sselsteyners krijgen oorrang bij seniorencomplex entekriebels onder de motorkap legionale imenwerking landhaving Verdachten snelkraken aangehouden Ook in 2004 ISV-subsidie Ingezonden Het is tijd voor Koninginnedag. jfrste steen ffbeidscentrum 1 's-kliniek Intrekken vergunning levert veehouders geld op Hennepkwekerij Rabobank Venray Meerlo-Wanssum De Kleine Boomhut i en maas Donderdag 22 april 2004 - Pagina 7 m lewoners uit Ysselsteyn ten voorrang bij de ver- lUr van de tien appartemen- in het nieuwe senioren- nplex aan het ylnekplein. Dat maakte edeur Liesbeth van Beek Wonen Venray vorige ek bekend tijdens een irmatieavond in Roelanzia. ■B de 23 appartementen wor- ner dertien verkocht. De overi- lien worden verhuurd door men Venray aan 55-plussers. ccteur Van Beek prees de elsteynse initiatiefgroep die er aan getrokken heeft om de iw van het seniorencomplex het voormalige bedrijfspand iKeijsers-Manders mogelijk te De plannen dateren al uit aar door de cumulatie van ikcirkels moest de bouw uitge- |d worden. Ondanks dat de irkS dige milieuwetgeving het nog tds niet toestaat kreeg elsteyn toch groen licht van ivincie en Rijk. Daar ging een uitgebreide lobby vanuit de dorpsgemeenschap, het CDA en wethouder Ruyten (lokaal Aktief) aan vooraf. "We hebben heel lang moeten wachten. Maar eindelijk is het zo ver. Gelukkig is de bouwvergun ning nu rond", vertelde Van Beek in de goed bezette grote zaal van Roelanzia waar 140 dorpsbewo ners blijk gaven van hun interes se. "Ik wil daarvoor de initiatief groep bedanken. Dit is er een prachtig voorbeeld van wat dorpsgenoten samen kunnen bereiken." De sloop van het bestaande pand is inmiddels in volle gang. De bouw zal vlak voor of na de bouwvakvakantie starten. Zodra zeventig procent van de wonin gen verkocht is wordt het licht op groen gezet. De bouw neemt ongeveer een jaar in beslag zodat in de zomer van 2005 de 23 appartementen betrokken kun nen worden. Het complex komt op de hoek Lovinckplein-Kerkweg. Het gebouw wordt in een L-vorm gebouwd met de hoofdingang bij het kruispunt. De hoofdentree krijgt een toren met een lift. Aan het Lovinckplein komen acht koopappartementen. Drie op de begane grond, drie op de eerste verdieping en twee grotere woningen op de tweede etage. Alle appartementen hebben een garage en een berging, De wonin gen op de begane grond kosten 265.000 euro, op de eerste verdie ping 280.000 euro en de bovenste twee ruimere appartementen zijn het duurste: 377.500 euro. Aan de Kerkweg komen drie verdiepingen van ieder vijf wonin gen. Op de begane grond en de eerste verdieping worden tien huurappartementen gebouwd. Omdat de Ysselsteynse gemeen schap zich zo heeft ingespannen voor de realisatie krijgen de dorpsbewoners voorrang. 55-plus sers met een medische urgentie hebben de eerste keus. De huur prijs bedraagt 470 euro maar daar komen nog servicekosten bij van ongeveer 50 euro. "We hebben voor dit seniorencomplex een uit zondering gemaakt op de regulie re procedure", vertelde Kees van Kampen van Wonen Limburg. "Maar dit geldt alleen voor de eer ste verhuur. Als daarna een appar tement vrijkomt dan loopt het weer volgens de normale inschrijfprocedure in de woon krant." Boven de huurwoningen komen op de tweede verdieping nog vijf koopappartementen voor een prijs van 185.000 euro. De huizen aan de Kerkweg beschik ken allemaal over een berging en een carport die samen met de par keerplaatsen aan de binnenzijde van het complex komen. In een eerste instantie was er sprake van een woonzorgcom plex (wozoco). Maar door veran derende inzichten blijft er nu alleen een appartementencom plex over en komt de zorgruimte te vervallen. Liesbeth van Beek lichtte toe dat de bewoners zoveel mogelijk van de voorzie ningen in Ysselsteyn gebruik moe ten maken. Er kan zorg aan huis geboden worden zonder dat daar voor extra voorzieningen zijn. Van Beek