ennis Snijder naar WC/Taxi Verstraaten 'uike prestatie fenrayse [aalvoetballers Sportnieuws -info Venray in dramatisch gevecht onderuit rijzenfestival, )ij Sport-im Net geen stunt Lake Valley Bekerafsluiting in Vierlingsbeek top inn town SV Leunen SVV Jeugd BVV'27 Receptie SV Oostrum svoc SSS'18 Overloon SV Merselo Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 doen." Venray had even nodig om bij te komen van deze vroege dreun. Maar de Venraynaren pakten het al snel goed op. Met veel strijd nam de thuis ploeg het heft in handen. Spits Johan Vuilings dook enkele keren voor het Heerlense doel op. De Venrayse defensie moest heel alert blijven op de gevaarlijke Heerlense aanvalslinie Vooral van topscorer Moubarak Bou- torat ging continu dreiging uit. En mocht Heerlen eens gevaarlijk uitbre ken dan werd Venray 'geholpen' door Van Zeeventer die verschillende keilen volkomen ten onrechte voor buitenspel vlagde wat tot hilariteit en spot leidde bij het publiek. Blijkbaar wilde Van Zeeventer zo zijn fout weer goed maken. Tijdens de rust loste de nog niet geheel fitte Ivo van der Weerden mid denvelder Van der Coelen af. Venray speelde vol op de aanval en werd steeds dreigender. Door de invallen de schemering werden de lampen ontstoken. EeniJcnal van Niels Herm- sen ging rakelings over en aan de overzijde voorkwam keeper Niels Nielen met een flitsende reactie een grotere achterstand. Johan Vuilings strandde opnieuw op de doelman maar in de 74e minuut kon het Ven rayse publiek eindelijk juichen. Een schitterende vrije trap van Niels Her- msen vanaf 25 meter spatte op de lat uiteen. Wout Gommers raakte vervol gens de paal waarna de bal voor de schietgrage voeten kwam van Farid Idrissi die doeltreffend uithaalde: 1-1 Sportpark De Wieën stond even op zijn kop. Acht minuten later werd het weer doodstil toen Richard Voragen uit een snelle counter 1-2 binnentik- te. Venray speelde alles of niets en vlak voor de 1-1 had trainer Koolhof de verdedigers Drabbels en Van Schijndel al ingewisseld door Roel Janssen en Bart Linders. In de 92e minuut werd Venray beloond voor zijn aanvalsdrift. Huseyn Tokat, die vanwege een gebroken neus met een masker speelde, trok de bal scherp voor het doel. Daar stond bij de twee de paal Bart Linders om 2-2 binnen te schieten. De vreugde was opnieuw van korte duur. Venray weigerde de deur in het slot te gooien en ging voor de volle buit. De verdedigende taken werden verwaarloosd en dat werd de ploeg noodlottig. In de 94e minuut kopte Maurice Schreijen vanaf de rand van het strafschopge bied de bal steenhard binnen: 2-3. Geen strafschoppenserie en geen uit zicht op de volgende ronde. Ontgoo cheld sloot Venray een voetbaljaar af wat opnieuw niet heeft gebracht wat iedereen ervan verwacht had. S.V. Leunen op internet: www.Leu- nen.nl\svLeunen Afgelastingennummer 0900-9019074 Noodoproep: Laat niet de begeleiders van uw kind alleen ons probleem zijn. Wij bij de jeugd van S.V. Leunen zijn voor vol gend seizoen nog dringend op zoek naar veel leiders en trainers om onze jeugdteams te kunnen laten voetbal len. Heb je interesse, meld je dan bij Bert de Groot, tel. 583022 of bij Joop Gielens, tel. 580871. Sportweekend Het sportweekend voor de D, E en F jeugd zal gehouden worden op vrij dag 18 en zaterdag 19 juni. Jeugdleiders toernooi Dit is voor alle leiders en trainers en wordt gehouden op woensdag 19 mei, op deze datum hadden we het voetvolley toernooi gepland maar dit gaat nou niet door, als je mee wil doen geef je dan op bij Jos Geurts.De verdere informatie