Suïhma Sportnieuws -info Voetbalgala op De Wieën Chris Burhenne: Venray is nog lang niet kampioen Zwaar weer voor SSS'18 Ysselsteyn scoort moeilijk Summa Topschutters Klassement lob Janssen, SV Meerlo SVV Veteranen •S" Venray Venray SVV Jeugd EN MAAS Donderdag 14 oktober 2004 - Pagina 19 je Schijnwerper op: e redactie van Peel en Maas zpcook in het voetbalseizoei 5 wekelijks een speler, trainpf of ander 'voetbaldier' van een an a- rvereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum in pe jnwerpers. Ook speleo^an SSS'18, Volharding en Holthees w a dit jaar in de rubrieJë"De schijnwerper op...' aan de tand gevoegd, astspeler voorsmm net als de voetbalkenners van het Venray wsblad ook nynveer de uitslagen van tien amateurduels die eekend gespeejfl worden. Zijn de voorspellingen van de gastspe r, dan wijlt hij of zij een bal voor de jeugdafdeling van zijn v< et- renigjdg, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan isplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totails- naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel cn M as Bet mee om de eerDeze keer in de Schijnwerper: Rob Jans: en rOP'27). Rob Janssen jjd: 23 jaar :boren in: Horst iplaats: Horst ier: vriendin Sarah ideren: geen p/studie: HBO electrotech- in Eindhoven TOP'27 rechtsback iunt: moet nog komen tepunt: seizoen met de Al Ittenhorst, we behaalden puntjes fce clubs: Wittenhorst Bte trainer Marcel Hovens echtste trainer; Edwin Sneijers rootste ergernis: spelers die kla- en niks kunnen incasseren este boek/tijdschrift: Krugenhei- ler trilogie van Herman Brussel- ians este film; Requiem for a Dream ndere hobby's: darten ievelingseten: pizza shoarma rank: pils looiste vrouw: Beyoncé Know- :s, maar Sarah is ook hele erg jpwindend: een goede overtreding met bal en man tegelijk avoriete tv-programma: Sport Insite avoriete club: Feyenoord favoriete speler: Jolin van Loenhout 'avoriete vakantieland: België iPie wordt kampioen in jullie klasse?: EWC Pie wordt laatste in jullie klasse?: Wanssum Rob Janssen redactie lierlo Hout-Venray 0-2 1-3 Volharding-Wilhelmina'08 14) 2-1 Leunen-Wittenhorst 0-2 1-1 (sselsteyn-Olympia'18 0-1 1-1 SVOCOl-Swolgense Boys 2-1 2-0 Hapse Boys-Meerlo 2-0 3-0 ilerselo-Astrantia 3-1 3-1 BW'2~-TOP'27 0-1 1-1 iWC-Holthees 1-1 2-1 Jostrum-Wanssum 2-0 3-1 ledacteur Ron Koenen was in het onderonsje met clubgenoot Erik Ermers Volharding) te sterk. Koenen kwam uit op acht punten tegen Ermers vier. De [Volharding-speler komt daarmee op een gedeelde derde plaats, maar kan nog omdat hij het gestaakte duel Sambeek-Holthees nog tegoed heeft. Nick van Hoek (Merselo) 9 punten 2. Gert Custers (Swolgense Boys) 8 punten 3. Sander Dinghs (SVOC'Ol), Patrick Wijnen (Holthees). Wout Gommers (SV Venray) en Erik Ermers (Volharding) 4 punten. Erik Ermers (Volharding) heeft de uitslag van het gestaakte duel Sambeek- lolthees nog tegoed Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Voor aanvang van de competitie waren de verwachtingen bij SSS'18 hoog gespannen maar momenteel naakt de Overloonse ploeg een zeer aoeilijke periode door. Afgelopen tondag moest alweer de vierde neder laag van dit seizoen worden geïncas seerd. Het hooggeklasseerde Toxand- ha uit Rijkevoort scoorde drie keer en {ing daardoor als terechte overwin naar huis: 1-3 Het begint langza merhand eentonig te worden