mooi afstandschot in waardoor het 3-2 werd. Toch bleef Oranje Wit ook in het tweede bedrijf duidelijk de betere partij. Doordat er in het aanvalsvak genoeg rust' gehouden kon Oranje Wit uitl via een mooi afstandsschot van! Houben 4-2. Hierna werd Marloe - Dijck van een mooie actie afjï den, waardoor Petra van der Hij een strafworp kon verzilveren. Inge smits kon nog een mooi punt maken achter de korf. Als Is maakt HBSV nog een doorloof Het bleef uiteindelijk bij eendi diende 6-3 zege voor de thuispi Hierdoor behoudt Oranje Wi tweede plaats boven HBSV en' SVSH. Tijdens het uitermate sterk bezette jubileumtoemooi (105 deelnemers) van De Putters uit Bennekom (de ver eniging vierde haar 40-jarig bestaan) heeft Jan Engels (Heren Senioren A) beslag weten te leggen op de vijfde plaats met een scöre van 73 slagen. Harrie Lenssen werd in dezelfde cate gorie zeventiende met 81 slagen. In de Heren Senioren B wist Leo Wilms de gedeelde achtste plaats te bezet ten. Samen met Duno-man Bart Nagte- gaal scoorden zijn 89 slagen. Afgelo pen week werd een begin gemaakt met de indoorcompetitie nieuwe stijl. Dit houdt in, dat niet de speler/speel ster met het minste aantal slagen op het e.inde van het seizoen winnaar wordt, maar diegene, die zich ten opzichte van het eindgemiddelde van het vorige seizoen het percentueel het meest verbeterd heeft. Jan van Dijk (57 slagen) is met een gemiddel deverbetering van -24,76% de eerste koploper van dit seizoen. Jo Litjens met 60 slagen (-6,63%) en Jan Engels met 54 slagen (-5,82%) vormen samen met Jan van Dijk de topdrie. De laag ste ronde (22) werd gescoord door Gerrit Vermeulen, die met 55 slagen slechts één slag toe móest geven op dagwinnaar Jan Engels De korfbalsters van SVOC'01 heb ben in de uitwedstrijd tegen Vonckel Girls een royale nederlaag geleden: 9- Korfbalclub Uitslagen: Senioren 2-Erica 2 6-3 Midweek 3-De Peelkorf 4 11-6 Recreanten-Merels 2-3 Diosa Al-Junioren Al 2-12 Junioren A2-De Peelkorf Al 2-7 Aspiranten BI-Odio BI 10-1 Aspiranten B2-Spes (M) B2 2-2 Aspiranten B3-Dos (A) B2 8-2 Aspiranten Cl-Klimop (K) Cl 4-0 Aspiranten C2-De Wilma's 04 De Treffers-Pupillen El 4-0 Peelkorf 1-Pupillen F1 6-0 Senioren 1-HBSV 1 6-3 Schaatsen Grefrath Wil je mee gaan schaatsen op 6 november? Denk dan aan het tijdig inleveren van het opgaveformulier. 2. SVOC'01 hegon erg gemotivi aan de wedstrijd. De verdediging' J goed maar de aanval draaide; matig. Ze konden vele doelpi voorkomen maar na tien minuteq] ten de Vonckel Girls toch test Ze bleven goed verdedigen mat' Vonckel Girls waren de gasten tel af met hun doorloopballen leni j lengte zodat er in de rust een j stand op het scorebord stond. M rust ging SVOC'01 het veld in ntf a||( opdracht om risico's te nemen, g aanvallen waren stukken beter da j: de eerste helft. De Vonckel Girls' ten echter uit te lopen naar een' voorsprong. Toen werd SVOC'O gj echt wakker en wist de ploeg dt1 te redden via afstandsschoten. ce, schoot Yvonne Classens raak en<& g na ook Ellen Geerets. De Von» j girls scoorden daarna nog een keö' de nederlaag was dik en duK uu bevestigd. Na een weekje rustspt «j SVOC'O 1 over twee weken de las1] 53 wedstrijd op het veld. i« gin?' jtefl

Peel en Maas | 2004 | | pagina 22