VC/Taxi Verstraaten reekt record «T eegloop dreigt bij FOTTO i W Sportnieuws -info TextDepartment ongeslagen kampioen Frank Brands naar ZW Hilversum? Dames sluiten in stijl Red Stars seizoen af Lake Valley/ 't Podium zeker van nacompetitie 'FOTTO irliest laatste luisduel Dennis Snijder kiest voor HVC of Niumaga Sponsors HVC/Taxi Verstraaten OCcfVK'P1*! ESG TT SVV Veteranen Programma zaalvoetbal BW Jongens Red Stars kampioen Swolgense Boys ,J I, EN MAAS Donderdag 22 april 2004 - Pagina 23 ndsprint reikt niet verder dan derde plaats mud Verstraaten-Malabata Lpunten: 1. Ruud Brands 1- iRoel Mocking 2-0; 21. Kha li 2-1; 33- Fouad Ouledali 2- Frank Brands 3-2. .dsrechter: Wetzelaar (Kerk- K Toeschouwers: 80. C/Taxi Verstraaten: Janssen; »ns, F. Brands, R. Brands, Mocking, Peeters en (Door Henk Willemssen) 'axi Verstraaten heeft een record geboekt in de histo- het Venrayse zaalvoetbal, de 3-2 zege op Malabata de Venrayse ploeg op 55 a en overtrof de prestatie iet afgelopen seizoen. Toen de teller op 52 punten ste mt een record betekende, de positie op de ranglijst in ste divisie B blijft ongewij- Ook deze voetbaljaargang 'C/Taxi Verstraaten op de TJc plaats afsluiten. ider het bewind van coach Paul presteert de Venrayse zaal- balclub vier jaar op rij ieder sei- v iets beter. In de dertig jaar dat in 1j zaalvoetbal wordt gespeeld - 74 werd sporthal De Wetteling iffd - zijn nog nooit zo n goede jties geboekt Na eredivisionist Boys uit Roermond is HVC teiie béste Limburgse zaalvoet- ub geworden. Na twee jaar op rij ide te zijn geëindigd hoopt Paul en, die straks aan zijn vijfde sei- begint. weer een stapje hoger te b Of de Venraynaren ooit de ig naar de eredivisie kunnen n is de vraag. Vooral als een l als Frank Brands de club dreigt llaten. Een jaar geleden verruilde :hutter Frank van Kempen al voor Peter Langhout dat onlangs lioen werd en naar de eredivisie oveert ;en Malabata boekte HVC/Taxi Baten de zesde overwinning in ssie. Uit in Bergen op Zoom had nnysc ploeg nog met 7-5 verlo- indeze grillige debutant. De Bra ss zijn een van de meest scoren- loegen in de eerste divisie B nKhalid Didi met 54 treffers de waslijst aanvoert, ad Brands slaagde er opnieuw in ndsnelle openingstreffer te n. Twee weken geleden duurde jen seconden en vrijdagavond Je wedstrijd zestien tellen oud inds doeltreffend uithaalde: 1- j^jei was al zijn 28e competitie- Er ontspon zich een attractief net veel kansen voor beide doe len. Keeper Raymond Janssen vertolk te een heldenrol want keer op keer wist hij de schietgrage aanvallers van Malabata van een treffer af te houden. Na twaalf minuten ging Roel Mocking vanaf eigen helft alleen op het doel af. De doelman was al gepasseerd maar een verdediger redde op de inzet van Mocking die in de rebound toch raak- schoot: 2-0. .Daarna moest HVC/Taxi Verstraat en het duel uit handen geven. De bal- vaardige Brabantse ploeg kwam steeds gevaarlijker opzetten maar goalie Janssen bleek lange tijd onpas- seerbaar Maar vier minuten voor rust moest hij toch buigen voor topschut ter Didi: 2-1. Vlak daarna kreeg een Malabata-speler een dubieuze gele kaart na een overtreding op Frank Brands. Maar HVC zat op dat moment niet lekker in de wedstrijd en wist geen profijt te halen uit de man-meer- situatie. In de tweede helft bleef Malabata de sterkste ploeg. HVC/Taxi Ver- straateq kreeg welgeteld één kans en dat was meteen een hele grote. Maar Said Yahia, nog niet helemaal fit, schoot in kansrijke positie uit een goede voorzet van Frank Beerkens naast. Daarna namen de bezoekers weer het heft in handen. De 2-2 hing in