Verlies heren en dames Red Caps Sportnieuws -info Paul Geurts wint K4 tennistoernooi Frank Timmermans Europees kampioen TC Venray wint uitwisseling De Springplank op reis geweest tS Niets! Zomerbridge Bridge- kroegentocht Venray Overloonse Bridgeclub JBC Venray'80 HSV 't Alvertje Oostrum Jubileum Korfbalclub Merselo SV Oostrum Keuring Haflingers Kennedymars 't Zandakker Gilde Sint Jan Venray WK wielrennen Niets! Atletiek Vereniging Venray-Regio Triathlon-vereniging Venray irden ijs is linin- tot egin- de De honkbal senioren van Red Caps Venray hebben hun wedstrijd tegen koploper Stealers uit Boxmeer met 3- 6 verloren. Opnieuw bleek de Ven rayse slagkracht te zwak te zijn om de tegenstander in de problemen te brengen. Werper Daan Ensink kende in het begin wat moeilijkheden tegen de Boxmeerse slagploeg waardoor de gasten een 0-3 voorsprong konden nemen. De Venrayse pitcher kwam echter sterk terug. Met een sterk ver dedigend veld achter zich, in de twee de inning liet Roger Brauckmann door een hele mooie vangbal (een buiksliding in het midveld) het hoge verdedigende niveau van deze wed strijd zien, kon Red Caps Venray deze kleine achterstand lang vasthouden. De Venrayse ploeg wist vervolgens twee punten te scoren. Ondanks dat de Red Caps nog twee keer van pitcher wisselde, eerst Dennis Berk hout en vervolgens Gijs Ensink, wis ten de Stealers in de tegenaanval de broodnodige punten te scoren en met een 3-6 eindstand de overwinning voor zich op te eisen. De softbalsters hebben een teleur stellende voorstelling afgeleverd in Maastricht door van middenmoter HSCM te verliezen: 5-1. Aanvallend wist het Venrayse team slachts een punt te scoren De dames mogen nu van hun welverdiende vakantie genie ten. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS a 16 PEEL EN MAAS Donderdag 22 juli 2004 - Pagina Frank Timmermans uit Broekhui- zenvorst heeft afgelopen zaterdag in immenstadt voor een daverende ver rassing gezorgd door de Europese titel bij de veteranen (heren 40 jaar en ouder) in de wacht te slepen. De triathleet van Triathlonvereniging j Venray had zijn zinnen gezet op een plaats bij de eerste drie, twee jaar geleden werd hij immers negende in Nice, tijdens het EK. Immenstadt heeft een ongekend zwaar fietspar- coürs, 136 km., met 1800 hoogteme- 1 ters. iets wat hem op het lijf geschre ven staat, zeker met een temperatuur i van zo'n 30 graden. Na het vier km. lange zwemonderdeel had hij een i achterstand van twee minuten op Jos Everts, die op dat moment aan de lei- ding ging. Op het fietsparcours ver lengde Everts zijn voorsprong tot wel vijf minuten. Timmermans, die bege leid wordt door Horstenaar Peter Veg-1 Che-J Wans- 107' Hedi- Klein pnt 2. int 3. tt 20.j nberg rüger Cox: Maes- van JTro- s met ingen aarbij Quad dt, na ag op uren en na emen inden Op de eerste zomeravondbridge kwamen maar liefst 94 personen een I kaartje leggen. Deels aangemoedigd door het toch nog steeds wat sombe re zomerweer was het aangenaam toeven in de Kiosk. Er waren door Bridgeclub Venray, die als eerste van de vijf Venrayse ver enigingen een avond voor haar reke ning nam, aardige prijzen uitgestald j en op het einde van de avond, voor dat het rekenwerk begon, werd bekend gemaakt welke percentages in aanmerking kwamen. Vier paren per lijn gingen nog meer tevreden als de anderen naar huis. De komende weken zullen die paren die regelmatig