NIEUW SUPERS /IIKS EÏ3 FA* lAKOBS *0 MENNEN KEUKENS... ALTIJD ANDERS -—a C rel Fijen ijen Makelaardij TE KOOP VERWACHT IN VENRAY Kat ja de Geus b.v. --F"8'"' OPEN DAG by Fun-Pro TRAMPOLINES Vrouwelijke mode O, Iedere twee weken nieuwe collectie in de maten 36 t/m 46... A r "Voordelige lamsfilet vi u sneller aan Paaseierei Roemer Geschenken PEEL EN MAAS Donderdag 8 april 2004 - p3j WONINGMAKELAAR B E D R IJ F M AKE L A A R TAXATIES een kwesti* kwestie van vertrouwen I Bestaande houw - Nieuwbouw - Commercieel onroerend goed 'I NVM Woonplein Umburg.nl (RMT Wij wensen u prettige paasdagen! Zaterdag 10 april zijn wij vanwege Pasen gesloten. 1 Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar j koopadvies vindt wat u zbekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NYM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. patersstraat 2ia 580i at venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 www.carelfijen.nl Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 345.000,- k.k. - Zéér ruime vrijstaande woning. - Perc.opp.-ca. 544m;, Inhoud ca. 650 m! - Bouwjaar ca. 1978 -Souterrain, kelder - Beg. grond: entree, woonkamer, bijkeuken, gesloten keuken. SlSlpkamer,badkamer - ieverd..4 slaapkamers, toiletruimte, bad kamer - 2e rradzolder bereikbaar via vaste trap. - Een woning met vele mogelijkheden! Hofthees, Gildestraat 34 Vraagprijs: 318.000,- lek. Zoekt u een vrijstaande woning waar u 20 in kunt trateen dan is mi zeker van toepassing op deze vrijstaande recent uêgebreide en gemo derniseerde woning met garage. Perceèb opperviaite ca. 520 m2. inhoud woning ca. 450 m3. Begane grond, woonkamer (50 m2), nieuwe keuken. De Ie verdieping heeft twee rurme slaapkamers, toiletruimte C98). Verder treft men hier aan een moderne badkamer f98). Op de 2e verdieping is nog een 3e slaap kamer met bergruimte Verkocht onder voorbehoud: Venray, Kuiperstraat 13 Pnma endemouden halfvnjstaand woonhuis met garage en mirre oont gelegen in de wijk Veltum I. Bouwjaar 1968, nadien regelmatg gerenoveerd Ruime doorzonkamer, keuken bij keuken. Op se 1e verdieping t'eft u aar 3 slaapkamers en badxamer De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap De turn met vnje achterom is op het zuiden gelegen. Een nette woning m een kindvriendelijke buurt! Maashees, St.Jorisstraat 34 Vraagprijs: 192.500,- k.k. Goed onderhouden halfvnjstaande woning met aanbouw en ruime vrijstaande garage Perc opp 320 m2. Inhoud ca. 355 m3 Bouwjaar 1972 Begane grond, hal.toiletruim- te, woonkamer, luxe keuken in aanbouw Op de Ie verdieping treft u aan 3 slaapkamers en gerenoveerde badkamer. De ruime bergzolder op de 2e verdieping is te bereiken via vlizotrap. Een keurige woning die veel ruimte en vrijheid biedt Pavanestraat 72 Vraagprijs: 185.000,- k.k. Goed ondemouden woning met vrij staande garage getegen in een zeer kindvriendelijke omgeving. Bouwjaar 1974. Inóebng: ruim? woonkamer v.v lichte tegelv'oe.-. De luxe keuken (1999) is v.v. afzuigkap, inductie kookplaat koelkast, vaatwasm3chine, combimag netron en provisiekast Inbouvvspots bezorgen deze ruimte een sfeervolle uit straling. De Ie verdieping kent 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer (2003) (uitgebreid met dakkapel) v.v. ligbad, douche, toilet en wastafel met ombouw. Overioon, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kantoor- cq praktijkruimte Perc. opp.. ca. 810 m2. Inhoud ca. 980 mj. Bouwjaar ca. 1974. Begane grond: Iciletruirme, woonkamet haS-open keuken. Bijkeuken v.v wasmachine aanslui ting. Op de Ie verdieping treft u aan 4 néme slaapkamers, moderne badkamer met doudte, wastafel bidet en 2e toilet