t Sportnieuws SVOC '01 en Swolgense Boys lonken naar de top SV Merselo heropent hoofdveld Meerlo en Hegelsom in evenwicht Oostrum wint ook matige uitwedstrijd Verdiende zege BVV'27 Opnieuw verlies TOP'27 SVOC'01 geeft punten cadeau BW SV Swolgense Boys SSS'18 Gestaakt VV Hoithees SV Geijsteren Gelijkspel Geijsteren SM PEEL EN MAAS Donderdag 14 oktober 2004 - Pagii Sticht ifft o\ .De derby tussen SVOC'Ol en Swolgense Boys heeft als inzet een toppositie in de vijfde klasse F. Op sportpark De Heesakker treffen zondag de nummers vier en vijf elkaar. Beide ploegen staan op geringe achterstand van het leidende trio Resia, HRC en Hapse Boys. In geen enkele klasse zijn de onder linge verschillen zo klein dan in 5F. VIOS, dat zevende staat, heeft slechts twee punten achterstand op de num mer één. Indien SVOC'Ol afgelopen weekeinde niet in blessuretijd de 2-1 voorsprong tegen VIOS uit handen had gegeven (2-2) dan had de fusie club zelfs nu alleen aan de leiding gestaan. Want Swolgense Boys haalde verrassend met 3-1 koploper Hapse Boys onderuit. Trainer en ex-hoofd- klassespits Fred Donkers toonde aan het scoren nog niet verleerd te zijn. Hij velde persoonlijk met twee treffers het vonnis over de Brabantse koploper. SVOC heeft nu één punt achterstand op de top drie en Swol gense Boys volgt op twee punten. Het belooft dus zondag een interessante derby te worden in Oirlo. Venray heeft in 2H de concurrentie al op een aardige achterstand van drie punten gezet. Zondag wacht in Hel mond de confrontatie met Mierlo- Hout dat vierde staat. Mierlo-Hout verspeelde afgelopen weekeinde de tweede plaats door onverwacht de eerste nederlaag op te lopen tegen Venlose Boys (0-1). Pakt Venray zon dag de zesde zege op rij dan kan het de eerste periodetitel vrijwel niet meer mislopen. Want het Venrayse doelsaldo is veel beter dan dat van de concurrenten. De eerste periode gaat over acht wedstrijden. Na zes Brabantse opponenten treft Leunen eindelijk een Limburgse tegenstander in de derde klasse D. Want Wittenhorst komt op sportpark 't Klaverblad op bezoek. De confron tatie met het Brabantse 'geweld' in 3D is de Leunse nieuwkomer slecht bekomen. Na zes duels staal de ploeg van trainer Noud Janssen stijf onder aan met nul punten. Twee jaar gele den. op een niveau lager, kenden de oranje-witten ook al zo'n slechts start. Toen wist Leunen in het zevende duel de eerste punten te pakken en nog als achtste te finishen. Dit scenario lijkt in de derde klasse D echter onhaal baar. Ysselsteyn ziet in de vierde klasse G de concurrentie steeds verder weg lopen. Samen met Montagnards, dat eveneens twee punten bij elkaar sprokkelde, bevolkt Ysselsteyn de degradatiezone. De manschappen van trainer Peter Groenen worden even wel nooit weggespeeld maar komen telkens toch net tekort om aan de goede kant van de score te blijven. Zondag komt de nummer tien Olym- pia op bezoek. De ploeg uit Boxmeer heeft vier punten dus Ysselsteyn moet de eerste zege pakken om aan sluiting met de veilige middenmoot te houden. SSS'18 ziet de kampioensaspiraties langzaamaan in rook opgaan. Door de blessuregolf verloren de Overloners al vier van de zes duels. Zondag wacht de uitbeurt tegen Stormvogels in Siebengewald. Meerlo, de nummer tien in de vijf de klasse F, wacht een zware zondag. De Meerlonaren reizen af naar het Brabantse Hapse Boys dat één van de drie koplopers is. De blauw-witten zullen hun huid duur verkopen want ze kunnen de punten goed gebruiken om op afstand te blijven van