aanwezig zijn gaan uitmaken wie de beker mogen overnemen van ds. Faas-Goinga die vorig jaar met de eer gingen strijken. Deze eerste avond waren ds. V. Hooft-Jeurissen goed op dreef. Zij I scoorden ruim. 66%. In de andere 1 twee lijnen waren hr. Faas-Stiphout en ds. Buyssen-Gorree de sterksten. Het aardige van deze zomeravond- bridge is dat thuisbridgers en paren die net een cursus achter de rug heb ben de sfeer kunnen proeven en wel licht over een paar weken hun I opwachting gaan maken bij een van de vijf reguliere bridgeclubs in het Venrayse Op zaterdag 18 september zal Ven ray weer bevolkt worden door bridge- enthousiastelingen uit de regio en een aantal uit de verre omtrek. Wanneer u belangstelling heeft om zich bij deze groep aan te sluiten kunt u zich op onderstaande wijze aanmel den. U bent dan verzekerd van een gezellige dag. U start rond half 10 bij Dansschool Janssen en krijgt daar de bescheiden voor de rest van de dag, U loopt door het gezellige centrum van Venray, legt een kaartje in 8 verschil lende locaties. U krijgt een smakelijke lunch aangeboden in een van de speelgelegenheden en maakt op het einde nog kans op een van de vele fraaie prijzen. Hoe kunt u zich aanmelden. Een voudig door 37,50 euro per paar over te maken op rekeningnummer 15.39-44.16lt en name van Bridge- kroegentocht Venray Op de over schrijving dient u de namen van de twee deelnemers te vermelden en tevens een correspondentieadres. Begin september ontvangt u dan de bevestiging op het door u aangegeven adres. Wanneer u zeker wilt zijn van deelname dan geldt: Meldt u nu aan, want vol is vol. Scheres, liet zich hierdoor echter niet van de wijs brengen Hij hield zich aan de vooraf opgestelde planning, en ging als tweede het loopparcours op, binnen drie minuten gevolgd door nog vijf andere concurrenten. Na enkele kilometers kwam Jos Everts de man met de hamer tegen, hij blok keerde en stapte vervolgens uit de wedstrijd. Terwijl Timmermans zijn voorsprong op zijn overige concur renten tijdens de 29 km. alleen maar uitbreidde, en uiteindelijk zelfs met ruim zeven minuten voorsprong zijn titel veroverde, in een eindtijd van 7.26.14 uur. Tweede werd de Luxem burger Carlo Ley, in 7.33.36 uur, en de derde plaats werd ingenomen door de Belg Lieven Denolf met een tijd van 7.40.04 uur. De clubgenoten van Frank Timmermans volbrachten de Allgaeu Triathlon Classic, die ging over de afstand 2-92-22km. met in het fietsparcours 1200 hoogtemeters ver werkt. Marcel Meulendijks uit Ameri ca werd hier 13e bij de heren 35 jaar en ouder in 5.18.42 uur, Johan Snij ders uit Bakel werd negende bij de heren 40, in een tijd van 5.16.02 uur, en Ludy Verstappen uit Venray behaalde de 20e plaats bij de heren 40 met 5.35.20 uur De winst ging hier naar Andreas Wolpert in een tijd van 4.43.05 uur. Tijdens de zomerdrive in de A-lijn werden Toon den Brok en Joan Hin- sen en met 63.02% eerste. Op plaats twee kwamen Harry en Riet Willems met 55.73% en op drie eindigden Wim en Luus van Son met 53-13%. In de B-lijn waren Mathieu en Gerda Crooijmans met 63.89% ruim schoots eerste Op plek twee komen Lea Beyersbergen met Mia van de Munckhof en 55-56% en op drie zijn Gerry en Maria van Boekei gekomen met een score van 54.86%. De zomerdrive gaat nog door tot en met 11 augustus en wel op elke woensdag avond om 19.30 uur in het restaurant van Bungalowpark De Vers te Overloon. Op 11 juli is door de wedstrijdcom missie een toernooi georganiseerd met medewerking van clubs in de regio. Ondanks een kleine regenbui is het verder droog gebleven en is het een mooie dag geworden. Hieronder volgen de namen van de prijswin naars. 