Sportnieuws -info opmars BW '27 zet in 6F voort Oostrum zet trainer Van Dongen op non-actief ^eter de Roock jooit de handdoek n de ring "Ik had de kaart wel bij me" Verdiende zege Merselo Holthees kansloos tegen Resia TOP niet voorbij negen spelers SVS Meerlo in acuut degradatiegevaar SV Oostrum SV Swolgense Boys Lszaterdag 10 april rond uur. Het is rust geworden i het duel Meerlo-Heijen op Jjrtpark Bergsbos. De thuisclub Ët tegen een 0-2 achterstand L en er is wrijving tussen de ujers. Mokkend zoeken de jerlose voetballers het kleedlo- «Jop. Daar breekt de pleuris ^Bekvechtend en tierend staan Spelers elkaar naar het leven. Itfgeefs probeert trainer Peter Itoock het woord te nemen. Hij q de scheldpartijen niet over- punen. (Door Henk Willemssen) Ik kwam er niet tussen. Toen heb ten ferme trap tegen de tafel gege- i. Want ik was zo emotioneel. De i ihee smakte op de vloer. Ieder- ischrok en werd stil. Toen heb ik ocpen dat het zo voor mij niet tr hoefde. 'Jongens het is over en heb ik gezegd De maat was flde tweede helft volgt De Roock alle stilte het spel. Meerlo komt i terug tot 1-2 maar verliest jjcuw. Na de wedstrijd spreekt hij iczjtter Arie Janssen aan en vertelt jHj onmiddellijk zijn contract inle- tJanssen belt hem later nog terug ir De Roock komt niet meer terug Zijn besluit. "De bom is gebarsten, die valt niet meer te lijmen." fct opstappen van De Roock komt een volslagen verrassing. Want oio presteert dit seizoen lange tijd ttekend in de vijfde klasse F. danks de grote leegloop voor aan- Igvan deze voetbaljaargang Onder ling van de Venrayse oefenmeester at de club lang in de subtop en ïkt enkele verrassend goede resul- tn, In december verlengt De jek zijn contract Maar daarna jen de problemen. Meerlo telt rhts twee seniorenteams. Er vol- I enkele blessures en de carnavals- breekt aan. Edwin van de Winkel, gin vs ®van steunpilaren, wordt geko- nen ie ,0' Pnns van de Vöskes. De smal- forofl '('ectie ^e8'nt de blauw-witten op evaaii en fesulaten worden als- enFj nr minder. De club heeft nog niet 0^a nonnen in 2004 en zakt richting de hei c dreigde zone. Een paar weken gele- r»eStert n Mf?en twee spelers het met inuut i M aan t'e stok °P de training, langs Iet was eerst gewoon een duel met in Ben ltac^e over en weer Dat esca'eer' opgebi de en ze begonnen te schelden op elkaar. Eentje is toen van het trai ningsveld gelopen. Dat betekent voor mij dat hij er zondag naast staat. En dat geldt ook voor die andere speler. Want waar er twee vechten hebben er twee schuld." De Roock treft zijn maatregelen maar weet dat hij eigenlijk geen keus heeft Iedere speler die niet speelt betekent een verzwakking van het elf tal. "Ik verwacht daarom discipline van voetballers die in de hoofdmacht spelen. Ook al telt de club maar twee elftallen. Ze worden in de watten gelegd. Sponsors steken er geld in en clubmensen als Arie Janssen en leider Robert Custers doen er alles voor Maar dat beseffen die jongens niet. Er zijn er drie of vier bij die de zaak sabotteren. Ze moeten eens leren in de spiegel te kijken in plaats van anderen te veroordelen.Voor mij is voetbal puur een hobby. Dan hoeft het voor mij niet meer." De opgestapte trainer zegt het nog het meeste te betreuren voor de club. "Want ik had het hier goed naar mijn zin. De club verdient dit niet. Ik heb niet voor niets een jaar bijgetekend. We waren op de goede weg. Toen we op de vierde plaats stonden was het hosanna. Toen kwamen de blessures en moest ik spelers op andere posi ties zetten. Maar we waren al bezig