ostrum delft inderspit TOP'27 wint derby Sportnieuws -info Leunen verlost van rode lantaarn lerselo droogt OAstrantia af Knap gelijkspel Holthees SV Leunen Ysselsteyn niet beloond Monsterzege SSS'18 sssss W Holthees Karei Janssen overleden SVV Veteranen BW S Wen ray inalfa SV Venray SVV Jeugd a9'n«EL EN MAAS Donderdag 21 oktober 2004 - Pagina 19 Ljerselo is na de 61 zege op Astran- 'fen het puntverlies van concurrent bC uit Well opnieuw Iijstaanvoer- in de zesde klasse F. Binnen het juiier kwamen de geel/zwarten op Jorsprong, Ronald Bonants was op Ifchts weer eens door gebroken en h half hoge voorzet werd vanaf elf feter direct op de schoen genomen Lr Willem Koenen: 1-0. Dit was jrde thuisploeg het sein om door inikken. Toch duurde het tot de L minuut voordat de tweede treffer f het scorebord kwam. Nick van bek nam een lange bal van Mark Sassen perfect aan en rondde ver legens doeltreffend af. Nog voor de |ut tekende Willem Koenen zijn feede treffer aan toen hij uit een jorzet van Ronald Bonants de bal bij teerste paal binnenschoot. Bij een n de spaarzame aanvallen kwam irantia nog voor de pauze op 3-1 |e snelle linkerspits pikte een verre trap van zijn keeper op en ver- lalkte vervolgens doelman Stefan Wilms. Merselo had daarna nog het geluk dat Koen Pubben een kopbal op slag van rust van de doellijn werk te. In de tweede helft maakte Merselo duidelijk dat ze niet voor niets bove nin meedraaien. Met bij vlagen mooi en snel combinatiespel werd regelma tig de verdediging van Astrantia dol gedraaid. Dit leidde uiteindelijk ook in het tweede bedrijf tot nog eens drie treffers. Nauwelijks elf seconden in het veld tekende invaller Marc van Dijck eenvoudig voor de 4-1. Het hoogtepunt van de middag was het vijfde Merselo-doelpunt. Roel Bieze- naar gaf vanaf rechts een voorzet en het was opnieuw Marc van Dijck, die met een zweefduik a la Bep Bakhuys, de bal snoeihard onder de lat kopte. Het slotakkoord kwam voor rekening van Nick van Hoek die op aangeven van Willem Koenen vlak voor tijd het halve dozijn volmaakte Over twee weken gaat Merselo op bezoek bij TOP'27 in Tienray. Holthees heeft in de uitwedstrijd tegen koploper EWC een knap resul taat behaald; 1-1. Er werd zeer afwachtend gevoetbald in de beginfa se. Het was Holthees dat de eerste kleine kans kreeg, maar stuitte op de goede verdediging. In de twaalfde minuut werd er door Loek Zegers een vrije trap genomen maar Jelle van Til burg kon net niet bij de bal die voor langs ging. Van Tilburg kwam niet veel later een stap tekort nadat Steve Spil de bal perfect doorkopte. De EWC-doelman was de Holthees-spits te snel af. De keeper pakte daarna ook nog een goede vrije trap van Loek Zegers. In de blessuretijd van de eerste helft kreeg EWC nog een kans je, maar de vrije trap werd goed ver werkt door Holthees-doelman Patrick Wijnen. Na de pauze pakte de thuisploeg de zaken energieker aan. Na een opstootje in de zesde minuut werd het duel feller en de overtredingen harder. Kansen aan beide zijden wer- Op eigen veld is Oostrum er niet in a rn eslaagd de derby met Wanssum win- lend af te sluiten. Na een saaie eerste aakl »n een spectaculaire tweede helft stond er een 34 nederlaag op het sco- -jqi rebord. Beide ploegen begonnen S'° roorzichtig aan het duel waardoor er naar weinig kansen vielen te noteren n de beginfase. Het enige gevaar voor beide doelen kwam uit dode spel pomenten en het was dan ook niet erwonderlijk dat Wanssum de