Sportnieuws -info Manual wint royaal van Merefeldia Heren Red Stars op titelkoers Jeugd Red Stars op dreef Huggers Elektronika stevig aan kop Bowlen Ferry Greevink opent nieuw seizoen sterk Zwemmers HZPC goed van start 0 Red Stars DC De Piëlhaas Spio Mountainbike tour Mountainbike tocht Venray Mudhunters Trim je fit Het Alvertje Oostrum De Roerdomi Venray ginapEELENMAAS Donderdag 7 oktober 2004 - Pagina 21 Afgelopen zaterdag won het heren- team van TTV Red Stars ook de derde wedstrijd. In Zwolle werd Flits met 6- 4 verslagen. Theo Boon bewees andermaal een goede aanvulling op het team te zijn: hij bleef ongeslagen. Ronald Bogaard won tweemaal, ter wijl Patrick Zwiers niet tot scoren kwam. Het dubbelspel zorgde voor het zesde punt. De wedstrijd tegen Flits was overigens een bijzondere, want bij Flits spelen Gerben Last en Tonnie Heijnen. Zij wonnen onlangs goud (dubbelspel) tijdens de Paralym pics Na hun verloren wedstrijd tegen Red Stars werden ze gehuldigd door hun eigen vereniging voor hun Olym pische prestatie. Red Stars deelde uiteraard in de vreugde, want de Ven- rayse formatie heeft nu al een voor sprong in de tweede divisie van vijf punten. Het tweede damesteam (dames 1 komt pas over een week weer in actie) pakte tegen Koningslust flink uit; een klinkende 9-1 overwinning. Danielle Poels, Angele Wientjens en Annika Schmidt bleven alledrie onge slagen, alleen het dubbelspel ging ver loren. Hierdoor gaat het team in de tweede divisie aan de leiding, maar de voorsprong op SVE bedraagt slechts één punt. Zaterdag staat de uitwed strijd tegen datzelfde SVE op het pro gramma. Afgelopen zondag werd in Blerick het eerste toernooi van de Limburgse Jeugdmasters gespeeld. De jeugd van TTV Red Stars speelde een goed toer nooi, waarmee de basis is gelegd voor een succesvolle Jeugdmasters-cyclus li (er volgen nog drie toernooien). I; Opvallend waren de prestaties van I - Rick Pouwels, Ban van Ooi en Anouk Clerx Rick won de troostronde bij de Junioren/kadetten C. Bart verloor de I finale in de troostronde bij de Junio- I' ren/kadetten D, Anouk verloor bij de I' Junioren/kadetten C Justine Janssen, I Erwin Stoef en Martijn Houwen bereikten de halve finale in de hoofd ronde, Luc Thijssen, Daphne van Vegchel, Mustafa Ali en Rob Aben haalden de kwartfinale in de hoofd ronde. Koen Offermans en Damir Uzunic schopten het tot de halve fina le van de troostronde De overige spe lers en speelsters strandden allen in de troostronde, maar brachten een schat aan ervaring terug. Dat geldt vooral voor Viktor Janssen, Miranda Jaspers, Mandy Schrijnemakers, Jesse Linders, Judith Stoef, Jasper Verblakt, Mees Wolters, Stan Philipsen en Floris Loozen. 1 Huggers en VBit hebben na twee wedstrijden in de bedrijven recrean- 1 tencompetitie van Red Stars de toon L val gezet. De andere mogelijke titelkan- f!' didaat After Fifty's liet een lelijke r steek liggen door met 3-7 te verliezen van VBit. Herbalife, een nieuw gesponsord team, won verrassend van Peters Voegwerken en het team van Adviesbureau Brandveiligheid i won vrij simpel van NLW. After Fifty's (2> Huggers Elektronika 0-10 Huggers behaalde de maximale score regen After Fifty's 2. Bert Engels, Maria Clijsters en Cees Moors waren niet opgewassen tegen Geert Hug- u gers, Cees Min en Frans Larmene, al li.' moest Frans redelijk diep gaan tegen rli, Maria Clijsters om deze partij naar -brZich toe te trekken. Omdat ook het •r dubbelspel door Huggers werd -i!