beloofde wel dat nog bekeken wordt of er een gemeen schappelijke ruimte in het com plex komt. "Dat ontbreekt nu omdat er nog geen financiële mid delen voor zijn gevonden. Maar een ruimte waar de bewoners kunnen kaarten of kletsen missen we wel. We zijn er mee bezig of we daar toch nog geld voor kun nen vinden." Iedereen die zich vanaf 1999 heeft ingeschreven voor een koopappartement heeft onlangs een brief ontvangen. De inschrij ving staat nog steeds open, meld de Bart van den Berg van InterMakelaars. Alle sprekers kon den rekenen op een warm applaus van de aanwezigen. Ysselsteyn liet duidelijk merken opgelucht te zijn dat het zo lang verwachte seniorencomplex en nu toch snel komt. inrayse Autodealers houden weer 'groene' occasionshow Venrayse Autodealers, 1 in de VAD, houden [weekend, vrijdag, zaterdag iondag, opnieuw een grote Jisionshow. Evenals vorig ■vindt de show plaats op terrein van Intratuin, vlak- Ide Deurneseweg. De deel- nende bedrijven zullen in inwerking met het groene thuis weer alles uit de j halen om bezoekers te ^fehet succes van het vorig jaar )P Ir alle kans dat de show een voorjaarstraditie gaat wor- Zowel autoliefhebbers als tebbers kunnen er van n. en dat allemaal dankzij ieke samenwerking tussen Venrayse autobedrijven en it de show extra aantrekke- tkt is de sfeervolle locatie: Iterrein van Intratuin. Groot Ideel is bovendien dat alle bemende bedrijven hun i's op deze locatie hebben i. Kilometers rijden, van het naar het andere bedrijf, hoeft "$r deze gelegenheid dus niet. >ekers kunnen ter plekke hun [uze maken. En te kiezen is er ff dan genoeg. [Wie allemaal vertegenwoordigd I? AMV Smakterheide (Rover en MG), Auto Arena (VW en Audi), Autobedrijf GHV (Fiat), Van Haren Autobedrijven (Ford), Auto Lenders (Kia en Suzuki), Autobedrijf Nabuurs (Peugeot) en Autobedrijf Strijbosch (Renault). Ditmaal draait het niet om splin ternieuwe auto's, maar om gese lecteerde occasions, ongeveer 250 in totaal. Juist omdat zeven bedrijven aan de show deelnemen is er een grote variatie aan model len. van klein tot groot, van sta tioncars tot MPV's; zelfs terrein- auto's zullen niet ontbreken. Op al deze gebruikte auto's, die van zelfsprekend in goede staat verke ren, gelden tijdens deze dagen lentekortingen. Bovendien kan men gebruik maken van gunstige financieringstarieven. Maar kunt nog meer verwachten. LENTEKRIEBELS De extraatjes zullen menigeen lentekriebels bezorgen. Om te beginnen kunnen kopers van een occasion een gok wagen bij het rad van fortuin. Deelnemers maken kans op waardebonnen van maximaal 250 euro, te beste den bij Intratuin. Dat betekent: én een andere auto voor de zomerva kantie, én een nieuwe aanwinst voor huis of tuin. Iedere bezoeker kan sowieso rekenen op een 'give-away'. En natuurlijk is er op en rond het ter rein weer volop muziek en gezel ligheid. Voor de allerjongste bezoekers is er opnieuw speelple- zier op touw gezet in de vorm van een springkussen. Ook kunnen zij zich laten schminken. Daar heeft u dus nauwelijks omkijken naar. Kortom: een bezoek aan deze len teshow van occasions is alleszins aan te bevelen, al was het maar om er een paar uurtjes aangenaam uit te Zijn. De show is een must voor wie toch al van plan was dit voorjaar nog een andere ayto te kopen. Moeten we het evene ment nog sterker aanbevelen? Ja, misschien door te zeggen dat de koffie bruin is. Maar dat had u ongetwijfeld al verwacht. De occasionshow duurt op vrij dag 23 april van 10.00 tot 20.00 uur, op zaterdag 24 april van 10.00 tot 17.00 uur en op zondag 25 april eveneens van 10.00 tot 17.00 uur. Intratuin is goed zicht baar en bereikbaar vanaf de Deurneseweg (afslag rotonde, richting Venray Centrum). gemeenten Horst aan de Meerlo-Wanssum, lum en Venray willen ensief gaan samenwerken het terrein van handha- g- Dat hebben de colleges burgemeester en wethou- s van de vier