Beachtoernooi in hartje Venray Venray Cup op 22 augustus Sportnieuws -info Olympische droom niet voorbij voor Leopold van Asten Softbalsters winnen strijd om tweede plaats Gerard Koonings zesde op WK veldschieten Amerikaanse honkbalcoach bezoekt Venray Henk Baltissen Memorial 't Alvertje Herman Teeuwen Memorial Gerrit Janssen oppermachtig St. Jan Red Caps SV Merselo Mountainbike vereniging DC De Piëlhaas Nobel Oostrum PEEL EN MAAS Donderdag 15 juli 2004 - Pagina 2 De Venrayse softbalsters van Red Caps hebben in een spannende wed strijd het combinatieteam van All Stars Heerlen en Samacols Kerkrade met 8-6 teruggewezen. Al vroeg in de wedstrijd namen de Venrayse dames een ruime voorsprong, maar net als een week eerder, liet het team de tegenstander langszij komen. Geluk kig wisten de Red Caps Venray dames in de laatste inning de verlossende twee punten te scoren. De honkballers zagen ook afgelo pen weekend hun wedstrijd verloren gaan. De op de tweede plaats geves tigde ploeg van de Gryphons uit Den Bosch wisten de punten mee naar huis te nemen. In de eerste inning namen de Venrayse heren nog een 2- 0 voorsprong. In de vierde inning stond het nog 3-2 voor de Red Caps Venray heren, mede door een mooie drie-honkslag van Etin Petrochi. Nadat de wedstrijd in de tweede helft van de vierde inning even stil lag ver anderde het wedstrijdbeeld. Venray pitcher Patrick van Fessem kreeg in de vijfde inning een paar honkslagen en twee punten tegen en zo keek het venrayse team voor het eerst tegen een achterstand aan: 3-4. Vanaf de zesde inning nam Gijs Ensink het pitchen over maar de Bosche ploeg wist door mooie honkslagen en Ven rayse veldfouten hun voorsprong uit te breiden. In de negende inning pro beerde Daan Ensink met succes het slaggeweld van de Gryphons aan ban den te leggen maar de Red Caps Ven ray heren konden geen vuist maken tegen de Bossche pitcher. Eindstand 7-14. Aanstaand weekend komt kop loper Stealers uit Boxmeer op bezoek in Venray. De Venrayse junioren van Red Caps Venray hebben gehakt gemaakt van hun tegenstander uit Tilburg. In een aantrekkelijke wedstrijd in Tilburg startte het Venrayse team, onder aan voering van Korte Stop Wout van Hel den, flitsend door in de eerste inning 12 punten te scoren. De Tilburgers konden daar niets tegenover zetten. Uiteindelijk hadden de Red Caps Ven ray junioren 21 honkslagen waarvan twee drie-honkslagen. Mede door het goede pitchen van Freek van Lier en het catchen van Sean Bradley kwa men de Tilburgers niet in hun spel. Mede door dit resultaat hebben de Venrayse junioren de tweede plaats in hun poule in handen gekregen. Rond de Plitvice-meren in Kroatië vond vorige week het wereldkam pioenschap veldschieten plaats met aan de meet Venraynaar Gerard Konings en Johan van Dongen uit Veulen. De twee leden van Ons Genoegen Ysselsteyn kwamen uit in respectievelijk de recurve- en de Afgelopen weekend reden twee ama zones in de prijzen. Van de grote rui ters won Petra van Dijck de derde prijs met Jumpdolivio Z in het spring- parcours klasse M. Petra won deze prijs op een concours in de Mortel. Susan Hendriks won met Nina de springrubriek DZ met Nina in Grub- benvorst op de selectiewedstrijd voor ponyruiters. compoundldasse. Gerard Koonings eindigde de kwalificatieronde over 72 pijlen op een negende plaats met 642 punten. In de achtste finale verbeter de hij zich met 163 punten in 36 pij len tot de zesde plaats. Door een score van eveneens 163 punten in de kwartfinale bleef de halve finale met twee punten buiten bereik en eindig de