ope- rOO! ingstreffer scoorde uit een corner, i: t e Oostrumse verdediging timede trkeerd maar Juriën Beterams deed 9Pfj dat niet en knikte de bal via de grond hoog in het doel. Lang konden de gas ten echter niet genieten van de voor sprong want bij de eerste de beste n v hoekschop voor Oostrum was het y alweer gelijk Een Wanssumse verde- ba diger kopte de bal in de voeten van r Jan van de Ven die meteen doel- jreffend uithaalde: 1-1. Oostrum wilde na deze treffer meteen door drukken om met een voorsprong de rust in te kunnen gaan, maar doordat «r veel te slordig werd gespeeld tam hier weinig van terecht. Kan sen werden nauwelijks gecreëerd en het was duidelijk dat liet in de tweede helft beter moest. In de tweede helft ging het aanvan kelijk ook beter met de thuisploeg. Oostrum zette Wanssum vast op zijn eigen helft en wist zich enkele aardi ge mogelijkheden te scheppen. Toch was het Wanssum dat na tien minuten in de tweede helft weer de leiding zou nemen Sjors Teeuwen liet zich verrassen door zijn tegenstander en moest aan de noodrem trekken. Helaas deed hij dit in z'n eigen straf schopgebied waardoor de scheids rechter wel een penalty moest geven. Sjek Wilmsen maakte vanaf elf meter geen fout en Oostrum stond weer op achterstand. Maar ook nu liet de thuisploeg het kopje niet hangen en ging weer op zoek naar de gelijkma ker. Die viel in de 65ste minuut en was ook het doelpunt van de dag. Linksback Dick Janssen schoot de bal van een meter of 25 in de korte krui sing. Vijf minuten later stond de thuis ploeg echter weer op achterstand toen Hans Wijers een misverstand tus sen keeper Eppo Haneveld en laatste man Bob van Mil met enig fortuin afstrafte: 2-3- Oostrum moest weder om in de achtervolging en kreeg al snel kansen op de gelijkmaker, maar kopstoten van invaller Roel Kessels misten net de juiste richting. Met nog een krappe tien minuten op de klok ging Oostrum alles of niets spelen. Roy Willems werd naar voren gestuurd en deze wisseling had al snel het gewenste effect. Alleen voor de doelman maakte Willems geen fout en schoof de bal onder de doelman door tegen de touwen: 3-3- Beide ploegen namen met een puntende- ling geen genoegen en speelden in de slotfase vol voor de winst, maar het waren de gasten die uiteindelijk met de drie punten huiswaarts keerden. Invaller Bart Direks verkoos de voet ballende oplossing boven het wegpe- ren van de bal hetgeen verkeerd uit pakte. De bal kwam voor de voeten van Bjom Poels die doel trof via de rug van een Oostrumse verdediger. 3- 4. Deze klap kwamen de roodwitten niet meer te boven en zelfs vijf minu ten blessuretijd leverde de thuisploeg niet de verdiende gelijkmaker op. ES TOP'27 heeft in Blitterswijck de onvervalste derby tegen BW'27 gewonnen: 1-2. BW was vanaf de aftrap de ploeg waar de meeste drei ging vanuit ging. In de eerste minuut was er al een kans voor BW na een ïanval over de linkervleugel. Marcel Lucassen gaf een doorsteekbal op Maurice Wolters maar voordat die kon uithalen greep de TOP defensie in en kon de bal worden wegge werkt. BW dicteerde het spel en met mooi combinatievoetbal volgden fraaie aanvallen met meerdere kansen foor gelegenheidsspits Marcel Lucas sen. BW kreeg ook de mogelijkheid van de tegenstander om het spel te raaken en de aanvallen volgden elkaar in snel tempo op. TOP kwam in deze fase niet verder dan enkele ongevaar lijke plaagstootjes die bekwaam door de BW defensie onschadelijk werden gemaakt. In de 25e minuut