JEK motorcross 125 cc op De Peel NK modelstockcars in Venray Sportnieuws -info Bridge Sjoelers winnen Limburg Bokaal Tennisclinic van wereldsterren Fraaie tweede plaats Erica van Well Autocross in Overloon Motorcrossers Regio Venray MTC 2004 you 't Alvertje Bowlen Jeugdbowlen Red Caps Korfbal KHBV Diana Peelrunners AV Venray De roerdomp ia PEEL EN MAAS Donderdag 10 juni 2004 - Pagina 19 Zondag 13 juni wordt op circuit De 'eel de Nederlandse editie om hét ropees kampioenschap motorcross 125cc verreden. De wedstrijd wordt verreden onder auspiciën van Motor sport Organisatie Nederland (MON). Deelnemers uit tien landen zullen de strijd aan gaan voor de kampioens- punten. De favorieten zijn natuurlijk de eigen rijders liit Nederland en de zuiderburen uit België De uit Roer mond afkomstige Davy Janssens moet 'zéker in staat worden geacht om in Venray een ere plaats te behalen. Davy rijdt niet alle wedstrijden voor Het ÊK maar zal in Venray gaan voor de dagzege. In de tussenstand staat Bengt Laermans uit België aan kop. Gevolgd door Jan Laurijssen (B) en Rob Clitheroe (GB). In de eerste EK wedstrijd in België Rende de Nederlandse ploeg veel tegenslag. Herman Hylkema kwam twee maal op een tweede plaats lig gend ten val. Hij zal zich dan ook in Venray zeker willen revancheren. Het feit dat circuit De Peel niet echte Hol- tmds-zand is maakt dat de buitenland se deelnemers zich ook thuis voelen op De Peel. Ook de deelnemers uit Groot Britanie, en de Tsjechische Republiek moeten in Venray punten kunnen pakken. Maar ook Daniel Huser uit Zwitser- Isndis niet kansloos voor een hoge eindklassering. Diverse buitenlandse rijders zijn bekend met het Peel cir cuit doordat zij in het verleden heb ben deelgenomen aan het Int. Jeugd weekend in Venray. Ook dit jaar wordt dit evenement in Venray gehouden en wel op 17 en 18 juli MCC Venray heeft het circuit voor deze wedstrijd speciaal aangepast zodat de rijders nog hoger en verder zullen springen. Dit alles zorgt dat het publiek gegarandeerd spanning en spektakel te zien zal krijgen De wed strijd zal om 12.30 uur officieel geo pend worden door wethouder Ruv- ten van de gemeente Venray. De 125cc klasse is de klasse van de jonge honden strijd zal er geleverd worden totdat de fïnishvlag valt. Geen meter geeft men cadeau aan een ander. Veel spanning en sensatie mag men ver wachten van deze klasse. Naast de EK rijden de 500cc Inters een NK wed strijd. De lokale favoriet Maarten van de Aa zal veel punten mee naar Oirlo willen nemen Maar Onno van Lier (Roermond) en Marco Langenbach (Apeldoorn) zijn de kanshebbers voor de eindze ge. In deze klasse verder veel regio rijders zoals Marco Classen (Casten- ray), Jeroen Bergs (Swalmen) en Ger Huys (Baarlo). In deze klasse komen ook rijders uit België en Duitsland aan de start. Op zondag rijden verder de 125cc junioren, 50()cc senioren en de 250cc nationalen. Zaterdag vooraf een het EK maakt de jeugd haar opwachting in Venray. Alle klasse van 50cc mini tot de veteranen klasse komen vanaf 12.00 uur aan de start. Bovendien staan ook de liefhebbers aan de start in Venray. Op een norma le zaterdag maken zij hun rondjes op circuit De Peel. Nu gaat het er voor hen echt om. De plaatselijke rijders Marc van de Ven en Kenny Maessen zullen alles in het werk stellen om de overige rijders voor te blijven. Maar de oud zijspan coureur Jack Maessen geeft vele nog crossles op zaterdag. Alle rijders zullen op deze zaterdag extra gemotiveerd zijn. Want winnen op het circuit waar daags daarna de EK wordt verreden geeft toch meer glans aan een overwinning Na deze wedstrijden van de jeugd zullen de EK deelnemers gedurende een half uur het circuit met een vrije training verkennen. Beide dagen beloven veel spanning en sensatie, zodat een bezoekje aan een