gemeenten i (ploten, *P dinsdag 27 april om 13-30 'wordt de eerste steen gelegd I het in aanbouw zijnde cids- en scholingscentrum op terrein van tbs-kliniek de m >>se Wissel. De eerste steen 1 rd' gelegd door mr. dr. Van i voorzitter van Business i°n Venray. In januari begon Oostrumse tbs-kliniek de Wissel de bouw van het en scholingscentrum. Me komst van dit centrum pt de kliniek over grotere *s voor arbeid en productie, J voor een betere dagbeste- |voor de patiënten kan wor ld. Het arbeids- en ingscentrum wordt zo'n vierkante meter groot en is ran dit jaar gereed. De gemeenten willen hun per sonele capaciteit onderbrengen in één organisatie. Daarmee willen zij de kwetsbaarheid van de bestaande formatie tegengaan, meer specifieke deskundigheid organiseren en efficiënter wer ken. Het gaat om de handhaving- activiteiten op het terrein van ruimtelijke ordening, bouwen en wonen, milieu, brandveiligheid en de Algemene Plaatselijke Verordening (APV). Het samen werkingsverband zal worden ondergebracht bij de gemeente Venray. Volgens de collegebesluiten blijven de vier gemeenten verant woordelijk voor het eigen hand havingsbeleid. De gemeenten bepalen dus iedere voor zich aan welke handhavingactiviteiten zij prioriteit geven. Het is de bedoeling dat de samenwerking op 1 januari 2005 van start gaat. Het voornemen voor de samenwerking wordt de komende maanden uitgewerkt en besproken met de gemeenteraden en de ondernemingsraden. PEEL EN MAAS een abonnement waard Agrarische bedrijven die een overbodig geworden milieuver gunning voor intensieve veehou derij laten intrekken, kunnen hier voor 1000 euro subsidie ontvangen. Diezelfde bijdrage is er ook voor de gemeente die hier aan meewerkt. De subsidie maakt onderdeel uit van een dubbelslag van de provincie: vóór het eind van dit jaar een groot aantal over bodig geworden milieuvergunnin gen van voormalige intensieve veehouderijen laten intrekken en tegelijk de bestemmingsplannen van gemeenten in overeenstem ming brengen met de nieuwe plannen voor het Limburgse plat teland. In Noord- en Midden- Limburg geldt de subsidieregeling voor het intrekken van milieuver gunningen voor intensieve vee houderijbedrijven in de extensive- ringsgebieden en - op vrijwillige basis - voor bedrijven in de verwe- vingsgebieden. Naar schatting gaat het in de extensiveringsge- bieden in Noord- en Midden- Limburg om maximaal 150 bedrij ven die geen gebruik meer maken van deze vergunning. Verder krij gen in de verwevingsgebieden nog maximaal 100 bedrijven de gelegenheid om op vrijwillige basis hun vergunning te laten intrekken. Voor deze aanvragen geldt Wie het eerst komt, De regeling en het aanvraagformulier is te vinden op wwW.limburg.nl. Het politieteam dat een groot aantal snelkraken in de Achterhoek en Limburg-Noord onderzoekt, heeft naast de eerde re aanhoudingen de afgelopen periode nog eens elf verdachten aangehouden. Het aantal aange houden verdachten is hiermee op zestien gekomen. De verdachten, die soms in wisselende samenstel ling opereerden, worden van zo'n 25 snelkraken verdacht, waarbij zij het voornamelijk rookwaren hadden voorzien. Naast deze kra ken worden betrokkenen ver dacht van diverse autodiefstallen en het kweken van hennep.Vijf verdachten blijven voorlopig ingesloten. Eind januari werden tijdens een gerichte politieactie in Oss op verschillende locaties vijf jongemannen (17 t/m 22 jaar) aangehouden die verdacht wer den van het plegen van diverse snelkraken. Het Rechercheteam dat de misdrijven onderzocht zag overeenkomsten in de werkwijze bij kraken in Noord-Limburg en de Achterhoek. Ze bleken moge lijk door dezelfde dadergroep te zijn gepleegd. Toen een snelkraak in Gennep bij het team bekend werd kon nadien een link worden gelegd naar snelkraken in Overloon en Winterswijk. Tijdens de politieactie werden diverse in schuurtjes ingerichte hennepkwe