een fraaie aanval van BW over rechts. De bal werd voorgetrokken door René Tis- op de BW spits die uit de draai verrassend inschoot, maar zijn schot door een mooie reflex van de TOP doelman tot corner getikt. TOP vocht zich terug in de wedstrijd en kwam verrassend tot enkele fraaie uitge speelde kansen, maar door goed keeperswerk van Marco Rutten bleef de stand 0-0, Dit was tevens de rust- Drie minuten na de hervatting een pas van BW vanuit de verdedi ging door het midden naar Ronny Holtackers die zijn. tegenstander omspeelde en de voorzet op maat gaf naar Marcel Lucassen die direct onhoudbaar voor de TOP doelman in de korte hoek binnenschoot: 1-0. Tien minuten hierna kreeg TOP de kans op de gelijkmaker. Een verdedi ger van BW werd uitgespeeld waarna de voorzet door twee aanvallers van TOP werd gemist. TOP kwam beter in de wedstrijd en speelde sterk op de aanval om de gelijkmaker te forceren. BW moest lijdzaam toezien dat TOP met snelle rushes en felheid de wed strijd naar zich toetrok. In de 59e minuut werd een doorgebroken spe ler van TOP neergelegd in het straf schopgebied. De toegekende penalty werd bekwaam gestopt door doelman Marco Rutten, maar de terugspringen de bal werd alert binnengeschoten door de spits van TOP. De druk op de BW-defensie werd steeds groter. In de 68e minuut een vrije trap rand zes tien meter die over de BW verdedi ging buiten bereik van de doelman op de paal belandde. Bij één van de spo radische aanvallen kreeg BW nog een kans om op voorsprong te komen. Johan Speijcken werd over de as van het veld aangespeeld, vervolgens zette hij enkele verdedigers op het verkeerde been, echter zijn schot werd gestopt door de goed uitkomen de TOP doelman. In de 89e minuut een snelle aanval van TOP, de bal belandde bij de spits die hard inschoot, maar zijn schot werd door de BW goalie uit het doel geranseld. De terugkomende bal werd door de linkerspits van TOP diagonaal onhoudbaar in de benedenhoek inge schoten: 1-2 en daarmee werden de drie punten voor TOP veilig stelde. Zondag staat de inhaalwedstrijd BW27-Lottum op het programma. Uitslagen: Holthees Vet.-Castenray Vet. EWC 1-Holthees 1 justeren 1-Holthees 2 SVS 2-Holthees 3 Holthees 4-Merselo 4 Programma zaterdag 23 okt, WVet.-HoltheesVet. 1 Programma zondag 24 okt.: Holthees 1 beker/vrij Jlthees 2-Wittenhorst 10 11.00 Jmnpia 8-Holthees 3 10.00 R«ia3-Holthees4 11.00 2-1 1-1 3-2 2-1 1-13 16 30 SV Leunen op internet; www.Leu- nen.nl/svLeunen Afgelastingennummer: 0900- 9019074. Uitslagen: Leunen A2-SSE Al 1-6 Leunen Bl-WanssumBlco 1-2 Volkel Cl-Leunen Cl 8-3 Sparta C3-Leunen C2 1-1 Leunen Dl-Heijen Dl 34 Leunen D2-Resia Dl 1-9 Venray D8-Leunen D3 1-2 Venray E2-Leunen El 60 Leunen E2-SVOC El 66 Leunen E3-Ast.rantia El 2-12 Leunen E5-RKDSO El 0-15 Venray E13 M-Leunen E6 9-0 Montagnards F1-Leunen F1 0-7 Leunen F2-Resia F1 14 Quick Boys'31 Fl-Leunen F3 24-0 Wittenhorst F3-Leunen F4 62 Leunen F5-Venl.Boys F7 10-0 den niet benut, waardoor de ploegen op een 0-0 leken af te stevenen. Het venijn van het duel zat in de staart. Een kwartier voor tijd kwam EWC op voorsprong door een dubieuze treffer. Op advies van de Holthees- grensrechter werd de goal echter afgekeurd, waarna de leidsman pro testen van Wellse zijde over zich heen kreeg. Uiteindelijk ging hij opnieuw overstag en keurde het doelpunt als nog goed: 1-0. Holthees kreeg in de slotfase toch loon naar werken. Een vrije trap werd door Jos van de Win kel ingebracht, verlengd