1. Herman Janssen uit Heide 4w=+28: 2. Cherry Kokken uit Grubbenvorst 3w=+22; 3- Pierre Jenniskens 3w=+19; 4. Tonny van Erp van JBC Venray 80 uit Venray 3w=+l6; 5. Ger Wiegman van JBC Venray 80 uit Ven ray 3w=+l4, Harm Kleuskens van JBC Venray 80 uit Yselsteyn 3w=+l4; 7. Gerard Theelen 3w=+12, Mia Janssen uit Heide 3w=+12 Ook zijn er de komende maand voor ons bereikbare wedstrijden: za 24 juli Zomertoemooi Les Francophiles Rot terdam Doubl; za 24 juli Zomertoer- nooi PC Amitie Best Doubl; zo 25 juli Concours des Carreaux De Soepele Pols Netersel Doubl; zo 25 juli Thuis- blijverstoernooi DommelschBoeleke Dommelen Doubl; zo 25 juli Vakantie- toernooi PV 't Lover Asten Doubl; wo 28 juli Vakantietoernooi JBV DeWal- noot Boxtel Doubl; za 31 juli Zomer toemooi Epetanque Epe Doubl; wo 04 aug. Kermistoernooi JBC Venray Venray Doubl; wo 04 aug. Midzomer- toernooi (2) JBC Randenbroek Amers foort Doubl; wo 04 aug. Vakantietoer nooi Cochonnetclub Loon op Zand Doubl; do 05 aug. Zevenarentoemooi JBC Zevenaar Zevenaar Doubl; za 07 aug. Rabobanktoemooi Folatre Pijnac- ker Tripl; za 07 aug. Rabobanktoer- nooi Folatre Pijnacker Doubl; za 07 aug. Weekendtoernooi 't Zwijntje Apeldoorn Doubl; zo 08 aug. Neger- zoentoemooi DOB Oudenbosch Doubl; zo 08 aug Oofttoemooi Les Francophiles Rotterdam Doubl; zo 08 aug. Vakantietoernooi PC Venlo Venlo Doubl. Het belangrijkste voor onze vereni ging is het Kermistoernooi op woens dag 4 augustus. Attentie: De oude ingang tot visvijver "het Wanssums Ven" is nu definitief afge sloten voor alle verkeer door middel van een poort. Voortaan is de vijver uitsluitend bereikbaar via de ingang bij de jeugdvijver. Over de weg, die daar links langs de jeugdvijver loopt, komt u dan op de parkeerplaats bij de oude en de nieuwe vijver. Uitslagen jeugd: Afgelopen zaterdag werd de derde en laatste wedstrijd om de jeugdko- ning georganiseerd. We visten weder om in de jeugdvijver. Het weer was wat onzeker en rond kwart voor vier kwamen de wolken zo dreigend opzetten, dat besloten werd de wed strijd te staken. Dit was ook niet zo erg, want er was toch al voldoende vis gevangen. Hoewel dit ons bijna niet meer mogelijk leek. waren de vangsten nog beter dan de week ervoor. De winnaar, Thomas Nijen- huis uit Venray, vuig nu maar liefst 82 vissen in 110 minuten, in een tempo waarmee menig geroutineerd wed strijdvisser moeite zou hebben Na de wedstrijd werden de prijzen uitgereikt door de voorzitter van de jeugdcommissie Hein van Valken- goed. Wedstrijd 3- 1- Thomas Nijenhuis Venray 82 vissen 1526 cm; 2. Martijn Kusters Oirlo 59 vissen 952 cm; 3- Bram Tacken Castenray 50 vissen 796 cm. -i Arjan Geerets Castenray 42 vis sen 712 cm; 5. Sill Cremers Oostrum 42 vissen 700 cm. Einduitslag: 1Thomas Nijenhuis Ven ray; 2. Martijn Kusters Oirlo; 3 Bram Tacken Castenray; 4. Arjan Geerets Castenray; 5. Jeroen Janssen Casten ray. De organisatie van deze wedstrijdse rie was niet mogelijk geweest zonder de hulp van een flink aantal begelei ders, die ik namens de jeugdcommis sie dan ook van harte wil bedanken voor hun hulp. Ook een woord van dank aan de sponsor van deze wed strijdserie; Faunaland van