Sufhma Ontknoping nadert in voetbalcompetitie Sportnieuws -info' Leunen lacht, Ysselsteyn huilt Venray niet op z'n paasbest Volharding nadert rode streep Noud Janss. (trainer unenj Summa Topschutters Klassement SSS'18 te sterk voor Toxandria SV Geijsteren PEEL EN MAAS Donderdag 15 april 2004 - Pagina 1 ee De Schijnwerper op: rMaas zet wekelijks een speler, trainer of :ri amateurvereniging uit de gemeenten V n- De redactie van Peel ander 'voetbaldier' van ray en Meerlo-Wanyurn in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' Volharding en Hpfmees worden dit jaar in de rubriek 'De schijn1 per op..\' aan d/rtand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vt et- balkennersyan het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ai ta- teurduek^fie dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspelling en van de^astspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb wordt gesteld door Sport Inn aan het Henseniusplein in Venray. C dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachl prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer Naam: Noud Janssen Leeftijd: 47 Geboren in: Venray Woonplaats Venray Partner: Tonny Kinderen: drie, Aukje. Jonna en I Stephan Beroep: postbode Hoogtepunt: met Venray kampioen I in de hoofdklasse C Dieptepunt: degradaties met MW Clubs MW, SV Venray en nu trainer van Leunen Beste trainer: Ruud Wouters en Leo Steegman Beste boek/tijdschrift: VI Grootste ergernis: onterechte gele kaarten Beste film: Pearl Harbour Andere hobby's: tennis Lievelingseten: gehaktbal met spruit-1 jes Drank: biertje Mooiste vrouw, eigen vrouw Favoriete tv-programma: Voetbal Insite Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Van de Vaart, Van Perste, Robben, spelers met een actie in huis; Nederland heeft volop talenten Favoriete vakantieland: Duitsland Wie wordt kampioen in jullie klasse? Leunen Wie wordt Europees kampioen? Nederland Noud Janssen Blauw-Geel'38-Venray 1-2 Ysselsteyn-SVEB 0-2 Leunen-RKDSO 2-0 Oostrum-Meterik 2-0 Sparta 18-SVOC'Ol 0-1 RKDEV-Swolgense Boys 0-1 Meerlo-VCA 0-2 TÖP27-BW27 0-2 Merselo-Wanssum 2-0 Holthees-EWC 0-2 Jules Kreutz moest met zijn ploeg Oostrum niet alleen een 6-0 nederlaag incasseren in de uitwedstrijd tegen RKDEV Ook bij de voorspel lingen in de Schijnwerper werd hij afgedroogd door onze redacteur Ron Koenen die maar liefst tien punten scoorde. Kreutz bleef steken op vier punten en deelt met dit aantal een gedeelde der tiende plaats. Omdat door een technische fout vorige week de foto van Jules niet is geplaatst, doen we dit als- 1Geert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 2. Aukje van Lierop (dames SV Venray), Willem Koenen (Merselo) en Bas Derkx (Volharding). Ramon Kuunders (Ysselsteyn) 8 6.- Rob Willems (Leunen) 7. Pascal Clabbers (Wanssum) 7 8. Ruud de Mulder (SVOC'01) 6 9. Edwin van de Winkel (Meerlo)*, Stan Janssen (Oostrum), Stan Kunen (SV Geijsteren) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 13 Loek van Schijndel (SV Venray), Johan Speijcken (BW'27). Jules Kreutz (Oostrum) en Bas Joosten (SSS' 18)'* 4 17. Roel Biezenaar (SV Merselo) 3 18 Rob Poels (Holthees) en Marcel Rongen (TOP'27) 2 Uitslag Boekei Sport-SSS'18 is niet verwerkt in score Bas Joosten (SSS'18). Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abonnees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Over- loon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Top schutters Klassement 2003-2004 Aan het einde van de rit zijn er prij zen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateur voetbalcompetitie 2003-2004. U kunt maandag de namen van de topscorers doorgeven via het email adres leonv@summa.nl. Telefonisch kan ook nog steeds, 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpun tenmakers aan de telefoniste van Summa Adviesgroep doorgeven). In het teamklassement heeft Leu nen met drie treffers tegen Yssel- steyn weer enigszins afstand geno men van naaste belager SV Venray. De vierdeklasser leidt nu met 52 doelpunten, drie meer dan de twee deklasser. In het individuele klasse ment kwam de top twee, Freek Thoone (Leunen, 20 doelpunten) en Ivo v.d. Weerden (SV Venray, 16) niet tot scoren. Frank Brands (Leunen) scoorde een keer en heeft zich met dertien treffers opgewerkt tot de vierde plaats. De stand in het teamklasse ment: 1 Leunen 52 2 SV Venray 49 3- Swolgense Boys 45 4 BW'27 44 5. SSS 18 43 6. Holthees 35 7. SVOC'01 33 8. Merselo 32 9. TOP'27 en Meerlo 29 10. Oostrum 28 12. Volharding 27 13- Ysselsteyn 24 14 Wanssum 22 De stand in het individuele klas sement: 1. Freek Thoone (Leunen) 20 2. Ivo v.d Weerden (SVVenray) 16 3. Kevin Tissen (Swolgense Boys) 14 4. Frank Brands (Leunen) 13 5. Roger Wolters (BW'27) en Wout Janssen (SSS'18) 12 7. Robin Tissen (Swolgense Boys), Arjan Tijssen (SVOC'01) en Jelle van Tilburg (Holthees) 11 10 Niek van Lin (TOP) 10 11. Rick Schlepers (Oostrum) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 13 Johan Speycken (BW' 27), Erik Ermers (Volharding), Marco Berden (Leunen), Bas Litjens (Merselo). Bas Joosten (SSS'18) en Geurt Clevers (Meerlo) 8 19. Roy Willems (Oostrum) en Edwin Berden (Leunen) 7 21 Edwin van de Winkel (Meerlo), Roel Biezenaar (Merselo) en Ivan Maês (SVOC'01) 6 24. Johan Vullings (SV Venray), Tim Klemans en Eric Wijnhoven (beiden Meerlo), Tom Knoops en Nico Rongen (beiden TOP), Ralf Wolters (BW'27), Denny van Veghel (Volharding), Dick Janssen (Ooslrum), Nick van Hoek (SV Merselo), Steve Spil (Holthees), Hans Weijers (Wanssum) en Ramon Kuunders en Geert van Dijck (beiden SV Ysselsteyn) 5 37 Hakan Sazak en Enver Bektas (beiden Holthees), Ralf Hendrikx (BW'27), Rick van Rijswijck (TOP), Sander Perry (Swolgense Boys), Daniel Peters en Farid Idrissi (beiden SV Venray) en Paul Manders (SVOC'01) 4 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen) Maatwerk in financiële zekerheid Tweede klasse H Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Uitslagen RKVB-Blauw Geel Venray-Blerick Vitesse-Róermond Volharding-RKVB Blauw Geel-Swalmen Margriet-SVC 2000 Tiglieja-Dijkse Boys Stand Margriet Blauw Geel SVC 2000 Dijkse Boys Venray Roermond Blerick Volharding 0-3 1-2 0-1 1-2 3-2 3-0 0-7 19-39 (40-22) 19-38 (52-25) 19-34 (43-33) 18-33 (45-22) 19-32 (49-24) 18-31 (39-27) 19-28 (31-30) 19-25 (28-30) Vitesse'08 19-22 (33-29) RKVB 19-22 (21-33) Swalmen 19-13 (29-50) Tiglieja 19-2 (11-96) Programma 18 april Volharding-Vitesse Blauw Geel-Venray Margriet-Tiglieja Swalmen-Dijkse Boys RKVB-Blerick SVC 2000-Roermond Met nog drie competiteronden voor de boeg neemt de spanning toe in het amateurvoetbal. Zowel in de top als in