Area mare peters Peelrand brengt dynamiek in de bestaande woonmarkt! HALFJAARCIJFERS te koop gevraagd grenzenloos vastgoed DIRKX VAN SOEST DROOMHUIS GEZIEN.. EN NU? C rel Fijen Makelaardij (rmt OPEN HUIS IS! www.marcpeters.nl Peelrand (™T BS Makelaardij SS >EEL EN MAAS Donderdag 1 juli 2004 - Pagina 2 Deputé Petersstraat 30 OIRLO tel. (0478) 57 82 57 Namens cliënt te koop gevraagd: Een perceel bouwland of grasland van ca. 1 ha eventueel met opstallen voor de huisvesting van paarden in de omgeving van Venray/Horst. Informatie en aanbiedingen: Area Makelaars de heer H. Hendrix tel. 0478 -57 82 57 Taxaties Advies www.aankoopbegeleiden.nl 100% ONAFHANKELIJK ADVIES BIJ DE AANKOOP VAN UW DROOMHUIS INFORMEER NAAR ONZE UNIEKE FORMULE Vemay Höogakfor 1 la 5302 MA. (0478) 586 408 t,VV Ventos Deken van Oppensingel 13a 5911 AA, (077) 351 3301 ,<RM- WONINGMAKELAAR BEDRIJFMAKELAAR TAXATIES een kwësiievan vertrouwen NVM Woonplein Limburg,ni Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar koopadvies vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NVM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. PATERSSTRAAT 2IA 580I AT VENRAY POSTBUS 18 5800 AA VENRAY T 0478 63 69 22 F 0478 63 69 14 E' wonen@carelfijen.nl E2 bog@carelfijen.nl vvvvw.carelfijen.nl Venray, Biezenvenneke 4 Vraagprijs: op aanvraag Op een werkelijk zeer mooie locatie gele gen;: vrijstaande onder bijzondere archi- lectuur gebouwde -bungalow. Bouwjaar 1961, inhoud car 850 m U waant zich in een woning waaibij u het gemak en luxe ondervindt van alle voorzieningen Op één woonlaag. 'Het hart" van de woning; de ruime hal geeft een enorm statusgevoei. De siaapvieugel kent 4 slaapkamers en een badkamer. In de andere vleugel ligt de ;riante Woonkamer (ca.; 70 m2), .een aparte studeerkamer, de woonkeuken en een berging met tussenponaal. Aan; de achterzijde loopt u droog onder de luifel naar de garage. De combinatie van een woning dié esthetisch veelaandacht heeft gekregen,, en ligging op een ruim I perceel zijn uniek:te noemen. Venray, Kattestaart 24 Vraagprijs: 195.000,- k.k. Rustig gelegen prima onderhouden halfvrijstaande woning met inpandige garage. Perceeloppervlakte 233 m2. Bouwjaar 1985. Indeling: Z-vormige woonkamer met half-open moderne keuken v.v appara tuur. Op de Ie verdieping zijn 3 slaapka mers en een badkamer met Ligbad, douche, wastafel en toilet. 2e Verdieping via vaste trap met 4e slaapkamer Verzorgde tuin met vijver en optimale privacy. Venray, Akkerweg 24 Vraagprijs: op aanvraag Verspringende semi-bungaiow met inpandige garage gelegen aan rustige weg in het centrum. Perceeloppperviakte 291m2. Bouwjaar 1989 Indeling: L-vormige woonkamer, half open keuken met inbouwapparatuur (vernieuwd in 2003), badkamer met ligbad, en 2 slaapkamers. Op de; Ie verdieping is, nog een: 3e slaapkamer Verzorgde achtertuin met houten ber ging. De patiotuin wordt gecomple teerd met een in 2003 gerealiseerde veranda. Maashees, Hogeweg 3 IN PRIJS VERLAAGD Vraagprijs: 335.000.- Zéér ruime vrijstaande woning. Perc. opp.: ca, 544m2. Inhoud ca. 650 m3. Bouwjaar ca. 1978 Souterrain: onder de gehele woning is een kelder gerealiseerd met hobby ruimte en garage. Beg grond, entree, woonkamer, bij keuken, gesloten keuken v.v. gasfor nuis, afzuigkap en koelkast. Slaapkamer met toegang tot badkamer v.v. ligbad en vaste wastafel. 