Sportnieuws -info BVV'27 kan goed seizoen niet bekronen biljart voor ugdteams imburgse Itels voor -judoka's Tweemaal goud voor Erik Stevens De Peelkorf verliest topper Midgetgolf Club Buitenlust Bridge SV Geijsteren SVV Veteranen SV Ysselsteyn MHCV Oranje Wit Max Thijssen in finale SV Oostrum Peelrunners Diana HSV Het Alvertje Oostrum PC Jumpers Oirlo )ina en maas Donderdag 20 mei 2004 - Pagina 21 d Swertz (15) uit Afferden [21 t/m 23 mei 2004 in centra- imodatie 't Haeren aan de Ire- [in Grubbenvorst een poging n om de Europacup Biljarten jugdteams te gaan veroveren, loet zijn teamgenoten van JB WLtjens zal Raymund het moe- men tegen de nationale kam- jo vice-kampioen van België, Jt, Duitsland, Spanje en Tsje- ijdens het driedaagse evene- ^uilen tien teams strijden om de _e titel. De teams zijn inge- fctwee poules van vijf en zul- h éénmaal tegen elkaar spelen. n bestaat uit drie spelers die jfrontatie één wedstrijd spe- fconfrontatie zal dus een win- everen. Op zondag zullen de inaars in een allesbeslissend imaken wie er met die felbe- rofee naar huis gaat. De Euro- [lliljarten voor Jeugdteams zal ;erd worden door Stichting 1 de Maas. De stichting is Europese Biljartfederatie n de Koninklijke Nederlandse d (KNBB) geselecteerd om agen voor het slagen van dit ionale toernooi. De Neder- ms die deelnemen zijn JB litjens en de Combi's. JB Fas- jens werd onlangs nationaal ji en De Combi's werd twee- Jt team van JB Fashion/Litjens naast de al eerder genoemde ker Raymund Swertz, uit Den- Iden Elzen en Nicky van Ven- Bet team van De Combi's wordt hd door Werner Ooijen, Terry Monsieurs en Comé van Oers. Behal ve Nederland zullen ook België, Frankrijk en Duitsland twee teams afvaardigen naar het aspergedorp. Spanje en Tsjechië zijn ieder met één team vertegenwoordigd. Het wed strijdschema en de speeltijden zijn inmiddels bekend. Dit is gebeurd in overleg met de Nederlandse en de Europese biljartbond, de KNBB en de CEB. Op vrijdag 21 mei starten de wedstrijden om 12.00 uur. Die dag zullen er in totaal nog vijf pouleron des plaatsvinden om respectievelijk 13.30 uur, 15.00 uur, 16.30 uur, 18.00 uur en 19 30 uur. Op zaterdag starten de vervolgwedstrijden om 9.30 uur. In totaal worden op zater dag 8 speelrondes afgewerkt waarvan de laatste om 20.00 uur. Op zondag morgen om 9.30 uur zullen de laatste wedstrijden worden gespeeld. Om 11.30 uur zal de finale beginnen. Entree is alle dagen gratis PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17,00 uur Uitslag: Geijsteren Vet.-TOP 3-1 Donderdag 20 mei afsluiting van het seizoen. Aanvang 16.00 uur. -■15- •pen zaterdag was het dan Tafeltennisvereniging Red :rde op grootse wijze haar 40- in. Om klokslag 19.00 uur tnen de eerste genodigden traditionele receptie, waarbij •■niging via het bestuur werd teerd tr hen onder meer wethouder u Emonts, die Sportzaken in rtefeuille heeft. Emonts felici- Red Stars met haar 40-jarig i, waarbij hij met name refe- aan de voorbeeldfunctie van (cniging binnen Venray "Red s een vereniging die zowel op Jiveau prestaties neerzet, maar breedte de basis daarvoor legt. kader noem ik bijvoorbeeld de tyort-kennismakingsdagen I verschillende sportverenigin- Wderen gratis laten kennisma- |e' hun sport. Red Stars heeft samen met Rooyse VK, jaren- {cn kartrekkersrol vervuld." woorden eveneens van Mar- 'ij, voorzitter van de afdeling 8 van de Nederlandse Tafelten- d en tevens hoofdbestuurslid tofeltenniskoepel. "Red Stars üch al die 40 jaren getoond als vooruitstrevende