Geslaagden EK Ruilbeurs bij Albert Heijn Verhalen van vriendendiensten Vergeten... fmnrefc Ij| II V Bekendmakingen gemeente Venray Geslaagd Boeken Steunen Mensen Snelheidsduivel TAXATIES Woningwet Wet ruimtelijke ordening Ingekomen bouwaanvragen Ingekomen sloopaanvragen Vrijstelling en/of bouwvergunning verleend Sloopvergunning verleend Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken Door burgemeester en wethouders verleende bouwvergunning Wet milieubeheer Aan het Raayland College te Venray zijn geslaagd: ATHENEUM Fatiha Alitou. Venray; Roy Arts, Heide; Bo Bakens. Venray; Frank van Benthum, Overloon; Amoud Berling. Venray; Peter Bethlehem. Venray; Alessa Boer, Venray; Jochem Bouwmans. Venray; Judith Bouwman, Ysselsteyn; Rene Bruintjes, Venray; Maud Cla- essens. Venray; Wouter Cler- monts, Venray; Noortje Derks, Venray; Ellen Dircks, Venray; Sandra Dircks, Venray; Bianca van Dorrestein. Venray; Ali El Fathi, Venray; Gwen Frederiks, Venray; Marjolein van Gasselt, Venray; Thijs Gertzen, Venray; Frank van Gerven. Wanssum; Annemarie Geurts, Ysselsteyn; Lieke Gou- mans, Oostrum; Rene Henckens, Overloon, Melanie Hendricx, Ven ray; Bas Janssen, Venray; Jorien Janssen, Venray; Maurits Janssen. Venray; Alex Kaanen. Venray; Nadine Kleeven, Venray; Sanne Koopmans, Venray; Marieke van Kreij. Venray; Pim van Loon, Overloon; Maarten Lucassen. Ven ray; Bart Mein, Venray; John Mel- gert, Venray; Bart van Mill, Over loon; Stefan Minten, Venray; Anne Muijres. Venray; Steffan Mulders, Veulen; Pim Nauts. Meerlo; Han- neke Peeters, Oirlo; Rick Peeters, Venray; Dennis Peters. Venray; Kim Peters. Wanssum; Willeke Philipsen. Oirlo; Nina Pijls. Ven ray; Rianne Poels. Venray; Yvonne Poels. Merselo; Ruby Pothoven. Oostrum; Janneke van Rheden, Merselo; Janine Rongen, Venray; Nienke Runge, Oostrum; Fedde Sappelli. Well; Mieke Selten, Well; Bastiaan Stegen. Oostrum; Rob Stevens. Well; Mandy Tilleman, Ysselsteyn; Sharon van der Veen, Venray; Linda van Vegchel, Leu nen; Maaike Verstegen, Venray, Koen de Visser, Venray; Luke Vogelsangs, Merselo; Moniek Weerts. Overloon; Thomas Wils on, Venray; Larissa van Winden, Venrav; Tamara Yapru. Venrav. GYMNASIUM Sanne Arts, Venray; Lucie van den Berg. Venray; Daan Bloemers. Venray; Kim Coppus, Holthees; Amelieke Cremers, Overloon: Anouk Ewals, Ysselsteyn; Stef Francken. Wanssum; Janine Frans- sen. Maashees, Sanne Geurts, Ven ray; Ingrid Herraets, Venray; Angelique van den Hoogenhof. Venray; Stefan Hudales. Venray; Bram Jansen, Leunen; Wouter Jan sen. Venray; Boy Janssen. Leunen; Kasper Janssen, Meerlo; Luuk Janssen, Venray; Janneke Jegen, Venray, Peter van Kempen, Ven ray; Fleur Kersten, Venray; Mar griet Kooistra, Venray; Aukje van Lierop. Venray; Charl Linssen. Venray; Jeroen Peeters, Merselo; Rick Philipsen, Venray; Fieke Ron gen, Oirlo, Dorieke Smedts, Oos trum: Marieke Toffolo, Venray; Claire Vrolijk, Venray, Ruben Zandvliet, Merselo. HAVO Femke Arts, Oostrum; Rick Arts. Well; Loubna Assakkali, Venray; Sandra Barten, Wanssum; Jeroen Beterams, Wanssum; Matthijs Beurskens, Venray; Rob Bis- schops, Venray; Stijn Blenk, Ven ray; Maren de Boer, Oostrum; Lars van Bommel, Venray; Wouter Born, Venray; Joost Bovee, Ven ray: Malou Buddiger. Venray; Moniek Classens, Veulen; Rik Classens. Oirlo; Willem Classens, Veulen; Steffy Clephas, Venray, Linda