1e verd.. 4 slaapkamers, toiletruimte, badkamer v.v. douche met wand, en vaste wastafel, 2e verd.1 zolder bereikbaar via vaste trap. Tuin op het zuid-westen met omheind terras Een woning met vele mogelijkheden! Venray, Kempweg 41D Vraagprijs: 147.500,- k.k, Op een uitstékende locatie op loopafstand van het centrum gelegen appartement met geslo ten garagebox en vrij uitzicht aan de achterzij de. Het appartement ligt op de le verdieping. Indeling: slaapkamer, toiletruimte, badka mer:. Woonkamer met open keuken (ca. 35m2) en ruim overdekt balkon, Inhoud, woning cat 240 m'2. Woonoppervlakte ca 80 m2, Geschitivoor zowel jong als oud. Venray, Pavanestraat 72 Vraagprijs: 177.500,- k.k. Goed onderhouden tussenwoning met vrij staande garage. Bouwjaar woonhuis 1974; luxe keuken 1999 en luxe badkamer 2003 (uitgebreid met dakkapel) Ruime woonkamer, moderne keuken, 1 e verdieping: 3 ruime slaap kamers en een luxe badkamer De 2e verdie ping via vaste trap. Tuin biedt veel privacy en is v.v. een tuinhuisje. Ruime woning met een keu rig afwerkingsniveau! Venray, Gouden Leeuw 116 Vraagprijs: 159.000.- k.k. In liet centrum V3n Venray gelegen 3 kamer appaitementpp 3e en 4e woonlaag. Bouwjaar 1983. Oppervlakte ca. 100 m2. Woonkamer, (ca 30 ffl2), half open;, keuken., aparte ber ging. Eén van de slaapkamers treft u aan Op de 3e,woonlaag aan de achterzijde. Vanuit het tussenponaal is het balkon aan de achterzijde toegankelijk. :0p ,de 4e woonlaag treft u 2 slaapkamers en de doucheruimte aan: Eigen berging en overdekte parkeerplaats,ideaal voor de starter. Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag Luxe vrijstaande woning (ca, 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije sector gedeelte van de wijk "LandweertDeze woning ligt op een perceel van ca, 624 m2. Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamer, woonkeuken Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De tuin met veel privacy ligt op het zuid-oos ten Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand: woonhuis met garage en carport in de wijk Landweert, De woning heeft de beschikking over één kelder van ca. 29 m2. Ruime woonka mer met zonnekamér (totaal ca. 45 m2). Het terras is: bereikbaar via de schuifdeur in de zonnekamer. Nétjes ..ingerichte leefkeuken. Qp de begane grond zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer. Verder treft u op de le verdieping nog 2 slaapkamers aan. Keurig afgewerkte woning en voor de senior ideaal: Biitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: 315.000,- k.k. in het maasdorp Blitterswijckgelégép vrij- staafid woonhuis met inp. garage op eer kavel van ca. 455 m2. De woning heeft de beschikking over een L-vormige woonkamer, moderne: keuken. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime: inloopkast aanwezig, De badkamer is ruim van opzet. De bergzolder is bereikbaar mid- dels een vlizotrap. 'Tuin gelegen op let zuid- oosten Kortom; een Woning met cachèt Venray, Kolkweg 33 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand geschakeld woonhuis met inpandige garage op loopafstand van het centrum van Venray Begane grond v.v. lichtkleurige plavuizen met vloerver warming De woonkamer is zeer ruim van opzet en heeft door de schuifpui direct toegang naar de fraai aangelegde tuin. Gesloten keuken v.v div. appara tuur. Bijkeuken mèt doorgang naar gara ge. le verdieping: 2 slaapkamers en een zeer ruime luxe badkamer v.v. dou che met wand, ligbad, dubbele wastafel en een wanddoset Tuin v.v vijverpartij gelegen op het Zuid-oosten. Perc.opp 390 m2. Ruime oprit aan zijkant van ae woning. Een woning met een keurige uitstraling. Venray, De Boog 18 Vraagprijs: 285.