Sportnieuws -i "Het plezier van ons maakt het voor ons ouders makkelijk" Bridge in Venray e.o. I De Gagel speelt twee keer gelijk Bowlen Winst voor Kevin en Truus Suzan van Dijck wint speerwerpen Sjoelers ISBV De Rooyse Schuuvers Red Caps PC Jumpers Oirlo Ankie Nederlands kampioen Nobel Oostrum KHBV Diana Dorpen competitie tennis TV Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 13 mei 2004 - duidelijk was en daarmee haar kam pioensaspiraties duidelijk maakte en naaste concurrent Spirit Strikers op de ranglijst passeerde. Jochem Mager- mans (213) en Violette Vallen (180) scoorden de hier als besten voor de winnaar. Hoe verging het Best of the Best' Zij speelde tegen zichzelf en begon erg stroef door de eerste game ruim te verliezen, maar daarna kwam de motor pas goed op gang en deed wat van haar verwacht werd, name lijk boven haar eigen gemiddelde spe len en dat lukte ruimschoots, zodat uiteindelijk de winnende score van 24 - 11 op het bord kwam. Mickey Bindewalt was hier de gevierde man met games van 200 en 212 en de serie van 561. Hiermee werd het pleit beslecht en kwam de titel terecht bij het team, dat daar de meeste aan spraak op kon maken. In een wed strijd om des keizer's baard speelde Strikehunters tegen De Beter Bow lers, dat met 26,5 - 8,5 aan de kant werd gezet, maar de rode lantaarn net* niet aan hun tegenstander kon over dragen. Daar kon ook Henri Vallen (met 239 een nieuw persoonlijk record en 553 als serie) als beste man van deze wedstrijd niets aan verande ren. Bij de winnaar was Antoon Camps (187/503) de beste speler. Eindstand: 1. en kampioen: Best of the Best 256 punten, 2. Pin Explo ders (246), Spirit Strikers (227,5), Starframe Bowlers (206.5), The Mas ters (188), De Betere Bowlers (163 5) en Strikehunters (161). Hoogste game Henri Vallen (239) en Violette Vallen (180). Hoogste serie Mickey Bindewalt (561) en Lisa en Paula Jansen (460). Zaterdag a.s. gaan we op toernooi in Veghel. Voor de overige leden is er geen bowlen. Vier leden van Sjoelclub De Schui vers van de Invaliden- Sport en Belan genvereniging Venray reisden af naar Brunssum voor de zesde sjoelwed strijd voor de Limburg Bokaal. Marijke Denissen behaalde een fraaie 3e plaats in de klasse B met een gemid delde van 130,95. Wilma Wismans werd 4e in de klasse D met 121,40 gemiddeld. Jan Pijpers en Frans van Soest werden in de klasse G 7e en 8e met een gemiddelde van 103,20. In het tussenklassement staat Marij ke Denissen nu op de 3e plaats en Wilma Wismans op een mooie 2e plaats. Ondanks dat zij niet speelde is Erica van Well ook nog kansrijk in de klasse I, waarin zij de le plaats bezet. Op 5 juni is de laatste wedstrijd van de Limburg Bokaal in Dieteren en dan zal blijken wie de sterkste zenuwen heeft. De laatste wedstrijd voor de finale om de Limburg Bokaal had het volgende resultaat: Klasse H: 3. Matty Rens, 107.0 gem.; Klasse G: 4. Mien Classens, gem. 107.3; Klasse F: 6. Mimi Jansen, gem. 108.1; Klasse D: 6. Mariet Aarts, gem. 118.5 en Klasse C: 10: Hans Montijn, gem. 118.8. Totaal aantal bonuspunten: Matty Rens 159, Mien Classens 190, Mimi Jansen 100, Mariet Aarts 28, Toos Montijn 83, Hans Montijn 84 punten. De finale is op 5 juni in Dieteren. Uitslagen: Indians Weert-RCV Pup. 13-7 RCV Asp.-Mulo Helmond 7-5 RCV HB Sen.-Cheetahs Beek 164) Heerlen/Kerkrade-RCV SB Sen. 10-9 Programma zaterdag 15 mei: RCV Pup-Cheetahs Beek a. 11.00 AU In Veldhoven-RCV Asp. v.13-00 RCV Jun. vrij Programma zondag 16 mei: RCV HB Sen.-Nuenen 3 a. 13-00 RCV SB Sen.