of beide dagen zeker aan te bevelen is. Vervelen hoeft het publiek zich gedurende de wedstrijden zeker niet Op beide dagen vangen de trainin gen aan om 9-30 uur. Vanaf 11.30 uur zullen de eerste wedstrijden van start gaan. Zondag vindt om 12.30 uur de officiële opening plaats. Op zondag 13 juni wordt op circuit De Peel in Ysselstevn (Raceway Ven ray) het Nederlands kampioenschap pen voor modelstockcars verreden, Voor dit open Nederlands kampioen schap hebben zich reeds zo'n 54 deel nemers ingeschreven waardoor het ongetwijfeld weer een spectaculaire racedag zal worden. Dit is de tweede grote wedstrijd van het seizoen die .georganiseerd wordt door De Peeldri- vers. Zoals bekend wordt het model I stockcarseizoen jaarlijks geopend met het Europeese Unie indoor kampioen schap in de Merthal in Horst waar 'afgelopen maart meer dan 1000 bezoekers getuige waren van een .schitterende racespektakel. De laatste weken is het circuit van de Peeldri vers behoorlijk aangepast om het Nk zb vlekkeloos mogelijk te laten verlo gen. Op de baan zelf is n nieuwe ^toplaag aangebracht, deze is nu weer in optimale staat, Er zullen zeker weer snelle rondentijden gereden '.worden op de vernieuwde baan. Want op zo'n mooie gladde ovale baan als die van de peeldrivers kun nen de snelheden van zo'n model- stockcar oplopen tot zo'n 80 a 90 km per uur. Modelstockcars zijn 'op schaal 1:8 nagebouwd van de grote stockcars die ondermeer op het grote race circuit in Ysselstevn hun wed strijden rijden. Het verschil van zo'n modelwagen is dat deze radiografisch worden bestuurtd door middel van een zender. Zaterdag 12 juni is er voor de rij ders de mogelijkheid om van 13.00 uur tot 17.00 Uur te trainen om zodoende de stockcar optimaal af te stellen voor zondag. Natuurlijk zijn alle grote favorieten uit Nederland van de partij. Zo zal Nederlands kam pioen Kees Broek, Europees Kam pioen outdoor J,P. Steegen en verder alle grote in de modelstockcar wereld aanwezig zijn op het circuit van de Peeldrivers. Ook zullen er natuurlijk veel leden van de organiserende ver eniging deelnemen aan dit spectacu lair evenement. Ongetwijfeld zullen er in de verschillende dakkleuren weer diverse successen geboekt wor den door de leden van de Peeldrivers Ook zal er weer om het Nederlands juniorenkampioenschap gereden worden. Enkele kanshebbers voor deze titel zijn Dennis van Asten uit Horst tweede tijdens de junior indoor kampioenschappen in Maart en tweede tijdens de Euro s in Lobith eerder dit jaar en Brian Weijers uit Venlo eerder winnaar van de junior indoor kampioenschappen en Euro pees juniorkampioen Zondagmorgen 13 juni is vanaf 08.00 uur het circuit geopend en zul len om 9.30 uur de heat trainingen van start gaan, waarna om 10.00 uur de voorrondes zullen beginnen. De kwart finale is gepland om 15.00 uur, 16.00 uur halve finale. Om ongeveer 17.00 uur zullen de zes beste rijders van de dag onderling in de grote fina le uit maken wie er zich Nederlands kampioen 2004 mag noemen. Ook dit jaar houdt Auto Sport Team Duivenbos in Overloon weer een autocross onder auspiciën van ASUZ. Dit evenement zal plaatsvinden op zondag 13 juni op circuit Duiven- bos gelegen aan de Oplooseweg. De aanvang zal zijn om 12.00 uur. Er komen diverse klassen aan de start, zoals: toerwagen tot 3000cc-, Kever-, sprint-, standaard-, sport tot 2000cc-, gastrijders-, vrije-, crosskarts-, jeugd. (12 t/ml7 jaar)-, de funklasse en als klap op de vuurpijl een spetterende crazyrace. De auto's dienen te vol doen aan de geldende veiligheidsei sen volgens het ASUZ reglement dat op aanvraag verkrijgbaar is bij de organisatie. Inschrijven kan ook nog op de crossdag tot 10.30 uur. Voor inschrijvingen en/of inlichtingen, kunt u terecht bij: Wiel de Mulder, telefoon 0478-531521. Afgelopen