de bedreigde zone. Na twee weken is Merselo weer koploper af in de zesde klasse F. De geel-zwarte equipe was zondag vrij en werd op doelsaldo gepasseerd door EWC. Merselo ontvangt zondag hek kensluiter Astrantia. Oostrum is opge klommen naar de derde plek. In de derby tegen Wanssum hopen de Oos- trummers voor eigen publiek de opmars voort te zetten. Hoithees pro beert in Well bij lijstaanvoerder EWC voor een stunt te zorgen. In Blitters- wijck treffen de middenmoters BW'27 en TOP'27 elkaar. De Tienray- naren begonnen uitstekend met twee zeges maar verloren daarna drie keer. BW'27 bewandelde de omgekeerde weg. Na een stroeve start volgden twee overwinningen waardoor de Blitterswijckse formatie over TOP'27 wipte op de ranglijst. Oud VW-ers weer eens te bewonderen SV Merselo heropent zaterdag 23 oktober sportpark De Vloet met een feestelijk tintje. Om in het dorp te kunnen bouwen, moest onder andere het hoofdveld van de voetbalvereni ging een kwart slag gedraaid worden. Een hele klus, maar met vele handen is dit nu afgerond. Het veld ligt er weer speelklaar bij, de groenvoorzie ning is aangepast, de afrastering is gereed, een entreehuisje is er geko men, en voorzieningen die er nog niet waren om alles werkklaar te krij gen zijn ook verwezenlijkt. Zo is er een fraaie vergaderruimte boven de kantine gemaakt, de brandtrap hier voor staat er. SV Merselo, een omni- vereniging met korfbal en voetbal, is klaar voor de komende jaren. Het is een bloeiende vereniging met 263 leden uit zowel Merselo, Vredepeel en ook Venray. Ze zijn terecht trots op de jeugdafdeling met 115 leden. Dit is voor de toekomst een belangrijk gegeven. Iedere week zijn vele men sen als leider, trainer en andere werk zaamheden bezig om alles in goede banen te leiden. Zonder hun mede werking zou dit alles ook niet in stand kunnen blijven. Om deze afronding te vieren, wordt er op zaterdag 23 okto ber een feestelijk tintje gegeven aan de heropening van het sportpark. Op deze zaterdagmiddag speelt het eerste elftal van SV Merselo tegen een team van oud-VW Bekende oud profvoet ballers zullen dan in Merselo de schoenen weer eens aantrekken. Zo komen onder anderen Huub Vercou- len, Maurice Graef, Chris Burhenne, Wim Jacobs, Jan Verbong, Harrie Hey- nen en Jay Driessen hun opwachting maken. Mario Verlijsdonk fungeert als hun leider Voor de jeugd is er een ballonnen wedstrijd, zodat ook zij meedelen in het feestgevoel van hun vereniging. Omstreeks 16.15 uur zal het een en ander feestelijk geopend worden, en de aftrap is gepland op 16.30 uur. Uiteraard worden alle leden en oud leden verwacht, natuurlijk de suppor ters en inwoners van Merselo en Vre depeel. Uiteraard zijn ook andere belangstellenden uit de regio welkom om hierbij aanwezig te zijn. SV Merse lo wil graag laten zien hoe een kleine maar hechte gemeenschap met een geweldige samenwerking tot zoiets in staat is geweest 1-2 3-2 0-8 0-13 Uitslagen SVEBB1-BWB1 Meterik Cl-BW Cl BW Dl-Volharding D2 BW D2M-Wittenhorst D4 Hegelsom El-BW El 12-1 BW Fl-Heijen F1 21-1 BW F2-SV Venray F10 5-1 BW MFl/2-TOP'27 MF1/2 10-0/9-0/9-0/7-0 Astrantia 1- BW 1 1-4 BW 4-Venray 9 4-2 West.Boys 1 da-BW 1 da 7-0 Programma zaterdag 16 okt.: BW Bl-VCH BI 14.30 BW Cl-IVO C2 14.30 SV Venray D4-BW D1 09.00 Panningen D4-BW D2M 12 00 BW El-Wittenhorst E2 09.30 Meerlo Fl-BW F1 10.30 RKOSV Achates F3-BW F2 09.30 Ysselsteyn MF3/4-BW MF 1/2 11.00 BW Vet.