door Jelle van Tilburg en vervolgens binnenge schoten door Loek Zegers. Holthees kreeg zelfs kansen op de volle winst maar inzetten van Koen Wijenberg, Jelle van Tilburg en Sander Arts mis ten in de slotminuten de juiste rich ting. Zesde klasse F Uitslagen Merselo-Astrantia 61 BW'27-TOP'27 1-2 EWC-Holthees 1-1 SVS-Sambeek 0-0 Oostrum-Wanssum 34 Lottum was vrij Stand Merselo 616 (167) EWC 614 (13-5) Oostrum 7-12 (2611) Holthees 5-9 (8-3) TOP'27 69 (13-11) Sambeek 69 (66; BW'27 5-7 (9-8) Wanssum 7-7 (12-16) Lottum 54 (5-14) SVS 7-3 (614) Astrantia 61 (620) Programma 24 oktober BW'27-Lottum Sambeek-Holthees Vierde klasse G Uitslagen HBV-Montagnards 2-0 Sparta'1 B-De Zwaluw 62 ZSV-Toxandria 3-1 Stormvogels-SSS'18 1-11 Achates-RKDEV 0-0 Y sselsteyn-Olympia 3-3 Stand Sparta'18 7-15 (21-7) Achates 7-14 (17-9) HBV 7-14 (11-6) Toxandria 7-14 (13-9) ZSV 7-12 (15-16) De Zwaluw 7-11 (13-12) SSS'18 7-9 (2613) RKDEV 7-8 C9-13) Olympia 7-7 (8-11) Stormvogels 7-7 (14-24) Ysselsteyn 7-3 (5-14) Montagnards 7-2 (3-15) Programma 24 oktober Ysselsteyn-ZSV Door een 4-2 zege tegen Witten horst heeft Leunen in de derde klasse D de eerste zege behaald en de rode lantaarn afgestaan. De wedstrijd tegen Wittenhorst was een echte derby. Iedereen was zich hiervan bewust, behalve scheidsrechter Hup- pertz uit Valkenburg. Vooral in het begin van de wedstrijd werd er door beide teams fel gespeeld, maar de man in het zwart floot wel erg dik wijls in het nadeel van de thuisclub. Voetballend was Wittenhorst in de beginfase Leunen de baas, maar de kansjes die de mannen uit Horst kre gen konden geen van alle afgemaakt worden. Een sta in de weg was ook de van een blessure herstelde doel man Jaap Litjens. Leunen op haar beurt kwam er soms gevaarlijk uit via de counter, en het was tot twee keer toe dat spits Freek Thoone een goede kans kreeg. Vooral de tweede, een diagonaal schot vanaf de punt zestien, had een beter lot verdiend. Het ont brak echter aan zuiverheid. Omdat Wittenhorst ook niet kon scoren bleef het tot de thee bij 60. Na de rust werd het uit een onoverzichtelijke situatie na vijf minuten 0-1 voor Wit tenhorst. Een klutsbal werd van dicht bij tegen de touwen gewerkt door Wittenhorst-spits Cyriel van Heemst. Nog in dezelfde minuut trok Leunen de stand alweer gelijk, doordat Marco Berden vanaf de linkerkant de bal laag voorgaf en Roel Gielens de goede voorzet binnen kon schuiven: 1-1. Plotseling was Leunen de gevaarlijk ste ploeg en was het Wittenhorst dat met de rug tegen de muur speelde. Dit offensief leidde er in de 6le minuut toe dat de thuisploeg zelfs op voorsprong kwam. Wederom was het Marco Berden die vanaf het midden veld Freek Thoone aanspeelde. Freek kapte de laatste man uit en scoorde beheerst in de rechterbovenhoek: 2-1 Voor het eerst in deze competitie had Leunen een voorsprong. Negen minu ten later was het weer Marco Berden die de verdediging van Wittenhorst het nakijken gaf. Deze keer rondde hij het zelf perfect af en scoorde de 3-1. En nog was de koek niet op. Een kwartier voor het einde scoorde Roel Gielens zijn tweede goal, en de vierde voor Leunen. Wittenhorst geloofde er ook niet meer in, al scoorden de Hor stenaren in de 85e minuut nog wel met een fraaie kopbal van Jeroen Hesen die daarmee de eindstand op 4- 2 bepaalde. Al met al een terechte overwinning, vooral gezien de betere tweede helft die de Leunenaren speel den. Men kan nu vol vertrouwen vol gende week afreizen naar SVEB, de ploeg die nu net onder Leunen op de ranglijst staat. Leunen F6Merselo F2 7-1 Melderslo F2-Leunen F7 3-3 SJW Vet.