wordt nog bekend gemaakt. Jeugdleiders vergadering Dit is voor alle leiders en trainers en wordt gehouden op maandag 24 mei om 20.00 uur. Jeugdtoemooien: De volgende jeugdtoemooien staan op het programma: Zaterdag 22 mei: BI naar Quick Boys El naar Someren a.09.30 Zondag 23 mei: Al naar Quick Boys Zaterdag 5 juni: F2 naar Volharding Klussen: Heb je in de week van 20 t/m 25 juni overdag (of 's avonds) tijd om te hel pen met het vervangen van het dak, laat even iets weten. Je kunt contact opnemen met Marcel Vogelsangs 589354. Uitslag: Leunen Vet.-SVOC'01 Vet. 4-2 Programma zaterdag 22 mei: SSS" 18-Leunen Vet. Leunen 1 Kampioen!!! Ter gelegenheid van het kampioen schap van Leunen 1 zal er een recep tie worden gehouden op vrijdag 28 mei van 19 30 uur tot 20.30 uur. Wij nodigen alle leden, bestuursleden vrij willigers. kortom iedereen uit Leu nen. Veulen en Heide uit om Leunen 1 te komen feliciteren in de feesttent aan de Meester de Haanstraat. Programma zaterdag 22 mei: Toernooien: Venray Cl Someren v.08.00 Venray C5 ESV Eindhoven v.09.30 Venray C6 Blauw Geel Veghel v.09.00 Venray C10M St.Michielsg. v.08.15 Venray D7 ONDO Heusden v.09.30 Venray El SC Woezik Wijchenv.07.30 Venray E6 Lierop v. 12.30 Venray E7 Unitas Eindhoven v.08.15 Venray El0 OIC Rosmalen v.08 15 Venray E12 JVC Cuijk v.08.00 Venray F11 FC Oda Weert v.09.45 Programma zondag 23 mei: Toernooien: Venray D2 ESV Eindhoven v.08.00 Venray D9M ESV Eindhoven v.08.30 Venray E2 ONDO Heusden v. 12.30 Venray F5 Lierop v.08.15 Venray F7 Unitas Eindhoven v.08.15 Venray F10 ESV Eindhoven v.08.30 Uitslagen: Dl te Broekhuizenvorst 2e D2 te Broekhuizenvorst 5e El te Blitterswijck 4e E2 te Blitterswijck 4e F1 te Lottum 5e F2 te Arcen 13e F3teArcen 12e MF1 te Well le Laatste training voor alle teams in week 22. Voor de F-jeugd is er op woensdag 26 mei a.s. de traditionele, spectaculaire, spannende wedstrijd tegen de Moe ders. Aanvang 18.30 uur. De moeders zijn al gezien in een trainingskamp in Noordwijk (Noord-Holland). Sinds de fusie is afgesproken om gezamenlijk de kampioenen te huldi gen van afdeling voetbal en afdeling korfbal. Beide afdelingen hebben een team dat kampioen is geworden in het seizoen 2003-2004. namelijk: de E-pupillen van afdeling korfbal en de A-jeugd van afdeling voetbal. Graag nodigen ze u uit voor de receptie van deze teams. kunt de teams feliciteren op zaterdag 22 mei van 19 00 tot 20.30 uur in de kantine op sportpark De Spar. s Bveede plaats op NK jeugd Belopen zaterdag werd in sport- Jniin Glanerbrook in Geleen het ■«rlands kampioenschap voor Tdfutsallers onder de 17 jaar door KNVB georganiseerd. Het team Zuid II behaalde een kanppe File plaats en wordt getraind door F>n Biloro (ex-international) en Jos «Gerven (speler/coach van TVF to). Vier jeugdspelers van TVF Otto W'enray; Mahbod Tahsini, Tim van TBekerom, Frank Minten en Gert ppee kwamen in actie voor dis- I Zuid U (Limburg) Het werd een g- futsalpromotie in de drukbe- ►'e sporthal in Geleen. Zes dis- ^teams leverden strijd op hoog pu om Nederlands kampioen te ften Het team van zuid II had F Üjd (tot de laatste wedstrijd) uit- |t op de felbegeerde titel. In de allerlaatste wedstrijd van het toernooi moest het team echter zijn meerdere erkenning in het team uit West I, dat winnaar werd van het toernooi. Nadat het team van Zuid II met 1-0 de leiding had genomen door aanvoer der en teamtopscorer Abdel Azzimani van Fermonia Boys, ging het team van West I er uiteindelijk toch verdiend met 3-1 met de titel aan de haal. De Venrayse trainer Jos van Gerven