n ilmsterren in spe gezocht Ik ben niet iemand die snel tevreden is" Meerlo-Wanssum Fanfare Eendracht Meerlo op concours Jeugd kijkt ogen uit in soos Merlin Meerlo Nieuw klautertoestel basisschool St. Anna Kauwen verdwenen Expositie Examen voor vrijwilligers Service rubriek gina 1| EN MAAS Donderdag 14 oktober 2004 - Pagina 11 or speelfilm over koning Arthur ie bezet ^er- ink van Zwamen uit Venray en arten Peelen uit Nijmegen et is een droom voor veel lSen; een hoofdrol spelen efl spectaculaire speelfilm, wie wil er nu niet in de jdens d: sporen treden van Al Paci- *n Julia Roberts of Arnold vondwarzenegger? Of een kus- ïr [^itiedoen met Angelina Jolie, hare u gasinger of Brat Pitt? Dat toch de droom voor elke aant2^ nster in spe? Naam maken gehaalc j0gywood en schitteren op wjtte doek? Binnenkort voor d{ nnen mensen die een keer mannet een film willen meespelen larondci Van hun leven. Regis- rde met ir \jarijn Poels uit Meerlo is '°ten5|0r zijn film over het leven ais nieiB koning Arthur namelijk ngevee zoej( naar figuranten die etekentjjgn deelnemen aan een ezinnet volksopstand, log kosi jlf inwo je ^eerlonaar is al ruim drie waretö r samen met tweede regisseur dc .noj me, m a°rp enSjef bezig met het maken van speelfilm 'The Lost History of a V?n d thV Inmiddels begint de film eds meer vorm en inhoud te ij§en sPee'film is gebaseerd I het legendarische verhaal van ding Arthur, zijn zwaard Excali- ir en tovenaar Merlijn in het bij lder Met de verfilming gaat n jarenlange droom van Poels vervulling. De uiteindelijk pro- eodoa ctie wordt een Engelstalige fan- er 7ifk iefilm die. volgens planning. n 0 :t Kerstmis 2005 klaar moet ln ^el team inmiddels al el wat draaidagen op locaties in I mburg. Brabant en Gelderland M' ta'van studio-opnamen achter ind ra en momentcc' zit Poe's in 'n do* ,anïe om 'n dat 'and 0Pnamen 'troffa 11 en'iele l)ijzon(lere landschap- en te maken die hij wil verwer- nbm ««"Iefilm. Icn i COMPLEX VERHAAL ierin 'De mythe rondom de meest raakmakende legende van de dg jJ jfde en zesde eeuw is absoluut et ee 11 meest comP,exe geschiede- waafi sverhaal ooit", vertelt Marijn 1 in he le's' "^e'^s na m''n dr'e re'zen w ar Schotland. Wales en Enge- vand Bd bU'ft de grote vraag ot ,ning Ardlur e«genlijk wel heeft uniek geleefd. Wie was koning Arthur nu echt en waar is het mythever- haal eigenlijk ontstaan? Zelfs de meest geleerde archeologen die ik heb gesproken weten het niet. Zijn leven is één grote puzzel. Er waren geen getuigen bij zijn kro ning, er zijn geen manuscripten die verhalen over zijn heldenda den en er zijn geen kastelen of stenen die de signatuur van koning Arthur dragen." Na de opnamen zal de postpro ductie (digitale effecten) de Lim burgse locaties omzetten in een bergachtige omgeving, waarin de legende zich zou hebben afge speeld. 'The Lost History of a Myth' start waar de legende van koning Arthur, drager van het zwaard Excalibur. en de tovenaar Merlijn eindigt. Het zwaard zou Arthur onsterfelijk moeten maken, maar hij wordt verslagen door het monster Mordred, dat de zwarte tovenares Morgan Lefay op hem af heeft gestuurd. "En daar stopt de legende", zegt Marijn Poels. die naar Schotland en Wales toog om materiaal voor zijn film te zoeken en besloot om een vervolg op het verhaal te schrijven, zijn eigen mythe te creëren. "Tijdens mijn verblijf in Wales dwaalde ik rond op de meest bouwvallige ruïnes, over de velden waar veldslagen tussen burgers en ridders plaatsvonden en klom ik naar de hoogste topjes van Snowdonia en de Black Moun tains, waar tovenaar Merlijn zich, volgens het verhaal, vaak terug trok. Niemand had na de dood van koning Arthur de regie meer in handen, totale chaos heerste, zo wil het verhaal. Burgers kwa men in opstand tegen de zwarte