Niveau bereik je samen... met Contour Politie zoekt betuigen van verkrachting Winkelen in de zorg Cheque voor 't Raayke Ouderen genieten van klootschieten Vliegveld krijgt nieuwe naam Reizende expositie huiselijk geweld nieuwe daewoo Een puzzel die we samen leggen KASTSYSTEMEN Pompoenwedstrijd Sprinters in de bibliotheek Inschrijven peuters Fruhshoppen Filmpresentatie Stichting Helpende Handen Fietsvierdaagse Kenteken graveren Natuurtocht Merselo Met Plus naar het circus Snelkraak LJ vjieYeis 'agir PEEL EN MAAS Donderdag 22 april 2004 - Pagina S Contour Accountants en Belastingadviseurs is al een aantal jaren in Venray geves tigd. Voorheen in de Patersstraat maar sinds vorig najaar op Noorderhof 26. Een locatie op niveau en daar draait het bij Contour juist "Dat we uit het centrum van Venray vertrokken zijn heeft twee redenen," laat Mario Langeveld, vestigingsleider van het Vcnrayse kantoor weten. "Ten eerste was de huisvesting zelf onvoldoende. De ruimte werd voor onze tien medewerkers steeds krapper. Bovendien voldeed de ruimte niet aan de hedendaagse eisen die men aan kantoorruimte stelt. De tweede reden was eigenlijk wel de belangrijkste, nl. de parkeer- problematiek in het centrum van Venray. Wij werden daardoor voor onze klanten steeds lastiger bereikbaar" aldus Langeveld. Reden dus om te verhuizen naar het kantoorpand aan de Noorderhof. Op die locatie is het kantoor goed bereikbaar en kun nen de klanten op een representa tieve wijze worden ontvangen. De naam Contour bestaat sinds 2003. Voor die tijd was het kan toor beter bekend als Hendriks, Reder en Van Zwieten. Contour, met vestigingen in Boxmeer, Venlo en Venray, is hét accoun tantskantoor voor het midden- en kleinbedrijf in de regio Noord- en Midden-Limburg en Oost-Brabant. Daarnaast werkt Contour onder de naam Euregiotax intensief samen met het Duitse kantoor Kup Peters und Partner. De dienstverlening van Contour bestaat uit (register)accountancy, samenstellen van jaarrekeningen, fiscaal en juridisch advies, admini stratieve dienstverlening, begelei ding bij aan- en verkoop, fusies en samenwerking. "Maar met behoud van deze kerntaken heb ben wij ons toch ontworsteld aan de grijsheid die accountancy met zich mee lijkt te dragen. Veel energie steken wij in de opleiding van onze eigen mensen. Mensen, die voor langere tijd aanspreek punt vormen voor de klanten. Hij of zij is de spil in de relatie tussen klant en Contour. Wanneer spe cialistische expertise nodig is, loopt dat via de relatiebeheerder. Dat maakt het voor de klant een stuk gemakkelijker en maakt de benadering een stuk persoonlij ker". De benadering heeft succes. Contour heeft in de regio een groot aantal klanten, variërend van eenmansbedrijven, veelal gevestigd in het centrum tot gro tere organisaties op industrieter reinen. "Cijfers maken kan iedereen" stelt Mario Langeveld, die overi gens sinds 1 januari van dit jaar is toegetreden tot de maatschap van Contour. "Het gaat erom dat die cijfers voor onze klanten goed, gedegen en snel kunnen vertalen naar een stuk managementinfor matie waar de klant mee verder kan. Alleen met deze werkwijze kun je stellen dat je niveau inder daad samen bereikt". Op vrijdag 24 april wordt het kantoor van Contour officieel geo pend. Contour ondersteunt het initiatief van Kiwanisclub Schieëpersland om het project van Harry Fijneman, die goederen inzamelt voor mensen in Albanië, van harte. Fijneman organiseert op eigen initiatief diverse trans porten naar een van de armste landen van Europa. Mocht U Contour bij gelegenheid van deze opening iets willen schenken dan is een gift ten behoeve van dit project op haar plaats. U kunt eventuele donaties overmaken op bankrekening 108774112 o.v.v. Harry Fijneman. De politie stelt een onderzoek Tin naar aanleiding van een aangif- te van een