-SW Vet. Programma zondag 17 okt.: BW 1-TOP 1 14.30 BW 2-MeIderslo 4 11.00 IVO 8-BW 3 09.30 BW 4 vrij BW 1 da-Quick Boys 1 da 11.00 Uitslagen: Sw.Bovs 1-Hapse Boys 1 3-1 Sw Boys 2-SVOC'Ol 2 6-2 Witt, horst 11-Sw.Boys 3 3-1 Programma zondag 17 okt.: SVOC'Ol 1-Sw.Boys 1 a.14.30 GFC'33 2-Sw.Boys 2 a. 11.00 Sw.Boys 3-SVEB 5 a. 10.30 Programma zondag 17 okt.: Stormvogels 1-SSS'18 1 14.30 Juliana Mill 2-SSS' 18 2 12.00 Venray 8-SSST8 4 09.30 Leunen 7-SSS'18 5 10.30 SSS'18 ds 1-VDZ ds 1 12.00 SSS'18 ds 2-Meerlo ds 1 10.00 Het duel Sambeek-Holthees in 6F werd afgelopen zondag in de 40e minuut bij een 0-0 stand vanwege een droeve gebeurtenis gestaakt. De 72-jarige oud-voorzitter van de thuis ploeg, die aan de kassa van het sport park stond, werd tijdens de wed strijd onwel en overleed aan een hartstilstand. Reanimatie mocht niet meer baten. De scheidsrechter besloot daarop het duel vroegtijdig te beëindigen. In Stevensbeek heeft zesdeklasser Oostrum een eenvoudige zege behaald op SVS: 0-3. Oostrum begon uiterst zwak aan de uitwedstrijd tegen SVS uit Stevensbeek. De spelers waren niet fel genoeg in de duels en kwamen zodoende telkens een stap te laat. Het was in deze openingsfase vooral aan doelman Eppo Haneveld te danken dat Oostrum niet vroeg op achterstand werd gezet. Zo redde hij knap met de voeten op een harde kopbal van een SVS-aanvaller en hield hij diezelfde aanvaller van scoren af toen deze plotseling vrij voor hem opdook. Ondanks het slordige spel van Oostrum wist de ploeg wel een aantal aardige kansen te creëren maar een beetje geluk in de afronding ont brak. Na een kwart wedstrijd kreeg Oostrum eindelijk wat meer greep op de wedstrijd en werd er bij vlagen heel aardige aanvallen opgezet. Links back Dick Janssen dook geregeld de ruimte in die voor hem gecreëerd werd, maar helaas werden konden zijn voorzetten niet in doelpunten omgezet worden. In de 33e minuut viel dan eindelijk de bevrijdende ope ningstreffer. Na balverlies van de thuisploeg schakelde Oostrum snel om en kwam rechterspits Jan van de Ven vrij voor de doelman. Hij bleef kalm en verschalkte de keeper met een prachtige boogbal. Hierna zakte het peil van de wedstrijd weer naar een bedenkelijk niveau en kwam het rustsignaa! waarschijnlijk als een opluchting voor de ongeveer 100 toe schouwers. Na de thee stond er een heel ander Oostrum op de mat. Er werd met meer overleg en inzet gespeeld dan in de eerste helft en dit resulteerde al snel in een verdubbeling van de voor sprong. De Stevensbeekse doelman schatte een diepe pass verkeerd in en maaide volledig over de bal heen. Een koud kunstje dus voor Johan Berden om de bal in een leeg doel te schui ven: 0-2. SVS probeerde het hierna nog wel maar kwam er, op enkele kleine kansjes na, nauwelijks meer aan te pas. Oostrum daarentegen deed wat het deze hele competitie al doet, namelijk de mooiste kansen creëren maar niet benutten. Zo trof fen kopballen van dichtbij van Bart Direks en Arjan Kempen net geen doel, en belandde een slimme schui ver van diezelfde Kempen op de paal. Ook een schitterend genomen vrije trap van Dick Janssen trof de boven kant van de kruising en had zeker een beter lot verdiend. Toch wist Oos trum nog een van de vele mogelijkhe den te benutten. Bart Direks verleng de een lange pass van achteruit met het hoofd, waardoor Rik Schlepers alleen op de doelman af kon gaan. De middenvelder bleef rustig en lobde de bal met links over de uitkomende doelman: 0-3. Hierna was het wach ten op het laatste fluitsignaal en kon om half vijf de derde overwinning op rij gevierd worden. Volgende