Grpotel met winkels in Venray en Horst. Programma: In verband met de vakantieperiode staan er komende weken nog geen wedstrijden op het programma. Jubileum Korfbalclub allerlaatste oproep aan de (oud-)leden en (oud- Ivrijwilligers: Je kunt je nog opgeven voor de wedstrijd en de barbeque via ons e- mailadres korlbaIreunie@hotmail.com of bij Heidi (tel 641346) of Rianne (511773). (PS: huidige leden die willen bar becuen dienen zich hiervoor wel aan te melden klas- et de sten. weer Korfbal Trainingstijden seizoen 2004- 2005 Eerste helft le helft veldcompetitie: Senioren 1 en Midweek: Dinsdag avond 19-30-21.00 uur en vrijdag avond 20.00-21.00 uur Leiding Senio ren: Marion van Dijk. Leiding Midweek: variabel. C-Aspiranten: Woensdagmiddag van 17 30-18.30 uur. Trainer: Nicole van de Burgt. Leiding: Tielke Vollenberg, Mieke Stam en Marieke de Kleijn. F-Pupillen 1 en 2: Woensdagmiddag van 18.30-19-30 uur. Trainer: Magda v.d. Munckhof, Dessie Janssen. Lei ding: Henriette van Bergen, Anne Ver- heijen. Welpen: Maandag van 17.00-18.00 uur. Training: Marion van Dijk en Anita Peters. Leiding: Anita Peters, Patrick Valckx, Ashley Luijkx. Voor alle teams: afmelden moet tijdig vooraf bij de trainer, voor een compe titiewedstrijd bij de leidster van het team. Pas op: toernooi Aspiranten: zaterdag 28-08-2004 te Beesel van 10.00-15.30 uur. Start seizoen 2004-2005 SVO afdeling korfbal SVO gaat de competitie in met 1 Senioren-, 1 Midweek-, 1 Aspiranten, 2 Pupillen en 1 Welpenteam. Het Senioren- en Midweekteam start met trainen op dinsdag 24 augustus 2004. Op woensdag 1 en zondag 5 septem ber volgt de eerste competitiewed strijd. De Aspiranten starten op zaterdag 28 augustus 2004 met een toernooi in Beesel van 10.00-15.30 uur. Op zater dag 4 september om 11.00 volgt de eerste competitiewedstrijd (uitwed strijd) tegen Quick Up. Op woensdag 8 september is de eerste trainings avond en tegelijkertijd een oefenwed strijd tegen SVOC '01 om 18.30 uur. De Pupillen- en Welpenteams star ten met een eerste training op woens dag 8 september van 17.00-18.00 uur. Op zaterdag 11 september volgt de eerste wedstrijd. De Welpen nemen nog niet deel aan de competitie. Zij gaan in de zaal voor het eerst mee doen in de competitie. Korfbal-perspublicaties-trainingstij- den en leiding svo 2004-2005 De Centrale Limburgse Keuring voor Haflingers is op zondag 25 juli in manege De Kraal in Nederweert. Hier wordt de jaarlijkse keuring van haflin gers gehouden, waaraan alleen leden van afdeling Limburg (provincie Lim burg) met Haflingers ingeschreven bij het stamboek mogen deelnemen. Dit jaar zijn er 71 ingeschreven nummers in diverse keuringsrubrieken, waaron der ook aanspanningen (enkelspan en dubbelspan) en Haflingers onder zadel. Ook aanwezig voor een demo is de nationaal kampioen Allacher, kampioen haflingerhengst op de hengstenkeuring in Den Bosch 2004 van H. van den Berg in Arcen. De keuring begint 's morgens om 9.30 uur met de opname van de 3 jaar (en eventueel oudere) merries in het stamboek. Vervolgens wordt in het ochtengedeelte de kampioen en reserve kampioen Haflingers vastge steld, waarna 's middags na keuring van de jeugdrubrieken (veulens, 1- en 2 jarige) de jeugdkampioen wordt uit geroepen. Er zijn goed bezette jeugd rubrieken, waarin ook verschillende importmerries nader bekeken kunnen worden. De keuring vindt plaats in samen werking met De Aangespannen