maar Kt blessureleed binnen de Overloon se selectiegroep begint zelfs zijn weerslag te vinden bij de lagere teams Het probleem is inmiddels der mate serieus dat het 3e elftal zelfs niet meer aan haar cometitie-verplichtin- gen kan voldoen. Afgelopen zondag kon Toxandria dan ook tegen dit zwaar gehandicapte van meet af aan het initiatief nemen. Na zes minuten kreeg Dennis Aben over links vrij baan. Hij bedien de Bemie Verheijen op maat en deze had geen moeite om doelman Claes van dichtbij te passeren: 0-1. Na een kwartier leek SSS even terug in de wedstrijd te komen. Wout Janssen tag zijn inzet echter door doelman Roelofsen geblokt en Luc Janssen schoot hard over. Halverwege de eer ste helft pakten donkere wolken zich «men boven het sportpark "de Raay". Een hoge voorzet vanaf de rechter kant kon door Dennis Aben ongehin derd over de SSS-doelman worden ingekopt: 0-2. Verder dan een harde schuiver van Bas Joosten voor het doel langs kwam SSS in de eerste helft niet meer. Met de wind in de rug en enkele wijzigingen in de defensie ging SSS na de pauze op jacht naar de aanslui tingstreffer. Binnen tien minuten had de ploeg succes. Een goede combina tie tussen Toon Verstraaten en Paul Janssen werd door Bas Joosten goed afgerond: 1-2. Er gloorde weer hoop voor de thuisploeg. Het team speelde beter dan voor de pauze maar bleef vaak te lang volharden in te ver door gevoerde combinaties die veelal hun doel misten. De ploeg miste zelfver trouwen en ook van enige felheid of opportunisme was geen sprake. Toxandria daarentegen was resoluter en ook de beter uitgebalanceerde ploeg. Vijf minuten voor het laatste fluitsignaal viel de deur voor SSS definitief in het slot. Joep van de Pas wist een indraaiende hoekschop sub tiel binnen te tikken: 1-3. Wederom een pijnlijke nederlaag voor SSS dat inmiddels is afgegleden naar een negende plaats. Het elftal zal zich moeten gaan beraden hoe nu verder in deze situatie. Zondag speelt SSS'18 de uitwedstrijd tegen Stormvo gels uit Siebengewald. Vierdeklasser Ysselsteyn heeft tegen de RKDEV-RKDSO combinatie stand kunnen houden .en was fen groot deel van de wedstrijd de ■te'ere en meest gevaarlijke ploeg maar men zag een goed resultaat in [Wö tijdsbestek van vijf minuten in Ofigen vallen: 2-0. Ysselsteyn begon teer goed aan de wedstrijd en in de beginfase waren er direkt enkele goede kansen om de score te openen, teoren blijkt dit seizoen niet aan Ysselsteyn besteed en het kleine beet le geluk dat daarvoor nodig is kan de P'oeg ook nog niet afdwingen. Toch geelden de gasten een zeer goede ?erste helft en kwa voetbal zit er nog 'edere week stijgende lijn in. Yssel steyn kon zondag beschikken over de beste formatie en was duidelijk voor jme punten afgereisd Een overwicht w in de eerste helft een voorsprong op moeten leveren en RKDEV ging terecht tevreden rusten met 0-0. Na thee was RKDEV iets feller en "teg naarmate de wedstrijd vorderde steeds meer grip op de wedstrijd. maar de beste kansen waren in de beginfase toch voor Ysselsteyn Maar zoals zo vaak waar de een ploeg de kansen laat liggen, heeft de andere voldoende aan een halve kans. Zo ook deze middag. RKDEV had aan twee slordigheden in de Ysselsteyndefensie in een tijdsbestek van vijf minuten voldoende om ook twee keer te sco ren en het moet gezegd worden dat RKDEV dit ook schitterend afrondde. Zo