hij uiteindelijk ook als zesde Al met al een goede prestatie van Gerard in deze wereldtop waar een of twee punten meer of minder al een flinke stijging of daling in het klassement tot gevolg kan hebben. Johan van Don gen, die zich door zijn uitstekende resultaten van de laatste maanden veel van dit WK had voorgesteld, moest zich met een voor hem teleur stellende 27e plaats in de kwalifica tieronde tevreden stellen. Hij schoot 693 p. en dit was te weinig om verder te mogen in de achtste finaleronde Op woensdag 21 en donderdag 22 juli bezoekt de Amerikaanse coach Todd Michael Naskedov de sportvel den van Red Caps Venray Op deze twee dagen zal Todd de Venrayse jeugd wegwijs maken in het honkbal. Woensdagmiddag 21 juli zal Todd van 15.00 tot 17.30 uur de Venrayse pupillen trainen. Aansluitend komen de Venrayse heren aan de beurt. Don derdag zal Todd de Venrayse aspiran ten en junioren onder zijn hoede nemen. Voor het eerst in de geschie denis van het Nederlandse honkbal is de KNBSB (Kon.Ned. Baseball en Soft- balbond) er in geslaagd zogenaamde Envoy-coaches naar Nederland te halen. Deze coaches zijn werkzaam voor de Major League Baseball organi satie en worden uitgezonden naar diverse landen in de wereld om de honkbalsport te promoten. Door het geven van clinics proberen zij kinde ren enthousiast te maken voor het honkballen. Daarnaast bieden zij ook aan de honkbalclubs zelf hun experti se aan middels club- en coachclinics. Todd Michael Naskedov is geboren op 29 augustus 1976 Kelso, Washing ton en woont tegenwoordig in Tucs on, Arizona. Op dit moment is Todd een High School leraar Engels. Naast het feit dat Todd zelf veel honkbal heeft gespeeld, heeft hij ook als coach al heel veel ervaring opge daan, zoals hieronder staat vermeld. Hij was onder andere hoofdcoach van teams uit Kelso en Bellingham (Was hington), die beide uitkwamen on de American Legio Baseball, uit Tucson (Arizona) uitkomend in de Southern Arizona Baseball Association en coach van het Olympisch juniorenteam dat deelnam aan het officiële kwalificatie toernooi. Natuurlijk is iedereen wel kom om Todd op deze dagen aan het werk te zien op de velden van Red Caps Venray. Indien er nog Venrayse scholen zijn die gebruik willen maken van Todd zijn diensten (gymles) op deze dagen, neem dan contact op met Patrick van Fessem, tel. 0478-580852. Op zondag 25 juli houdt TC Oica in samenwerking met tennisclub Ameri ca een speciaal tennistoernooi ter nagedachtenis aan Henk Baltissen. Het is alweer ruim één jaar geleden dat Henk Baltissen bij een noodlottig verkeersongeval om het leven kwam, terwijl hij vanuit zijn woonplaats America naar zijn werk, de Blitta in Venray, fietste. Henk is altijd een fer vent tennisser geweest. Voordat hij in America kwam tennissen, was hij ook een fanatiek tennisser bij TC Oica. Hij werd er enkele keren clubkampioen. Om Henk op een speciale manier te gedenken is het idee geopperd om een tennistoernooi te organiseren waar zowel de tennisvrienden en vriendinnen uit Oirlo, Castenray als ook uit America kunnen deelnemen. Tijdens dit toernooi dat gespon sord wordt door Henks voormalige werkgever de Blitta zullen er steeds wedstrijden in wisselende samenstel ling gespeeld worden. Het toernooi is uitsluitend voor senioren en vindt plaats op het tennispark van TC Ame rica. De organisatie hoopt dat de deel name groot zal zijn, zodat we Henks ideeën over sportbeleving; gezellig heid en sportiviteit, voort kunnen laten leven. Attentie: De oude ingang tot visvijver het Wanssums Ven is afgesloten voor