Kantoor- cq. prak tijkruimte s v.v. keuken, toilet en telefooncen trale. De tuin is ondeiboudsvriendelijk aange legd en vv. tuinhuis. Venray, Eiigiusweg 19 Vraagprijs: 209.500,- k.k. Goede onderhouden geschakelde woning. Perc. opp: 200 m2. Bouwjaar 1976. Via de hal bereikt u de ruime woonkamer. Deze kent voldoende licht inval door de grote raam. De open keu- k.en{1996) kent een moderne uitstraling en is v.v vaatwasser, ker. kookplaat, koelkast, hete lucht oven. Toiletruimte (2001) geheel betegeld v.v. hangend closet en fonteintje Op de le verdie ping treft men aan 3 ruime slaapkamers, i sik v.v. een balkon, 1 sik v.v een was tafel. De luxe badkamei (2001) is v.v. een ligbad, douche, wastafel, toilet er, design radiator. 2e verdieping is via vlizo trap bereikbaar, hier kan evt een j 4e sikgerealiseerd worden. De aanpan- I dige qatage kan overdekt bereikt wor- I den. t>e goed onderhouden tuin kent I veel privacy! Oomenlaan 6 Vraagprijs: op aanvraag Zoekt u een landhuis met ruimte' Dit ruim herenhuis met inpandige garage biedt u 4 slaapkamers en kan op de 2e verdieping op een eenvoudige wi|ze worden uitgebreid tot 6 slaapkamers. Wandelgebieden zijn ruimschoots aan wezig terwijl het centrum van Venray binnen 5 autominuten is gelegen. De woonkamer en keuken (ca. 80 m2) zijn vv vloerverwarming. De woonkamer heeft op fraaie wijze direct contact met de tuin o.a. via de schuifpui in de achter gevel. De achtertuin met optimale priva cy Is op het zuiden gelegen. Op de ver dieping zijn een complete badkamer en een gastendouche aanwezig Perc. opp. ca. 1 065 m2 Inhoud ca. 825 m3. Bouwjaar 1994 Kortom een woning in een groene omgeving voor de liefhebber i' Maashees, Rieterweg 43 Vraagprijs: 249.000,- k.k. m3 Bouwjaar ca 1932 Gesloten Zeer luxueus en royaal landhuis met bedrijfsruimte (opp. 1460 m2) Woonhuis kent een moderne uitstraling en is v.v.-een luxe keukeninrichting en luxe sanitair. Tuin is gebruiksvriendelijk en kent een optimale privacy! Sftïiï terom naar diepe achtertuin en veel privacy. Venray, Nevadahof 6 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk afgewerkt? woning gelegen tegen de bosrand en op loopafstand van centrum Venray. De gehele woning is onderkelderd met diverse ruimtes. Hal, 2 ruime slaapkamers, moderne badkamer (2001). luxe badkamer, woonkamer en woonkeuken. Op de Ie verdie ping zijn nog 3 ruime slaapkamers, een aparte toiletruimte en diverse muutkasten. Inhoud ca. 1065 m3. Perc. Opp. 815 m2. Een goed afge- werfcte woning met een bijzondere ligging. Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand woonhuis met garage en carport in de wijk landweert. De woning heeft de beschikking over een kelder van ca. 29 m2 Ruime woonka mer met zonnekamer (totaal ca. 45 m2). Het terras is bereikbaar via de schuifdeur in de zonnekamer Netjes ingerichte leefkeuken. Op de begane grond zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer. Verder treft u op de 1e verdieping nog 2 slaapkamers aan: Keurig afgewerkte woning en voor de senior ideaal. Venray, Clara Wichmanstraat 35 Vraagprijs: 228.000,- k.k. Moderne twee-onder-een-kap woning met garage en omsloten tuin in de wijk Antoniusveld. Perc. opp. 228 m2 inhoud ca 480 m3. Bouwjaar 1998 Vanuit de hal bereikt u de ruime L-vor- .rmge woonkamer, deze kent veel licht inval. De moderne half open keuken is v.v. gaskomfoor, afzuigkap, oven. koel kast en vaatwasser. Vanuit de keuken is. de garage te bereiken. De achtergevel is v.v. een schuifpui, le verdieping 3 mime sik en een complete badkamer. Deze is v.v. een ligbad, douchehoek. wastafel en toilet. 