met volgend seizoen. Er zouden ver sterkingen bijkomen." Peter de Roock bevestigt nogmaals dat de breuk definitief is. "Ik loop al cooiti 1-0. ir kafli b )I"kOK i zoi B ft d 8°®| Ondanks een groot overwicht kwam het hooggeklasseerde Heyen in Meerio toch nog goed weg: 1-2. Waar niemand meer in de kansen van Meer lo geloofde, kon Meerlo door toedoen vin Heyen op het einde van de wed- iijd toch nog in de race komen. De tdstrijd begon voorspoedig voor eyen. In de 14e minuut gleed doel- an Cleven van Meerlo uit en kon iet voldoende meer aan een inzet in Frans Gijsberts komen. Dit bete- kende een gelukkige 0-1 voorsprong de tif ï00rHeycn Hierna werd Meerlo op >eefi*"e fr°nten afgetroefd en mocht het blij zijn, dat Heyen nog slechts een vc keer voor de pauze wist te scoren. Dit 1 doelpunt kwam op naam van Iwan Klein, die de gehele Meerlo-defensie uit wist te spelen; inclusief doelman Cleven. Na de pauze was het bijna Ürect 0-3, maar de Meerlo-doelman ion nog net met zijn vingertoppen bij een inzet van Dirk Ronnes Verder als dit wapenfeit viel er het eerste kwar tier niet meer te beleven. Daarna kroop Meerlo door het oog van de naald bij een inzet van Erwin Jansen, die door doelman Cleven knap werd gered. Na 25 minuten in de tweede helft kwam Meerlo toch nog in de wedstrijd: uit een vrije trap van ruim 20 meter was het Martin Engelbregt die doelman Lamers kansloos liet Een kwartier voor het einde kreeg Meerlo weer een vrije trap te nemen. We zagen weer hetzelfde senario, maar ditmaal was doelman Lamers de win naar. Ondanks het grote overwicht van Heyen bleef de wedstrijd toch nog spannend tot het laatste fluitsig naal. Meerlo zal voor de laatste drie wedstrijden de mouwen nog eens op moeten stropen, om te ontsnappen aan de dreigende degradatie Na de winterstop konden de blauw-witten nog geen enkele wedstrijd winnen Zesde klasse F Uitslagen VIOS-Resia 2-3 BW-EWC 1-0 Lottum-VIOS 2-2 Resia-Holthees 30 TOP-SVS l-l Merselo-Astrantia 2-1 Wanssum-Sambeek 2-1 Stand Resia 19-45 (54-17) BW 27 1943 (44-21) EWC 1942 (41-19) VIOS 19-29 (39-37) Wanssum 19-24 (22-27) Holthees 19-24 (3543) TOP'27 19-24 (29-37) Astrantia 19-21 (25-34) SVS 19-20 (3547) Sambeek 19-17 (2438) Merselo 19-17 (32-42) Lottum 19-12 (15-33) Programma 18 april Resia-Lottum TOP-BW Merselo-W'anssum SVS-Sambeek Holthees-EWC Astrantia-VIOS Arbiter stuurt keeper weg zonder rood te trekken Scheidsrechter Tom van den Hoek was een kwartier voor tijd het commentaar van Astrantla-doelman Frank Thljssen meer dan beu. "Je kunt vertrekken", riep de Venrayse arbiter. "Ik ga niet", reageerde Thijssen. "Of jij gaat of ik ga", zei de leidsman waarna Van den Hoek de daad bij het woord voegde en van het veld stapte. Het voorval gebeurde paasmaandag tijdens het duel Merselo-Astrantia. De vraag is waarom de arbiter de rode kaart niet trok. Het verslagje in de krant meldde dinsdag dat hij geen rode prent bij zich had. "Dat klopt niet. Want ik had de kaarten wel degelijk bij me. Ik heb ook drie keer geel getrokken. Ach teraf is het misschien mijn fout dat ik hem geen rode kaart heb voorgehou den. Maar officieel hoef ik dat niet. Als ik tegen een speler zeg dat hij moet vertrekken dan moet hij ook gaan." Volgens Van den Hoek (56) ging de keeper van Astrantia al de hele wed strijd tekeer. "Dat heb ik genegeerd. Hij riep 'ouwe zak' en 'schèle' naar mij. Zestien minuten voor tijd wilde hij de bal uittrappen. Een speler van Merselo stond een paar meter voor hem. De keeper trapte half mis en de bal ging over de zijlijn Toen begon hij