verkrachting die afge lopen weekend plaatsvond ter hoogte van een parkeerplaats op de Peelweg in Ysselsteyn. Dit zou tussen 01.30 uur en 02.30 uur »ebeurd zijn. Het slachtoffer, een 20-jarige vrouw uit de gemeente Horst aan de Maas, verklaarde dat ze in de nacht van zaterdag op zondag over de Peelweg reed, toen ze door een auto werd inge haald die haar de weg afsneed. Daardoor kwam ze langs de weg tot stilstand, ter hoogte van een onverharde parkeerplaats. Vervolgens werd de portier geo pend door twee onbekende man nen, waarna het slachtoffer ver moedelijk door een van hen is verkracht. Mogelijk zijn er men sen gepasseerd die iets verdachts hebben gezien. Getuigen worden verzocht contact op te nemen met de politie basiseenheid Venray-Centrum via telefoonnum mer 0900-8844. Voor de jongste bezoekertjes van Intratuin organiseert het groe ne warenhuis voor het zevende achtereenvolgende jaar de natio nale pompoen wedstrijd. Tot en met 1 mei 2004 kunnen kinderen tot 12 jaar een gratis zakje pom- i>oenzaad ophalen bij Intratuin. De zaadjes kunnen direct worden gezaaid en aan het eind van de zomer kunnen de pompoenen worden geoogst. De grootst gekweekte pompoenen kunnen 7, 8 en 9 oktober worden ingele verd bij de lokale Intratuin. De kwekertjes van de drie grootste pompoenen worden per Intratuin-vestiging beloond met leuke kindertuinartikelen. Daarnaast dingen de winnaars van alle 56 Intratuin-vestigingen mee naar de hoofdprijs en dat is een weekend voor vier personen naar Disneyland Resort Paris. PP Amnesty Venray sluit zich aan hij de expositie van bewoners van het Venlose Blijf van mijn Lijf huis m het politiebureau in Venray. Tot 5 mei zijn hier schilderijen te zien die zijn gemaakt door slacht offers van huiselijk geweld. Amnesty International voert momenteel een internationale campagne tegen geweld tegen vrouwen. Twintig slachtoffers van huiselijk geweld hebben hun gevoelens en emoties vastgelegd op hardboard. Tien volwassenen en ten kinderen die zijn opgevan- nieuw in VENRAY Daewoo kalos Inu v.a. €9.995,- U rijdt een voor de prijs van gebruikte auto! gen in het Blijf van mijn Lijf huis in Venlo, hebben aan dit project meegewerkt. Bij alle schilderijen is een korte toelichting door de maker te lezen. Amnesty stelt tij dens de expositie op het politie bureau folders beschikbaar over geweld tegen vrouwen. Tevens zijn cr petitielijsten waarmee elke bezoeker de mogelijkheid heeft in actie te komen tegen geweld tegen vrouwen. De twintig schilderijen maken deel uit van een reizende tentoon stelling die tot 16 juni door heel Limburg reist. Het is de bedoeling dat de schilderijen eveneens tij dens het congres voor Noord- en Midden Limburg over huiselijk geweld op 24 juni in de Oranjerie in Roermond tentoongesteld wor den. De reizende expositie heeft als doel het thema 'huiselijk geweld' breed onder de aandacht te brengen van zowel de mede werkers van de politie Limburg Noord als de burgers, met als doel het huiselijk geweld te stoppen. Amnesty Venray is een onderaf deling van Amnesty International De Venrayse afdeling werkt nauw samen met andere regionale Amnestygroepen en met het lan delijk secretariaat in Amsterdam. Met tal van acties brengt Amnesty Venray mensenrechtenschendin gen en vooral de strijd daartegen onder de aandacht van de inwo ners van de gemeente Venray. Daarnaast zet de groep zich actief in voor gewetensgevangenen en het behoud van mensenrechten overal ter wereld. De bibliotheek Venray kent een speciale service voor lezers die graag de nieuwste titels in huis halen Sprinters. Dit zijn romans die vrijwel direct na verschijning door de bibliotheek worden uitge leend. Normaal gesproken moet de lener enige maanden wachten. Bij Sprinters is dat dus niet zo. Vanwege de extra service en om zoveel mogelijk lezers te berei ken, kost het lenen