zaterdag was er een jeugdwedstrijd op het circuit de Reulsberg van MCC de Streekrijders in Horst. Bij de 65 mini automaten wist Byran Kersten een 2e plaats een de manches veilig te stellen om ook met de 2e beker huiswaarts te keren en eindigde Jeremy de Vink op een 11e stek na het rijden van de twee manches. Bij de 85 kleine wielen B kwam de 13e stek op naam te staan van Danny Brügemann en bij de A groep wist Wilco Lindner een 21e stek in de wacht te slepen. Een 2e plaats bij de 85 grote wielen werd opgeëist door Emile Cox en wist vader Andre bij de veteranen de top 10 vol te maken. Ook Dirk Arts wist een 2e plaats op zijn naam te schrij ven en dit door de beide manches ook op een 2e plaats af te sluiten bij de liefhebbers en eindigde Rob Mun sters op een 15e stek in het dagklasse ment. Bij de wedstrijd van zondag in Horst kwam de 12e stek bij de Inters 500 in handen van Maarten van de Aa en bezette Marco Classens een 16e plek na het rijden van de manches. Bij de Inters 125 stelde Ad Coenen een 22e plaats veilig en was de 27e plaats voor Niek van Benthum weggelegd, terwijl Jim Janssen 33e werd na het rijden van de twee manches. Bij de 125 junioren reed Paul Eickmans een prachtige wedstrijd en wist de 3e stek in de wacht te slepen en was de 4e stek voor Werner Kuenen weggelegd. Een 17e plaats in dezelfde klasse was voor Dennis Kuenen en Sjoerd Heijnen bezette een 27e plaats in het dagklassement. Bij de wedstrijd te Reusel eindigde Marc Josephs op een 17e plaats in de daguitslag en schreef Marc van Dijck een 16e plek op zijn naam door de manches beide keren met een 14e stek af te sluiten. Een 13e stek bij de 125 senioren was voor Kevin Gielens weggelegd en Sjoerd Bongers wist een 18e plaats voor zijn rekening te nemen, Afgelopen zondag reed Joe Maessen in het Belgische Bilstain mee met een superinotard wedstrijd en wist op een smal en moeilijk parcours de manches af te sluiten met een 2e en een manche overwinning en werd als dagwinnaar gehuldigd. Komend zaterdag is er een jeugd wedstrijd te Venray op het circuit de Peel en zondags zal de EK 125cc hun wedstrijd rijden. Na een openingsrit en een tocht naar Zuid-Limburg hadden de leden van MTC 2004 You op 5 en 6 juni hun eerste buitenlandse toertocht, die ze zaterdags via Bonn, langs de Rijn en de Moesel naar Welling in de Eifel voerde. In die plaats brachten de motorrijders in een rustiek hotelletje de nacht door. De volgende dag begon na het ontbijt het grote werk met een tocht van 197 km. In de Eifel en nadat ze de nodige haarspeldboch ten voor hun kiezen hadden gehad, kwamen sommigen wel met zadelpijn weer veilig in Venray aan Het was een grandioos weekend, dat door enkele vrijwilligers was georgani seerd. Agenda: 16 juni stukje Duits land, 2 juli clubavond en 4 juli tocht in Brabant bridgeclub Venray e strijd om de zomertrofee, die vier :ken duurt tot en met 24 juni wordt laddervorm gespeeld. Wekelijks irdt bekeken wie in de voorlopige nd als hoogste staan genoteerd. Zij :len dan volgende week in de >gste lijn. Op het einde van de vier avonden mag het paar dat in elk geval twee kaar samen gespeeld heeft en uiteindelijk de hoogste score heeft behaald zich zomerkampioen noe- nem. Hr. Corver en v Gaal met 69 79% en Hr. Collin-v. Toor in de groene lijn met 69.44% waren goed op dreef. In de gele lijn waren de Itwee volgende plaatsen voor Mw, 'Boekholt-hr. Teunissen en Mw. Peet- jens-Hr. v. Jaarsveld. In de rode lijn "waren Ep. v. Pelt, Ds. Orosz-Stevens 'én Bisscheroux-Peynenborgh de bes ten. In de groene lijn waren de twee de en derde plaats voor Hr. v. Lies- 'bout-Manders en Mw. Blok-Hr. 