Haf- linger Zuid, die o.a. een viertal dres suur Haflingers en Haflinger- voetbal verzorgt. Bij mooi weer wordt de keu ring buiten gehouden: vallen de weer somstandigheden tegen dan kunnen we in de manege terecht zodat het geheel droog kan worden gehouden. In het derde weekend van augustus zijn in Melderslo traditioneel de Ken- nedymarsfeesten gepland, dit jaar alweer voor de zestiende keer. Dit jaar heeft de organisatie besloten de routes voor zowel wandel-als fiets tochten, mede op verzoek van vele wandelaars en fietsers te vernieuwen. In dit weekend vinden er verschillen de sportieve activiteiten plaats, nl. diverse fiets- en wandeltochten, met de Kennedymars als hoogtepunt. Op zaterdag 21 augustus vinden de fiets tochten plaats, men kan kiezen voor een afstand van 40 of 70 km, de toch ten gaan door een prachtige bosrijke omgeving, afwisselend met diverse dorpskernen in de nabijheid van Mel derslo. Op zaterdagavond rond 22.10 uur vindt voor de zestiende keer de tocht der tochten plaats de Kennedy mars, dit is een wandeltocht over een afstand van 80 km die binnen 20 uur afgelegd moet zijn (dus voor zondag middag 18.10 uur moet men de finish gepasseerd hebben). Voor meer infor matie/inschrijving: telefoon (077)3987577. Meer informatie is te vinden via het internet: http//surf.to/mkm E-mail: mkm@surf.to Vanavond wordt geoefend op de schuttersweide, aanvang 19.30 uur. Zondag 25 juli wordt er geoefend op de schuttersweide, aanvang 10.30 uur. In de vakantieperiode wordt er gewoon doorgeoefend op de zondag morgen om 10.30 uur en op de don derdagavonden vanaf 19.30 uur. Zondag 22 augustus nemen zij deel aan het derde bondsschuttersfeest van de Schuttersbond Juliana bij de Bussen Schutten Neer. Maandag 23 augustus vindt de alge mene ledenvergadering plaats bij café d'n Oldtimer, aanvang 20.00 uur. Vorige week is het zogenaamde Tennisschool Maascourt K4 toernooi gespeeld op de banen van Tennis Club Venray. In totaal hebben zo'n 150 jon gens en meisjes deelgenomen aan dit prestatief ingesteld toernooi. Op de K- toemooien verdienen de kinderen punten om toegang te krijgen voor de Natio nale ASICS jeugdranglijst. De uitslagen: jongens enkelspel t/m 10 jaar 1) Paul Geurts, Wanssum 2) Dennis van Well, Sambeek 3) Job Baeten, Venlo 4) Thijs Janssen, Overloon jongens enkelspel t/m 12 jaar 1) Stef van der Steijn, Deurne 2) Bruno Collin, Venlo 3) Sjoerd Volleberg, Beek 4) Ronald Wind, Ochten jongens enkelspel t/m 14 jaar 1) Maikel Wetters, Nijmegen 2) Martin Kot, Put- tershoek 3) Martijn van den Hurk, Geldrop 4) Donald Volleberg, Beek jongens dubbelspel t/m 12 jaar 1) Loris Brage/Bruno Collin, Venlo 2) Floris Boers/Sebastiaan Theelen, Grubbenvorst Lisa Visser uit Venray werd met baar dubbelspelpartner Anouk Spee twee de in bet meisjes-dubbelspel tot en met veertien jaar. jongens dubbelspel t/m 14 jaar 1) Robert Hesen/Jeroen Hermans, Masabree 2) Roel Beackers/Jeroen Burgers, Deume meisjes enkelspel t/m 12 jaar 1) Esther Zanting. Beek 2) Medina Demiri, Baarlo 3) Floor van Mens, Goirle 4) Manon van Erp, Venlo meisjes enkelspel t/m 14 jaar 1) Esya Belinfante, Venlo 2) Ciska Wouters, Schimmert 3) Leontien Janssen, Horst 4) Naomi Labyed, Kerkrade meisjes dubbelspel t/m 12 jaar 1) Melda Koksal/Gulsah Koksal, Venlo 2) Judith Janssen/ Margot Verhofstad, Overloon meisjes dubbelspel t/m 14 jaar 1) Carolien Boers/Christina Jacobs, Grubben