-Leunen Vet. 1-1 Leimen 1-Wittenhorst 1 4-2 Quick Boys 3-Leunen 2 3-2 Venray 5-Leunen 3 2-1 Melderslo 3-Leunen 4 14) Leunen 5-Wittenhorst 11 2-5 Leunen 7-SSS'18 5 7-3 Programma zaterdag 23 Okt.: Milsbeek Al-Leunen Al 14.30 Wanssum B2co-Leunen B2 13.30 Leunen Cl-Juliana Mill Cl 14.30 Leunen F5-Ysselsteijn F3 10.00 Leunen Fl-Venray F4 (oef.) 10.00 Programma zondag 24 okt: Leunen 2-TSC 2 11.30 Leimen 3-IVO 3 11.00 TOP 2-Leunen 4 11.00 Kronenberg 3-Leunen 5 11.30 Venray 16Leunen 7 09.30 Ysselsteyn heeft in de thuiswed strijd tegen Olympia'18 uit Boxmeer een meer dan verdienstelijk gelijkspel behaald: 3-3- Ysselsteyn begon ook deze middag zeer voortvarend. In het begin van de wedstrijd werd de Box- meerse ploeg ver op eigen helft terug gedrukt en voor Ysselsteynse begrip pen werd er zeer goed gevoetbald en er kwamen ook enkele kleine kansjes om de score te openen. Olympia kon daar weinig tegenover stellen en was zichtbaar verrast over het goede spel van de Ysselsteynse ploeg. Toch duurde het tot de 20e minuut alvo rens de score geopend werd. Het was Ronnie Bovee die door de Boxmeerse keeper in het strafschopgebied onder uit werd gehaald en de toegekende strafschop werd door Peeters zelf koelbloedig verzilverd: 1-0. Hierna zou men iets meer druk van de Box meerse ploeg verwachten, maar de gasten waren zichtbaar aangeslagen. Een foutje in de Ysselsteyn verdedi ging bracht Olympia toch een doel punt. Het was Thijs Berkers die met een prachtige kopbal zijn tweeling broer Rob met een eigen doelpunt wist te verschalken: 1-1. Hierna volg de een zwakke fase van Ysselsteyn en tot overmaat van ramp wist Olympia vijf minuten later op voorsprong te komen. Stefan van Eist kon wel heel simpel intikken na de eerste fatsoen lijke aanval van de gasten. Zo was Ysselsteyn weer teug bij af en had het goede voetbal helemaal niets opgele verd en de 1-2 ruststand was geheel tegen de verhoudingen in. Na de thee begon Ysselsteyn weer overtuigend en de belabberde slotfase van de eer- Niets leek een mooi feestje na afloop van de 1-11 zege tegen Storm vogels in de weg te staan. Echter nog geen twee uur later was voetbalver eniging SSS'18 in Overloon in diepe rouw gedompeld toen het tragische bericht doorkwam dat Karei Janssen, vader van drie eerste elftalspelers Hans, Coen en Wout, geheel onver wachts was overleden. De verslagen heid was enorm. Karei Janssen is met zijn 51 jaar de grootste voetballegen de in Overloon. Ruim 25 jaar was hij door zijn voetbalkwaliteiten de meest bepalende speler in het eerste team van SSS'18. Een toonbeeld van onverzettelijkheid. Alles heeft hij in Overloon op voetbalgebied meege maakt en dagelijks was hij er nog bij betrokken als jeugdtrainer en leider van het D-elftal. Ook was hij een vaste toeschouwer van het eerste elf tal met daarbij vooral aandacht voor zijn drie zonen. Met Karei Janssen verliest SSS' 18 een monument bin nen het Overloonse voetbal. ste helft was al weer vlug vergeten. Toch duurde het tot de 69e minuut voordat de meer dan verdiende gelijk maker op het scorebord verscheen en het was opnieuw een strafschop. In de beruchte zestien werd ditmaal Sjoerd Slangen aangetikt en het was Thijs Berkers (die al trefzeker was die de verantwoording op zich nam en dit karwijtje simpel klaarde: 2-2. Hierna ging Ysselsteyn op jacht naar de volle winst en de Boxmeerse keep