Trees Broers een gelukkig mens Oude foto Beginnersgroep country-linedansen D'n Speulbongerd naam speeltuin Swolgen Weekend diensten Confetti Nieuwe wethouder Radardetectors in beslag genomen Vrachtwagen- dieven opgerold r PEEL EN MAAS HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse Huis- ArtsenPosten: tel. 0900-8818. ZIEKENVERVOER Tel. 077-3575757 ONGEVALLEN Tel. 112 APOTHEKEN VENRAY Openingstijden van Apotheek St. Oda, Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld: Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag en zon dag is Apotheek Antoniusveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur. Stationsweg 60d, tel. 584877. Apotheek Veltum dageüjks van 08.00 tot 12.30 uur en van 13-30 tot 17.00 uur. Buiten deze tijden, uitsluitend voor spoedgevallen kunt u bij Apotheek Antoniusveld terecht via het dienstluik. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: B. RUYTEN, tel. 581383 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J.M. van Winden, W.H. de Vocht, R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en M. Theu- nissen R. GOEDEGEBUURE en G. GELLING DIERENARTSENPRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 DIERENAMBULANCE NOORD-LIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur H. v. EERTEN, tel. 06- 22922151 WF.EKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskun dige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19 30 uur waargenomen door: T. TIGGELOVEN, tel. 06- 22922151 en H. v. EERTEN, tel. 06- 22922151 Afspraken maken ma t/m do tus sen 18 00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Stationsweg 46, 5803 AC Venray, tel. 0478-527066. E-mail: igg@wgi.nl Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 09 00 tot 12.00 uur en maandag, dinsdag en don derdag van 13 30 tot 16.30 uur. MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform OUDERENADVISERING SYNTHESE Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg en Financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de ouderenadviseur van Synthese, tel. 517317 VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Dinsdag van 10.00-12.00 en don derdag van 10.00-12.00 uur Ven ray tel. 0478-565155 BUREAU VOOR RECHTSHULP Z.O.N. De Clockert, Bergweg 4, 5801 EG Venray. Juridisch (gratis) spreek uur op afspraak: tel. 077- 3209191. Gespecialiseerd in arbeidsrecht, uitkeringsrecht, huurrecht, vreemdelingenrecht en consumentenrecht, met name voor de minder draagkrachtigen in onze samenleving. THUISZORG NOORD-LIM BURG Rayon Peel Maas, Kennedy- plein 18. 5801 VH Venray. Tel 0478-538222. Fax: 0478-513212, www.thuiszorgnoordlimburg.nl Ze repeteren op woensdagavond 20.15 uur in de Galmhut. Confetti is een enthousiast koor van man hen en vrouwen, ze zingen close harmony maar ook popnummers met eigen combo. Ben jij tenor en houd je van lekker zingen binnen een kleine groep van 22 zangers, dan pas jij waarschijnlijk goed binnen het koor. Op dit moment Js er plek voor jou bij confetti. Voor informatie bezoek website, www.confetti.tk of neem contact op met de secretaris: Ralf Jans sen, tel: 0478-569558. Bij voldoende belangstelling start The Red Valley Country Dancers op dinsdag 24 augustus niet een begin nersgroep. Deze beginnersgroep zal Vier tot vijf maanden op dinsdag avond vanaf 20.00 uur les krijgen waar de basis van het linedansen zal worden bijgebracht. Hierbij zal meer dan voldoende aandacht zijn voor de individuele beginner. Naast deze dins dagavonden kan de beginnende line- danser(es) op de zondagavond mee dansen met de gevorderden voor zover men de dans beheerst. Na die maanden zal de beginnersgroep opge heven worden en instromen in de zondagavondgroep. De lessen wor den