van een Sprinter 1,50 euro voor 14 dagen. Zo is een grote doorstroming van de boeken mogelijk en kunnen meer mensen van de service gebruik maken. Het assortiment wordt voortdurend up-to-date gehouden, zodat steeds de nieuw ste titels beschikbaar zijn. Het hui dige aanbod van Sprinters ziet er als volgt uit: Hajan en Daan - R. Anker; De Da Vinci code - D. Brown; Een liefde in Parijs - R. Campert; De al te grote fantasie van Olivia - H. Fielding; Zwarte seconden - K. Fossum; Het laatste jurylid -J. Grisham; Doorbraak - J. Keilerman; Zonder moeder - K. Schaapman; Intensive care - R. Steenbeek. In de bibliotheek wor den de sprinters op een speciale plaats gepresenteerd. Het actuele sprinteraanbod staat tevens ver meld op de website van de biblio theek www.obvenray.nl. De bibliotheek is geopend dins dag t/m donderdag van 11.00- 18.00 uur, vrijdag van 11.00-21.00 uur en zaterdag van 11.00-14.00 uur. De Stichting Peuterspeelzalen Venray schrijft peuters in. Niet op elke peuterspeelzaal apart, maar op het kantoor van de Stichting voor alle peuterspeelzalen tegelij kertijd op de laatste donderdag van de maand. Op donderdag 29 april is er gelegenheid om uw peuter aan te melden op het kantoor van de Stichting. Merseloseweg 108 (het gebouw Clockert) op de begane grond, meteen rechts naast de ingang. U bent daar welkom tus sen 8.30 en 16.30 uur. Deze inschrijving is voor de peuterspeelzalen Blokkendoos (Kruidenlaan 161), Hummeltjeshoek (Bachstraat 14a), Mierenhoop (Hubenhof 67), Paddestoel (Wilgenlaan 10), het Speelhuis (bij basisschool de Flierefluit), de Speeldoos (bij basisschool de Foekepot) en de Kleurdoos (bij basisschool de Toverbal). U kunt ook telefonisch of per E- mail een inschrijfformulier aan vragen op donderdag 25 maart en wel op tel. 586498 of peuterspeel- zalenvenray@hetnet.nl. Uw inschrijving is definitief als het inschrijfgeld (17,- euro) bij de Stichting ontvangen is. Zondag 25 april is er in wijkcen trum Den Hoender fruhshoppen met muzikale medewerking van Muziekmakereej Blaos Um Op. Het begint om 11.30 uur en de entree is vrij. Wijkcentrum Den Hoender is gelegen aan de St. Ursulastraat 2 te Venrav. Stichting Ontwikkelingshulp Derde Wereldlanden in Venray laat op zondag 25 april een dia- en filmpresentatie zien over de Stichting Udavum Karangal (Helpende Handen). De presenta tie is van 14.45 tot 17.15 uur in de foyer van Schouwburg Venray. Medewerking wordt verder ver leend door muziekgroep Parelmoer en dansschool Madhoerie. Het project Udavum Karangal, dat de heer en mevrouw Van Dee een jaar of acht geleden in Venray onder de aandacht hebben gebracht, is in januari bezocht door Geert Verdijk en Bart Veldpaus van de stichting en twee vrienden. Zij hebben tijdens dit prive-werkbe- zoek dia's gemaakt over de ont wikkelingen in het project en wat er onder andere gerealiseerd is met behulp van het Venrayse sponsorgeld. Stichting Ontwikkelingshulp Derde Wereldlanden nodigt sponsors en andere belangstellenden uit te komen kijken naar een dia- en filmpresentatie van het fotogenie ke India en vooral van het project Udavum Karangal in Chennai, Zuidoost India. Dia's van bewo ners, van activiteiten, van de school en andere (nieuwe) gebou wen en van enkele gesponsorde projecten, maar ook van de leef wereld van volwassenen en kin deren in de krottenwijken van Chennai en van de omstandighe den van enkele bewoners vóór dat ze opgenomen werden in Udavum Karangal. Afsluitend wil len zij een kort overzichtsfilmpje van Udavum Karangal laten zien. De entree is gratis. Burgemeester en wethou ders van Venray hebben de Kadernota Jeugdbeleid, Een puzzel die we samen leggen, vastgesteld. De kadernota geeft de hoofdlijnen aan waar langs een samenhangend jeugdbeleid gerealiseerd gaat worden. De nota wordt nu breed verspreid voor com mentaar en reacties