organiseert sterk bezet jeugdtoernooi 7000 euro voor Stichting KiKa Sportnieuws -info "De voetballertjes zijn enorm gedreven" OTTO Jos Verhaegh wint opwarmpool :i 1 Competitie-indeling HVC/Taxi Verstraaten Nederlands kampioenschap matchplay Honkballers slaan terug TV Ysseisteyn WÊtlÊÊÈÊÈÊItÈf SVV Veteranen Opening voetbal kooi SV Merselo SV Ysseisteyn Ruilbeurs SV Leunen De Piëlhaas ina PEEL EN MAAS Donderdag 24 juni 2004 - Pagina 1' i. Op zaterdag 3 juli is sporthal De Wetteling het decor voor het eer ste ESG jeugdfiitsaltoernooi voor spelers onder negentien jaar. Naast het talententeam van TVF OTTO nemen nog zeven andere jeugdploegen deel waaronder de gerenommeerde Belgische club FP Houthalen Genk dat in de hoogste klasse speelt. Begin dit jaar ontstond bij Hans van den Bekerom en Jos van Gerven het idee een jeugdtoernooi te organise ren. "We vonden dat we iets meer moesten doen om het jeugdzaalvoet- bal in de regio te promoten. Via een coachdag van de KNVB kende ik al een aantal clubs die ook met een jeugdtak bezig zijn", vertelt Jos van Genen. "We wilden ook een kwalita tief goed toernooi en de meeste clubs igeerden direct enthousiast." De acht clubs zijn verdeeld in twee mies van vier. In poule A zitten TVF OTTO. FCH Decora/Houkes uit Heer len. SCWM en het bekende Fermonia Boys uit Roermond dat al jarenlang in de ere divisie speelt. SCWM is een segioteam uit de omgeving van Sit- ird/Geleen Poule B bestaat uit leijers Geleen, Niumaga uit Wijchen, ireamboys/Rubalas en FP Houthalen ienk Dreamboys/Rubalas is een mul ticulturele zaalvoetbalvereniging uit Rotterdam/Schiedam. De club uit het Rijnmond-gebied zegt graag een keer naar Venray te komen om de krach ten te meten met teams uit de zuide lijke regio. Het scholierenteam van FP Houtha len Genk geldt als een van de grote favorieten want de ploeg werd onlangs kampioen van België TVF OTTO besteedt veel aandacht aan haar jeugdafdeling. Omdat de KNVB geen jeugdcompetities meer organiseert bestaan de meeste zaal voetbalclubs louter uit senioren teams. TVF OTTO is een uitzonde ring. Coach Jos van Gerven en leider Hans van den Bekerom zien de jeugd afdeling als basis voor het latere suc ces. Van Gerven is ook trainer-scout van het KNVB-jeugdfutsal in het dis trict Zuid II. Afgelopen seizoen train de het TVF OTTO-team van jongens van zestien en zeventien jaar een keer per week en speelde enkele oefendu els De meeste talenten stromen komend seizoen door naar de senio ren. Van Gerven gaat nu aan de slag met een nieuwe lichting van spelers vanaf veertien jaar. Oud-coach Leon Verhorevoort is aangetrokken als jeugdcoördinator. Het huidige team bestaat uit de keepers Rick Jacobs en Joep Linssen De opwarmpool van café De Tijd voor de Europese voetbalkampioenschap pen is gewonnen door Jos Verhaegh. Hij had de hele Oranje-selectie goed gera den en mocht de sponsorprijs in ontvangst nemen uit handen van Ger Schlooz van Sport-lnn in Venray (zie foto) en de spelers Bastiaan Bouwsema, Mahbod Tahsini, Gert-Jan Spee, Frank Minten, Tim van den Bekerom, Gijs Philipsen, Mark Christiaans en Mohammed Salhi. Vijf spelers van TVF OTTO kwamen uit voor het dis trictsteam van Zuid II dat succesvol was tijdens de Nederlandse kam pioenschappen in Geleen en Veldho ven. De geselecteerde spelers volg den ook eens in de twee weken op zondagochtend een districtstraining in Roermond. Het wordt op 3 juli een lange voet baldag vöor de acht teams. Na de ope ning van het toernooi spelen tVf OTTO en FCH/Decora Houkes om 10.00 uur het eerste pouleduel. Iede re wedstrijd duurt twintig minuten en de poules worden in een halve com petitie afgewerkt. De vier kruisfinales beginnen om 15.00 uur en de aftrap van de echte finales is om 16.40 uur met het duel om de zevende en acht ste plaats. De wedstrijd om de vijfde en zesde plaats start om 17.05 uur en de kleine finale staat gepland op 17.30 