'Janssen. Vanavond dus de tweede "speelavond. Overloonse Bridgeclub Vorige week werd de voorlaatste Mmd in de 4e ronde gespeeld en daann scoorden in de A lijn als eerste ferry en Maria van Boekei met 56.25 :S, op twee Wiel en Miny Verhoeven ■net 54.86 en derde Sjef Huismans en Liesbet Schaap 52.78 In de B lijn haalden Leny Jansen en Rieky Jeckens de zeer hoge score van 70.50 tweede Maria Vloet en Riet Dobbe met 58.75 en op drie Jan en Thera van Gaal 57.50 Klavertje Vier Het is duidelijk dat het bridgeseizoen ten einde loopt. Velen zijn al op vakantie waardoor er maar in twee lij nen werd gespeeld. De uitslag: geel: 1/2 ds. Aarts-Linders en ds. v.d. Boom- v. Glabbeek 59.17%; 3/4 mw. Dik-hr Vissers en ds. Bistervels-v. Meyel 54.58%. Groen: 1. Mw. Haegens-iir. Steeghs 65%; 2. Mw Korsmit-hr. Cor- nelissen 60.42%; 3. Ds. Claessens- Poels 57.08% Common Sense De uitslag van de zomerbridge: geel: 1. Mw. Rooyakkers-hr Verheyen 57.29%; w. mw Schaminee-hr. oudenhoven 56.77%; 3. Mw. Kors- mit-hr. Huys 54.69%. Rood: 1. Ds. Aarts-Linders 65.63%; 2. Ds. Cremers- Verhaag 64.58%; 3. Ep. Arts 60.42%. Niet-rokers Bridgeclub Venray Er kwamen bij een tropische tempe ratuur nog 28 paren 'ladderen' in twee lijnen. In de A-lijn scoorden Leon Bollen en Rob Keijzer 66.22%, gevolgd door Tiny en Jac Meeusen met 59,10% en Diny en Teun Heet- kamp met 57,36%. In de B-Lijn wonnen Jacqui Coenen en Peter de Groot met 64.00%, tweede werden Toon den Brok en Rens Phi- lipsen met 62,08% en derde Lia Habraken en Dries Albers met 54,17%. 31 Mei visten ze de laatste wedstrijd om de lentekoning voor lange hen gels. 1. Pieter Kunen Grubbenvorst 2890 gram; 2. Jan Sanders ysselstevn 1750 gram; 3- Peter Gerrats Venray 1130 gram; 4. Harrie Theeuwen Wanssum 590 gram; 5. Henk Theeu wen Wanssum 540 gram. De eind stand van deze serie, waarbij het slechtste resultaat mocht worden weggestreept: 1. Sjaak Koenen Wel- lerlooi: 2. Pieter Kunen Grubben vorst; 3 Harrie Theeuwen Wanssum: 4. Henk Theeuwen Wanssum; 5. René Wijnhoven Oostrum. De eerste wedstrijd van de picker- competitie in de Maas tussen Wans sum en Geijsteren is ook gevist. De uitslag was als volgt: 1 Peter Cuppen Wanssum 4960 gram; 2 Antoon San ders Oostrum 3450 gram; 3 Sjaak Theeuwen Wanssum 3060 gram; 4 Jan Sanders ysselsteyn 2810 gram; 5 Peter Gerrats Venray 1750 gram. De uitslag van de karperwedstrijd die dit weekend in het Wanssums Ven werd gevist: 1 Huub van Houdt Ven ray 72 pond; 2 Giel Geurts Horst 66,5 pond; 3 Joep Achten Leunen 45 pond; 4 Hay Linders Oostrum 36 pond; 5 Math Geurts Horst 26 pond. Programma senioren; Op zaterdag 12 juni starten de korte hengels hun wedstrijdseizoen met de lentekoning. De wedstrijden hiervoor worden gevist in het Wanssums Ven. De eer ste wedstrijd is in de oude Vijver. De bijeenkomst is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 11.00 uur. Op zondag 13 juni is de tweede wed strijd van de pickercompetitie Er wordt gevist in de Maas bij Rob Wijn hoven. De bijeenkomst is om 6.45 uur en we vissen van 8.00 tot 12.00 verkoning van 15 juni wordt, in ver band met de voetbalwedstrijd Neder land - Duitsland verplaatst naar dins dag 13 juli. Uitslagen jeugd: Tijdens de selectie wedstrijd voor het Nederlands Kam pioenschap jeugdvissen, die afgelo pen zaterdag werd gevist in de Noordervaart bij Nederweert, wist Thomas Nijenhuis uit Venray zich als zesde te plaatsen voor het Nederlands Kampioenschap. Dit kampioenschap wordt op zaterdag 4 september gerist in het Lateraalkanaal bij Horn. Programma: Vrijdag 11 juni wordt de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg gevist in de visvijver in America. De Jeugdcup is een serie van 4 wedstrijden voor jeugdvissers uit Noord-Limburg. De bijeenkomst is om 18.00 uur en er wordt gevist van 19.00 tot 21.00 uur. Namens het Alvertje nemen aan deze wedstrijd de volgende jeugdvissers deel: Gijs Mar tens, Thomas Nijenhuis, Bram Hansen en Jeffrey Agterberg uit Venray, Luuk