weer tegen mij te roepen en te schelden. Dat hij gehinderd zou zijn. Terwijl dat niet zo was. Voor mij was toen de maat vol." Omdat Frank Thijssen weigerde te vertrekken stapte Van den Hoek zelf van het veld af. Ongeveer tien minuten bleef hij in het kleedlokaal "Toen kwam de aanvoerder van Merselo zeggen dat die keeper weg was. Maar hij was nog niet weg maar uiteindelijk is ie toch vertrokken. Nee, ik heb geen moment eraan gedacht om definitief te staken. Want daar was de wedstrijd helemaal niet na." Het optreden van Van den Hoek wekte wel verwarring bij het publiek en de spelers. 'Ik had eigenlijk rood moeten trekken. Dan was het voor iedereen duidelijk geweest. Maar die doelman wist precies wat er aan de hand was. Na de wedstrijd kwam bij zijn excuses aanbieden. Dan hoeft het voor mij niet meer. Tijdens de wedstrijd moet hij over zijn gedrag nadenken." Ook de trainer van Astrantia uitte nog dreigende woorden aan het adres van de arbiter. Bij een 1-1 stand werd het duel hervat. Al snel profi teerde Merselo van de overtalsituatie en Nick van Hoek bezorgde met zijn treffer zijn ploeg de zege: 2-1 JL EN MAAS Donderdag 15 april 2004 - Pagina 17 In de 6e klasse F heeft Merselo een verdiende overwinning geboekt op Astrantia uit Middelaar. In de slotmi nuten zorgde Nick van Hoek voor de winnende treffer:. 2-1 In de vorige ontmoeting verloor de geel-zwarte formatie nog kansloos met 3-0 en had daarom iets recht te zetten. Dit was ook duidelijk zicht baar want Merselo kwam fel uit de starblokken, hetgeen na ongeveer vijf minuten al resulteerde in de eerste kans. Een goede pass van Willem Koe nen op Roel Biezenaar, die vervolgens alleen voor het doel via de vingertop pen van de doelman over schoot. Merselo hield de druk op de tegen stander en na nog een paar kleine kansjes was het in de 20e minuut Bas Litjens die de verdiende 1-0 voor sprong liet aantekenen. Na een goede combinatie tussen Jeroen Denissen 'en Nick van Hoek schoot eerstge noemde op goal. De Astrantia-doel- man kon de bal niet voldoende stop pen waarna Litjens er als de kippen bij was om de openingstreffer aan te tekenen. De gasten gingen daarna meer druk zetten en dat resulteerde in de eerste kans en meteen de gelijk maker. Bij een hoge bal in de zestien meter gingen de Merselose keeper en verdediging niet vrijuit. De bal werd door de spits van Astrantia terugge legd en hard half hoog ingeschoten door de mee opgekomen middenvel der: 1-1. Merselo raakte niet van slag en ging door met aanvallen Willem Koenen kwam alleen voor de keeper maar schoot de bal net naast de paal. Ruststand 1-1. Na rust kreeg Koenen meteen nog een grote kans na goed voorberei dend werk van Nick van Hoek en Wim van Tilburg. Maar Koenen kon de bal niet goed raken waardoor deze voorlangs ging. Na ongeveer 20 minu ten in de tweede helft kreeg Astrantia een goede kans. Op links ging een speler door en alleen op de keeper af. Hij speelde de bal echter op een medespeler die in buitenspelpositie stond. De treffer werd afgekeurd tot grote woede van alles was Astrantia heette. In het laatste kwartier zette Merse lo alles op alles om tegen tien man, de doelman van de gasten was met een rode kaart van het veld gestuurd, toch drie punten in eigen huis te houden. En dit lukte, want in de 80e minuut ging Wim v. Tilburg goed door op rechts en zijn teruggelegde bal werd door Nick van Hoek snoeihard in het dak van het doel geschoten. Dit bete kende dus de 2-1 en gezien het spel- beeld ook een verdiende overwin ning voor Merselo. Volgende week