uur. De grote finale begint om 17.55 uur waarna direct de prijsuitrei king volgt. De wedstrijden worden gefloten door de KNVB-arbiters Leo Alards, Math van den Bekerom en Piet Strij- bosch. De presentatie is in handen van Per Lenssen. De KNVB heeft een stappenplan opgesteld dat moet leiden tot de her invoering van een jeugdcompetitie in 2006 of 2007. "Het probleem is dat er zo weinig clubs een jeugdafdeling hebben", stelt Van Gerven In Lim burg zijn het alleen TVF OTTO. FCH Decora, Meyers Geleen en Fermonia Boys. "Met vier teams kun je nog geen competitie spelen. Ik vind eigenlijk dat alle clubs die hoofdklasse of hoger spelen verplicht een jeugdtak zouden moeten hebben." Met de organisatie van het toernooi op 3 juli hoopt TVF OTTO het jeugd- futsal een impuls te geven. ESG, de exploitant van sporthal De Wetteling, is de hoofdsponsor die de prijzen en een lunch voor alle teams en begelei ders verzorgd. Nabij de sporthal wordt een grote tent neergezet. Er is ook een VIP-ruimte voor bestuursle den en andere genodigden. Jos van Gerven vindt het van belang dat de verenigingen goede contacten onder houden. Zo neemt het jeugdteam van TVF OTTO in december deel aan een groot toerftooi in het Belgische Genk. Uitslag: SW-Melderslo 1-1 Programma zaterdag 26 juni: SW-Merselo 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. lo Jubileum Bowlingvereniging Venray Bowlingvereniging Venray vierde vorige week feest in verband met het 25-jarig bestaan. De al een jaar gele den in het leven geroepen feestcom missie heeft een heel programma samengesteld en zich ten doel gesteld om met diverse activiteiten een goed doel te steunen Uiteindelijk werd gekozen voor de Stichting KiKa, een stichting die zich inzet om vja finan ciële middelen het lijden van kinde ren met kanker te genezen of dat lij den te verlichten Er werden acties opgezet om geld in te zamelen bij de plaatselijke middenstand en de bedrij- ven en ook om prijzen beschikbaar te krijgen voor de te houden tombola en het Rad van Fortuin, r Ook op sportief gebeid werd het oi een en ander georganiseerd. Het bow- .iingtoernooi voor de Senioren werd gewonnen door Eric Wong met Toos Janssen als tweede en Toon Fleurkens als derde. De Jeugdafdeling had haar eigen toernooi, dat gewonnen werd door Liike Verhoeven, die gevolgd werd door Lars Lenssen en Richard 'i .Addae. Daarna gaven vier dames en twee heren van de Nederlandse Bow lingselectie een bowlingdemonstratie en gaven later aan een aantal jeugdle den nuttige aanwijzingen om hun spel te verbeteren. Aansluitend werd de strijd tussen de beste acht 50-plus- sers en eenzelfde aantal jeugdleden in het voordeel van de jeugdspelers beslist, al was senior Hay Joosten indi vidueel de beste. De reünie op donderdag bracht veel oud-leden terug naar de Oos- trumse bowlingbanen om hun oude teamgenoten weer eens te ontmoeten en tevens werden 19 leden gehuldigd met hun 25-jarig lidmaatschap. Het feest der herkenning werd opgeluis terd door de VEGE-band De vrijdagavond was aangewezen als de jaarlijkse feestavond, die werd opgeluisterd door een voortreffelijke line-dancegroep en het muzikale kwartet uit Kerkrade, de Schaam- schotten, dat in no time de hele bow ling op htm kop zette. De altijd-prijs- tombola draaide op volle toeren en velen probeerden hun geluk te beproeven bij het Rad van Fortuin en de KiKa-beertjes vlogen als warme broodjes over de toonbank. Op zaterdag trad de Flavourband op voor en na de wedstrijd Nederland Tsjechië en weer draaiden het Rad en de tombola op volle toeren. Op zondag werd de feestweek besloten met een brunch voor de leden en him aanhang en muzikaal werd de stemming, die de hele week al prachtig was, er in gehouden door de Oastrumse Zangkompenei en de Eikenhofkapel. Het absolute hoogtepunt van dë feestweek was de overhandiging van de symbolische cheque aan een verte genwoordigster van de