Blenckers, Kevin Voesten, Sill Cre- mers en Pepijn Janssen uit Oostrum, Martijn Kusters uit Oirlo, Roy Wis- mans en Jop Matijssen uit IJsselsteijn en Bram Tacken en Arjan Geerets en Jeroen Janssen uit Castenray.. Vergun ningen: nog even voor alle duidelijk heid: voor vragen en informatie betreffende lidmaatschap en vergun ningen kunt u contact opnemen met Pieter Kunen tel 077-3662920. Voor overige zaken kunt u terecht bij Ton Deenen tel 0478-532927. Voor ver gunningen. kunt u ook terecht bij Faunaland van Grootel, Stationsweg 21 in Venray. bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, en bijjans Hengelsport in Well. Op deze adres sen en bij het tankstation in Wanssum zijn ook dag en weekvergunningen voor visvijver het Wanssums Ven ver- De leden van Sjoelclub de Schui vers van de Invaliden Sport-en Belan genvereniging Venray e.o. hebben in Dieteren deelgenomen aan de zeven de en tevens laatste wedstrijd om de Limburg Bokaal. Verschillende leden maakten vooraf kans op een goede eindklassering. De daguitslagen in de diverse klas sen waren als volgt: In de klasse B was Marijke Denissen 2e met 133.64 gemiddeld en Mat Klaassens was 5e met een gemiddelde van 132,20. Na lange afwezigheid was Koen Heide veld ook weer van de partij. Het was weer even wennen voor hem, want hij werd 8e in de klasse C met 105,50 gemiddeld. In de klasse D had Wilma Wismans ook niet haar beste dag met een 9e plaats en 116,50 gemiddeld. Bas Pastors was 7e in de klasse F met 106,60 gemiddeld. Martien Manders werd 2e in de klasse G met een uitste kend gemiddelde van 114,10. In die zelfde klasse was Jan Pijpers 5e met 108,30 gemiddeld en Frans van Soest 9e met 101,50. In de klasse H was Leo Reintjes 5e met 101,70 gemiddeld en Erica van Well was 5e in de klasse I met 98,65 gemiddeld. Diverse sjoe- lers behaalden een uitstekende klasse ring in het eindklassement van de Limburg Bokaal. Marijke Denissen was uiteindelijk 3e en Mat Klaassens 5e in de klasse B. Ook Wilma Wis mans was 5e in de klasse C. In de klas se F was Bas Pastors 4e. Eenzelfde plaats behaalde Martien Manders in de klasse G. In deze klasse wasjan Pij pers 7e en Frans van Soest 17e. Ook Leo Reintjes werd 4e in de klasse H. Erica van Well kwam uiteindelijk in de klasse I net iets te kort voor de le plaats, maar zij mag trots zijn op haar 2e plaats in het eerste jaar dat zij sjoelt. Uitslagen Huisleague: le Klasse: Kant. v.d. Boomen - B.T. Jamin 9-19 Café de Buren - La Mousse 22 - 6 Sigma's/R.B.V. - Close Ene. 15-13 Groeipunt - V.T.U.-Telecom 8 - 20 Op de laatste wedstrijddag viel de laatste beslissing. Nadat vorige week Groeipunt definitief degradeerde is nu na de nederlaag tegen de Sigma's datzelfde lot beschoren voor Close Encounters. La Mousse, al redelijk ver van de degradatieplaatsen verwijderd, kon zich de nederlaag tegen Café de Buren permitteren en B T. Jamin maakte aan al hun zorgen een eind door te winnen van Kantoor v.d. Boomen. V.T.U.-Telecom pakte via winst op Groeipunt nog eens 20 pun ten, ruim voldoende voor de periode- titel van de vierde periode. De hoog ste game en serie bij de dames kwamen op naam van Joke van Rens met resp. 236 en 583. Bij de heren was Jaap Jongejan het beste in de game met 248, terwijl Joos Peeters de hoogste serie met 627 op zijn naam bracht. De finale van de Periodekam pioenen werd gewonnen door V.T.U.- Telecom. 2e Klasse: Hit Miss-V.v.G.I./Van Renschl 1 -17 B.T Hoeijm.