Sportnieuws -info Ron van der Hoff kijkt al uit naar Peking 2008 Volharding is Swolgense Boys nipt de baas Menwedstrijd in Ysselsteyn Petra van Dijck en Eva van Ooi regiokampioen Dag van de Ouderen Tennis Vereniging Venray Tennis Vereniging Ysselsteyn Freek Mijling kampioen Zomeravond- bridge BC Harten Drie Peelrunners 't Alvertje Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 26 augustus 2004 - Pagina 1fl PE Zonder medaille maar met een schat aarvervaring landt Ron van der Hoff met de Nederlandse Olympische ploeg maandagavond op Schiphol. De Ysselstevnse handboogschutter heeft de afgelo pen twee jaar veel progressie geboekt. Dat bewees hij ook in Athene. Over vier jaar in Peking wil hij er opnieuw bij zijn. (Door Henk Wülemssen) "De laatste twee jaar hebben we heel intensief getraind met het team De jaren zijn voorbij gevlogen. Peking 2008 lijkt nu heel ver weg. Maar ik weet dat die vier jaar zo voorbij zijn. Ik heb nu mijn debuur gemaakt op de Olympische Spelen. En ik heb er enorm veel opgestoken. Vooral om nog beter met druk en spanning om te gaan Ik weet nu aan welke punten ik moet werken om in Peking nog beter te presteren." In mei werd Ron van der Hoff (26) nog Europees kampioen met de Nederlandse ploeg. Samen met Wiet- se van Alten en Pieter Custers wacht te in Athene de confrontatie met de absolute wereldtop De kwalificatiewedstrijden verlie pen niet naar wens. Het Nederlandse team werd slechts negende en wist dat het daardoor al vroeg in het lan- dentoemooi op regerend Olympisch kampioen Zuid-Korea zou stuiten. Zaterdag werd eerst Mexico vrij een voudig opzij gezet: 244-234. Wietse van Alten scoorde 85 punten, Ron van der Hoff 80 en Pieter Custers 79. Oranje bereikte de laatste acht en trof daarin het ijzersterke Zuid-Korea De drie handboogschutters stegen boven zichzelf uit en schoten een uitsteken de wedstrijd. Ze bleken vrijwel gelijk waardig te zijn aan de Zuid-Koreanen Met slechts één puntje verschil verl oor het Nederlandse team. 249-250 Wietse van Alten schoot opnieuw 85 punten, Ron van der Hoff 81 en Pieter Custers 83. "We hebben tegen Zuid- Korea de partij van ons leven gescho ten. We zijn er héél dichtbij geweest. Met zoveel punten hadden we nor maal gesproken een medaille gepakt Freek Mijling is in Melick Limburgs kampioen geworden in de klasse L-sprin- gen. Op zaterdag 21 augustus werd hij tweede van de 109 deelnemers en plaatste zich hiermee voor zondag 22 augustus. Hier behaalde hij na een span nende barrage een eerste prijs, waardoor hij Limburgs kampioen is geworden. Alleen hadden we de pech dat we Zuid-Korea niet in de finale maar in de kwartfinale troffen." Het individuele toernooi, dat begin vorige week werd afgewerkt, werd sterk beinvloed door de harde wind. Pieter Custers vloog er al in de eerste ronde uit. En Wietse van Alten, win naar van het brons in Sydney, sneu velde al vroeg in de tweede ronde Daarin moest Ron van der Hoff als allerlaatste schieten. Hij had lange tijd een voorsprong op Prasad uit India. Maar op het einde ging hij de mist in en verloor met 155-158. Van de drie Nederlanders was de Ysselsteyner nog~het dichtst bij de derde ronde. Na de landenwedstrijd van afgelo pen zaterdag zat voor de handboog schutters het toernooi erop. Dinsdag middag kijkt Ron van der Hoff tevreden terug. "Als team zijn we op de vijfde plek geëindigd. Over mijn eigen prestatie kan ik ook tevreden zijn. Ik heb inderdaad veel vooruit gang geboekt. Dat zie je ook aan de resultaten. En ik weet dat ik nog beter kan. Daarom heb ik ook zo'n zin om door te gaan tot Peking Ik heb nu vier jaar om me nog verder te ontwik kelen De 26-jarige boogschutter nam al deel aan EK's en WK's. "Maar de Olympische Spelen dat slaat echt alles. Dit is zo groot en het krijgt zoveel aandacht. Daar kan geen wereldkampioenschap aan tippen. Ook het stadion