wacht voor Merse lo de thuiswedstrijd tegen subtopper Wanssum. Holthees heeft de uitwedstrijd tegen titelkandidaat Resia uit Weller- looi kansloos verloren: 3-0. Toch begon Holthees sterk aan de uitwed strijd. Dit leidde in de vijfde minuut tot een goede kans voor Jelle van Til burg nadat Hakan Sazak zichzelf vrij speelde en een goede voorzet aflever de. Jelle wist de bal net niet goed in te koppen waardoor de keeper redding kon brengen. In de achtste minuut was het opnieuw Van Tilburg die een goede voorzet gaf maar dit maal was het Hakan die de goal miste. In de zes tiende minuut is het eindelijk Resia dat een goede aanval opzet maar het schot uit tweede lijn mist het doel ruim. Een minuut later valt het eerste doelpunt. Het is de thuisploeg dat gelukkig via een van richting veran derd schot op 1-0 komt. Een minuut later is het Wellerlooi dat weer zeer gevaarlijk is maar dit keer wordt er net over geschoten. In de drieëntwin tigste minuut is het Holthees dat via een vrije trap van Jos v.d. Winkel een kans krijgt maar de kopbal van Van Tilburg wordt door de keeper gered. In- de drieëndertigste minuut is het Holthees dat goed weg komt een gevaarlijke vrije trap wordt bij de tweede paal ingekopt maar via de paal beland de bal in handen van Jos Pingen. Vijf minuten later is het weer een vrije trap van V.d. Winkel die voor gevaar zorgt. In eerste instantie wordt de bal weggewerkt maar de afvallende bal wordt door Steve Spil op de goal geschoten. Opnieuw weet de keeper redding te brengen. In de daarop volgende aanval is het de Wel- lerlooise thuisploeg die voor de 2-0 voorsprong zorgt. Een hoekschop valt bij de tweede paal waar de bal onge hinderd ingeschoten kan worden. In de blessuretijd krijgt Hakan nog een honderd procent kans om de marge te verkleinen maar zijn kopbal ver dwijnt over de goal. Na de rust wordt het wat rommeliger. Het wordt een strijd op het middenveld en pas in de elfde minuut is er een klein kansje voor Holthees. Hakan zet goed door maar zijn voorzet wordt door de keeper gepakt. Twee minuten later is het Loek Zeegers die nog een kans krijgt maar zijn schot wordt door de keeper gered. In de zestiende minuut krijgt Wellerlooi een uitgelezen mogelijkheid om de 3-0 te maken maar de hoekschop belandt bij de tweede paal waar een speler helemaal vrij staat maar niet weet te scoren. Tien minuten later volgt er weer een kans voor de thuisploeg maar het afstandsschot gaat ruim langs. In de laatste minuut is het alsnog Resia dat 3-0 maakt. De aanval wordt in eerste instantie afgeslagen maar de afvallen de bal wordt snoeihard door het mid den raak geschoten. In de laatste seconden is het Steven Spil die het met een afstandschot probeert maar de keeper weet redding te brengen. erlo-trainer maakt tijdens de rust opstappen bekend onrechtmatig van de bal afgezet, in de zestienmeter, penalty. Nico Rongen liet zich deze kans niet ontnemen en schoot beheerst binnen: 1-1. Direct hierop volgde een rode kaart voor de SVS-goalie die gescholden zou heb1 ben. Zijn plaats werd ingenomen door een veldspeler van de Bekena- ren En zo ging de wedstrijd verder. In deze fase van de wedstrijd strooide scheidsrechter Heijligers met de kaar ten In de 66e minuut was het Jose Manuel, die eerder al gescoord had, die van het veld werd gestuurd met een rode kaart. Hij trapte de bal zacht jes weg na een in zijn ogen slechte beslissing. Heijligers spaarde hem niet en toonde hem zijn tweede geel, waarna hem de rode kaart werd voor gehouden. Zodoende moest SVS ver der met negen