|Heibel in scheidsrechtersland Diana wint opnieuw Venray cup Sportnieuws -info Set Up pakt titel in de topklasse! De Peelkorf blijft op titelkoers Ron van der Hoff vierde in Arizona Cup Goede prestatie Rooyse VK Nationale menwedstrijden Leopold van Asten ook sterk in Düsseldorf Gerard Koonings ook succesvol in België SV Meerlo SV Merselo Powerkids Paasdarten 'agin j pEEL EN MAAS zaterdag heeft Diana voor het tweede achtereen- jaar de strijd om de Venray Cup gewonnen. Twee handboogschutterijen uit de gemeente Venray organiseren deze wedstrijd, dit jaar Willeni Teil Oirlo fn Diana Venray, en er wordt ieder j?ar gestreden om de grote Venray Cup Dit jaar deden er vijf van de zeven [♦enrayse verenigingen mee. Na een fiJJjÜengeschoten te hebben op een laar g, |Cup Dit ^■Venra' afstand van 25 meter werden de pun ten bij elkaar geteld. De punten van de hoogste tien schutters uit elke ver eniging (die het meeste over hun gemiddelde geschoten hadden) tel den mee in de einduitslag. Voor Diana Venray waren datH. Willems, P. Hermsen. M. Barents, M. Thijssen, M. Vermeulen, P. van Ooi, R Thijssen, J. Hermsen. A Barents en W. Brouwers. Hoogste schutter werd daarbij Helmut Willems met 41 pro cent over zijn gemiddelde. Diana ein digde net als vorig jaar als eerste met een percentage van 158,9 boven het verenigingsgemiddelde. Op de twee de plaats eindigde De Batavieren Cas- tenray met +121,1%, derde werd Wil lem Teil Oirlo met +72,1%. Zaterdag is het jaarlijkse konings- schieten van Diana. De loting begint om 13-30 uur op d'n Doel. Mensen die interesse hebben n de sport kun nen op dinsdag en donderdag vanaf 20.00 uur terecht in h«'t clubgebouw, Sportlaan 4 in Venray. Districtsbestuur treedt af na onenigheid met landelijke COVS menlijk schrijven hebben zij hun afkeuring kenbaar gemaakt. COVS Nederland wil de districtsbe- sturen afschaffen vanwege de te hoge kosten, te weinig capabele bestuur ders en een gebrek aan eenduidigheid en flexibiliteit. Voorzitter Robbert de Graaf van de vereniging Horst-Venray schrijft aan zijn leden het districten stelsel niet te willen loslaten. "Wij zijn gebaat bij een structuur waarin wij invloed kunnen hebben. Dat kan slechts als we via een zelfstandig dis- trictsbestuur landelijk goed vertegen woordigd zijn." Piet Hanen is secretaris van het dis- trictsbestuur. Hij noemt de argumen ten van COVS Nederland om de zes districtsbesturen op te heffen 'her kenbaar"Maar deze problemen kun nen we ook binnen de huidige organi satie oplossen. Daarvopr hoeven in onze ogen de districtsbesturen niet opgeheven te worden. Want dan valt de invloed van de scheidsrechtersver- enigingen weg. Dit stuit nogal op weerstand. De nieuwe opzet gaat ervan uit dat vooral de landelijke top goed functioneert", zegt Hanen die hoopt dat op de landelijke jaarverga dering het voorstel verworpen wordt. "Nu overleggen we als districtsbe- stuur nog zelfstandig met de KNVB in Nieuwstadt. Straks komt dat te verval len en gebeurt het allemaal centraal De vraag is hoe wij dan nog aan bod komen De speelruimte voor de scheidsrechtersverenigingen zal veel minder worden", denkt Piet Hanen. Al jarenlang wordt er gesproken over een nieuwe organisatieopzet. Eind januari 2004 verscheen het rap port Structuurnota COVS Nederland 200+Sindsdien is het hommeles in scheidsrechtersland. Op 5 mei is in Zuid II de districtsvergadering. Duide lijk is dat Limburg en Oost-Brabant zich afkeren van de plannen. Later in de maand moet blijken of de andere vijf districten er ook zo overdenken "Laat wel duidelijk zijn dat wij open staan voor veranderingen. Maar dat een hele bestuurslaag zomaar wordt weggehaald, dat vinden wij zeker niet de beste oplossing", aldus secretaris Hanen. Uitslagen: Swolge. Boys 1-Meerlo 1 1-1 Milsbeek 2-Meerlo 2 34) Milsbeek Da-Meerlo Da 1-6 RKDSO Vet.