Stichting KiKa, die met stomheid werd gesla gen, toen zij het bedrag hoorde en zag, namelijk 7000,00 euro. Ook de verkoop van de KiKabeertjes was met een bruto-opbrengst van 2100.00 euro een grandioos succes. Veel dank was er voor de jubileum commissie, die zeer tevreden kan terugkijken op een heel geslaagde week en voor Jo en Heriga Mager- mans, de exploitanten van Restaurant Bowling Venray, die een zeer belang rijk aandeel hadden in het welslagen van deze feestweek, die nog lang in de herinnering zal blijven voortleven. Zaterdag 26 juni vindt om 15.00 uur de officiële opening plaats van de nieuwe voetbalkooi in Brukske, gelegen naast de hal van de Red Stars. De opening wordt gedaan door wethouder Mathieu Emonts die op ludieke wijze de kooi zal openen. Tevens staat er voor deze dag een straatvoetbaltoernooi gepland in de kooi dat duurt van 14.00 tot 17.00 uur. De organisatie van dat toernooi is in handen van zaalvoetbalvereni ging HVC/taxi verstraten en de gemeente Venray. Tevens zal ook tafeltennis vereniging Red Stars de deuren openen voor belangstellen den. Verder wordt er die middag ook een deraonstratietraining gegeven door een knvb-jeugdselectie zaal voetbal. Programma zaterdag 26 juni: SW-Merselo Vet. v. 16.00 Korfbal Voor de aspiranten en junioren (Oran je Wit) is er op 1 juli a s. van 19.00 tot 19 30 uur ruilbeurs in de kantine van Leunen. Verdere info bij Willie van Osch. De training voor de Senioren 1 en Midweek begint op woensdag 18 augustus om 19.00 uur. De trainingsdagen en -tijden voor de jeugd worden nog bekend gemaakt. Jubileum korfbalclub 4 september a.s. jubileum korfbal club. Denk de aanmelding voor het toernooi, de wedstrijd en de BBQÜ Uitslag: Hegelsom-Ysselsteyn Vet. 3-5 Programma zaterdag 26 juni: Bevo-Ysselsteyn Vet. v. 1415 Alle Spelers. Hierna volgt de zomerstop. 1 juli van 19.00 tot 19 30 uur in de kantine Ruilbeurs, Korven kopen. Gevonden voorwerpen. Ruilbeurs Kun je zelf niet naar de ruilbeurs komen maar heb je nog 'n rokje, oranje shirt of voetbalschoenen thuis liggen dat je wilt verkopen, dan kun je deze vóór 30 juni inleveren bij H. Swinkels, Trijnestraat 3, dan proberen wij deze voor jou te verkopen. Korfbal anders Er zijn kinderen die iets kwijt zijn geraakt tijdens korfbal anders. Heb je per ongeluk iets teveel mee naar huis genomen, lever dit dan in bij Henriët- te Swinkels, Trijnestraat 3 Leunen., dan kan dit 1 juli in de kantine weer opgehaald worden. Foto's van Korfbal Anders zijn op het begin van volgend seizoen te zien en te bestellen. Bericht hierover volgt t.z.t. Leiding seizoen 2004/2005 Voor enkele jeugdteams zijn we nog op zoek naar leiding/begeleiding. Wil jij de jeugd helpen, zodat ook zij kunnen korfballen! Neem dan contact op met Wies Loonen, tel. 589451 Korven kopen We hebben 12 korven in ons bezit, die verkocht worden voor 15,- euro per stuk. Deze kunnen op deze avond betaald en meegenomen worden. 19-30 uur voor senioren 1 en 2 Bespreking over het volgend seizoen. Anjo Coppus voetbaltrainer op Amerikaanse zomerkampen i k k- 1 Begin juli vertrekt Anjo Coppus (28) uit Venray naar Amerika om voor de derde keer mee te werken aan de zomerkampen van Euro- tech International. Zes weken combineert hij een welverdiende vakantie met zijn passie: voetbal len. De geboren en getogen Venraynaar Coppus is al vanaf zijn zesde levens jaar bezeten van voetbal. Hij doorliep de jeugd van SV Venray, speelde enkele jaren in het tweede team en nog een paar seizoenen in een lager vriendenteam. De gymleraar aan het Udens College in Uden trainde daar naast jarenlang jeugdelftallen van de Venrayse voetbalvereniging. Coppus, afgestudeerd aan de Sport Hoge school in Tilburg en in het bezit van het trainersdiploma 3, kwam enkele jaren geleden in contact met de Ame rikaanse organisator van voetbalkam pen, Eurotech International. "Ik was klaar met mijn studie en wilde