magie en er onstonden verschil lende groeperingen die allemaal de macht wilden grijpen." De regisseur is voor een specta culaire veldslagscène op zoek naar ruim tweehonderd figuran ten. "Na het vallen van het koningschap van koning Arthur kwamen de burgers in opstand tegen de magische krachten van Morgan le Fay. Het gaat om een woeste veldslag, waarin mannen met baarden voorop mogen ren- Regisseur Marijn Poels, 'ghost- monk' Sjoerd Koppus, hoofdrol speler Daniel Grob en acteur Tim Groetelaars in gesprek over een scene (Foto: Wietse van Dijk) nen. Ik ben op zoek naar mensen tussen de twintig en tachtig jaar die op zondag 16 januari twee uurtjes willen figureren. De men sen hoeven geen acteertalent te hebben, ze moeten alleen een gezonde portie woede uit kunnen drukken." De Meerlonaar wil de opnamen voor de film in juni 2005 afgerond hebben. "Daarna gaan we ons richten op de special effects, de montage, synchronisa tie van stemmen en de filmmu ziek in deze Engelstalige produc tie. Uiteindelijk zal de film voor 70 procent uit special effects bestaan. Landschappen, levende dieren die toen leefden, kastelen en stunts worden digitaal in de film verwerkt." Mensen die willen deelnemen aan de veldslag, kun nen zich bij Marijn Poels aanmel den via het emailadres maco@mybb4vou.nl ieuwe LLTB-voorzitter Noud Janssen Noud Janssen (46) uit Meer lo is sinds 5 oktober de nieu we voorzitter van de Limburgs Land- en Tuinbouw Bond (LLTB). Hij neemt de plaats in !van interim voorzitter Con stant de Waal. Samen met een .nieuw bestuur heeft Noud jjanssen grootse plannen. Tien jtragen aan een enthousiaste pi ambitieuze voorzitter. 1. Wat was uw rol voorheen bij het LLTB? I 'Achttien jaar geleden ben ik ecretaris geweest van de afdeling Meerlo. Ik had toen dus geen tebtstreekse rol bij de LLTB. estuurlijk ben ik nog nooit actief tweest bij de LLTB. Ik heb er oor mijn werk wel veel mee te laken gehad." 2. Waarom heeft u interesse In het voorzittersschap, wat is uw persoonlijke drijfveer? "Ik heb veel voldoening gevon den in het bestuurlijk werk dat ik Ie afgelopen jaren voor de pluim de heb gedaan. Ik merkte dat ik raag binnen een organisatie pief wil zijn. Bovendien wil ik mijn kennis graag verbreden. In 'laats van me alleen te richten op juimvee, wil ik dit verbreden tot teerdere takken binnen de land en tuinbouw. In mijn ogen is de Nbouwsector erg onderge waardeerd. Ik wil dat graag nders zien en ga me daar dan oBnard voor maken." 3, Heeft u uw positie zelf aangeboden of bent u voor het toorzittersschap gevraagd? 'In de nieuwe structuur van dc 1-TB is het zo dat een persoon M solliciteren voor een functie 'innen het bestuur. Bij mij was 'ft zo dat de leden van Noord- Limburg mij hebben benaderd om e solliciteren voor de functie van Wrzitter. Zij wilden mij graag als 'oorzitter hebben. Pas toen ben er over gaan nadenken." 1. Heeft u lang moeten den- voordat u besloot om te solliciteren? "Vijf dagen om precies te zijn. ben niet iemand die lang over 'ets nadenkt. Ik denk er wel goed jVer na, maar hak ook graag snel ue knoop door. Bovendien wilde L voor mijn vakantie duidelijk- "dd hebben. Voor mezelf en voor ónderen. Na vijf dagen besloot ik solliciteren voor de functie van Voorzitter, en ben ik vervolgens met mijn gezin op vakantie Begaan." 5. Wat doet u in het dagelijk se leven? "Samen met mijn vrouw Mar lies ben ik eigenaar van het puim veebedrijf Janssen Pluimvee. Ik heb dit bedrijf in 1990 overgeno men van mijn ouders. Van jongs af aan draai ik er al in mee, je groeit er mee ~op. Toen het moment kwam dat het overgeno men moest worden, hebben mijn vrouw en ik dat gedaan." 