-Meerlo Vet. 3-3 W/Meerlo co B2-Sc. Irene B3 1-0 Venray C3-Meerlo/W co Cl 1-3 MeerloAV co C2-Lottum Cl 0-3 W/MeerlocoDl-QuickBoysDl 0-1 TOP co D2-W/Meerlo co D2 04 Meerlo El-Oostrum El 3-5 Meerlo E2-FCV E2 8-1 Vitesse F2-Meerlo F1 5-0 Montagnards F4-Meerlo F2 7-0 Programma zaterdag 10 april: Meerlo 1-Heijen 1 18.00 Meerlo Vet.-EWC Vet. 16.30 W/Meerlo co BI neemt deel aan een int. Toernooi in Venray W/Meerlo co B2-Stormvogels co BI 14.00 Meerlo/W co Cl-Sparta Cl 14 00 Belfeldia C2-Meerlo/W co C2 12.30 Meerlo El-SVOC El 11.00 Meerlo E2-Baarlo E6 09 30 Programma maandag 12 april: Meerlo 2-Oostrum 4 11 30 Meerlo Da-Achates Da 10.30 Zaalvoetbal Uitslagen: Leunen zvv-Meerlo 1 9-2 Meerlo 2-Lake Valley 6 14-2 Programma vrijdag 16 april: Meerlo 1-Wittenhorst 3 20.00 Programma zaterdag 17 april: Zv/Serum 4-Meerlo 2 19 00 De Peelkorf wist afgelopen zondag een mooie zege te behalen tegen Miko in Mill: 3-10 Miko begon zwak aan de eerste helft en gaf De Peelkorf te veel ruimte. Deze ruimte werd door de Ysselsteynse dames goed benut en het afstandschot werd meer dere malen met goed resultaat gebruikt. De Ysselsteynse korfbalsters liepen al snel uit naar een 1-5 voor sprong. De Peelkorf kon de voor sprong vasthouden en ging met 3-8 rusten Na rust ondervonden beide ploegen zeer veel hinder van de wind. De Peelkorf had moeite om aanvallend effectief te blijven, maar verdedigend liet de ploeg geen steek vallen Miko kon in de tweede helft met één keer tot scoren komen, waar de Peelkorf daarentegen nog twee maal kon scoren. De eindstand bleef uiteindeüjk steken op 3-10 in het voordeel van De Peelkorf Voor De Peelkorf scoorden: Eve lien Arts 3x. Mayke v Ass en Tineke Vergeldt 2x, Nicole Thielen, Marian ne Potten en Christel Derks lx. I Na de winst in de dubbele veld bij I wedstrijd in Ysselsteyn vorige week was handboogschutter Gerard Koo- (ngs ook in de eerste wedstrijd van 15-landentournooi in Wuustwezel or iedereen in de recurveklasse te :rk, Nadat hij zich na de eerste dag 1 het zeer winderige parcoursge- elte op de vijfde plek terug vond rstelde hij dit de tweede dag met ruime cijfers. Met 637 p. bleef hij de naaste con current vijf punten voor. Bij de dames werd echtgenote Liesbet h derde met 505 p. Jan Koonings behaalde in de Bare-bow klasse een mooie vierde plaats met535 punten. Heidi Peeters van het trefpunt uit Tienray werd derde bij de dames Bare-bow met 487 punten. Ron van der Hoff behaalde afgelo pen weekeinde een mooie vierde plaats op een internationaal toernooi in Phoenix in de Amerikaanse staat Arizona. De Ysselsteynse handboog schutter versloeg in de kwart finale de Zweed Bjerendal met 105-102. In de halve finale was de Italiaan Galziaz- zo te sterk: 103-116. In de strijd om de derde plaats moest Van der Hoff het afleggen tegen zijn landgenoot Sietse van Alten die met 114-107 brons pakte De Nederlandse handboogschut