de lucht en viel even later ook. Juist op tijd hervond HVC/Taxi Ver straaten zich. Het was vooral aan Ray mond Janssen te danken dat de thuis ploeg na die mindere fase niet tegen een 2-4 achterstand aankeek. "Hij heeft inderdaad grandioos gekeept. Maar je moet ook de verdedigers niet vergeten. Frank Beerkens speelde heel sterk tegen die nummer tien (Didi, red.). En door het goede verde digen van Fred en Willem leden zij voorin toch veel balverlies", vond coach Janssen. Met de 2-2 stand op het scorebord kon het duel nog alle kanten uit. Negen minuten voor tijd moest Roel Mocking met geel naar de kant van wege vasthouden. Die tijdstraf kwa men de Venraynaren probleemloos door. Beide ploegen streden voor de overwinning en het publiek zag een enerverende slotfase. Frank Brands (naast) en Ruud Brands (over) waren dichtbij een treffer maar ook de bezoekers bleven dreigend Vlak voor tijd haalde arbiter Wetzelaar de woede van Malabata op zijn hals door een vermeende overtreding van Said Yahia onbestraft te laten. De Helmon der veroverde de bal en passte naar Frank Brands die de winnende treffer binnenschoot: 3-2. Na afloop uitte de Brabantse ploeg haar grote ongenoe gen omdat Wetzelaar teveel in Ven rayse voordeel gefloten zou hebben. Komende vrijdag besluit HVC/Taxi Verstraaten de competitie thuis tegen de nummer twee ESZW Totelos. Paul Janssen: "Helaas zit de tweede plaats er niet meer in. We hebben het voor al thuis tegen Meyers en Alwako weg geven. Daar leverden we zes punten is en daarmee vergooiden we de kans om mee te blijven doen om de titel." TAXI VERSTRAATEN BVi VBRVOER OP MAAT T(Om) 64 U t« f (04?«j «4 23 33 UJOlCiwn Trudinc j InuMiuinonal bv -ut <if». jimt |izilljf Leeuwslraal 4 lel 0478 53 00 35 irtcaie -cateiana V WEERT KrukJenlaan1 105 Venray Tëi. (0478) 580 480 John's Jeans Shop Grotestraat 76 Venray "iPeelrand ÉS •V Schoolstraat 25-a Venray Hensemusplein 5c Venray yroen t Aanpak., Janslust 8, Hade DE WETTELING gingl- het succesvolle debuutjaar c hoofdklasse dreigen er ahdhlljke tijden aan te breken ;TVF OTTO. De beoogde fusie Lake Valley ketste af. Drie ngrijke spelers hebben hun rek aangekondigd waardoor Venrayse team een lastig de jaar tegemoet zal gaan. hjos van Gerven blijft even- iptlmistisch. (Door Henk Willemssen) gaan zelfs geruchten dat TVF 0 zijn eerste team zou willen Jrekken uit de hoofdklasse 1 er geen representatieve ploeg 'lijft. Coach Jos van Gerven ver- dit verhaal naar het rijk der Zeker is dat topscorer Dennis verkast naar een andere club. lutiniers Danny Fasen (34) en Sengers (33) willen stoppen of ineen lager team spelen Aan- Itr Gert-Jan Wismans (35) is nog beschikbaar voor de thuis- ijden. Hij heeft geen trek meer verre uitduels in Zuid-Limburg, andere spelers Martijn Houwen i), Mohammed Aoussar, Azarfane en Twan van den blijven en uit het tweede team ülentvolle Bastiaan Bouwsema ten "We leveren inderdaad tt kwaliteit en ervaring in. Dit je in Venray niet zomaar", van Gerven die goede hoop Fasen en Sengers nog op it terugkomen. TVF OTTO hoopt ook dat Mohamed El-Ghoul strafvermindering krijgt en komend seizoen weer van de partij kan zijn. De aanvaller werd naar aanleiding van de uit de hand gelopen beslissings wedstrijd van HW Helmond op het veld voor liefst vijf jaar geschorst. El- Ghoul vertrok vlak na dat duel in mei vorig jaar voor een paar maanden voor stage naar Frankrijk. Bij zijn terugkeer vernam hij tot zijn grote verbazing dat hij de arbiter gemoles teerd zou hebben De Venraynaar beweert onschuldig te zijn en heeft een advocaat in de arm genomen om van zijn straf af