6. Valt uw functie als voor zitter van de LLTB te combine ren met uw werk en uw gezinsleven? "Voordat ik besloot te sollicite ren, heb ik dat natuurlijk goed in overweging genomen. Marlies en de kinderen staan volledig achter mij. Ik zie het voorzitterschap als een uitdaging naast mijn werk Ons bedrijf is zo georganiseerd dat iedereen vervangbaar is. Daar om denk ik ook dat het voorzitter schap te combineren valt met mijn andere werkzaamheden." 7. Hoeveel tijd neemt de functie van voorzitter in beslag? "Drie dagen in de week, dat is het uitgangspunt In de huidige structuur is dit haalbaar. Ik ben gelukkig iemand die goed priori teiten kan stellen." 8. Er is tevens een nieuw bestuur aangesteld. Bent u tevreden over het nieuwe en vooral ook kleinere bestuur? "Ik ben tot nu toe tevreden over het nieuwe bestuur. Doordat het bestuur compacter is, denk ik dat we sneller en slagvaardiger kunnen werken. Bovendien lig gen we qua ideeën op één lijn. Het is een enthousiaste club die aan de slag wil en de vernieuwing en continuïteit graag verder wil invullen." 9. Wat is uw grootste uitda ging? "Twee zaken. Ik wil de land- en tuinbouwsector uit de negatieve spiraal van inkomstenderving halen, en ik wil ervoor zorgen dat de LLTB meer bekend wordt in Limburg." 10. Wanneer is uw voorzit tersschap geslaagd? "Dat is moeilijk. Ik ben name lijk iemand die niet snel tevreden is. Zolang ik blijf genieten van de manier van werken, de omgang met de mensen en het behalen van de resultaten zoals ik dat nu doe, ben ik tevreden. Het vertrou wen dat de mensen in mij heb ben, wil ik waarmaken." De afdeling sociale activiteiten van het welfarewerk van het Rode Kruis afdeling Meerlo-Wanssum/ Broekhuizen organiseert voor de 35e keer een tentoonstelling in liet dienstencentrum in Tienray, op zondag 17 oktober van 11.00 tot 16.00 uur. Tijdens de tentoon stelling vindt er ondermeer een loterij plaats. De opbrengst van de expositie is bestemd voor de afde ling sociale activiteiten van het Rode Kruis. De toegang is voor iedereen gratis. Voor het eerst verzorgt het Huis voor de Sport Limburg een exa- andere belangenorganisaties, namelijk het Centrum voor Ama teurkunsten Limburg (CvA) en de Jeugd en Jongerenorganisaties Limburg (JJOL). Met het examen kunnen vereni gingen in het bezit komen van de verklaring Sociale Hygiëne. Deze is volgens de wet verplicht voor verenigingen met een kantine in eigen beheer waarin alcohol wordt geschonken. Voorheen was het examen alleen toegankelijk voor sportver enigingen, maar dankzij de nieu we samenwerking kunnen ook andere vrijwilligersorganisaties deelnemen. Op 20 november zal in Horst aan de Maas het examen worden afgenomen. De verkla ring is sinds de nieuwe Drank- en Horecawet ^verplicht voor vereni gingen die alcohol schenken in de eigen kantine. De nieuwe wet stelt dat tenminste twee personen binnen de vereniging het examen succesvol moeten hebben afge legd. Toch blijkt dat veel (sport)verenigingen nog niet aan deze verplichting voldoen. Naast het examen zijn er nog twee andere belangrijke verplich tingen. Zo moeten barvrijwilligers een IVA-cursus (Instructie Verant woord Alcoholgebruik) volgen en moet de vereniging een registratie bijhouden van alle opgeleide bar vrijwilligers. Op 20 november hebben ver enigingen de kans om in het bezit te komen van de verklaring Socia le Hygiëne. Geïnteresseerden kunnen zich vóór 15 oktober 2004 inschrijven bij het Huis voor de Sport. Na inschrijving ontvan gen de deelnemers alle benodigde informatie en lesmateriaal. De kosten voor het examen bedragen 100,- per persoon (inclusief les materiaal). Voor vrijwilligersorga nisaties gevestigd in Horst aan de Maas, Sevenum of Meerlo-Wans sum worden vanuit subsidiegel den vrijwilligersbeleid en Sport3 de kosten voor deelname ver goed. Er is ruimte voor 50 cursis ten en er geldt een maximum van 3 personen per organisatie. De