2e verdieping, ruime etage in gebruik als stook-, en was- ruirnte. Mogelijkheid om een 4e of 5e sik te realiseren. De speels aangelegde tuin is v.v. sierbestrating, gras en bor ders en biedt optimale privacy! Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag luxe vrijstaande woning (ca, 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije sector gedeelte van de wijk "landweertDeze woning ligt op een perceel van ca. 624 m2 Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamer, woonkeuken Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer. De tuin met veel privacy ligt op het zuid-oos- Venray, Dr. Poelsstraat 17 Hogere prijsklasse Op een toplocatie aan de rand van het centrum gelegen royaal vrijstaand land huis. Perc. opp. 1335 m2. Inhoud woonhuis ca. 1800 m3. Bouwjaar 1985. Vanuit de statige hal (marmeren vloer) met vide bereikt u de l-vormige woonkamer met open haard en schuif deuren die toegang geven tot het nan- te overdekte terras. De woonkeuken heeft L-vormige opstelling met appara tuur. Via de fraaie trappartij met balus trade zijn de 4 royale slaapkamers te bereiken w.v. twee met balkon en één met eigen badkamer. De algemene badkamer is ruim van opzet en v.v. dubb. wastafel, bidet, toilet, ligbad, douche en inbouwkast. De ruime 2e verdieping is via vaste trap bereikbaar. In de riante tuin v,v. vijverpartij vind de zonaanbidder altijd een plekje' Kortom Uniek! Venray, St. Jozefweg 12 Vraagprijs: op aanvraag Karaktenstiek vrijstaand woonhuis met dubbe le garage gelegen op een aantrekkelijke locatie in het centrum van Venray. Diverse oorspron kelijke elementen in deze woning zijn gehand haafd gebleven. De woonkeuken ts recentelijk gerenoveerd Op de le verdieping zijn 3 ruime slaapkamers waarvan één met trap naar zolder Badkamer vv ligbad en toilet. Zoekt u een sfeervolle plek dan is dit üw woning!! Venray, De Boog 18 Vraagprijs: op aanvraag Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen in hartje Venray. Perceel oppervlakte ca. 244 m2. Inhoud ca. 415 ro3 (excf. garage). Vanuit de haf bereikt u de woonkamer. Via een schuifpui is de keurige patiótuin bereikbaar. De keuken heeft een moderne opstelling. Op de 1e verdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogetijk) en een moderne badkamer De 2e ver dieping is middels een vaste open trap te bereiken. Een woning met verras- send veel ruimte Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: op aanvraag In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garaoe op een kavel van ca. 455 m2. De woning heeft de beschikking over een L-vormige woonkamer, moderne keu ken. Op de verdieping zijn 2 slaapka mers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast aanwezig. De badkamer is ruim van opzet De "bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met cachèt Venray, Fagotstraat 19 €15 Perc opp. ca. 178 m2. Inhoud ca 450 m3 Bouwjaar ca. 1970. Beg. grond: hal, woonka mer (ca 30 m2), gesloten ke achtertuin met eigen achterom Voor starters een prima woning! Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: op aanvraag Ruim opgezet halfvrijstaand woonhuis. De brede dakoverstekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. Indeling- L-vormige woonkamer, luxe keuken Aanbouw ingencht als kantoor- hobbyruimte Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer De 2e verdieping heeft 2 aparte kamers. Ruime kavel met veel privacy. Makelaar Taxateur o.g. KATJA DE GEUS GEEN BETERE KEUS DAN KATJA DE GEUS1 HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN. En voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken Merselo, Endepoel Langgevelboerderij met opstallen en weide, geheel afgerasterd middels, hek