waarmee vervolgens aan de slag gegaan wordt om het jeugdbeleid de komende jaren verder uit te bouwen. Venray kiest met het vaststellen van de Kadernota Jeugdbeleid voor een geleidelijke en interac tieve uitbouw van haar jeugdbe leid. De kadernota heeft een dui delijke opbouw en geeft kort en helder weer waar de gemeente nu staat met haar jeugdbeleid. De. landelijke kaders zijn het uitgangs punt voor de ontwikkeling van een integraal jeugdbeleid. Deze uitgangspunten, vastgesteld door de commissie Groenman, zijn ver taald in het bestuursakkoord nieu we stijl en heeft als kernpunten: Beleid maak je mét de jeugd, balans in jeugdbeleid, wees pro blemen voor, zorg voor een samenvattend aanbod en werk via projecten toe naar structureel beleid. De gemeente wil regie voeren vanuit de gedachten: de verantwoordelijkheden op de juis te plaats, voorkomen is beter dan genezen, en participatie en inter actie met jongeren. Op vele gebie den wordt het jeugdbeleid al uit gevoerd, zowel algemeen, preventief en curatief. De gemeente is op veel gebieden betrokken bij jeugdbeleid en par ticipeert in veel overlegstructuren als partner. Zo is zij actief betrok ken bij onderwijs (WE, GOA, voortijdig schoolverlaten), crimi naliteitspreventie (Veilige school, Halt), jeugdhulpverlening (maat schappelijk werk, jeugdzorg) en vele andere gebieden. De nota sluit af met een vijftal doelstellingen: preventie, afstem ming, perspectief accommodaties en participatie. Aan de laatste twee wordt met voorrang aan dacht gegeven. De reacties op de nota worden meegenomen in het vervolgbeleid. De gemeente Venray heeft bewust voor deze werkwijze gekozen om een jeugd beleid te realiseren waarbij alle betrokkenen maximaal hun bij drage kunnen leveren en jeugdbe leid de actualiteit en de snelheid van jeugdontwikkelingen pro actief meeneemt. Op zaterdag 24 april vindt in de Maaspoort in Venlo voor de twee de maal een zorgmarkt plaats. Deze zorgmarkt is een initiatief van MEE Noord- en MiddenLimburg en het samen werkingsverband van oudergroe peringen die belangen behartigt van mensen met een beperking (SOL) in Noord en Middenlimburg. Op de zorgmarkt kunnen mensen kennismaken met meer dan 40 zorgaanbieders uit de regio Noord- en MiddenLimburg en kunnen zien welke zorgproducten en diensten beschikbaar zijn. In 2003 vond de eerste zorgmarkt plaats in de Oranjerie te Roermond. Het idee achter deze zorgmarkt is dat iede re zorgvrager graag wil weten wat er te koop is bij de verschillende zorgaanbieders. Op basis van goede informatie kan de zorgvra ger besluiten welke zorgaanbie der het beste aansluit bij zijn zorg vraag. De zorgvrager is niet langer afhankelijk van één zorgaanbie der, hij kan nu kiezen. Ook zor gaanbieders zijn zich steeds meer bewust van deze ontwikkelingen, zij grijpen de zorgmarkt aan om zich te presenteren en te profile ren. Vorig jaar namen circa 25 organisaties en instellingen deel aan de zorgmarkt. Dit jaar is de belangstelling voor de zorgmarkt nog groter: er zijn reeds meer dan 40 aanmeldingen binnen. Een markt als middel om je producten te presenteren hoeft zich niet meer te bewijzen. Daarom zal de zorgmarkt in de Maaspoort weer In de loop van deze maand kun nen de mensen uit het adressen bestand van de Fietsvierdaagse Venray weer de jaarlijkse uitnodi ging voor deelname aan het komende fietsfestijn verwachten De Venrayse fietsvierdaagse zal dit jaar plaats vinden van 20 tot en met 23 juli met als startlocatie De Wetteling. De deelnemers kunnen dit jaar kiezen uit de volgende afstanden 30 km, 45 km of 60 km. De eerste dag gaat in oostelij ke richting met als doel Well. De tweede dag voert in noordelijke richting naar Sint Anthonis. De derde dag fiets in zuidelijke rich ting naar Horst en de slotdag brengt u in westelijke richting met als doel Helenaveen. Belangstellenden