Cox, Ysselsteyn; Mieke Cuij- pers, Venray; Nicole Deenen. Wanssum; Anne Derks. Well, Christel van Dijck. Venray; Femke Dirkx, Veulen; Loes Eibers, Ven ray; Lisa Elfring, Venray; Job Euwes, Oostrum, Vivienne Faes- sen, Venray; Kelly van Gemert, Horst; Bart Gertzen, Venray; Floor Gloudemans, Oostrum; Manon Goosens, Heide; Joan Hoogma, Venray; Thanh Thi Huynh, Ven ray; Karin Janssen. Oostrum; San- der Janssen, Venray; Steef Jans sen, Oostrum; Mila Kakar, Ysselsteyn; Lowieke Kateman, Heide; Michelle de Klerk, Venray; Linda van Klooster, Venray; Danielle Koekkoek. Venray; Maai ke Koning. Venray; Ania Kreska, Venray; Anouk van Leeuwen, Venray, Jan Leijssen, Venray; Dean Liebregts. Maashees; Luuk van Lier. Venray; Loes van de Ligt, Venray, Jacqueline Limburg, Ven ray; Willem-Jan van Lipzig, Meer lo; Inge Litjens, Geijsteren; Tho mas Litjens, Leunen; Gerdien Lolkema, Geijsteren; Mark Lucas sen, Venray; Sanne Martens, Ven ray; Daisy Mertens, Venray; Tri stan Mulders, Venray; Babette van den Munckhof, Venray; Loek Nelissen, Venray; Noud Nelissen, Venray; Teun Nelissen, Oirlo; Anneka O'Brien, Venray; Robin de Pagter, Venray; Bram Peeters, Venray; Lennart Peeters, Oos trum; Wouter Poels. Venray; Elianne Rongen, Venray; Frank Roodbeen. Well; Sanne van Rooij, Venray; Rene Roording, Venray; Tim Rutten, Venray; Joshua Saam- ena, Venray; Tom Schenkels, Ven ray; Tim-Tijn Scherpenhuijsen, Merselo; Dirk Schmeetz, Venray; Stephan Schoenmakers, Venray; Anne Marie Simons, Well; Loes Smits. Venray; Sjef Smits, Venray; Fieke Spoler, Venray; Rob van Sundert, Venray; Margje Swinkels, Heide; Harm Timmermans. Wans sum; Marloes Tonen. Venray; Mar- tijn Veldpaus, Venray; Loes Ver- steegen, Venray; Koen Verstralen, Venray; Mieke Volleberg. Merse lo; Lieke Wajon, Venray; Wouter de Weert, Ysselsteyn; Jules Wij- ers, Venray; Michiel dé Wijs. Ven ray, Flint Williams, Maashees; Jen nifer Yapru, Venray; Marian van der Zanden, Heide; Ayse Zorali, Venray; Elke van Zuijlen. Well. BASISBEROEPS VOERTUI- GENTECHNIEK Tom Achten. Venray; Nick Aenge- nend, Venray; Bart Bekkema. Ven ray; Nicky Claessens, Oostrum; Sven Emonts, Castenray; Jan Gie- len, Wanssum; Tom Gielen, Horst; Nick Gommans, Oostrum, Kevin Goorts, Venray; Job Goumans, Venray; Fardin Hakimi, Venray, Frank Jakobs, Melderslo; Thomas Janssen, Venray; Tim de Klein, Venray; Maikel Pauwels, Seven- um; Freek Sanders, Sevenum; Koert Swaagman. Venray; Richard Wennekers, Maashees; David de Wolff, Venray. BASISBEROEPSGERICHT ADMINISTRATIE Suzana Berisha. Venray. Bob Bos hoven, Venray; Elvir Gakovic, Venray; Tareq Gieling, Venray; Nadeem Ilahibaks. Venray; Yunus Karabulut. Venray: Gregory Mard- jani, Venray; Melanie van Mil, Venray; Layla Nouamani, Venray; Gino Rosolino, Venray; Patty Smits, Venray; Rob Swinkels, Ven ray; Kees Wegh. Leunen; Linda Wijers, Venray; Yi Yang, Blerick. BASISBEROEPSGERICHT BOUWTECHNIEK Bart De Bruijn, Venray; Tom Direks, Oostrum; Dave Gerritsen, Oostrum; Andy Hendriks, Venray; Kyle Kooter, Venray, Jimmy van de Laar, Venray; Ruud Pennings. Venray; Tim Roelofs, Venray; Leon Vermeulen. Venray; Pieter van de Water. Blitterswijck BASISBEROEPSGERICHT LANDBOUW N.O. Sabrina Arts. Blitterswijck; Lian Boer, Venray; Sabrina van Duijn, Erp; Niek Gielens, Heide; Johan Hoedemakers, Merselo; Tom Ker- stens. Leunen; Yvonne van