gehouden in gemeenschapshuis De Wis, Matthiasstraat 2 in Castenray. De country-linedansvereniging bestaat reeds ruim acht jaar en momenteel volgen ongeveer 45 leden wekelijks de lessen. Iedere zondag avond wordt er drie uur les gegeven aan gevorderde dansers van 19.30- 22 30 uur door een ervaren instruc teur. De instructeur zorgt voor de allernieuwste dansen. Ook wordt er regelmatig een partnerdans wegge- leerd. Maandelijks worden er drie of vier nieuwe dansen aangeleerd. Ver der wordt er veel herhaald op de meest actuele countrymuziek. Uiter aard zijn ook gevorderde dansers van harte welkom om lid te worden. Zij zijn welkom op de zondagavond. Voor slechts 7 euro contributie per maand bent u lid van de vereniging en kunt u de lessen volgen. Country- linedansen is een prettige manier van ontspannen en is goed voor de licha melijke conditie en de broodnodige lichaamsbeweging. Het aanleren van de dansen is het doel, maar ook gezel ligheid is een van de belangrijkste uit gangspunten van de vereniging. In de weekenden worden de dansavonden in de regio dan ook regelmatig bezocht. Interesse Kom dan een kijkje nemen op de zondagavond van 19.30- 22.30 uur in De Wis in Castenray. Van 25 juli t/m 22 augustus wordt er geen les gegeven vanwege de zomerstop. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot: Nel Willemssen tel: 0478-571634; Wim van Bracht, tel. 0478-512081, Wil Janssen, tel. 0478- 571985. of via e-mail: redvalleycount- ry@hotmail.com. Fractievoorzitter van het Vijf Dor pen Belang (VDB), Hermien van de Brand is in de raadsvergadering geko zen als wethouder voor de gemeente Boxmeer. Hermien volgt Mare Oudenhoven op, die om persoonlijke redenen zijn werkzaamheden heeft beëindigd als wethouder. Mare blijft actief voor het VDB op bestuursni veau en als adviseur. Hermien gaat deze functie voor lopende zittingspe riode van het college oppakken maar heeft de intentie om na deze periode nog vier jaar samen te werken. Her mien woont in Holthees en heeft gestudeerd aan de Landbouwuniversi teit in Wageningen als econoom .Zij werkt op dit moment als adviseur bij IMK Intermediair, waar ze met name de levensvatbaarheid van bedrijven beoordeelt en relatiebeheerder van diverse gemeenten is. In haar eerdere De politie heeft bij verkeerscontro les in het werkgebied vier radardetec- tie-apparaten uit auto's in beslag genomen. Een 25-jarige automobilist uit Sterksel werd rond 14,00 uur dins dag 6 juli staande gehouden op de Middenpeelweg in Koning,slust. In zijn auto bleek een radardetector in werking te zijn. Het apparaat werd in beslag genomen en de man heeft een boete gekregen. Een 38-jarige inwoner van Venray werd staande gehouden op de Klager- furtlaan in Venlo. Hij bleek een detec tor in zijn auto te hebben ingebouwd. De apparatuur werd in beslag geno men Ook hij heeft een boete gekre gen. Een 54-jarige automobilist uit Renswoude werd op de A73 ter hoog te van Venray staande gehouden omdat de radardetector-detector in de politiewagen aangaf dat de man een verboden radardetector in zijn wagen had. De man kreeg een boete van 250. Een 32-jarige automobilist uit Helmond werd staande gehouden op de Venrayseweg in Wanssum. Omst reeks 10,30 uur gaf de apparatuur van de politie aan dat de passerende auto een radardetector voerde. Ook hij kreeg een boete van 250. functies heeft ze ervaring opgedaan als Vestigingsmanager Wonen en op financieel gebied diverse functies. Raadslid Johan Hermanussen uit Maashees neemt de rol van fractie voorzitter over. Het bestuur van Vijf Dorpen Belang biedt de inwoners van de gemeente Boxmeer de mogelijk heid om met Hermien kennis te maken in zaal hetTrefpunt in Holt hees op vrijdag 16 juli tussen 19.00 