keek Ysselsteyn met nog een kwartier te gaan tegen een hopeloze 2-0 achterstand aan en wat men ook probeerde, alles was gedoemd te mis lukken. Behalve enkele kansjes op een eretreffer leverde het slotoffen- sief niets op. Ysselsteyn bleef met een kater zitten, want ook deze middag had er meer in gezeten en werd men weer met lege handen huiswaarts gestuurd. Toch moet het vertoonde spel van de eerste helft voldoende zijn om hier en daar nog de nodige punten bij elkaar te sprokkelen, zodat men weer mee kan doen in de 4e klasse G. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2004-2005. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elf tallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2004- 2005. U kunt maandag de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Telefo nisch kan ook via 0478-850460 (u kunt de namen van de doelpuntenma kers aan de telefoniste van Summa Adviesgroep doorgeven). Tweedeklasser SV Venray blijft na de drie treffers tegen Volharding alleen koploper in het teamklasse ment Zesdeklasser Oostrum, dat ook drie keer scoorde tegen SVS, blijft met zeventien treffers in het spoor van Venray. Farid Idrissi was een keer trefzeker in de derby tegen Volhar ding en blijft bovenaan staan in het individuele klassement. Idrissi staat nu op zeven doelpunten. Teamklassement- 1. Venray 18 2. Oostrum 17 3. SVOC'Ol 14 4. Merselo en TOP'27 11 6. Swolgense Boys 10 7. SSS'18 9 8. Volharding, Meerlo, Wanssum en BW'27 8 12 Holthees 7 13- Leunen 4 14. Ysselsteyn 2 Individueel klassement: 1Farid Idrissi (SV Venray) 7 2. Willem Koenen (Merselo), Ivan Maes (SVOC'Ol) en Zafer Akbal (Volharding) 5 5Wout Janssen en Bas Joosten (bei den SSS'18), Rik Schlepers (Oostrum), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Nico Rongen (TOP'27) en Ivo v.d. Weerden (SV Venray)4 11Arjan Kempen (Oostrum), Sander Dinghs en Niels Arts (beiden SVOC'Ol), Nick van Hoek (Merselo), Jurien Beterams (Wanssum) en Niek van Lin (TOP'27) 3 17. Johan Speycken en Roger Wolters (beiden BW'27), Erik Ermers (Volharding), Joep Manders (SVOC'Ol), Ward van Rijswijck (TOP'27), Thijs van Mierlo (Swolgense Boys), Dick Janssen, Bastiaan Bouwsema, Johan Berden en Jan van de Ven (allen Oostrum), Frank Brands (Leunen), Geurt Clevers en Eric v.d. Winkel (beiden Meerlo). Ronnie Bovee (Ysselsteyn), Fred Donkers (Swolgense Boys), Ralf Hendriks (BW'27) en En var Bektas, Hakan Sazak en Jelle van Tilburg (allen Holthees) 2. Een foutje in de stand? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 en vraag naar Henk Lammen. Maatwerk in financiële zekerheid Twaalfhonderd toeschouwers zien sterk Venray zegevieren: 3-1 Venray-Volharding 3-1 (2-0) Doelpunten: 21. Farid Idrissi 1- 0; 28. Ivo van der Weerden 2-0; 67. Ivo van der Weerden 3-0; 87. Zafer Akbal 3-1. Scheidsrechter: Theeuwen (Horst). Toeschou wers: 1200. Gele kaart: Bart Lin- ders (Venray), Bob Verdijk, Denny van Veghel, Erik Ermers, Bram Cornelissen en Zafer Akbal Trainer Jan Pruijn wil iedere week derbystrijd zien Zichtbaar tevreden verliet win nend trainer Jan Pruijn zaterdag avond tegen acht uur het strijd perk. Zijn ploeg versloeg zojuist Volharding met 3-1. De immer kritische oefenmeester had zijn team zien spelen zoals hij dat voor ogen heeft. Met agressief en dominant spel de tegenstander de wil opleggen. Pruijn heeft er geen boodschap