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen in zeer kindvriendelijke: omge ving en op loopafstand van centrum Venray, Perceêlöppêfviakte ca. 244 m2. Inhoud ca. 415 :m3 (exci. garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer v.v. hardhouten vloer. Via een schuifpui - is de keurige patiótüih Ibereikbaai. De keuken heeft een moderne opstelling en is voorzien van granieten aanrechtblad en luxe inbouwapparatuur.!Op de ie verdieping zijn 2 slaapkamers (3 moge lijk) en een moderne luxe badkamer. De 2e Verdieping is middels een vaste trap bereikbaar en heeft de beschikking over 2 slaapkamers, Een woning met verras send veel ruimte! Aanvaarding december 2004 Venray, Nevadahof 6 Vraagprijs: op p Degelijk afgewerkte woning gelegen tegen de bosrand en op loopafstand van centrum Venray De gehele woning is onderkelderd met diverse ruimtes. Vanuit de hal, met zicht op de vide, zijn 2 ruime slaapkamers en de moderne badkamer (2001) bereikbaar. Badkamer is v,v. hoekbad, douche met scherm en dubbele wastafel. Verder treft men aan de woonkamer met houtkachel en de woonkeuken v.v. van moderne opstel ling. Vanuit kamer en keuken is het ter ras via schuifpui bereikbaar, Op de ie verdieping zijn nog 3 ruime slaapka mers, een aparte toiletruimte en diverse muurkasten. Inhoud ca, 1065 m3, Perc. Opp 815 m2. Een goed afgewerkte woning met een bijzondere ligging. Arcen, Past. Schrammstraat 26/ Op de Hor 10 Vraagprijs: 395.000,- k.k. In Arcen gelegen.:; sfeervol vrijstaand woonhuis.: Op de Hor: bewoning Op de begane grond.: Ruimè hal, toiletruimte; badkamer, 2 slaapka mers, ruime: woonkamer: en gesloten keuken. Past-Schrammstraat: Souter® ruime provisie- cq. wijnkel der B.g qHal. tussenportaal en ruime berging/bijkeuken, te verdieping: Qpen vide, toiletruimte, woonkamer, studeer- ruimte, open keuken; ouder slaapkamer en badkamer. 2e verdieping: 3 slaapka mer, inloopkast, grote leefruimte. Nagenoeg gehele woning is v.v. kunst stof kozijnen, dubbel glas en rolluiken :Een woonhuis met zeer veel mogelijk-; heden! Venray, RESIDENCE JERUSALEM-ZUID Huurprijs: duurdere prijsklasse 'pen In hartje Venray, verschillende tyj huurappartementen (met parkeerplaats) op begane grond, le en 2e verdieping. De woonkamers zijn ruim van opzet. De badkamers zijn voorzien van een wasta fel en douchecombinatie en wasmachi ne-aansluiting. Verder een separaat toi let en bergruimte waar de cv-combiketel is geplaatst. Alle typen beschikken voorts over bergruimte in het souterrain. Inlichtingen verkrijgbaar op ons kantoor. Ruim opgezette vrijstaande patiobunga low, makelaars taxateurs Zaterdag 3 juli van I0.00u.-I2.00u. Op fraaie, bosrijke locatie gelegen vrijstaand woonhuis met garage en diverse schuren. Ideaal voor dieren/paar denliefhebbers. In de nabijheid van een grote scholen gemeenschap. Indeling: hal; L-woonkamer; woonkeuken met funct. inrichting; voorraadkelder; bijkeuken; achterbouw. I e verdieping: overloop; 4 slaapkamers; badkamer met ligbad en vaste wastafel; achterbouw v.v. toilet. Algemeen: puls aanwezig; buitenschilderwerk van 2003. bwjr. 1956. inh. hoofdbouw circa 545 m3; perceelsopp. 4530 m2.Aanvaarding in overleg. Vraagprijs 398.000,- k.k. jjyjjj Voor meer informatie: (0485) 57 70 44 VENRAY Koningskaars Leuk halfvrijstaand woonhuis met garage, berging en car port. In een prettige woonbuurt gelegen, nabij sportfacili teiten, een winkelcentrum en scholen, l iet pand is onlangs aan de achterzijde op de Te verdieping over de volle breedte uitgebouwd en is voorzien van een splinter nieu we, badkamer. Ind.: entree, toilet mei fonteintje; woonka mer voorzien Van vloerverwarming, trapkast met -c.v.- ketelopstelling: verdekt opgestelde keuken met inbouw- app. Aan dé achterzijde. Lengte garage cn berging ca. 10 meter, le verd.: 3 slaapkamers, luxe badkamer met hoek bad. dubbele wastafel, douche en vrij hangend closet. 2e verd.: bergzolder. PerceclsoppervTakte: 184m2. Koopsom; 209,000,-k.k. VENRAY Pavancstraat Royale eengezinswoning met vrijstaande garage gelegen aan een rustige straat. Ind:. Entree, toilet, doorzon-;Woon-, kamer, openkeuken, le verd,: overloop, 3 slaapkamers, badkamermet ligbad, wastafel en 2e toilet. 2e verd.: vlizotrap naar bergzolder, Royale voor- cn achtertuin. Bouwjaar: ca 1974. Perceelsoppervlakte: 192 m2, Koopsom: 162.000,- k.k. VENRAY Kroonkruid Bijzonder fraaie hoekwoning met garage op een leuke plek in de wijk Landweert gelegen. De grote mooi aange legde tuin biedt veel privacy. Indeling: hal/entree, toilet, l.