der Putten, Broekh'vorst BASISBEROEPSGERICHT METAALTECHNIEK Michel Hendrix, Leunen; Randy Mos, Venray; Marvin Scholtz, Ven ray; Wensly Stoc, Venray. BASISBEROEPSGERICHT ZORG WELZIJN Claudia Creemers. Venray; Sasha Diender, Veulen; Wendy Faassen. Venray; Radiye Gul, Venray; Mar jolein Hoex. Holthees; Joella Jans. Well; Romy Kusters. Venray; Mary Oluwatayo, Oostrum; Stephanie Soto Santizo. Venray; Patricia Stra- ting, Venray; Marzia Tuhidi. Ven ray; Ozlem Turkan, Venray. BASISBEROEPSGERICHT ZORG EN WELZIJN Sanne Arts, Venray; Linda Assen. Venray; Lennie van Asten, Yssel steyn, Najat Azarfane, Venray; Cynthia van der Burgt, Venray; Wanda van den Bussche, Oos trum; Elke de Cock, Well; Kathy van Dam, Venray; Sanne van Els, Merselo; Chantal Fakkeldij, Oirlo; Wendy Gielens. Venray; Petra van Hees. Leunen; Debbie Hellegers, Leunen; Annette van Hoof, Ven ray. Ellen Janssen. Leunen; Jenny Kessels, Venray; Renske Koenen. Venray; Anneke Langenkamp, Leunen; Esther Loonen, Venray, Dominique Oosterwijk, Venray; Michelle Palmen. Venray; Femke Peters, Well; Sanne Peters, Wans sum; Adriana Rashiti, Venray; Rinske Reijnders, Oostrum; Paul de Rooy, Leunen; Sharon van de Sande, Wanssum; Shirley van Schaaik, Venray; Wendy Schatte- voet, Venray; Tamara Smith, Ven ray; Marieke Stevens, Leunen; Suzan van Tilburg, Merselo. GEMENGDE LEERWEG TECH NIEK Jeroen Janssen, Well; Jeroen Vink. Geijsteren. KADERBEROEPS VOERTUI- GENTECHNIEK Ronnie Classens, Vredepeel; Den nis Damen. Venray; Jan Derks, Venray; Guus Gielens, Heide; Mar- tijn Huijs, Venray; Mike van Kreij, Venray; Luuk Peeters, Meterik; Nicky Pelzer, Venray; Peter Ploeg makers, Venray; Lotte Voskes, Wanssum; Kenny Wolters, Well;. K ADERBEROEPSGERICHT ADMINISTRATIE Jan Beerkens, Venray; Veronique van den Beuken, Castenray; Adrie- Jella Beunder, Merselo; Roy Bos hoven, Venray; Derya Durgun, Venray; Bert van Elswijk, Venray; Nadine Eversteijn, Venray; Guus van Helden, Horst; Niek Heidens, Venray; Roel Kessels. Heide; Siebe Kleine, Venray; Sefa Kocyi- git, Venray; Vijekumar Lalbiharie, Venray; Abdellah Lbethioui, Ven ray; Thijs van Lierop, Leunen, Martijn Martens. Leunen; Stan van Merkestein, Venray; Harrie Messe- maeckers, Venray; Linda van Meurs, Maashees; Falco Minken, Wanssum; Ren, Nellen, Horst; Wout Poels, Blitterswijck; Jeroen Raaijmakers. Venray; Mahmoed Seifeddine, Venray; Sultan Sevin- di, Venray; Ozlem Sevindi, Ven ray; Tijs Tijmensen, Blitterswijck; Ricardo Trebini, Venray; Tim Wijnhoven, Venray; Valentina Zurapi, Venray. KADERBEROEPSGERICHT BOUWTECHNIEK Maikel Beerkens. Merselo; Ward Houwen, Venray, Tim Klaassen, Venray; Niek Van der Leeuw. Ven ray; Nick Litjens, Leunen; Sabrina Reijnders, Venray; Sander Verste gen, Venray; Robert Zegers, Mer selo. KADERBEROEPSGERICHT LANDBOUW N.O. Mireille van Es, Oostrum; Ellen Jansen, Holthees; Bart Linders, Smakt; Lianne Swinkels, Venray. KADERBEROEPSGERICHT METAALTECHNIEK Luc van den Berg, Leunen, Sjoerd Aan de Brugh, Venray; Nick van Houdt, Venray; Ties Teeuwen. Venray. KADERBEROEPSGERICHT ZORG EN WELZIJN Sanne de Boer, Venray; Chantal Bouten, Wanssum; Jordi Cheng-A- June. Venray; Selina Cleven. Ven rav; Adalina Djukic, Venray; Juul Duijkers, Maashees, Ellen Egel- meers. Ysselsteyn; Noortje van Galen, Venray; Fieke Hendrix, Wanssum; Monique Hendriks. Venray; Wendy Herens, Venray; Anouk