waarin we schieten voor zoveel publiek is fantastisch. Dat heb ik nog niet eerder meegemaakt Het was een geweldige ervaring." De laatste week benutten de hand boogschutters om te ontspannen en andere sporten te bekijken. Ze blijven tot na de sluitingsceremonie op zon dagavond en vliegen maandag met de Olympische ploeg terug naar Neder land "We vieren nu een beetje vakan tie. De spanning is er vanaf. We pro beren zoveel mogelijk plezier te maken. Dat hebben we ook wel ver diend. We hebben er alles aan gedaan en die pijlen kunnen we toch niet meer opnieuw schieten." De handboogequipe is nu al drie weken bij elkaar. Voor Athene was er een trainingsweek op Cyprus. Raken de drie boogschutters niet op elkaar uitgekeken? "Nee, helemaal niet. We kunnen juist goed met elkaar over weg en we zijn wel vaker samen lan gere periodes-van huis geweest. Daar bij heb je hier ook genoeg tijd voor jezelf. Mijn familie is vorige week ook op bezoek geweest." Ruiterdub St. Jan In Melick werden de regiokam pioenschappen gehouden. Afgelopen zaterdag won Petra van Dijck de eer ste prijs in de dressuurklasse L2 met 174 en 172 punten. Hiermee plaatste zij zich voor de zondag. Ook tijdens deze zondagproef werd ze eerste met 177 en 179 punten. Dit betekende dat ze mocht afkampen met de andere vijf besten uit haar ring. De totaalsco re van Petra was uiteindelijk het hoogst en daarmee werd ze regiokam pioen in de dressuurklasse L2. Met springen was Petra eveneens heel succesvol. In de klasse ZZ won ze op zaterdag met Ivestor de tweede prijs. Op zondag sprong ze wederom gran dioos. Nét niet snel genoeg om ook in deze klasse de kampioenstitel te pak ken, maar wel een heel mooie tweede prijs en daarmee mag ze zich ook reservekampioen noemen. Ook Eva van Ooi behaalde fantasti sche resultaten. In totaal won zij met haar twee paarden maar liefst zes prij zen Op zaterdag werd ze eerste met Silvano in de dressuurklasse LI met 170 en 168 punten, met Rebel werd ze derde in de klasse L2 met 166 en 169 punten. Ze plaatste zich met beide paarden voor de zondag. Weer reed ze de sterren van de hemel en werd ze met Silvano eerste met twee keer 175 punten. Met Rebel won ze de vierde prijs met 171 en 176 pun ten. Omdat van beide ringen de beste zes combinaties mochten afkampen, hoorde Eva hier met beide paarden ook bij. Wederom behaalde de ama zone een eerste prijs met Silvano en mag ze zich regiokampioen in de klas se LI noemen. De goede dressuur- proef met Rebel werd door de jury beloond met 336 punten. Omdat haar totaalscore hiermee steeg werd Eva in het eindklassement uiteindelijk tweede. Met deze uitslag mag ze zich ook reservekampioen noemen in de klasse L2. Buiten Petra en Eva werden er nog vijf prijzen bij St. Jan binnengehaald. Op zaterdag won Ingrid Arts met Tari een hele mooie vierde prijs in de dres suurklasse B met twee keer 165 pun ten. Bij het springen B had St Jan drie prijswinnaars. Verne Janssen reed grandioos. Zij behaalde met Little Mis- Petra van Dijck (links) en Eva van Ooi werden afgelopen weekend gekroond tot regiokatnpioen tery een eerste prijs. Karin Winnen won met Summer een hele mooie derde prijs. Ten slotte werd Jolanda Willems achtste met Ricomtesse. Op zondag reed alleen Jolanda Wil lems bij het springen in de prijzen. Ze won de vierde prijs in de springklasse B met Ricomtesse en kreeg 50 en 51 punten voor de rijstijl. Na het overweldigende succes in 2003 heeft de Seniorenraad besloten om ook dit jaar weer de landelijke Dag van de Ouderen in Venray op touw te zetten. Deze dag vindt plaats op vrijdag 1 oktober van 13-30 uur tot 17.30 uur. Het programma begint om 13-30 uur met een gezongen Gregoriaanse Hoogmis in de Paterskerk. Na afloop van de mis is er koffie met vlaai in de schouwburg en om 1515 uur is er een optreden van De Smaele Brothers uit Ysselsteyn in de grote zaal