kerijen aangetroffen en deze wer den door de lokale politie ont manteld. De verdachten werden overgebracht naar diverse politie bureaus in de regio Noord- en Oost-Gelderland en daar ver hoord. In* de afgelopen weken heeft het rechercheteam nog tien mannen en één vrouw uit Oss (17 t/m 43 jaar) aangehouden en over diverse misdrijven verhoord. Naast de reeds genoemde locaties worden de mannen ook verdacht van snelkraken in Siebengewald en Ottersum. In sommige plaat sen werd meerdere malen een snelkraak gepleegd. Uit onder zoek bleek, dat de verdachten gebruik maakten van gestolen auto's en ook hier kon het team een vinger achter krijgen. De autodiefstallen werden meestal in de omgeving van Oss en Nijmegen gepleegd en bij diverse doorzoekingen heeft het team auto-onderdelen gevonden die van de gestolen auto's afkomstig bleken te zijn. Eén auto werd na een woninginbraak in Nistelrode meegenomen en vervolgens bij een snelkraak gebruikt. De totale schade van de snelkraken wordt op tienduizenden euro's geschat, waarbij de braakschade vaak gro ter was dan de buit. De politie heeft in een woning aan de Griegstraat de resten aan getroffen van een hennepkweke rij. Aanleiding voor het onderzoek in samenwerking met de stroom- leverancier was de hoge stroomaf- name. In de woning werd in een kamer op de begane grond een ingerichte kwekerij aangetroffen, evenals op zolder. De planten waren al geoogst, maar het afval van de oogst werd nog aangetrof fen, en de inrichting voor de kwe kerij was nog aanwezig. Deze werd in beslag genomen. De stroomleverancier demonteerde de meter en sloot gas en stroom af. De twee in de woning aanwe zige mannen van 77 en 35 jaar werden aangehouden en tegen hen is proces-verbaal opgemaakt. Onze kantoren zijn op Koninginnedag gesloten. Maar uw bankzaken regelt u 24 uur per dag via: - www.rabobank.nl - Rabofoon 0900 0909 0,10/min): saldo, overboeken, betalen - Rabolijn 0900 0907 0,10/min): advies en direct afsluiten Het is tijd voor de Rabobank Voor de uitvoering van het ontwikkelingsprogramma ste delijke vernieuwing 2000-2004 stelt B en W voor het jaar 2004 opnieuw een ISV-subsidie beschikbaar voor een bedrag van 378.808 euro. Bij de verde ling van deze gelden is de lijn van 2003 doorgetrokken; een deelbudget voor wijkaanpak, voor bodem en geluid en een deelbudget voor zelfstandige projecten. Concreet zijn de volgende bedragen gereserveerd: 93 968 euro voor de wijkaanpak van het Brukske, 93.968 euro voor verbe tering van het centrum en 190.872 euro voor zelfstandige vernieuwingsprojecten. Een pro jectgroep werkt samen met de partners en wijkvertegenwoordi- gers de plannen uit voor het Brukske en het centrum. Op die gereserveerde bedragen kan beroep worden gedaan. Het gere serveerde bedrag van 190.872 euro voor zelfstandige vernieu wingsprojecten wordt openge steld voor instellingen, stichtin gen, belangenbehartigers e.d. Als deze groepen uitgewerkte stede lijke vernieuwingsplannen heb ben, kunnen ze daarvoor subsidie aanvragen. Om te kunnen beoor delen of de projecten voor ISV subsidie in aanmerking komen zijn een aantal criteria opgesteld: - het project moet een bijdrage leveren aan de leefbaarheid (sociale pijler) - ruimtelijke een versterking zijn voor de omgeving (duurzame ontwikkeling nastreven) - kennis en/of vernieuwend zijn (economische pijler) - het woonmilieu verbeteren/ In de rubriek Ingezonden krijgt U als lezer de kans om uw mening te ventileren over actuele nieuwszaken. De redactie behoudt zich het recht voor brieven te weigeren of in te korten. De lengte van de brie ven wordt beperkt tot maximaal 200 woorden. Brieven zonder naam en adres worden met geplaatst. Parodie In een onbeduidend provincie plaatsje heerste eens een superka bouter. Meestal richtte hij zich met binnensmonds gebrabbel tot zijn onderdanen. Hij stond aan het hoofd van een vierkoppig col