te komen. Van Gerven is naarstig op zoek naar versterkingen die direct inpas baar zijn op hoofdklasseniveau. De coach van TVF OTTO zegt vier spe lers op het oog te hebben maar namen wil hij nog niet prijsgeven. Het zijn allemaal zaalvoetballers die nu nog voor een andere Venrayse club uitkomen. "Ik zoek jongens met een positieve instelling die bereid zijn te trainen en verre uitwedstrijden geen bezwaar vinden. Ze moeten er echt iets voor over willen hebben." TVF OTTO timmert voortvarend aan de weg. De club beschikt over een talentvolle groep van zeventienja rige spelers. Maar zij zijn nog niet klaar voor het grote werk in de hoofd klasse. "Deze jongens gaan volgend seizoen allemaal in het tweede team spelen.'Ze trainen samen met het eer ste zodat ze ook hetzelfde systeem leren", zegt Van Gerven die met weer een nieuwe lichting van 14/15-jarigen aan de slag gaat. "Volgend jaar geldt alleen maar handhaving in de hoofdklasse, We moeten nu een periode zien te over bruggen totdat de jeugdspelers het kunnen overnemen. Maar dat duurt nog twee of drie jaar. Dan staat er weer een prachtig team klaar. Tot die tijd moeten we proberen hoofdklas ser te blijven. Het zal volgend seizoen knokken worden voor ieder punt. Toch ben ik niet pessimistisch Want dit jaar zijn we ondanks alle blessures er toch nog vrij gemakkelijk ingeble- ven." Of hel ooit nog tot een fusie komt met Lake Valley is gezien het cultuur verschil tussen beide verenigingen hoogst onzeker. Van Gerven vindt dat de hoogste teams op sterkte inge deeld moeten worden en hij wil af van de vaste 'vriendenploegen'. Bovendien vindt de coach het belang rijk om één keer per week te trainen. heeft de laatste thuis- I(*te?van dit seizoen met 1-2 ver- teamj^.'1 Kes')otje. Het Venrayse tij ujj/3" de nummer drie goed par- (len 'To°rin werden de geblesseer de Fasen en Dennis Snijder, De 1® toe invie'' gemist. men Kel»uifkers uit Swalmen kwa" der$3» 0p VOOrsProng' In de via dc 1)111 verdween een vrije trap nedw'van verdediger Moham- aa ontsl? .rin ei8en doel: 0-1. Daar net kanji? een 8dijkoPgaand duel verder7 over en weer Voor fnst 11161 meer gescoord. ■>g vanuUt.0ud toen een overtre- *straftmïïammed Aoussar werd Pteerd?,? *?le kaart 'l Kesjotje c >an de overtalsituatie en nam met 0-2 de leiding. Dit was ook de enige tijdstraf in de wedstrijd. TVF OTTO nam het initiatief maar moest oppassen voor de gevaarlijke uitvallen van de bezoekers. Doelman Martijn Houwen stak in een goede vorm en voorkwam een grotere ach terstand. Op aangeven van Gert-Jan Wismans scoorde Twan van den Broek 1-2. Beide ploegen gaven elkaar weinig toe Mohammed Aoussar ver scheen in kansrijke positie voor het doel maar hij werd zodanig gehinderd dat zijn schot naast ging. In de slotmi nuten zette TVF OTTO de tegenstan der onder grote druk maar de gelijk maker bleef uit. In de slotseconden werd een hard schot van Edwin Sen gers gekeerd door de doelman waar na arbiter Vergoossen voor het eindsginaal floot. Uitslag: SW-BW 8-1 Programma zaterdag 24 april: HoIthees-SW 16.00 vertrek vanaf De Evenaar Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 Vrijdag 23 april Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Taxi Verstraaten-ESZW 21.45 HVC/Taxi Verstr. 