en 21.00 uur Veel interesse voor kleurrijke expositie in tuin De Meerlose amateur-kunstenares Trees Broers-Hendrikx was zondag avond een zeer gelukkig mens. Al twintig jaar schildert ze en voor de eerste keer toonde ze haar werk voor het grote publiek. En dat niet alleen: ze exposeerde in haar bloemrijke grote tuin aan de Mgr. Jenneskens- straat te Meerlo. Naar schatting hebben meer dan driehonderd mensen een kijkje geno men in Trees haar tuin en naar haar gevarieerd schilderwerk. "Het overtreft al mijn verwachtin gen", liet de schilderes na afloop vol daan weten. Het verassende van zo'n expositie is dat veel mensen in Meer lo niet eens wisten dat hun dorpsge- note schildert. "Ik heb erg leuke en mooie reacties gekregen van de men sen", zegt Trees Broers. De schilderij en hadden bijzondere plekjes gekre gen in de tuin en de kunstenares had enkele verrassende prestaties Zoals de geschilderde hanen en Toscaanse landschappen die ze als het ware had ingelijst in twee oude tuindeuren Hoewel het weer niet helemaal mee zat kon dat het plezier van het publiek niet drukken en genoten de bezoekers van het gebodene. Veel mensen waren zeer verrast over de opzet, zo blijkt uit de reacties die diverse bezoekers neerschreven in het gastenboekje. Een beeld van de schilderijenexpo sitie in de win van Trees Broers re Meerlo (foto Marijn Poels) ln Limburg zijn de leger-manoeuvres gehouden waarbij onze jongens weer getoond hebben dat zij op soldatenmanier hun taak weten te vervullen. We zien op deze foto de soldaten van het tweede regiment in het garnizoen Venlo op 12 augustus 1931 onder het toeziend oog van gemeenteveldwachter Ja sen (onderaan rechts) de Hofstraat binnen trekken. Wat. de Nederlandse! daat als het belangrijkste onderdeel van het leger beschouwd is de keuketj gen, en die gaan voorop. De manschappen nemen deel aan een tweedaagse km marsoefening op 12 en 13 augustus 1931 via diverse Maasdorpen oml slotte via Wanssum en Oostrum Venray aan te doen. In de Wilhelminazaa| in de zaal van de wed. Schellen in de Henseniusstraat werd gelogeerd Op tweede dag, 13 augustus, keerden de manschappen via Castenray, Hors! Grubbenvorst terug naar de kazerne in Venlo, Jan van der Putten D'n Speulbongerd - de speelboom- gaard- moet de naam van de nieuwe speeltuin in Swolgen gaan worden. Dat heeft de stichting die zich inzet voor de oprichting van de speeltuin op een stuk grond aan de Jan van Swölgenstraat en Broekhuizerweg deze week bekendgemaakt. De naam is verzonnen door Mamix van Aken. Richelle de Swart maakte de mooiste tekening. Beide prijswinnaars ontvingen van de stichting een bon van speelgoed zaak Intertoys ter waarde van 10 euro. De kinderen van Swolgen mochten de naam van de nieuwe speelplaats verzinnen. "D'n Speulbongerd is een erg toepasselijke naam", zegt J. Lin- ders van de Swolgense stichting. "De plek waar de speeltuin komt te liggen is namelijk vroeger een kersenboom- gaard geweest." De gemeente Meerlo- Wanssum reserveert het stuk grond voor de speeltuin in ieder geval tot eind van het jaar. De stichting moet voor die tijd hebben aangetoond of de aanleg van de speeltuin haalbaar is. "Momenteel zijn we in gesprek met enkele leveranciers van speeltoestel len", vertelt Linders. "Zij maken ook een schetsontwerp voor het speelter-^ rein. Ja, er is een grote behoefte aan een speeltuin in Swolgen, dat blijkt wel uit het aantal vrijwilligers van onze stichting. We hebben acht men sen in het bestuur en tien in de werk groep uitvoering." Ook is de stichting bezig met het aanschrijven van diver se fondsen die het plan financieel mogelijk kunnen ondersteunen "Er komt heel wat bij kijken, maar we gaan ervan uit dat we voor die tijd een