Hubben. Maashees; Jamila Huijbers, Venray; Janneke Jacobs, Oirlo; Annemiek Jeuken, Venray; Jules Kraaijkamp, Venray; Pim de Krom, Venray; Loes Kupers, Ven ray; Ivette Lucassen. Venray; Malou Maas, Oirlo; Jochem Mager- mans, Oostrum; Sam Meijer, Ven ray; Eva Micliiels, Venray; Kim van Osch, Ysselsteyn; Sharon Pel zer. Venray, Marcella Pennings. Venray, Janine Pijpers, Blitterswij ck; Anke Poels, Venray; Kevin Rei jnders, Maashees; Wiljan De Ruij- ter, Meerlo; Loes Smets. Veulen: Brenda van Soest. Well; Izaura Stoutjesdijk, Venlo; Susan Swin kels, Venray: Veronique Theunis- sen. Well, Arne Thiesen. Blitters wijck; Marcha Verhoeven, Venray; Rob. Verlinden, Venray; Liset Vermazeren, Well; Hannen Vermeulen, Venray; Britt Voss, Venray; Kim Vullings, Leunen, Suzan Vullings, Venray; Lieke Wolters. Blitterswijck. THEORETISCHE LEERWEG Ahmed Ali, Venray; Vanisca Amat- karijo, Venray; Nouschka Ander- egg, Venray; Miriam van Antwer pen. Venray; Frank Arts. Leunen; Kellv Boom. Wanssum: Simone Boshoven, Venray; Lindy Bouten. Venray; Martijn Bouten, Venray; Monique Bouten, Venray; Annette Braak, Venray; Iris Broers. Venray; Pim Camps. Oostrum; Frank Clas sens, Veulen; Arno Clermonts, Leunen; Nathan Colin, Venray; Lenny Couriol, Leunen, Susan Couwenberg, Venray; Michel Creemers, Venray; Lysanne Cre mers, Smakt; Ellen Custers, Oos trum; Roxanne Decker. Venray; Robin Diesbergen, Venray; Biek van Dijck, Venray; Nanette Drost, Holthees; Danielle Engels, Oos trum; Richard Engels, Merselo, Marcel Franssen. Wanssum; Giel van Gend, Venray: Nieke van Gestel. Wanssum; Lieke Geurts, Venray; Paul Geurts, Leunen; Sandra Goumans. Oostrum, Ruud Groenen, Well; Liz de Groot, Ven ray; Rochelle den Haak, Venray, Nena van Hagen, Venray, Maarten Hazeu, Oostrum; Cecile Heidens. Venray; Yvon Hermans. Merselo; Marloes de Hoog, Venray; Pauline de Hoog, Venray; Sam Hortula- nus, Venray, Ilse Jacobs, Blitters wijck; Fieke Jansen, Leunen; Joep Janssen, Venray; Jorn Janssen. Leunen; Mimi Janssen, Venray; Kay Jochems, Venray; Robin Kali- singh, Venray; Jaap Kateman. Venray; Murat Kayabasi. Venray, Eva Koenen, Leunen; Tom Koop- mans. Ysselsteyn: Samir Lamham- di. Venray; Marlies van Lankveld. Venray; Peter Laurensse. Leunen; Jorn Limpens, Venray; Tom Lim- pens, Venray; Bas Linssen, Ven ray; Maartje van Meijel, Venray; Alexander Michiels, Venray; Dave Moorrees, Oostrum; Robbert de Mulder, Venray; Rowena Mulders, Venray; Zaineb Nejmi. Venray; Bea Nellissen, Oirlo; Frank Noy, Overloon; Zehra Okan, Venray; Monica Olieslagers, Broekh'vorst; Horia Ouchene, Venray; Frank Ouwerkerk. Leunen, Jacqueline Peeters. Venray; Kirsten Peeters, Oirlo; Toine Pel, Merselo; Cindy Peters, Ysselsteyn; Britt Pijls, Ven ray; Luke Pingen, Well, Elian Poels. Heide; Puk Poels, Oostrum, Esther Rademacher. Meerlo; Solange von Ranzow, Venray; San- der van Reeuwijk, Venray; Maaike de Ries, Blitterswijck; Justin van Rij. Venray; Brian Rijke, Venray; Miron van Rijswijck, Venray; Agneta Sabajo, Venray; Lukas Schraven, Venray; Daan Sch_tte, Venray; Hans Selten, Well; Andrea Smedoiu, Well; Bart Smets, Leu nen; Guus Smits, Venray; Jasper Smits, Venray; Lieke Spreeuwen- berg, Leunen; Mark van der Ster ren, Venray, Robin Stoks, Blitters wijck; Mahbod Tahsini, Venray; Lieke Theeuwen, Wanssum, Fieke Timmermans, Wanssum; Froukje