lege van stuntelende opperkabou- ters. Je kon hen herkennen aan hoge .puntmutsen, die zij steevast over hun lage voorhoofden trok ken. De superkabouter zat ook de raad van gekozen kabouters voor, een ja-en-amen-gezelschap, dat zich tijdens een excursie in een vlaag van collectieve verstands verbijstering alle tanden moet hebben laten trekken. Zij zouden als tuinkabouters niet misstaan op de Floriade 2012. En dan was daar nog de vierde macht: een voor het leven benoemd legertje van 310 ambtskabouters, dat zóveel fouten had gemaakt dat het intus sen wel van superhoog niveau moest zijn geworden. Als ze er tenminste iets van hadden opge stoken. Blijkbaar viel dat wel mee of, zo u wilt, tegen, want ze had den voor menig akkevietje exter ne advieskaboutefs nodig. Sinds de laatste verkiezingen hadden zij zich met z'n allen als "partner" aan de modale kabouters opgedron gen. Het Grote Kabouterhuis was eigenlijk te klem om groot in dienstbaarheid te zijn. En daarom gaven ze een propagandablaadje uit waarin ze zichzelf met regel maat op de borst konden klop pen. Nu leefde er op de zuidelijke vlakte een leeuw, die op z'n tijd goedmoedig naar het Grote Kabouterhuis brulde. De ambtska bouters hadden tot op heden hun werkzaamheden altijd met onver droten ijver voortgezet. Daarom had de leeuw zich ditmaal in een mol getransformeerd met de bedoeling om het fraaie gazon bij het Grote Kabouterhuis eens goed te "verbouwen". Op een sati rische manier wilde hij aantonen dat er in alle Grote Kabouterhuizen een eigenzinnige cultuur heerst, een zichzelf met regeltjes in stand houdend appa raat, dat er geen baat bij heeft zichzelf overbodig te maken. Mogelijk wilde hij de ambtskabou ters scherp en alert houden. Maar toeh de superkabouter merkte dat zijn gazon door een mol was omgewoeld, trok hij zijn Springer-Stiefel aan en begon oli- fantesk op de molshopen rond te stampen, daarbij kreten slakend als 'algemeen belang, voortvaren de besluiten van de gemeente raad, transparantie, heropvoe ding, de Officier van Justitie, grove en ongemotiveerde beledi gingen, kakelende kippen zonder kop'. Het leek wel taal van een andere planeet! Al met al was het een schamele, haast zielige verto ning en een overtrokken, bizarre reactie van onze superkabouter. Ik hoop dat ik de leeuw nog vaak mag horen brullen, drs. Joep van de Pasch, Venray Aan de heer Jos Waals, burgemeester van Venray Mijn oprechte dank voor uw spontane reactie op mijn ingezon den brief. Nog nooit werd een door mij aan de gemeente gerich te brief zo serieus en zo snel beantwoord. Fijn dat u in uw brief de Venraynaren nog eens duide lijk maakt hoe ambtenaren en politici zouden moeten functione ren. U schetst evenwel een ideaal beeld van uw organisatie en reali seert zich blijkbaar niet wat voor een lange weg er nog te gaan is. Dit is niet verwonderlijk, want jarenlang liepen overheden over van zelfgenoegzaamheid en ont brak bij hen iedere vorm van zelf kritiek. De hierdoor ontstane lap pendeken van tegenstrijdige en verstikkende regelgeving heeft de overheden onbetaalbaar en onwerkbaar gemaakt. Burgers krijgen hiervoor de rekening gepresenteerd in de. vorm van onevenredig stijgende overheids- heffmgen, exorbitant hoge grond prijzen, boeten, verstikkende pro cedures enz.. In ruil hiervoor worden ze voor ieder kleinigheid je tot op het bot betutteld en mag Vanaf december 2003 is BSO De kleine Boomhut gevestigd in de basisschool Petrus Banden. De kleine Boomhut wordt zaterdag 24 april officieel in Jungle stijl geopend. U en uw kinderen zijn van harte welkom tussen 10.30 en 14.00 uur. U kunt De kleine Boomhut van binnen bekijken en deelnemen aan de jungleactivitei ten. Kinderen die houden van bananen, vruchten en er uit wil len zien als een wild dier, kom kij ken en beleef het in onze kleine Boomhut. Basisschool Petrus Banden heeft op deze dag ook groot