-Maastricht a. 11.00 Interesse in peanutbal, honkbal of softbal? Neem dan contact op met het secretariaat, tel. (0478) 584800 of kijk op: www.redcapsvenray.com Op het concours in Beesel, afgelopen weekend, was Iris Jeurissen uit Oirlo in twee springcategorieën iedereen te snel af Ze won de categorie D-Licht met Tinka's Boy en de categorie D- Midden met Kimula met een zeer snelle tijd. Afgelopen Zaterdag hebben zeven tien tafeltennissers van de Invaliden- Sport en Belangenvereniging Venray e.o. deelgenomen aan het Nederlands Kampioenschap Tafeltennissen in Leeuwarden In de enkelspelen was er geen eer te behalen tegen de sterke concurrentie, maar bij de dubbels was het wel raak. In de klasse 3 staand behaalden Maria Wilmsen en Jan van Gerven van de ISBV Venray e.o. de zilveren medaille. Van uitzon derlijke klasse was de prestatie van Ankie Muijsers. Samen met haar gde- genheidspartner Marc Erens van het Brunssumse BGS werd zij Nederlands Kampioen in de klasse 4 staand. Er was afgelopen zondag een wed strijd voor de paarden in Meterik en voor de pony's in Beesel. Jeanine Huijbers is met haar pony Sanne naar Beesel geweest en heeft daar in de klasse BL1 een mooie eerste prijs weten te behalen met 168 punten Ineke van Dijck is met haar paard Ste- linia naar Meterik geweest en heeft in de klasse LI een vijfde prijs behaald met 164 punten. Er werd deelgenomen aan het toer nooi van Ons Genoegen in America. Het eerste zestal behaalde een score van 1368 en team twee wist 1286 punten te vergaren. Zaterdag waren ze te gast bij St. Willi- brordus in Milheeze. Hier werd geschoten tegen de score die men vooraf op gegeven had. De meeste schutters waren wat voorbarig en moesten het hoofd buigen. Zodat hier weinig te winnen viel. Hoogste schut ter van de avond werd-Wendy van Ooi. Donderdag tweede wedstrijd van de OC tegen de Schutroe uit Horst. Aan vang 1930 uur. Zaterdag A: Programma 15 mei: 't Löbke-TVY Oica-LVH Zaterdag B America- 't Löbke 0-10 TVY-LVH 4-6 Programma 15 mei: LVH-'t Löbke America-TVY Zaterdag C: LVH 1-America Programma 15 mei: LVH 2-America TVY-LVH 1 Zaterdag D: LVH-TVY Programma 15 mei TVY-LVH Zondag A: America-Oica 1-9 Merselo-Oostrum 104) Programma 16 mei America-Merselo LVG-Oostrum Programma 20 mei: Merselo-LVH Oostrum-Oica Zondag B: LVH-Merselo 3-7 America-TVY 4-6 Programma 16 mei: Merselo-America Programma 20 mei: TVY-Merselo Zondag C: 't Löbke-America 1-9 TVY1-LVH 9-1 Programma 16 mei: 't Löbke-TVY 1 TVY 2-America Programma 20 mei: America-LVG t Löbke-TVY 2 Poule BI: Oica-TVY 04* Programma 19 mei: Oica-'t Löbke TVY-Merselo Poule B2: 't Löbke 2-LVH 04* Programma 19 mei: t Löbke 1-LVH Merselo-'t Löbke 2 Poule C: 't Löbke 2-LVH 5-3 Programma 19 mei: LVH-'t Löbke 2 't Löbke 1-America Poule D: Oica-America 1 4-4 Programma 14 mei: TVY-Ocia 't Löbke-America 1 Het eerste team van de Wans- sumsc tennisvereniging De Gagel speelde in de afgelopen twee weken twee keer gelijk in de ere divisie. Uit tegen Hambaken in Den Bosch en thuis tegen Mar kant uit Breda werd het 3-3. In Den Bosch kwamen de Wans- sumse tennissers goed uit de start blokken. Rob Brandsma won zijn enkelspel in drie sets, Elroy Jansen won in twee sets en ook Ramon Engels won zeer overtuigend in twee sets waardoor De Gagel op een 0-3 voorsprong kwam. Rob Knoben verl oor zijn partij echter nipt in drie sets en ook de dubbelpartijen wisten de tennissers niet te winnen waardoor de ontmoeting met Hambaken in een gelijkspel eindigde. Een week later, op zaterdag 