de staart strijden zijn nog veel clubs uit Venray en Meerlo-Wanssum in een felle strijd gewikkeld. Leunen kan zon dag thuis tegen RKDSO al de titel pakken in de vierde klasse F. De oranje-witte formatie is dan wel afhankelijk van de achtervolgers HBSV en FCV die beiden op zes pun ten staan. Klopt Leunen de hekken sluiter uit Lomm, die afgelopen week einde degradeerde, en winnen HBSV en FCV beiden niet dan kan zondag op sportpark 't Klaverblad de kam- pioensvlag al in top. Mocht dit scena rio geen waarheid worden dan kun nen de manschappen van Noud Janssen een week later uit bij RKMSV de titel binnenhalen. Twee niveaus lager heeft BW'27 uitzicht op het kampioenschap De Blitterswijckers stootten in het paas weekeinde lijstaanvoerder EWC van de troon. Maar tegelijkertijd werd BW gepasseerd door Resia dat de maximale score uit haar dubbelpro gramma haalde. De Blitterswijckse ploeg volgt de nieuwe koploper op twee punten. Het team van trainer Pieter Delauw heeft alles nog in eigen hand. Worden de laatste drie duels gewonnen dan is BW'27 gewoon kampioen. Volgende week zondag is namelijk Resia te gast op sportpark Hoogveld. Voor deze cruciale topper moeten de Blitterswijckers in de gemeentelijke derby nog zien af te rekenen met TOP'27. De Tienrayers staan in de middenmoot maar wisten begin november het favoriete BW in eigen huis met 0-1 te kloppen Dat was tevens de laatste nederlaag van de geel-zwarten die zich wel alvast verzekerden van deelname aan de nacompetitie. Ondanks de teleurstel lende 1-2 nederlaag tegen Blerick is het seizoen nog niet voorbij voor Venray in de tweede klasse H. Het wisselvallig presterende team van trai ner André Koolhof zal dan wel een eindsprint moeten inzetten. Venray staat er redelijk goed voor in de derde periode. Zondag bezoekt de Venrayse ploeg Blauw Geel in Veghel dat afge lopen weekeinde de tweede periode- titel opeiste. De eerste periode is in het bezit van koploper Margriet. Ven ray, dat vijfde staat, heeft ook nog uit zicht op de derde plaats die straks in de eindrangschikking een ticket voor de nacompetitie betekent. Ysselsteyn heeft heel andere zor gen in de vierde klasse F De negatie ve serie van vijf nederlagen heeft de Ysselsteynse club danig in de proble men gebracht. Concurrent Belfeldia is de wit-rode formatie tot op twee pun ten genaderd Ysselsteyn ontvangt zondag SVEB op spqrtpark de Vlies. De fusieclub uit Broekhuizenvorst pakte op tweede paasdag vrij verras send de tweede periodetitel. Het is zaak voor Ysselsteyn om boven de rode streep te blijven. Op de slotdag van het seizoen, zondag 2 mei. valt wellicht de beslissing als het duel Ysselsteyn-Belfeldia op het program ma staat In de vijfde klasse F zijn de degra- datiezorgen voor Oostrum toegeno men na het 6-0 verlies bij RKDEV. Zondag hebben de Oostrummers in eigen huis een uitgelezen kans om drie punten te pakken Hekkensluiter Meterik, dat al gedegradeerd is, moet een prooi worden voor de mannen van vertrekkend trainer Wim van Dongen. Vier punten bedraagt het verschil met Meerlo en Melderslo die beiden vlak boven de degradaties- treep staan. Meerlo speelt thuis tegen middenmoter VCA De Meerlose ploeg heeft sinds 30 november 2003 niet meer gewonnen en werd daar door in plaats van subtopper een degradatiekandidaat SVOC'01 speelde zich zondag