aan dat spelers in deze streekderby boven zichzelf uitstijgen. "Nee, want het Vierde klasse G Uitslagen De Zwaiuw-ZSV 1-3 Montagnards-Sparta' 18 14 Olympia-HBV 1-2 RKDEV-Ysselsteyn 2-0 Stormvogeis-Achates 2-4 SSS'18-Toxandria 1-3 Stand Sparta'18 6-15 (21-5) Toxandria 6-14 (12-6) Achates 6-13 (17-9) HBV 6-11 (9-6) ZSV 6-9 (12-15) De Zwaluw 6-8 (11-12) Stormvogels 6-7 (13-13) RKDEV 6-7 (943) SSS'18 66 (9-12) Olympia 66 (5-8) Ysselsteyn 62 (2-11) Montagnards 62 (3-13) Programma 17 oktober HBV-Montagnards Sparta'18De Zwaluw ZSV-Toxandria Stormvogels-SSST8 Achates-RKDEV YsselsteynOlvmpia Uitslagen: GFC Al-MeerloAV co Al 5-2 W/Meerlo co Bl-Montagnards BI 1-0 RKDEV Bl-W/Meerlo co B2 2-3 GFC Cl-Meerlo/W co Cl 5-0 mag geen verschil uitmaken of het wel of niet een derby is. Ik wil dat er iedere wedstrijd met zoveel strijd gespeeld wordt", stelde Pruijn. "We speelden vandaag inderdaad agressief en waren beter in de omschakeling. Ook in de voorhoede hebben we veel meer mogelijkheden." Zijn collega Chris Burhenne moest erkennen dat zijn team van een bete re ploeg verloren had. De Volharding- coach zocht niet naar excuses Hij kon geen beroep doen op Koen Wii- lems en spits Maikel Fransman die beiden geschorst waren. Bovendien viel libero Joep Vossen al snel uit. De Horstenaar had last van duizeligheid. Ook wilde Burhenne niet afgeven op arbiter Theeuwen die zijn ploeg op vijf gele kaarten trakteerde. "Want dat is een zaak van de scheidsrechter. Daar heb ik geen moeite mee. En Roy fluit gewoon goed. Ik wilde dat we iedere week zo'n scheidsrechter had den." Volharding voerde twee weken geleden nog fier de ranglijst aan in 2H. Na het 0-1 thuisverlies tegen Ven- lose Boys volgde de zeperd tegen Venray. "Maar ons spel was vanavond honderd procent beter dan tegen Venlose Boys", oordeelde Burhenne die wel ontevreden was over enkele spelers. "Marcel Kowald heb ik niet gezien en Erik Ermers evenmin. We speelden daarom met negen tegen elf. En Patrick van Kempen was de beste man van het veld. Als je ver stand van voetbal hebt dan heb ik je dat zelf ook kunnen zien." Ondanks de nederlaag vindt de ex- VW'er dat zijn ploeg nog niet uitge schakeld is voor de titel. "Nee, want Venray is nog lang geen kampioen. Het gaat tussen Mierlo-Hout, Margriet, Venray en wij Venray heeft inder daad een goed team. En weinig clubs zullen hier kunnen winnen Maar ik vind Venray niet beter dan Mierlo- Hout. Daar komen ze zondag nog wel achter Burhenne verklaarde dat hij zijn ploeg nooit zal aanpassen aan de tegenstander. "Ook uit tegen Venray niet. Als we ons hier verstoppen dan krijgen we toch een of twee doelpun ten tegen. We hebben daarom niet verdedigd en ons eigen spel gespeeld. Maar Venray was agressiever en sloeg op de juiste momenten genadeloos toe. We kregen een lesje in effectivi teit." (Volharding). Venray: Nielen; Van Schijndel (74. Spee), Scholten, Drabbels en Troisfontaine; Linders, Yahia (70. Van der Coelen) en Gommers; Hendrikx (80. Stevens), Idrissi en Van der Weerden. Volharding: Cleven; Van de Weegh, Vossen (36. Ohoilulin), Verdijk en Hendriks; Kowald (6l. Fatih Akbal), Erik Ermers, Van Veghel (75- Hendrik Ermers) en Van Kempen; Cornelissen en Zafer Akbal. (Door Henk Willemssen) Het was een mooie voetbal avond op zaterdag de negende oktober. Althans voor iedereen die de Venrayse voetbaltrots een warm