man. Hierop waren het enkele kansen voor TOP, logi scherwijs, die niet konden worden verzilverd. Enkele schoten en wat kopballen, waaronder een kopbal die tegen de lat uiteen spatte, vonden het Beekse net niet. Zo stond na afloop de 1-1 nog steeds op het bord. Beide ploegen schieten niets meer op met het puntje. Komende zondag krijgt TOP titelkandidaat BW op bezoek. BW'27 heeft in de topper tegen EWC uit Well met de kleinst mogelij ke cijfers gewonnen: 1-0 Voor de ploegen BW en EWC uit de bovenste regionen van de zesde klasse stond er deze middag veel op het spel BW '27 was verplicht om te winnen wilde men mee blijven doen voor het kam pioenschap en EWC mocht geen punt verliezen. Na negentig minuten voet bal konden de geel-zwarten de felbe geerde drie punten opeisen. Vanaf het beginsignaal gingen beide ploe gen beurtelings in de aanval. De com binaties van de Wellse ploeg waren gevaarlijk tot aan de zestien maar ver der dan enkele afstandschoten kwam men niet. Daarentegen kregen de BW-spitsen de beste kansen. In de 15e minuut, na een afgeslagen aanval van EWC werd de bal vanuit de BW verdediging op Roger Wolters gespeeld die met een listig doorsteek- balletje Johan Speijcken bediende die zijn uithaal voorlangs het doel zag gaan EWC bleef druk zetten, beheer ste het middenveld en speelde agres sief op de bal maar BW kon middels de counter gevaar stichten voor het EWC doel. In de 22e minuut een iden tieke aanval van BW zoals in de 15e minuut echter weer zonder resultaat. Enkele minuten later een snelle coun ter van BW waarbij de bal door Ralf Hendrix werd opgepikt die vrijstaand kon uithalen, en recht op de keeper schoot. In de 35e minuut een goede mogelijkheid voor BW. Een strak schot uit de draai geschoten door Johan Speijcken op het EWC doel kon door de doelman net langs de paal getikt worden. Na de pauze was de eerste kans voor de thuisclub. In de 50e minuut werd de lange bal over de EWC verde diging gespeeld en doorgestoken op Ralf Hendrix maar zijn schot werd gekeerd door de EWC goalie. In de 58e minuut kreeg EWC de eerste uit gespeelde kans. Vanaf de linkerflank werd de bal gestift naar de EWC spits die fraai uithaalde maar doelman Marco Rutten liet zich niet verschal ken. Tot de 75e minuut dirigeerde EWC met vloeiende combinaties het spel, maar de beste kansen bleven voor BW 27 Met regelmaat werd de BW verde diging onder druk gezet en in de 85e minuut werd de bal vanaf de rechterf lank teruggelegd op de EWC spits die net voorlangs het doel schoot. Een minuut later een aanval van BW. Vanaf het middenveld werd de bal hoog voor het EWC doel geplaatst en op Johan Speijcken doorgestoken die met een strak schot (via een EWC been )de 1-0 aantekende. In de slotfa se kreeg EWC nog enkele hoekschop pen te nemen, maar de BW verdediging gaf geen krimp en hield stand tot het laatste fluitsignaal van de goed leidende scheidsrechter Jo Smits. Zondag speelt BW'27 de uitwed strijd naar TOP uit Tienray. ng in. rspffli n dim het s :rulde lanft krui SSS4J valilfl ist hij te bfl Abcm :h hier. minuu idriavt doorJ eoph Kuijpö :n: 1' nbijS >auzci )vwW jkooc Sdet« val k van ft :rW in, i-n V zijn r»' votf jrgert ■en M 2-1 j inog* iira'f' wtf recffltf st tonrt t hooft an rid result* plaat-' andaac einM )0lt Oostrum heeft afgelopen vrij dag trainer Wim van Dongen op behtni non'act>ef gesteld. De Oostrumse i -i Voetbalclub hoopt zo de dreigen de degradatie af te wenden. Het beoogde schokeffect bleef drie dagen later uit. Oostrum ging in Atcen tegen RKDEV hard onder- fit met 6-0. (Door