alle verkeer. Voortaan is de vijver uit sluitend bereikbaar via de ingang bij de jeugdvijver. Over de weg, die daar links langs de jeugdvijver loopt, komt u dan op de parkeerplaats bij de oude De afgelopen acht zomers - in de maand juli - heeft zaalvoetbalvereni ging Venrode het beachtoernooi georganiseerd. Dit jaar gaan zij dit unieke evenement, het Hamburg Mannheimer beachtoernooi, weer organiseren. Het beachtoernooi is verdeeld in een beachvolley en voetvolley gedeel te. Dus iedereen kan aan het fantasti sche evenement deelnemen. Voor alles is gezorgd drinken, eten en muziek, alles in Caribische sfeer. Mede door de goede samenwerking van vorig jaar tussen zowel café Huls man als Venrode heeft HMI zich weer bereid gevonden haar naam te geven aan dit sportief evenement. Voor de achtste maal organiseert zaalvoetbal vereniging Venrode het HMI-Venrode Beachtoernooi waarbij 40 teams uit de regkrVenray op zaterdag en zon dag weer gaan strijden op het Schouwburgplein om de Hulsman cup. Het plein zal dan omgetoverd worden tot een waar zandstrand. Het Venrode Beachtoernooi, dat begon nen is als een grapje en eigenlijk maar één jaar zou worden georganiseerd, is de afgelopen jaren niet meer weg te denken uit de evenementen agenda van Venray. Dat gaf voor HMI dan ook de doorslag om wederom de spon soring toe te zeggen. Het toernooi is daarbij uitgegroeid van twee veldjes met louter gedraaide muziek tot een groots evenement waarbij zowel vrij dagavond een optreden zal plaatsvin den, zaterdag 24 en zondag 25 juli gestreden wordt om de Hulsman cup en zaterdagavond vanaf 21.00 uur het beachfeest zal losbarsten met een live optreden. Voor meer informatie, telefoon 06- 27257517. en de nieuwe vijver. Uitslag vierde wedstrijd om de vijverkoning: 1Mike Daniel Venlo 1570 gram. 2. Rob Wijn hoven Wanssum 1230 gram. 3- Dieter Wagner Dusseldorf ll40gram. 4. Wim Evers Leunen 1040 gram. 5. Sjaak Koenen Wellerlooi 990 gram. Uitslag vijfde en laatste wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels: 1 Piet Beijersbergen Venray 1890 gram. 2. Dieter Wagner Dusseldorf 1590 gram. 3- René Wijnhoven Oostrüm 1570 gram. 4. Will Berden Venray 1210 gram. 5. Math Houwen Venray 1000 gram. Einduitslag lentekoning korte hengels: 1. Sjaak Theeuwen Wanssum. 2. René Wijnhoven Oos trum. 3. Will Berden Venray. 4. Dieter Wagner Dusseldorf. 5. Piet Beijersber gen Venray. Programma senioren: in verband met de vakantieperiode staan er voorlopig geen wedstrijden meer op het pro gramma. De eerstvolgende wedstrijd is de gescheiden koppelwedstrijd die het Alvertje op zaterdag 21 augustus organiseert in haar vijvers. Wij atten deren de recreatieve vissers erop dat er op die dag tot 16.00 uur slechts een zeer beperkt aantal visplaatsen beschikbaar zijn, Uitslagen jeugd: afgelopen zaterdag heeft de jeugdcommissie de tweede wedstrijd om de jeugdkoning georga niseerd in de jeugdvijver. De winnaar, Thomas Nijenhuis uit Venray, ving maar liefst 71 vissen, goed voor een totale lengte van 1207 cm. Tweede werd Sill Cremers uit Oostrum, die 48 vissen ving (809 cm), derde was Arjan Geerets uit Castenray met 49 vissen met een totale lengte van 753 cm, Vierde werd Erwin Janssen uit IJssel- steijn met 34 stuks en 569 cm en de vijfde plaats was voor Bram Tacken uit Castenray met 36 vissen en 567 cm. In totaal vingen de 14 deelne mers 428 vissen met een gemiddelde lengte van bijna 17 cm en dat allemaal in twee uur vissen. Het is dan ook logisch dat de begeleiders hun han den vol hadden. Verder willen we nog vermelden dat de