Cabaretgroep pleziert vrijwilligers Palet in Koningskerkje V A A Bekendmakingen gemeente Venray 1 Vrijwilligers- centrale Synthese Venray KVG Venray Belastingproject ouderen verenigingen SPOV KBO Zandakker heidstoeslag 2004 Geslaagde Zwerfvuilactie Tienerdisco weer van start TAXATIES Wet milieubeheer Woningwet Wet ruimtelijke ordening Ingekomen bouwaanvragen K Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Sloopvergunning verleend Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken Door burgemeester en wethouders verleende bouwvergunning PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober 2004 - Paginal I De reorganisatie van de Vrij- wiiligerscentrale naar een eigentijds steunpunt voor het vrijwilligerswerk krijgt steeds meer ..vorm. Een belangrijk programma-onderdeel is de organisatie van de Dag van de Vrijwilliger 2004 op zaterdag 20 november. Het bestuur van het steunpunt is er in geslaagd om de cabaret groep 'De Gemeentereiniging' te contracteren voor die dag. De cabaretgroep bestaat uit drie per sonen die op een ontspannende en muzikale wijze het vrijwilli gerswerk zal belichten. De groep speelt waar het maar kan in op wat er die dag wordt gepresen teerd. Er zijn al enkele aanmeldin gen voor een presentatie van de vrijwilligersorganisatie voor de nominatie voor de Vrijwilligersor ganisatie van het jaar 2004 bin nen. Aanmelding is nog steeds mogelijk. Na aanmelding neemt het Steunpunt Vrijwilligerswerk Match contact op over de gewenste voorzieningen voor de presentatie. In de uitnodiging voor de presentatie en nominatie heeft zich voor de aanmelding per e-mail helaas een storende fout voorgedaan. Het juiste e-mail adres is: beekter@wxs.nl Voor meer informatie kan men bellen naar tel: 0478-582839. Schriftelijk aanmelden bij het secretariaat Steunpunt Vrijwilligerswerk Match; adres: Rochusstraat 2, 5801 RR Venray. Een aantal jaren geleden lanceerden enkele enthou- siaste zangers, allen reeds lid van een of meerdere zang- of muziekverenigingen zoals Zang en Theatergroep Oker, Boxmeers Vocaal Ensemble, Fanfare Vriendenkring, het idee om ook in een kleine groep te zingen. Oorspronke lijk was het de bedoeling regelmatig een kerkdienst op I te luisteren en dan liefst met andere dan de traditionele kerkliederen. Zo begon een enthousiast groepje van acht personen aan deze uitdaging onder leiding van Geert Ver hallen. Hij is in de regio bekend als dirigent en uitvoe rend musicus op onder meer orgel. Het opluisteren van de kerk- i diensten was succesvol in Over- j loon en op verzoek van fanfare Vriendenkring namen zij deel aan l het door hen jaarlijks georgani- j seerde kerstconcert in 2002. I Daarna breidde de groep uit tot iwaalf personen en tot op heden zingen zij ca. tien keer per jaar in de Overloonse parochiekerk. Dankzij de uitzendingen van de Overloonse vieringen via de BLOS in de gemeente Boxmeer hebben ook mensen van buiten Overloon al kennis met deze zanggroep kunnen maken. Op woensdag avond 13 oktober a.s. maken zij hun live debuut buiten de gren zen van Overloon. Zij zijn dan te beluisteren tijdens een concert in het Koningskerkje Spoorstraat 17 te Vierlingsbeek. Naast het zang- repertoire zal men ook kunnen genieten van orgelspel van Geert Verhallen en enkele hoomsolo's van John Crooymans. Dit concert staat in het teken van de Expositie "tussen hemel en aarde" en betreft een keuze uit het werk van Ria van Eyk. Natuurlijk is er tijdens de pauze en direct na het concert volop de gelegenheid deze kunstwerken te bezichtigen. Entree 5 euro p.p. incl. kopje koffie. Aanvang 20.00 uur. Kaarten zijn te reserveren bij Fam. Evers telefoonnr. 