werk. Ideaal voor paarden liefhebbers. Kavelgrootte ca. 2.5 ha.. Splitsing pand eventueel mogelijk. Ind.: entree, ruime woonkamer, open keuken voorzien van inbouwkeuken, toilet, bad kamer, slaapkamer, berging, bijkeuken, kantoor, voor raadkamer, 2 kamers en stal. le: 2 ruime slaapkamers en zolderruimte. Koopsom: pand met kavel van 10.000 m2 €465.000,- k.k. pand met kavel van ca. 26.000 m2 €515.000,» k.k. Venray, Overloonseweg Venray, Bolerostraat Twee onder een kap woning met garage en paarden- boxen. Ligging bij bossen, buiten de bebouwde kom van Venray. Ind: entree, woonkamer, achterportaal, keuken, gang, moderne bad kamer (2000), bijkeuken en slaapkamer, le verd: over loop en 2 slaapkamers. Kavel 6075 m'. Vraagprijs €425.000,-- k.k. Hoekwoning met tuinka- mer(garage). Het pand ligt aan een doodlopende straat. Ind: entree,toilet, tuinka mer, woonkamer en keuken, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar bergruimte en 4e slaapka mer. Kavel: 282 m2. Vraagprijs €198.000,-- k.k. Horst, Hertog van Geiresingel Mooi landhuis (rieten kap) met dubbele garage (elektri sche roldeuren), gelegen op een mooie locatie. De inhoud is ca. 978 m3. Ind: entree, toilet, woonkamer (63 m2), eetkeuken, mooie ruime serre en bijkeuken, le verd: overloop met vide, 3 slaapkamers, CV-ruimte en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Mooi aan gelegde tuin (met prieel) op het zuiden, geheel afge rasterd met hekwerk. Veel privacy. Kavel: 826 m2. Vraagprijs 695.000,-- k.k. Dit) pand kan ook worden gehuurd. Huurprijs €2000,-- per maand In verband met de paas dagen is ons kantoor gesloten vanaf Goede Vrijdag tot en met 2e STILLE VERKOOP: Wij hebben ook panden in de stille verkoop. Venray, Julianasingei Kantoorpand in het centrum van Venray. Opp. ca. 25 m-. Huurprijs €350,-- per maand Venray, Patersstraat Winkel cq. kantoorpand Begane grond ca. 85 m2. en de le verdieping is ca. 60 m-. Ligging in het centrum van Venray. Huurprijs €1510,— p/maand. Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek winkelpand optoplokitie in Horst. De oppervlakte van zowel de begane grond als de le verdieping is 83 m2. Het pand is gerenoveerd in 1996 en is perfect onderhouden. Huurprijs €900,— p/maand Voor een cliënt van ons zoeken wij te huur eenge zinswoning tot €450,-- per maand. Woonpanden: Venray, Wilhelmina Sangersstraat Vrijstaand pand met garage. Het pand ligt in de wijk "St. Antoniusveld". Ind: entree, toilet, eetkamer, eetkeuken en woonkamer, le verd: overloop, 4 slaapkamers waarvan één slaapkamer met badkamer (whirlpool), op de verdieping is nog een 2e badkamer. Kavel 481 m-\ Vraagprijs €390.000,— k.k. Wanssum, Mr. Ruttenstraat Geschakelde woning met garage en vrije achterom. (Bouwjaar 2000). Ind: entree, toilet, keuken met mooie inbouwkeuken, woonkamer, achterportaal, slaapkamer en' bijkeuken (met mogelijkheid een bad kamer te maken), le verd: overloop, 2 slaapkamers en moderne badkamer met luxe sanitair. Van de grootste slaapkamer kunnen 2 slaap kamers worden gemaakt. Kavel 213 m2. Vraagprijs €227.000,- k.k. Venray, Klaproos Tussenwoning met tuinhuis je en vrije achterom. Ind: entree,toilet, woonkamer, keuken en serre, le verd: overloop met 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: Vaste trap naar zolder (mogelijk heid voor 4e slaapkamer). Kavel: 137 m2. Vraagprijs €189.000,— k.k. Well, Overbrouck Halfvrijstaand woonhuis met garage. Gelegen in kindvriendelijke buurt. Ind: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken met eiken inbouwkeuken, gang naar tuin- (of speel)kamer. le verd: overloop, 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Kavel 204 m2. Vraagprijs €185.000,— k.k. Venray, Prins Bemhardstraat Twee onder een kap met garage, vrije achterom. Het pand ligt nabij het centrum. Ind: entree, toilet, woonka mer, keuken, bijkeuken, kelder, garage/berging, le verd: overloop met 3 slaap kamers, badkamer en dou cheruimte. 