eigen lijk gaan reizen toen ik op een pamf let op school zag waarop ze trainers zochten voor zomerkampen in Ameri ka. Ik heb me aangemeld en ben op de bonnefooi gegaan. Dat was in 2001, ik wist helemaal niet wat me te wachten stond." De thuishaven van Eurotech International is Newport News, in het oostelijk deel van de sta tes. Het oosten en midden van Ameri ka is dan ook zijn werkgebied, van Chicago tot. New Orleans en Virginia Beach, een gebied zo groot als Euro pa. "Tijdens de zomermaanden strij ken 60 tot 70 coaches uit alle delen van de wereld neer in Amerika om .voetballes te geven tijdens deze zomerkampen. Brazilianen, Argentij nen, Nederlanders, Tsjechen, noem maar op. Allemaal trainers met voet balervaring die hun kennis overdra gen op de Amerikaanse jeugd." VOETBALCLINICS Eurotech International bestaat tien jaar en is geen kleintje als het gaat om het organiseren van zomerkampen. In het land waar basketball, American Football en 'honkbal de boventoon voeren is voetbal nog steeds een 'klei ne sport'. "Maar wel eentje met enorm veel potentie", zegt Anjo Cop pus, "Voetbal groeit enorm hard in Amerika, alleen wordt er op televisie nog te weinig aandacht aan besteed. De mensen kunnen zo te weinig oppikken van het spelletje. Het tac tisch inzicht ontbreekt vaak nog, van de ruit of 4-3-3 heeft men vaak nog nooit gehoord. De zomerkampen zijn daarom een schitterende manier om de kinderen het voetballen bij te brengen." Zaalvoetbalclub HVC/Taxi Ver straaten, uitkomend in de landeüjke eerste divisie B, treft komend seizoen vier nieuwe tegenstanders. Uit de hoofdklasse van Zuid II promoveer den kampioen ZW D'n Diek/Bos- scherveld en via de nacompetitie Arcan Beide teams zijn afkomstig uit Maastricht. ZVB/Tupamaros uit Etten- Leur is na zeven jaar weer terug op landelijk niveau. De club greep de titel in de hoofdklasse van Zuid I Het tweede team van FC Niumaga is de vierde nieuwkomer. De hoofd macht van de Wijchense fusieclub degradeerde uit de ere divisie en is Voor de 16e keer wordt - in nauwe samenwerking met PGA Holland - op de prachtige baan van Golf- en Count ryclub Geijsteren - het Nederlands kampioenschap matchplay voor pro fessionals georganiseerd. Na de suc cessen van de afgelopen jaren werd dit toernooi recentelijk door de NGF als een klassieker gekwalificeerd en ook dit jaar zullen 64 heren en 12 dames (deze parallelle titelstrijd op een locatie is uniek in Nederland) weer strijden om het nationaal Kam pioenschap en het verder verhoogde prijzengeld van 31-000 euro. De win naars van 2003 waren respectievelijk Niels Kraay (NL.h) en Rica Comstock (USA/d). Belangstellenden die in een mooie omgeving en in een gastvrije ambiance willen genieten van het spel van de beste golfprofessionals van Nederland zijn van harte welkom op golfclub Geijsteren. Gedurende alle dagen is de entree gratis en is ook het gerenoveerde clubhuis met het gezellige terras voor iedereen geo pend. De wedstrijden beginnen don derdag 24 juni om 08.00 uur, vrijdag 25 juni om 08.30 uur en zaterdag 26 juni starten rond 15.30 uur de finales. Vrijdag en zaterdag .kunnen alle bezoekers (zowel golfers als niet-gol- fers) deelnemen aan de Putt van 500 euro. Met een kleine bijdrage bestemd voor een goed doel heeft men de kans - door het maken van een eenvoudige puft - om 500 euro te winnen. - Zaterdag 26 juni begint om 10.30 uur een Pro-Am wedstrijd waarin ongeveer 28 teams (telkens een pro fessional en drie amateurs) strijden om de eer en de prijzen. Aan deze Pro-Am hebben ook dit jaar weer enkele prominenten en bekende Nederlanders uit de wereld van poli tiek, sport en TV toegezegd te komen zoals Ivo Niehe, Jaap Mulders, Charles Taylor, Anthonie Kamerling en Isa Hoes. Om 16.00 uur is er een shoot out, een korte wedstrijd over drie holes met zes bekende Nederlanders die het opnemen tegen vier professio nals. Eveneens op