definitief veilig. De club uit Oirlo/Cas- tenray staat vierde maar deelname aan de nacompetite zal lastig worden Heijen pakte de tweede periode en HRC zal de eerste periodetitel van kampioen Sparta overnemen. In de derde periode gaat RKDEV fier aan kop Zondag bezoekt SVOC in Seven- um de kersverse kampioen Sparta. Swolgense Boys heeft officieel nog één puntje nodig om helemaal veilig te zijn. De Swolgenaren spelen zon dag in Arcen tegen runnerup RKDEV. De Arcense ploeg is aan een uitste kende serie bezig en verliet de onder ste regionen RKDEV staat in punten- aantal nu gelijk met de Swolgenaren. In de zesde klasse F is Wanssum aan een aardige opmars bezig. Door de winst op Sambeek nestelden de Wansummers zich in het linkerrijtje Indien het team van trainer Cor Ber- kers de stijgende lijn weet door te trekken dat zit er mogelijk nog een prijs in Wanssum staat derde in de stand van de derde periode na Resia. dat de tweede periode won, en BW'27. De eerste periode is in bezit van EWC. Wanssum speelt zondag uit tegen Merselo Middenmoter Holt hees krijgt EWC op bezoek. Uitslagen: Volharding 5-SV Geijsteren 1 2-0 SV Geijsteren-GFC 0-2 Programma zaterdag 17 april. Oostrum Cl-De Zwaluw Cl a l5.00 Lottum Dl-Oostrum Dl v. 10.00 Oostrum E-2-Sparta' 18 E4 a. 11.00 Venrav E9-Oostrum E3 v.08.20 GFC Fl-Oostnim F1 v.08.15 Vitesse F4-Oostrum F3 v. 10.15 Programma zondag 18 april: Oostrum Dal-Milsbeek Dal 10.00 Programma maandag 19 april: Oostrum F3-Volharding F3 18.30 Leunse koploper op drempel kampioenschap Ysselsteyn-Leunen 0-3 (0-0) Doelpunten: 72. Edwin Berden 0-1; 7o. Marco Berden 0-2; 81. Frank Brands 0-3. Scheidsrechter: Reddy (Helmond). Toeschouwers: 250. Gele kaart: Jeffrey Verstee- gen en Ronnie Peeters (Yssel steyn). Ysselsteyn: Rob Berkers; Van de Pas, Van Dongen (74. Bovee), Thijs Berkers en Versteegen (74. Alders); Arts, Peeters (87. Marcel- lis), Wijnands en Geurts; Van Dijck en Kuunders. Leunen: Jeuken; Kuenen, Koen Gielens, Litjens en Willems; Hol- tackers (46. Thijssen), Edwin Ber den en Van Lierop; Marco Berden (83. Roel Gielens), Thoone en Brands. (Door Henk Willemssen) Opperbest is de sfeer na afloop in het Leunse kleedlokaal. Er wordt luid gelachen en gezongen. Dankzij de 0-3 derbywinst op Ysselsteyn koerst de oranje-witte formatie rechtstreeks op het kam pioenschap af. Hoe anders is de stemming in het Ysselsteynse kamp. Verslagen en bedrukt zit ten de voetballers buiten voor het kleedloklaal terwijl een paar meter verderop de Leunse juich kreten klinken. Verliezend trainer Ed Teunissen komt als troost met een blad bier aan lopen. Gelaten worden de pilsjes afgepakt maar het gerstenat smaakt niet echt lekker Al helemaal niet als Teunissen meldt dat Belfeldia met 3-2 heeft gewonnen. En dat is de grootste concurrent van Ysselsteyn in de degradatiestrijd. De Ysselsteynse ploeg had lange tijd een straatlengte voorsprong op de 'zekere' degradatie kandidaten Belfeldia en RKDSO Maar Ysselsteyn verloor de laatste vijf wed strijden op rij terwijl de Belfeldenaren een opmars inzetten. Als sneeuw voor de zon verdween binnen een paar weken de zo veilig lijkende marge van tien punten. Het ziet er somber uit voor de Ysselsteynse formatie. Want de ploeg moet het in de beslissende slotfase stellen zonder de aanvallers Ramon Kuunders en Ronnie