vereniging, de saamhorigheid onder de ttiorm groot is." T|jie8enheid van het jubileum ■TV Red Stars een jubileum- e^gebracht. Het eerste exem- Summa-directeur Jan Janssen ont ving het eerste jubileumboekje uit handen van voorzitter Peter Bouw- mans plaar werd door voorzitter Peter Bouwmans overhandigd aan Jan Jans sen, directeur van hoofdsponsor Summa en de overkoepelende hol ding Saweco. Janssen memoreerde de regionale uitstraling van Red Stars. "De vereniging heeft de afgelopen jaren laten zien, dat het wel goed zit met de regionale uitstraling als sport club." Na de receptie was het tijd voor feest. De Leunense formatie 'Puppy's Huisorkest' had een groot podium ter beschikking om de stemming er meteen in te brengen. De ongeveer 250 feestvierders maakten er een gezellige en feestelijke avond van en maakte op 'Heb je even voor mij' van Frans Bauer een grote polonaise. Uiteraard werd er bijgepraat met diverse oud-leden, die de weg naar de hal wisten te vinden. Vaak gebeurde dat in het museumpje, dat in de kanti ne was ingericht. Het gelach was niet van de lucht als een een bekende voorbij kwam op een foto van 40 jaar geleden. Zondags restte de vrijwilli gers van Red Stars (bestuursleden, leden en (ouders van) jeugdleden) niets anders dan opruimen. Nu is het wachten op de volgende happening: de clubkampioenschappen op 5 juni. De Limburgse baankampioen- schappen voor de c/d junioren in Sit- tard hebben drie gouden, drie zilve ren en twee bronzen plakken opgeleverd voor de c/d junioren van AV Venray-Regio. Junior D Erik Ste vens won tweemaal goud door in de finale de 80 meter te winnen in 10.8 sec en bij het hoogspringen haalde hij de hoogte van 1.50 meter. De derde gouden medaille was voor junior D Niek Aarts die het verspringen won met een sprong van 4.29 m. Grgory vah de Ven won zilver op de 80m hor den in een tijd van 15.43 sec. Robin Teunissen werd tweede en won daar mee zilver op de 800 m met zijn tijd van 2.11.47 Bronzen plakken werden gwon- nen door Rudolf Stam op de 80m hor den en Gabriel Rammeloo bij het kogelstoten met een worp van 10.63 meter AV Venray - Regio organiseerde onder stralende weeersaomstandighe- den de tweede wedstrijd van de pupillen competitie Bij de meisjes pupillen B won Lisanne vd Boomen de meerkamp met 1527 punten, ruim 90 punten meer dan de nummer twee.Bij de jongens pupillen A le jaars werd Bob Keijzers tweede met een punten totaal van 1717 punten. Joris Terhaag behaalde bij de 2e jaars 1672 punten. Succesvol was Suzanne Stevens le jaars pupil A) die liefst 4 persoonlijke records behaalde bij de onderdelen van haar meerkamp. In de eindklassering werd zij fraai eerste met een puntentotaal van 1917 pun ten. Suzan Witvliet, 2e jaars pupil A, werd eveneens eerste met haar fraaie puntentotaal van 1989 punten. Ook Rianne de Beer verzamelde met 1661 punten veel punten voor de totale eindklassering die echter op dit moment nog niet beschikbaar is. Door een 13-8 nederlaag in de uit wedstrijd tegen DSV kunnen de korf- balsters van De Peelkorf uit Yssel- steyn het kampioenschap in de hoofdklasse veldkorfbal vergeten. De inzet van het duel tussen DSV en De Peelkorf was vooraf zonneklaar. De winnaar zou het behalen van het kam pioenschap en promotie naar de top klasse in eigen hand houden. De Peel korf begon gespannen aan de wedstrijd in Diessen en keek na 12 minuten al tegen een 3-0 achterstand aan. DSV speelde vrijuit en liet zien dat ze de twee punten in eigen huis wilden houden. Toch wist De Peel korf