0478 632172. Koningskerkje Spoorstraat 17 Vierlingsbeek. De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt voor het Platform Lage Inkomens Venray nieuwe vrijwil ligers voor het verrichten van de volgende werkzaamheden: 1. invullen van formulieren; 2. uitleg geven over de formulieren die de mensen bij zich hebben; 3. even tueel mensen doorverwijzen; 4. intermediair zijn tussen uitke ringsgerechtigden en instanties. Men moet sociaal voelend zijn; zich in willen zetten voor mensen met een laag inkomen; ervaring hebben met het invullen van for mulieren. De werktijden zijn in overleg. Meer informatie: Vrijwilligers centrale, Marktstraat 8, 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcvenray@synthese.nl. Dinsdag 12 oktober is er om 19.45 uur in De Kemphaan Ken- nedyplein 1 een lezing, die gehou den wordt door mevr. B. Bemel- mans met als titel 'De mens een individu'. Het is ook het jaarthema van het KVG.: Het wezen van de mens is dat datgene wat alle men sen hetzelfde hebben of is het het bijzondere van het individu? Ik bepaal zelf of iets goed of slecht is. Ik ben ik en ik wil mijn vrij heid. Mevr. B. Bemelmans heeft theologie gestudeerd en is werk zaam als docent maatschappijleer aan een scholengemeenschap in Sittard. Leden en ook geïnteres seerden zijn van harte welkom. Andere activiteiten: Dinsdag 19 oktober is er een excursie naar het Spaans tapas restaurant Hasta Luego Tapas in de Jodenstraat in Venlo. Een Spaanse dame zal uitleg geven over tapas en over de verschillen de soorten sherry die de Spanjaar den daarbij drinken. De tapas. de uitleg, het proevereitje en een kop koffie kost 17,50 euro. Ver trek 16.45 uur met de trein naar Venlo. Aanmelden tot 10 oktober door het geld over te maken op postgiro 5518917 van het KVG o.v.v. excursie tapas. Ben bijscholing van de verkeersre gels bij verkeersschool Nottelman op 20 oktober van 13-30-15.30 uur. Opgave voor 10 oktober en alleen bij Henny v.d. Woude, tel. 513268. Bij voldoende deelname zal er een computercursus voor beginners en/of gevorderden, excel, e-mail en internet gegeven worden. Het bestuur wil inventariseren of en voor welke cursus er belangstel ling is. Voor inlichtingen bellen naar Henny v.d. Woude, teL 513268. Ieder jaar worden door de ouderenorganisaties .belastingfor mulieren ingevuld voor de leden van KBO, ANBO, en PCOB. Van KBO zijde is er nog behoef te aan leden die de eendaagse cur sus belastinginvuller willen vol gen, en bereidt zijn om het belastingformulieren voor andere leden in te vullen, of als hulp daar bij te fungeren. Voor deze opleiding vragen zij leden: die enige ervaring hebben met het invullen van belastingaan giftes, of zich daarin willen verdie pen; die enige kennis hebben van de wet inkomstenbelasting; die enige ervaring hebben met het werken met computers; die bereidt zijn de opleiding tot belas tinginvuller te volgen; die beschikbaar zijn in de aangiftepe riode die loopt van 1 februari tot 1 april 2005; interesse hebben in ontwikkelingen op belastingge bied. Inlichtingen of opgave voor 11 oktober bij J. Fiers, secretaris KBO, tel. 582430. Stichting Primair Onderwijs in Venray en regio vergadert op don derdag 14 oktober om 20.00 uur op SBO Focus, Groenewoltsepad 2 in Venray. De vergadering bestaat uit een openbaar en een besloten deel. Iedere inwoner van Venray kan het openbare gedeelte van de vergadering bezoeken. Graag hoort het bestuur van te voren of er belangstelling is i.v.m. de grootte van de vergaderlocatie (0478-516215). Computercursus Excel. Start van de nieuwe cursus Excel op woensdag 20 oktober. De cur sus bestaat uit zes lessen van twee uur, telkens op woensdag van 15.15 tot 17.15 uur. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Informatie en aanmelding: Miriam Swinkels, tel. 583071 of email: miriam.swin- keIs@home.nl Zaterdag 9 oktober wordt de alge mene najaarsvergadering gehouden van de schuttersbond Juliana bij café zaal Niëns in Maasbree, aanvang 15.00 uur. Eenieder die mee wil, kan zich melden bij de interim-voorzitter. Sinds I januari 2004 is er een nieuwe bijstandswet, de Wet werk en bijstand. Mensen die gedurende langere tijd van een minimuminkomen rond moeten komen kunnen in aanmerking komen voor een langdurigheids toeslag. Hiervoor geldt een aan tal voorwaarden. Wanneer komt u voor deze toeslag in aanmerking? U krijgt deze toeslag alleen indien u vijf jaar of langer een bijstandsuitkering heeft gehad. Bovendien mag u in die vijfjaar onder andere geen andere inkomsten gehad hebben; dus bijvoorbeeld geen loon, WW of Ziektewet uitkering. Een andere voorwaarde is dat u tussen 23 en 65 jaar oud bent en alles heeft gedaan om een baan te vinden. Het kan zijn dat u recht heeft op een langdurigheidstoeslag als u volledig arbeidsongeschikt bent. Dit betekent in de praktijk dat u voor 80 - 100% bent afge keurd. Daarnaast mag uw ver mogen, zoals bijvoorbeeld spaargeld, niet hoger zijn dan 5.065 euro voor een alleen staande en 0. 