van de schouwburg. Om 15.50 uur begint het optreden van De Belege Tieners uit Melderslo. Daarna is er vanaf circa 16 30 uur een gezellig samenzijn in de foyer met een drankje en een hapje met muzikale omlijsting. Het programma wordt om 17.30 uur afge sloten Deelname aan deze dag staat voor open voor alle senioren uit Venray (inclusief de kerkdorpen) in de leef tijd van 55 jaar en ouder Voorin schrijving is noodzakelijk Per deelne mer wordt een bijdrage gevraagd van 5 euro als bijdrage in de kosten (inclu sief koffie, thee, vlaai en borrel). De inschrijvingsstrook voor 10 sep tember a s. inleveren bij het secretari aat van de vereniging of in de daar voor bedoelde bus in De Kemphaan U ontvangt dan tijdig uw entreebe wijs/consumptiebonnen tegen bet aling van 5 euro. Voor deelnemers die slecht ter been zijn, is er een beperkt aantal par keerplaatsen beschikbaar op het Schouwburgplein. Indien u hiervan gebruik wenst te maken dit s.v.p. ver melden. Inlichtingen, voorzitter Werkgroep Dag van de Ouderen Frank V.Jacobs, tel: 586341. hierlangs afknippen Ondergetekende: Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: wenst met perso(o)n(en) deelnemen aan de Pag van de Ouderen op 1 oktober a.s. Hij/zij zou gaarne een parkeerontheffing ontvangen (indien beschikbaar) Handtekening: De zomeravondbridge zit er weer op Op de laatste avond kwamen 33 paren om samen gezellig een kaartje te leggen. In drie lijnen werd om de dagprijzen gestreden en een tweetal paren kwam nog in aanmerking voor de eindprijs. De wisselbeker beschik baar gesteld door De Kiosk. In de rode lijn speelden hr. Jacobs en Pennings opnieuw sterk en zij kon den dan ook op het einde van de avond de beker in ontvangst nemen. Hij werd overhandigd door de win nares van vorig jaar; mw. Faas. In de andere lijn waren mw. Verheijen-hr. Peetjens iedereen te slim af. Zij wer den gevolgd door ds. Willems-Cop- pus en hr. V. Gaal-Houwen. In de rode lijn waren de tweede en derde plek voor mw. Coenen-hr De Groot en hr. V. Lieshout-Manders In de groene lijn werden de prijzen door het lot bepaald omdat er in de loop van de avond nogal wat fout ging zodat niet binnen een redelijke tijd een juiste uitslag voorhanden was. Vanaf deze of volgende week kan iedereen zijn of haar krachten weer meten op de eigen clubs. Dat de zomervakantie nog niet voor iedereen voorbij is was op deze eer ste bridgeavond goed merkbaar. Ook heel duidelijk was dat niet iedereen goed geconcentreerd was. Maar de stemming was uitstekend en gelachen kon er ook worden. De heren Penninx-Jacobs konden hun zegens voortzetten. Na het winnen van de zomerbridge-trophy waren zij ook deze avond weer iedereen de baas. De uitslag 1. hr. Penninx-Jacobs 65,27%; 2. hr. Steeghs-Teunissen 61,93%; 3- ds. Darmstadt-Wikkers 55,06%. Volgende week maandag (30 augus tus) houden wij onze jaarlijkse alge mene ledenvergadering. Deze begint, bij uitzondering, om 19.30 uur. Vierlingsbeekse ploeg ontsnapt aan blamage in bekertoernooi Tweedeklasser Volharding is dinsdagavond in eigen huis aan een blamage ontsnapt in het bekertoernooi. Na een 0-1 ach terstand wonnen de roodwitten uiteindelijk met 2-1 van vijfde- klasser Swolgense Boys. Ondanks de nodige waarschuwin gen vooraf (Swolgense Boys won vorig jaar in de eerste bekerronde o.a. van het eveneens in de tweede klasse uitkomende SV Venray met 1-0, red.) kwam Volharding bijzonder ongeïns pireerd uit de startblokken. Het gemis van een zestal verdedigers door schorsingen en blessures mocht daar voor nauwelijks als excuus gelden. De Swolgense keeper Gert Custers (tot twee seizoenen geleden nog onder de lat bij Volharding!) hoefde in de eerste helft zijn grote kunnen niet eenmaal te laten zien. De gasten kwamen uit een uitval na 21 minuten zelfs op voorsprong door Bas Heijnen: 0-1. De Vierlingsbekenaren hadden een strafschop