voorbereiding op het examen bestaat uit zelfstudie en één exa mentraining. De kosten voor de examentraining zijn bij het exa men inbegrepen. Voor meer infor matie over de gevolgen van de nieuwe Drank- en Horecawet en/of aanmeldingen kunt u con tact opnemen met het Huis voor de Sport 046 4770590. PEEL EN MAAS een abonnement waard Op 30 oktober gaat Fanfare Eendracht uit Meerlo op concours in Roermond. Om het muzikale peil van de vereniging op peil te houden is het nodig om een keer per vijf jaar op concours te gaan. Voor sommigen een noodzakelijk kwaad, voor anderen een uitda ging om als groep, maar ook als individu muzikaal te groeien. Fan fare Eendracht komt uit in de eer ste divisie (voorheen superieure afdeling) en dirigent Hans Breuls is met zijn muzikanten druk bezig om in Roermond een goed resul taat neer te kunnen zetten. Er wordt volop gerepeteerd. Op 25 september was er zelfs een heuse repetitiedag op Klein Vink in Arcen; er was daar uiteraard tijd om flink te repeteren maar er was ook tijd om gezellig bij te praten en lekker met zijn allen te eten. Het beoordelingsconcert in Heyt- huysen vond plaats eind septem ber; de beoordeling van dhr. Cober stemde dirigent Hans Breuls en zijn muzikanten tot tevredenheid. Afgelopen zondag was Fanfare Eendracht te gast in Someren bij Harmonie Somerens Lust; het was daar duidelijk te horen dat een fanfare in enkele weken tijd kan groeien. De concoursperiode is voor elke fanfare druk en intensief. Er moet veel gerepeteerd worden en de muziek is niet altijd even gemakkelijk. Het mooie is dat je begint aan iets waarvan je in het begin denkt 'dit kunnen we echt niet' om er na een aantal repeti ties achter te komen 'dit is vol gens mij een heel mooi stuk' en als het concours nadert wordt het opeens 'dit kunnen we echt wel'. Noten worden zinnen en gaan klinken als muziek. Hans Breuls heeft in overleg met zijn muzikanten voor enkele prachtige werken gekozen. Als eerste wordt Choral for a Solemn Occasion (Marc van Delft) ten gehore gebracht. In dit werk komt de prachtige klank van Fan fare Eendracht volledig tot zijn recht. Daarna volgt Tintagel Cas- tel van Leon Vliex; er zijn prachti ge solo's van diverse instrumen ten te horen. Als derde werk speelt Fanfare Eendracht Birds Eye van Henk Meutgeert. In dit jazz-achtige stuk zal de broer van Hans, Ruud Breuls, een trompet solo spelen en de verwachting is dat dit voor de muzikanten en dirigent een heel bijzondere erva ring zal zijn. Ruud Breuls, o.a. bekend van het Metropole-orkest, geniet landelijke bekendheid. Trompet spelen lijkt voor hem niet moeilijker dan b'v. het lezen van een boek. De manier waarop hij, samen met zijn broer Hans, de fanfare datgene laat doen wat die mooie jazz-sfeer weergeeft is prachtig. Het laatste werk is New Life van Maurice Hamers. In dit stuk komt het leven in al zijn facetten aan bod: geboorte, sterven, vreugde, verdriet. Het is een indrukwek kend muziekstuk wat vol overga ve gespeeld wor^t. De keuze om New Life te spelen in le divisie is een 'heavy one' en vraagt veel energie, inzet en tijd. Het wordt echter een prachtige uitvoering, waarin de mooie klank van Fanfa re Eendracht in de volle breedte tot uiting komt. Het is genieten als luisteraar. Als voorbereiding op het con cours staan, naast de repetities in de Speulplats, de volgende zaken nog op het programma: op zon dag 17 oktober speelt de fanfare in Leut (B) om 19.00 uur en op 29 oktober (20.00 uur) is de openba re generale repetitie in 't Gasthoes in Horst. Hiervoor wordt iedereen van harte uitgenodigd. Het concours is, zoals gezegd, op zaterdag 30 oktober in de Oranjerie in Roermond. Fanfare Eendracht speelt om 17.30 uur. De uitslag komt later op de avond en de rest van het weekend viert de fanfarefeest om een