2-Lake Valley 22.45 ZW' Leunen-Boca Juniors Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-Venlo 2000 21.00 HVC/Taxi Verstr. -ï-Wmenhorst 2 22.00 BDZ Venray 4-ZW Leunen 4 Sporthal Meerlo 20.00 ZW Mari-Venrode 21.00 SV Meerlo 2-Kronenberg 2 Zaterdag 24 april Sporthal De Weert 16.00 OBR-Herb. De Peel 3 17.00 BDZ Venray 5-Hërb. De Peel 2 18.00 ZW Leunen-Beringe (dames) 19.00 TVF OTTO-Schaesberg (dames) 20.00 TVF OTTO 2-Domu (dames) Uitslagen Leunen B2-BW BI 3-4 BW Dl-Ysselsteyn Dl 3-3 BW D2-Swolgense B Dlco 0-3 Ysselsteyn E2-BW El M 284) BW E2-Baarlo E6 4-2 BW Fl-HBSV F2 1-1 BW F2-Leunen F2 0-3 SVOC F4-BW F3 2-5 Oostrum MF1/MF2-BW MF1/MF2 0-0/1-0/1-1/0-8 TOP 1-BW 1 0-1 BW 2 -Oostrum 6 3-1 SVOC 5-BW 3 afg. SVOC 6-BW 4 3-4 BW 1 da-Baarlo 1 da 1-4 Programma zaterdag 24 april: BW Bl-Milsbeek BI 14.30 Leunen Dl-BW Dl 12.45 Heijen D2-BW D2 11.00 BW E1M-SVEB E2 09.30 Belfeldia E4-BW E2 10.00 Blerick F2-BW F1 10.00 SVEB F2-BW F2 09-30 BW F3-Meerlo SV F2 11.15 BW MF1/MF2-Wittenh. MF3/MF411.15 Belfeldia E4-BW E2 10.00 BW Vet.-Oostrum Vet. 16.30 Programma zondag 25 april: BW 1-Resia 1 14.30 SVEB 3R-BW 2 10.00 BW 3-Resia 3 10.30 BW 4-SVEB 5 10.00 Hegelsom 1 da-BW 1 da 11.00 Het eerste jongensteam van Red Stars behaalde zaterdag het kam pioenschap in de klasse Landelijk B. In Veldhoven werd met 9-1 gewon nen van AAC Cosmos. Daarmee slui ten Richard Larmené, Edwin Verhal- le en Bart Bekkema hun jeugdcarriere op passende wijze af. Richard en Edwin spelen volgend seizoen bij de senioren, Bart stopt helaas met tafeltennis. Bij de jeugd was er verder nog het kampioenschap te vieren van het Startersteam 1: Mandy Schrijneraa- kers en Marieke van den Munckhof wonnen met 4-1 van Roggel en wer den kampioen in de Startersklasse. Zondag werd er weer gespeeld in de Limburgse Jeugdmasters. Het vier de en laatste toernooi in deze cyclus werd gespeeld in Landgraaf. Max Thijssen (Welpen) en Britt Houwen (Pupillen) wisten hun klasse te win nen. Zij hebben zich meteen ook geplaatst voor de finale-meerkamp van de Jeugdmasters op 6 juni in Heerlen. Daar doen verder ook Deni Spahic, Mustafa Ali, Jamal Daroui, Justine Janssen en Daphne van Vegchel aan mee. Door een 104) zege tegen Old Devils is TextDepartment kampioen geworden in de hoofdklasse bedrijfs- recreanten tafeltenniscompetitie van Red Stars. De verslagen: TextDepartment-Old Devils 10-0 Text Department had op de slotdag van deze spannende kompetitie slechts vijf wedstrijdpunten nodig om het dikverdiende kampioenschap te behalen. Ze waren als team de sterkste en lieten er dan ook geen gras over groeien in de laatste wed strijd van deze bijzonder leuke kom petitie. Zij versloegen de kampioen van vorig jaar, Old Devils, met de maximale cijfers. Moet wel vermeld worden dat Old Devils dit seizoen bij zonder veel pech heeft gehad. Eerst viel Twan van Vegchel uit met een zware blessure en tenslotte kon Jos v.d. Putten het seizoen ook niet afma ken vanwege vervelende komplica- ties na een blindedarminfectie. Gelukkig gaat het langzaam beter met Jos en we hopen dat hij in september weer van de partij is. Jos Achten maakte deze avond meer indruk door z'n flitsende outfit dan door goed spel. Ondanks de prikkelende en pro vocerende tekst op zijn shirt, kon hij deze avond geen potten breken. Ying Fu Li, Tacken en Grebenjak zullen dan ook gehuldigd worden op het afsluitingstoemooi op 26 april. Inalfa-Alana 1-9 Alana, de concurrent van Text Department, had nog een kleine kans en verscheen op volle oorlogsterkte tegen Inalfa. Uiterst gemotiveerd begonnen zij aan de wedstrijd tegen Inalfa met David, Arts en van den Bosch in hun gelederen. Patrick Man- ders won vrij gemakkelijk van Wijkie David en Mat Arts doch verloor wel van zijn angstgegner Hans van den Bosch, die hem in de heenwedstrijd ook al had verslagen. Moss stak in topvorm en bleef ongeslagen. Vooral in de partij tegen v.d. Bosch blokte Moss als vanouds, terwijl ook zijn forehand een