nodig voor de gelijkmaker. Twee minuten voor de rust werd de op het oude nest terug gekeerde Maikel Fransman gevloerd in de zestien. Denny van Veghel ver schalkte penalty-killer Custers met een snoeiharde trap door het midden: 1-1 Direct na rust zette Volharding even aan en dat. leidde al binnen vijf minuten tot een doelpunt van een andere aanwinst Zafer Akbal (geko men van SV Blerick, red.): 2-1. Wie dacht dat Volharding nu wel door zou drukken kwam bedrogen uit. De Vier lingsbekenaren speelden in een veel te laag tempo waardoor de vijfdeklas se de schade moeiteloos kon beper ken tot een minimale nederlaag. In de andere poulewedstrijd van vanavond won Stormvogels'28 uit Sie- bengewald op eigen veld met 4-3 van S.V.E.B. uit Broekhuizenvorst. Karakteristieken Scheidsrechter: Roy Engelen (Tege- leri); 21e min. 0-1 Bas Heijnen; 43e min. 1-1 Denny van Veghel (pen 50e min. 2-1 Zafer Akbal; toeschou wers: 100, gele kaart: Niels Heijnen (Swolgense Boys). Bijzonderheid: wedstrijd in de 36 minuut zeven minuten stilgelegd v* wege onweer. Zondag 29 augustus Recreatie Menners Ysselsteyn e.o. zet zondag voor de zestiende keer in samenwerking met de Noord-Limburgse aanspanning een menwedstrijd voor enkel-, dubbel- en vierspannen paarden en pony's op touw. Dit jaar wordt voor de tweede keer, wegens het succes van vorig jaar, een basis- wedstrijd gehouden volgens de reglementen van de KNHS voor de klassen 1-2-3. In totaal zijn er 65 startende deelnemers, zowel recreanten als wedstrijdrijders. Er doet een viertal vierspannen mee. De deelnemers komen uit heel Nederland, maar natuurlijk zijn ook tal van plaatselijke favorieten van de partij. De eerste start is om 9-00 uur. Het wegtraject is 15 kilometer lang en loopt door de bossen aan de Putten- weg - Paardekopweg in Ysselsteyn. Deze eendaagse wedstrijd wordt verreden in de mooie bosrijke omge ving van Ysselsteyn; alle hindemissen liggen op het hoofdterrein, alsmede de dressuur en vaardigheidsringen Ook is in het parcours een spectacu laire waterhindemis opgenomen Het secretariaat, start, finish, veteri nair, parkeer- en inspanterrein liggen allemaal aan de Rouwkuilenweg, hoek Pottevenweg. Tussen 11,00 en 16.00 uur is het ideaal om een wandeling te maken en Van vrijdag 27 tot en met zondag 29 augustus wordt het Venray Open gehouden. De tennisverenigingen binnen de gemeente Venray strijden in drie categorieën (7,8,9) wie het sterkste is. Ook wordt er getennist in de open klasse en in de 50+ klas se. Ook de jeugd heeft een eigen toernooi. De wedstrijden worden gespeeld op diverse parken. Op het TV Venray-park wordt zaterdag 28 augustus gespeeld door de jeugd Op zondag 29 augustus zijn op dit park de finalewedstrijden voor de senioren om de definitieve rangor der te bepalen. De clubkampioenschappen voor de junioren beginnen volgende week maandag 30 augustus. In de diverse categorieën strijdt de jeugd weer om de titel clubkampioen De finales zijn gepland op a.s. zondag 12 september, tegelijk met de finales van de clubkampioenschappen seni oren. Deze clubkampioenschappen voor de senioren vinden plaats van vrijdag 3 september t/m zondag 12 september In de diverse catego rieën enkel/dubbel/mix in de cate gorie 8/9, 7 en Open, zal dan door de senioren worden gestreden om de titel "clubkampioen". De finales zijn gepland op zondag 12 september Elke donderdag avond is er racket wissel. Dit is voor alle seniorleden van beginnend tot zeer gevorderd. Er wordt gespeeld in 4 blokken van 45 minuten te beginnen om 18 15 uur. Per 45 minuten kun je instappen om mee te doen. De tweede ronde van de mix league is weer volop bezig. Bij deze mix-wedstrijden wordt in poulevorm gestreden om de eerste plaats. Kijk op het schema in het clubhuis. Op vrijdag 17 september houdt de club haar "Moonlighttoernooi voor alle vrijwilligers. Er wordt eerst