kijkt terug op een geslaagd toernooi; "Het team kan terugzien op een puike prestatie. En belangrijker is nog de enorme individuele groei die de spe lers het afgelopen half jaar gemaakt hebben in de futsalsport Dit komt omdat zij geregeld trainingen en wed strijden bijgewoond hebben waarbij de individuele groei en het plezier in het spelletje centraal stonden." De komende periode valt er trou wens meer te genieten voor de lief hebbers van het jeugdfutsal. Zo orga niseert de KNVB zaterdag 22 mei in Veldhoven het Nederlands kampioen schap jeugdfutsal voor spelers onder de 19 jaar. In het team van Zuid II zit ten ook twee spelers uit de regio: Freek Thoone van ZW Leunen en Bastiaan Bouwsema van TVF Otto En op zaterdag 3 juli organiseert TVF Otto een sterkbezet jeugdfutsaltoernooi voor spelers onder de 19 jaar in de Wetteling in Venray. Dan mag het jeugdteam van TVF Otto het opnemen tegen kwalita tief sterke jeugdteams van verenigin gen uit de hoofdklasse en eerste- en eredivisie. Donderdag 20 mei 2004 - Pagina 19 Korfbal Dgg J.EN MAAS Voetbal Programma selectie: 21 mei: receptie Xavier en Monique 19-00 uur bij Koster verzamelen. 28 mei: trainen 19-30 uur. 4 juni: trainen 19-30 uur. Na de trai ning is er een bijeenkomst voor de selectiespeler over het seizoen 2004/2005. 19 juni: feestavond verdere informa tie volgt nog. Programma zaterdag 22 mei: SVOC D3 bij RKVCL v.08.30 SVOC B Vet.-Swolgen a. 17.00 Afmelden tot donderdagavond bij Harry Voermans, tel. 571598 of 06- 1345319. Programma zondag 23 mei: SVOC E2 bij RKVCL v.08.10 De programmaboekjes liggen in de desbetreffende postvakken op het sportpark. Programma Zaterdag 29 mei: SVOC A Vet.-TOP a. 17.00 Afmelden tot donderdagavond bij Theo Strijbos, tel. 571866. F-jes voetballen tegen hun ouders: Op zaterdag 29 mei as. gaan de kinde ren van de F1-F2-F3-F4 het seizoen afsluiten door te voetballen tegen hun ouders. F1-F2 a. 11.00 F3-F4 a. 10.00 Mededelingen Jeugdcommissie: Wij zoeken nog enkele jeugdleiders voor het komende seizoen Meld je aan als je interesse hebt bij Jan Nelis- sen, tel. 571081. Leiders die stoppen moeten inleve ren: a). jeugdleidersjas; b). sleutels sportpark; c). trainings CD-rom; d). jeugdleiders trainingsmappen. Inleve ren uitsluitend bij Toon Dinghs, Loüe- beekweg 73, Castenray. Heerlen grijpt diep in blessuretijd 2-3 winst Ét voetbalseizoen 2003-2004 zit erop. Dus gaat ook onze ninriek De Schijnwerper opvoor enkele maanden de i. Echter niet voordat de laatste prijzen van de afgelojren voetbaljaargang zijn uitgereikt. Afgelopen zaterdag 'as klein prijzenfestival bij sportspeciaalzaak Spor^mn aan het Henseniusplein in Venray, de sponsor van d Zo mocht winnaar Geert-Jan Drabbels van Sl^enray de eerste prijs in ontvangst nemen uit handen van ier van Sport-inn. Drabbels kreeg de nieuwstt^Rlidas Predator Impulse voetbalschoenen ter waarde van maar li o. Auke van Lierop en Loek van Schijndef(beiden SV Venray) en Leunen-trainer Noud Janssen, die de reda verslagen met hun voorspellingen, kregen een fraaie bal voor de jeugdafdeling van him voetbalvereniging. fst Sjoort-//t/t winnaars van de ballen voor de jeugdafdeling van hun vereniging: van links naar rechts Loek van Schijndel (met zijn zoontje), Noud Janssen, Ger Schlooz, Auke van Lierop en Geert-Jan Drabbels HVC/Taxi Verstraaten heeft ch versterkt met Dennis Snijder, U e veel scorende aanvaller van T OTTO stond ook in de belang- van eredivisieclub FC Niu- aga. Omdat de Wychense ploeg UI gradeerde naar de eerste divisie de Venraynaar voor VC/Taxi Verstraaten