m G TTOilJiSSÖN üi www.makelaardijthomasson.nl VBO(^ MAKELAAR i&wlnïjdis keukens IQjeekknaller HYPOTHEEK TIES jou ZANUSSI zvi36 vrieskast RENTE 5 JAAR VAST V.A. 3.95% RENTE 10 JAAR VAST V.A. 4.8% RENTE 15 JAAR VAST V.A. 5% De Hoveniers" unhoek 2004 Lü% LolLii 14: opaiie nieuwe Euro Chairs Doe mee en win een digitale camera! Rabobank Venray Meerio-Wanssum Fotowedstrijd! Rabobank Venray Meerio-Wanssum HAUZER^ PARTNERS^ PEEL EN MAAS Donderdag 22 juli 2004 - Pagina 4 KEMPWEG41B VENRAY j Aan de rand van Venray op loop afstand van het Centrum en natuurgebied "Vlakwater" be vindt zich op de tweede verdie ping dit appartement met royaal balkon op het zuiden. In het sou terrain bevindt zich de berging. Doordat de woning'aan de ach terkant (zuidkant) van het com plex is gelegen is er een goede Indeling: Begane grond. met intercom, woon- >n pui aan de zuidkant. rain. Vraagprijs; 153.000,= k.k. SCVM Op perfecte locatie in het hartje van het centrum gelegen appar tement op de derde verdieping met 2 slaapkamers, lift, berging en privé-parkeerplaats. Indeling: Hal, Woonkamer met vloerbedekking, balkon, Halfopen keuken met o.a. elektrische kookplaat, magnetron, koelkast, diepvries en afzuigkap. Toilet, badkamer v.v douchecabi ne. wastafel, wasmachine-aan sluiting. 2 slaapkamers, bergkast, woning is grotendeels voorzien van ther mopane beglazing. In de kelder een berging en prive- parkeerplaats. Koopprijs: 150.000,= k.k. Een gezellige uitgebouwde star- terswoning uit 1980 die ook nog eens helemaal af is. De woning heeft een uitgebouwde keuken een grenst aan de achterzijde aan een parkje. Indeling BGG: Berging, Knusse hal met toilet, trapkast, Woonkamer met opensl. tuindeuren, aparte ruimte voor vaatwasser en vriezer, Uitgebouwde Keuken ('02) met afzuigkap, gasforn uis, comib magn. Koelkast, onder- houdsvriendelijke tuin leVerdieping: 3 ruime Slaapkamers. Badkamer mei ligbad, douchecabine, wastafel met ombouw. CV van 2002. Tuin op hel noordoosten met achteruitgang Grotestraat 7, 5801 BD Venray Tel.: 0478-550651 Fax: 0478-550649 e-mail: info@makelaardijthomasson.nl Snelle verkoop via Klantenbestand!! -verkoop -aankoop -hypotheken Het unieke van deze 2/1 kapwoning (1987) met bijkeuken, bergingen en carport is de tuinkamer met gas haard op de bgg. De woning staat in landweert op een rustige locatie Indeling: Hal met toilet. L-vormige woonkamer met tegelvloer en vl.verw., halfopen keuken (2000) met koelkast, vaatwasser, gastornuis, afzuigkap en combi magn. Tuinkamer met mooie gashaard en veel lichtinval. 1e verd. 3 slp kmrs. Badkamer met ligbad, dou checabine, wastafel en 2e toilet, Vaste trap naar 2e verd. Met wasruimte en 4e slaapkamer. Combiketel van '99 Tuin: aangelegd met vijver, houten terras en prieeltje. Perceelopp. 176 m2 Vraagprijs: 220.000,= k.k. Gezellig vrijstaand woonhuis (1959) met grote garage uit groot moeders tijd met charme aange past aan deze tijd. Indeling: Hal met tegelvloer, toilet, garderobe, aparte keuken (98) met koelkast, combimagnetron, keram. kookplt., afzuigkap, aansl. voor vaatwasser, woonkamer met haard, eiken vloer, tuinkamer met tegel vloer, bijkeuken. 1e Verdieping: 3 slaapkamers met lamelparket, badkamer (98) met lig bad, douchecabine, 2e toilet, was tafel. 2e verdieping vlizotrap naar zolder. Garage 8x5 m. Tuin met ter ras op het zuiden. Combiketel (96) Perceelopp. 