-Altijd Raak/AVIT 17-11 Club Up - Red Arcows 3 - 25 Ondanks een nederlaag tegen kam pioen Hoeijmakers mocht het team van Altijd Raak/AVIT zich toch uit laten roepen tot periodekampioen van de vierde periode. Riek Leijssen en'Kim Pelzer, beiden van Altijd Raak, scoorden met 192 de hoogste game bij de dames terwijl Kim met 491 ook de hoogste serie voor haar rekening nam. Bij de heren bleek Bart van Rens met een 268-game en 625-serie de beste. Kampioen der periodekam pioenen werd in deze klasse het team van Hoeijmakers. In de finale van de bekerronde in de Trioleague bleek Sigma's/ Rest.Bowl.Venray te sterk voor Nutri- visie. Derde werd Proshop RBVenray. Periodekampioen der periodekam pioenen werd in de Dubbelleague het duo Nicole Peters/Vivian v.d. Voort, samen het Pinhunters 1-dubbel. De finales van de All Events in Schie dam heeft Nicky Claessens (Junioren) geen windeieren gelegd. Hij mocht tweemaal een zilveren plak in ont vangst nemen. De eerste was voor de singles met 1296 pins (216 gemid deld) achter winnaar Ferdi Bagger man uit Den Haag met 1311. Zijn dub- belpartner Stefan Dieben legde hier beslag op de derde plaats met 1229 pins. Bij de dubbels scoorden beiden samen 1666 pins en pakten daarmee eveneens een zilveren medaille ach ter het winnende duo Nick Plummen (Heerlen) Mitchell Stinnissen (Rot terdam), dat tot een score van 1783 kwam. In de All Events-finale miste Nick)' echter als vierde met 4305 pins (195,68 gemiddeld over 22 games) echter het podium. Hier scoorde hij wel met 240 zijn hoogste game. Mitchell Stinnissen (4643), Nick Plummen (4546) en Danny de Haan (4324) waren de besten op het ere- schavot. De vier overige Venrayse junioren werden in de halve finales uitgeschakeld: Lars Lenssen en San- der Broers (beiden 3004 pins 187,75 gem.) eindigden op de gedeelde twaalfde plaats. Tim van Houdt (2980) werd vijftiende met 186,25 gemiddeld., terwijl Martijn Mager- mans (2912) als achttiende finishte met een gemiddelde van 182. Bij de Aspiranten wist Jochem Magermans zich met speels gemak door de halve finale heen te spelen en ging ten slot te als tiende de finale in, waar hij zijn NK op een zeer verdienstelijke negen de plaats afsloot met een score van 4052 pins (184,18 gemiddeld). Ook Jochem (245) scoorde in de finale zijn hoogste game. Eric Minten werd in de halve finales als 24e uitgeschakeld met een gemiddelde van 156,75 over 16 games. Bij de Pupillen was alleen Lisa Jansen de Venrayse vertegen woordigster en werd in de halve fina les als elfde uitgeschakeld met 1304 pins over 11 games. Uitslagen: Meppers Eersel-RCV Asp. 11-10 Keystone Stealers-RCV Jun 13-2 HB Sen.-De Hazenkamp 14-9 Programma zaterdag 12 juni RCV Pup. vrij Nuenen-RCV Asp. v. 09.00 RCV Jun.-DVS Aalst a. 11.00 Programma zondag 13 juni PSV Eindhoven-RCV HB Sen. v. 12.00 Ducks Boxtel-RCV SB Sen. a. 11.00 RCV SB Sen.-Ducks Boxtel a. 13.00 Het Bedrijven Softbal Toernooi is ver zet van zaterdag 26 juni naar zaterdag 10 juli. Het door de Rabobank vorig jaar gewonnen toernooi staat in het teken van gezelligheid en sportiviteit voor het Venrayse bedrijfsleven. Heeft uw bedrijf interesse om deel te nemen met een team? Vraag dan informatie aan bij: Patrick van Fes- sem, tel. 0478 - 580852 of mail naar penningmeester@redcapsvenray.com Op zaterdag 24 juli vertrekt de Ven rayse honk- en softbalvereniging Red Caps Venray met een bus richting de Haarlemse Honkbalweek. Om 14.00 uur staat de wedstrijd Cuba-Japan op het programma en 's avonds de wed strijd Nederland-Taiwan. Toegangs kaarten incl. busreis kosten voor vol wassenen 17,50 en voor jeugd tot 14 jaar en 65+ ers 12,50 Opgeven kan tot 16 juni bij Patrick van Fessem, tel. 0478 - 580852 of e-mail: penning- meester@redcapsvenray.com. Dorpencompetitie tennis Uitslagen: Zaterdag A 22 mei; Oica-'t Löbke 5-5 TVY-LVH 1-9 Oica kampioen Zaterdag B: LVH-America 9-1 't Löbke kampioen Zaterdag C: America-LVH 1 LVH1 kampioen Zaterdag D: Oica-TVY 4+3 LVH kampioen Zondag A: America-Oostrum 5-5 Oica-LVH *6 Merselo kampioen Zondag B: America-LVH 64 Merselo-TVY 8-2 Merselo kampioen Zondag C: LVH-TVY 1 2-8 TVY1-TVY2 KM) LVH-'t Löbke 9-1 