WOONHUIZEN BRAUCKMANN HYPOTHEEK lil RENTE 5 JAAR VAST V.A. 3.95% RENTE 10 JAAR VAST V.A. 4.8% RENTE 15 JAAR VAST V.A. 5% n Te koop gevraagd n HAUZER^ PARTNERS*' Woonplein "De Hoveniers" runhoek wwwtgmfUbek. nl Talentvolle verkoopster PEEL EN MAAS Donderdag 1 juli 2004 - Pagina 6 Klant van de Week Mw. Berkers uit Heide is de gelukkige winnaar van de gratis bril van afgelopen week. 2 weken maakt u nog kans om klant van de week te worden, en een gratis bril inclusief glazen te winnen. Introductie Nachtlens De hele dag scherp zien zonder bril of lenzen. Dat is nu mogelijk met Nachtlenzen. -Venray- Sinds kort kunt u bij Pearle Opticiens terecht voor de nachtlens. Nachtlenzen worden alleen 's nachts gedragen. Overdag hebben Nachtlensdragers dan zonder bril of lenzen het scherpste zicht. Zij hoeven niet aan de lenzen te wennen, want Nachtlenzen voelen direct prettig aan. Tijdens de slaap corrigeren de lenzen de ogen, zonder datje er iets van merkt. Steeds meer mensen keizen voor het gemak van Nachtlenzen. En daarmee voor volledige vrijheid overdag, zonder bril of lenzen. Het Nachtlensmateriaal laat extreem veel zuurstof door en heeft daardoor de minste invloed op het oog. De Nachtlens heeft geen direct contact met het hoornvlies, maar drijft op de traanfilm. Door de speciale vorm van de lens zorgt de traanfilm ervoor dat de voorkant van het hoornvlies ietsje platter wordt. Daardoor kunnen Nachtlensdragers dan een of twee dagen scherp zien. Het grote voordeel van alleen 's nachts lenzen dragen, is dat de ogen overdag volledige rust krijgen. De meeste Nachtlensdragers kunnen na twee tot drie nachten de hele dag al goed zien zonder bril of lenzen. Na een week is het resultaat optimaal, 's Ochtends bij het opstaan, doe je de Nachtlenzen gewoon uit en ga je aan de slag. En dat geeft een heerlijk vrij gevoel. Zonder bril of lenzen de hele dag scherp zien. Nachtlenzen zijn een prima alternatief voor een laserbehandeling. Veel mensen vinden een laserbehandeling eng. Bovenden is zo'n ingreep niet geheel zonder risico's. Het principe van de Nachtlens is veel eenvoudiger en veiliger. Want mocht je om de een of andere reden geen Nachtlenzen meer willen dragen, dan kun je altijd terug naar lenzen of een bril. De ogen gaan dan vanzelf weer terug naar de oorspronkelijke situatie. Vraag ernaar bij onze vakmensen. Ontwerp nu je eigen bril! Doe mee met de Pearle Opticiens ontwerpwedstrijd en win mooie prijzen! Maak kans op de 1e prijs een digitale fotocamera t.w.v 350 euro. De 2e prijs een Pre-Paid mobiele telefoon, of de 3e prijs, een super stoere zonnebril (ook op sterkte)! Spelregels: Ben je tussen de 4 en 12 jaar oud? Maak dan je eigen bril (op papier of gebruik andere materialen) van maximaal 30 cm groot. Lever je zelfgemaakte bril voor 8 juli 2004 in bij Pearle Opticiens Venray samen met je naam, adres, woonplaats, telefoonnummeren leeftijd. Over de uitslag kan niet worden gecorrespondeerd. De winnaar ontvangt telefonisch bericht. Vraag naar de voorwaarden OPTICIENS Grotestraat 25 801 BD Venray 0478-586115 MERKEN VOOR BODEM PRIJZEN Merkbrillen tegen bodemprijzen bij Pearle Opticiens! -Venray- Merkfabrikanten en modeontwerpers houden het liefste hun collecties exclusief voor een groep klanten met een dikkere portemonnee dan u en ik. Dat is bij kleding en schoenen het