-vormige woonkamer met nieuwe pluviuzenvioer, ver dekte opgestelde nieuwe luxe keuken met inbouwappara tuur. garage. Ié verdieping: overloop, 3 slaapkamers en luxe geheel betegelde badkamer met ligbad, wastafchrieu- bel en toilet. Vaste trap naar de 2e verdieping Zolder met 2 Veju.x dakvensters, eenvoudig als slaapka mer in te richten. Bouwjaar: 1997. Pcrccelsoppervlaktc; 245m2. Vraagprijs 229.000,- k.k. VENRAY Sarabandestraat Royale eengezinswoning met inpandige garage gelegen op een rustige woonlokatie. Ind.: hal. garage, toilet, c.v.- ruitntc, woonkamer v.v. een parketvloer, open keuken, le verdieping:: overloop. 4 slaapkamers, badkamer met lig bad, wastafel cn 2e toilet. 2e verd: bergzolder. Perceel: 185 m2. Het pand is voorzién vah rolluiken. Koopsom: 183.000,- k.k. VENRAY De Gouden Leeuw Maisonnette op de 3e en 4e woonlaag met overdekte par keerplaats en kelderberging. Ind.: hal, woonkamer, keu ken, wasruiïijté,; grote bergkast; slaapkamer, Verdieping: 2 slaapkamers, doucheruimte en bergkast. Balkon voor- en achterzijde. Bouwjaar 1983.; Koopsom: 159,000,- k.k, Paiersstraat 19a Venray tel.. 0478-585958 www.hilhorst-makelaars.nl kantoren Venray - Deurne GRIEGSTRAAT 15, VENRAY iimifj n de kern van het dorp Wanssum staat deze zeer royale tussenwoning met een inhoud van ca 450 m_. In 1999 is er over de volle breed te een aanbouw geplaatste welke een gigan tisch leefoppervlak op begane grond biedt. Het gehel.e pand is voorzien van kunststof kozijnen '95, rolluiken op de 1ste verdieping '03 en de cv-ketel is in '99 vervangen. Ind. Beg. grond: hal, mk, toilet, trapkast, woonka mer, eenvoudige keuken, aanbouw met tegel vloer. dubbele tuindeuren en aparte loopdeur. 1ste verdieping: overloop, 4 slaapkamer en een badkamer met douchehoek en wastafel. 2de Verdieping: Middels vlizotrap te bereiken en in gebruik als bergruimte. De tuin is op het zuiden gelegen (met vrije achterom), geheel voorzien van sierbestrating en heeft een tuinberging en een overkapping. B.jr.: 1966, perc. opp,: 213 m', inh.: 450 irv Vraagprijs: 179.000,- k.k. Aan rustige, doodlopende straat in een leuk deel van de wijk Brukske, op een zeer ruime kavel van 279 m" (aan de achterzijde volledig vrij gelegen), perfect onderhouden, uitge bouwde en zeer royale twee-onder-een-kap woning. Indeling: ruime hal, toilet, meterkast, L-vor mige woonkamer met schouw en inzethaard, eetkamer, uitgebouwde keuken met volledig zicht op de tuin, inpandig bereikbare garage met merbau-deuren en in gebruik als bijkeu ken/berging. le verdieping: overloop, 3 slaapkamers w.v. 1 met toegang naar balkon, badkamer met douche, wastafel en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met mogelijk heid om een royale 4e slaapkamer te realise ren. De zonnige tuin biedt maximale privacy door het achterliggende bosperceel, is v.v. een tuinhuisje en een groot, geheel betegeld terras. B.jr.: 1974, perc.opp.: 279 m:. inh.: ca. 470 m'. Vraagprijs: 198.000,- k.k. rustige, zeer gewilde woonstraat wijk Landweert, op een zowel aan de voorzijde als aan de achterzijde zeer vrije, royale kavel van 335 m_ gelegen zeer luxe en perfect afgewerkte, ruime, uitgebouwde twee-onder-één-kap woning met garage en met een zeer zonnige op het zuidwesten gelegen diepe achtertuin. Een pand met allure!! Indeling: begane grond: overdekte entree, hal, meterkast, toilet, L-vormige woonkamer met erker en moderne open haard, uitgebouwde woonkeuken met tuindeuren en luxe Siematic keukenopstelling met alle apparatuur, bijkeuken/speelkamer, volle dig geïsoleerde garage met loopdeur en diverse extra's, le verdieping: overloop, 3 royale slaapka mers en een ruime, zeer luxe badkamer. 