>, gewonnen, bleven de Fiftys'met lege i handen achter. Huggers zal dus wederom de favoriet voor het kam pioenschap zijn. Benieuwd wie hen zal kunnen stoppen. VBit-After Fifty-sÜ) 7-3 VBit heeft deze concurrent een gevoelige nederlaag toegebracht. Deze had nog groter kunnen zijn als Patrick Hendriks wat beter op dreef was geweest Geert van Boven en Wim Vullings bleven ongeslagen en wonnen ook het dubbelspel. De anders zo stabiele Janos Rosmanics kon maar 1 partij naar zich toetrek ken evenals Piet Verstappen die wat van slag was en ook maar 1 partij won tegen Hendriks Elly Moors sprokkel de ook 1 puntje bijeen. De Fifty's zul len uit een ander vaatje moeten tap pen als zij nog kans willen maken voor de titel. NLW-Adviesbureau Brandveiligheid 3-7 Adviesbureau Brandveiligheid heeft soeverein NLW verslagen, onder toe- i. ziend oog van sponsor Ben Rietveld, die zijn team persoonlijk kwam aan moedigen. Toch waren er best wel wat spannende partijen. Eén daarvan was de partij tussen Jan van Gerven en Gerda van Meijel. Gerda won uit eindelijk heel nipt in de 5e game met 12-10 tegen Jan van Gerven. Jan verl oor ook van Thea v.d. Bosch in een paar spannende games Wilbert Jans sen van NLW was goed op dreef en won van Thea en Toos v d Laar. Toos won op haar beurt wel weer van Marjo Lange, die deze avond duidelijk te kort kwam Omdat Brandveiligheid ook het dubbelspel won eindigde deze partij in een duidelijke 7-3 over winning voor de dames van Adviesbu reau Brandveiligheid Wellicht door het enthousiaste spel van de dames en nadat ze in een mooi tenue zijn gehesen, zit er misschien nu een trai ningspak voor hen in van de sponsor Herbalife-Peters Voegwerken 6-4 Herbalife, dit seizoen sponsor van Maria en Paul Willems, Anne Say en Jos Volleberg, deed het uitstekend Uitslagen: Dames 2-Koningslust 1 Heren 4-VijIen '72 1 Heren 4-Minor 1 Heren 6-Succes/Robasport Jongens 1-JCV 2 Jongens 2-Panningen '74 1 Jongens 8-Wap-In 5 Flits 1-Heren 1 Kluis 3-Heren 3 Seta 2-Heren 5 Maasbree 2-Heren 8 Armada 1-Jongens 3 Arboned/Westa 3-Jongens 4 Armada 2-Jongens 5 Armada 3-Jongens 6 'Arboned/Westa 4-Jongens 7 Hafkamp Megacles 4-Jongens 9 Panningen '74 7-Jongens 10 tegen Peters Voegwerken die toch Jac. Swinkels in hun gelederen heeft. Jac. deed het trouwens goed en won twee partijen. Hij verloor alléén van superinvaller Paul Willems en dat is natuurlijk geen schande. Paul hoort eigenlijk thuis in de Hoofdklasse, doch dan zal Herbalife eerst moeten promoveren en dat zit er niet in. gezien de samenstelling van het team. Ook Peter Verhaegen deed het zeker niet slecht na een lange blesstlre. Ook hij won twee partijen Wat er met Frans van Meijel aan de hand is, is een groot vraagteken. Hij bleef deze avond zonder winst, Anne Say wist Frans te verschalken in vier games en dat is lang geleden dat Frans van Anne verloor. Maria en Paul Willems won nen het dubbelspel in 5 games en mede daardoor wonnen zij nipt van Peters Voegwerken. Inalfa-De Keukenkenners 7-3 Deze inhaalwedstrijd in de Hoofdklas se eindigde toch nog ruim in het voordeel van Inalfa. Wijkie David was de grote man in het team van Inalfa. Hij bleef ongeslagen en won zeer ver rassend van zijn rivaal Jan Zanders, waar Wijkie het altijd moeilijk tegen heeft. Omdat Wijkie heel wat meer traingsuurtjes in de benen heeft en Jan Zanders zijn andere hobby biljar ten ook belangrijk vindt, won David deze keer redelijk gemakkelijk van Zanders. Hans van den Bosch en Math Arts wonnen elk twee partijen, bei den tegen Marcel Swaghoven en Jeroen Swinkels Het aanstaande vaderschap van Jeroen is waarschijn lijk debet aan zijn drie nederlagen op deze avond Wel wonnen de Keuken kenners het dubbelspel en daardoor bleef de nederlaag steken op 3-7. Sponsor en teamcaptain Marcel Swag hoven speelde zeker niet slecht, doch kon deze avond geen partij naar zich toetrekken. Jan Zanders tenslotte won wel van Hans v.d. Bosch en Math Arts. 9-1 8-2 6-4 2-8 1-9 5-5 7-3 4-6 2-8 3-7 0-10 3-7 4-6 4-6 3-7 5-5 4-1 4-1 Whiskeydarten Zaterdag 9 oktober wordt in café De Piëlhaas weer het Whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur op tel. 582187. Het toer nooi start om 20.30 uur Uitslag: - Winnaarsronde: 1. Dennie Plum; 2. Peter v.d Berg, 3 Chris Sysock; 4. Andv Philipsen, 5. Diana Jacobs; 6. Johan v. Hoof; 7. Gerard de Bruijn; 8. Jos Heesen. Verliezersronde. 