grootste vis, een brasem van 49 cm. werd gevan gen door Sten Cremers uit Oostrum. In het totaalklassement gaat Thomas Nijenhuis met twee overwinningen aan de leiding. Tijdens de laatste wed strijd is er echter nog van alles moge lijk. Programma jeugd: op zaterdag 17 juli is de derde en laatste wedstrijd om de jeugdkoning van het Alvertje. Daarna is er de prijsuitreiking. De prijzen bestaan uit waardebonnen van onze sponsor voor deze wedstrijdserie: Faunaland van Grootel, met winkels in Venray en Horst. Er wordt gevist van 14.00 tot 16.00 uur in onze jeugd vijver. Bijeenkomst 13.15 uur. Uitslagen 10 en 11 juli Gemert-RCV Asp. 8-6 Tilburg-RCVJun 4-37 RCV SB Sen,-All Stars/Samacols 8-6 RCV HB Sen.-Gryphons 7-14 Programma 18 juli Maastricht-RCV SB Sen. v. 09.15 RCV HB Sen-Keystone Boxmeer a. 1300 Op zaterdag 24 juli vertrekt de Ven rayse honk- en softbalvereniging Red Caps Venray met een bus richting de Haarlemse Honkbalweek. Om 14.00 uur staat de wedstrijd Cuba - Japan op het programma en 's avonds de wed strijd Nederland - Taiwan. Toegangs kaarten incl. busreis kosten voor vol wassenen 17,50 en voor jeugd tot 14 jaar en 65+ ers 12,50. Er zijn nog slechts VIER kaartjes vrij O volwasse nen en 3 jeugd/65+ kaartjes). Op Op Opgeven bij Patrick van Fessem, tel. 0478 - 580852 of e-mail: penning- meester@redcapsvenray.com. De elfde editie van de Venray Cup vindt plaats op zondag 22 augustus. De zeven voetbalclubs uit de gemeen te Venray spelen dit jaar hun jaarlijkse onderonsje op sportpark De Spar in Oostrum. Ook Ysselsteyn. dat vorig jaar voor tijdig het toernooi verliet, behoort tot de deelnemers Holthees, Leunen, Merselo, Oostrum. SVOC'Ol en Yssel steyn treden traditiegetrouw aan met hun hoofdmacht terwijl Venray met een reserveteam deelneemt. Vorig jaar op sportpark De Wieën won Ven ray 2 de tiende editie. Door het opstappen van Ysselsteyn kwam toen de discussie los. Vooral trainers zien weinig heil in het toernooi dat vol gens hen niet goed past in de voorbe reidingsperiode. Eigenlijk staat de Venray Cup al vanaf de start in 1993 ter discussie Toch is dit jaar opnieuw besloten het toernooi halverwege augustus te houden. Al vaker is het idee geopperd om de Venray Cup ergens in mei of jimi als afsluiting van het seizoen te plannen. Sinds de fusie van DIS en Castenray in 2001 zijn er nog zeven deelnemers over. Voorheen waren er twee poules van vier maar sinds drie jaar treffen alle clubs elkaar één keer tijdens het toernooi. De wedstrijden duren twee keer 12,5 minuut. Er wordt een halve competitie afgewerkt en na afloop wordt de eindstand opgemaakt. De eerste wedstrijden beginnen op 22 augustus om 10.30 uur. Op het Oostrumse sportpark wordt op drie velden tegelijk gespeeld. Iedere wed strijdronde is er één team vrij. Na drie rondes is ervan 12.30 tot 13-15 uur een middagpauze. Daama worden de resterende vier speelrondes afge werkt. Om 16.00 is het toernooi afge lopen Naast de Venray Cup is ook de Rabo Fairplay Cup te verdienen. De vereniging die zich het sportiefste gedraagt krijgt de wisseltrofee plus een geldprijs van 150 euro. Komende dinsdag maakt bondscoach Bert Romp bekend welke vier springruiters hij mee neemt naar de Olympische Spe len in Athene. Leopold van Asten behoort tot de overgebleven selectie van vijf ruiters waarvan er ééntje moet afvallen. Ondanks zijn dubbele sleutelbeenbreuk afgelopen zondag opgelopen in Geesteren hoopt de Ysselsteyner dat de Olympische droom werke lijkheid wordt. Terug naar het CSI in Geesteren in Twente. Leopold van Asten verschijnt