Bovee die vanaf komende zondag beiden voor vier duels geschorst zijn vanwege hun rode kaarten tegen HBSV. Venray heeft op tweede paasdag een kostbare nederlaag tegen laagvlie ger Blerick moeten incasseren Het werd 1-2 in het voordeel van de man nen uit Blerick en hiermee speelde dit team zich tevens veilig voor lijfsbe houd in de tweede klasse. Venray daarentegen vergooide de kansen op een prijs Met heel veel geluk kan een klassering bij de bovenste vier nog deelname aan de nacompetitie opleveren. Meer zit er dit jaar niet meer in. Dat Venray deze competitie meer had kunnen bereiken daar is eigenlijk iedereen het over eens maar te vaak speelde Venray beneden haar kun nen. Ook tegen Blerick was Venray weer een ploeg die leek te hinken op twee gedachten Een gedeelte van de ploeg denkt te angstig en verdedi gend en durft naar het lijkt niet aan te sliyten en echt de aanval te zoeken. Met het gevolg geen aansluiting van de linies een te groot speelveld met ruimte voor de tegenstander en te weinig mensen rondom het gevaarlij ke spitsentluo Ivo van der Weerden en Farid Idrissi. Het was dan ook Blerick dat de eer ste helft een licht optisch veldover- wicht had maar de beste kansen waren voor Venray. De rust brak aan met de dubbelblanke stand 0-0. Na rust was het Venray dat vrij snel op een 1-0 voorsprong kwam via Rob Scholten. Venray had in deze fase het beste van het spel maar de goal viel aan de andere kant. Uit een onoverzichtelij ke situatie dacht scheidsrechter Jas pers gezien te hebben dat Loek van Schijndel hands maakte Als dit al zo was deed van Schijndel dit zeker niet met opzet maar Kevin Kcunen van Blerick mocht dit buitenkansje benut ten en middels de toegekende straf schop werd het 1-1. Na dit doelpunt had Venray nog 25 minuten om orde op zaken te stellen maar er zat geen enkele lijn in het spel van Venrav en de kansen die men kreeg om de volle winst te pak ken kwamen min of meer toevallig tot stand. Zoals zo vaak viel uiteindelijk de goal aan de andere kant. De inge vallen Wouter Frenken kon een door gebroken speler van Blerick over rechts nief de pas afsnijden en diens prachtige voorzet werd door een Ble rick aanvaller onberispelijk binnenge- kopt. En dit terwijl hij tussen drie man in stond Niemand van Venray die hem ook maar een strobreed in de weg legde En zo kon het gebeuren dat Venray met lege handen achter bleef tegen een zeker niet beter Ble rick maar wel tegen een feller spe lend Blerick en dit was in Blerick in de eerste helft van de competitie idem dito Ook toen trok Blerick aan het langste eind en won onverdiend met 1-0 Hét zijn voor Venray hele dure zes punten die men aan Blerick verliest deze competitie. Zondag gaat Venray op bezoek bij Blauw Geel dat nog kans maakt op het kampioenschap Kijken of de mannen van trainer Koolhof hier nog iets recht kunnen zetten na de blama ge van afgelopen maandag. Volharding verkeert na de thuisnederlaag tegen RKVB in acuut degradatiegevaar. De Vier- lingsbeekse ploeg verloor paas maandag met 1-2 van de gasten uit Baexem en staat met 25 pun ten nog maar enkele punten boven de rode streep. Zondag speelt Volharding uit tegen Vites se '08, dat drie punten minder heeft dan de Vierlingsbeekse ploeg. Een maand geleden streed Volhar ding nog mee om de prijzen in de tweede klasse H. maar na