zaterdag organi seert de Classic Static Show voor de vijfde keer een show van oldtimers tij dens dit Nederlands kampioenschap. Dit keer wordt een korte autorally door het Limburgse en Brabantse land georganiseerd van twaalf vooroorlog se Fords, in het kader van het 100- jarig bestaan van Ford Nederland. Matchplay is wat golfspel betreft het meest pure spel dat bestaat, een gevecht van man tegen man/vrouw tegen vrouw. Dit is ook de reden waarom er op de finaledag nog een aantal hiervoor omschreven extra evenementen worden georganiseerd Uiteindelijk wordt de dag afgesloten met de twee genoemde gevechten. ingedeeld in de eerste divisie C waar in ook het reserveteam uitkwam. Omdat twee teams van dezelfde ver eniging niet bij elkaar in één poule mogen staan is FC Niumaga 2 overge heveld naar de eerste divisie B. De vier nieuwelingen nemen de plaatsen in van kampioen KW/Peter Langhout en de degradanten ZW De Kilo, ZVB Graus Bouw en JSB. De nieuwe competitie start op vrij dag 3 september- In de week daar voor wordt de eerste bekerronde afgewerkt. Indeling eerste divisie B Arcan D'n Diek/Bosscherveld ESZW/Totelos FCH/Decora Houkes HVC/Taxi Verstraaten Dons Nefkens Malabata Meijers Geleen FC Niumaga 2 ODVA'ema OS/Alwako R&R Cibatax Sport Peti ZVB/Tupamaros Zomeravondcompetitie 2004 Vrijdag 25 juni wordt in café De Piël haas de vierde wedstrijd van de Zomeravondcompetitie gehouden. Er worden negen wedstrijden gehou den. Deze zijn 25 juni, 9 juli, 23 juli, 6 en 20 augustus en 3 september. De finale wordt gehouden op 17 septem ber. Aan deze dartwedstrijden kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur. Dit kan ook telefonisch, tel. 582187. Het toernooi begint uiter lijk om 20.30 uur. De wedstrijden worden gehouden in café De Piëlhaas aan de Eindstraat. Whiskeydarten Zaterdag 26 juni wordt in café De Piëlhaas weer het Whiskeydarten gehouden. Aan dit toernooi kan ieder een deelnemen. Inschrijven kan tot 20.15 uur op tel. 582187. Het toer nooi start om 20.30 uur. De zomerkampen betekenen voor de Venraynaar niet lekker luieren aan het strand en in de zon. Want het is ook keihard werken. In voetbalclinics van enkele uurtjes geeft hij vijf dagen per week les aan kinderen in de leef tijd van 4 tot en met 18 jaar. "Het zijn voornamelijk kinderen van de plaatse lijke voetbalclubs die zich inschrij ven." De mentaliteit van de voetbal lende jeugd is niet te vergelijken met die van de Nederlandse voetballertjes. "Ze zijn allemaal heel netjes opge voed. En heel leergierig. De jeugd heeft die typisch Amerikaanse menta liteit om de beste te willen zijn. En daar steken ze al hun energie inj Als ze iets doen, doen ze het goed. De Amerikanen hebben een sportmenta- liteit waar niemand aan kan tippen. Ze zijn zo gedreven." Dribbelen, passen, afwerken, spel vormen, de kinderen krijgen alle facetten van het voetbalspel bijge bracht. "Het belangrijkste zijn de basistechnieken, want er doen ook kinderen mee die soms voor de eerste keer een bal aanraken. Ook daar moet je rekening mee houden. Bovendien doe ik zelf ook ontzettend veel erva ring op. Je krijgt te maken met trai ners uit andere landen, Brazilianen, Duitsers, Italianen, Schotten, met andere oefenstof en een andere kijk op het voetbal. Daar word je niet stommer van en leer je alleen maar van." KASTELEN Amerika is en blijft het land van de onbegrensde mogelijkheden. Ook d ervaring heeft Coppus na twi zomerkampen inmiddels in zijn bag ge. "Je leeft bij gastgezinnen met hi zen als kastelen. Iedereen lijkt wel 1 van een golfvereniging. En meidt van 16, 17 jaar komen met een wit Chevrolet Cabrio naar de training. D is ook typisch Amerika." Net als h afleggen van onmetelijke afstande Coppus verblijft vijf dagen lang c een plaats om in het weekend te vt kassen. Tijdens een eerder zomt kamp legde hij met een auto in tic weken tijd 16.000 kilometer af heb meer van