Timmermans, Wanssum; Wendy Tissen, Oostrum; Dennis Usmany, Venray; Chantal Vermeulen, Ven ray; Josien Versteegen, Venray; Daisy van Vliet, Venray; Sanne Voesten. Oirlo; Danny van de Vorst. Venray; Job Vullings, Maas hees; Stefan Wijers, Well: Rob Wilms, Venray; Caroline van der Zanden, Heide; Marloes Zwitser- lood, Merselo Scholengemeenschap Stevensbeek te Ste vensbeek Geslaagden 1e tijd vak VMBO, Kaderberoepsgerichte leerweg: Oostrum: Chantal Aarts, Venray: Robin van Haperen, Tom Verstra- elen. VMBO (Theoretische leerweg): Venray: Aimee Fijen, Maryam Seb- bar; Oostrum: Marleen Custers. HAVO Venray: Lenneke Bouwmans. Stella Geerits uit Venray is aan de Pedagogische Academie De Kempel te Helmond geslaagd als volledig bevoegd leraar Basison derwijs met als specialisatie de Bovenbouw. is vooral populair bij onze kleine klanten', aldus supermarktma nager Bart Timmers. 'Zij ruilen 'koppiez' en 'lijffiez' op het schoolplein of via internet Om iedereen de mogelijkheid te geven zijn verzameling compleet te maken, organiseren we een ruilbeurs. De 'Oranje-koppiez &lijffiez' ruilbeurs bij Albert Heijn Venray vindt plaats op zaterdag 26 juni van 13.00 tot 16.00 uur. Super marktmanager Bart Timmers: 'Deze ruilbeurs is dé gelegenheid voor klanten om hun 'Oranje-kop piez lijffiez' verzameling com pleet te maken, ledereen van jong tot oud is van harte welkom!' De actie 'Oranje-koppiez lijffiez' bij Albert Heijn is een ware rage. Inmiddels zijn mil joenen 'koppiez' in omloop. Om klanten de mogelijkheid te geven hun verzameling compleet te maken, organi seert Albert Heijn, Hensenius- plein 7 in Venray op zaterdag 26 juni een ruilbeurs. Vanaf 1 juni jl. loopt bij Albert Heijn de actie Oranje-koppiez lijffiez'. bij besteding van elke 20 euro ontvangen klanten een 'Oranje- koppie' van één van de spelers of trainers van het Nederlands Elftal. De 'Oranje-koppiez' passen op vijf verschillende 'lijffiez'. Deze krij gen klanten gratis bij de aankoop van EK-actieproducten. 'De actie Dit artikel verschijnt in het kader van een landelijk project Verhalen van vriendendiensten. Het is het vijfde verhaal in een serie van zes. Er zijn in Nederland ongeveer 60 vriendendiensten. Vriendendien sten koppelen vrijwilligers aan iemand met psychische problemen. De koppels ondernemen allerdaagse sociale activiteiten zoals koffie drin ken. wandelen of andere uitjes Het contact is vriendschappelijk van aard. Om het werk van de vriendendiensten in de schijnwerpers te plaatsen en om vrijwilligers te werven, is het project Verhalen van vriendendiensten bedacht. Tien journalisten zijn een jaar lang vrijwilli ger en hebben tweewekelijks contact met hun 'maatje'. De journalis ten schrijven hierover in regionale kranten. Aan het eind van het pro ject verschijnt er een boekje met ervaringsverhalen van de tien vrijwilligers Hiermee wil het Trimbos-instituut bijdragen aan een goede beeldvorming over mensen met langdurige psychische proble men en laten zien hoe waardevol vriendendiensten zijn, voor vrijwilli ger en voor zijn of haar'maatje'. Wilt u zich aanmelden als vrijwilliger dan kunt u contact opnemen met Mieke Michels, coördinator maatjesproject Venray, tel. 0478- 527280. Voor meer informatie over het project Verhalen van vrienden diensten, kunt u contact opnemen met Sonja van Rooijen, werkzaam bij het