hart toedraagt. Twaalfhon derd kijklustigen zagen een bij zonder sterk Venray met 3-1 win nen van aartsrivaal Volharding. De equipe van trainer Jan Pruijn gaat nu stevig aan kop in de twee de klasse H. Toch nam na afloop niemand het woord 'kampioenschap' in de mond. Zowel trainer Pruijn als aanvoerder Rob Scholten praten alleen over de eerste periodetitel. "En daarna zien we wel verder." Het was lang geleden dat zoveel voetballiefhebbers naar sportpark De Wieën trokken. Zaterdagavond vlak voor de aftrap van zes uur stonden er lange rijen voor de kassa. Het was vooral voor de Venrayse clubkas een uitstekende zet om de derby een dag te vervroegen. Want van alle clubs uit de wijde omtrek waren er wel sup porters, spelers of trainers langs de lijn te vinden. Venray en Volharding spelen vaak onvoorspelbare derby's. Er vallen veel doelpunten en er rolt vrijwel altijd een overtuigende winnaar uit de bus. De laatste jaren bracht Volharding - vooral in eigen huis - buurman Venray enkele gevoelige nederlagen toe. Zaterdagavond was het overduide lijk dat de Venray de sterkste was. De defensie steekt goed in elkaar en geeft nauwelijks kansen weg. Het middenveld is uitgebalanceerd met de terriërs Bart Linders en Wout Gom mers op de flanken en als centrale man Saïd Yahia die de lijnen uitzet. In de voorhoede debuteerde A-junior Dave Hendrikx die liet zien al klaar te Illustratief voor het duel: Volharding-speler Marinus Hendriks moet bui gen voor Venray-uitblinker Farid Idrissi zijn voor het grote werk. Farid Idrissi speelde weergaloos en Ivo van der Weerden onderstreepte met twee treffers zijn reputatie als goaltjesdief. In het eerste kwartier leken de 22 acteurs last te hebben van planken koorts. De spelers van Venray en Vol harding zijn het ook niet gewend om wekeüjks voor zoveel publiek te spe len. Na twintig minuten passte Yahia naar Idrissi die het strafschopgebied binnendrong. De Venrayse topscorer kapte een tegenstander uit en pas seerde doelman Cleven met een venij nig schot: 1-0. "Dat doelpunt was een bevrijding", vond Rob Scholten. "In het begin hebben we even de kat uit de boom gekeken. Het is toch altijd een beladen derby. Na de 1-0 kwa men we los. We speelden heel scherp en zetten ze goed onder druk Vol harding-voorstopper Bob Verdijk had een heel moeilijke avond tegen de Venrayse spitsen. Alleen ten koste van een gele kaart kon Verdijk de ongrijpbare Idrissi afstoppen. De thuisploeg liet enkele schitterende aanvallen zien. Daaruit viel ook de 2- 0 Rob Scholten verzond van achter uit een dieptepass. Idrissi verlengde de bal naar Van der Weerden die doel treffend uithaalde: 2-0 Vlak daarna verzuimde Saïd Yahia de derby vroeg tijdig te beslissen. Tijdens de rust maakte de bier- pomp overuren in de kantine. In de businessroom was het drukker dan ooit Succes werkt altijd aanstekelijk. Koffie was er niet te krijgen maar volle bierglazen gingen van hand tot hand. Terwijl de tweede helft al enkele minuten bezig was vermaakten de 'bobo's' zich binnen nog opperbest. Venray domineert dan niet meer zo sterk als voor rust. Alhoewel de beste kansen voor de thuisclub bleven. Farid Idrissi schoot op de paal. Vol harding kwam steeds meer in de wed strijd en een knal van aanvoerder Denny van Veghel, dat vlak over het doel vloog, was het eerste waarschu wingsschot. Maar de aanvalsgolven