inten sieve muzikale periode af te slui ten. De introductieavond voor de jeugd van 14 tot 16 jaar van jonge rencentrum Merlin Meerlo is afge lopen zaterdag een succes gewor den. Liefst vierendertig jongeren uit Meerlo en enkele uit omliggen de dorpen waren naar de intro ductieavond gekomen. De jonge ren keken hun ogen uit in het Meerlose jongejqqcepftum jiapj^e Peschweg. De soos is ai dertig jaar "een begrip irPNferlo en de regio mar voor de jeugd is het elk jaar opnieuw iets nieuws om voor de eerste keer een bezoek te bren gen aan het centrum. "En wij hopen dat de jeugd een goede indruk krijgt van Merlin zodat ze in de toekomst nog vaker komen en straks wellicht mee gaan orga niseren', zegt voorzitter Simon Poels van jongerencentrum Mer lin. De jongeren kregen een rond leiding waarbij Edwin Keulen, voorzitter van de sectie jeugd, het reilen en zeilen vertelde van het centrum. Het soos bestuur heeft de indruk dat de aanwezige jonge ren enthousiast waren van alles at soos Merlin te bieden heeft en vooral ook wat jongeren zelf kun nen doen in de soos. Om de jeugd te binden kregen alle jongeren een pasje waarmee ze een jaar lang gratis toegang hebben tot alle activiteiten van Merlin. En de soos heeft alle e-mailadressen van de aanwezige introducés geno teerd en zij krijgen van alle activi teiten en persoonlijke uitnodi ging. 'En wij verwachten dat de jeugd daarop reageert en wellicht ook vrienden en vriendinnen meeneemt. Mond tot mond recla me is het beste wat we als soos De jeugd luisterde aandachtig tijdens de introductie in Soos Merlin in Meerlo (foto Marijn Poels) kunnen gebruiken', aldus de Mer- lin-voorzitter. Na de rondleiding in het jonge rencentrum trad de coverband D.E.M. uit Maastricht op en die zette de soos met hun rockachti- ge covers op- z'n kop. De kinderen van basisschool St.Anna uit Blitterswijck konden maandagochtend het nieuwe klautertoestel in gebruik nemen. Na anderhalf jaar lang sparen door allerlei acties op touw te zet ten (o.a. kerstmarkt, heitje voor een karweitje, kerstmusical en een boekenmarkt) konden de kin deren lekker gaan klauteren op het nieuwe toestel. En daar werd massaal" gebruik van gemaakt. De vorige week hebben enkele enthousiaste ouders met kinderen van school het toestel voorzien van een veilige ondergrond. Dit nadat de fabrikant het toestel geplaatst had. Doordat kinderen en ouders zo lang gespaard heb ben en meegeholpen hebben met de plaatsing van het toestel, is het toestel echt van hen. Daardoor voelen de kinderen ook een grote verantwoordelijkheid bij het mooi en intact houden van het nieuwe klautertoestel. Ook hebben enke le bedrijven in de feestperiode, begin april rondom het 50-jarige bestaan van de school, een dona tie gedaan voor dit klautertoestel. De school is deze bedrijven en de enthousiaste kinderen en ouders ook erg dankbaar. Burgemeester Halm van Meerlo- Wanssum heeft een stokje gesto ken voor het afschrikken van de kauwen in de Hoofdstraat terwijl hij kort daarvoor de buurtbewo ners nog schriftelijk via het colle ge had laten weten dat de gemeente in actie zou komen. De buurt begrijpt er niets van. Zoals bekend onderstreepte de gemeen te de overlast en besloot ze licht- kogels aan te schaffen die door de Wildbeheerseenheid Meerlose- baan zouden worden afgevuurd in de Hoofdstraat. Omdat de provin cie. eigenaar van de weg, dat niet wilde, liet het college de buurt weten dat er vanuit de tuin van de burgemeester geschoten zou worden. De burgemeester wil nu ineens geen ruzie met de provin cie en liet via de krant weten dat er vanuit zijn tuin geen lichtko- gels afgeschoten mogen worden. De burgemeester kan een en ander niet toelichten omdat hij met vakantie is. Dat zijn wellicht ook de kauwen omdat die afgelo pen weekend niet