kunnen zich alreeds aanmelden met het aange hechte inschrijfformulier. Tevens kan voor belangstellenden een folder afgehaald worden bij de VW kantoren in de regio. bestaan uit een bonte verzameling van marktkramen, waarin de zor gaanbieders uit Noord- en MiddenLimburg zich nader pre senteren. Dit jaar richt de organi satie zich niet alleen op mensen met een verstandelijke beperking, maar ook op mensen met een lichamelijke en/of zintuiglijke beperking. Om de markt nog aan trekkelijker te maken, heeft de organisatie ervoor gekozen om participanten de mogelijkheid te bieden om aparte demonstraties en presentaties te verzorgen. De Erkerzaal van de Maaspoort biedt de gehele dag een podium voor dans, theater, zang en voordrach ten door cliënten van Limburgse zorginstellingen. Het belooft dus een bruisende markt te worden voor iedereen die wegwijs wil worden binnen de (gehandicap tenzorg. De zorgmarkt duurt van 10.00 tot 16.00 uur. De markt wordt om 11.00 uur officieel geo pend door mevrouw Odile Wolfs, gedeputeerde van de provincie Limburg, onder meer voor de por tefeuille zorg. Zaterdag 24 april bent u weer in de gelegenheid om uw voorruit te laten inspecteren op kleine beschadigingen. Deze kunnen indien nodig ter plaatse gerepa reerd worden. Een kleine bescha diging kan door allerlei invloeden van buitenaf gaan doorscheuren waardoor vervangen van de ruit de enige mogelijkheid is. Om dit te voorkomen is een reparatie mogelijk. Door een ruitreparatie wordt de voorruit weer even sterk als voorheen en de bescha diging wordt vrijwel onzichtbaar. Deze reparatie van vanaf WA+ voor u geheel gratis, dus geen eigen risico en geen aantasting van uw no-claim. Brengt u wel de groene kaart of polis mee voor de juiste gegevens, u hoeft verder niets te regelen. Ook kunt u hier het kenteken in al uw autoruiten laten graveren. Dit kost u slechts 15 euro per auto. Aanbevolen door politie en ANWB. U kunt zonder afspraak terecht bij de blauwe reclamestand. Zaterdag 24 april op de parkeer plaats bij sportcentrum De Sprank van 10.00 tot 16.30 uur. PEEL EN MAAS een abonnement waard 't Raayke in Tienray heeft een cheque van 400 euro ontvangen van SaWeCo Swolgen. Tijdens de open dag, tweede paasdag, van SaWeCo Swolgen is er een veiling gehouden waarbij Jan Nelissen de hamer hanteerde. Ongeveer 2500 bezoekers woonden de veiling bij. Dit was heel speciaal omdat een gedeelte van de opbrengst zou zijn voor de kinderen van 't Raayke in Tienray. Het enthou siasme was groot. Liefst vijftig machines werden per opbod ver kocht. Op de grote foto ontvangt Joost Smedts van 't Raayke de cheque Jan Nelissen. Daarnaast werd ook de trampoline -idol bekendge maakt: Femke van Gerven uil Swolgen. Nick Classens uil j Castenray werd eerste bij de kleurwedstrijd 'Proef de lente' Zoals op inzet te zien is kregen Femke en Nick beiden een tram poline, overhandigd door Hendrik1 Maas. Op zondag 25 april houden de Natuurvrienden uit Merselo de natuurtocht. De afstanden en starttijden zijn: 5-10 km 07.00-14.00 uur; 15-20 km 07.00-12.00 uur en 30-40 km 07.00-10.00 uur. Na afloop van de tocht ont vangt iedere deelnemer die dat wenst tegen een geringe vergoe ding een medaille. Op de rustplaatsen is er tegen een redelijke prijs koffie, thee, soep en chocomel en broodjes te koop. Het startbureau is in zaal 't Anker! Grootdorp 73, Merselo, tel. 0478-546217. Inschrijfgeld voor deze tocht is 2,50 euro met medaille en 1,70 euro zonder medaille. Het inschrijfbureau sluit om 18.00 uur. Inlichtingen: tel. 0478- 586556 of 546496. De trouwe bezoekers van het Nederlands Nationaal Circus Herman Renz zijn het inmiddels gewend: elk jaar presenteert het Circus Herman Renz een geheel nieuw, verrassend en spectaculair circusprogramma. Nederlands bekendste circus selecteert jaar lijks de beste nationale