1. Patrik Pum; 2. Lou Janssen; 3- Danny Korsten; 4. Jolanda Giesberts; 5. Roland v.d Voort; 6. Rob v. Dooren; 7. Jolanda Koenen; 8. Mart Boelaars. Dartcompetitie De negen dartteams vim DC De Piël haas waren de eerste week van de competitie zeer goed van start gegaan maar helaas was het de tweede week wel wat minder. @lktekstv:Week 1; Buil Eyes-'t Pandje 2 8-2 WDOB-Racketsport 5-5 Half om Half-Eigenweijzen 5-5 Piëlhaas-'t Lover 2-8 Killer Bees-D'n Hemel 8-2 Old Stars-'t Turfke 6-4 Smokey's-De Molen 5-5 Boys Girls-Bright Side 7-3 Rabbits-De Molen 6-4 Week 2: BuU Eyes-BDS 2-8 WDOB-Intemos 3-7 Half om Half-'t Anker 4-6 Killer Bees-Harryffotte 3-7 Old Stars-Herman 5 4-6 Smukeys-Van Hoek 8-2 Boys Girls-Klearzoak 3-7 Rabbits-Rinstinge 5-5 Uitslagen le Klasse: Kantoor v.d. Boomen-BT Jamin 3-25 La Mousse-Café de Buren 8-20 VTU Telecom-BT Hoeijmakers 9-19 Scores-Pinhunters 11-17 Lijstaanvoerder V.T.U.Telecom verl oor, nu voor de tweede maal, van BT Hoeijmakers, maar blijft de leiding behouden, ook al omdat La Mousse, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld en haar eerste wedstrijd bovendien verloor van Café de Buren, al scoorde Fien Jenniskens het beste bij de dames met een 192-game en 514-serie.. Bij de heren bleek Eef van Merkestein met 244 en 606 de best- scorende en daarmee voerde hij zijn Pinhunters naar de winst op de Sco res, waarin Serge D'Amore met 603 ook een 600-serie neerzette. Kantoor v.d. Bdomen tuimelde van de vijfde naar de achtste plaats door royaal te verliezen van BT Jamin, dat oprukte naar de tweede plaats met 23,5 pun ten minder dan de koploper Uitslagen 2e Klasse: Red Arrows-Plus G. van Dijck 4-24 Club Up-VvGIA'an Rensch 14 5-13 5 Strikers/Groeip.-Altijd Raak/AVIT 23-5 The Nitwits-Close Encounters 18-10 De Nitwits blijven verrassen. Ook nu weer werd winst geboekt, nog wel op oud-eersteklasser Close Encoun ters Plus van Dijck, met Rosita Jans sen als beste dame met haar 213-game en 594-serie, won overtuigend van Red Arrows en nam de leiding over van het niet spelende Hit Miss.Altijd Raak/AVIT kwam zo geha vend aan de start, dat weinig uitge richt kon worden tegen het Stri- kers/Groeipuntteam, dat oprukte naar de vierde plaats. Nick Claessens scoorde in het Altijd Raakteam wel de hoogste game en serie bij de heren met 246 en 634. Club Up won op het nippertje van V v.G.I./Van Rensch. Uitslagen Trioleague: Hit Miss-De Joepies uitgesteld Bokual/Mijling-Plus G. van Dijck 19-2 BT A.W.I. Isolatie-Sigma's 2-19 BT Kuijten-Proshop RBVenray 13-8 Pinhunters-Crash 4-17 BT Jamin-Nutrivisïe 14-7 Ook al omdat de wedstrijd tussen koploper De Joepies en Hit Miss werd uitgesteld, kon Bokual/Mijling de kans grijpen om de leidersplaats te pakken via hun winst op Plus van Dijck. De Sigma's klommen via een royale zege op A.W.I. Isolatie naar de tweede plaats en BT Kuijten neemt na de winst op Proshop RBVenray de derde plaats in Crash, met Fien Jen niskens als beste dame met een 230- game en 601-serie (de beste van dit seizoen), bleef ruim de Pinhunters de baas en BT Jamin bleef de meerdere van het dit seizoen zeer zwak gestarte Nutrivisie. Bij de heren scoorde Nick Claessens met 256 de hoogste game en Mickey Bindewalt met 680 de hoogste serie. Uitslagen Dubbelleague: TZN-In the Pocket 0-18 DOK-Wakers 2 17-1 Wakers 1-The Marks/Den Terp 2-16 The Young Ones-Strikezone 3-15 Het D.O.K -duo blijkt nog steeds ongenaakbaar en Wakers 