van Venray bleven uiterst gevaarlijk. Halveryvege het tweede bedrijf viel de 3-0 Opnieuw begon de aanval van achteruit. Dave Hendrikx won rond de middellijn zijn duel en kopte de bal door naar Ivo van der Weerden. Die speelde zijn bewaker Verdijk uit en passeerde goalie Arjan Cleven voor de tweede keer: 3-0. Sportpark De Wieën stond op zijn kop alhoewel het slotakkoord voor Volharding was. Zafer Akbal bracht vlak voor tijd de 3-1 op het scorebord en met wat meer geluk hadden de Vierlingsbekers nog een tweede treffer gescoord. Ondanks de galavoorstelling blijft iedereen kritisch in het Venrayse kamp. "We hebben inderdaad bij vla gen heel goed gespeeld. Maar in de tweede helft lieten we ons te ver terugzakken", vond Rob Scholten die een prachtig wedstrijd had gespeeld. "Met zoveel publiek en zo'n heerlijk voetbalweer was het een echte derby. Het was ook bijzonder fair en alleen de opstootjes onbraken dit keer." Toch deelde de goed leidende arbiter Roy Theeuwen zes gele kaarten uit waarvan vijf aan Volharding. Tweede klasse H Uitslagen Venray-Volharding Margriet-Vitesse'08 Dijk.se Boys-Roermond Wiihelmina'08-Bierick Venlosche Bovs-Mierio Hóüt SVC 2000-Rhode m 4-0 2-1 4-2 1-0 2-2 Stand Venray Margriet Dijkse Boys Mierlo-Hout Venlosche Boys Volharding Rhode Bierick Wilhelmina'08 Roermond SVC 2000 Vitesse'08 6-16 (18-2) 6-13 (10-2) 6-13 (13-6> 6-11 (12-6) 6-10 (7-4) 6-10 (8-6) 6-10 (6-9) 645 (10-12) 645 (10-12) 6-5 (4-9) 6-2 (9-18) 64) (5-26) Programma 17 oktober Blerick-Dijkse Boys Roermond-Margriet Vitesse'08-Rhode Venlosche Boys-SVC 2000 Mierlo Hout-Venray VoUiarding-Wilhdmina'08 W/Meerlo co D2-Montagnards D3 2-3 GFC E2-Meerlo El 10-4 SSS 18 F4-MeerIo F2 3-7 Meerlo 1-Hegelsom 1 3-3 Wittenhorst 10-Meerlo 3 7-0 Meerlo da-Venray da 3 1-5 EWC Vet.-Meerlo Vet. 1-0 Programma zaterdag 16 okt.: Meerlo/W co Al-EWC co Al Leunen Bl-W/Meerlo co BI W/Meerlo co B2-Volharding B2 Meerlo/W co Cl-Sparta C2 Vitesse D2-W/Meerlo co Dl W/Meerlo co D2-VCH D2 Meerlo E 1-Hegelsom El Meerlo F1-BW27 F1 Meerlo F2-Hegelsom F2 Meerlo Vet.-GFC Vet. 16.30 Programma zondag 17 okt.: Hapse Boys 1-Meerlo 1 14 30 Meerlo 3-Hegelsom 3 11.00 SSS' 18 da 2-Meerio da 10.00 Uitslag: SW-Excellent 3-3 Programma zaterdag 16 okt: BW-SW 16.00 Vertrek vanaf De Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Derde klasse D Uitslagen SES-Leunen 4-1 Bcrghem Sport-Sparta'25 3-2 HVCH-Nulandia 1-1 Festiient-Milsbeek 3-2 DVG-Avanti 1-3 SVEB-Wittenhorst 0*3 Stand Berghem Sport 6-18 (20-6) Avanti 6-15 (17-6) Milsbeek 6-15 (16-5) Festilent 6-14 (17-8) HVCH 613 (15-5) DVG 6-9 (9-9) Wittenhorst 6-7 (12-11) SES 66 (10-14) Nulandia 6-5 (7-12) SVEB 6-3 (4-21) Sparta'25 6-0 (4-15) Leunen 6-0 (4-23) Programma 17 oktober Nulan dia-Be rghein Spon Sparta'25-SES Leunen-Wittenhorst DVG-SVEB Avanti-Festilent Milsbeek-HVCH hoofdsponsor^ inalfa ^industries 3 official dealer (kledingsponsor) csppgr van Haten Automobielbedrijven B.V InaHa Industries B V. NLW Groep. Venray 0TT0 Uitzend Kracht B.V. Members; Lancyr Aben Venlo Adecco Personeelsdiensten Auto Arena Venray Bol Accountants, Venray B.V Wanssum allatietechniek BV Ysselsteyn Fashion Notariskantoren Venray van der Putt Advocaten. Venray Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Rocom Telecommunicatie. Venray Rongen Tegels Sanitair en Tegelwerken Vo.f. Rühl Haegens Molenaar Accountants SUMMA. Advies groep B.V Thermaaibad Arcen B.V Turning Technic B V. Taxi Verstraaten B.V. Verhoeven Groen B V. Partycentrum De Witte Hoeve Uitslagen: Venray Vet.