2e verdie ping: middels vaste trap naar een betegelde was ruimte en een grote 4e slaapkamer (met hierboven nog een bergzolder). De onder architectuur aange legde tuin is o.a. v.v luxe erfafsch'eiding, sierbes- woningzoeker een must om te gaan zien B.jr1994, inh.: ca. 470 m'ü, opp.: 335 m Vraagprijs: 269.000,- k.k. )eze ruime vrijstaande woning (geschakeld met garage) is gelegen aan een mooie woon straat met aan de voorzijde een blijvend vrij uitzicht op een brede groenstrook ("de Sigaar") in de jonge wijk St, Antoniusveld. Indeling: Begane grond: Hal, Meterkast, Toilet, royale woonkamer met veel lichtinval, verdekt opge stelde keuken voorzien van een inbouwkeuken met alle apparatuur. Bijkeuken met de aanslui tingen voor de wasmachine en droger. Inpandig bereikbare garage, le verdieping: Overloop, 2 royale slaapkamers, badkamer met ligbad, douche, wastafel en toilet. De 2e ver dieping is middels een vaste trap bereikbaar en is in gebruik als 3e slaapkamer. Tevens is deze verdieping voorzien van een dakterras met prachtig uitzicht over de wijk. De geheel omheinde, op het westen gelegen achtertuin, is fraai aangelegd en biedt optimale privacy doordat er geen directe achterburen zijn. B.jr.: 2000, perc.opp.: 211 m', inh.: ca. 500 m'. Vraagprijs: 285.000,- k.k. Deze leuke, perfect onderhouden en uitge bouwde tussenwoning met berging en vrije achterom, is gelegen in een leuke woonwijk, nabij het centrum van Venray. Indeling: Begane grond: Hal. Meterkast/kel derkast. Toilet. Woonkamer. De keuken met inbouwkeuken (1996) is ingericht met een gaskookplaat, afzuigkap, oven, koelkast en vaatwasser. In de aanbouw is een speel- /werkkamer gerealiseerd. Berging, le verdie ping: Overloop. 3 slaapkamers. Badkamer. Ketelruimte. De op het noordwesten gelegen tuin is geheel bekiinkerd, heefteen vnje ach terom en is voorzien van elektra, buitenver lichting en een buitenkraan. B.jr.: ca. 1963, opp.: 129 m;, inh.: ca. 390 m'. Aan een rustige woonstraat gelegen, keurig onderhouden, royale tussenwoning met een leuke, op het westen gelegen, zonnige tuin met (door een achtergelegen brede groen strook) maximale privacy. Indeling: begane grond: hal, mk., vernieuwd toilet met luxe sanitair, ruime woonkamer met tegelvloer, open trap en doorlopend een grote leef keuken. le verdieping: dubbele overloop met separate ruimte voor wasmachine, 3 slaapkamers en een onlangs volledig ver nieuwde badkamer met ligbad, douche, vrij- hangend toilet en design radiator. Middels vlizotrap bereikbare grote bergzolder. Leuke achtertuin met mooie erfafscheiding. Aan de voorzijde een zeer ruime oprit en een vrijstaande stenen berging. B.jr.: ca, 1972. opp.: 185 m', inh.: ca. 325 m'. PEELRAND PRESENTEERT: Met succes verkocht: Vraagprijs: 169.000,-,- k.k. Vraagprijs: 149.000,- k.k. SPURKTERDUK 6, OOSTRUM OPEN HUIS: 3 juli a.s. van 11.00 - 13.00 uur. Aan een van de mooiste en rustigste woonstraten, aan de rand van de wijk Landweert, gelegen vrij staand woonhuis met vrij uitzicht. Deze woning is in 1995 gebouwd waarbij gebruik is gemaakt van kwalitatief goed bouwmateriaal, en tevens func tioneel ingericht Indeling: Begane grond: over de gehele begane grond ligt een Braziliaanse lei- steenvloer met vloerverwarming. Hal, meterkast, toilet, hardhouten trap. Ruime L-vormige woon kamer met grote schuifpui, kelderkast, aanslui tend woonkeuken met inbouwkeuken v.v. alle apparatuur, kantoor, inpandige berging, le ver dieping: overloop, vaste hardhouten trap. 3 slaapkamers (resp. ca. 11, 13, 15 m'), luxe bad kamer met ligbad, douchecabine, toilet en dubbe le wastafel. 2e verdieping: 4e slaapkamer en bergruimte. De zonnige op het zuiden gelegen achtertuin heeft een vrije achterom en is aange legd met een gazon, vijverpartij, plantenboiders en v.v. een hardhouten tuinhuisje. B.jr.: ca, 1995, perc.opp.