meer zijn gesig naleerd in de Moeraseiken in de Hoofdstraat. Overigens hebben de buurtbewoners van diverse kanten hulp aangeboden gekre gen. Van mensen die met lichtko- gels en vuurwerk de vogels willen verjagen tot en met hulpvaardi gen die met een buks enkele kau wen wilde neerhalen. Het is overi gens bekend dat de kauwen in het najaar vertrekken als de bladeren van de bomen vallen. Dat laatste is nu het geval. Verloskundigenpraktijk Horst en Maasdorpen. Gemeenten Horst aan de Maas en Meerlo-Wanssum. Margo Vermazeren, Almut Raaij- makers, Marlon Theunissen en Marjon Truijen. U kunt in alle gevallen bellen met tel.nr: 077-3981450 b.g.g. 0478- 522222. Voor het maken van afspraken kunt u het beste bellen op dins dag, woensdagmorgen of donder- dag. Huisartsenpraktijk Meerlo, Pas toor Janssenstraat 3, 5864 BL Meerlo, tel: 691367 Spoedgevallen: tel: 692300; tij dens de uren dat de praktijk geo pend is. Artsen: J.F.H. van Arens- bergen, F.J.P. van Arensbergen Spreekurenuitsluitend op afspraak Apotheek Maasdorpen: Beatrixstraat la. 5864 AG Meer lo, tel: 530080 Openingstijdens ma-vrij van 8.30- 17.30 uur, za van 10.00-12.00 uur en van 17.00 tot 18.00 uur, zo van 12.00-13.00 uur, spoedrecep- ten: Apotheek Antoniusveld, Sta tionsstraat 60d Venray. EHBO: Secr: Oude Heerweg 30, 5863 AE Blitterswijck, tel: 531346 Fysiotherapie: Praktijk voor fysiotherapie Meer lo-Wanssum, Constantijnstraat 7, 5864 BJ Meerlo, tel: 691726, fax: 692626, e-mail: fysiomeerlo@het- net.nl Psycholoog/ -therapeut Mw A.G.M. van Mieghem-Smo- renburg. Legert 15, 5866 CG, Swolgen. tel: 692532, e-mail: mieghem@worldonline.nl. Spreekuur: volgens afspraak. RIAGG: RIAGG Noord-Limburg, Hogeweg 99. Postbus 242, 5900 AE Venlo. tel: 077-3550222. Geopend: ma t/m vr 8.30-17.30 uur. In deze stichting zijn ondergebracht: kin- der- en jeugdzorg, volwassenen- zorg, ouderenzorg, preventie en dienstverlening. Praktijk vóór psychotherapie en bewustzijn, mw D. Van Dijk, Mgr. Aertsstraat 51, 5866 BG Swolgen, tel: 077-4632297. Kruisvereniging: Het Groene Kruis Noord-Lim burg, Drie Decembersingel 48, Postbus 3165, 5902 RG Venlo. Bureau Klantenservice: bereik baar tijdens kantooruren (inclu sief ledenadministratie), tel: 077- 3209595. Rode Kruis: Nederlandse Rode Kruis, afdeling Meerlo Gebouw: Dorpbroekstraat 9a, 5864 CP Meerlo. tel: 692755. Secretaris: W. Baken. Hoofdstraat 40a. 5864 BG Meerlo. Tandartsen: S. H. Tan, De Kievit 8a, 5864 BX Meerlo, tel: 692231 Spreekuur: volgens afspraak. Hulpverlening: Kindertelefoon, tel: 0800-0432 (dagelijks bereikbaar van 14.00 tot 20.00 uur) SOS Telefonische Hulpdienst: 077-3548888 Buro Slachtofferhulp Noord- en Midden-Limburg, tel: 077-3548030 Buro Jeugdzorg, Noorderhof 14. 5804 BV Venray, tel: 517484 Advies- en Meldpunt Kindermis handeling, Postbus 219, 5913 ST Venlo, tel: 077-3875829 CAD Noord-Limburg, verslavings zorg, tel: 077-3548200. Ziekenvervoer: 077-3575757 Ongevallen: 112 Nationale Vereniging De Zonnebloem Afdeling De Driehoek Meerlo- Tienray-Swolgen, Secretaris: l.B.A. Arts, Generaal Dempsy- straat 21. 5866 BM Swolgen. Tel. 0478-692028. Voor bezoekwerk: tel. 04784S92364 Synthese unit Horst Bemmelstraat 2, 5961 HN Horst, tel. 077-3978500, fax 077- 3978505, email: unithorst@synthese.nl. www.synthese.nl Ouderenadviseur voor infor matie, advies en bemiddeling. Voor tel. afspraak 077-3978500. Steunpunt voor Mantelzor- gers. Inloopbijeenkomst elke derde dinsdag van de maand van 10.00 - 12.00 uur. Tevens op die dag avondopenstelling van 19-30 - 21.30 uur Algemeen Maatschappelijk Werk. Voor tel. afspraak 077- 3978500. Spreekuur op maandag t/m vrij dag van 09.00-10.00 uur. Vrijwilligerscentrale. Ope ningstijden: ma., di. en do. van 10.00-12.30 uur.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 11