aan te klampen en schoot alle schroom van zich af. De Peelkorf wist zelfs vlak voor rust de achterstand om te buigen in een voorsprong: 4-5. DSV schoorde vlak daarna uit een door loopbal die perfect werd verdedigd, maar het doelpunt werd door de scheidsrechter goedgekeurd'. Na rust kon DSV al snel tot scoren komen en zette De Peelkorf weer op achters tand: 7-5. De Peelkorf had hier een goed antwoord op en scoorde uit een prachtige vrije worp. DSV drong aan en forceerde De Peelkorf tot fouten. De Ysselsteynse dames speelden een aantal mooie kansen uit, maar het ont brak de ploeg aan de afwerking. DSV daarentegen dwong de scores af en liet De Peelkorf vertwijfeld achter. Voor De Peelkorf scoorden Evelien Arts (5x), Tineke Vergeldt (2x) en Nicole Tielen. Programma zaterdag 22 mei: SVS-SW 16.00 Vertrek vanaf de Evenaar. Programma zaterdag 29 mei: Kevelaer Alt-SW 16.00 Vertrek vanaf de Evenaar. Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Uitslagen: Ysselsteyn Vet.-Deume Vet. 1-1 Programma zaterdag 22 mei: Ysselsteyn Vet.-ASV Vet. a. 17.00 Spelers 18 t/m 14. Scheidsrechter: H. v. Asten. Programma zaterdag 6 juni: Veteranen toernooi America VOLVO RUTTEN Boxmeer-Roermond- Venlo- Weert Programma 22 en 23 mei: Mben: vrij Jben: Venray-Weert 6 a. 10.00 M6E1Horst M6E2-Venray v.09.15 M8D1. vrij J6E1Helden J6E2-Venray v.09.00 J6E2: Venray-HorstJóEl a. 10.00 J8D1: Weert J8D3-Venray MD 1Venray-Horst MD2 a. 11 30 MC 1Boxmeer MC2-Venray v. 11.45 MB2: Helmond MB2-Venray v. 1330 MB 1: Venlo MB2-Venray v.10.15 MA 1Weert MA 1-Venray v. 11.45 JC2: Venray-Mierlo JC1 a. 11.30 JC1: Venray-BoxmeerJCl a. 13-00 JB 1Venray-HCAS JB 1 a.13-00 JA1: Venray-VenloJA2 a.14.30 D1Gemert-Venray v. 11.30 H2: Tegelen 4-Venray v. 11.30 VetA: Venray-Hockeer A a. 11.00 Korfbalclub Uitslagen: Midweek-Merselo 2 9-3 De Peelkorf Al-Junioren A2 4-6 De Peelkorf Bi-Aspiranten BI 4-2 Aspiranten B2-Ajola 64> SVSH C1 -Aspiranten C1 2-2 Aspiranten C2-Lottum Cl 2-5 Ajola-Oranje Wit Dl 1-2 Oostrum 1-Welpen 1 0-4 Welpen 1-Peelkorf 5 1-2 Senioren 1-SVSH 1 16-10 Senioren 2-SVSH 2 7-7 Programma zaterdag 22 mei: Junioren Al-Klimop (K) Al 15.30 Aspiranten Cl-De Treffers Cl 12.00 Afsluitingsdag in Ysselsteyn Pupillen, Welpen 1, 2 en 3 13-30 Programma zondag 23 mei: De Peelkorf 2-Senioren 1 11.00 Programma dinsdag 25 mei: Roka-Recreanten 20.00 Zondag 23 mei wordt in Panningen de finale van de Nationale Jeugdmeer- kampen gespeeld. In de verschillende leeftijdscategorieën (junioren, kadet- ten, pupillen en welpen) hebben de Nederlandse jeugdtafeltennissers vier of soms vijf voorronden moeten spe len om zich hiervoor te plaatsen. In Panningen spelen per categorie (zowel bij de meisjes als jongens) de beste acht om de felbegeerde titel. Namens Red Stars houdt Max Thijssen deze dag de eer hoog. Hij speelt de finale bij de jongens welpen en hoe wel hij geen favoriet is voor de eerste plaats, kan hij wellicht deze of gene in moeilijkheden brengen. Voetbal Uitslag: SVOC B Vet.-Oostrum Vet. 7-1 Programma zaterdag 22 mei: Tiglia A Vet.