Henk Willemssen) Wim van Dongen ontving vrijdag ochtend thuis in Asten een telefoon- '|c van voorzitter Sjef Arts. Of hij 's Ie tetfif even op het sportpark wilde leinia n Daar kreeg hij te horen dat hij per direct op straat is gezet. "Het was ■fet eens een gesprek. Binnen vijf flnuten stond ik weer buiten. Het Jas voor mij zeker geen goede vrij- 'kg zegt een aangeslagen Van Don- Jjon "Ik had dit niet verwacht. Het bericht viel me zwaar tegen. Temeer otidat ik van te voren geen enkele jkttwijzing in die richting had gehad. '0en ik in de winterstop te horen I 8 dat het contract niet werd ver engd, is afgesproken dat ik het sei zoen netjes zou afmaken. En nu r^Uft dit. Het valt me koud op het dak." De slechte prestaties liggen ten grondslag aan het besluit van de voet- Mrib Na de winterpauze presteert bijzonder matig er. belandde ,!eP 'n de gevarenzone in de vijfde Wae F. "Maar ik kan de ballen er toch zelf niet inschieten", verdedigt de ex-trainer zich. Voorzitter Arts zegt gehandeld te hebben in het belang van de vereni ging. "De instelling en motivatie van de spelers was de laatste weken ver te zoeken. Wij hadden de indruk dat Wim de ploeg niet meer op de rails kon krijgen Tevens ontvingen wij sig nalen van spelers dat het niet goed ging. We hebben ingegrepen omdat het op deze manier niet verder kon." Vorige week donderdag was er crisis beraad waarbij naast een bestuursde- legatie ook de aanvoerders en begelei ders van het eerste en tweede elftal aanwezig waren. Volgens Arts werd op die avond unaniem het besluit genomen om Van Dongen aan de kant te schuiven ten faveure van het nieuwe trainersduo Henk van Goch en Martien Versteegen. Beide oud- spelers waren dit seizoen actief als respectievelijk trainer en leider van het tweede elftal. Een dag later moest Sjef Arts de onwetende Van Dongen op de hoogte stellen van de coup. "Het is vooral voor de persoon Wim van Dongen heel jammer dat wc op deze manier moeten ingrijpen", verklaart de preses. "Maar we moeten alles aangrijpen om te proberen ons te handhaven in de vijfde klasse Wij vonden dit de beste oplossing in de hoop het tij te keren Ik weet ook wel dat het niet alleen aan de trainer ligt. Ook de spelers moeten eens naar zichzelf kijken." Van Dongen reageerde enkele maanden geleden ook al zwaar teleur gesteld toen hem verteld werd dat zijn contract niet werd verlengd. "We hebben vrijdag afgesproken om ver der niets naar buiten te brengen. Daar wil ik mij aan houden. Maar als zij dat wel doen dan zal ik ook de vuile was buitenhangen", verklaart hij. Wim van Dongen heeft voor komend seizoen inmiddels een nieuwe club gevon den. Hij gaat aan de slag bij zesdeklas- ser Boerdonk Sjef Arts meldt dat het contract dat nog doorloopt tot 1 juli 2004 normaal gerespecteerd wordt. Daarna gaat Venraynaar Twan Bloemen op sport park De Spar aan de slag. "Het zou heel erg jammer zijn als we zouden degraderen met dit spelersmateriaal. Er is genoeg kwaliteit maar het komt er gewoon niet uit", aldus Arts. Uitslagen: Swolg.Boys 1-SVOC 1 Swolg.Boys 2-Baarlo 2 SVEB 5-Sw Boys 3 Programma zondag 18 april: RKDEV 1-Swolg.Boys 1 a.14.30 Hegelsom 2-Swolg.Boys 2 a ll.30 Swolg.Boys 3-Merselo 4 a. 1030 lang genoeg mee in de voetballerij. Lijmen heeft geen zin. Want dan moet ik toch met die spelers verder. Ik wil niet met de pest in mijn lijf naar de club gaan. Wat er zaterdag bij Meerlo is gebeurd dat heb Ik nog nooit eer der meegemaaktDe Roock vertelt dat toen hij het kleedlokaal verliet een speler hem nariep: "Dit is niet erg. Aan