de onnodi ge 1-2 thuisnederlaag tegen RKVB moeten de Vierlingsbekenaren zelfs oppassen voor degradatie. Vooral het wekelijks missen van de mooiste kan sen brak Volharding ook maandag tegen RKVB op. Na een goed ope ningskwartier - met kansen voor Bram Comelissen en Patrick van Kempen- waren het echter de gasten die op voorsprong kwamen door Michiel Vallen Na Vallens tweede treffer in de 62ste minuut scoorde Erik Ermers in de 54ste minuut nog wel de ere- treffer voor Volharding. Joep Vossen kreeg de rode kaart Volharding verl oor maandag niet alleen drie punten, maar ook Danny van Veghel en Bram Comelissen haalden het einde van de wedstrijd niet ze vielen uit met ver velende enkelblessures en lijken enkele weken uit de roulatie Vooral voor Comelissen is de blessure extra sneu. De jonge Hapse spits wilde graag nog wat laten zien aan het eind van een moeilijk eerste jaar in Vier lingsbeek. Maar hij is weer geveld door een kapotte enkel, hetzelfde gewricht dat hem eerder dit "seizoen maanden aan de kant hield. Leunen kan het kampioenschap in de vierde klasse F bijna niet meer mislopen. Want de achtervolgers HBSV en FCV hielden elkaar in even wicht (2-2) waardoor de Leunse ploeg met zes punten voorsprong aan de laatste drie duels begint Anders dan de uitslag doet vermoe den heeft Leunen het lange tijd knap lastig tegen de thuisploeg die goed verweer biedt. De koploper heeft wel een overwicht maar de uitstekende keepende Rob Berkers houdt Yssel steyn heel lang op de been. De rasechte derby kan het talrijke publiek voor rust niet echt boeien Bij Leunen verdedigt Gijs Jeuken het doel omdat Jaap Litjens zaterdag in het bekerduel tegen DVO een gebro ken neus opliep Ysselsteyn kan op volle oorlogssterkte aantreden maar het scoren is al wekenlang een groot probleem voor de ploeg Na de hervatting begint Leunen stormachtig. "Als we kampioen wil len worden dan moeten we er een schepje bovenop doen", heeft trainer Noud Janssen tijdens de rust tegen zijn pupillen gezegd. "Nee, ik ben niet boos geworden Want de spelers weten dat zelf ook drommels goed. Het was te tam in de eerste helft Dit is een derby maar er gebeurde niets. De ploegen hadden teveel respect voor elkaar." Wellicht dat de spanning beide teams ook parten speelt. De belangen zijn immers groot en Leunen heeft het vrijwel altijd lastig tegen de Yssel steynse buurman. In het begin vat nv tweede helft porbeert Leunen tt m 11 geefs een voorsprong te foren t5r'' Goalie Berkers maakt gevaat! schoten van Frank Brands en Ft oar Thoone onschadelijk. Het often wu van Leunen luwt weer en het c tc'R pact spelende Ysselsteyn koestert :n 0-0 stand. Totdat de 72e minuut! *aa breekt. Freek Thoone glipt langs ct tegenstander en vindt Edwin Bent01,1 op de rand van het strafschopgebi De Leunse middenhalf sco< belangrijke openingstreffer: 1-0.1 kers zit nog aan de bal maar kaal maal een treffer niet voorki "Die Berkers die keept altijd zo| tegen ons", vindt Noud Jans; doelpuntenmaker Edwin complimenteert. "Hij heeft (jif| middenveld weer een heel goci gespeeld Ysselsteyn-trainer Teunissen met een dubbele wissel direct; de 0-1Hij dirigeert voorstoppetl Berkers naar de frontlinie Mar vele wisselingen achterin pakkan keerd uit. De levensgevaarlijke k |j se aanvalslinie krijgt nu meer ni ffl3n en profiteert op