Trimbos-instituut, tel 030-2971121 of per e-mail: srooijen@trim- bos.nl Ik ben onze afspraak op donderdag vergeten. Onze tweewekelijkse backgammon- avond via internet. Eén dag eerder nog aanwezig geweest bij de presentatie van het boek 'Meten met verschillende maten', ter gelegenheid van het lustrum van het Venrayse maatjesproject. Eén dag later ben ik druk bezig met wat gra fisch werk op de computer. Denk die avond totaal niet aan backgammon. Pas een paar dagen later betrap ik mezelf erop en bekruipt me het schuldgevoel. Een aantal weken daarvoor nog met mijn maatje over gehad. Of hij ook naar de boekpresentatie toe ging. Hij zou het nog even aan kijken. (door Geert van den Munck hof) Door de feestdagen (Hemel vaart en Pinksteren) werd ons vaste bezoek- c.q. backgammon- schema wat aangepast. We bespraken dat weken terug samen en gingen uitelkaar met de duide lijke afspraak dat we 27 mei via internet weer zouden backgam- monnen En dat ben ik op de avond zelf dus vergeten... Balen, Stichting Boeken Steunen Men sen, opgericht door Rotaryclub Venlo Maas en Peel en de Vincen- tiusvereniging Venlo, heeft voor de in januari 2005 te houden boe kenbeurs weer twee goede doe len gekozen Er waren negentien projecten ingediend, waaruit er twee zijn gekozen: De bouw en inrichting van een onderkomen voor de opvang van gehandicap te. veelal blinde kinderen in Lali- bela, Ethiopië Ingediend door de heer Ton van Reen van de stich ting Lalibela. Het tweede project is een straatkinderenproject in Cali Padre Pedro Pascual, een medebroeder van pastoor Bronne- berg, gaat in de wijk Alfonso Lopez op indrukwekkende wijze een dagopvang/ alfabetiserings project ontwikkelen. De overige projecten zijn ingelicht en lopen het volgend jaar weer mee. Om de beurs te steunen kunnen boe ken en grammofoonplaten ingele verd worden via telefoon 3735848. De politie heeft vrijdagavond rond acht uur een 39-jarige man uit Venlo aangehouden, toen hij met ongeveer 180 km/u op de A73 reed. Hij reed ter hoogte van de afslag Venray een politieagent voorbij, die op weg was naar zijn werk. Deze achterhaalde de man ter hoogte van de afslag Horst- Tienray. Daar constateerde hij dat de bestuurder ook nog eens niet handsfree aan het bellen was. Bij de afslag Grubbenvorst kon de agent de bestuurder staande hou den. Zijn rijbewijs is ingevorderd en er is proces-verbaal opge maakt. maar het is niet anders. Ik besluit alvast een mailtje te sturen. Komende donderdag zie ik Ron weer, en dan zal ik persoonlijk mijn excuses aanbieden. En toch is er dat schuldgevoel. Weten dat je iets hebt afgespro ken en dat niet bent nagekomen. Hoe moet je daar mee omgaan? Constateren en weer over tot de orde van de dag? Als dat zou kun nen... Maar zo werkt dat niet. Ik bedenk dat ik kan proberen om het van me af te schrijven. Want tenslotte schrijf ik over de ervarin gen die het maatje zijn met zich meebrengt. En dit is zo n erva ring... 