feest. Dit feest staat in het teken van hun Foster Parent kind. Door het hele schoolgebouw worden activiteiten en acties georganiseerd met als doel geld in te zamelen voor hun Foster Parent kind. Tkejintrt collection.jrow. Rien van Mierlo biedt u een fraaie collectie meubelen van Portofino een designlijn van Val-eur. De Portofino reeks is ontworpen door de nederlandse ontwerper Hugo de Ruiter. Hij creëerde uit een fraaie mix van materialen een kwalitatief meubel dat de tand des tijds zonder enige moeite doorstaat De combinatie van teakhout en roestvast staal samen met het comfort van de uitgebreide lijn van Portofino maakt dit meubel een aankoop waar u jarenlang plezier van zult hebben. Kom, ga eens zitten! Rien van Mierlo geeft uw tuin een eigen signatuur ïhmBsmmmm omgevingskwaliteit versterken. Daarnaast gelden nog enkele aanvullende criteria. Vorig jaar was de belangstelling groot. Toen is aan drie zeer ver schillende projecten subsidie ver leend. Met name de bouw gemeenschappelijke ruimte voor ouderen is volgens de gemeente een sprekend voorbeeld van zelf- standige projecten voor stedelijke vernieuwing. Aanvraagformulieren zijn beschik- baar bij de afdeling Ruimtelijke ontwikkeling. Een maximum bedrag per project is niet inge bouwd. De volledige voorwaar den zijn verkrijgbaar bij de afde ling en worden opgenomen in de publicatie op de gemeentepagina in de Peel Maas nadat de gemeenteraad een besluit heeft genomen. Ook zijn zij dan na te lezen op www.venray.nl 90% van de bevolking wonen in door gekonkel met projectont wikkelaars tot stand gekomen woningen van het type 'sober, te duur en 100 van hetzelfde laken een pak'. Maar volgens u zijn mijn betogen, en die van velen met mij, niet besteed aan ambtenaren en politici, die geleerd hebben zich met te verzetten tegen zoge naamde grove en ongemotiveerde beledigingen van 'het koor van kakelende kippen zonder kop'. En ja, heer Jos Waals, hierin ligt nu juist het probleem van u en uw ambtenaren besloten. Wist u bij voorbeeld, dat velen van uw hooggeplaatste ambtenaren niet eens een abonnement op Peel en Maas hebben, in hun ogen het blad voor het Venrayse voetvolk. Juist ja, de spreekbuizen van uw gemeentelijke organisatie voelen zich ver verheven boven het Venrayse gepeupel en weten als geen ander wat goed voor hen is en communiceren aldus! En u mag van mij aannemen, gezien mijn vele contacten met uw gemeente, dat de communicatie bij tijd en wijle hemeltergend is! Of vindt u het bijvoorbeeld nor maal dat mensen zonder enig voorafgaand overleg een aanzeg ging tot onteigening van uw gemeente krijgen? Of vindt u het normaal dat iets dat met een gesprekje van vijf minuten op te lossen is, uitmondt in maanden lang procederen? Helaas, voor vele goedwillende ambtenaren en politici, bepalen voornoemde spreekbuizen en hun manier van communiceren wel het beeld dat burgers van uw gemeente heb ben. Kortom, heer Jos Waals, er is nog een lange weg te gaan en dat weet u hopelijk beter dan wie ook. En ja, ik kom inderdaad uit een familie die een lange traditie heeft in het dienen van de Venrayse samenleving. En ja, som mige daarvan zijn, net als ik, ver rekte eigenwijs en vasthoudend en konden zelfs familie van u zijn. En ja, ook ik lever op geheel eigen wijze een bijdrage aan de gemeen schap, waarvan deze briefschrij ver^, ook zonder uw instemming, nog jaren onderdeel zal zijn! Trouwens, wist u dat een kip zon der kop niet kan kakelen, maar nog wel behoorlijk kan nasparte- len, maar daarbij minder brokken maakt dan een olifant in een por seleinkast? Mocht u, Jos Waals, in de toekomst nog problemen heb ben met de verwerking van mijn brieven, bel mij dan onder num mer 550474 of 587342. Gerede kans dat ik u binnen het uur gees telijke bijstand kan verlenen. Leo Reintjes, Leunen Helmondseweg 111 Deurne Tel.0493 314593

Peel en Maas | 2004 | | pagina 7