ters kwamen uitstekend voor de dag op dit sterk bezette toernooi Want Pieter Custers werd winnaar door in de finale Galgiazzo met 110-108 terug te wijzen. Het Nederlandse recurveteam (Van Alten, Custers en Van der Hoff) heeft zich al geplaatst voor de Olympische Spelen in Athene. Om alvast te wen nen aan de omstandigheden in de Griekse hoofdstad koos technisch directeur Nieuwenhuis voor deelna me aan de Arizona Cup. De omstan digheden waren extreem. De schut ters hadden in de woestijn veel last van de hoge temperatuur, die opliep tot 36 graden, en de harde wind van windkracht zes tot zeven. Terwijl op een van de eerste dagen nog wedstrij den moesten worden afgelast vanwe ge de zware regenval. verwerpen unaniem de nieuwe orga nisatieopzet en hebben dit kenbaar gemaakt bij COVS Nederland Dis trictsvoorzitter Ton Hillen uit Neer is daarop door de COVS ter verantwoor ding geroepen over het standpunt van Zuid II dat in de landelijke arbiter stop weer niet in goede aarde is geval len. Het voltallige districtsbestuur, waaronder Piet Hanen uit Venray, is hierop afgetreden omdat ze geen basis meer ziet voor een constructie ve samenwerking. Op aandringen van de elf lokale verenigingen blijft het bestuur tot de landelijke jaarvergade ring in mei in functie. De elf scheids- rechtersclubs veroordelen de handel wijze van COVS Nederland ten opzichte van de door hun gekozen voorzitter Ton Hillen. In een geza- De landelijke scheidsrechters- Isatie COVS Nederland wil huidige organisatiestructuur tboord zetten. De zes districts- .„ituren, waarvan Zuid II (Lim burg en Oost-Brabant) er één is, [zullen in de nieuwe opzet ver dwijnen. De lokale scheidsrech- Iterverenigingen zoals Horst-Ven- ifay vallen dan voortaan 'rechtstreeks onder de landelijke organisatie. Dit stuit op grote weerstand en het districtsbestuur Zuid II is zelfs al afgetreden. (Door Henk Willemssen) Het voorstel, dat na goedkeuring in mei 2004 direct moet ingaan, is totaal verkeerd gevallen bij de elf scheids rechtersverenigingen in Zuid II. Zij Donderdag 8 april 2004 - Pagina 27 Kampioenschap al na twee sets een feit Voetbal Uitslagen BW7 1-Merselo 1 1-0 Holthees 3-Merselo 2 4-2 Merselo 3-Wanssum 3 1-2 Merselo 4-Ysselsteyn 5 5-3 Merselo Cl-Tiglieja Cl 1-1 Merselo D1-HBSVD2 3-5 Merselo El-Montagnards El 1-6 Merselo E2-Meterik E3 3-1 Merselo E3-SPV E2 0-6 Merselo F2-Oostrum F2 0-1 Walsberg-Merselo vet. 7-0 Programma zterdag 10 april BW 4-Merselo 4 16.00 Excellent Vet.-Merselo Vet. 17.00 Limburg Cup: C1 naar Venray v. 11.00 Dl naar Venray v.09 15 El naarOostrum v.09.15 E2 in Merselo b.09.15 Finaar Venray v.0900 F2 naar Venray v. 11.00 Programma zondag 11 april: Limburg Cup: Het programma en de tijden op zon dag zijn afhankelijk van het resultaat op zaterdag. De leiders zullen de spe lers en de ouders/chauffeurs voor zondag, na afloop van het toernooi op zaterdag hiervan op de hoogte bren gen. Ze spelen beide dagen op het zelfde sportcomplex. Het voetbalpro gramma speelt zich in ieder geval tussen de volgende tijden af: Cl: 11.00-17.35 Dl: 10.25-14.05 El: 10.00-1315 E2: 10.00-1315 Fl: 10.00-15 3D F2: 10.00-15 30 Toernooi Limburg Cup te Merselo Op het sportcomplex te Merselo wordt in het kader van de Limburg Cup in het Paasweekend zaterdag 10 april en zondag 11 april een E2-toer- nooi en een Bl-toernooi gespeeld. Aanvang beide dagen. E2: 10.00 uur. Einde 12.55 uur. BI: 14.00 uur. Einde 17.40 uur. Programma maandag 12 april: Merselo 1-Astrantia 1 14.30 SVOC 3-Merselo 2 11.30 Merselo 4-BW 4 1100 Korfbal Uitslagen: Peelkorf 8-Merselo welpen 1-2 (nevenact.verloren) Merselo-Oranje Wit 3 welpen 3-0 (nevenact.verloren) Merselo-DOS (A) 1 E-pup 1-3 Oranje Wit-De Eendracht Cl asp.C21- 3 Ajola Bi-Oranje Wit asp.B2 3-3 Oranje Wit-Olympia (O) Al jun.A27-2 Oranje Wit-Lottum Al jun.Al 3-3 Merselo I-Erica. 