- Oostrum Vet. v. 14.30 Korfbal Uitslagen: Peelkorf-Oostrum welp. 0-3 Oostrum-Oranjewit welp. 0-3 Swift-Oostrum pup.E 7-1 Vonckelgirls-Oostrum asp.D 14-0 Vonckelgirls-Oostrum mwd. 11-4 Trainingen: Dinsdag: baantraining, 19-00 uur, Kas- tiëlse Baan. Donderdag: duurloop, 19-00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Zaterdag: bostraining, 16.00 uur, par keerplaats Schadijker Bossen Meterik. Wedstrijdkalender: 28 mei: Beegden 5-10 km MLAC 8 juni: Clubkampioenschappen 11 juni: Stramproy 5-10 km MLAC 21 juli: Acht van Horst 5-10 km De clubkampioenschappen van de Peelrunners worden dit jaar niet, zoals eerder gemeld, gelopen over 3000m (vrouwen) en 5000m (man nen). Dat is jammer, want de wedstrij den kenden in de 4 voorgaande afle veringen veelal een spannend verloop en trokken zelfs publiek. Kortom, de enige baanwedstrijd van de Peelrun ners begon traditie te worden. De organisatoren willen zich (nog) niet uitlaten over de opzet van dit jaar. Uitslagen: Een nagekomen uitslag van de Maas marathon in Vise. Wim Boonhof liep op 2 mei langs de Maas van Vise naar Maastricht en terug in 3-34:30 u. over 42 km en 195 m. De Adecco Ringenloop in Panningen was alweer de derde wedstrijd van het Midden-Limburgs Avondloop Cri terium. 5 km: John Weijs 20:22; Peter Coenen 24:51. 10 km: Wim Ebisch 39:19; Ton Besselink 45:26; Wim Boonhof 46:29.. Jochem Oversteeg nam op in Deume deel aan de Dreefloop. Over een afstand van 15 km liep hij 1.02:53 u. Petra en Leon Mooren gingen op in Enschede van start op halve resp. de hele marathon Bij Petra ging het niet vanzelf en zij was dan ook niet echt tevreden over de tijd: 1.45:22 u. Leon, mentaal en fysiek bijgestaan door Bert van Wylick op de fiets, liep de hele in de uitstekende tijd van 3-12:16 uur. Tevreden kon hij na zijn derde marathon opnieuw een p.r. noteren. Wedstrijduitslagen doorgeven via E- mail, rpvdgoor@plex.nl of telefo nisch, 077-4678240 Donderdag werd de tweede afleve ring van de OC tegen de Schutroe uit Horst gehouden. Ook de tweede match eindigde in het voordeel van de geweldenaren uit Horst. Hoogste deelnemer werd J. Hermsen. Zaterdag en zondag werden in Sit- tard de persoonlijke kampioenschap pen gehouden. Zaterdag 3e klasse veteranen A. Barents 7e. M. Barents behaalde een 4e plaats. En bij de jeugd veroverde Lars de Groot een mooie 12e plaats. Zondag. Bij de eerste klasse dames was stek twee voor A. Thijssen. R. Thijssen werd tweede in de tweede klasse en tenslotte maar daarom niet minder M Thijssen 3e in de eerst klas se veteranen. Oud lid Diana Thijssen veroverde in de tweede klasse dames de eerste plaats. Geen slecht gemid delde. Letterlijk en figuurlijk- Zaterdag en zondag worden de Limburgse team kampioenschappen verschoten in Sittard. Vermoeide Blitterswijckse voetballers grijpen overal naast YIOS-BW'27 4-1 (2-1) Doelpunten: 7. Roger Wolters 0- 1; 10. Marcel Robben 1-1; 18. Robert Verdijk 2-1; 67. Robert Ver dijk 3-1; 88. Cas Frederiks 4-1. Toeschouwers: 200. Gele kaart: Ralph Wolters (BW). BW27: Rutten; Tissen, Lucas- sen, Tax en Gooren (72. Kuij- pers); Hendrix (72. Franssen), Maurice Wolters, Ralph Wolters en Jeuken; Speijcken (25. Wijnho ven) en Roger Wolters. (Door Henk Willemssen) BW27 blijft na een goed sei zoen met lege handen achter. De Blitterswijckse ploeg verloor eer der de titelstrijd van Resia. In de nacompetitie maakte de nummer twee een vermoeide indruk en liep promotie naar de vijfde klas se mis na een ontluisterende 4-1 nederlaag bij VIOS. Het voetbal jaar lijkt voor BW27 te lang te duren. "Tot volgend seizoen in de zesde klasse", zo groet een Wanssumse sup porter op weg naar de uitgang twee aanhangers van BW. Het is tien minu ten voor tijd en de Blitterswijckers kij ken tegen een hopeloze 3-1 achters tand aan. Een gelijkspel is niet eens voldoende om promotie af te dwin- Onderlinge Competitie De zevende speeldag gaf na afloop weer een wijziging aan de kop' te zien. Gerrit Janssen (67 holeslagen) wist door een 