2e verd: bergzolder. Kavel 393 m2. Vraagprijs €260.000,- k.k. Venray,Pettenmakerstraat Vrijstaand pand met garage, op loopafstand van het cen trum. Ind: entree, toilet, woonkamer met aanbouw, eetkeuken met luxe inbouw keuken,, berging, kelder, achterbouw en garage. Mooi aangelegde tuin. le verd: overloop met 4 slaap kamers en badkamer. 2e verd: zolder mogelijkheid 5e slaapkamer of hobbyka mer. Kavel 426 m2. Vraagprijs €350.000,— k.k. Venray, Ranonkel Vrijstaand pand met garage en tuinhuisje. Blijvend vrij uitzicht aan de voorzijde. Ind: entree, toilet, woonka mer, keuken, slaapkamer, badkamer en garage, le verd: overloop, 3 slaapka mers, kamer/berging en badkamer.2e verd: vlizotrap naar zolder, mogelijkheid voor 5e slaapkamer. Kavel: 387 m2 Vraagprijs:€359.000,— k-k. Venray, Jurahof Vrijstaande bungalow (splitlevel) met inpandige garage en een tuinhuisje. Ind: entree, toilet, woonka mer en keuken. Verdieping omhoog: Overloop, 3 slaap kamers en badkamer. Verdieping omlaag 2e over loop, 2 slaapkamers en garage. Verder is er een kel der en CV-ruimte. Het dak van dit pand is in 2002 vervangen. Kavel 565 m2. Vraagprijs: op aanvraag. Venray, Tamboerijnstraat Drive-in hoekwoning met vrije achterom. Ind: entree, toilet, tuinkamer en garage, le verd: woonkamer, eet keuken en toilet.. 2e verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer met luxe sanitair (ligbad met whirl pool). Kavel 209 m2. Vraagprys €165.000,-- k.k. Lottum, van Darthlaan Twee onder een kap woning met mooie serre garage en tuinhuisje.Vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonka mer, keuken met inbouw keuken, bijkeuken en mooie serre met vloerverwarming en schuifpui. Ié verd: over loop, 3 slaapkamers en bad kamer. 2e verd: vaste trap, 4e slaapkamer en zolder. Mooi aangelegde (beschutte) tuin. Kavel 281 m2 Vraagprijs 198.000,— k.k. Venray, Nieuwlandstraat Hoekwoning met winkel cq. bedrijfsruimte (detailhan del). Woning en bedrijfs ruimte zijn in 1999 gereno veerd. Ind: entree, toilet, eetkeuken, kelder en woon kamer. le verd: overloop, 3 slaapkamers en (moderne) badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. De oppervlakte van het bedrijfsgedeelte is ca. 115 m2. Kavel 247 m2. Vraagprys €199.000,-- k.k. Broekhuizenvorst, Zeelberg Gerenoveerde 'langgevel'- boerderij met garage en houten schuurtje. Zeer lan delijk gelegen, waardoor dit pand veel privacy heeft! Ind: beg.grond: entree met vide, ruime woonkamer waarin een vaste trap naar nog een royale vide, eetkeuken met bijkeuken en bergingen, moderne badkamer en slaapkamer, le verd: over loop (vide), 2 slaapkamers en toilet. Kavel: 800 m2. Vraagprijs: €375.000,-- k.k, Arcen, Maasstraat Voormalige lagere school, verbouwd tot woonhuis met atelier.Ind: entree met toilet, woonkamer met zitkamer, keuken met luxe inbouw keuken, bijkeuken en kel der. le verd: ruime overloop met 4 slaapkamers en (2) badkamers. 