vorst 2) Lisa Visser/Anouk Spee, Venray. Vorige week vrijdag vond voor de derde keer de uitwisseling tussen de jeugd van tennisclub Venray en ten nisclub de Gagel uit Wanssum plaats. Van beide clubs namen bijna 30 kin deren deel: kinderen van alle leeftij den. Er werd dan ook gespeeld op verschillende tennisveld-groottes; miniveld, -veld en grootveld. Er werd sportief gespeeld. Het was een prach tige zomeravond; tussen de partijen door werd er een heerlijke barbecue Het jaar 2004 is voor Venlo een markant wielerjaar want op 1 augus tus organiseert de Stichting Wieier- promotie Limburg het ICF-Wereld- kampioenschap wielrennen op de weg. De wedstrijden worden vertre den onder auspiciën van de ICF (International Cycling Federation). Bij deze federatie zijn alle wielerbonden (met vrije renners) uit Frankrijk, Engeland, België en Nederland aange sloten. Op zondag 1 augustus zullen vanaf negen uur 's-morgens tot zes uiir in de namiddag meer dgn vijfhon derd wielrenners verdeeld over vier categorieën strijden om de regen boogtrui. Het parcours heeft een lengte van 8400 meter met twee beklimmingen van 4 en 6 stijging. De start en finish is gelegen op de Karei van Egmondstraat (Venlo-Oost) waar de coureurs twee keer te zien zijn. Op deze dubbelpassage wordt het weer gezellig. Er staan tenten waar men voor allerlei hapjes.drank- jes en andere versnaperingen terecht kan. De gemeente Venlo doet volle dig de naam van Limburgse sportstad eer aan door geweldige medewerking te verlenen op velerlei gebied. Ook de hoofdsponsoren: Lindeboom bie ren. Océ kopieersystemen en Hotel Venlo en tal van andere sponsoren maken het Venloose wielerfeest mogelijk De toegang op zondag 1 augustus is geheel gratis (inclusief programmaboekje). Voor meer infor matie kunt u terecht op de website www.wielrenbond.nl (button Venlo ICF 2004) of bellen met de organisa tie: 0767-3517253. geserveerd voor de deelnemers. Om 22.00 uur werden de beslissende wedstrijden gespeeld. De spannende strijd werd gewonnen door Venray De wisselbeker ging dus weer mee terug naar Venray. Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Geen training pupillen en NSG-atle- tem in zomervakantie. Gedurende de zomervakantie, verval len de trainingen voor de pupillen op de woens- en zaterdagen. Voor de junioren en senioren zijn de trainin gen in overleg met de trainers. De trainingen zijn als volgt: Pupillen vervallen. C/D-junioren in overleg trainers: maandag 19 00-20.30 uur; donderdag 19 00-20.30 uur. AB junioren senioren: dinsdag 19.00-20.30 uur; donderdag 19.00- 21.30 uur; zondagochtend in overleg trainer. NSG-atleten: donderdag vervalt. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19.00 uur baantraining. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 uur baan. bos of wegtraining. De baantrainingen worden op de kunststofatletiekbaan gehouden (Sportpark De Wieén) Telefoon tij dens trainingen: 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www.av-venray.nl. Ledenadministra tie: tel. 582842. Oud papier: Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Venray - Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geo pend van 09.00-13.00 uur. Dit weekend vond het Europees Kampioenschap Triathlon Lange Afstand (4-136-29km.) plaats in Immenstadt (Zuid-Duitsland) over een zeer zwaar parcours, Frank Tim mermans zette een geweldige presta tie neer door de Europese