2 kon niet meer dan een puntje aan de koploper ontfutselen. In the Pocket had blij kens de uitslag geen kind aan T.Z.N en Strikezone bracht The Young Ones de eerste nederlaag toe. The Marks/Den Terp bleek een maatje te groot voor Wakers 1Jolanda Achten was met 148 en 485 de beste dame en Henk Hoeijmakers met 202 en 740 de beste heer. Bedrijfsbowlen Het team van Ed Koi is de eerste leider in de 7e klasse door de 26-2 winst op Edah. Ook Parketworld Oos trum pakte met 22-6 stevig uit tegen Klusservive Wim Minten De wed strijd Peelrand Makelaardij-O O.Z O wordt later gespeeld. Frannie v.d. Rijt scoorde met 238 bij de dames het best en Alex Henckens deed dat met 229 bij de heren. In de 8e Klasse is Heveco na de 25- 3 winst op Nestlé 3 de eerste lijstaan voerder. Nestlé 4, dat met 20-8 Foot- locker versloeg, bezet de tweede plaats en Rest. Bowling Venray 2, dat met 19-9 de meerdere bleef van Rivez Assurantiën, bezet de derde plaats. Rini Nolden was de beste bij de dames met een 205-game, bij de heren scoorde Nico Creemers met 219 het beste. Jeugd Goede start jeugdbowlers in Sittard Sittard was de eerste plaats van handeling in de Jeugd Trio League, waar Venray wederom met drie teams vertegenwoordigd was. Venray 1 startte onder impulsen van vooral Nicky Claessens (217-224) en Lars Lenssen (206) tegen het arme Heer len lzeer voortvarend en voordat de Zuidlimburgers er erg in hadden, waren zij al met 3-0 geklopt, zo groot was het krachtsverschil De tweede wedstrijd was een onderonsje tegen Venrays derde team, dat zoals ver wacht mocht worden eveneens ruim met 3-0 aan de broek kreeg, mede door toedoen van Lars Lenssen (213) en Jochem Magermans (209). Venray 1 begon dus met een volle bak (6 punten) Beste speler was Nicky Cla essens met een gemiddelde van 196. Venray 2 had het in de eerste game moeilijk, ondanks de 184-game van Bram Snellen) tegen het thuisspelen- de Sittard, dat dan ook ruim won. In de tweede game was Sittard onher kenbaar en dat cadeautje werd mooi ingepakt, zonder zelf tot grote hoog ten te stijgen. Uitslag 1-2. Heerlen 2 was de volgende tegenstrever en die was ruim een maatje te klein om onze reserves een hak te kunnen zetten, zodat Venray 2 een 3-0 overwinning in de wacht sleepte. Hier was Paula Jansen met een gemiddelde van 179,33 de gevierde ster in haar team. Haar 207-game was tevens de hoogste game van de dag bij de meisjes. Voor Venray 3, dat met de debute rende Niels de la Roy aantrad was Heerlen 2 de eerste opponent. Ondanks goed verweer in de eerste game aan Heerlense zijde, waren het vooral Patricia Camps (165) en Niels de la Roy (146), die de Heerlenaren onder de duim hielden. In de laatste game was de tegenwind geluwd en kon het Venrayse team degelijk spe lend de 3-0 zege veilig stellen Tegen Venray 1dat dus veel te sterk bleek, was Kevin "Litjens (148-game) het best op dreef, maar na beide wedstrijden bleek Patricia Camps met 151.33 gemiddeld toch de beste speelster, hoewel Kevin (144 gemiddeld) ruim boven zijn gemiddelde speelde. In de stand gaat Venray 1 dus met 6 2227 aan de leiding, gevolgd door Sittard (5 2036) en Venray 2 (4 1861). Venray 3 bivakkeert op de vierde plaats met 3 1677. Harrie Claessens-League De overige leden speelden hun games in de Harrie Claessens League Na het vertrek van diverse toppers viel er toch weer een- 200-game te noteren en die kwam op naam van Robbert Jansen met een game van 210, waar hij zijn oude PR van 188 ruimschoots verpulverde. Nieuweling Ken Litjens passeerde voor de eerste keer de 100-grens en scoorde met 106 dus eveneens een nieuw per soonlijk record. Dennis Voesten was qua gemiddelde (155,25) de best sco rende, Robbert Jansen volgde hem op de voet met 152 gemiddeld, maar ook Stef Billekens (148.33 met 193 als hoogste game) en Richard Addae (gem. 140) waren in goeden doen. In de stand is echter Robbert Jansen de eerste leider van deze kompetitie met 56 punten, gevolgd door Richard Addae (42) en Dennis Voesten met 35 punten. Komend weekend spelen we weer Huisleague om 11.30 uur De Venrayse taekwondoka Ferry Greevink, die deel uitmaakt van het Duitse Swisstal-United team, heeft zijn eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen winnend afgesloten. Tijdens de teamóntmoeting in de goed bezochte Sporthal Dreifachturnhalle in Heimerzheim/Swisstal wist Ferry zijn Duitse tegenstander Marcus Hense van team KG-Rhein-Ruhr-West- falen in de tweede ronde met een gesprongen dubbele draaitrap tech nisch ko te krijgen. Deze eerste teamontmoeting maakt deel uit van elf ontmoetingen tussen diverse teams in de Duitse taekwondocompe- titie. Het Swisstal-United team, dat onder andere wordt gesponsord door de stad Bonn, heeft ook Greevink benaderd om voor hun team uit te komen. Ferry, lid van taekwondover eniging Tong-Il en lid van de Neder landse nationale selectie, start in november als voorbereiding op de WK 2005 op de Spaanse Open voor landenteams in Madrid. Tong-II traint in de Petrus Bandenschool, voormalig Mavo de Kolk aan de Charles Ruys- straat in Venray. De wedstrijdploeg van zwemver eniging Horst regio, onder leiding van hoofdtrainer Paul Goddery heeft een geslaagde seizoenstart gemaakt in de op een na hoogste landelijke B afdeling van de KNZB zwemcompeti- tie. De ploeg die afgelopen seizoen promoveerde liet zien dat men terug is op het niveau waar men thuis hoort en de blik naar boven heeft gericht in deze uit dertig clubs tellen de klasse. Samen met de overige Lim burgse top clubs uit Venlo, Roer mond en Sittard werd afgelopen weekend in Blerick de gecombineer de A/B competitie verzwommen. Met een puntentotaal van 5152,60 heeft men een duidelijk visitekaartje afgegeven en staat nu op een zesde plaats. Een uitstekende seizoenstart van deze jonge groep Mede door inbreng van zwemmers uit de gehele regio Noord-Limburg en Oostelijk Brabant is HZPC uitgegroeid tot het huidige niveau. IJit de regio Venray en Meerlo-Wanssum was afgelopen weekend een duidelijke inbreng. Guus Geurts (Venray) zwom bij de jongens jeugd op de 200 m vrijeslag en 100 m rugslag een pr. Zijn jonger broer Sern Geurts, zwom bij de mini- oren op de 50 m schoolslag even eens een pr. Angèl Koenen (Oirlo) meisjes juni oren, zwom op de 200 m rugslag een pr. Dawn Williams (Oostrum) meis jes jeugd wist op de 100 m vrijeslag en 200 m wisselslag haar tijd niet te verbeteren. Renate van Lijssel (Tien- ray) meisjes jeugd zwom op de 200 m rugslag een pr. Mandy en Denise van der Kleij (Swolgen) meisjes jeugd en minioren zwommen op de 100 m schoolslag en 25 m vrij- eslag/50 m rugslag een pr Zondag boekten de heren senioren van HV Manual hun tweede thuiszege van het seizoen. In sporthal de Wette- Iing wonnen de mannen van coach Arjan Boon het op tegen Merefeldia uit Nederweert: 20-11Het enthou siaste thuispubliek kreeg een aantrek kelijke eerste helft te zien Manual kwam goed uit de startblokken en scoorde alsof het een lievelust was Via snel spel werden beide hoekspe- lers, Twan Hawinkels en Patrick van den Broek,.vrij gespeeld Na vijf minu ten was de stand hierdoor al 4-1 in Venrays voordeel. Door verdedigend een muur op te trekken was het voor de gasten haast onmogelijk om tot scoren te komen. Het snelle aanvals- spel van Manual bleef aanhouden, cir kelspeler Joost Ueberbach kreeg zo doende de mogelijkheid de score nog verder op te drijven. Tekenend voor het verschil was de score van Bennie Beekers, een bal door de benen van de keeper, die prompt gewisseld werd. Nieuwkomer Sead