8 mei, speelde De Gagel 1 thuis tegen Mar kant uit Breda, dat drie spelers van het niveau 3 (BI) in zijn gelederen had. Deze keer was de start minder, alleen Rob Brandsma wist zijn enkel spel winnen af te sluiten. De andere drie enkelspelen gingen vrij overtui gend naar Breda. Qua punten stond De Gagel nu exact gelijk met het team uit Breda, beide ploegen hadden na de enkelpartijen immers veertien overwinningspunten. Na het verlies van de dubbelspelen in Den Bosch, werd de samenstelling van de teams gewijzigd. Rob Brandsma en Ramon Engels speelden nu de eerste dubbel, die ze glansrijk wonnen. Ook Peter Francken en Elroy Jansen wonnen hun dubbelpartij, waardoor De Gagel weer met 3-3 gelijkspeelde. Na vijf wedstrijden heeft De Gagel 1 al zestien overwinningspunten. Voor aanvang van de competitie was handhaving de doelstelling, maar met nog twee wedstrijden te gaan lijkt een derde plaats zelfs nog haalbaar. Zterdag speelt de ploeg om 10.00 in Hilvarenbeek tegen Hilten 1 .De laat ste thuiswedstrijd wordt gespeeld op 22 mei, aanvang: 13.00 uur. In de Huisleague werd de eerste bekerronde afgewerkt, Voor de twee de ronde plaatsten zich de volgende teams; Sigma's/R.B.V., dat met 16-4 won van V.v.G.I./Van Rensch, Stri- kers/Groeipunt, dat Hit Miss met 17-3 klopte, B.T Jamin, dat met 18-2 baas bleef over Close Encounters, V.T U.-Telecom, dat Club Up maar anderhalf puntje toestond. La Mousse, dat geen kind had aan de Scores (18- 2), Café de Buren, dat met 17-3 veel sterker bleek dan Red Arrows en de grootste verrassing van de avond, het team van de Nitwits, dat Altijd Raak/A VIT met 18-2 aan de zegekar bond. Pinhunters en Hoeijmakers moeten nog strijd leveren om de laat ste plaats in de volgende ronde In de eerste ronde voor de beker in de Trioleague was het wat gemakke lijker zich voor de volgende ronde te plaatsen, want voor elf teams waren 8 plaatsten beschikbaar. De winnaar van vorig seizoen, Nutrivisie, was zonder te spelen al geplaatst voor de tweede ronde. Plus Van Dijck, dat met 943 won van Hit'& Miss, Café de Buren, dat Bokual/Mijling versloeg met 10-5 Sigma's/R.B.V, dat B.T. Jamin met 10-5 achter zich hield en Crash, dat maar net won van Proshop RBVenray plaatsten zich rechtstreeks, i Ook Kuijten Ass en A.W.I. Isolatie, die de punten deelden en Proshop RBVenray, als beste van de verliezers, gaan door naar de tweede ronde. In de Dubbelleague werd de eerste van twee play-offronden gespeeld, waarin elk team een wedstrijd over I een game speelt tegen de andere i teams uit de league. De beste resulta- i ten boekte in de Scratchleague het I Trompetterduo, dat 3 van de vier wedstrijden in winst wist om te zet ten en in totaal 10 punten kon toe- i voegen aan hun totaal. Sigma's 2 en Demons, waren tweemaal succesvol en scoorden in totaal 9 punten. Lijst aanvoerder Sigma's 1 won tweemaal met 3-1 en moest eveneens tweemaal met 0-4 de eer aan de tegenstander i laten, maar de leiding kwam niet in gevaar. Pinhunters 2 kwam maar een l maal tot winst en vergaarde in totaal 6 punten.In de Handicapleague won Strikezone 3 van de vier wedstrijden en kon daardoor liefst 12 punten aan hun totaal toevoegen. Sharpshooters- bracht via twee overwinningen hun puntentotaal met 9 omhoog, Pinhun ters 1 won ook twee keer en voegde 8 punten aan hun totaal toe. Eenmaal winst en een gelijkspel brachten voor Hoeijmakers 7 punten op en de Wakers moesten het met een zege stellen met 4 punten. Nationale League In de tweede en laatste play-offron- de boekte