- 404 m', inh.: ca. 520 m'. Vraagprijs: 349.000,- k.k METERIKSEWEG 99, HORST OPEN HUIS 3 juli a.s. van 13.30-15.00 uur. Op een leuke locatie in de jonge wijk Antoniusveld. staat dit vrijstaand geschakeld (met garage) royale woonhuis met dakterras en een mooie, zonnige achtertuin met vrije achterom. Indeling: begane grond: overdekte -entree, hal, toilet, royale woonkamer (ca. 45 m J met schuifpui en trapopgang, keuken met inbouwkeuken en alle apparatuur, bijkeuken, hobby-/slaapkamer (voormalige garage). le verdieping: overloop, 3 slaapkamers en luxe badkamei met ligbad, douche, dubbele wasta fel en toilet. Vaste trap naar 2e verdieping met 5e slaapka mer en groot dakterras. De op het westen gele gen achtertuin heeft een vrije achterom en een tuinhuis. B.jr.: 2000,-. perc.opp.: 244 m', inh.: ca. 500 Vraagprijs: 279.500,- k.k. VLOETWEG 3, MERSELO Venray, Boterbloem 66 Geijsteren, Gr. v. Schellaertstraat 17 Venray, Wilhelmina Sangersstraat 1 Venray, Ranonkel 39 Venray, Wilhelmina Sangersstraat 43 Broekhuizenvorst, Kapelstraat 6 Leunen, Teeuwenhofweg 14 Heide, Deurneseweg 84 Biitterswijck, Kerkstraat 16 Biitterswijck, Van Lijndenstraat 17 Venray, Franciscanerpoort 1 Venray, Bolerostraat 7 Venray, Tinnegieterstraat 15 Venray, Kruidenlaan 80 Venray, Mambostraat 122 Well, Papenbeek 46 Venray, De Gouden Leeuw 65 Venray, Kleefkruid 10 Venray, Merseloseweg 106 Venray, Langstraat 144 Venray, Stationsweg 15 Biitterswijck, Kerkstraat vrijstaand Venray, Langstraat 37 Overloon, De Vers 225 Merselo, Coppelenberg 5 Venray, Jerusalem 81 Venray, Kiosk 80 Venray, Lathyrus 27 Venray, Sleutelbloem 47 Venray, Vingerhoedskruid 18 Venray, Penningkruid 32 Castenray, Castelostraat 11 Venray, Kroonkruid 53 Venray, Herik 21 Venray, Wolfskers 16 Venray, Patersstraat 48 Venray, Jerusalem 102 Venray, Pr. Beatrixstraat 19 Venray, Kruidenlaan 3 Venray, Kempweg 39 Meerlo, Irenestraat 7 Venray, Aronskelk 53 Venray, Eindstraat 122 Venray, Franciscanerpoort 6 Venray, Langstraat 64 Venray, Kruidenlaan 64 Deze goed onderhouden uitgebouwde half- Landelijk wonen in een langgevel boerderij die geheel opnieuw opgebouwd is (1998- "199) iJ" 1'-1- vrijstaande woning met garage en carport is gelegen in het kerkdorp Leunen, kindvriendelijke buurt a n plein, nabij 1999) met behoud van de karakteristieke elementen en v.v. alle hedendaagse luxe en Biitterswijck, Kerkstraat halfvrijstaand Venray, Pr. Beatrixstraat 18 Direct vanaf Internet verkocht: Venray, Kruidenlaan 54 Venray, Morgenster 5 Venray, Kruidenlaan 86 Venray, Kleefkruid 12 Leunen, Wethouder Reintjesstraat 7 Venray, Gosewijnhof 4 Venray, St. Servatiusweg 40 Venray, Vendel 9 Eindhoven, Heezerweg 122 Venray, Suze Robertsonstraat 5 Venray, Foxtrotstraat 13 Verkocht onder voorbehoud: OPEN HUIS: 3 juli a.s. van 11.00 - 13.00 uur Dit geheel gerenoveerde karakteristiek vrijst. woonhuis met vrijst. loodsis gelegen nabij het centrum van Horst aan een doorgaande weg richting Metenk. In 2001 is deze woning geheel vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Zaken als badkamers, keuken en verlichting zijn smaakvol en gedetail leerd aangebracht en afgewerkt. Ind.: Hal met authentieke terrazzo-vloer en gewelfd plafond, kelderkast, mk en toi let. De luxe slaapkamer met unieke bad kamer maakt leven op beg.grond moge lijk. Ruime woon/eetkamer welke is v.v. gashaard en veel lichtinval. De luxe leef keuken (2001) met veel werkruimte en inbouwkeuken v.v. alle app. laat niets te wensen over. le verd.: Royale overloop, 4 sfeervolle slaapkamers (resp. 8,15,21 en 19m2) en luxe badkamer. De vrijst. loods (ca. 145 m'), bestaat uit 1 grote opslagruimte en 2 aparte ruimtes (evt. in te richten als kantoor). De tuin met overdekt terras, is grotendeels