6-0 overwinning op Annie Litjens en door het gelijkspel (3-3) van de huidige koploper Pierre Dean (77 slagen) in een zeer spannende wed strijd tegen Jan van Dijk (76) te kop positie te heroveren. Harrie Lenssen. die met een ruime 6-0 winst op Jan Engels (74) en tevens met 65 slagen als laagste score van de dag, sloop voor de eerste keer de topdrie binnen. Gerrit Vermeulen (68) klopte runner- up Huub Straatman overtuigend met 6-0, een uitslag die ook bereikt werd door Ton Hendriks (80) tegen Miet Clevers, door Jan Litjens (74) tegen Truus van Dijk en Theo Litjens (84) tegen Piet van der Eist. Henk van Leeuwen (69) liet een puntje liggen (5-1) tegen Grad Arts, maar lijkt zijn dip te boven te zijn. Bets Wilms moest een ronde toestaan aan de met 4-2 gewonnen wedstrijd tegen Thieu Vranken. Fieke van Ham greep ronde winst tegen Leo Wilms, die door laatstgenoemde weliswaar met 4-2 werd gewonnen, maar er qua score zeker niet overtuigend uitzag. Ten slotte snoepte Truus Arts twee punten af van Jo Litjens, waardoor laatstge noemde met 4-2 aan het langste eind trok. De topdrie wordt nu gevormd door Gerrit Janssen met 5 punten, gevolgd door Pierre Dean met 6 en Harrie Lenssen met 10 punten. Bij de dames leidt Annie Litjens ondanks de neder laag nog steeds met 15,5 punten, maar Bets Wilms is met 18,5 punten weer dicht in de buurt. Truus van Dijk (24 punten) wisselde stuivertje met Fieke van Ham (25 punten) en staat nu op de derde plaats. Toernooi Doorwerth Op het seniorentoemooi van iMGV Duno uit Doorwerth is niemand van onze leden in de prijzen gevallen. In de A-klasse was Harrie Lenssen (102 slagen) als zevende beste speler. Jan Engels (108) scoorde met een rondje 21 wel de laagste ronde, maar eindigde op een teleurstellende elfde plaats (108). Winnaar werd Arnold Hartjes (Duno) met 96 slagen. Bij de heren-B was Gerrit Janssen met 122 slagen onze beste man en werd daar mee vijfde achter winnaar Jan Mortel (Duno) met 106 slagen. Jan Litjens werd zesde en Leo Wilms legde beslag op de achtste plaats. Bij de dames was het Jo Litjens, die met één slag haar clubgenote Bets Wilms voorbleef en werd met 132 slagen negende. Miet Clevers eindigde op de twaalfde plek. Winnares werd Wil ter Keurs (Duno) met 104 slagen. Aspergestoemooi A.s. donderdag (Hemelvaartsdag) wordt het door de familie Jacobs (exploitant van Restaurant Buitenlust) georganiseerde Aspergestoemooi gehouden, waar weer diverse spelers uit het hele land op af komen. De aan vang is op 9-30 uur. Programma Bondscompetitie a.s. zon dag: le klasse: Zicht Nirve 1-Buiten- lust 1 en Buitenlust 2-GeIdrop 3 In de 2e klasse wordt voor de eerste maal in de geschiedenis van district Zuid het resterende competitiepro gramma in toemooivorm gespeeld. De eerste dag van handeling is op de banen van MGC Heeze in Soerendonk. Tegenstanders zijn Heeze 1, Eindhoven 2 en Zicht Nirve 2. Uitslagen: Afgelopen zondag werd met 23 deel nemers de derde wedstrijd om de len tekoning gevist. Deze wedstrijd werd gevist in het Wanssums Ven in de oude vijver. Uitslag: 1Henk Theeu- wen 1440 gram; 2. Ton Deenen 1070; 3. Antoon Langenkamp 1010; 4. Peter Cuppen 870; 5. René Wijnhoven 790. Op donderdag 19 mei om 18.00 uur is er een training van ons jeugdteam. Er wordt gevist in jeugdvijver. Op zon dag 23 mei vissen we de vierde wed strijd om de lentekoning voor lange hengels. We vissen in het Wanssums Ven en wel in de nieuwe vijver. De bijeenkomst is om 7.00 uur en er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur. Op