'Goede wil die plaats heeft gemaakt voor 'foute actie'. Leg dat maar eens uit het verschil tus sen willen en doen... Het schiet me door het hoofd dat mijn definities van 'goede wil' of 'foute actie' bepalend zijn voor m'n schuldgevoel. Als ik 'met een andere maat zou meten' dan zou mijn gevoel heel anders kunnen zijn. Hoe je je voelt wordt mede bepaald door hoe je denkt. Ik baal van mijn vergeetachtigheid en voel me schuldig. Terwijl ik denk dat Ron best begrip heeft voor de situatie. Hij meet met zijn eigen maat. Als we elkaar zien, dan is dit gegeven wel recht te breien. De maten komen bij elkaar en zullen wel weer met elkaar overeen komen... De boektitel 'Meten met verschillende maten' is in dat opzicht dubbel toepasselijk. Vijf jaar Maatjesproject in Ven ray. Zestig van dergelijke projec ten in Nederland. Overal komen maatjes bij elkaar. Vrijwillig, Ongetwijfeld komen ze heel vaak met elkaar overeen en soms -met grote waarschijnlijkheid- ook niet Om allerlei redenen. Belangrijk in het contact is de wederzijdse acceptatie. Acceptatie van eikaars goede en minder goede dingen. Op basis van wederzijdse vrijwil ligheid. Noem het maar goede wil. Die ook soms plaats maakt voor een 'foute actie'. Hoe verve lend dat laatste ook is, toch hoort het erbij. Zoals je een ander zijn of haar fouten gunt, zo zal die ander dat toch ook jouw gunnen? Maar het blijft vervelend. En ik had misschien wel gewonnen met backgammon...heel misschien... SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u hierbij een overzicht aan v de bij burgemeester en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen Bouwlocatie Langstraat 61 Brugpas 27 Pavanestraat 62 Deurneseweg 144 Datum indiening 14-06-2004 15-06-2004 15-06-2004 15-06-2004 Werkomschrijving Reg.nr. vergroten woning bouwen berging ged. vergroten rundveestal met mestput plaatsen dakkapel oprichten agrarisch bedrijfsgebouw (lichte industrie) Twistweg 12a 15-06-2004 plaatsen opslagruimte Noordsingel 24 17-06-2004 oprichten appartementengebouw Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze bouwaanvragen liggen niet ter inzage bij onze afb ling Publieksdiensten. ba04025| ba040252 ba040253 ba040254 ksT .do ba040255 *a ba040256 Onderstaand treft u aan een overzicht aan van de bij burgemeester en wethouders van Venray 'irj komen sloopaanvragen. [ofi Hi am. Wl SDI. ac pi». am. Slooplocatie Deurneseweg 144 Veulenseweg 20 Datum indiening 15-06-2004 14-06-2004 Werkomschrijving; Reg.nr. ged. slopen bedrijfsgebouw slp040037 ged. slopen loods (dakconstructie) slp040038 Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze sloopaanvragen liggen niet ter inzage bij onze afd ne|, ling Publieksdiensten. ™- igi 101 asi ijl Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande bouwplannen/gebruiksverzoeken vrijstel! vo en/of bouwvergunning verleend. Bouwlocatie Oostsingel 32 Dorperveld 27 Ambachtstraat sectie C No. 105838 ged. Ballonzuil, sectie W no. 103 St. Apolloniastraat I Steegse Peelweg 18 Andeslaan 9 Verzenddatum besluit 15-06-2004 18-06-2004 16-06-2004 Werkomschrijving Reg.nr. vergroten woning ba040138 veranderen garage tot berging ba04021 twee tochtsluizen ba040150" ba040I52 ba040159 ba040l32p ba040136 10 6 >or an F Krci 16-06-2004 veranderen omgeving visvijver 16-06-2004 vergroten winkel 18-06-2004 verbouwen woning met berging 18-06-2004 zwembad Tegen bovenstaande verleende vrijstellingen en/of bouwvergunningen kunnen belanghebbenden! jL grond van de Algemene wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeesi g en wethouders, postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnenze weken ingaande de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens Ion de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indient onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. Burgemeester en wethouders hebben voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergunning verleend Bouwlocatie Verzenddatum Werkomschrijving Reg.nr. besluit Steegse Peelweg 18 18-06-2004 sloop t.b.v. verbouwen woning slp0400l6 Tegen bovenstaande verleende sloopvergunningen kunnen belanghebbenden op grond van de Algem jj ne wet bestuursrecht een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethoudei arc postbus 500, 5800 AM Venray. Dit bezwaarschrift moet worden ingediend binnen zes weken ingaan de dag na verzending of uitreiking van de beschikking. Tevens kan de Voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond worden verzocht, indien onverwijlde spoed dit vereist, een voorlopige voorziening te treffen. (in procedure) 'v Burgemeester en wethouders zijn in beginsel voornemens aan de volgende ingekomen bouwaanvrager~ en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.119.2 of 19.3 van de Wep£ op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woningwet, medewerking te verlenen. >p{ 0| Bouwlocatie Werkomschrijving Reg.nr. ]e, Kleindorp 15 vernieuwen schuine kapconstructie ba040167 |ao Nabij Bolerostraat verplaatsen van een wegkruis ba040127 fej Deurneseweg 73 plaasten zwembad ba040l9l. Kempkensberg 5 bouwen van een aantal bedrijfsruimten t.b.v. MC625 een Mestverwerkingsinstallatie annex loonbedrijf De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 25 juni 2004 geduren j weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze periode kunnen eventuele bedenkingen tegen het voornemen schriftelijk naar vJ worden gebracht. Bedenkingen kunt u sturen naar het college van burgemeester en wethouders, p bus 500, 5800 AM Venray. 191 Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 22 juni 2004 voor onderstaand bouw plan vrijstelling en bouwvergunning verleend. - het vergroten van een warenhuis aan de Boddenbroek 9 te Oirlo tnv H.G.G.M. Geurts, Bodder- broek 9 te Oirlo; Volledigheidshalve wijzen wij u op de mogelijkheid binnen zes weken ingaande de dag na verzendiij van deze bouwvergunning bezwaar te maken bij ons college, postbus 500, 5800 AM Venray. Teven kunt u, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een verzoek doen om voorlopige voorziening bij di Voorzieningenrechter van de Rechtbank, postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 10 juni 2004 De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De secretaris, P.M.H. Lucassen De genoemde meldingen en alle op de meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523333) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - M.A.M. Bos, Jan Poelsweg 12 te Ysselsteyn voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit hore ca-, sport- en recreatie inrichtingen milieubeheer aan de Jan Poelsweg 12 te Ysselsteyn; - Van Haren Auto Beheer BV, Eindstraat 44 te Venray voor het oprichten van een inrichting ingevolge het Besluit voor motorvoertui gen milieubeheer aan K» zersveld ongenummerd Venray. De meldingen kunnen worde ingezien van 24 juni 2004 tot en met 8 juli 2004 (2 weken) in hei gemeentehuis. Venray, 24 juni 2004 Burgemeester en wethouder van Venray, namens dezen hoofd afdeling Wonen en Wef ken, drs. M.P.A. Claus

Peel en Maas | 2004 | | pagina 20