met zijn merrie Think Twice in de ring. De eerste hindernis wordt feil loos genomen. Maar bij het tweede obstakel gaat het mis. Think Twice springt de eerste balk eraf en raakt uit balans. Beiden gaan over de kop. Het paard landt op de knieën en lanceert haar ruiter die een paar meter verder in het zand smakt. "Ik voelde meteen pijn rond mijn schouder en wist dat het niet goed zat. Gelukkig kwam Think Twice er beter vanaf. Ik viel als eerste en zij kwam achter me aan. Ik had al vaker mijn schouder uit de kom en had al een keer een paar rib ben gebroken. Maar een gebroken sleutelbeen heb ik nog niet eerder gehad." Meteen na de valpartij vertrok Leopold van Asten naar het zieken huis in Veldhoven waar hij zondag middag direct werd geopereerd door dokter Sala. Met een plaatje en schroeven werd het sleutelbeen vast gezet. "Daama zijn er foto's genomen. Het zag er gelukkig goed uit. Het bot stond mooi recht op zijn plaats. Ik moet nu twee weken rustig aandoen zodat het goed kan aangroeien. Ik heb oefeningen meegekregen en mag nu al een paar bewegingen doen. Ik heb nu (afgelopen dinsdag, red.) ook weinig pijn meer. Op 23 juli moet ik terug voor controle." De blessure komt voor Leopold van Asten op een hoogst ongelukkig moment. Hij was de laatste weken uit stekend in vorm met Think Twice. Hij begrijpt nog steeds niet hoe die strui kelpartij kon gebeuren. "De afzet van het paard was goed. Maar toen raakte ze de eerste balk. en daarvan is ze denk ik geschrokken. Of ze heeft zich vergist of ze werd afgeleid. Ik weet het gewoon niet. Ik zag het ook niet aankomen want er was geen enkele reden voor. Het ging de laatste tijd juist zo goed. We reden heel con stant. Alle wedstrijden verliepen fout loos of met slechts één springfout." Komend weekeinde tijdens het prestigieuze CHIO in Aken hoefde hij alleen maar vormbehoud te tonen. Daarna lag de ticket voor Athene klaar. "Ik heb er toch een klap van gekregen. Want ik mocht mijn debuut maken in Aken wat toch een van de mooiste concoursen ter wereld Dat was voor mij een droom die als sneeuw voor de zon is verd\ nen." De Ysselsteyner, die sinds e jaar in Duizel woont, vindt dat z blessure geen belemmering is vc die andere droom. Hij verwacht be; augustus alweer te kunnen rijden Valkenswaard. De Olympisch Spel beginnen op 13 augustus maar springwedstrijden zijn pas op augustus. "Ik heb nog ruim zes wet om volledig te herstellen. Dus ik t gewoon op tijd fit. Mijn blessure overmacht. Ik kan nu alleen m: afwachten. Alhoewel ik ontzette graag in Aken Olympische kwalifi tie zelf had afgedwongen. Nu moei maar kijken wat de anderen doen welke beslissing de bondscoa neemt. Ik moet positief blijven w: ik kan me niet voorstellen dat m blessure voor hem een reden is i thuis te laten." Vrijdag 23 juli om 19.00 uur speelt VW-Venlo in Stadion De Koel tegen de Belgisch landskampioen en Cham pions League deelnemer RSC Ander- lecht. Deze wedstrijd wordt gespeeld in het kader van de Herman Teeuwen Memorial. Herman Teeuwen overleed verleden jaar geheel plotseling op 73- jarige leeftijd. Herman had als speler bij VW een geweldige staat van dienst en tevens was hij jarenlang actief als scout en tot zijn overlijden als jeugdscout. VW-Venlo wil de gedachte aan Herman Teeuwen levend houden en jaarlijks in aanloop naar het nieuwe seizoen in eigen sta dion een oefenwedstrijd spelen tegen een gerenommeerde tegenstander in het kader van de Herman Teeuwen Memorial. Met RSC Anderlecht als eerste tegenstander is dat een prima start. Herman Teeuwen debuteerde in 1951 