het team van RBV Sigma's in de Promotiepoule van de Hoofd klasse 2 in Nieuwegein twee 3-0 zeges en wel op de latere kampioen Jong Intermodulair en nummer twee, Vermeulen Ass. Tegen Laurens Ass werd met 1-2 verloren, waardoor de vierde plaats werd bezet met een gelijk aantal punten als Laurens, dat echter een hogere pinfall had en daar om als derde eindigde. In de le Klasse kwam het team van Bokual/Mijling/Willems in de laatste play-off ook twee keer tot winst Zowel tegen kampioen Hoeve de Aar uit Heerlen als tegen Hobij uit Boekei werd met 2-1 gewonnen. Tegen num mer twee van de ranglijst in de pro motiepoule, Klerks uit Den Bosch werd met 1-2 verloren. Met 43 pun ten eindigde het Venrayse team als derde. Best of the Best kampioen Pas op de laatste wedstrijddag werd pas beslist, wie de teamcompe titie winnend zou gaan afsluiten. Nog niet eerder was het zo spannend, ondanks het feit dat Best of the Best van begin af aan de ranglijst aanvoer de. Daarom deed Best of the Best terecht haar naam eer aan, door het kampioenschap in de wacht te sle pen. Het kampioensteam bestond uit. Bart van Rens, Mickey Bindewalt, Dennis Voesten, Niels de la Roy en Wendy Camps. De laatste dag leverde de volgende wedstrijden op, waarbij Spirit Strikers en Pin Exploders met respectievelijk 17,5 en 18 punten achterstand eveneens nog niet kans loos waren. Spirit Strikers begon haar laatste wedstrijd tegen The Masters (met Tim van Houdt als beste speler (202/522) en kreeg al meteen een douw te verwerken door de eerste game te verliezen. De tweede werd wel in winst omgezet (Lisa Jansen 174 en Luke Verhoeven 183), maar kon niet voorkomen, dat de laatste game ook naar de tegenstander ging, waar door de wedstrijd met 13-22 verlo ren ging en werd daar mee kansloos voor de titel. Pin Exploders trof Star- frame Bowlers als opponent en legde deze tegenstander meteen op de slachtbank Alle games werden win nend afgesloten, waarbij alleen Mitch Gommans (2) en Paula Jansen (1) per soonlijke punten konden puren, zodat de uitslag 32 - 3 dan ook over- I De meisjes B van AV venray Regio hebben in hun eerste competitiewed- istrijd, die in Sittard werd gehouden, een vijfde plaats behaald. Suzan van Dijck won het onderdeel speerwer- pen met een fraaie worp van 39.90 i meter. Veel punten verzamelde ook Carcia Stegen met haar tweede plaats op de 400 meter in de tijd van 65.43 J sec. Erik en Suzan Stevens hebben zes Carcia Stegen in actie tijdens de eerste comeptitiewedstrijd medailles gewonnen bij wedstrijden in Ede. Erik Stevens won goud op de horden en driemaal zilver bij de onijerdelen sprint, ver (4.50 meter) en kogel (9.34 meter). Zijn zus won bij de pupillen eenmaal goud op de 1000 meter (3 50 min.)en brons op de meerkamp. Tafeltennisvereniging Red Stars bestaat 40 jaar. Op zaterdag 15 mei houdt de jubilerende vereni ging receptie, gevolgd door een grootse feestavond. Veertig jaar is niet niets en behalve de sportieve successen, is er een andere pijler waarop de vereniging die veertig jaar heeft kunnen bestaan: de vrij willigers. Elke week, elke dag weer doet Red Stars een beroep op de vele vrijwilligers om de ver eniging draaiende te houden. Vandaar de extra aandacht deze week voor die vrijwilligers met deze keer de focus op de ouders. Annie Thijssen heeft twee zoontjes die tafeltennissen, Tom (12) en Max (11). Wekelijks brengt ze Tom en Max drie keer per week naar de trai ning, hoewel ze inmiddels zo oud zijn, dat ze ook weieens met de fiets mogen gaan. Ger Helmes (afgewisseld door zijn vrouw Ruth) brengt zijn zoon Raoul (12) eveneens drie keer per week naar de training. Alleen... Ger en Raoul wonen in Venlo, Een gesprek met twee bevlogen ouders, die hun kinderen steunen in hun enthousiasme voor tafeltennis Wat bezielt een ouder (of beide ouders) om zijn/haar kind elke week weer, om de dag naar de tafeltennis- hal te brengen? Annie Thijssen: "Je krijgt zelf een bepaald enthousiasme als je ziet, hoe je kinderen hun sport Ter gelegenheid van het 25-jarig jubileum organiseert Oostrum een toernooi, voor kinderen van 9 t/ml6 jaar Je kunt je opgeven als jongens of meisjes dubbel en jongens of meisjes enkel. Opgave tot 14 mei bij Lianne, telefoon 541753- Op maandag 31 mei, tweede pink sterdag, wordt het aannemersbedrijf M.J. Teunissen pinkstertoemooi gespeeld. De wedstrijden worden gespeeld als dubbels in poules, die op sterkte zijn ingedeeld. Het inschrijf geld bedraagt 1,50 euro per persoon. Alle senioren leden kunnen zich hier voor opgeven middels de inschrijf- kaarten in de kantine of via website: www ysselsteyn.com/tvy De inschrij ving sluit op zondag 16 mei. In de week van 7 t/m 13 juni wordt het Open Dorpen Toernooi georgani seerd. Er wordt gespeeld in dames- heren- en voor het eerst ook in gemengddubbel in de sterktes 5, 6, 7 en 8. U kunt zich hiervoor inschrijven middels de speciale inschrijfkaarten, die in de kantine liggen. Het inschrijf geld bedraagt 5,00 euro per persoon. De inschrijving sluit op zondag 30 mei. Uitslagen Knltb-Competitie: DD35+: Helden 1-Ysselsteyn 1 1-3 Hd 35+: Bergen 3-Yssëlsteyn 2 3-1 Mix 18+: Ysselsteyn 1-Poelder 1 0-5 Mix 35+: Gr.Vorst 2-Ysselsteyn 1 2-3 H18+: Helden 4-Ysselsteyn 1 3-3 H35+: Ysselsteyn 1-Blerick 2 5-1 Mix 18+1. Carolus 4-Ysselsteyn 1 0-5 J: Ysselsteyn 1-Loonse Duinen 2 1-5 M; Hulsberg 1-Ysselsteyn 1 1-5 Programma Knltb-Competitie: Vrijdag 14 mei: Hd 35+: Ysselsteyn 1-Liessel 2 19.00 Hd 35+: Vierl.Beek 6-Ysselst. 2 19.00 MD 35+: Ysselsteyn 2-Neer 1 19.00 MD 35+; Melick 1-Ysselsteyn 1 19.00 Zaterdag 15 mei: Mix 18+: Ready M 2-Ysselst. 1 13-00 Mix 35+: Ysselst. 1-Maasbree 1 13-00 H18+: Ysselsteyn 1-Rodhe 1 13-00 H35+: Tegelen 1-Ysselsteyn 1 13-00 Zondag 16 mei: Mix 18+1: Ysselst. l-Oeffelt 2 14.00 J: Horst 1-Ysselsteyn 1 10.00 M: Ysselsteyn 1-Horst 1 12.00 Dinsdag 18 mei: DD35+: Ysselsteyn 1-Velden 2 09,30 De prijswinnaars Kevin Engels en Trans Schoeber KI. F Ï.Kevin Engels, 117.45 KJ G: 9. Paul Bouten, 102.95 KI H: 1. Truus Schoeber, 107.20 De volgende wedstijd is een regio- koppelwedstrijd in Tegelen. beleven! Ik ben er zelf zo enthousiast door geworden, dat ik zelf weer ben gaan tafeltennissen. Het begon al toen ik Wil, mijn man, leerde kennen. Hij tafeltenniste toen al en ik heb toen ook een tijd gespeeld. Toen de kinde ren kwamen ben ik een tijd gestopt, maar toen Tom en Max met tafelten nis begonnen is bij mij het gevoel van zelf weer teruggekomen." Ook bij Ger werkt het plezier van zijn zoon aanstekelijk. "Ik merk dat Raoul er erg veel plezier beleeft en er ook veel voor wil doen. Bij Ruth en mijzelf komt daar ook een stukje trots bij kij ken, wat omslaat in enthousiasme en waardoor we die activiteiten ook ont plooien. Maar het plezier bij Raoul staat voorop." Het is natuurlijk wel wat, elke week drie keer op en neer rijden van Venlo naar Venray. Waarom doe je dat' "Nu, de club waar Raoul in Venlo speelde zette zich ons inziens te wei nig in voor de jeugd. Raoul kwam daar ook op tafeltennisgebied niet verder. Beide factoren vind ik