lekker getennist en daarna volop gefeest met de Lucky Aces en de Sjanellekes. Het tennissen kan vanaf 19 00 uur. Geef je op via het inschrijfformulier uit het Lobje of op onze website TCVenray.nl Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij onze ledenadministratie. Tele fonisch te bereiken op 584876. Prachtige paardensport is zondag te zien tijdens de menwedstrijd in Ysselsteyn ondertussen te genieten van een veelzijdig en afwisselend onderdeel van de aangespannen paardensport, zowel aan de Rouwkuilenweg als in de bossen aan de Paardekopweg. De wegwijzerborden op de Middenpeel- weg verwijzen de bezoekers naar het hoofdterrein. PEEL EN MAAS een abonnement waard Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19 00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19 00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zie ook www peelrunners.nl Wedstrijdkalender: 5 september: Weert IJzeren Man Volk sloop. 25 september; Weeze Estafetteloop 5x5 km. Uitslagen: Landhorst (11 augustus) 5,5 km: John Coppus 25 32. Siebengewald (21 augustus) Kermis- loop. Onder uitstekende loopcondi ties ging een 8-tal Peelrunners van start op de 6 km. Joop Zanders finish te als snelste Peelrunner in 22.20. Een 5-tal Peelrunners, die in een hevige onderlinge strijd elkaar geen duim breed toegaven, volgde op zo'n anderhalve minuut. Op de eindstreep bleek Geert Emons de langste adem te hebben, op enkele tellen gevolgd door Piet Aarts. Riny Ebisch 27.13; Joop Zanders 22.20; Geert Emons 23.53; Piet Aarts 23 56; Joop Wijnho ven 23.57; John Weijs 24.01, Henk Dinghs 24.03; John Coppus 27.41. Wedstrijduitslagen doorgeven via rpvdgoor@plex.nl of 077-4678240. Senioren Rabobank Venray Open Komend weekend is het weer zover. Voor de achtste opeenvolgende keer wordt in de Gemeente Venray het Rabobank Venray Open gespeeld, waarin wordt gestreden om het ten niskampioenschap van Venray Aan het toernooi wordt deelgenomen door alle zeven verenigingen uit de gemeente Venray: TV Oostrum. TV Oirlo/Castenray. TV Merselo, TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/Heide, TV Ysselsteyn en TC Venray. De organi satie van het toernooi is in handen van TC Rodhe, TV Leunen/Veulen/ Heide en TV Ysselsteyn. De doelstelling van het Venray Open is promotie van de tennissport in de meest brede zin. dus ook interesse kweken bij de jeugd, een toernooi te organiseren, waarin deelname voorop staat en daarnaast het verstevigen van de band tussen de zeven verenigin gen. De opzet van het toernooi is niet gewijzigd ten opzichte van vorig jaar Ér wordt gespeeld in 6 categorieën en op alle zeven tennisparken in Venray vindt deze drie dagen een activiteit plaats, verdeeld over jeugd, senioren en senioren 50+. Het deelnemersveld bedraagt in totaal meer dan 350 deel nemers, wat de behoefte aan een der gelijk toernooi in de Gemeente Ven ray onderstreept. Het Venray Open is een prestatief toernooi, maar ook een gebeuren, waar gezelligheid en samenzijn voor op staan. Zo wordt er op de zaterdag avond een barbecue georganiseerd op het tennispark van Oostrum voor alle senioren met aanhang. Ook intro ducés zijn hierbij welkom. De kosten bedragen 5,00 euro per persoon. Op vrijdag (vanaf 18.00 uur) en zater dag (vanaf 09.00 uur) worden de poule-wedstrijden van de senioren gespeeld met onderlinge wedstrijden heren enkel, heren dubbel, dames enkel, dames dubbel en gemengd dubbel. De Open klasse, speelsterkte 5 en 6, speelt in Ysselsteyn, klasse 7 speelt op het tennispark van Leunen en klasse 8 en 9 spelen hun wedstrij den op het park van TC Rodhe. De senioren 50+ met wedstrijden dames dubbel, heren dubbel en mix dubbel spelen op het kunstgras van Oirlo/Castenray. De jeugd speelt in twee leeftijdsklas sen. de groep van 10-13 jaar spelen hun poulewedstrijden vanaf 16.00 uur op het park van Merselo en de groep van 