in de hoofdmacht van VW en hij behoorde tot de eerste lichting Training senioren De trainingen 2004-2005 zijn weer op de dinsdag- en donderdagavond en beginnen op dinsdag 20 juli. Aanvang 20.00 uur De zomer is begonnen, maar toch rij den we regelmatig flink door de mod der. Op zich niet zo erg bij tempera turen van boven de 15 graden. Maar nog liever hebben we het gewoon droog. De eerste berichten van onze mannen in de Dolomieten zijn goed. Het is zwaar en ook daar is er regen. Komende zondag een mooie training vanuit Overloon weer terug naar Ven ray. Iedere dinsdag is er een training van ongeveer twee uur, vertrek 19 00 uur bij de Sprank. In deze training krijgt de techniek vaak wat meer aandacht maar ook worden er regelmatig grote re afstanden gereden. Heb je interes se? Sluit je dan bij de vereniging aan, de eerste maand kun je gratis meefiet sen en je beslist pas daarna of je door wil gaan. Planning: Zondag 18 juli vertrek 9.00 uur voor een training rond Overloon. Zondag 25 juli vertrek 8.00 uur per fiets voor een training op de vaste route in Nuenen. profs die in 1954 overstapten naar het betaald voetbal. Hij groeide uit tot een van de meest gevreesde spelers op de Nederlandse velden. Hij speel de 242 officiële wedstrijden voor VW en scoorde 86 doelpunten. Legendarisch is het verhaal hoe 'Herman van de Mins' of ook vaak 'de Lange' genoemd, in 1959 in het ADO- park tijdens de bekerfinale tegen Den Haag het keepersshirt van Frans Swin- kels overnam en bij een 1-2 stand een strafschop stopte. VW won de finale, en daarmee de KNVB, met 4-1 Ondanks dat hij zijn voetballoop baan beëindigde bij EW Eindhoven, was Herman een VW-man in hart en nieren. Jarenlang heeft hij voor VW- Venlo de voetbalvelden afgespeurd naar talent en het is dan ook juist bij zonder leuk dat een van de spelers die Herman naar VW-Venlo haalde het idee van de Herman Teeuwen Memorial heeft aangedragen. Zaterdag 17 juli wordt in café de Piël haas het levensmiddelendarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 tel. Op nr. 582187. Het toer nooi start om 20.30. Uitslag darten, winnaarsronde: 1. Dennis Smits; 2. Peter v.d. Berg; 3- Chris Geulen; 4. Dennie Plum; 5. Jos Heesen; 6. Albert Moorrees; 7. Johan v. Hoof; 8. Nelly Plum. Verliezersron de: 1. Lou Janssen; 2. Patrick Plum; 3- Chris Sysock; 4. Marco Jacobs; 5. Roy Troisfontaine; 6. Maty Moorrees; 7. Jolanda Koenen; 8. Herman Plum. 180 werd gegooid door Patric Plum, de hoogste finish was voor Dennis Smits met 120. Overloonse Bridgeclub Afgelopen keer konden ze weer in twee lijnen spelen. In de A lijn waren Aike van Glabbeek met Marijke van den Boom zoals zo vaak le met 65.42 Op 2 eindigden Frieda Aarts met Frida Kalkman en 57.92 en op 3 Wiel en Miny Verhoeven met 57.42 In de B lijn scoorden Maria Vloet met Riet Dobbe de bijna onwaar schijnlijke 70.83 2e zijn Hanny Ver- straaten met Mien Spreeuwenberg geworden met 60.83 en op 3 Mathi- eu en Gerda Crooijmans met 58.33 Afgelopen zaterdag vonden op de banen van MGC Buitenlust in Venray de Districtskampioenschappen mid getgolf Zuid Afd. 2 plaats. Hoewel het aantal deelnemers aan de lage kant was, toonde Gerrit Janssen bij de Heren Senioren al zijn klasse. Met slechts 84 slagen, wat hem een nieuw PR opleverde, overvleugelde hij van meet af aan de concurrentie. Met ronden van 21-20-22 en 21 werd hij de zeer terecht glansrijk kampioen en sloeg daarbij een gat van 10 slagen. En passant verbeterde hij nog twee persoonlijke records, namelijk 41 over 2 ronden en 63 over 3 ronden. Jan Litjens verraste