totaalplan voor de speeltuin aan de gemeente kunnen presenteren." Grote Kerk Deken H. Smeets, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval: via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6 ma t/m vr (niet op do) van 9-30-10.30 uur. Zaterdag: 19.15 Plechtige H. Mis jrd. ouders v .Bracht-Cremers; Wim Houwen (coll); Johan en Marie Jonkers-Claessens en overl. fam., Wilma en Fer v Els-Lucas- sen; Toos v.d. Pasch-Vermeulen en Thei v.d. Pasch (coll); Fran- cien Collaert-v.d. Heuvel; ouders Aben-Geurts; Huub v.d. Bekerom (verj.); Daisy Straetman (verj.); opa v.d. Bekerom en kracht en sterkte voor ziekte van ERwin Straetman; Piet en Jo Willems- Thijssen. Zondag: 9.30 Latijnse Hoogmis voor Johan Schwachhöfer (v.w. trouwdag); 11.00: Plechtige H Mis voor Lien Philipsen; jrd. Piet Verdellen (coll); Lies en Her man Jeuken-Verhulsdonk, Martin, Jo en Emmy; overl. ep. Piet Hans- sen en Maria Hanssen-Verhofstad; Joos v. Well en fam.; Gonny Voer- mans-Franssen. Maandag: 9.00 H. Mis, 6wd. Marij de la Roy-Vermeulen en fam.; Dinsdag: 9.00 H. Mis, Wim Jans sen en overl. fam. Voermans-Jans- sen-Arts; Theo en Annie Vullings- Jacobs (coll); Woensdag: 9.00 H. Mis voor Teng en Nellie Linders-Kappel, Antoon Lucassen, schoonzoon Luciën en overl. fam. en kleinzoon Marco; Daisy Straetman b.g.v. 21e verj. (v.w. peetoom); Donderdag: 9.00 H. Mis voor kracht en sterkte bij een ziekte; Op woensdag 6 juli zijn zes man nen aangehouden die worden ver dacht van grootschalige diefstal van vrachtauto's en ladingen. De diefstal len vonden plaats in Noord-, Oost- en Zuid-Nederland. De toegebrachte schade bedraagt vele miljoenen euro's. Een aanzienlijke hoeveelheid gestolen goederen is in beslag geno men met een waarde van meer dan een half miljoen euro. Onder leiding van de rechter-com missaris zijn zes woningen van ver dachten doorzocht in Helden, Venlo en Gouda. Ook zijn opslagloodsen doorzocht in Helmond en Lomm. Daarbij zijn onder meer 18.750 fles sen wijn aangetroffen, 150 kopieerap paraten, een oplegger vol Italiaanse designmeubelen en een enorme hoe veelheid tandpasta en tandenborstels. Verder is beslag gelegd op drie dure Mercedessen, een camper en een contant geldbedrag van ruim 100.000 euro. De diefstallen vonden plaats op industrieterreinen die vooraf verkend werden. Opleggers stonden daar onbeheerd of gekoppeld achter een truck. Eerst werd de inhoud van de oplegger bekeken. Dan werd een truck in de omgeving gestolen. De gestolen truck met. oplegger werd vervolgens naar de opslagloodsen gereden. De buit bestond uit ladingen kopieerapparaten, computers, tuin meubelen, Spaanse wijn, speelgoed, printers, tandpasta, aluminium, roest vrij staal en een speedboot met'trail er. Deze werd opgeslagen in loodsen en van daaruit verder verhandeld. Veel van de gestolen trucks en opleg gers zijn teruggevonden in de omge ving van Venlo. De verdachten zijn een 29- en 40-jarige man uit Helden, en vier mannen uit Venlo van 29, 35, 40 en 43 jaar. Zij werden vrijdag 7 juli voorgeleid bij de rechter-commissaris in Zwolle. De officier van justitie vor dert dan verlenging van hun voorar rest met tien dagen. Vrijdag: 9.00 H. Mis voor Harrie Messemaeckers. Dienbeurten: za 19-15: Jac queline, Leroy, Yannick, Stef enJo-Ann, zondag 9.30 Wilbert, Gerrit, Koen en Niek; 11.00 Mar- tijn, Naomi, Milou, Merel en Pleu- nie. Lectoren: za 19.15: G. de Groot; zo 9.30 L. Engel; 11.00 T. Ver beek. Vincent van Gogh Zaterdag: 18.30 Liturgieviering Servatiuskapel; voorganger: G. van Loenen; lector: Zr Jacinta. Zondag: 10.00 Liturgieviering Annakapel, voorganger: G. van Loenen; lector: G. Olislagers 11.15 Liturgieviering Vincentius- kapel; voorganger: B. Faas. Dinsdag: 10.30 Liturgieviering