gevaarlijk wapen was. Geert-Jan Keysers speelde ook heel stabiel, al had hij wel twaalf games van 12-10 nodig tegen v.d. Bosch. Het dubbel werd eveneens gewon nen na vijf zeer spannende games. De 5e game werd uiteindelijk met 16-14 beslist in het voordeel van Alana. Alana is dus een goede tweede geworden. Zij kwamen echter in de onderlinge confrontaties tegen Text Uitslagen: RKDEV 1-Sw.Boys 1 3-3 Hegelsom 2-Sw.Boys 2 1-1 Sw.Boys 3-Merselo 4 0-1 Programma zondag 25 april: Sw.Boys 1-HRC 1 a. 14.30 Sw.Boys 2-Sparta 3 a. 10.30 Ysselsteyn 5-Sw.Boys 3 a. 10.30 Dennis Snijder gaat TVF OTTO ver laten. De Venrayse zaalvoetbaltopsco rer heeft twee aanbiedingen op zak Van eredivisieclub FC Niumaga uit Wijchen en van HVC/Taxi Verstraat en dat uitkomt in de eerste divisie. Met beide clubs had hij een gesprek. "Binnenkort neem ik een beslis sing", zegt Snijder die het liefste op het allerhoogste niveau gaat spelen. Maar het is onzeker of FC Niumaga, een fusie tussen Mawi en Yakumo, zich handhaaft in de eredivisie. "Als zij erin blijven dan kies ik waarschijn lijk voor Niumaga. Indien ze degrade ren dan spelen ze komend seizoen op hetzelfde niveau als HVC. In dat geval voel ik er meer voor, ook vanwege de reistijden, om in Venray te blijven zaalvoetballen." Dennis Snijder (22) scoorde dit sei zoen al 35 treffers in het debuutjaar van TVF OTTO in de hoofdklasse Vorig seizoen in de eerste klasse trof hij 41 keer doel. De talentvolle aanval ler zegt er nu aan toe te zijn de stap omhoog te maken. ZW Hilversum heeft grote belangstelling voor Frank Brands. Afgelopen vrijdag zat een uitge breide delegatie van de Hilver- sumsc eredivisieclub op de tribu ne in sporthal De Wetteling. De talentvolle zaalvoetballer van HVC/Taxi Verstraaten heeft wel oren naar een avontuur bij ZW Hilversum. Frank Brands (22) had in de afgelo pen weken al een paar keer contact met bestuurslid Ron de Rijk, bekend als NOS-radioverslaggever De Rijk had de Venrayse zaalvoetballer zien spelen in het schaduwteam van Oran je. Daarin zit ook een speler van Hil versum De club staat vierde in de eredivisie en heeft zich geplaatst voor de play-offs. "Ik wil hogerop en Hil versum behoort tot de top van de ere divisie", zegt Frank Brands. "Nu ik de kans krijg wil ik die stap ook graag maken. Ik vind dat ik daar aan toe ben. Dat weten ze bij HVC ook Alhoewel ik het in Venray prima naar mijn zin heb. Maar ik zal er later spijt van krijgen als ik deze kans niet zou aangrijpen." Spelen op het hoogste platform komt niet alleen zijn ontwikkeling ten goede. Hij blijft dan ook in beeld bij bondscoach Vic Hermans die zijn selectie vooral recruteert uit spelers van eredivisieteams. Een jaar geleden maakte de Venraynaar tijdens een oefentrip naar Slowakije zijn debuut in het Nederlands team. Brands is ook benaderd door een zaalvoetbalclub uit Genk die uitkomt in de hoogste Belgische klasse. Hij trainde er een keer mee en voerde een gesprek met de club. "Dat heb ik afgezegd alhoewel het me daar toch wel leuk leek. Maar ik moet er veel tijd en energie insteken en daar stond voor mijn gevoel te weinig tegen over." Frank Brands speelt vanaf het sei zoen 1999/2000 zaalvoetbal. Hij begon in het reserveteam van HVC dat toen nog in de hoofdklasse speel de. Een jaar later stroomde hij door naar de hoofdmacht. Dit is zijn vierde seizoen in het eerste. De Venraynaar heeft de zaal verkozen boven het veld. Twee jaar geleden vertrok hij daarom bij SV Venray om bij Leunen in de vierde klasse te gaan spelen. Hoe zijn toekomst op het veld eruit ziet is nog onzeker. Brands werkt bij een