Mujicic liet doel man nummer twee van Merefeldia meteen graaien naar de bal (8-2). Ook Hawinkels was eerst zijn directe tegenstander en daarna de keeper de baas. Na enkele wissels lukte het Mere feldia om de score een wat draaglijker aanzicht te geven. Een enkele dek- kingsfout liet de linkeropbouwer van Merefeldia vrij uit halen waarbij keep er Gijs Schapendonk voor het eerst echt kansloos was. In de tweede helft liep het wat minder voor de Venrayse ploeg. De ruime marge aan het eind van de eer ste helft (13-6), bleef makkelijk behouden aangezien de verdediging weer op slot zat. Toch bleef de wed strijd voor het aanwezige publiek de moeite waard Enkele individuele hoogstandjes waren goed voor een applausje dat dankbaar van de tribu nes rolde. Hawinkels en Van den Broek waren bij tijd en wijle niet af te stop pen door de Midden-Limburgers. Hal verwege de tweede helft konden zelfs een tweetal twee minuten straffr Merefeldia niet dichterbij brenge Met een overtal van twee man ble keeper Hans Kersten over uitstekt de reflexen te beschikken. De res> rende tien minuten werden rustig i gespeeld met nog enkele doelpunt voor Beekers en Van den Broek. L eindelijk een verdiende overwinni 20-11 die hoger uit had moeten v len. Topscorers Manual: Hawinkels Van den Broek 4, Beekers 4. Wedstrijd- zwemmen Uitslag van de eerste wedstrijd in de verenigingscompetitie gezwommen in Haelen. 4x 50m vrije slag estafette: Lisa Dree- sens, Kimberly Teunissen, Daphne v. Gabain, Inge Arts 2.12.35 le. 4x 100m vrije slag estafette Lisa Dreesens, Renske Nieken, Kimberly Teunissen, Inge Arts 4.38 38 le Job v. Duijnhoven, Jelmer v. Dijk, Kasper v. Dijk, Dion Dreesens 4.19.87 2e. 4x 50m wisselslag estafette: Kasper v. Dijk, Jelmer v. Dijk. Dion Dreesens, Jelle Crooymans 2.21.57 le 25m rugslag: Lisa Peeters 0.23 15 le: Famke Jansen 0.23.63 2e. 50m rugslag: Minke Janssen 0.41.69 le, Cyril Landstra 0.44.77 2e; Freddy Harkx 0.47.47 3e; Lori Leenen 0.5145; Dion Dreesens 0,38.78 le, Geoff Ebskamp 0.40.99 2e; Stan Gor- ree 0.44.60 3e; Hans Westerkamp 0.50.56. 100m schoolslag: Mariska Verstegen 1.3181 3e; Kelly Agterberg 1.37.64; Lieke Koopmans 1.40.81: Minke Jans sen 1.41.31 le; Saskia v. Dijk 1.47.27; Cyril Landstra 1.50.76 2e; Lori Leenen 1 52.63 3e; Freddy Harkx 1.56.73: Dion Dreesens 0132.27 le: Stan Gor- ree 1 38.75 2e; Alex Bos 1.49.02 3e; Hans Westerkamp 1.52.95 200m schoolslag: Lisa Dreesens 2.59 5T le; Tessa Quaedvlieg 3 37.47 3e; Eva Vermeulen 4.01.5"'; Jelmer v. Dijk 3 00.88 3e; Alec Ebskamp 3.20.14; Kenny Brons 3.53-33- 100m wisselslag: Inge Arts 1.18.61 le. Mariska Verstegen 1.22.62 3e: Kimberly Teunissen 1.23 25 2e; Kelly Agterberg 1.25.76; Danielle d. Pagter 1 28.^4; Saskia v, Dijk 1 32 46: Lieke Koopmans 1.32.74; Kira Rutten 1.41.62; Kasper v Dijk 1.19.15 le: Jelle Crooymans 1.27.12 3e, Sjoerd Bouwmans 1.30.00: Kenny Brons 1.35.84. 50m vrije slag- Daphne v. Gabain 0 34.77; Tessa Qauedvlieg 0.34 81; Eva Vrmeulen 0 35.00; Lisa Peeters 0.43.50 3e, Famke Jansen 0.46.90; Jel mer v. Dijk 0.28.66 3e; Alec Ebskamp 0.31.78; Geoff Ebskamp 0 32.29; Alex Bos 0.39.67 le. 100m vrije slag: Inge Arts 1.10.69 le; Kimberly Teunissen 1.12.97 2e; Daniëlle d. Pagter 1.20.67 3e; Kira Rutten 1.35.11; Kasper v. Dijk 1.09.94 le; Jelle Crooymans 1.15.51 2e; Sjors Thomassen 1.20.52; Sjoerd Bouwmans 1.22.91. 200m vrije slag: .Renske Nielen 2.35 97 le; Renee Harkx 2.43 52 3e: Daphne v. Gabain 2.52.18, Britt Pijls 3-25.08; Job v. Duijnhoven 2.13 80 2e; Rob Arts 2.43.20. 