week staat de derby tegen Wanssum op het programma, een wedstrijd die in de vijfde klasse altijd een lastige was voor Oostrum. Zesde klasse F Uitslagen TOP'27-EWC 1-2 Astrantia-BW27 14 Wanssum-Lottum 4-0 SVS-Oostrum 0-3 Sambeek-Holthees gest. Merselo was vrij Stand EWC Merselo Oostrum Hoithees Sambeek BW'27 TOP'27 Lottum Wanssum SVS Astrantia 5-13 024) 5-13 (106) 6-12 (17-7) 4-8 (7-2) 5-8 (06) 4-7 (8-6) 56 (11-10) 54 <5-14) 64 (8-13) 6-2 (6-14) 5-1 (5-14) Programma 17 oktober Merselo-Astrantia BW'27-TOP'27 EWC-Holthees SVS-Sambeek Oostrum-Wanssum Lottum is vrij BW'27 heeft in de uitwedstrijd tegen Astrantia een dikverdiende zege behaald: 1-4. Beide ploegen begonnen de wedstrijd met verken ning naar de sterkte van de defensies, in de beginfase werd er aftastend en behoedzaam gespeeld. Binnen het kwartier kregen beide ploegen enkele kansen. Astrantia kreeg twee uitge speelde mogelijkheden maar door sterk te verdedigen en goed keepers werk van de BW doelman bleven deze kansen onbenut. Hierna kreeg BW de mogelijkheid om de score te openen met een vrije schop die door Ralf Wolters net voorlangs het doel werd geschoten. Direct hierna een fraaie kopbal van Ralf Hendrix die het doel op een haar na miste. Na een aanval van de thuisclub over de rech terflank waarbij de bal op maat naar de Astrantia spits werd geplaatst die hard uithaalde maar zijn schot werd gestopt door doelman Marco Rutten. BW speelde fel op de bal en kon de verdediging van Astrantia onder druk zetten door enkele mooie combina- ties.Uit een van deze combinaties door het midden werd Maurice Wol ters aangespeeld die snoeihard uit haalde en de bal net langs de verkeer de kant paal zag gaan. Astrantia antwoorde hierop met een harde pegel van hun spits die door de BW goalie tot corner getikt werd. BW bleef met verrassende combinaties de verdediging van Astrantia belagen en deze moest alles uit de kast halen om de aanvalsgolven van BW te keren. Bij een snelle aanval over links werd de bal door Mathé Wijnhoven voorge trokken op Roger Wolters die een overstapje maakte waardoor Ralf Hendrix de verrassende kans kreeg om uit te halen maar zijn schot miste de juiste richting. In de 32e minuut kreeg BW de mogeüjkheid om de score te openen. Vanaf het midden veld werd de bal op Johan Speijcken gespeeld die enkele Astrantia verdedi gers op het verkeerde been zette en de bal doorstak op Roger Wolters die vervolgens de Astrantia doelman uit speelde en de 0-1 binnentikte. Acht minuten later werd 0-2 aangetekend door een perfect uitgevoerde aanval kwam de bal bij Roger Wolters die de goalie de verkeerde kant opstuurde en beheerst inschoot. Dit was ook de ruststand. Enkele minuten na de her vatting werd de bal doorgestoken naar de spits van Astrantia die de BW verdediging omzeilde en met een schuiver in de linkerhoek buiten bereik van de doelman 1-2 binnen schoot. Van de 50e tot de 70e minuut dicteerde BW de wedstrijd en creëer de meerdere kansen maar kon niet tot scoren komen. In de 72e minuut de doorbraak van BW, via een combina tie tussen Roger Wolters en Johan Speijcken werd Ralf Hendrix aange speeld die zijn tegenstander fraai omspeelde en de doelman verraste 1- 3- Acht minuten hierna een mooie lob van Pascal Hendrix die achter de ver dediging van Astrantia belande waar bij Roger Wolters de buitenspelval omzeilde en vrij kon doorgaan om 14 te scoren. In de slotfase kreeg de BW spits nog twee mogelijkheden om de score op te voeren maar beide kan sen gingen langs de