bestraat en v.v. borders en sierverlichting. De mogelijkheid bestaat om 5 auto's op het eigen terrein te plaatsten. Bjr.: ca. 1901, opp.; 600 m', inh.: woonhuis ca. 740 m;, garage ca. 640 m'. Vraagprijs: 435.000,- k.k. VENRAY, Helfrichstraat 34 Op een uitstekende locatie in het cen trum van Venray gelegen tussenwoning met aanbouw, berging en tuin met vrije achterom. Vraagprijs: 169.000,- fck. In het kerkdorp Merselo staat deze luxe, compleet afgewerkte vrijstaande woning met een inpandig bereikbare garage en carport. Het pand is voorzien van vele extra's zoals een tegelvloer met vloer verwarming over de gehele beg. grond incl. de garage, veel lichtinval via raam- partijen, erkers en tuindeuren en prakti sche leefoppervlaktes. Ind. Beg. grond: Hal met hardhouten trapopgang, luxe toilet, mk, Z-vormige woonkamer, geslo ten eetkeuken met inbouwkeuken voor zien van alle apparatuur, bijkeuken met cv-ketel en de geheel geïsoleerde, ver lengde garage. 1ste verd.: Overloop, 3 slaapkamers en een luxe badkamer met toilet, wastafel, ligbad en douchehoek. 2de verd. Middels vlizotrap te bereiken en in gebruik als bergruimte, een 4de slaapkamer is hier te realiseren. De rondom gelegen tuin is keurig aangelegd en voorzien van een tuinhuisje. Bjr.: 2002, inh.: ca. 530 m!, opp.: 388 m\ Vraagprijs: 312.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD VENRAY, Kruisdistel 18 Nagenoeg vrijstaand woonhuis met ruime berging en mooi aangelegde tuin met vrije achterom en veel priva cy in Landweert. Vraagprijs: 199.000,- k.k. VENRAY, Kempweg 41 C Dit 2-kamer appartement met garage box en berging in het souterrain is getegen op een mooie locatie in hartje Venray en is netjes onderhouden. Vraagprijs; 149.500,- k.k. Venray, Bingelkruid 51 Wanssum, Meerlosebaan 4 Venray, Mambostraat 20 Venray, Marga Klompéstraat 8 Venray, Laurahof 5 Castenray, Horsterweg 34 Venray, Rosa Manusstraat 2 Venray, Koningskaars 41 Biitterswijck, Kerkstraat nabij 16 TOTAAL 68 PANDEN!!!! VENRAY, Boterbloem 72 Halfvrijstaand woonhuis met verlengde garage en vrije ligging. De laatste jaren zijn diverse aanpassingen gedaan, o.a. badkamer, cv-ketel en kozijnen. Vraagprijs: 191.500,- k.k. MAASHEES, De Goeijstraat 7 In een leuke woonstraat van het dorp Maashees staat deze royaal uitgebouw de halfvrijstaande woning met vrij staande garage met vliering. Vraagprijs: €235.000,- k.k. VENRAY, Eindstraat 9 Karakteristiek halfvrijstaand woonhuis in het centrum, met gedeelde woonka mer, uitbouw met keuken, tuinkamer en zonnige tuin met tuinberging. Vraagprijs; 181.500,- k.k. OOSTRUM LB, Monseigneur Hanssenstraat 47 Deze woning (type langgevel) is vanaf 2000,- middels een riante serre uitge bouwd en op een perfecte manier aan gepast 3an de normen en eisen van deze tijd. Vraagprijs op aanvraag LOTTUM, van Darthlaan 13 Aan rustig woonhofje, op een riante kavel staat dit functioneel ingedeeld halfvrijstaand woonhuis met inpandig bereikbare garage en een schitterende serre, Vraagprijs: 198.000,- k.k. Nijmegen en Eindhoven. Indeling: Begane grond: Hal. Kruipruimte. Meterkast. Toilet. Woonkamer. Woonkeuken ingericht met een inbouwkeuken met apparatuur. Bijkeuken, Inpandig bereikbare garage met carport, le verdieping: Overloop, 3 slaapkamers en een badkamer, ingericht met een ligbad, dou che, een wastafel en een toilet. De 2e ver dieping is bereikbaar middels een vaste trap en is momenteel in gebruik als 4e slaapka mer. De tuin is geheel omheind en aange legd met een gazon, terras, vijver en diver se bloemborders. De tuin biedt de nodige privacy. B.jr.: ca. 1974, (keuken en bijkeu ken '81, carport '92), opp.: 236 m;, inh.: ca. 435 m' Vraagprijs: 219.000,- k.k. MEERLO, Bernhardstraat 10 Vrijstaand woonhuis met mogelijkheid tot slapen en baden op beg.gr. Het pand is op vele