Amerika gezien d; veel Amerikanen. Maar dat is oc meteen met mooiste van de zomt kampen. Ik ben met mijn hobb voetbal, bezig, vier vakantie en z ook nog heel veel van een fantastis» land." Wanneer hij in augustus na Nederland terugkeert, liggen we twee nieuwe uitdagingen op hem wachten. Bij de jeugd van SV Venr blijft hij een D-elftal trainen en daj naast gaat hij aan de slag als traint coach van de dames van Festilent Zeeland. Toekomstplannen heeft 1 meer dan genoeg. "Als voetbaltrain streef ik naar het hoogste. Maar d; blijf je toch afhankelijk van veel faci ren. Ik probeer in ieder geval een hoog mogelijk niveau te bereiken. 1 waar de grens ligt. dat is afwachte Ik zie wel wat de toekomst brengt, ga eerst weer heerlijk genieten Amerika", aldus de fervente Ajax-su porter. De honkballers van Red Caps Ven ray hebben hun thuiswedstrijd tegen Starlights uit Schijndel (de nummer twee op de ranglijst) verdiend met 15- 9 gewonnen. Zeven weken geleden troffen de ploegen elkaar in Schijndel alwaar de Venrayse ploeg nipt met 16-14 in Schijndel verloor. In de eer ste inning kwamen de Venrayse heren door een paar veldfouten meteen op een 0 - 4 achterstand. In de daarop volgende inningen was het voor beide teams moeilijk om tot sco ren te komen totdat de Venraynaren overgingen op het korte werk. Met een paar goed geplaatste stootslagen en agressief honklopen namen de Red Caps Venray spelers een voorsprong die zij uiteindelijk niet meer uit han den zou geven. In de zesde innii moest Red Caps Venray pitch Patrick van Fessem het hoofd buigt na een paar Schijndelse honkslage Vervanger Dennis Berkhout hield h hoofd koel en gooide de wedstri rustig uit. Door deze overwinnii kwamen de Venraynaren weer ten op de derde plaats met slechts 2 pi ten achter Schijndel. De softbal dames blijven ondan hun nederlaag tegen Nuenen/Stu koploper in de vijfde klasse G. I dames die met slechts acht person> afreisden naar Nuenen hadden nit in te brengen tegen de nummer tw van de ranglijst: 124 Komende we mogen de dames rust houden. Zondag 11 juli wordt het gezellige Zomer Toernooi in Merselo/Oirlo-Cas- tenray gespeeld. Je kunt je opgeven met partner tot en met 28 juni. Even een telefoontje naar Lianne (541753) met vermelding van naam. leeftijd en groep is voldoende. Groep A mini's 7-8-9-10 jaar; Groep B beginners 9-10 jaar; Groep C 11-12 jaar; Groep D 13-14 jaar; Groep E 15- 16 jaar; Groep F 17-18 jaar. In de week van 12 t/m 18 juli worden de Profile Juwett Deume 40+ en 50+ clubkampioenschappen gespeeld. En niet zoals eerder vermeld een mix- toernooi! Afhankelijk van het aantal inschrijvingen wordt het toernooi over de week verdeeld. In verband met de leeftijd zullen we proberen de wedstrijden zo veel mogelijk te sprei den. Alle senioren leden van 40 jaar of ouder kunnen zich hiervoor inschrijven middels de inschrijfkaar- ten in de kantine. Je kunt je slechts inschrijven voor 1 categorie. De inschrijfkaarten kunnen t/m zondag 4 juli a.s. ingeleverd worden in de b in de kantine. Natuurlijk kun je je o< middels onze website, www vss steyn.com/tvy, inschrijven H inschrijfgeld bedraagt 1.50 euro p persoon. Voor meer info: Kristel G len, tel 06-50265794. Zondag 11 juli wordt het Beginne /Introducétoernooi gespeeld. A senioren leden kunnen voor dit toi nooi inschrijven met een partner, c liefst geen lid is van onze verenigii en zelfs nog nooit hoeft te hebb getennist. De ideale gelegenheid c een keer een balletje te slaan. Ond beginners verstaan we tennissers ir minder dan 2 jaar tenniservaring. kunt inschrijven als mix/dubbel m dels de inschrijfkaarten in de kantir Natuurlijk kun je je ook middels on website, www.ysseisteyn.com/t\ inschrijven. De inschrijfkosten bed gen 1,50 euro per persoon. 1 inschrijving sluit op zondag 4 juli. 1 organisatie is in handen van Marle en Kristel.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17