er werd diverse malen op de proef gesteld maar wenste vooralsnog niet te bezwijken onder de druk die er ontstond. In de 87e minuut werd DaanWij- nands in het strafschopgebied onder uit gehaald, maar ditmaal zag de goed leidende scheidsrechter het anders. Het was misschien wel de zuiverste penalty in vergelijking met de twee wel toegekende en tot overmaat van ramp wist Olympia uit de tegenaanval zelfs 2-3 te scoren door Tom Strik. Een nieuwe nederlaag leek onafwend baar, maar als een duveltje uit een doosje was daar Phil Versteegen die zeer bekeken de meer als verdiende gelijkmaker liet aantekenen. Met dit gelijkspel mag de thuisploeg ondanks de boeiende slotfase niet tevreden mee zijn want deze pot had gewnnen moeten worden Komende zondag wacht de derby tegen de Zeilberg dat na een moeilij ke seizoenstart de laatste weken behoorlijk op dreef is. Eindelijk leek SSS 18 er van door drongen dat het gezeur over blessures binnen de selectie niets positiefs bij droeg. Integendeel, inzet, wilskracht en een behoorlijke dosis zelfvertrou wen waren nodig om weer tot goede resultaten te komen. Met dat besef ging de wedstrijd in Siebengewald van start. Vanaf het eerste fluitsignaal nam SSS'18 het initiatief om dit de gehele wedstrijd niet meer af te staan. Dit leidde uiteindelijk tot een mon sterzege: 1-11. Na ruim een kwartier was Stormvo gels al op een onoverbrugbare 0-3 achterstand gezet door drie fraaie treffers van Bas Joosten, Wout en Paul Janssen. Stormvogels kwam er geen moment aan te pas. De Overloonse ploeg speelde alle frustraties van de afgelopen weken van zich af. Halver wege de eerste helft stond de 65 al op het scorebord. Weer was het Wout Janssen die doelman Kempkens het nakijken gaf en Bas Joosten sla lomde zich door de defensie alsof er niemand stond. De enige noemens waardige aanval van Stormvogels ont stond vijf minuten voor de pauze. Aanvoerder Mare Toonen gaf een diepe bal op Niels de Bruin maar diens inzet verdween in het zijnet. Op slag van rust maakte Toon Ver- straaten met een droge knal het halve dozijn voor de geel-zwarten vol: 66. Na de pauze werd SSS'18 even wak ker geschud toen Sjoerd Scholz van dichtbij mocht tegenscoren. Hierna nam de ploeg van Meijer de Wolf de touwtjes weer strak in handen en de doelpuntenmachine werd weer in werking gesteld. Binnen twee minu ten werd de marge vergroot door doelpunten van Patrick Borghs en Bas Joosten. Een schot uit de 2e lijn van voorstopper Toonen was het enige antwoord van Siebengewald. In de 70e minuut stond uitblinker Luc Jans sen voor de zoveelste keer aan de basis van een Overloonse treffer. Wederom werd Bas Joosten in stelling gebracht: 1-9. Vanaf dat moment ging de Overloonse ploeg op jacht naar de magische 'tien'. Patrick Borghs bracht de thuisploeg in nog grotere proble men want op dubbele cijfers was het scorebord niet berekend. Vlak voor het eindsignaal kopte Bas Joosten gericht zijn vijfde treffer van deze middag binnen: 1-11 Uitslag: BW-SW 60 Programma zaterdag 23 okt: SW-Holthees 16.30 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Derde klasse D Uitslagen Nulandia-Bergbeni Sport 2-3 Sparta'25-SES 2-3 Leunen-Wittenhorst 4-2 DVG-SVEB 5-2 Avanti-Festilent 24 Milsbeek-HVCH 1-2 Stand Berghem Sport 7-21 (23-8) Festüent 7-17 (21-10) HVCH 7-16 (17-6) Milsbeek 7-15 (17-7) Avanti 7-15 (19-10) DVG 7-12 (14-11) SES 7? 