dat op het- Ifde niveau uitkomt. Dennis Snijder (22) beleefde twee pjaren bij TVF OTTO. In het sei- «n 2002/03 promoveerde het Ven- yse team via de nacompetitie naar hoofdklasse. Snijder had een groot ndeel in dat succes en hij werd met treffers Venrays topscorer. Het gelopen seizoen in de hoofdklasse «ft de technisch begaafde spits zich nier ontwikkeld. Hij scoorde 37 tlpunten en wil nu graag weer een ip vooruit maken. "Ik heb heel veel Jeerd van spelers als Danny Fasen, Gert-Jan Wismans en Edwin Sengers en ook van coach Jos van Gerven. Bij TVF OTTO zijn de spelers individueel sterk Bij HVC staat er meer een hecht team zonder echte uitblinkers. Ik ben gehaald om samen met Ruud Brands in de spitspositie te spelen", zegt Dennis Snijder die voetbaltechnisch het hogere niveau makkelijk- moet aankunnen, "Maar taktisch zal ik nog veel moeten leren. Vooral met looplij- nen en zo Dennis Snijder begon op zijn zes tiende met zaalvoetbal bij 't Trepke. In het seizoen 2001/02 maakte hij al de overstap naar HVC maar dat draai de op een mislukking uit. In dat voet baljaar speelde hij helemaal niet omdat er problemen waren gerezen over de contributiebetaling. Hij had vooraf de toezegging dat hij daarvan vrijgesteld zou worden. "Maar na de eerste training kwamen ze ermee dat ik toch moest betalen. Toen ben ik meteen opgestapt en heb het hele jaar niet meer gezaalvoetbald. Want ik mocht niet meer terug naar Trepke Dat vind ik nu nog steeds jammer." Toch bleek die vervelende ervaring een nieuwe overgang naar HVC/Taxi Verstraaten niet in de weg te staan. "Nee, we hebben alles uitgesproken en het is voor mij nu de wereld uit. Ik kijk ernaar uit bij HVC opnieuw te beginnen. Ze hebben de laatste jaren bovenin meegedraaid en komend sei zoen hoop ik dat we voor het kam pioenschap kunnen gaan." Dennis Snijder heeft ook een dui delijk een keuze gemaakt voor het zaalvoetbal. Op het veld doorliep hij alle hoge jeugdteams van SV Venray. Hij speelde in de selectie maar deed daarna een stapje terug naar het derde elftal. Lake Valley/'t Podium won zaterdagavond met 5-7 bij ZW Jaffa. Thuis hadden de Venrayse zaalvoetballers met 0-3 verloren van de Roermondenaren. Lake Valley is daardoor uitgeschakeld voor de nacompetitie en kwam één treffer tekort om een straf schoppenserie uit het vuur te sle pen. Lake Valley/'t Podium begon sterk en kreeg al direct enkele goede kan sen. Maar evenals in de thuiswedstrijd slaagden de voorwaartsen er niet in de Jaffa-doelman te passeren. Uit een counter kwam de thuisploeg op 1-0. Na de 2-0 verkleinde Arjan Lammers de achterstand tot 2-1. Halverwege keek het Venrayse team tegen 5-1 achterstand aan. De kansen leken toen totaal verkeken maar in de twee de helft volgde een wonderbaarlijk herstel. Lake Valley was heer en meester en liep steeds verder in op ZW Jaffa. Na Ronny Spruit (5-2), Lennard Jansen (5- 3) en weer Ronny Spruit (5-4) bracht Niels Hermsen de stand weer in even wicht: 5-5. Tom van Stokkem zette het Venrayse team voor het eerst op voorsprong: 5-6. De Roermondse doelman verkeer de in eejn bloedvorm want anders was de Venrayse zege zeker hoger uitge vallen. Vier minuten voor tijd scoorde Daniël Wijnands 5-7. Arjan Lammers loste als meevoetballende keeper Vin cent Buwalda af in het doel. Maar de verlossende achtste treffer, bleef uit waardoor ZW Jaffa in de race blijft voor promotie naar de hoofdklasse. Ondanks de uitschakeling kan Lake Valley/'t Podium terugzien op een geslaagd seizoen. De hoofdmacht debuteerde met een derde plaats in de eerste klasse