verkeerde kant van het houtwerk. Zondag ontvangt BW'27 in 'een derby TOP'27 Na twee opeenvolgende nederla gen heeft TOP'27 in de thuiswedstrijd tegen EWC uit Well ook geen punten kunnen pakken: 1-2. Voor 125 toe schouwers op sportpark 't Hoogveld begon TOP redelijk goed aan de wed strijd. Enkele kleine kansen werden helaas niet verzilverd. In de tiende minuut kreeg kreeg TOP een corner dië verwerkt werd door een verdedi ger van EWC. Die gaf vervolgens een lange pass die verkeerd werd inge schat door Tom Knoops. De spits van EWC kon vervolgens alleen op de keeper af gaan. Knoops kwam terug en probeerde de bal met een sliding te spelen, maar raakte ook de speler aan Scheidsrechter Van Geffen uiut Blerick gaf een penalty die feilloos werd benut door Ton Vanmaris. 0-1 voor EWC. Na deze goal vocht de TOP zich terug in de wedstrijd, met redelijk tot goed voetbal. De thuis ploeg kreeg ook goede kansen op de gelijkmaker. Cyril Pingen was met een kopbal op de kruising nog het dichtstbij. TOP moest uiteindeüjk wachten tot de 44e minuut, toen Tom Knoops vanaf de middenlijn door de verdediging van EWC slalomde en vervolgens een voorzet gaf op Nico Rongen, die de verdiende gelijkmaker binnen schoot. De 1-1 was tevens de ruststand. In de derde minuut na de pauze kreeg EWC een vrije trap, die schitte rend door Ton Vanmaris, net langs keeper Bram Willems werd gescho ten: 1-2. Dit was een grote domper voor de Tienrayse ploeg. Even later was er weer een vrije trap voor EWC, ditmaal was het Bram Willems die de bal uit de kruising plukte. Vervolgens was het TOP dat de wedstrijd in han den nam. Met goed positiespel kre gen de oranjemannen enkele goede kansen. Zo was Niek van Lin nog met een schot vanaf 20 meter dichtbij de gelijkmaker. Maar de keeper van EWC pakte de bal goed uit de onderhoek. Enkele keren kwam EWC met snelle counters gevaarlijk voor het doel van TOP. Tien minuten voor tijd werd er nog een inzet van een speler van EWC door Tom Knoops (zonder opzet) met de handen uit het doel gewerkt. Daarna was het opnieuw de thuisploeg die het spel bepaalde en enkele kansen kreeg. Rick van Rijs- wick was ook nog dichtbij met een kopbal maar deze werd ook door de doelman van EWC goed verwerkt. Het bleef uiteindelijk bij een 1-2 zege voor de gasten. Zondag staat voor TOP'27 de derby tegen BW'27 op het programma. Edwin van de Winkel met twee treffers goud waard Gijl jd. Va vana bouw Meerlo-Hegelsom 3-3 (2-1) Doelpunten: 8. Geurt Clevers 1-0; 37. Edwin van de Winkel 2-0; 39. Twan van de Rijdt 2-1; 65. Twan van de Rijdt 2-2; 67. Rob Zanders 2-3; 82. Edwin van de Winkel (strafschop) 3-3. Scheidsrechter: Verbiesen (Vianen). Toeschou wers: 90. Gele kaart: Erik Boots (Hegelsom). Meerlo: Smits; Van Arensbergen (77. Coenders), Van de Winkel, Rossel en Peters (80. Steeghs); Koppes, Engelbregt en Sijbers; Wijnhoven, Clevers en Bruijsten (75. Janssen). (Door Henk Willemssen) Zowel Meerlo als Hegelsom was ontevreden met de 3-3 remise. De nummers negen en elf uit de vijf de klasse F wilden voor niets min der dan de drie punten gaan. Om afstand te kunnen nemen van de onderste plaatsen. Na een fouten- festival vol strijd prijkte de 3-3 eindstand op het scorebord van sportpark Bergsbos. De Hegelsomse libero Pascal Clab bers baalde na afloop nog het meeste. Want hij veroorzaakte acht minuten voor tijd de strafschop waaruit Meer lo op gelijke hoogte kwam. Martin Engelbregt drong het zestienmeterge bied binnen Hij ging neer over het gestrekte been van