JUJüHBifiïh Willen de volgende leden aan de pas foto denken: Linda Oomen, Carolien v.d. Zanden en Lisa Claessens. Inleve ren bij Elly Claessens. Peelweg 25. Op maandag 14 juni is er voor de jeugdleidsters die mee op kamp gaan een bijeenkomst om 19-30 bij Roe- lanzia. Programma: donderdag senioren bij Diana aanvang 13.30 uur. Zaterdag en. zondag worden in Neerkant de NK teams gehouden. Beide dagen wordt er om 10.00 uur begonnen. Trainingen: dinsdag baantraining, 19:00 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16:00 uur, parkeerplaats Schadijker Bossen Meterik. Peelrun ners op internet: Sinds enige tijd heb ben de Peelrunners een eigen inter netpagina, met allerlei informatie m.b.t. de lopersgroep: www.peelrun- ners.nl Wedstrijdkalender: 11/6 Stramproy 5-10 km MLAC; 21/7 Acht van Horst 5-10 km. Uitslagen Dwars door Beegden: 5 km: Ria van den Goor 21:52 (4e V40) Petra Mooren 22:07 (3e V35) Ron Beurskens 16:40 (le) John Weys 20:15. 10 km: Jan Hendrik Koene 38:52 (6e M40) Jochem Oversteeg 40:35 (6e M50) Leon Mooren 4l,:08 Guus van Enckevort 46:50 Halve Marathon in Weeze: Wim Ebisch 1.26:46 Jan Hendrik Koene 1.27:01 Rinie Ebisch 1.45:35 Van Gogh loop in Nuenen:. Halve marathon: Petra Mooren verbeterde haar PR op de halve tot 1.40:21. Leon Mooren eindigde in 1.25:43, waarmee hij zijn PR dicht benaderde. Ton Bes- selink moest vanwege maagkrampen helaas de wedstrijd voortijdig beëindi gen. Joop Zanders en Wil Besselink namen deel aan de 5 km., maar daar van zijn op dit moment nog geen resultaten bekend. IJzeren Man Volksloop in Weert: 7 km: Rinie Ebisch 33:46 Nicolle Pou- wels 42:58 Jacqueline Pouwels +2:58 Theo Pouwels 34:29 Geert Tielen 34:43 Afgelopen zaterdag was de finalewed strijd van de Limburg Bokaal in Diete ren Hieraan deden acht leden van Sjoelclub Venray mee De daguitslag. KL B 6e Rietje Goumans gem 131-55; KL C 7e Ben Rongen gem 118.65; KL E 5e Harrie Rongen gem 117.55; KL F le Kevin Engels gem 120.65; KL F 2e Agnes van Dijk gem 111.80; KL G 4e Paul Bouten gem 110.15; KL G 7e Regien Sanders gem 104.30; KL H 3e Truus Schoe- ber gem 105.90. De einduitslag van de behaalde bonuspunten over zeven gespeelde wedstrijden van de Limburg Bokaal: KL B 2e Rietje Goumans 206 punten; KL C 8e Inge Vermeulen De winnaars van de Limburg Bokaal. Rietje Goumans. Kevit Engels, Agnes van Dijk en Tmu. Scboeber 77 punten; KL C 10e Ben Rongei 1 48 punten; KL D 9e Anny van de Heijden 57 punten; KL D 13e Truu Jenniskens 28 punten; KL D 22< Tan ja Vermeulen 9 punten, KL E 5< Harrie Rongen 104 punten; KL F li Kevin Engels 252 punten; KL F 2i Agnes van Dijk 187 punten, KL G li Mien Classens 252 punten; KL G 6i Paul Bouten 92 punten; KL G 8i Regien Sanders 65 punten, KL H 11 Truus Schoeber 276 punten; KL I 6< Sjeng Goumans 98 punten. Zaterdag 12 juni vinden in Roermond de Limburgse baankampioenschap- pen voor de pupillen plaats op sport park De Wijher. (Roermond -Oost) Het vertrek is om 09.15 uur vanaf het clubgebouw. Vervoer door Kurstjens, vd Boomen, Waaijenberg. Viever- mans, Michiels. Voor het prorgram- ma: zie website van de vereniging. De trainingen zijn als volgt: Pupillen Woensdag 18.00-19-00; Zaterdag 11 00-12.15; C/D-junioren: Maandag 19 00-20.30; Donderdag 19.00-20 30; AB junioren senioren dinsdag 19.00-20 30; donderdag 19 00-21.30 zondagochtend in overleg trainer. NSG-atleten donderdag 18.30-19-30: Lopersgroep/alle niveaus Programma junioren: 11-06 eerste wedstrijd jeugdcup Noord-Limburg te America, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 19.00 tot 21 00 uur. 09-07 derde en laatste wedstrijd koningsvis- sen voor de jeugd, bijeenkomst 18.00 uur en vissen van 18.30 tot 20.30 uur Voor opgaven en inlichtingen kunt U terecht bij de jeugdcommissie tele foon 0478-582235. Uitslagen jeugd. Bij