zaterdag 22 mei wordt de nieuwe jeugdvijver officieel geopend Na de officiële opening organiseren zij een koppelwedstrijd. Bij een koppelwed strijd vissen twee personen op dezelf de plek. In verband met de organisa tie moet men zich wel aanmelden en wel uiterlijk donderdag 20 mei bij Pie- ter Kunen. telefoon 077-3662920. Wie zich niet heeft aangemeld kan ook niet meedoen. Afgelopen weekend werd in Koot wijk het vijfde lustrumconcours gehouden voor pony's. Iris Jeurissen, die met haar twee pony's aan de springring verscheen, viel zowel in het klassiek parcours als in het progressief parcours in de prijzen. In de categorie DL met D J. behaalde ze een tweede prijs in het klassiek en een vierde prijs in het progressief par cours. Het klassieke parcours in de categorie DM won ze met Kimula met een zeer snelle tijd en in het jacht- springen behaalde ze nog een tweede prijs eveneens met Kimula in de cate gorie DM. Zus Katja behaalde met Roosje in het klassieke parcours categorie PB een vierde prijs en in het progressief eveneens een vierde prijs met Roosje. gen. Want BW speelde met 2-2 gelijk tegen EWC terwijl VIOS de ploeg uit Well met 3-1 klopte. Trainer Pieter Delauw heeft zijn drie wissels al gebruikt en eindigt het duel met tien man omdat de geblesseerde stopper Hans Tax niet verder kan. Uiteindelijk maakt de goed leidende arbiter een einde aan de lijdensweg van BW "We begonnen goed maar na de 1-1 was het helemaal over", reageert aan voerder Maurice Wolters. "Tegen EWC was het al niet best. En vandaag was het zelfs onze slechtste wedstrijd van dit seizoen. Het spel was zwak en slapjes. Dit is zeker een grote teleur stelling. Maar komend jaar gaan we het weer opnieuw proberen." BW'27 verscheen als de grote favoriet aan de start van de nacompe titie. VIOS eindigde als vierde in de eindstand met liefst vijftien punten achterstand op de Blitterswijckse club. De beide onderlinge confronta ties vielen ook overtuigend in Blitters- wijcks voordeel uit: 3-0 en 6-3. Maar in de nacompetitie gelden andere wetten en gaan outsiders vaak met de prijs aan de haal. Zoals ook zondag middag in Beugen. BW startte in de sterkste formatie en nam na zeven minuten met 0-1 de leiding. Johan Speijcken onderschep te de bal en stuurde Constantijn Jeu ken weg over de linkerflank. Zijn voorzet bereikte Roger Wolters die ongehinderd 0-1 kon binnenschieten. Even later verscheen VIOS voor het eerst voor het doel en direct was het raak. BW-keeper Marco Rutten liet een houdbare schuiver door zijn vin gers glippen. 1-1 Daarna raakte de Blitterswijckse ploeg van slag. De spelers leken niet meer vooruit te branden. Het tempo lag te laag, duels werden verloren en de passes kwamen niet meer aan. Uit een mooie vrije trap nam de thuis ploeg een 2-1 voorsprong. Vanaf de aftrap verscheen Johan Speijcken alleen voor het doel maar hij strandde op de keeper. Bij deze actie raakte de aanvaller zodanig geblesseerd dat hij even later zijn plek moest afstaan aan Mathé Wijnhoven. BW'27 mocht blij zijn dat de schade bij rust beperkt bleef tot 2-1. In de tweede helft probeerde BW het duel nog een andere wending te geven. Een hard schot van Maurice Wolters werd knapt gestopt door de VlOS-doelman. Uit de daaropvolgen de corner kon Roger Wolters vrij inkoppen maar hij raakte de bal hele maal verkeerd. De overtuiging zakte langzaam weg. Bij balverlies verliep de omschakeling veel te langzaam waarvan VIOS profiteerde: 3-1. En vlak voor tijd werd de afstraffing com pleet: 4-1 BW