Clabbers. "Ik had die sliding zo niet moeten maken", vond de ex-Wanssummer. "Ik ging te wild in en die speler viel ook mooi. Het was zwaar bestraft maar de scheidsrechter kan hem geven." Edwin van de Winkel kwam naar voren om vanaf de stip de 3-3 binnen te schieten. Een uitslag waarmee beide ploegen niet zo heel veel opschieten. Want ze blijven in de onderste regionen van 5F. Dat Meerlo het dit jaar moeilijk zou krijgen was te voorspellen. Want vorig seizoen wist de ploeg zich net te handhaven. Het raakte in de zomer stop bovendien twee spelers kwijt. Spits Mare Kusters vertrok naar Wit tenhorst, waar hij zondag twee keer scoorde, en Tim Klemans verkaste naar Venray. De nieuwe trainer Hans Winkelhag moest het zonder verster kingen doen. "We zitten vooral krap in de aanvallers. Ik heb eigenlijk maar één echte spits", zei de Tegelse coach die de laatste zes jaar jeugdtrainer bij Sportclub Irene was. Toch ziet Win kelhag de toekomst rooskleurig in. "De spelers trainen goed en ik heb er vertrouwen in dat de ploeg beter kan. We moeten in de middenmoot mee kunnen." Meerlo kwam al vroeg op voor sprong. Daar ging een taxatiefout van de Hegelsomse doelman Marcel Ver- heijen aan vooraf. De goalie liep 'los' bij een hoge voorzet van Sjoerd Kop pes. Maar Verheijen ging finaal onder de bal door waardoor het voor aan voerder Geurt Clevers een koud kunstje was 1-0 binnen te koppen. Hegelsom kwam bijna op gelijke hoogte. Doelman Tom Smits was al gepasseerd maar op de doellijn redde de koppende Paul Peters op een inzet van Richard Verhaeg. Uit een verre uittrap van keeper Smits ging laatste man Pascal Clabbers in de fout. Daar door kon Martin Engelbregt alleen doorgaan maar zijn schot vloog over het doel. Even later verdubbelde Meerlo toch haar voorsprong. Sjoerd Koppes nam een vrije trap vanaf de rechterkant. Libero Van de Winkel waagde zich mee naar voren, toomde hoog boven iedereen uit en kopte 2-0 binnen. Uit de volgende aanval had Eric Wijnhoven 3-0 op zijn schoen maar sluitpost Verheijen redde. Nog voor rust kwam Hegelsom door een omhaal van Twan van de Rijdt terug in de wedstrijd: 2-1. Na de pauze hadden de bezoekers het beste van het spel. Meerlo kwam steeds meer in de verdrukking. Maar de uitvallen van de thuisclub waren gevaarlijk. Zo strandde Geurt Clevers op de doelman en schoot Martin Engelbregt in de rebound naast. Even later claimde Clevers een penalty na een overtreding van Clabbers maar artbiter Verbiesen zag er niets in. Uit de tegenaanval werd het 2-2. De snel le Twan van de Rijdt schudde zijn bewaker Pascal Rossel af en schoot de bal laag in de korte hoek. Twee minu ten later stond de wedstrijd helemaal op zijn kop. Het was een mooie Hegelsomse aanval die achterin begon bij Pascal Clabbers. Rob Zan ders maakt het karwei af: 2-3. "In die fase waren we even van slag", vond trainer Winkelhag. "Als je met 2-0 voorstaat mag je de wedstrijd zo nooit weggeven. Gelukkig pakten we het Wedst li Toon Meerlo-speler Joost (links) in een fel duel gewi met een Hegelsom-speler daarna goed op." Leidsman Verbiesen legde bi minuten voor tijd wel op de sti enra) Edwin van de Winkel toondt g33"3 andermaal trefzeker: 3-3- Bijna *'"UCK Meerlo nog gewonnen. Geurt0 werd door Eric Wijnhoven in de te gestuurd. De spits troefd tegenstander en had alleen lin ter Erik Boots nog voor zit Hegeisommer trok aan de no<$|\0 want anders had Clevers, op snelheid op het doel af kunnenKeyrc men. Het Meerlose publiek setoff pcc de om 'rood' maar Verbiesen