titel bij de veteranen (40 jaar en ouder) in de wacht te slepen, met uiteindelijk zelfs ruim zeven minuten voorsprong op de nummer twee, een Luxemburger Daags erna was het de beurt aan Johan Snijders, Marcel Meulendijks en Ludy Verstappen, op de middenaf stand 2-92-22km., zij behaalden hier respectievelijk een 9e, 13e en 20e plaats. Zeer verdienstelijk gezien het grote deelnemersveld. Woensdag is er in plaats van de baantraining een loopwedstrijd: De 8 van Horst, er kan gekozen worden tussen de 5 km.(start om 19.30u.), of 10 km.(start om 20.15u.), en het vindt plaats in de Kasteelse Bossen. Trainingen: Dinsdag: Zwemmen: 19i 15-20.15 uur Zwembad de Sprank. 20.30-21.30 uur Spinning. Woensdag: 8 van Horst, ipv baantrai ning. Zaterdag: Lopen: 15.00 uur Training rondom de Kasteelse Bossen. Vertrek vanaf Peter Scheres (Gastendonk- straat 19, te Horst) of 15.30 uur Peel- runners, Schadijkerbossen. Zondag: 9.00 uur Wielrennen vanaf de Sprank. Uitslagen: 17 juli: EK Triathlon Immenstadt (4- 136-29km.): H40: 1. Frank Timmer mans 7.26.14u. 18 juli: Triathlon Classic Immenstadt (2-92-22km.): H35: 131 Marcel Meu lendijks 518.42; H40: 9- Johan Snij ders 5.16.02; 40: 20.Ludv Verstappen 5.35.20u Programma: 21 juli: 8 van Horst (5/10km Geza menlijke loop ipv baantraining, info www.peelrunners.nl 24 juli: Triathlon Hooge Mierde (diverse afstanden, ook voor de jeugd). Info: www.triathlonweb.nl/-hooge mier de. Nieuws doorgeven: Via E-mail: twen- ray@hotmail.com of telefonisch: 07"- 4674070. Informatie over TV Venray: E-mail: martiendupont@home.nl of bel: 0478- 511545. Website www.geocities.com/tvvenray Al jaren heeft jeugdclub De Spring plank, met haar clubgebouw aan de Beukenlaan, de buitendag op haar programma staan. Met z'n allen op stap, een soort afsluiting van het sei zoen. Het verplaatsen van zo'n grote groep, gepaard aan de vaak vrij hoge entreekosten, maakt dat de keuze van bestemming beperkt is. Het beschik bare budget maakt het maken van bokkensprongen onmogelijk. Dankzij een eenmalige subsidie van de Provin cie Limburg, plus een bijdrage van de kinderen zelf, kon dit jaar extra uitge pakt worden; Zo stond er op zaterdag 3 juli voor het clubgebouw een bus klaar om af te reizen naar Duisburg Hier werd een bezoek gebracht aan de dierentuin. De kinderen en leiding hebben zich daar goed kunnen ver maken. Een enkele bui kon opgevan gen worden door het bezoeken van overdekte dierenverblijven Niet al het geld van de Provincie is in de buitendag gestoken. Het andere deel wordt gebruikt om De Spring plank meer bekendheid te geven bij de jeugd van Venray. De werkgroep die hiervoor is samengesteld werkt aan een uitgebreide folder die direct na de vakantie op een groot aantal scholen verspreid zal worden. De Springplank houdt zich al sinds 1972 bezig met het clubdraaien voor de jeugd van de basisschool. Zo'n vijf entwintig vrijwilligers staan iedere week garant voor een leuk program ma. Behalve de wekelijkse bijeenkom sten kent De Springplank ook nog een aantal extra activiteiten waaron der dus de Buitendag. Bekend is ook Rollebol, een sport-spellendag met andere jeugdclubs in Noord-Limburg Voor de begeleiding van haar vrijwilli gers is De Springplank aangesloten bij de koepelorganisatie. Verenigde jeugdclubs Limburg. Het nieuwe Springplankseizoen start op zaterdag tl september.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17