meer loos 'viking De Groenteman viert vijfjarig bestaan "Aanwinst voor parochie en dorp" Frans Kusters BREED Wonen" Op Natuur peters woninginrichting EEL EN MAAS Donderdag 16 september 2004 - Pagina 10 tuinapparatuur en toebehoren li Dorpbroekstraat 1 Meerlo - 0478-698080 5HiJ5 EBï%3£2 MEERLO Voor feesten en partijen Vanaf 1 september CRAZY DINNER vernieuwd. Ander menu - andere puzzel - maar evengoed lachen, gieren en smullen All-in arrangement 36,- p.p. Specialist in groenten, fruit en salades BOEKHOUD- EN ADVIESKANTOOR WAGEMANS V.O.F. VOOR HET VERZORGEN VAN: administraties landbouw, midden- en kleinbedrijf en particulieren samenstellen jaarrekeningen belastingaangiften fiscale adviezen H: loonadministraties bedrijfsomzettingen pensioenadviezen DE COCQ VAN HAEFTENSTRAAT 13, 5864 BA MEERLO, TEL: 0478-692197. Sisal, cocos, zeegras, wol en papier uit de Cunera collectie "Wonen Op Natuur" is synoniem voor exclusief en com fortabel wonen. Kamerbreed, sterk en sfeervol, passend in elke woonstijl, u bedient uw klanten op hun wenken. Cunera levert u op aan vraag folders en een uitgebreide serie mon sterboeken. Beatrixstraat 3A, 5864 AG Meerlo Tel. (0478) 69 12 78 De Groenteman in Meerlo biedt elke dag een breed assortiment van verse groenten en fruit aan. Ook kan de klant in de winkel aan de Hoofdstraat 11 terecht voor tal van rauwkostsa- lades en diverse smakelij ke streekproducten, zoals jam, ambachtelijk gemaakte snoepjes, stroop en streek- en vruchtensappen. "We hebben in vijf jaar tijd een brede klantenkring opgebouwd", zegt Miriam, die in 1999 samen met Mark De Groenteman overnam. "Natuurlijk komen er vooral veel mensen uit Meerlo zelf, maar ook mensen uit de omliggen de dorpen wippen vaak bij ons binnen. In Meerlo heb je een apotheek, een bakker, een slager en een groenteman, die dicht bij elkaar liggen. Dat is wel zo gema kelijk voor de Miriam runt de winkel en wordt daarbij geholpen door Leonoor, die zowel in de winkel als in de keuken werkzaam is. Ook de ouders van Miriam steken in de zaak regelmatig de helpende hand toe. Iedereen weet het: elke dag groenten en fruit eten is gezond. En wie denkt dat er niet gevarieerd kan worden met groente en fruit, moet eens een bezoek brengen aan De Groenteman in Meerlo. Daar wordt elke dag gezorgd voor een uitgebreid assorti ment. Zo kan de klant er dagelijks terecht voor verse rauwkostsalades (ook voor de barbecue) uit de keuken, vers gesneden groenten en natuurlijk een uitgebreid assortiment groente en fruit. Ook fruitschalen worden samengesteld en zijn al ver krijgbaar vanaf 6 euro. "De zaak loopt goed", vertelt Miriam. "De mensen waar deren het dat we elke dag verse producten in de etala ge hebben liggen." De Groenteman wil het vijfjarig bestaan van de win kel van 11 tot en met 13 november extra luister bij- Zondag inwijding nieuwe gedeelte kerkhof Meerlo Na de hoogmis van 10.30 uur wordt zondag het nieuwe gedeelte van het kerkhof in Meerlo ingezegend door pastoor Ruud Verheggen. Het kerkbestuur was al jaren bezig met het maken van de plannen voordat het in 2001 daadwerkelijk besloot tot de aanleg van een nieuw gedeelte op een stuk eigen grond tus sen het bestaande gedeel te van het kerkhof en de Bergboslaan. Om de grond op te kunnen hogen, moest er een ste vige muur gemetseld worden. De werkzaamheden zou den niet uitgevoerd zijn zon der de steun van de gemeen te Meerlo-Wanssum en de plaatselijke dorpsgemeen schap. De gemeente nam 50 pro cent van de begrote kosten voor haar rekening (een bedrag van 51.000 euro, red.) en een financiële actie onder de bevolking leverde nog eens 22.600 euro op. "Met de steun van een aantal zeer actieve vrijwilligers zetten. In dat weekend krij gen de klanten diverse kor tingen op een fiks aantal jroducten die in de etalage iggen. Meer informatie over de acties van De Groenteman kunt u binnen kort op deze ondememers- >agina in Peel en Maas Hoofdstraat 11, 5864 BC Meerlo, tel. 691171. Openingstijden: dinsdag van 9.00 tot 12.00 uur, woens dag tot en met vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur en van 13-30 uur tot 17.30 uur en zaterdag van 9.00 uur tot 15.00 uur. Het nieuwe gedeelte van bet kerkhof in Meerlo wordt zondag feestelijk ingewijd. Foto: Reinier Thiesen hebben we het totale werk kunnen afmaken. Wij den ken dat het nieuwe gedeelte een aanwinst is voor onze parochie en onze dorpsge meenschap. Zonder de steun en inzet van velen had dit niet gerealiseerd kunnen worden. Het kerkbestuur is iedereen daar heel dankbaar voor", laat Arnold Jacobs, secretaris van het kerkbe stuur weten.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 10