Heuvel; voorganger: G. van Loe nen. Woensdag: 11.00 Liturgieviering Vincentiuskapel; voorganger: B. Faas. Paterskerk Geestelijken: Aalmoezenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5, tel. 0478-580202; Kapelaan I Crasborn, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Kapelaan W. van Dijck, Albion- straat 30, tel. 0478-581575: Nood gevallen/bedieningen: zieken huis, tel.nr. 0478-522222, De administratie is bereikbaar op ma, di, wo, do en vr. van 9-30 tot 10.30 uur. (Leunseweg 5, 0478- 580202). Dan kunt u de misinten ties opgeven. Als u wenst dat de intenties in Peel en Maas gepubli ceerd worden, dient u de inten ties 14 dagen van te voren op te- geven. Zaterdag. 16.30 spreekuur parochiepriester; 17.00 biechtge legenheid; 18.00 H.Mis Kinder woorddienst, volkszang; ouders Verhoeven-Gossens en zoon Willy; overl. Ouders Arts-Brünc- ken en fam.; jgt. Toon Jennes- kens. Zondag 8.30 Vroegmis; voor de parochie Venray-zuid; 10,30 Hoogmis (Zonnelied); Lien Philip sen; mw. Nella Arts (buurtbewo ners); Maandag 18.30 H.Mis, jrd. Henk v.d. Heuvel (kleinkinderen); Dinsdag 10.00-12.00 openstelling kerk; 18.30 H.Mis; Jo Jongen en overl. Fam.; Gerlachus Spee en overl. Fam. (coll); Woensdag 18.30 H Mis; Bert Fleu ren en overl. Fam. Donderdag 18.30 H.Mis; voor alle soldaten op vredesmissie; Vrijdag 17.30 Aanbidding van het allerheiligste; 18.30 H.Mis, voor roepingen tot het priester schap. Parochie Oostrum Zaterdag 19.00 H.Mis.(Harmony) voor: fam.Vennekens-Verschuren en wederzijdse familie. Misdie- naars.Manon Valckx.Maud Wil- lems. Zondag 9.30: H.Mis.(stille mis); 10.30 Doopsel Ellen Kanters. Karin Hendrickx. Dinsdag 9.00 H.Mis. fam. Venne- kens -Verschuren en wederzijdse familie. Voor de vrede. Donderdag 9.00 H.Mis. Afsluiting van het schooljaar.(kinderkoor zingt.) Voor priesterroepingen Voor de vluchtelingen. Parochie Oirlo Zaterdag 1900 H.Mis) voor Overl. ouders Baltissen-Ingepass en hun kinderen; Wiel.Piet Jan en Riet Baltissen-Penners en Jet Bal- tissen-Claessens. Dirk Krouwel, Mien Nellen-Peeters. Overleden ouders Peeters-Hermans en over leden familie. Zondag 9.00 Hoogmis (Heren koor) voor: St.Jacob Baltussen en Francisca van Ooi. Woensdag 9.00 H.Mis Pastoor Gramtinne. Vrijdag 9 00 H.Mis voor de parochie. Collectanten: zaterdag P van Dijck; zondag G.Peters. Misdie naars zaterdag fam.Nelissen; zon dag fam. Janssen Dep Peterstr Parochie Castenray Zaterdag 19.00 Door Weijs-Ach- ten. 6wd Maria Kunen-van de Water. Misdienaars zaterdag 19.00 Bart-Fons-Mark. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr, 581575. Parochie Leunen Zaterdag 18.00 H.Mis voor: Antoon, Dora en Nella Emonts en Zr. BArnaba Emonts; Jan v. Meyel; Jan Verheyen en overl. fam. Misd Sara en Jaimy. Lector: Goen Rein- tjes. Zondag 10.30 H.Mis voor: Leo Loonen en Petronella Loonen-v. Mill; jrd. Wim Weys en overl. fam. Misd.; Geert, Rens en Rob. Lector: Marian Litjens. Woensdag 19.00 H.Mis voor Edu- ard Asselbegs en Wilhelmina v. Helden; Harry Geurts en overl. fam. Misd.: Iria en Cane. Rectoraat Veulen Zaterdag 19.30 H.Mis voor: gest. jrd. Harrie Mulders; jgt. Frans v. Staveren, dochter Nelly en overl. fam.; Marie Burgers-Heesen (v.w oude buren); Carel Nabuurs en overl. fam. Misd.: Katie, Stan. Liza en Nikki. Lector: Annie Timmer mans. vrijdag 16.00 H.Mis uit dankbaar heid t.g.v. het 40-jarig huwelijk van Wim en Mia Geurts-Slangen. Rectoraat Heide Zondag 915 H.Mis voor Roel Cor- nelissen (v.w. verjaardag); overl. ouders Heesen-v. Soest; Jan Maas (broers en zussen Maas), Misd Sef M., Chantal, Claudia, Antoine en Ruud. lector: Ria Derikx. Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19 00 (kinderwoord dienst) (Enjoy Together); uit dankbaarheid bij 25-jarjg huwelijk voor Jeu Claessens en Henk Alders; jrd. Jan Custers; jrd. Bart Evers; jrd. Ouders Thijssen-Direks en Francisca Thijssen-v,d. Poel; Frans Bouwmeister en overl. Fam. Bouwmeister-v. Zuylen; Drikajas- pers-Lammers. Zondag: 9.15 (Vivace); Lien Phi lipsen. Dinsdag: 19.00 Piet Cox; jrd. Grad v. Dijck. Misdienaarsbeurten: za: Bart A. en Joris, zo 9.15 Vera en Erwin; di 19.00 Stef en Kevin. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Jac Hendrix en Truus Marcellis; Gerrit Pluk; Woensdag: 19.00 Zegen over huisgezin, Wilhelmus Arts en Lamberdina Lemmen; Joh. Mathias v.d. Hoogenhof; Johannes Hoedemakers. Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 voor het welslagen van het Vredefeest. Misd.: Koen, Ton, Jessie en Lisa. Lezer: Vin cent. Maandag: geen H.Mis. Rectoraat Smakt Zondag. 16e Week door het jaar. 10.00 Eucharistieviering met volkszang voor overl. fam. Ver- steegen-Kuijpers; Dora Verstee- gen-van Kempen; André Moor rees; Wiel Koopmans (jgt.; overl. Donderdag 15 juli 2004 - ouders Philipsen en fam.; algeh goed herstel. Lectrice: Truus Gi mans. Woensdag; In de St. Jozef geria kapel ter ere van St. jozef. 9.30! Mis voor de Begunstigers. deze kapel. Parochie Tienray Zaterdag 18.00: Mevr. Lies Coj ders-Goertz; Dhr. Geradus Wi hoven en Petronella Bouten; j overleden ouders Dtiijkers de Heuvel Woensdagl9.00 H.Mis ter ere,! Onze Lieve Vrouw; Voor levende en overledenen van ót parochie. Parochie Meerlo Zondag 10.30 H. Mis voor An Janssen, Anna Janssen-Philips en overleden kinderen, Rei Poels en Huberta Burgers; N< Poels; Bernard Reijnders; Grob [zsw]. Misdienaars: Luc Hartingsveldt, Femke Coendt Dominique de Ruyter. Lector; Poels. Opluistering: Goarkoor. Donderdag 9.00 u H. Mis Protestantse Kerk Protestantse Kerk Venray e.o.\ Predikant: Ds. L. Boot, Grot Hart 11. 5801 SX VENRAY 0478-584397, e-h lex.boot@zonnelied.nl Woen! vrije dag. Protestantse Kerk Het ZonneÖ Kiosk 6 te Venray. Web^y!^ www.zonnelied.nl Aanvang dienst zondag 18 2004. 10.00 uur in Het Zonneli ln Blitterswijck zal deze zom geen dienstgehouden word Voor de allerkleinsten is er kim opvang. Er zal kindernevendie gehouden worden. Ds. L. Boot voorgaan in de dienst. Na aflti van deze dienst zal er afseïi genomen worden van Ds. L. Bq die 4 jaar lang in onze gemee - werkzaam is geweest. Daarna jjj-imp een kop koffie of thee voor ie«J g9h een die nog wat wil blijven dfl ken en voor de kinderen staa»naa limonade klaar. Tor Jehova's Getuigen je» Hierbij nodigen wij u uit voor|-(ÖO bijwonen van een bijbeltoesprjJ®' zaterdag om 18.00 en zondagA^- 10.00 uur in de Koninkrijksz» Henri Dunantstraat 11 in Venra G A I] NI Al Kl 0p< dor vrij zati Sp< Tel, ww Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisatii GG. Gebouw Rehoboth: Cup[ pedje 2a, Horst. Evangelist, g! vaeren 4, Horst, tel./fax: 0' 3987786, E-mail: jajbals@rdnet.r Diensten: zondag om 10.00 14.30. Voorganger: Ds.L.H.G ten, st.Anthoniepolder, 's-nv gens is er kinderoppas. Bijbelgemeente V jrei n<&1a. I De Bijbelgemeente Venray hot iedere zondag om 10 uur e dienst in de Kemphaan, Kenn€jf plein 1 in Venray. Er wordt gezongen uit de bunP- d\ 'Opwekking'. Gedurende -113.00 dienst is er ook aandacht voorj, kinderen en is er crèche en 2 dagsschool. Na afloop varr dienst kunt u koffie blijven ken en nog wat napraten. zijn er regelmatig bijzondere d sten. Door de week is er gelegen! om deel te nemen aan div$ gespreksgroepen rondom dëj bel. Informatiefolders over de- belstudies zijn op te vragen bijl" secretariaat. Predikant van de' belgemeente is R. Lammers. Secretariaat: C. Kranend' Kogeldistel 35, 5803 HN 3 tel 510337. E-mail: ckra donk@ 12moven 1

Peel en Maas | 2004 | | pagina 26