geval, maar ook bij brillen. Bij Pearle Opticiens vindt altijd iedereen een montuur dat hem en haar staat en past binnen het budget. Als nieuwe GOEIE ACTIE VAN PEARLE biedt Pearle Opticiens nu merkmonturen, inclusief glazen aan tegen een wel hele aantrekkelijke prijs. Merken zoals, Diesel, Armani, Esprit, Rodenstock enz. Daarbij maken wij voor u glazen op elke gewenste sterkte. Vraag naar de voorwaarden in de winkel. ASSURANTIËN RISICOBEHEER B.V. Rivez Assurantiën Risicobeheer B.V. Patersstraat 35, 5801 AT Venray Tel. (0478) 55 26 OO e-mail: Rivez@rivez.nl IN ALLE PRIJSKLASSEN. Directe definitieve aankoop en geen makelaarskosten. Aanvaarding direkt of op langere termijn mogelijk. Bel vrijblijvend 077 - 4663639 De Limburgse Vastgoed Maatschappij APK station voor alle merken. Benzine LPG Diesel incl. roetmeting Afspraak niet nodig, klaar terwijl u wacht! De Hulst 23 - 5807 EW Oostrum Tel. (0478) 51 19 33 Venray, Julianasingel 8, 0478-51 37 00 Venlo, Noorderpoort 11a, 077-321 91 00 www.hauzer.com Vei Alaertslaan Exclusieve bungalow met 'n bijzonder fraaie tuin gelegen in de wijk "Vlakwater" op perc. 1667m2 v.v. 5 slaapk. en 3 badkamers. Ind.: Souterrain 175m2 met wijnkelder, cv ruimte, 5 bergruimtes, relaxruimte met sauna, douche en v. wast. met meubel Beg. gr.: entree met garderobe, toilet, grote living incl study 98m2, leefkeuken 22m2 en bijkeuken. Logeerk. met badk. v.v. douche, v. wast. en toilet, 3 slpk met badk. v v douche, v. wast met meubel en separate toilet, ruimtes zijn v.v. marmervl. De ouderslpk. met inloopkast ca. 35m2 en compl. badk. ensuite. Dubbele, garage en fietsstalL De tuin is geh. onder archit. aangel. en biedt veel privacy Aanvr i.o.o. Vraagprijs: hogere prijsklasse Meerlo De Fazant 27 Schitterend gel. in landelijke omg. op perceelsopp. 1366m2 vrijst. landhuis met garage, luxe badk. en keuken, optimale privacy. Ind hal/entree, toilet, woonk. 53m2, leefk, 25m2 met luxe keukeninr. v.v. kookeiland, granietblad en diverse apparatuur, bijk, met wasm /droger aansl. De begane grond is v.v. Indiaanse lei met vloerverw. 1ste verd.: 3 slpk (27,16,16m2) De slaapkamers zijn v.v. vloer bedekking, complete luxe badk met vl.verw., Sep toilet. 2de verd Vaste trap naar zolder met cv-mst en boiler. Alg.: bvvjr ±'01, Het pand is v.v. ingeb rolluiken, hardh. Koz. met therm, begl.. opt. isol., stofzuiger syst. vnjst. geheel geisol. Gar. met bijgebouw voor diverse doel einden, De tuin met landelijk uitxitlrt Aanv.: i o.o Vraagprijs: «9,000,- k.k. Tienray Nieuwe Baan 46 Bijzonder fraai gelegen, nabij een bos, vrijst. woning op ruim perceel ca. 51 Om2, met grote garage en carport, met terras en optimale privacy! Ind,: Hal/entree, compl badk., L-vormige woonk. (ca. 45 m2), keuken met luxe keukeninr. v.v. alle app. bijkeuken, kelder (ca, 12m2)metcv- inst De b g. is v.v tegelvloer en deels met vloerverw. 1e Verd overloop, 3 slaapk. (±15, 15, 18m2), badk. met douche en dub wast wasruimte met wasm.-/droger aansl. en toilet 2e Verd,: vaste trap naar de zolder, deze is verdeeld in 3 ruimtes. Alg bwjr ±'95, perc. ±488m2, pand is v.v. hardh. koz. met therm begl., aangel. tuin, garage met bergzolder, smeerput en grote carport. Aanvr.. i.o o. Koopprijs: 345.000,- k.k. Sevenum Bosschekampstraat 22 Nabij centrum goed onderhouden halfvrijstaande woning met kelder, 3 slaapkamers, grote garage, bijkeuken. Bouwjaar '62, perc. ±326m2, woonkamer, aparte keuken, grote bijkeuken, 3 slaap kamers, badkamer, zolder. Aanvraag: in on derling overleg. Koopprijs: 198.000,00,- k.k. Venray Rumbastraat 17 Gelegen aan de buitenring van de wijk 't Brukske, goed onderhouden tussen woning met een luxe keuken en badk., 3 slaapk. en inp. garage. Alg. bwjr.