03-16) Wittenhorst 7-7 (14-15) Nulandia 7-5 (9-15) Leunen 7-3 (8-24) SVEB 7-3 (626) Sparta'25 74) (618) Programma 24 oktober Geen wedstrijden. Uitslagen: BWB1-VCHB1 65 BW Cl-IVO C2 60 SV Venray D4-BW' Dl 3-1 j Panningen D4-BW D2M 13-0 j BW El-Wittenhorst E2 613 Meerlo Fl-BW F1 3-5 RKOSV Achates F3-BW F2 611 BW1-TOP1 1-2 BW 2-MeIderslo 4 34) IVO 8-BW 3 8-0 BW 1 da-Quick Boys 1 da 619 1 Programma zaterdag 23 okt: Oostrum Vet.-BW Vet. Programma zondag 24 okt.: Beker/inhaal BW 1-Lottum 1 14.30 BW 2-YsseIstevn 4 11.00 Oostrum 5-BW 3 1000 Volharding 6BW 4 12.00 BW 1 da-Melderslo 1 da 1100 ^industries Golden Members: van Haren Automobielbedrijven B V Inalfa Industries B.V. NLW Groep. Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Members: Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Auto Arena Venray Bol Accountants, Venray Heathcare Group, Venlo. Verzuimmanagemern reïntegratie Helderman Sport Venray ING Bank Venray Interstyling B.V. Jenniskens Installatie B.V. Wanssum Keijsers-Manders Installatietechniek BV Ysselsteyn Lifestyle Mode/Secondo Fashion Makelaardij Caret Fijen Makelaardij Thomasson van der Male/Renokas B V van den Munckhof B.V. Notariskantoren Venray van der Putt Advocaten, Venray Taxi Verstraaten B.V. Verhoeven Groen B V Partycentrum De Witte Hoeve Uitslag: Venray Vet.-SVOC A 61 De wedstrijd tegen Ona voor 23 okto ber is afgelast. Programma zondag 24 okt.: Venray 1 vrij Helden 2-Venray 2 a.12.00 SVEB 2-Venray 3 a.14.30 Venray 4-Liessel 2 al 1.30 Venray 5-Oostrum 2 a. 11.30 Venray 601ympia 2 a.11.30 Venray 7 vrij HRC 2-Venray 8 a. 11.00 SVEB 4-Venray 9 a. 11.00 Venray 16Leunen 7 a.09-30 Dames: Sparta'25 1-Venray 1 a. 10.00 Liessel 1-Venray 2 a.10.00 Venray 3-SVS 1 a.0930 Uitslagen: Venray A1-SVC2000 Al Venray A2-Leunen Al PW Al-Venray A3 Venray Bl-Scham BI Venray B2-Rood Wit'62 BI Venray B3-Wittenhorst B2 TSC'04 B2-Venrav B4 Venray B5-HBSV B2 Volharding Cl-Venray Cl Someren C2-Venray C2 Venray C3-Melderslo Cl Venray C4-MVC19 C2 Sparta C4M-Venray C5 Hegelsom C2-Venray C6 Venray C7-Vitesse C3 Venray C9M-Ysselsteyn C2 Wittenhorst Dl-Venray Dl Stormvogels Dl-Venray D2 Venray D4-BW27 Dl VEB Dl-Venray D6 5-1 Volharding D3-Venray D7 3-1 Venray D8-Leunen D3 1-2 BAVOS D3-Venray D9M 44 60 Venray El-Ysselsteyn El 9-2 1-0 Venray E2-Leunen El 60 5-3 IVO E2-Venray E3 1-6 44) Venray E4-VW E2 1-1 1-2 Vitesse E2-Venray E5 3-1 4-2 HBSV E3-Venray E6 61 4-7 Venray E7-TOF27 E3 84) 4-2 America E2-Venray E8 24 1-3 Venray E9-Wanssum E2 69 14 Vitesse E4-Venray El 0 12-0 1-0 Stormvogels E2-Venray El l 9-2 8-1 Venray El 2-Heijen E3 64) 1-6 Venray El3M-Letmen E6 9-0 2-5 Venray Fl-GFC'33 F1 134) 24 Venray F2-EWC F1 44) 1-5 SSS F2-Venray F3 65 3-3 Wittenhorst F2-Venray F4 3-2 4-1 Venray F5-Venlosche Boys F4 2-6 3-1 Venray F7-Venray F6 1-0 HBSV F5-Venray F8 4-5 Ysselsteyn F3-Venray F9 1-5 Venray F16Resia F2 1 -3 Wanssum Fl-Venray F11 5-1 IVO F6Venray F12 5-1 Venray F13-SV Lottum F2 0-5 MULO F4-Venray F14 5-3 Programma zaterdag 23 okt.: Venray Al-Baarlo Al (b.) a. 15.00 SVOC Al-Venray A2 (c v. 14.00 Sp. Irene Bl-Venray BI (b.) v. 13 30 Venray B2-Venray B3 (o.) a. 14.45 Venray Cl-Sparta C (o.) a. 13.15 Venray C3-MVC Cl (o.) a. 13 15 Estria MC-Venray C9M (b.) v. 10.00 Montagn. Dl-Venray Dl (b.) v. 11.30 Volharding D2-Venray D5 (c.) v.09.15 Hegelsom El-Venray El (b.) v.09.00 MVC E2-Venray E2 (o.) v.09.00 Leunen Fl-Venray F4 (o.) v.09.15 Programma zondag 24 okt.: Venray C2-Clifton Compr. C a ll.45 Venray B 1-Clifton Compr. B a. 13 15

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19