A. Het tweede team greep de titel in de tweede klasse waarin het derde team op de derde plek eindigde. Programma donderdag 20 mei: Halve finale districtsbeker KNVB Damesvoetbal: Vesta DA1-SSS'18 DA1 11.00 De wedstrijd wordt gespeeld in Melick. Programma zaterdag 22 mei: Toernooi voor selectiespelers onder de 23 jaar bij Prinses Irene in Nistelro- de. Poule-indeling: SSS'18, Avanti, Ravenstein, 't Zandt en Prinses Irene. Aanvang: 11.30 uur. Zondag 23 mei Familietoernooi: Voetbalvereniging SSS'18 uit Over loon organiseert alweer voor de 21e keer het jaarlijkse familietoernooi. Dit toernooi zal op zondag, 23 mei, wor den gehouden op het sportpark "De Raay". De aanvang is om 12.00 uur Naast zes elftallenteams zullen ook acht zeventallen aan dit toernooi deel nemen. Ook is er aan de kinderen gedacht. Voor hen is er weer een groot spring- luchtkussen waar zij zich de gehele dag op kunnen vermaken. Geert-Jan Drabbels kreeg uit handen van Ger Schlooz de nieuwste Adidas voetbalschoenen Uitslagen: Swift Al-SVOC Al 8-7 DOT Al-SVOC A2 5-1 SVOC Bl-DES B2 11-1 De Horst-Bl-SVOC B2 12-2 SVSH C2-SVOC Cl 0-7 SVOC C2-DES Cl 0-11 SPES Dl-SVOC Dl 3-3 KSV El-SVOC El 0-5 HBSV 1-Senioren 6-5 Recreanten-Erica 04) Programma zaterdag 22 mei: SVOC Al-EMOS Al v. 14.30 SVOC A2-De Horst A2 v. 12.00 SVOC Cl-Oostrum Cl v.09.30 SVOC C2-Maastr. Cl v. 10.45 SVOC El-Swift E2 v.08.30 SVOC F1 gezamenlijke afsluiting SVOC F2 gezamenlijke afsluiting Welpen 1 en 2 gezamenlijke afsluiting Programma zondag 23 mei: Senioren-De Merels 11.00 Programma woensdag 26 mei: Peelkorf-Recreanten v.19.15 Voetbalweekend 21 en 22 mei (D t/m F) D te Merselo vrijdag 21 mei 18.30- 23 00 uur, zaterdag van 09.30-16.30 uur. Prijsuitreiking 16.30 uur E en F te Overloon vrijdag van 18.30- 22.00 uur, zaterdag van 09.45-16.30 uur. Prijsuitreiking 16.30 uur. Programma donderdag 20 mei: Hemelvaartsdag). Als afsluiting van het seizoen wordt op donderdag 20 mei a.s. een onderling toernooi geor ganiseerd met teams van 7 spelers. Bijeenkomst 12.00 uur). Aansluitend barbecue. Deelname mogelijk vanaf 16 jaar. Zie verder de ontvangen uit nodiging. Programma zaterdag 29 mei: Ysselsteyn Bl-Merselo BI v.13.15 Veteranen toernooi bij Oranje Zwart te Helmond v. 10.45 Programma zondag 30 mei: Merselo Cl-FC Amble Cl b. 10.15 Programma woensdag 2 juni: SSS/Merselo B2co-Norton JFC b. 18.30 Merselo Dl-Spirit of Youth b. 17.15 Aan- /afmeldingen voetbal/ korfbal senioren en jeugd Nieuwe jeugdleden voetbal kunnen zich aan- of afmelden bij Mari Her mens, Ripseweg 12, Vredepeel, tel. 546660. Voor de senioren is dit Har- rie van Hoof, Coppelenberg 24, Mer selo, tel. 546278. Voor de korfbal dienen de aan- of afmeldingen te gebeuren bij Leonie Poels, Veldstraat 28, Merselo, tel. 546538. Aan-/afmelding graag voor 1 juni a.s in verband met opgave nieuwe com petitie. Korfbal Uitslagen: VIOS (O) Al-Oranje Wit jun.Al 5-14 Oranje Wit-Merselo midw. 9-3 Programma zaterdag 22 mei: De welpen hebben seizoensafsluiting voor alle teams in Ysselsteyn v. 12.40. JES Al-Oranje Wit jun.A2 v.11.45 Oranje Wit-Klimop (K) Al jun.Al 15.30 Programma zondag 23 mei: Merselo-De Peelkorf 3 sen. 1 b. 10.00 Dit zijn de laatste wedstrijden van dit seizoen. Venray-Heerlen 2-3 (0-1) Doelpunten: 2. Moubarak Bou- torat 0-1; 74. Faid Idrissi 1-1; 82. Richard Voragen 1-2; 92. Bart Lin ders 2-2; 94. Maurice Schreijen 2- 3. Scheidsrechter: Sauvé (Some ren). Toeschouwers: 400. Gele kaart: Farid Idrissi (Venray), Michael Grannetia, Rick van Ewijk, John Temmink en Jetze Christiaanse (Heerlen). Venray: Nielen; Drabbels (68. Linders), Scholten, Van Schijndel (72. Janssen) en Troisfontaine; Van der Coelen (46. Van der Weerden), Gommers, Hermsen en Tokat; Vuilings en Idrissi. (Door Henk Willemssen) Donderdagavond 13 mei tegen de klok van tien uur. Jubelende Heerlenaren vieren de zwaarbe vochten 2-3 overwinning op Ven ray dat uitgeteld op de grasmat ligt. Eén voor een sjokken de ver slagen spelers met gebogen hoofd naar het kleedlokaal. Het seizoen is voorbij en de promotiedroom is over. Ook komend jaar acteert het zo ambitieuze Venray in de tweede klasse. Niels de Klerk die komend seizoen na anderhalf jaar zijn rentree maakt bij de Venrayse hoofdmacht blikt optimistisch vooruit "Wat een fantas tische wedstrijd. Ik heb me staan te verbijten langs de kant. Wat had ik dolgraag meegespeeld", zegt De Klerk (27) die een aanbieding van hoofdklasser Deume naast zich neer legde. "Ik heb het veldvoetbal ontzet tend gemist. Ik heb enorm veel zin in het nieuwe seizoen. En dan moeten we maar eens kampioen worden..." Na een te wisselvallig seizoen wist Venray zich op de valreep te plaatsen voor de nacompetitie. Vorige week in Heerlen speelden de rood-wit-blau- wen een uitstekende eerste helft maar vielen later terug wat leidde tot een 1-1 puntendeling. In de thuiswed strijd waren de mannen van trainer André Koolhof op en top gemoti veerd om het karwei voor het vier- honderdkoppige publiek af te maken. Met een prachtige grasmat en ideaal voetbalweer leek het een mooie len teavond te worden. Maar al heel snel kreeg het duel een onverwachte wending. Tijdens de nacompetitie stuurt de KNVB een neutraal trio naar de wedstrijden. Arbiter Sauvé uit Someren werd geas sisteerd door de Zuid-Limburgse assis tenten Smeets en Van Zeeventer. Dit zijn scheidsrechters dié nu de vlag hanteren. En dat pakt wel eens ver keerd uit. Zoals donderdag op sport park De Wieën. De Heerlense spits Boutorat stond zeker vijf meter bui tenspel toen hij werd aangespeeld. De uit Heerlen afkomstige grens rechter Van Zeeventer zag niet wat iedereen wel zag: buitenspel. Hij hield tot ontsteltenis van al wat Ven ray was zijn vlag omlaag waarna arbi ter Sauvé niets anders kon dan de onrechtmatige treffer goedkeuren: 0- 1. KNVB-rapporteur Engels schudde zijn hoofd. "Onbegrijpelijk dat hij niet vlagde Ik stond vlak achter hem en het was overduidelijk buitenspel. Maar hij reageerde gewoon niet", ver klaarde Engels die er fijntjes aan toe voegde dat de vlagger uit Heerlen kwam. "De KNVB doet dit fout. Ze moeten tijdens de nacompetitie geen scheidsrechters laten vlaggen want dit gaat vaker mis. De bond moet assistenten aanstellen die wekelijks in de hoofdklasse als vlagger dienst Op donderdag 20 mei (Hemelvaart- dag wordt op de accommodatie van de voetbalvereniging Volharding in Vierlingsbeek het eindtoernooi van de Amstel Cup voor amateurs gehou den. De deelnemende elftallen zijn de hoofdklassers SV Meerssen, Pannin- gen, Schijndel, TOP en FC Vinken slag. GSV'28 (ID), Dijkse Boys (2H) en DVO (3B). Er wordt gespeeld in twee poules van vier. Hiervoor wordt op de wedstrijddag zelf 's morgens om 09 00 uur geloot. De eerste wed strijden beginnen om 10.00 uur. De winnaars van de kruisfinalewedstrij den en beide finalisten plaatsen zich voor de Amstel Cup Betaald Voetbal seizoen 2004/2005. De winnaar van de finalewedstrijd is bekerkampioen van het district Zuid II en plaatst zich hiermee voor de finale van het lande lijke toernooi, dat op 12 juni 2004 in Huizen verspeeld wordt.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 19