100m vlinderslag: Lisa Dreesens 1.16.14 le; Renske Nielen 1.30.31 3e; Renee Harkc 1.33 69; Britt Pijls 1.47.38 dis VC; Job v. Duijnhoven 1.10 72 2e; Rob Arts 1 27 35; Sjors Thomassen 1.50.09 Dis VC. Tour en Wielerclub Oranje uit Horst houdt zondag 10 oktober voor de twintigste keer een mountainbike tour, gekozen kan worden uit 30 of 48 km. Een zeer afwisselend parcours brengt de deelnemer vanuit Horst naar Tienray De Tienraysche en Swolgense heide worden doorkruist om op de pauzeplaats in Lottum te komen. Hier kan men onder het genot van gratis drank en koek bijko men van de geleverde inspanning. Over de ruiterpaden van bosgebied de Houthuizerheide loopt de langere route naar de bossen rond de speel tuin Roeffe Mart. Beide routes lopen hierna weer parallel over veldwegen naar de Reulsberg waar vele smalle paadjes en korte klimmetjes voor leuke verrassingen zorgen. Iedereen kan aan deze tocht meedoen liefst voorzien van een fietshelm) aange zien dit geen wedstrijd is wie er het eerste terug is, maar gewoon een tour die verreden kan worden op eigen manier en eigen tempó. De route is geheel uitgepijld, met halver wege een pauze met verzorging. Na afloop kan men zijn fiets afspuiten, is er een mogelijkheid om te douchen, kan men gebruik maken van een bewaakte fietsparking en het verloren vocht weer aanvullen in Café de Beurs. Doe mee en kom ook genieten van de mooie en verrassende natuur die Noord Limburg en met name de omgeving van Horst te bieden heeft. Inschrijvingen kan men bij Café de Beurs, Gasthuisstraat 27 te Horst tus sen 9 00 en 10.00 uur Café de Beurs is te bereiken via de A73 afslag Horst (11). Daarna de aangegeven route vol gen. Voor informatie kunt u de orga nisatie bereiken via 077-3984406 of ginyhermans@hetnet.nl of gebruik maken van webside www.twcoran- je.nl Afgelopen zondag werd er een mountainbiketocht georganiseerd door Triathlonvereniging Venray in samenwerking met TWC Oostrum en AV Venray. De route liep door de Venrayse en Overloonse bossen, waar enkele moeilijke en technische paden werden afgewisseld met goed begaan bare zandpaden, waar er ruimte was om in te halen. Was afgelopen jaren het deelnemersaantal al opgelopen naar 550, dit jaar stonden er maar liefst 720 deelnemers aan de start, voor 35, 50 of 65 kilometer te fietsen. De deelnemers kwamen uit alle stre ken van het land, en zelfs het buiten land, om deze tocht en de gezellige sfeer eromheen mee te maken. Zo werd er op de pauzeplaats genoten van de ouderwetse Overloonse of een gevulde koek, met een kop thee. ter wijl er op de achtergrond live accor- deonmuziek werd gespeeld. Het uit stekende fietsweer maakte het plaatje compleet Zodat uiteindelijk zowel recreanten als wedstrijdrenners een mooie tocht beleefden. Mountainbiken bij de mudhunters is nog steeds populair. Dat bleek ook afgelopen zondag wel toen er een groot aantal mensen deelnam aan de tocht van Venray. Goede organisatie en een leuke route. Er waren ongetwijfeld een groot aantal mensen uit Venray bij die ook wel eens-zouden willen proberen hoe het is om bij een mountainbike ver eniging te zijn. Die kans wordt nu gegeven. Fiets met de Mudhunters mee tot eind November 2004 en beslis dan of je lid wil worden van onze club. Voor de kosten hoef je het niet te laten. In de periode oktober t/m maart rij den we nagenoeg elke zondag toer tochten in de regio. Hiervoor vertrek ken we in een grote groep en tijdens de tocht vormen zich verschillende niveau groepjes, variërend van 15 km per uur op een tocht van 30 km tot de mannen die een tocht van 75 km net niet in drie uur halen. Met andere' woorden; er is binnen onze vereni ging altijd wel iemand die jou tempo rijdt. Je kan al met ons mee wanneer je ongeveer 25 km in de benen hebt en beschikt over een mountainbike en helm De helm is eventueel ook nog te lenen. Voor mensen die interesse hebben om een keer met ons mee te rijden; daarvoor kun je bellen met Piet Dupont onder 0478-589880 of je komt naar de Sprank