de tweede wed strijd voor de jeugdkoning waren de vangsten weer goed te noemen, en die wedstrijd werd gewonnen door; Roy Gommans met 530 cm en 48 stuks; tweede Tom Tunnissen 306 cm en 22 stuks; derde Tom Bonants 152 cm en 09 stuks. Wedstrijden senioren: Men kan zich opgeven voor de nachtwedstrijd van 24 t/m 25 juli, het is de bedoeling dat er een karper vissers vist met een wit- visser(zogenaamde vaste hengel vis ser), de koppels komen door loting tot stand, maximaal 15 koppels kun nen mee doen. Op zondag is er na afloop een barbecue, ook leden die niet mee vissen kunnen aan deze bar becue deel nemen de partner is ook welkom. Het is wel zaak om je van tevoren aan te melden hiervoor, men kan zich aanmelden tot 10-07-2004. Verdere inlichtingen en opgaven bij A.de Klein telefoonnummer 0478- 581066 en 06-15355814 of per e-mail via info@hsvderoerdomp.nl 12-06 selectie senioren te Hom, van Dinsdag 19.00 baantraining. Donder dag (start atletiekbaan) 19-00 baan bos of wegtraining. De baantrainin gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden Sportpark D< Wieën Telefoon tijdens trainingen 58 55 22. Informatie bij de trainers o tel. 588217. Zie ook: www.av-ven l ray.nl v' J i Ledenadministratie: tel. 582842 Iedere zaterdag is de papiercontaine van A.V. Venray-Regio.- geplaatst aai de Weg in den Berg kruising Velturr se Kleffen. geopend van 09.00-13-O' uur. i i Agenda: 11 juni Stramproy Steinakkei loop (Midden-Limburg -circuit) 1 juni Roermond LK pupillen; 12/1. juni Gemert Brabantse kampioen schappen meerkampen. 13 juni Til burg competitie B-junioren i j onze vereniging doet de heer Knapei mee aan deze selectie en we wensej hem veel succes. 16-06 zesde zomei avond competitie bijeenkomst aandi vijver, op de bekende tijden. 19-0< tweede wedstrijd tegen Gemert bi] eenkomst om 13-00 uur aan "De Bal lonzuiTen vissen van 14.00 tot 17.0( uur. Dit alles is ook te zien op onz« website www.hsvderoerdomp.n Opgeven voor deze wedstrijd tot don derdags voor de wedstrijd tot 20.0< uur bij A.de Klein tel.0478-581066 of 06-15355814 denk aan het opgeven, te laat bete kend niet mee doen. Uitslagen: Bij de vierde wedstrijd vai de zomeravondcompetitie waren d> vangsten wederom zeer goed te noe men op onze visvijver "De Ballonzuil de uitslag is als volgt, 1 L.v/d Hoogen hof 5300 gram; 2 G.Robben 466t gram: 3 J.Volleberg 3750 gram; A.van Mill 2800 gram; 5 Th. Weegel 1 2680 gram. Bij de wedstrijd te Well wist het kop 1 pel A.van Mill B. v/d Beuken hui sector te winnen en het koppe G.Robben M. v/d Ven wist eei 1 tweede plaats te behalen in hun sec tor. Nieuwe vergunningen zijn vet krijgbaar bij Faunaland van Groote 1 Stationsweg 21 te Venray en bij secre 1 taris H.Hendriks Pastoor v/d Gael I straat 48 Venray. Tel.0478-582994 1 'i Hier zijn ook dag en week vergunniti gen te verkrijgen voor visvijver de Bal lonzuil. Bij de secretaris kan men ooi1 terecht voor verdere inlichtingen. Pe 1 telefoon 0478-w582994 of per e-mail info@hsvderoerdomp.nl Tom van der Weiden had onlangs de dag van zijn leven. Tijdens het toernooi om de Franse open tennisti- tels op Roland Garros nam de Venray se jongen deel aan een tennisclinic verzorgt door de grootste tennisster ren van de wereld. Deze fantastische ervaring had Tom te danken aan zijn deelname aan een Nike-actie van Helderman Sport in Venray. De tennisclinic vond plaats op Paris Jean Bouin Tennis, naast he I Roland Garros stadion. Het werd eer groot spektakel met zo'n 500 kids ui Frankrijk, Belgie en Nederland. Spe Iers als Federer, Moya en Sharapov; behoorden tot de toptennissers di< de clinics gaven. Op de foto prijswin naar Tom van der Weiden (midden) vader Boebie (rechts) en John Ver kuijlen eigenaar Helderman Spor Venray

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19