slag. Op aanga me( van Thoone scoort Marco Berden I w Even later komt aanvoerder Bas jens van achteruit opzetten. Hij si Freek Thoone die ook bij de treffer de beslissende assist geeft maal rondt Frank Brands het kei af: 0-3. Leunen neemt alvast eenvo ,]oe schot op het titelfeest. kern Twee keer ging Toxandria dit paas weekend onderuit. Afgelopen zater dag werd onfortuinlijk met 1-2 van Boekei Sport verloren en op paas maandag moest zij in Overloon met 2- 1 haar meerdere erkennen in SSS'18. Toch was er na afloop nog voldoende reden tot vreugde want ondanks deze nederlagen wist de ploeg de tweede periodetitel in de wacht te slepen SES kwam niet verder dan een 2-1 overwinning en dat was niet voldoen de om de ploeg van Marcel van Baal voorbij te stevenen. SSS'18 startte met een fantasieopstelling want zij mistte maar liefst vier basisspelers. Dat was vooral in de beginfase goed te mer ken want Toxandria zette druk en creëerde binnen tien minuten enkele goed uitgespeelde mogelijkheden Toch kwam de thuisploeg in de 25e mi sp<m dim :i* 1 uldc 1 nÖ 1 daj Vierde klasse F Uitslagen Kessel-RKDSO 4-0 SVEB-RKMSV 4-1 Ysselsteyn-Leunen 0-3 HBSV-FCV 2-2 MVGVenlo 2-1 Belfeldia-Liessel 3-2 Stand Leunen 1941 (52-26) HBSV 19-35 (44-26) FCV 19-35 (29-20) Kessel 19-32 (41-33) SVEB 19-31 (38-28) Liessel 19-29 (41-26) MVC19 19-2- (29-28) Venlo 19-23 (35-35) RKMSV 19-22 (34-35) Ysselsteyn 19-17 (2442) Belfeldia 19-15 (2447) RKDSO 19-7 (26-71) Programma 18 april Ysselsteyn-SVEB HBSV-Kessel MVC-Belfeldia FCV-I.iessel Leunen-RKDSO Venlo-RKMSV minuut, tegen de verhouding i& voorsprong. Bij een van haar spon sche uitvallen kreeg SSS een dir vrije trap op de rand van het schopgebied. Bas Joosten kruidt bal buiten bereik van doelman perfect over de muur in de knn 1-0. Na een half uur moest SSSda man Roel Creemers al zijn kwalitd tonen Tot twee keer toe wist hij fabelachtige wijze redding te ta gen op inzetten van Dennis Abetit Bart van de Pas. SSS leek zich hieo wat te herstellen maar vijf minus voor de pauze kwam Toxandrü" diend op gelijke hoogte. De bellen ge Jaap de Vlam slalomde doofj gehele SSS-verdediging. zette opt juiste moment voor en Tom Kuijpc kon van dichtbij intikken: 1 Ondanks enkele omzettingen bijS was Toxandria ook na de pauze» meest gevaarlijke ploeg. Overloa kwam enkele keren behoorlijk on* druk maar de verdediging was de» middag onvermurwbaar. Het duurt bijna een half uur voordat SSS dctc ste goed uitgevoerde aanval k« opzetten richting doel van de tcg« stander. Doelman Dave de Klein fo alle moeite met een schuiver van Janssen. Voor de tweede keer kW SSS'18, tegen de verhouding in. W op voorsprong. Tien minuten ré tijd leek invaller Bart Weerts zijn ré langs de zijlijn te ver door te vod> maar kon alsnog op maat voorgJa Paul Joosten hoefde voor een l« doel alleen maar in te tikken: 2-19 1(J bezoekers probeerden hierna nog* verdiende gelijkmaker te fortt# maar SSS gaf niets meer ofschoon doelman Roel Creentf wederom al zijn kunnen moest toré bij een voorzet die met het ho» door een eigen verdediger van rtf ting werd veranderd Met dit result»1 consolideert SSS'18 de vierde pkuts Donderdag 15 april (vandaa speelt de Overloonse ploeg de inh» wedstrijd uit tegen Boekei Sport aanvang is om 18.45 uur.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 16