2e verd: vlizo trap naar zolder. Mooi onder architectuur aangelegde tuin, geheel ommuurd op het zuiden. De woning en het atelier zijn middels een tuinkamer met elkaar ver bonden. Atelier begane grond 40 m_. Eigen entree en een vaste trap naar de le etage. Zeer goed onder houden. Kavel: 450 m2. Vraagprijs €460.000,— k.k. Lottum, Hoofdstraat Vrijstaand pand met garage (met zadeldak) en bedrijfs pand. Ind: beg. grond: entree, ruime woonkamer met open keuken, bijkeu ken, badkamer met douche ruimte en toilet, kantoor met magazijnruimte, bijkeuken tje en 2e toilet. Ér is een ruime kelder, le verd: royale overloop en 4 slaap kamers. Bedrijfsgedeelte: Opp: ca. 225 m2. Woonhuis en bedrijfsgedeelte zijn ook apart te koop. Kavel: 815 m2. Mooie tuin met veel privacy. Vraagprijs: woonhuis €250.000,- k.k. Bedrijfsgedeelte 135.000 - lek. Tegelen, Beukenstraat Twee onder een kap woning met aanbouw en ruime loods (garage) van ca. 40 m2. Ind: begane grond: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, kelder, portaal tje, bijkeuken en de loods, le verd: overloop, 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder. Kavel 578 m2. Vraagprijs €239.000,- k.k. GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS LA/IV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus www.LMV.nl www.woonpleinlimburg.ni Loonwerk - Grondwerk - Transport Heikampweg 3 - 5862 AR Geijsteren - Tel. (0478) 531245 2e Paasdag van 10.00 t/m 16.00 uur TEVENS LUCHTKUSSENSHOW Boxmeerseweg 3, 5835 AA Beugen (bij A77) Telefoon (0485) 36 20 50 www.fun-pro.nl fXC- Betaalbaar Trendvolgend Stijlvol sportief NU OOK DEALER VAN LAPAGAYOJACKS LAPAGAYO v WINKELCENTRUM "DE BLEEK" VENRAY Zoek je een leuke bijbaan in de horeca, en ga je met mensen om? Wij zoeken voor de weekenr' BUSBEGELEIDERS/PARKEERWACH1I beveiligingsdiploma vereist ilei Bakkerij Claessens Grotestraat 36 Venray Telefoon 581864 hj 3,C U l PASEN ZOOtt Paascake Paashaasje Paashaasje met ei Paasbrood 800 GR Paasbrood 400 GR Paastaart Dagelijks vers Toontje taart 4,4? Elke Zaterdag 4 broden naar keuze 5% korting Natuurlijk bij Bakkerij Claessens Namens alle medewerkers Prettige Paasdagen Al meer dan 100 jaar Als u in de Paasstemming wilt komen hoeft u nietlM te zoeken. Want voor de feestdagen kunnen we« onze lamsfilet van harte aanbevelen. Lekker mak mager en licht, maar toch vol van smaak. De mon van dit verhaal? Als een haas naar de keurslage SPECIAAL AANBEVOLEN Lamsfilet 7S 100 gr €m KEURSLAGERKOOPJE pepersteaks C 4 stuks J" VLEESWARENSPECIAl Ganda ham 100 gr VUEESWARENKOOPJE Gebraden kipfilet 100 gr SPECIAAL AANBEVOLEN Woensdag gehaktdag Biermann-v/d Eijnden Mgr.Hanssenstraat 31 Oostrum 0478-583429 0478-5S8545 Verstand Van Lekker Vlees - www.keurslagi Woondecoraties, Cadeau artikelen, Bedankjes voor huwelijken en geboorte en Geschenkpaketten U bent van harte uitgenodig'd om eens een kijkjeikn komen nemen in onze cadeaushop. Geopend op dinsdag tot en met vrijdag van 10 00 - 17.00 uur of op afspraak. Roemer Geschenken Drankenimport Albionstraal 36 Leunen Tel. 0478 51 22 65 info@roeniergesehenken.nl OMDAT MENSEN F. N HUN S M A K F. N N U P. F. N M A A T. V F. R S O H T I. I. EÉ MENNEN KEUKENS De- keuken- vtuv da échte' indcHuuv Mennen Keukens - met een eigen ultra moderne fabriek - maakt uitsluitend kwaliteitsmaatwerkkeukens in allerlei stijlen. Van klassiek tot en met modern. Geheel volgens üw wensen. Bezoek onze showroom in Liessel, Hoofdstraat 23 (tegenover de molen) of maak een afspraak; tel.: 0493-34 25 83 of 077-466 30 20 www.mennenkeukens.nl Kookpunt.M&m organiseert voor ervaren en onervaren keukenprinsen en - prinsessen Kookgildes en Kooksessies. Beide activiteiten staan onder leiding van professionele chef en vinden plaats in een goed geoutilleerde en sfeervol ingerichte groepsinstructiekeuken met restaurantgedeelte. Elke Kookgilde- en Kooksessie-avond vindt zijn hoogtepunt in het gezellig samen tafelen. ittrieiayn, leuk, lekker... K-vtn mhr de aten- dyen Samen koken, samen eten! Kookpunt M8cm. Informatie tel.: 06-12395069

Peel en Maas | 2004 | | pagina 6