fronten verbeterd zoals keuken (2000,-), kozijnen enz. Vraagprijs: 249.000,- k.k. HOLTHEES, Bredeweg 5 Vrijstaand woonhuis met vrijstaande- garage en aangebouwde serre (1992), zeer vrij gelegen op een ruime kavel (610 rrr) in het dorp Holthees. Vraagprijs: 289.000,- k.k. LOTTUM, Broekhuizerweg 26 Schitterende langgevel boerderij (900 m!) met dubbele carport, grote schuur en paardenwei op 3.370 mv2 grond, Vraagprijs: 468.000,- k.k. VENRAY, Etnalaan 3 Op een unieke locatie, in de bosrijke villawijk Westeinde staat dit zeer degelijk gebouwd vrijstaand woonhuis. Het pand is ruim opgezet (ca. 600 mJ) en grenzend aan een bosrand. Vraagprijs: 449.000,- k.k. VENRAY, Everestlaan 4 Op een schitterende locatie, in een bosrijke omgeving, nabij natuurgebied Vlakwater staat deze zeer fraaie, gro tendeels onderkelderde villa. Vraagprijs: 495.000,- k.k. OIRLO, Gunhoekweg 4 Vrijstaande boerderij met voormalige koe-/ varkensstal (ca. 17 bij 29 m) en een veldschuur (ca. 11 bij 17 m) op een kavel van maar liefst 1.4 ha, inge deeld als siertuin, erf en diverse wei den. Nvv. Tyj!-t-"tv _L TAXATEUR Vraagprijs op aanvraag. MAASHEES, Kalverstraat 10 Op een schitterende locatie aan de Maas gelegen, keurig onderhouden:, royaal en karakteristiek woonhuis. Vraagprijs: 525.000,- k.k. MAASHEES, Kopkeshof 1 Ruime woning met serre, riante vrijst/ garage met aangebouwde berging, gelegen aan een doodlopend straatje. Vraagprijs: ,359.000,- k.k. tengebied van het dorp Oostrum, op 2 km afstand van het centrum van Vemay en nabij het treinstation. Het pand heeft een gigantisch leefopp. op de begane grond, met name in de living en de woonkeuken. Het geheel is met oog voor detail uitge voerd, bijv.: de tegelvloeren met vloerver warming op de gehele begane grond, het toilet en de hal met bordestrap en vide. Het pand is geheel geïsoleerd en v.v. een nieu we cv-installatie en een balans ventilatie door het gehele huis. De rondom gelegen tuin beschikt over schitterende bloemen- borders, diverse terrassen en een waterpar tij. Inh.: ca. 1.100 m'. Vraagprijs: 695.000,- k.k. VENRAY, Lavendelheide 11 Deze nagenoeg nieuwe ('01) vrijstaan de woning met inpandige bereikbare garage is gelegen op een royale kavel van 506 m' in de woonwijk 'De Brabander". Vraagprijs: 369.000,- k.k. MAASHEES, Monseigneur Geurtsstraat 29 Dit statig, karakteristiek, vrijstaand herenhuis met praktijkruimte (detail handelbestemming) is in 1999 t/m 2001 geheel gerenoveerd met oog voor de karakteristieke elementen. Vraagprijs: 565.000,- k.k. VENRAY, Nicolaashof 18 Jong, vrijstaand woonhuis met inpan dig bereikbare garage en zelfstandig bereikbare praktijk/nobbyruimte gele gen in het groen op een ruime kavel (406 nv'j. Vraagprijs op aanvraag BLITTERSWIJCK, Oude Heerweg 25 In het voorbijgaan ziet u niet wat dit pand aan de binnen- en achterzijde te bieden heeft: Forse leef- en werkop- pervlakken, royale inhoud en een zeer ruime zonnige vrijgelegen achtertuin. Vraagprijs: €319.000,- k.k. VENRAY, Prins Hendrikstraat 27 Ruime vrijstaande woning "(ca. 450 m') met aanbouw en vrijstaande gara ge in de "Oranjebuurt op ruime kavel (334 m'). Vraagprijs: 305.000,- k.k. WANSSUM, Venrayseweg 50 Deze geheel gerenoveerde (1993-1995) vrijstaande woonboerderij met vrij staande garage en dubbele carport is gelegen aan ae rand van het dorp Wanssum. Vraagprijs op aanvraag VENRAY, Wilhelmina Sangersstraat 8 Vrijstaand woonhuis met.inpandige garage) carport en fraai aangelegde tuin met bergingen en een verwarmd terras, Vraagprijs op aanvraag; VENRAY, Witzand 3 Nabij het centrum, in een bosrijke .omgeving, gelegen goed onderhouden bungalow, üp een ruime kavel (ca. 1,200 m'}. Vraagprijs: 429.000,- k.k. www.peelrand.com Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl

Peel en Maas | 2004 | | pagina 2