eveneens, door met 94 slagen de tweede plek voor zich op de eisen. Hans van der Aa, uit komend voor Geldrop bezette de derde plaats op het ereschavot na een gewonnen barrage tegen Harrie Lens- sen. Deze was noodzakelijk gewor den, nadat beide spelers op 95 slagen waren geëindigd. Jan Engels (107) stelde zwaar teleur door als elfde te eindigen. Gerrit Ver meulen (vijfde met 98), Henk van Leeuwen (zesde met 99), Huub Straat man (zevende met 100) en Jan van Dijk (tiende met 106) gingen hem nog vooraf, net als Heezenaar Pierre Gubbels (achtste met 102) en Tiny Klarenbeek uit Geldrop (negende met 106). Theo Litjens, Piet van der Eist en Leo Wilms sloten hun kampioen schap op de achtereenvolgende der tiende, veertiende en vijftiende plaats. Bij de Dames Senioren bleek Mieke Koenen uit Eindhoven met 101 slagen de sterkste. Zij zag zich op het podium geflankeerd door favoriete Gonny Kolsteren (Geldrop) met 104 Tijdens een selectiewedstrijd afgelo pen zondag in Grubbenvorst reed Klinte de Rijck als enige in het LI met een A pony tussen zeven B combina ties. Ze behaalde een mooie vierde plaats op Black Beauty met 162 punten. Luca de Rijck nam in Grubbenvorst voor de tweede keer deel aan een concour en reed een Bixie A dressuur proef waarmee ze als tweede einigde met een prachtig totaal van 126 pun ten. Juliet Willems behaalde een mooie 4e prijs met 169 punten waar door ze nu genoeg winstpunten heeft om naar het LI te gaan, en Annie van Beek (Heeze) met 1 slagen. Onze dames Jo Litjens. Bi Wilms en Truus Arts eindigden op plaatsen vier, vijf en zes, maar kond zich niet mengen in de strijd om eremetaal. Onderlinge Competitie Uitblinker op de vijftiende speeld was Gerrit Vermeulen, die slechts slagen nodig had met 21 als laag} ronde. Dat leverde hem een 6 - overwinning op tegen Miet Cleve Deze uitslagen werden ook beha; door Pierre Dean (73/22) tegen Tru van Dijk, Jo Litjens (77/24) teg Thieu Vranken en Jan Engels (73/2 tegen Grad Arts, die desondanks ir 82 slagen een prima wedstrijd aflev de. Fieke van Ham wist in de eer< ronde (26 slagen) Harrie Lenss (73/23) een puntje af te troggel door gelijk te spelen, maar verder 1: de favoriet het niet komen en wi verdiend met 5 - 1. Ton Hendri (laagste ronde 24) en Theo Litje (laagste ronde 25) vochten een ver! ten strijd uit (beide spelers scoordi 78 slagen), maar Ton won toe omdat hij twee van de drie ronden zijn voordeel besliste: 4 - 2. Dit res taat boekt ook Henk van Leeuwi (74/24) in deze eveneens spannen partij tegen Jan van Dijk (77/2- Huub Straatman (74/22) won oi met 4 - 2 van Leo Wilms (79/24). van der Eist (79/24) toonde zich m 4 - 2 de sterkere tegen Annie Litjer Zijn 79 slagen betekende zijn bes seizoenprestatie. Dit presteerde o< Truus Arts (82/23) die haar tegensta der Jan Litjens 84/2 7)wel het vu aan de schenen legde, maar niet k< verslaan. Jan won de partij moeizaa met 4 - 2. In een inhaalwedstrijd v< sloeg Henk van Leeuwen (70/22) zi opponente Annie Litjens gedecidee met 6 - 0. Ondanks de twee nederlagen bli Annie Litjens bij de dames het klas» 'ment aanvoeren en wel met 15 pu ten. Truus van Dijk (21,5 uit 15) i Fieke van Ham (22 uit 14) nummers twee en drie. Bij blijft Gerrit Janssen met 6 punten s vig aan de leiding. Pierre Dean punten) handhaaft zich keurig op tweede plek. Huub Straatman sta met 12 punten op de derde plaai maar voelt de hete adem van Hei van Leeuwen, die van de elfde na de vierde plaats oprukte, en Gen Vermeulen (beiden 13 punten) in i nek.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21