jou hebben we toch geen flikker." De Venraynaar trainde voor zijn komst naar Meerlo vier jaar de dames van Venray. Voor zijn verhuizing naar Noord-Limburg was hij jarenlang als trainer actief bij enkele clubs in zijn geboorteplaats Rotterdam "Ik blijf werkzaam in de voetbalwereld. Wat ik komend seizoen ga doen weet ik nog niet. De meeste clubs zijn al bezet, Maar ik ben beschikbaar. Ze kunnen mij bellen." Voorzitter Janssen noemt het opstappen van De Roock 'betreurens waardig'. "Ik was volslagen verbij sterd toen hij mij dat vertelde", aldus de preses die de kwestie eerst wil laten bezinken voordat hij een verde re reactie geeft. Dinsdagavond kwa men spelers, begeleiding en enkele vrijwilligers bij elkaar om de situatie te bespreken Oud-trainer Han Frie- sen wordt genoemd als mogelijke opvolger voor de rest van dit seizoen. Voetbal Programma zaterdag 17 april: SSE A2-Oostrum Al v. 1300 Irene B3-Oostrum BI v. 12.00 Oostrum Cl-De Zwaluw Cl a.15.00 Oostrum C2-Milsbeek Cl a. 1330 Lottum D1 -Oostrum Dl v. 10.00 Oostrum D2-RKDEV D2 a. 11.30 Oostrum El-Montagnards E2 all 30 Oostrum E2-Sparta E4 a. 11.00 Venray E9-Oostrum E3 v.08.20 GFC Fl-Oostrum F1 v.08.15 Oostrum F2-Leunen F5 a. 10.00 Vitesse F4-Oostrum F3 v. 10.15 Oostrum MF1/2-BW MF1/2 a. 11 30 Oostrum vet.-SVCB b. 16.00 Programma zondag 18 april: Oostrum 1-Meterik 1 a. 14.30 Oostrum 2-VIOS 2 a. 12.00 Oostrum 3-Irene Spel 6 a. 12.00 Oostrum 4-Wanssum 2 a. 10.00 SVEB 4-Oostrum 5 v. 10.00 BW 2-Oostrum 6 v.0930 Oostrum Da 1-Milsbeek Dal a. 10.00 Programma maandag 19 april: Achates E1 -Oostrum El v. 18.00 Oostrum F3-Volharding F3 a. 18.30 Programma dinsdag 20 april: Oostrum D2-Venlose Boys D4 a. 19-00 Programma woensdag 21 april: Oostrum F2-Wittenhorst F6 a. 18.30 Korfbal Uitslag: Oostrum-Oranjewit welp. 0-0 Programma 17 en 18 april: Oostrum-DES welp.l a.14.20 Oostrum-Peelkorf welp.l a.15.10 Oostrum-Oranjewit welp.2 a.13.55 Oostrum-Merselo welp.2 a.14.45 Oostrum-DOT pup.E a.10.00 Erica-Oostrum sen. 1 a. 11.00 Programma woensdag 21 april: Quickup-Oostrum mwd. a.20.00 Vijfde klasse F Uitslagen Swolgense Boys-SVOC ï-i Hegelsom-Melderslo 2-1 HRC-Sparta 1-6 RKDEV-Oostrum 60 Meerlo-Heijen 1-2 VCA-Meterik 8-1 Stand Sparta'18 19-50 (58-17) Heijen 19-37 (46-25) HRC'27 19-36 (4434) SVOC01 19-27 (3329) Swolgense Boys 19r26 (45-38) RKDEV 19-26 (4640) VCA 19-26 (39-35) Hegelsom 19-22 (30-33) Melderslo 19-21 (3442) Meerlo 19-21 (29-52) Oostrum 19-17 (2848) Meterik 19-7 (18-57) Programma 18 april HRC-Hegelsom RKDEV-Swolgense Boys Meerio-VCA Oostrum-Meterik Sparta-SVOC Heijen-Melderslo TOP'27 is er niet in geslaagd om een zege te boeken tweede paasdag. De score in Tienray tegen SVS uit Ste vensbeek bleef steken op 1-1. In het begin van de wedstrijd had TOP veel moeite met de snelheid van de spit sen uit Stevensbeek. Het begin van de wedstrijd speelde zich dan ook voor namelijk op de helft van de Tienray- naren af. Toch kreeg door slecht ver dedigen in de verdediging van SVS, TOP enkele goede kansen die niet benut konden worden. In de 33e minuut was het echter een schot uit de draai van Jose Manuel, zo n twee meter voor de doellijn van TOP, die via de onderkant van de lat in de Tien- rayse goal belandde: 0-1. Tot de rust gebeurde er hierna niet veel meer. Na de rust was er al snel een ander wed strijdbeeld. In de 49e minuut was het een bal van achteruit die tussen de verdediging van SVS viel. Een aanval ler van TOP kon nog bij de bal en vol gens de scheidsrechter werd deze

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17