gezinsvervangend tehuis en heeft onregelmatige diensten. "Het is inder daad vaak moeilijk te combineren met mijn werk. Bij Leunen probeer ik een keer per week te trainen. Hoe het volgend seizoen uitpakt weet ik nog niet Ik zal wellicht niet iedere zon dag kunnen spelen. Nu is het al vaak puzzelen en moet ik na de wedstrijd meteen weg omdat ik om vijf uur moet werken. We moeten daar goede afspraken over maken." Department net wat te kort. Jammer dat het team uiteen valt. Moss is inmiddels rond met Barto's Broodjes, die daardoor behoorlijk versterkt wordt komend seizoen Barto's Broodjes-Keukenkenners 3-7 In deze wedstrijd had Leo Manders van Barto's Broodjes een off-day, want hij won slechts van Jeroen Swinkels. Ook Ernst Brecheisen heeft de echte vorm niet meer te pakken gekregen en bleef ook op slechts 1 winstpartij staan deze avond. Chris Geelen speelde zijn afscheidswed- strijd voor de Broodjes en helaas leverde hem dat geen winstpartij op. Bij Keukenkenners bleef de weer her stelde Jan Zanders ongeslagen. Ook Marcel Swaghoven speelde zeer sterk en won verrassend van Leo Manders en ook van Chris Geelen. Jeroen Swinkels verloor alleen van Leo Man ders. Het dubbel was wel voor Bar to's Broodjes. Keukenkenners is door deze overwinning Inalfa nipt voorbij gegaan in de einduitslag. Stroeken-Tempo Team 4-6 In deze spannende wedstrijd, die tot laat in de avond duurde, bleek uitein delijk TempoTeam het sterkste team. Vooral de weer opgetrommelde John Bonants bleek een niet te nemen tegenstander. John bleef als enige speler in deze kompetitie ongeslagen en heeft dus veel bijgedragen aan de opmars van TempoTeam. Angelina Koenen bleef niet achter en won haar partijen tegen Ton Zieltjens en Wilma van Oostrom. Peter ter Huur- ne bleef overeind en won van zowel Angelina Koenen als Nel Dorssers. Nel bleef helaas deze avond zonder winst. Wilma van Oostrom won alleen van Nel Dorssers TempoTeam is als een uitstekende middenmoter geëindigd en daar heeft John Bonants een groot aandeel in gehad. Stroeken heeft een moeilijk seizoen achter de Het kampioensteam van links naar rechts Ying Fu Li, Gorazd Gre benjak en Pieter-Jan Tacken rug en zal dus uit een ander vaatje moeten tappen om volgend seizoen beter voor de dag te komen. Op 26 april wordt dus het jaarlijkse afsluitingstoemooi gehouden en het belooft een spannende strijd te wor den met Ying Fu Li, Tacken als kans hebbers voor de titel in het enkel met als mogelijke outsiders Moss, Key sers, Manders,Angelina Koenen en misschien Shrivers. Ook de le klasse is natuurlijk present en daar zijn mogelijke kanshebbers Jac. Swinkels, Geert Huggers, Geert van Boven, Janos Rosmanics of Piet Verstappen. Met een koud buffet, tombola en prijsuitreikingen wordt deze leuke, spannende en sportieve competitie afgesloten. Het damesteam van TTV Red Stars was al kampioen in de eerste divisie, maar vervulde haar sportieve plicht door SVE (Utrecht) in eigen huis met 7-3 te kloppen. Marijn Verburg had haar vorm weer terug en bleef onge slagen. Sabina Larmené en Kelly Wil- lems wonnen beiden tweemaal Het dubbel werd eveneens verloren. Het komend seizoen zal Danielle Poels op eigen verzoek een stapje terug doen. Zij zal op de speelsters- lijst van Dames 2 komen te staan. Het standaardteam krijgt in september versterking van Sandra Leijten. Het 16-jarige talent uit Oudenbosch komt over van Vice Versa (dat zich dankzij de overwinning van Red Stars op SVE handhaaft in de eerste divisie). Ze maakt deel uit van de jeugdselectie van de NTTB. Bij Red Stars heeft ze meer mogelijkheden op het hoogste niveau te acteren