485 m2 Vraagprijs: 249.000,= k.k. I Tafelmodel Softline vrieskast met o.a. 96 i liter inhoud, 4 vries- lades, elektronische besturing, 1 thermo- staat, aan/uit drukknop, geluids- en lampje- indicatie en energie- klasse A V VENRAY tel. 0 4 7 8 5 8 5 6 6 6 "U WILT DE MOGELIJKHEDEN GRAAG OP EEN RIJTJE?" Dl; HYPOTHEEK SHOP gs WONEN BEGINT HIER Na lang zoeken hebt u uw droomhuis gevonden. Een hypotheek vraagt net zo goed enig speurwerk. Maar waar begint u? Het beste startpunt is een advies van De Hypotheekshop Omdat u niet alleen vandaag, maar ook in de toekomst" zorgeloos wilt wonen; Meer weten? Kom dan langs, -A De Hypotheekshop, Patersstraat 3 (naast Postkantoor) Venray T (0478) 51 57 55, www.hypotheekshop.nl ASSURANTIËN RISICOBEHEER B. V. Rivez Assurantiën Risicobeheer B.V. Patersstraat 35, 5801 AT Venray Tel. (0478) 55 26 00 e-mail: Rivez@rivez.nl Van ontwerp tot aanleg, inci beregeningen van uw tuin. Bezoek onze Planten assortimentstuin Aanbieding: gratis beplantingsplan n'ww.gii nhoek.nl OirlO'Venray tel. 0478-571800 20% korting op alle nieuwe Euro Chairs kantoorstoelen In deze advertentie ziet u 3 voorbeelden. Er zijn echter meerdere soorten Euro Chairs op voorraad! In de maand juli geelt Kom ook eens kijken naar onze zéér voordelige gebruikte kantoorstoelen Voor alle acties geldt OP OP Hahebo BV Transportcentrum 8, 5835 CT Beugen Tel (0485) 36 26 26 Fax (0485) 36 20 33 E-mail info@fiahebo.nl Openingstijden Hahebo BV: Ma. t/m Vr.: 8.00 u -17.30 u Za. en Zo. gesloten deze kortingen zijn geldig t/m 30 juli 2004 en gelden niet i.c.m. andere acties van Hahebo BV. Rabobank Venray Meerio-Wanssum organiseert een fotowedstrijd. In het kader van de opening van het kantoor aan het Schouwburgplein geeft zij een speciale weekkalender uit met lokale foto's. Hel Rabobankkantoor aan het Schouwburgplein wordt half november officieel geopend. Rondom deze opening organiseert de Rabobank diverse activiteiten. Daarnaast wii zij graag iets origineels aanbieden aan klanten. 'Daardoor is het idee ontstaan voor een kalender met een lokaal tintje. We kunnen natuurlijk ook een fotograaf aan het werk zetten, maar dat iljkt ons minder leuk", vertelt Willie Koonings directeur Bedrijven en voorzitter van de werkgroep die de activiteiten rondom de opening organiseert. "Wij roepen dan ook iedereen op om mee te doen aan de fotowedstrijd". Informatie Voor de kalender zijn 55 foto's nodig. De beste foto wordt op de voorkant van de kalender geplaatst. Een ereplaats dus. De andere geselecteerde foto's komen ieder bij een week te staan. De maker van de beste foto wint een digitale fotocamera. Het thema van de fotowedstrijd is: mens en omgeving (gemeenten Venray en Meerio-Wanssum). Dit thema mag heel breed gezien worden. Creativiteit wordt beloond! Vraag het wedstrijdformulier aan via communicatie@vmw.rabobank.nl of haal het op bij één van onze kantoren in Leunen, Ysselsteyn, Wanssum of Venray. Uiterste ihzenddatum van de foto's is 15 augustus 2004. Heeft u over de fotowedstrijd nog vragen, dan kunt u terecht bij Marjon Minten of Chantal Scherders via telefoonnummer (0478) 530 300 of via e-mail: Rabobank Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 00 www.hauzer.com Meerlo De Fazant 27 Schitterend gel. in landelijke omg. op perceelsopp. 1366m2 vrijst. landhuis met garage, luxe badk. en keuken, optimale privacy. Ind hal/entree, toilet, woonk. 53m2, leefk. 25m2 met luxe keukeninr. v.v. kookeiland, granietblad en diverse apparatuur, bijk met wasm,/droger aansl. De begane grond is v.v Indiaanse lei met. vloerverw. 1ste verd.. 3 slpk. (27,16,16m2) De slaapkamers zijn v.v vloer bedekking, complete luxe badk. met vl.verw., Sep. toilet. 2de verd.: Vaste trap naar zolder met cv-mst. en boiler. Alg.: bwjr ±'01Het pand is v.v ingeb. rolluiken, hardh. Koz, met therm, begl., opt. Isol., stofzuiger syst vrijst. geheel geisol. Gar. met bijgebouw voor diverse doel einden, De tuin met landelijk uitzicht. Aanv.: i.o.o Vraagprijs: 429.000,- k.k. Tienray Nieuwe Baan 46 Bijzonder fraai gelegen, nabij een bos, vrijst. woning op ruim perceel ca. 510m2, met grote garage en carport, terras en optimale privacy! Ind Hal/entree, compl. badk., L-vormige woonk. (ca 45 m2), keuken met luxe keukeninr v.v alle app. bijkeuken, kelder (ca. 12m2) met cv- inst. De b.g. is v.v. tegelvloer en deels met vloerverw. Ie Verd.: overloop, 3 slaapk (±15, 15,18m2), badk. met douche en dub. wast., wasruimte met wasm,-/droger aansl en toilet. 