130 euro voor een echtpaar/alleenstaande ouder. Bovenstaande geldt ook voor mensen met een Algemene nabestaandenuitkering (Anw). Voor deze groep geldt ook als voorwaarde dat u eerder geen werk of scholing hebt gewei gerd. Hoogte toeslag De langdurigheidstoeslag wordt slechts eenmaal per jaar verstrekt. U moet de toeslag dus ieder jaar opnieuw aanvra gen. De toeslag bedraagt 462,= euro voor samenwonenend/gehuwden, 415,= euro voor alleenstaande ouders en 324,= euro voor alleenstaanden. Denkt u dat u recht heeft op de langdurigheidstoeslag? Dan kunt u een informatiefolder en aanvraagformulier ophalen bij de balie van de afdeling Publieksdiensten. Heeft u nog vragen dan kunt u tijdens het telefonisch spreekuur van 09.00 tot 10.00 uur contact opnemen met mevrouw M. Peters. Zij is van maandag tot en met don derdag bereikbaar via telefoon nummer 0478-523333 De gemeente Venray bedankt alle deelnemers, alle scholen, jeugdverenigingen, sponsoren, politici, en eigen collega's die op zaterdag 2 oktober hebben meegedaan aan de Zwerfvuilac tie! Het was een geslaagde dag. De deelnemers, verdeeld over 29 groepen, hebben 'maar' 672 kg zwerfvuil opgehaald. Ver deeld over het heje grondge bied van de gemeente valt deze hoeveelheid mee. Samen heb ben we er voor gezorgd dat Venray nu nóg schoner is. Laten we het zo schoon houden! Vanaf vrijdag 1 oktober kun nen tieners van 12 tot 16 jaar uit heel Venray op iedere vrij dagavond weer swingen en uit hun dak gaan in een professio nele disco. De disco is in Uit gaanscentrum De Steeg in Leu nen en begint telkéris om 20.00 uur en duurt tot 23.00 uur. De entree is 1,20 euro per per soon. Tijdens de disco wordt geen alcohol geschonken en er is een bewaakte fietsenstalling. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. mjLwsr 0478-512772 Fax 0478-512768 Nieuws uit Venray en omgeving leest U in PEEL EN MAAS De genoemde aanvragen, intrekking en melding en alle op de aanvragen, intrekking en melding betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - W. Peeters, Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn voor een revisievergunning voor een fokvarkenshouderij, gelegen aan Heidse Peelweg 62 te Ysselsteyn. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 7 oktober 2004 tot en met 4 november 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een ver gunning krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - A.H.J. Koppens, Steegse Peelweg 73 te Leunen voor een revisievergunning voor een pluimveehouderij, gele gen aan Steegse Peelweg 73 te Leunen. De vergunning wordt onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 7 oktober 2004 tot en met 18 november 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge diend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie rede lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning het ontwerp van het besluit De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in het belang van de bescherming van het milieu de vergunning gedeeltelijk in trekken van: R.J.M. Janssen, Peelweg 19 te Ysselsteyn voor een pluimveehouderij en een akkerbouwbedrijf, gelegen aan Peelweg 19 te Yssel steyn ten behoeve van Kempkensberg 32 te Yssel steyn. Het ontwerp van de besluiten en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 7 oktober 2004 tot en met 21 oktober 2004 in het gemeente huis. Gedurende deze periode kan een ieder schriftelijk gemoti veerde bedenkingen indienen bij het college van burgemees ter en wethouders beden kingentermijn). Deze kan hier bij verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Er bestaat geen mogelijkheid tot het inbrengen van monde linge bedenkingen of een mon delinge gedachtewisseling. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer een A.M.v.B.-melding is binnengeko men vari: - A.G.J.G. Smits, Wasbloem 2 te Venray voor het oprich ten van een inrichting inge volge het Besluit bouw- en houtbedrijven milieubeheer, gelegen aan Keizersveld 42a te Venray. De melding kan worden inge zien van 7 oktober 2004 tot en met 21 oktober 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 7 oktober 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, Afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aan^g de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Datum Werkomschrijving Reg.nr. indiening Bontekoestraat 4 23/09/04 veranderen voorgevel ba040.i Ossendijk 80 24/09/04 woning ba040. Meerloseweg 3 27/09/04 woning ba040,3l Spurkterweg 28/09/04 wijz. bouwvergunning bedrijfspand ba040.3j. Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet ter inzage bij onzeafi fv( ling Publieksdiensten. :boo R ic F. eboi *r2( het Bo: eeto Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstel jn o en/of bouwvergunning verleend. on 3 laila Bouwlocatie 1W sa B E/ Verzenddatum Werkomschrijving besluit 29/09/04 erfafscheiding 29/09/04 vergroten woning 29/09/04 dakkapel 01 10/04 schutting 01 10/04 vernieuwen tuinhuis 28/09/04 veranderen woning 01 10/04 52 appartementen Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbenden Vi, grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ilij v\ en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen en n weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. St. Jozeflaan 38b Mozartstraat I Pinksterbloem 8 Fluitekruid 48 Rector Nabbenstraat 24 Rosmolenweg 8 Vlierstraat I t/m 99 Reg. baMOjfe baO40.3l 0471 baO40.3l -~ baO40.3l 'n'C batMO.J r baO40.ï E ba040.2J [iep [y z >Y is-t 9 se 595 )och Rij usjc Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning verleen Slooplocatie Verzenddatum Werkomschrijving Reg.nr. besluit 'leei Rosmolenweg 8 28/09/04 ged, sloop woning slp040.0 tei Begijnhofweg 4 29/09/04 sloop tbv vergr. rundveestal slp040,0 ^e('' St. Jozeflaan 64 01/10/04 verwijderen dakbeschot slpO40.dK" Brugpas 27 01 10/04 bedrijfsgebouw slpO40,d ^er Tegen bovenstaande verleende sloopvergunningen kunnen belanghebbenden op grond van de Alger jye v ne wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouder»' postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken inj de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indie- 30 s! onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. (in procedure) Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvra en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.119.2 of 19.3 van de V op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlene Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr,jË| Julianasingel 23 vergroten woning/bouw garage ba040.fi De op het verzoek betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 8 oktober 2004 gedurenf weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar vorcl 04' worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethouders, pa Hj bus 500, 5800 AM Venray. iAN\ Venray, 7 oktober 2004 Namens burgemeester en wethouders van Venray, afdelingsmanager Wonen en Werken, drs. M.P.A. Claus Burgemeester en Wethouders hebben in hun vergadering van 28 september 2004 voor onderstaai joi bouwplan vrijstelling en bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Verzenddatum Werkomschrijving Reg.nr. Besluit Julianasingel 23 28/09/04 vergroten bedrijfsruimte ba030.028 Volledigheidshalve wijzen wij u op de mogelijkheid binnen zes weken ingaande de dag na verzend '£jn van deze bouwvergunning bezwaar te maken bij ons college, postbus 500, 5800 AM Venray. Teve (jcfc kunt u, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een verzoek doen om voorlopige voorziening bij 4 Voorzieningenrechter van de Rechtbank, postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 7 oktober 2004 De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De secretaris, P.M.H. Lucassen ipet [MC an 1? oterl 03 Stedelijk Beheer Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijk Beheer te houden op maandag I I oktober 2004 aanvang 19.30 uur, in de Ursulazaal van "De Witte Hoeve". Onderdeel A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijk Beheer d.d. 6 september 2004. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Verzocht wordt, de eventuele vragen voor dit agendapunt uiterlijk vrijdag 8 oktober 9.00 uur in te dienen bij de griffie (e- mail; griffie@venray.nl). Onderdeel C C-l. Ter advisering: 8. Gemeentelijk Afvalstoffen- plan 2005-2008. 9. Programmabegroting 2005. C-2. Ter besluitvorming; 10. Afspraken en toezeggingen- lijst. C-3. Ter bespreking: I I. Bezettingsgraad (betaald) parkeren centrum. 12. Beantwoording vragen gesteld in de commissie Ste delijk Beheer op 6 septem ber 2004. 13. Presentatie Gemeentelijk Rioleringsplan. Onderdeel D 14. Rondvraag. 15. Sluiting. Stedelijke Ontwikkeling Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling, te houden op dinsdag 12 oktober 2004, aan vang 19.30 uur, in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat I. Onderdeel A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Stedelijke Ontwikkeling gehouden op 7 en voortge zet op 15 september 2004. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l. Ter advisering: 8. Delegatiebesluit m.b.t. art. 19.1 WRO ten behoeve van het oprichten van een behandelcentrum st. "De Wendel" te Oostrum. 9. Raadsvoorstel tot vaststellen van het bestemmingsplan "Oude Raadhuis". 10. Programmabegroting 2005. C-2. Ter bespreking: I IPrestatieafspraken gemeente Venray - Wonen Venray. 12. Plan van aanpak cultuurhis torisch waardevolle boerde rijen en overige objecten. 13. Projectmeldingen Jaarplan 2005 Reconstructieplan. 14. Voortgang bestemmingsplan Buitengebied. C-3. Ter besluitvorming 15. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Stedelijke Ont wikkeling. Onderdeel D 16. Rondvraag. 17. Sluiting. Middelen Agenda voor de vergadering van de commissie Middelen, te houden op woensdag I 3 okto ber 2004, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuis straat I. Onderdeel A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Middelen gehouden op 8 september 2004. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l. Ter advisering: 8. Programmabegroting 2005. C-2. Ter bespreking: Niet van toepassing. C-3. Ter besluitvorming 9. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Middelen. Onderdeel D 10. Rondvraag. I I. Sluiting. Maatschappelijke Diensten Agenda voor de vergadering van de commissie Maatschappe lijke Diensten, te houden op donderdag 14 oktober 2004, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I, alhier. Onderdeel A 1. Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de commis sie Maatschappelijke Dien sten gehouden op 9 septem ber 2004. 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Fracties worden verzocht, eventuele vragen voor dit age dapunt uiterlijk woensdag oktober 2004 9.00 uur 's-o tends in te dienen bij de grif (e-mail; griffie@venray.nl). Onderdeel C C-l. Ter advisering 8. Programmabegroting 2005 9. Legionella- en brandveil heid in gemeenschapsaccoi modaties. 10. Vaststelling huisvestingspri gramma en overzicht prima onderwijs 2005. V\ I I. Boeteverordening Inburgering Nieuwkomers. 12. Actualisatie subsidiebeleid. 13. Stichting Jongerencentra „5 Venray. C-2. Ter besluitvorming: 14. Afspraken- en toezegging^ lijst. C-3. Ter bespreking 15. Beantwoording vrage gesteld in de commissi Maatschappelijke Dienste d.d. 9-9-2004. 16. Synthese. 17. Notitie oriëntatie bred school. 18. Eerste plan van aanpak werking kadernota jeugdbs leid. Onderdeel D 19. Rondvraag. 20. Sluiting. dta ellel el ei Pa

Peel en Maas | 2004 | | pagina 28