en te groeien. Met Sabina, Kelly en Marijn zal zij probe ren handhaving in de eredivisie te bewerkstelligen. De heren van Red Stars waren reeds gedegradeerd, dus deelden zij broederlijk de punten met het even eens gedegradeerde Fürst Kantoors Ronald Bogaard en Frank van der Vleuten wonnen beiden tweemaal en het dubbelspel. Patrick Zwiers onder vond nog teveel hinder van zijn bles sure om potten te kunnen breken. Kampioen bij de heren werd dit sei zoen maar één team. Heren 4 gaat vol gend seizoen weer eerste klasse spe len: Arie van der Giessen, Huub van der Putten, Wil Thijssen, Joop Ver- blakt, Toon AChten en John Bonants. Lake Valley-Gastronoom 7-2 Lake Valley/'t Podium heeft zich door de 7-2 zege op De Gastronoom verzekert van de derde plaats in de eerste klasse A. Dit betekent dat de Venrayse debutant een ticket heeft bemachtigd voor de nacompetitie De hoofdprijs gaat hoogst waarschijnlijk naar H77/le Village waardoor Lake Valley in de nacompetitie eerst moet zien af te rekenen met ZW Jaffa om een ronde verder te komen. Lake Valley zat vrijdagavond weer wat ruimer in de spelers. Doelman Vincent Buwalda maakte zijn come back na een langdurige blessure waar door Niels de Klerk weer zijn ver trouwde plek in de aanval kon innemen. Het Venrayse team verloor tijdens het duel Luciën Conjaerts die ongelukkig ten val kwam en met een pijnlijke schouderblessure naar de Eerste Hulp werd gebracht. Lake Valley begon stormachtig maar door goed keeperswerk kon de de thuisploeg pas in de vijfde minuut de score openbreken. Niels de Klerk passte naar Niels Hermsen die 14) bin nenschoot. Daarna viel het Venrayse team terug. Halverwege de eerste helft kon De Gastronoom uit een vrije trap de 1-1 gelijkmaker scoren. Lake Valley/'t Podium schrok wakker en nam binnen een minuut weer de lei ding door Niels de Klerk die profiteer de van een verdedigingsfout: 2-1. Door Ronny Spruit en opnieuw De Klerk leidde de thuisclub halverwege met 4-1. Het duel werd steeds onvriendelijker nadat Ronny Spruit het aan de stok kreeg met doelman Sepp Heijnen. Het opstootje werd gesust maar de sfeer bleef grimmig. Toen bij de ploeg uit Neer een speler geblesseerd uitviel beschikten de bezoekers over geen enkele wissel meer. De Gastronoom probeerde Lake Valley uit haar spel te halen wat weer tot irritaties leidde bij de Ven raynaren. In de tiende minuut van de tweede helft bracht Lennard Jansen de stand op 5-1. Na de 5-2 scoorde Daniël Wij- nands uit een mooi uitgespeelde aan val 6-2. Drie minuten voor tijd bracht Lennard Jansen de 7-2 eindstand op het scorebord. Boca Juniors-DOMI' 2-3 Voor degradant Boca Juniors/Anda- lucia stond er niets meer op het spel terwijl DOMU de punten nog goed kon gebruiken om verwijderd te blij ven van de laatste drie bedreigde plaatsen. In de eerste helft gaven beide teams elkaar weinig toe en gin gen met een 04) stand de rust in. Na de pauze deed DOMU er een schepje bovenop en nam een 0-2 voorsprong. Boca Juniors nam het initiatief over maar verzuimde lange tijd de kansen te benutten. Pas zes minuten voor tijd viel de 1-2 toen Mohammed Naomani op aangeven van Stanley Filon doel trof. Een minuut later scoorden de bezoekers 1-3 en was de wedstrijd beslist. Het slotakkoord was voor Stanley Filon die met een mooie knal 2-3 binnenschoot. Stand eerste klasse A H77/le Village ZW Jaffa Lake Valley ZVSV'89 De Gastronoom ZW Leunen ZW Beringe Inter'80 Fermonia Boys 3 HVC/Taxi Verstr. 2 DOMU Amicitia 2 Haelen 2 Boca Juniors 24-64 2460 2452 24-45 2434 2434 2434 2429 2428 2427 2427 2422 2412 24-10

Peel en Maas | 2004 | | pagina 23