13-15 jaar speelt hun wed strijden in Oostrum De junioren spe len alleen dubbelwedstrijden, jon gens/meisjes dubbel en mixdubbel. Zondag worden alle deelnemers vanaf 09.00 uur verwacht op de banen van TC Venray voor de finalewedstrijden. Om 12.15 uur wordt het programma kort onderbroken voor de officiële opening en de teampresentatie. Ver volgens wordt op twee banen een cli nic gegeven speciaal voor de jeugd; hieraan kunnen vijf jeugdleden per vereniging deelnemen. De prijsuitreiking vindt plaats om ca. 19 00 uur, gevolgd door een grote loterij met vele prachtige prijzen en als hoofdprijs een ballonvaart voor 2 personen. Wie worden de nieuwe tenniskam pioenen van Venray? Vorig jaar gin gen de hoofdprijzen naar TC Venray, TV LVH en TV Ysselsteyn. Kom naar de diverse parken om te genieten van de tennissport en uw plaatselijke favoriet(en) aan te moedigen. U bent van harte welkom, de toegang is gra tis. Bijeenkomst deelnemers TVY De bijeenkomst voor de deelnemers van TV Ysselsteyn is gepland op don derdag 26 augustus om 20 00 uur de kantine. Zorg. dat je aanwelf bent, zodat je met elkaar afsprakq kunt maken, wie wanneer speelt etc! Alle deelnemers worden persoonlij! uitgenodigd. Junioren Ouder-Kind Toernooi Afgelopen zondag hebben we bc ouder-kind toernooi gespeeld. Hr was erg gezellig en we hadden prack tig weer Natuurlijk kwamen er ooi winnaars uit de bus, en dat ware Poule A Anouk.en Paul; Poult} Teun en Robin; Poule C Klaas en Gé Uitslagen: De gescheiden koppelwedstrijd var zaterdag 21 augustus werd een groet succes, al vielen de vangsten nir altijd mee. In de oude vijver wert goed gevangen, maar de nieuwe wj ver leverde weinig vis op. De spaiK ning maakte echter veel goed Over weldigende winnaars werden Sjaal Koenen uit Weilerlooi en Antoon Sar. ders uit Oostrum die in beide secto! ren een eerste plaats behaalden ec< dus eindigden op 2 punten. Tweedfr werden onze Duitse leden Dieté Wagner uit Dusseldorf en Franzjozdj Niersmann uit Gogh, die 7 puntc: behaalden en derde werd ex-wereló kampioen Loet Wever uit Boxmeer, samen met Ad van Rossum uit Roei mond met 10 punten. De vierde plaats was voor Toon Langenkamp es, Henk Theeuwen met 14 punten en vijfde werden René Wijnhoven en Pieter Kunen met 18 punten De eerste wedstrijd om het matefcj kampioenschap werd gewonnr. door Toon Langenkamp uit Leunen. Programma: Op zondag 29 augustus is de tweede wedstrijd om het matchkampioen; schap en in het weekend van 4 en: september houden de karpervissers hun tweede karperwedstrijd. Di: begint op vrijdag 3 september 19-®, uur en duurt tot zondag 5 septembr 12.00 uur Een vijver zal dan gehet gebruikt worden door de karperviv sers. In deze vijver mogen geen ande re karpervissers vissen. Ingelaste jeugdwedstrijd: Omdat de jeugdcommissie nog enkel le prijzen over heeft, willen we of zaterdag 28 augustus een extra wed strijd voor onze jeugdleden inlassen De bijeenkomst is om 13.15 uur bi) ik jeugdvijver en we vissen van 14.0( tot 16.00 uur, waarna uitreiking var de resterende cadeaubonnen. 1' wordt gevist op aantal. Aanmelding voor deze wedstrijd is niet nodig en natuurlijk hoeft er geen inschrijfgelc te worden betaald. Vergunningen: Voor vragen en informatie betreffen de lidmaatschap en vergunningei kunt u contact opnemen met Pietfl Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kuntu terecht secretaris/penningmeester Ton Deem en, tel 0478-532927. Voor vergunningen, kunt u odi terecht bij Faunaland van Grootel, Sttf tionsweg 21 in Venray. bi| Van de Lip Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, d| bij Jans Hengelsport in Well. Op de»; adressen en bij het tankstation i«J Wanssum zijn ook dag en weekvet gunningen voor visvijver het Wanü; sums Ven verkrijgbaar. Zie ook on» website: www.hsvhetalvertje.nl.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 16