to^vOC zich andermaal mild en trok slt ^.a(; scel svoc Pascal Clabbers (29) speek jaar in de hoofdmacht van Wat Vier jaar geleden verhuisde li Hegelsom en sinds dit seizoen balt hij er ook. "De nieuwe omj bevalt me wel. Want bij Wan ging het de laatste jaren steedi der. Alleen hadden we vandaag |qj^ ten winnen. Normaal scoren* fanei moeilijk. Vandaag maken we eini doelpunten en dan gaan we ar1"1- steeds in de fout." HBSVI SVOC Metsel Welpe Oranje Welpe e-mail: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Uitslagen: Oirlo Vet -Hoithees Vet. 1-2 Sambeek 1-Hoithees 1 gest. Sparta 6-Holthees 2 34 Hoithees 3-Menos 2 44 Programma zaterdag 16 okt.: Hoithees Vet.-Castenray Vet. 15.00 Programma zondag 17 okt.: EWC 1-Hoithees 1 14.30 Geysteren 1-Hoithees 2 11.00 SVS 2-Holthees 3 12 00 Hoithees 4-Merselo 4 11.00 Programma zondag 17 okt.: Geijsteren-Holthees 2 a. 11.00 De veteranen vertrekken vrijdag 15 oktober naar het oude Capucijnen- klooster in Biezenmortel voor hun tweejaarlijks uitstapje. Vertrek om 19 00 uur vanaf het pleintje. Uitslagen: TOP BI co-Oost rum BI 2-7 Oostrum Dl-Melderslo Dl 2-3 Venray E2-Oostrum El 5-1 Oostrum E2-Montagnards E2 12-1 Oostrum E3-Wittenhorst E5 3-5 Oostrum E4-Ysselsteyn E3 5-4 Volharding F2-Oostrum F1 2-3 Oostrum DA1-SVS DA1 13-1 Programma zaterdag 16 okt.: Oostrum Bl-SVEB BI a. 14.00 IVO D2-Oostrum Dl v.10 15 Oostrum El-Stormvogels El a ll 30 Oostrum E2 vrij Ysselsteyn E2-Oostmm E3 v.08.15 Lottum E2-Oostrum E4 v.09.15 Oostrum Fl-HRC F1 a. 10.00 Programma zondag 17 okt.: Oostrum DA 1 -Melderslo DA 1 a. 10.30 Melderslo 4 en Geijsteren hebben afgelopen zondag een puntje overge houden aan hun onderlinge confron tatie: 1-1. Geijsteren ging aardig van start en voerde goed druk uit op de tegenstander. Het enige probleem was dat men van achteruit niet vaak de bal kwijt kon op het middenveld of de voorhoede. Er volgden vele lange ballen die vaak tot niets leid den. Na ongeveer tien minuten ging het beter lopen en konden Mathijs Cuypers en Tom van Meijel elkaar steeds beter vinden aan de linkerkant. Hiemit kwamen enkele kleine kansjes maar daar bleef het ook bij. Na onge veer een kwartier was het al raak aan de andere kant. Er werd door Geijste ren balverlies geleden op het midden veld en zo kon een speler van Mel derslo met een splijtende pass tussen de verdediging de spits vrij zetten voor keeper Stan Kunen. Die speelde de keeper uit en zo kon hij de 1-0 bin- nentikken. Geijsteren liet het hier niet bij zitten en probeerde de draad meteen weer op te pakken. Men zette goed druk op de tegenstander die zo gedwongen werd countervoetbal te gaan spelen. Hierdoor volgde een paar gevaarlijke counters maar er werd steeds goed ingegrepen door de Geijsterse defensie. Ruststand 1-0. Na de thee bleef Geijsteren goed druk zetten maar veel verder dan de zestien van de tegenstander kwam men vaak niet, Zo verstreken de minuten en werd het toch wel eens tijd voor de gelijkmaker om zo in het spoor te blijven van koploper BW'27. Tot overmaat van ramp werd Fons Jacobs nog vijf minuten van het veld gestuurd wegens commentaar op de leiding. Een kwartier voor tijd viel de dikverdiende gelijkmaker. Na een een-tweetje tussen Pierre Litjens en Tom van Meijel bediende eerstge noemde Mathijs Cuypers op maat. Die wist wel raad met dit buitenkans je en tikte de 1-1 binnen. Bij die stand bleef het tot het eindsignaal. In de strijd om de koppositie heeft SVOC'Ol zichzelf een bijzonder slech te dienst bewezen door gelijk te