eindigde als laatste in de nacompetitie en grijpt overal naast. VIOS promoveert rechtstreeks en de nummer twee EWC mag nog extra promotieduels spelen. Niet rokers Bridgeclub Venray Er werd door 43 paren deelgenomen aan de eerste avond van de eindlad- der van vijf avonden. In de A-lijn wer den Truus Bollen en Piet Vos eerste met 62,08%, tweede werden Antoi nette Coppus en Charlotte Olislagers met 55,83% en derde Frans van Lies hout en Lou Gilissen met 55,42%. In de B-lijn scoorden Tiny en Jac Meeusen 71,88%, Mariet Deenen en Ine van de Lint 70,00% en Trees van Ham en Mia Lommen 58,75%. In de C-lijn wonnen Leon Bollen en Rob Keijzer met 67,19%, gevolgd door Mientje en Toon Jakobs met 65,10% en Paul Corver en Jo Sijbers met 56,25%. In de D-lijn werden Mia Koopman en Annie Visser eerste met 70,83%. Hier werden Henk van Bergen en Cor Oostveen tweede met 62,50% en Ron Gabeler en Theo van Raay derde met 55,73%. Bridgeclub Klavertje Vier Tijdens het derde lustrumfeest van Klavertje Vier werd een gouden kla vertje vier uitgereikt aan de oud-voor zitster mevrouw H. Poels. Ook werd er tijdens deze avond gebridged. De uitslag: Groen: 1ds. Cuppen-Jenniskens; 2. ds. V. Ham-Korsmit; 3-4-5. mw. Rooy- akkers-hr. Tiggeloven, ds. Aarts-Lin- ders en ds. V. Enckevort-Loeffen. Blauw: 1. ds. V. Bindsbergen-v. Klink; 2. ds. Cremers-Peters; 3- ds. Frederix- Kok. Geel: 1. ds. Buyssen-Michels; 2. ep. Kalkman; 3. ds. Baggen-v. Rens. Bridgeclub Venray Op de laatste avond van de reguliere competities waren de hoogst geplaat sten in elke groep goed op dreef. In de gele lijn werden hr. V. Gaal- Thuyls eerste en als gevolg daarvan komen ze in de voorlopige eindstand ruim een half procent hoger uit als mw. Verheijen-hr. Peetjens die vorige week, met als invaller hr. V. Jaarsveld ook tweede werden. Mw. Baak-hr. Corzilius werden derde. In de rode lijn was de eerste plaats voor ep. V. Pelt die ook met de uitein delijke zege in deze groep aan de haal gaan. Hun voorsprong op nr. 2 is zo groot dat zelfs na herberekening van de scores voor hen de eerste plaats gehandhaafd blijft. Mw. Schaeffers-hr vervuurt en ds. Borssen-Voss werden gedeeld tweede. In de groene lijn waren de eerste drie plaatsen voor ds. Darmstadt-Wikkers, Meurs-Steemers en Gorree-Tacken. Het eerste genoemde paar gaat ook hier in de eindstand flink aan kop. Volgende week zullen we de overige promovendi uit de groene en de rode groep bekend maken. Morgenavond is er geen bridge in ver band met Hemelvaart en volgende week is de traditionele aspergedrive. BC Harten Drie De vierde en voorlaatste ronde van de laddercompetitie is gespeeld. De hoogste zaalscore is behaald is twee paren: de dames Buyssen-Spekhorst en de heren Jacobs-Manders met 64.06%. De uitslag: Rood: 1. ep. Van Son 60.00%; 2. ep. Eibers 56.88%; 3. hr. Steeghs-Clabbers 56.25% Geel: 1. hr. Jacobs-Manders en ds. Buyssen-Spekhorst 64.06%; 2. hr De Groot-Teunissen 61,98%; 3- ds. Keijs- ers-Peeters 54.17%. Volgende week de laatste ronde van de laddercompetitie. Overloonse Bridgeclub Op de derde speelavond in de vierde ronde kwamen Leo van Driel met Teun Willems als eerste uit de bus in de A-lijn met 64.38%, tweede waren Bert en Nelly Vloet met 54.08%, op drie zijn Maria van Boekei met gast Diny Jans geworden met 49.72%. In cle B-lijn bezetten Kees en Ria van Son plek 1 met 63-19%, tweede waren Harry en Riet Willems met 62 15% en op drie Leny Jansen met Rieky Henkens met eén score van 61.11%.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21