2e Verd.. vaste trap naar de zolder, deze is verdeeld in 3 ruimtes. Alg. bwjr. ±'95, perc. ±488m2, pand is v.v hardh koz. met therm, begl., aangelegde tuin, garage m. bergzolder, smeerput en grote carport. Aanvr: i.o.o. Vraagprijs: 325.000,- k.k. Sevenum Olieslagerstraat 13 Halfvrijstaand woonhuis, met bijkeuken, 3 slaapkamers, zolder en fraai aangelegde tuin. Indeling: hal/entree, toilet, bergkast, L-vormige woonkamer ca 33m2, keuken met eiken keukeninrichting compleet met apparatuur, bijkeuken met eenvoudig keukenblok, aansluiting voor wasmachine en droger, garage met vliering. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers (±9,12,12m2), badkamer voorzien van ligbad, vaste wastafel en toilet. 2e Verdieping: via vaste trap naar de zolder, overloop, extra slaapkamer en berg zolder met cv-installatie Algemeen: bwjr. ±'72, percelsoppervlakte ±259m2, houten kozijnen gedeeltelijk glasisolatie, het gehele pand is voorzien van rolluiken. Aanv: i.o.o. Vraagprijs: 189.000,- k.k. Mgr. Geurtsstraat 4 In het centrum van Maashees gelegen vrijst. karakterist. deels gerenoveerde woning met grote aanbouw. Alg.: Bwjr ±1930, perc. 1374m2, woonk., kelder, bij- en leef keuken, toilet, badk aanbouw (32m2), 3 slaapk., diepe tuin, tuinhuis met 2 paardenboxen en carport. Aanvr: i.o.o. Vraagprijs: 297.000,- k.k. Venray Rumbastraat 17 Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussen woning met een luxe keuken en badk., 3 slaapk. en inp. garage. Alg. bwjr.±75, perc.± 137m2, entree, woonk., luxe keuken v.v. alle app., 3 slaapk., luxe badk., garage Aanvr. i.o.o. Vraagprijs: 165.000,- k.k. Venray Alaertslaan 5 Exclusieve bungalow gelegen in de wijk "Vlakwater" op perc. van 1667m2. Indeling; Souterrain. 6 berg- en 1 fitness ruimte met sauna, Begane grond met dubbele garage, entree, grote living, study, leef- en bijkeuken, 5 slaapkamers, 3 bad kamers. Aanvaarding, i.o.o. Vraagprijs: hogere prijsklasse Ook voor hypotheekadvies en vrijblijvende waardebepaling Woonplein Limburg.nl :V" Wonen Venray bouwt 54 luxe huurappartementen aan de Vlierstraatin het centrumgebied van Venray. De ruime woningen zijn bestemd voor 55-plussers en wor den opgeleverd als comfortabele woningen met een aantal extra voorzieningen. De drie woontorens zijn door een ser vicegang verbonden met verpleeghuis Beukenrode. Door deze unieke ligging zijn diverse faciliteiten van zorg dicht bij huis te realiseren. Op dit moment is nog een aantal appar tementen met 1 en 2 slaapkamers beschikbaar. De huurprij zen variëren van €700 tot €850 per maand exclusief servi cekosten. Voor deze woningen is geen huursubsidie moge lijk. Het huren van een parkeerplaats in de parkeerkelder of op het buitenterrein behoort tot de mogelijkheden. Bovendien is het mogelijk om een appartement gedeeltelijk te kopen. Interesse? Hebt u interesse in een appartement in dit exclusieve nieuwbouwcomplex? Kom dan op 27 juli een kijkje nemen in de nog beschikbare woningen. Meld u zich wel even telefonisch aan op nummer (0478) 55 46 00. U kunt vragen naar Mariëlle van der Beele of Nicole de Jonge. Meer informatie Wilt u informatie over dit exclusieve nieuwbouwcomplex neem dan contact met ons op. Wij zorgen ervoor dat u onze informatiebrochure snel in huis krijgt. OPEN DAG OP 27 JULI 2004 Ruimte mix jezelf!

Peel en Maas | 2004 | | pagina 4