op de tijd die hieronder staat aangegeven. Planning: Zondag 10 oktober vertrek 8.00 uur per fiets'of 8.30 uur per auto voor de tocht in Horst 30 of 45 km Zondag 17 oktober vertrek 8.00 uur per auto voor een tocht in Bladel 25, 50 of 75 km. Afgelopen dinsdag is AV Venray- Regio weer gestat met een beginners- groep hardlopen. De start is om 19-00 uur op de atletiekbaan, Sportlaan 1 in Venray (sportpark De Wieën). Aan melding voor deelname aan deze beginnersgroep kan telefonisch 0478- 582842 of via e-mail :info@av- venray.nl Ook kunt u zich melden op de trainingsavonden dinsdag en donderdag om 19 00 uur in het club gebouw van de vereniging, Sportlaan 1. Deelneming aan de beginnersgroep is bestemd voor mannen en vrouwen boven 18 jaar die hun conditie willen verbeteren of conditie willen opdoen. De trainingen worden in groepsver band onder ervaren begeleiding uitge voerd. Ook zal aandacht worden besteed aan kleding, schoeiselvoe ding en looptechnieken. Deelname voor de eerste vier weken is gratis. Doel van de beginnersgroep is binnen enkele maanden een aantal kilome ters te kunnen hardlopen. Nadere informatie kan worden verkregen bij Ger Verstegen, tel. (0478> 580352 of bij Bart Hermans, tel. (0478-) 513705. e-mail: redactie® vandenmunckhof.nl PEEL EN MAAS Uitslagen: Afgelopen zaterdag visten de kor hengels hun vierde wedstrijd om zomerkoning. Uitslag: 1. Dieter W. ner Dusseldorf 3000 gram; 2. Mr, van Ooyen Boekei 1260; 3. Huub R jnders Oostrum 1160; 4. Math Hi wen Venray 770; 5. Piet Beijersb gen Venray 570. Komende zaterdag de laatste wedstrijd. Er zijn nog mi maal zeven vissers die kans maken de eindoverwinning. Math van Ooy heeft echter een kleine voorspro op de rest en maakt is dus de te kli pen man. De uitslag van de vierde wedstrijd i de herfstkoning voor lange heng die afgelopen zondag werd gevist. Antoon Sanders Oostrum 2040 gra 2. Harrie Theeuwen Wanssum 19; 3. Rene Wijnhoven Oostrum 1560; Jos Hermans America 1060; 5. V Berden Venray 910. Ook hier zijn voor de laatste wedstrijd van zond nog diverse kanshebbers, maar 1 ziet er naar uit dat de strijd zich vo al zal gaan toespitsen tussen Pie Kunen en Antoon Sanders die nu t den twee wedstrijden hebben gew< nen. Op zaterdag 9 oktober vissen de ko hengels hun laatste wedstrijd om zomerkoning en op zondag 10 ok ber is de laatste wedstrijd om herfstkoning voor de lange hengt Beide wedstrijden worden gevist de nieuwe vijver van "het Wanssu Ven". De bijeenkomst is om 7.00 uur en wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uui Vanaf zondag 10 oktober kunnen 1 hebbers zich aanmelden voor de v, terkoning. Dit jaar zijn er in de ha\ in Wanssum slechts 18 plaats beschikbaar. Mochten er meer dan aanmeldingen komen dan mog degenen, die afgelopen jaar aan meeste clubwedstrijden hebben d< genomen, als eerste meedoen. Wedstrijden senioren: Voorlopig iedere woensdagmiddag zondag onderling vissen, inlichting bij wedstrijdcommissie L. v Hoogenhof en of A.de Klein. Uitslagen: Derde wedstrijd herfstkoning: 1 v.d. Hoogenhof 1050 gram; 2. A. Klein 800; 3- C. Kools 550; 4. J. Phi sen 380; 5. A. van Mill 170 gram, koplopers na twee wedstrijden k den hun kopplaats niet vast kunr houden, door de overwinning var v.d. Hoogenhof van de derde w strijd heeft hij de herfstkoning t voor hun neus weg weten te kap Lambert gefeliciteerd met dit succi Eindstand herfstkoning 2004. 1. v.d. Hoogenhof 10 punten 4; gram; 2. M. Voermans 12 pun 6480; 3- A. van Mill 12 punten 61 4. B. v.d. Beuken 14 punten 4970 R Sanders 15 punten 5160. Uitslag van onderlinge wedstrijd woensdag 29 september: 1. A. Klein; 2. M. Voermans; 3- L. Hoogenhof; 4. T, Weegels; 5. Kools; 6. F. v.d. Sande.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 25