terug bij Red Stars. Hier vind je een profes sionele begeleiding en veel enthou siasme bij de vele vrijwilligers. Boven dien kan Raoul zich hier op tafeltennisgebied ook ontwikkelen, omdat het niveau hier hoog is." Annie daarentegen heeft geen andere ver eniging gekend dan Red Stars. Hoe ervaart zij haar inzet voor haar kinde ren. "In het begin was het best moei lijk, omdat ik zelf niet precies wist hoe je kinderen met tafeltennis moet begeleiden. Nu ik met elk toernooi rijd en er dus vaak bij ben, leer je steeds meer hoe je je kinderen kunt motiveren en begeleiden. Het wordt steeds leuker, zowel voor mijn kinde ren als voor mezelf. Intussen kun je gerust zeggen, dat tafeltennis een Afgelopen zaterdag was de zesde wedstrijd va de Limburg bokaal in Brunssum. Er werd met zeven perso nen van Sjoelclub Venray aan deelge nomen. De uitslagen: KI B: 6. Rietje Goumans, gem 129-15 KI. C: 8. Ben Rongen, 121.20 KI. D: 9- Truus Jenniskens, 113-00 KI. E: 10. Harrie Rongen, 11510 deel van ons dagelijks we spelen allemaal zelf, ik geld achter de bar, Wil petitiewedstrijden, ik rijd en. Ons leven wordt aangepast, ja." Wat vinden Annie en vereniging Red Stars? houdt natuurlijk altijd beter zouden kunnen voer naar toernooien. Aan kant vind je altijd een bij de trainers en is de sfeei goed. Bovendien wordt gedaan voor de jeugdleden wel belangrijk." Ook Ger Stars totnutoe als zeer en ik vinden wat we doen nog geen belasting, we plezier. Raoul zit in een ningsgroep in een leuke heeft er veel voor ons ook Bridgeclub Klavertje Vier De scores van de laatste wedstrijden van de clubkampioenschappen zijn als volgt: Geel: 1 hr Comelissen-de Vries 63-06%; 2. hr. Verheyen-Versleyen 58.85%; 3. mw. Haeghens-hr. Steeghs 56.25%. Groen: 1. ep. Verhoeven 64.06%; 2. mw'. Claessens-hr. Hermans 60.42%; 3 ds. Cremers/Peters 58.85%. Blauw: 1. ds. V.d. Heuvel/Vermeulen 61.98%. 2. mw. V. Meyel-hr. Kok 56.25%; 3- ds. Bistervels-v Meyel 54.69%. Bridgeclub Common Sense Afgelopen maandag werd de vijfde wedstrijd om het clubkampioenschap 2004 gespeeld. Er werd gespeeld in twee lijnen met de volgende uitslag. Geel: 1 mw Korsmit-hr. Huys 74.17%; 2. hr. Ellemers-Mertens 58.33%; 3- ds. Cremers-Verhaagh 54.58%. Rood: 1. ds. Gorree-Worst 63-57%; 2. ep. Arts 61.07%; 3- ds. Claessens-Wijn- hoven 60%. Komende maandag is de laatste wed strijd van de clubwedstrijd, dus u kunt wellicht uw positie nog verbete ren. Bridgeclub Doublet De laatste ronde van clubcompeti tie is gespeeld. De kaarten wat betreft promotie en degradatie zijn geschud. Welp paar zich algemeen clubkam pioen seizoen 2003/2004 mag noe men is nog niet officieel bekend, hier voor moeten de resultaten van alle blokken nog bij elkaar worden opge teld; nog werk voor de rekenmees ters. De laatste ronde heeft geen grote verschuivingen meer veroorzaakt in de competitiestand. Lou Gilessen en Henk Penninx werden eerste met 65%, tweede Agnes Bloemen met Jan Simons en derde Ans van Hooft met Trudy Jeurissen. De eindstand van het derde blok: Corry Hartong en Jan Hei- nekamp gevolgd door Hay Houwen en Gerard Linssen en derde Agnes Bloemen en Jan Simons. In rood Mientje Wester en Ria Lier - brand 67%, 2. Hanneke Martens en Mary Reinhoud; 3- Janny en Ad Hijl. In ieder geval promeveren de volgen de paren naar geel: Jeanne v. Haren en Ethel Hilhorst, Annie v.d. Munck- hof met Ingrid de Vocht en Jan en Tilly v.d. Heyden In groen. 