±'75, perc.± 137m2, entree, woonk., luxe keuken v.v alle app., 3 slaapk., luxe badk., garage Aanvr.: i.o.o. Koopprijs: 165.000,- k.k. Wanssum Burg. ponjeestraat 18 Halfvrijstaand woonhuis met garage, open keuken, 3 slaapkamers, luxe badkamer en tuin met garage en berging. Bwjr ±'82, perc. ±247m2, L-wnkr, open keuken, bijkeuken, 3 slaapk., luxe badkamer 01), zolder. Aanvri o o. Vraagprijs: 159.000,- k.k. Maashees Mgr. Geurtsstraat 4 In het centrum van Maashees gelegen vrijst. karakterist. deels gerenoveerde woning met grote aanbouw. Alg.: Bwjr ±1930, perc. 1374m2, woonk., kelder, bij- en leefkeuken, toilet, badk. aanbouw (32m2), 3 slaapk., diepe tuin, tuinhuis met 2 paardenboxen en carport. Aanvr: i.o.o. Vraagprijs: 297.000,- k.k. - Limburg.nl Ook hypotheek advies en vrijblijvende waarde bepaling Van ontwerp tot aanleg, incl. beregeningen van uw tuin. Bezoek onze Plantenassortimentstuin Aanbieding: gratis beplantingsplan Oirto-Vehray tel. 0478-571800 Stress Burn-out Conflicten Relatieproblemen Problemen thuis/op het werk Praktijk voor Coaching en Stresscounselling Loes Steemers (lid ABvC) Professionele hulpverlening d.m.v. vertrouwelijke gesprekken. Ondersteuning en begeleiding op het gebied van functioneren in werk en privéleven. Geen wachtlijsten Geen doorverwijzing nodig Telefoon: 0478- 516583 j Va J} B-ü KAASkenner Dé kaaswinkel van Venray, waar kwaliteit, net dat beetje extra, de boventoon voert. Met een hecht team werken we met meer dan 400 soorten kaas, uit binnen- en bui tenland. Daarnaast voeren we een assortiment olijven en vers gebrande noten. Verder bereiden-we in eigen keuken, gevulde brie, tapenades en kaasbuffetten. Omdat we ons nog verder willen profileren zijn we op zoek naar een (m/v) parttime, vanaf 16 jaar Wat ga je doen? Na een interne opleiding ga je aan de slag in de ver koop, dat wil zeggen klanten helpen bij hun aankoopbe slissingen, met raad en daad. Je zorgt er daarnaast voor dat bestellingen verwerkt worden, artikelen worden aangevuld, voorverpakt en gepresenteerd, en dat alles schoon en netjes blijft. Wat verwachten we van je? Een positieve enthousiaste houding - Verzorgd en representatief uiterlijk - Enige mate van flexibiliteit - Doorzettingsvermogen - Initiatief en vindingrijkheid Wat bieden we? - Salaris volgens CAO levensmiddelen detailhandel - Werken met het mooiste product uit de vers branche Kennis van al wat met kaas en noten te maken heeft Wat als dit je aanspreekt? Stuur je sollicitatie met cv naar: KAAS kenner, Schoolstraat 3A, 5801 BN Venray of e-mail naar kaaskenner@hetnet.nl COMFORTABEL GENIETEN Wal is or moooier dan heerlijk builen zitten en genieten van uw tuin? Versleijen beeft voor elke tuin passend tuinmeubilair. Kunststof, metaal en uiteraard ook hardhout. De nieuwe collecties zijn binnen. Bezoek onze showroom en neem plaats. ook voor- grasmooieis luimpioeieis walttpompcn iiotloimooicts L

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6