-Maashees Vet. 4-1 Programma zaterdag 16 okt.: Venray Vet.-SVOC (A) a. 15 00 Programma zondag 17 okt: Mierlo Hout 1-Venray 1 a.14.30 Volharding 3-Venray 2 a. 12.00 Venray 3-MVC' 19 2 a. 11.30 Venray 4-Deume 4 a. 1130 Venray 5-Leunen 3 a. 11-30 DSV 2-Venray 6 a. 1130 Meterik 2-Venray 7 a. 11.00 Venray 8SSST8 4 a.09.30 Venray 9-SVOC'Ol 4 a.09.30 Venray 10 vrij Dames: Avanti'31 1-Venray 1 a.10 00 Helden 1-Venray 2 a. 10.00 Venray 3-Hegelsom 1 a 09.30 Uitslagen: Uitslagen jeugd: Berghem Sport Al-Venray Al 2-3 EWC Al-Venray A2 1-1 Venray A3-Neerkandia Al 4-3 Margriet Bl-Venrav BI 1-3 ASVB 1-Venray B2' 3-2 Venray B3-Sparta B2 5-1 HBSV B2-Venray B4 0-1 Venray B5-Kronenberg B3 3-5 Venray C 1-Scham Cl 14 Venray C2-ZSV Cl 24 VW C2-Venray C3 0-5 Belfeldia C2-Venray C4 3-3 Venray C5-Quick Boys C2 82 Venray C7-EWC C2 9-0 Venray Dl-HBSV Dl 1-0 Olympia D2-Venrav D2 3-3 Venray D3-SVOC01 Dl 0-4 Venray D6-America Dl 2-5 VCH D2 - Venray D7 12-2 Venray D8-Panningen D4 0-8 SPV D2-Venray D9M 34 Venray El-RESIA El 9-1 Venrav E2-Oostrum El 5-1 VW E2-Venray E3 3-2 Venray E4-Sp. Irene E2 3-1 Wittenhorst E4-Venray E6 4-2 Venray E8Venrav E7 2-2 Venray E9-RESIA E2 1-10 Wanssum E2-Venray E10 3-2 Heijen E3-Venray E11 3-14 Venray E12-RESLA E3 1-6 Venrav E13M-Swolg. Boys E2 64) SSS Fl-Venray F1 1-6 GFC Fl-Venray F2 74 Venray F3-Baarlo F2 1-6 Venray F4-Leunen F3 2-1 Melderslo Fl-Venray F5" 0-13 Venray F6-Vitesse F3 3-2 Venray F7-Heijen F2 6-0 Venrav F8Venray F9 0-12 BW F2-Venray F10 5-1 Volharding F4-Venray F11 3-2 Lottum F2-Venray F12 10-1 Venray F13-SVOCF3 0-1 Venray F14-Mifano F5 2-5 Programma zaterdag 16 okt.: Venray Al -SVC2000 Al a. 15 00 Venray A2-Leunen Al a. 15.00 PW Al-Venray A3 v.13.15 Venray Bl-Scham BI a.13 15 Venray B2-Rood Wit'62 BI a. 13-15 Venrav B3-Wittenliorst B2 a.14.45 TSC'04 B2-Venray B4 v. 13.30 Venray B5-HBSV B2 a. 14.45 Volharding Cl-Venray Cl v. 11.45 Someren C2-Venray C2 v. 12.00 Venray C3-Melderslo Cl a. 13 15 Venray C4-MVC19 C2 a.14.45 Sparta' 18 C4M-Venray C5 v. 12.00 Hegelsom C2-Venray C6 v. 12.00 Venray C7-Vitesse'08 C3 a. 11.45 Venray C9M-Ysselsteyn C 2 a. 11.45 Wittenhorst D 1-Venray D1 v.09.15 Stormvogels'28 Dl-Venrav D2 v. 10.00 Venray D3 vrij Venray D4-BW27 Dl a.09.00 Venray D5 vrij SVEB D 1-Venray D6 Volharding D3-Venray D7 Venray D8Leunen D3 BAVOS D 3-Venray D9M Venray El-Ysselsteyn El Venray E2-Leunen Él IVO E2-Venray E3 Venray E4-WV03 E2 Vitesse'08 E2-Venray E5 HBSV E3-Venray E6 Venray E7-TOP'27 E3 America E2-Venray E8 Venrav E9-Wanssum E2 Vitesse'08 E4-Venray E10 Stormvogels'28 E2-Venray Venray E12-Heijen E3 Venray E13M-Leunen E6 Venray Fl-GFC'33 F1 Venray F2-EWC F1 SSS'18 F2-VenrayF3 Wittenhorst F2-Venray F4 Venray F5-Venlosche Boys Venray F7-Venray F6 HBSV F5-Venray F8 Ysselsteyn F3-Venray F9 Venray FIÖ-RESIA F2 Wanssum Fl-Venray F11 IVO F6-Venray F12 Venrav F13-SV Lottum F2 MULO F4-Venray F14 v 11.00 v. 11.15 a.09.30 v 11.45 a.09.00 a. 11.00 v.08.30 a.09.00 v.08.00 v.09.00 a.09.00 v.08,30 a.09.00 v.08.00 El lv. 09.30 a. 10.00 a, 12.00 a. 10.00 a. 10.00 v.08.15 v.10.00 F4 a. 10.00 a ll 00 v.08.30 v.09 30 a.ll 00 v.09.00 v.10.30 a.12.00 v.08.45

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19