en interna tionale artiesten. Bovendien stroomt dit jaar, tijdens de finale in de spiksplinternieuwe koepel tent. maar liefst 10.000 liter water de piste in. Met recht is Splash, een spetterend programma. Met deze nieuwe show doet Circus Herman Renz ook Venray aan. Vanaf maandag 26 april wordt Splash vier maal opgevoerd in de prachtige tent die opgetrokken is aan het Christoffelkruid. Bij Plus G van Dijck kunt u terecht voor toegangskaarten. Bij inlevering van een vol koopzegelboekje krijgt u een toegangsbewijs voor deze prachtige nieuwe show. U komt toch naar het circus voor de clowns Milko en Frenky, prachti ge dierenacts, acrobatiek, trapeze- werk en een geweldige show vol dans, amusement en spektakel. In de nacht van woensdag op donderdag is er een snelkraak gepleegd op een winkelpand aan de Vierlingsbeekseweg in Overloon. De daders brachten grote schade toe aan de voorpui en zijn er met een nog onbeken aantal digitale camera's en foto toestellen vandoor gegaan. De ouderen in Swolgen waren dinsdagmiddag sportief in de weer. In de bossen bij het Pastoërsweike aan de Bosweg in het dorp was door de plaatselijke KBO-afdeling een parkoers van circa 3 kilometer uitgezet. De KBO-afdeling kwam enkele jaren geleden met de uit Twente overgewaaide sport in aanraking via de KBO in Melderslo. "Het is een leuk spel om te doen", zegt Lei Litjens. "En in Swolgen heb ben we prachtige bossen om te klootschieten. Drie jaar geleden hebben we het spel voor het eerst CDA bezoekt Flughafen Niederrhein Een grote delegatie van het CDA Meerlo-Wanssum heeft zaterdag een bezoek gebracht aan Flughafen Niederrhein. Ook enkele leden van de CDA afdeling Venray en Jan Loonen, Hd van Provinciale Staten, waren hierbij aanwe zig. De directeur, Alexander van Elk, gaf tijdens het bezoek een rondleiding door de vertrek-/aan- komsthal en gaf een uitgebreide presentatie over het ontstaan en de toekomstige ontwikkeling van Flughafen Niederrhein, Hierna was er gelegenheid vöor de aan wezige leden om via vragen zich verder te informeren over de gang van zaken omtrent vergunningen etc. MAATWERK IN - Slaapkamer - Kantoor Industriestraat 17a, 5961 PH HORST oijh Hoogveld tel. 077-3980889 Fax 077-, WielHermk.es KEUKEN- FN INT FRIEURBOUW Eindstraat 12, tel. 581553 organiseerd." Dit keer deden 24 mensen uit Swolgen aan de wedstrijd mee. KBO Swolgen zet het klootschie ten twee keer per jaar op touw. Klootschieten is een traditionele balsport in Twente voor jong en oud. De kloot is een houten bal of kunststof bal, verzwaard met lood. De kloot wordt onderhands gegooid, vaak vanuit een aanloop Het doel van het spel is om een straat- of veldparkoers in zo wei nig mogelijk schoten (worpen) af te leggen. De totale omvang van i Flughafen Niederrhein is 650 hec tare, waarvan een groot gedeelte voor het vliegveld is gereser veerd. Op de resterende opper- j vlakte worden in de toekomst hotel(s) met diverse voorzienin gen gerealiseerd. Tevens wordt cr een indoor sportaccomodatie gevestigd. Voor de economische ontwikkeling worden bedrijfshal len gerealiseerd en bestaande han gars ingericht. De verwachting om in het eer ste jaar 450.000 passagiers te ver voeren wordt ruimschoots gehaald, vertelde Van Elk. De ver wachting is nu bijgesteld tot 1 miljoen passagiers met een toe komstverwachting voor de komende vijf jaar naar drie mil joen passagiers, dit alles afhanke lijk van de toekomstige vliegbe wegingen. In de maand augustus wordt een nieuwe naam gepresenteerd voor de luchthaven. Directeur Van Elk wilde op dit moment de i naam niet prijsgeven. Op 1 mei, wanneer de luchthaven een jaar 1 bestaat, vindt er een groots open luchtspektakel plaats. De directie van het vliegveld verwacht dat j circa 50.000 bezoekers dit spekta- kei zullen bezoeken.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 9