1 Lilian Linders en Mariet Volleberg 62%; 2 Truus de Vries en Nel Wichers; 3- Tiny Verbeek en Jet v. Waayenburg. Dit laatste paar staat ook bovenaan in de eindstand en pro moveert naar rood samen met Mar griet Mater en Rieky Claessens. Liel- ian Linders en Mariet Volleberg deden dus goede zaken en verdreven daar mee Mieke en Jos v. Osch naar de vierde plaats. Omdat veel clubleden nog geen of weinig ervaring hebben met het vier tallen heeft de technische commissie een viertallencompetitie opgezet. Van alle aanwezige leden wordt verwacht dat ze deelnemen aan deze wedstrij den. Bridgeclub Venray Het was weer hard werken geblazen op de voorlaatste speelavond van dit competitieblok. Met name in de groene lijn zijn de ds. Oosterbaan-Thijsen goed op dreef. Met alweer een plaats in de top-drie eisen ze de eerste plaats op in de voorlopige rangschikking van deze groep.. Met nog maar een avond te spelen zou het bijzonder aardig zijn als deze twee dames die positie wis ten te handhaven. Met een hoge rang schikking na de laatste speelavond vergaren ze misschien zoveel mees- terpunten dat een oorkonde en een speldje in het verschiet liggen. In de gele lijn was de eerste plaats voor mw. Schoonbeek-hr. Arts, gevolgd door ds. Jungslager-v. Hooft. Voorlopig gaan hier M. Verheijen-hr. Peetjens aan de leiding in de totaal stand. In de rode lijn eerste hr. Vervuurt-Wil- lemsen, gevolgd door ep. V. Pelt (die ook hier de ranglijst aanvoeren) en ds. Orosz-Stevens. Mw. Camps-H. Jeurissen scoorden met 65% het hoogste van de avond in de groene lijn, met ds. Koolen-Wik- kers op de derde plek. Vanavond de laatste avond van deze competitieronde. Bridgesoos De Kemphaan Traditiegetrouw werd het bridgesei- zoen van de soos afgesloten met een slotdrive bij zaal Martens in Leunen. 37 van de 42 bridgeparen waren aan wezig en begonnen aan een gezellige en vrije bridgemiddag. Daarna wer den enkele mensen verrast bloemetje voor hun sten. Ook de het zonnetje gezet, de winnaar van de Kemphaan nog bekend gemaal: den. Jammer was het, dat heti mevr Schaeffers, de schenkste de trofee, niet aanwezig kon deze prijs uit te reiken Di mocht de voorzitter aan de de Kemphaan-trofee overhand* dat werden: Jeanne Korsmit et Koopman met 59 41%. De verdere uitslag: 2. Toine Tiggeloven 59-12%; 3 AnnyQ en Corry Hartong 55.65%; 4 v.d. Heuvel en Wil Tacken 55) Jo Linders en Wim Rambags 5» 6. Corrie v.d. Mortel en Genua Winkel 54.25%; 7. Nelly Bexkt Leny Spekhorst 54 19%: 8. Jan Js en Frans Mertens 53 68%; 9 Br: Jan Kessels 53 46%, 10. Zusv en Truus Michels 53-45%. En na een overheerlijk koud-em buffet werd het bridgeso 2003/2004 afgesloten en hoopt i een in oktober weer aan te o voor een nieuw bridgeseizoen. BC Harten Drie De derde ronde van de laddert) titie is gespeeld. De hoogste is behaald door de heren JacoW ders met 64.58%. De uitslag. Rood; 1. ds. Borssen-van W 61.11%; 2. ds Buyssen-SpeÜ 60.00%; 3- mw. Orosz-hr. 54.17%. Geel: 1hr. Jacobs-Manders 64' 2. mw. V.d. Beele-hr. Teufl 58.33%; 3- hr. Koolen-mw. Sd* beek 57.81%/ Voor eventuele afzegging kunt len naar: Wim Teunissen. Zijn" foonnummer is: 583529- Overloonse Bridgeclub Op de eerste woensdag in mei' de competitie voortgezet en f scoorden wederom Aike van beek met Marijke van den Boo® 62.50% het beste en op de plaats Sjef Huismans met Schaap met 56.79%, terwijl Gert! Maria van Boekei als derde 51 haalden. In de B lijn kwamen Mathieu Gerda Crooijmans tot de super r score van 72.33%. De rneedt was voor Lenie Jansen met F Henckens 62.00% en op 3 Keest» van Son 59-25%. In LM# di M K l« 1 e, 'p

Peel en Maas | 2004 | | pagina 18