spe len in en tegen VIOS uit Beugen 2-2. Bij winst was de koppositie in handen geweest van SVOC en was een over winning tegen Swolgen volgende week genoeg geweest voor de eerste periodetitel. De realiteit is echter dat SVOC vierde staat, een punt achter de koplopers. SVOC begon furieus aan de wedstrijd. Met goed en verzorgd combinatievoetbal werd VIOS de eer ste helft helemaal van de mat gespeeld. Na een paar minuten was het Ivan Maes die de keeper op zijn weg vond nadat hij zich knap had vrij- gespeeld. Paul Manders kon een voor zet van diezelfde Ivan Maes niet tegen de touwen koppen en in de rebound kregen Harm Buddiger en Maes de bal er ook niet in. Nadat Paul Manders en Maes de keeper nog testten met venij nige schoten van afstand was het Niels Arts die na een half uur spelen de 1-0 maakte. Een voorzet van Maes, na een wederom prachtige solo, werd door Arts eerst tegen de keeper getikt, maar in de scrimmage die volg de kon hij de bal toch nog het beslis sende zetje geven. Meteen na de treffer werd VIOS voor het eerst gevaarlijk met een kopbal die over het doel van SVOC verdween. Bart Jenniskens was nog dichtbij de 2-0, maar zijn snoeiharde vrije trap werd prachtig gered door de VlOS-goalie. Ook Joep Manders kon uit een voor zet van wederom Maes niet scoren. Na rust ging SVOC verder met wat het de eerste helft ook gedaan had. Goed voetballen en kansen missen. Maes kon een pass van Paul Manders niet verzilveren. Vlak voor het uur viel de meer dan verdiende 2-0 dan tóch. Maes werd neergelegd in de 16- meter en schoot de penalty onberis pelijk binnen. Na de treffer liet SVOC de teugels een beetje vieren en kon VIOS de aanval zoeken. De verdedi ging onder leiding van de iedere week sterk spelende Tom Strijbos bleef makkelijk overeind. Maar een kwartier voor tijd rommelde een VlOS-aanvaller zich toch door de ver dediging en tekende voor de 2-1. SVOC had de wedstrijd hierna nog kunnen beslissen maar Paul Manders •k DcHo SVOC SVOC DeHc Eendr SVOC Oostn SVOC Pro Vond schoot uit de draai en vrij vod keeper hard over. Ook Maes b nog een uitgelezen mogelijkheid SV Lt de wedstrijd definitief te bes Hij had het vizier echter mfl Afgela scherp staan en vond wederoi Jeuj keeper op zij weg. Het schot vanl ring Houwen uit de rebound werd n Deze lijn gehaald. VIOS rook zijn kan zette aan voor de gelijkmaker.! maan voor tijd gaf de verder goed fluilt scheidsrechter onterecht een ooi Lilt aan VIOS. Keeper Ruud de Md Oostr pakte een meter voor de lijn op,a kune de scheids zag het anders. Een kune misrekening met grote gevolgen kune de corner scoorde VIOS de 2-2. De gezichten stond» Mont; onweer na het laatste fluitsig kune Tien opgelegde kansen en drielt 'kune van de wedstrijd gedomineerd 'SVEB dan toch maar één schamel puntje TOP Zondag tegen Swolgen zal erz ^kune vuldiger met de kansen omgesp 'Volhi gen moeten worden. kunt kunt Irene Venn kunt GFCI flege leunt leum SES 1 VVV Spart leun IV0I (1> kun Vijfde klasse F Uitslagen Meerlo-Hegelsom Swolgense Boys-Hapse Boys VlOS-SVOC'öl Rcsia-Exeellent Heijen-VCA Melderslo-HRC Stand Resia HRC Hapse Boys SVOC'Ol Swolgense Boys Excellent VIOS VCA Heijen Meerlo Hegelsom Melderslo 6-12 6-12 (F 6-12 (I*» 6-11 (14) 6-10 6-10 <12- 6-10 <12- 6-7 0+ 6-7 66 64 6-1 Programma 17 oktober SVOC'Ol-Swoigense Boys Hapse Boys-Meerlo Hegelsom-HRC Heijen-Melderslo VCA-Resia Exeellent-VIOS Pr Venr kun kun Olyn Volk, Spart kun kun Venr c- kun kun Venr Mon Uur Quic Witt, 'Uur

Peel en Maas | 2004 | | pagina 20