1 sen. 1 afg. Merselo-Peelkorf midw. 34 Programma woensdag 14 april: Olympia 3 (0>Merselo 2 mw. v.19.15 Dorpen competitie tennis Zaterdag A: 't Löbke-LVH 64 Oica-TVY 104) Programma zaterdag 10 april 17.00 uur: LVH-Oica 19.00 uur: TVY-'t Löbke Zaterdag B. 't Löbke-America 104) LVH-TVY 8-2 Programma zaterdag 10 april 18.00 uur: 't Löbke-TVY 18.00 uur: 't Löbke-LVH Zaterdag C: TVY-America 4-6 Programma 10 april. 18.00 uur: LVH 1-LVH 2 Zaterdag B: LVH-Oica 8-2 Programma 10 april: 20.00 uur: TVY-LVH Zondag A LVH-Merselo 4-6 Oica-Oostrum 10-0 Programma 12 april: 9 00 uur: LVH-Oica 9.00 uur: Oostrum-America Zondag B Merselo-TVY uitg. Programma 12 april 9 00 uur Merselo-TVY 9-00 uur: TVY-America Zondag C: 't Löbke-LVH 1-9 TVY 2-TVY 1 uitg Programma 12.april 9.00 uur: America-'t Löbke 10.00 uur: LVH-TVY 1 Poule BI 14 april: 14.30 uur: Merselo-'t Löbke Poule B2: 14 april: 14.00 uur: 't Löbke l-'t Löbke 2 14.00 uur 't Löbke 2-Merselo Poule C: 14 april: 17.00 uur: Oica-America 17.00 uur: 't Löbke l-'t Löbke 2 Poule D 9 april 17.30 uur: America 1- America 2 17 30 uur: 't Löbke-TVY 17 30 uur. LVH-Oica Zondag 25 april vindt in harte Ven ray Powerkids 2004 plaats, een spe ciale wedstrijd voor leerlingen van de basisscholen (vanaf 8 jaar) en leerlin gen van de middelbare scholen (voortgezet onderwijs) en met steun van de Provincie Limburg. Ook dit jaar zijn er weer twee wedstrijden (start vanaf 09.00 uur): geboortejaar 1994 - 1997: 700 meter rennen, 4000 m fietsen en tenslotte 650 meter ren nen; geboortejaar 1991 - 1993 700 meter rennen, 6000 m fietsen en ten slotte 650 meter rennen De wedstrij den voor de leerlingen van het mid delbare onderwijs (start vanaf 10.00 uur): A-Junioren (1985-1986): 5 km. lopen. 20 km. fietsen en 2,4 km. lopen; B-Junioren (1987-1988) 5 km. lopen. 10 km. fietsen en 2,4 km. lopen; Jeugd (1989-1990): 2,5 km. lopen. 10 km fietsen en 2,4 km lopen. Iedereen kan zich inschrijven op de website www.powerman.nl of via een email of fax aan het wed- stri)dsecretariaat: powerman.aanmel- ding@hetnet.nl: tel/fax 0478- 57.11.03. Contactpersonen: Leslie vd Vorle tel: 06-29+71666 en Linda Ver- voort tel. 06-42197612. Adres: Stich ting Powerman Holland, Postbus 317, 580Q AH Venrav. We are the champions Na twee gewonnen sets schalt afgelopen zaterdag de klassieker van Freddie Mercury's Queen uit de speakers van sporthal Bru- geind in Meerlo. De volleybaldames van de plaatselijke trots Set Up zijn kam pioen in de topklasse. En dat zul len de in grote getalen aanwezige supporters ook weten. Dat de wedstrijd tegen Sittardia uiteinde lijk in een 2-3 nederlaag eindigt deert niemand. De champagne kan rijkelijk vloeien en de promo tie naar de 3e divisie uitbundig gevierd worden. (door Henk Lammen) De opdracht voorafgaand aan het duel was duidelijk. Set lip moest in de thuiswedstrijd tegen Sittardia twee sets in de wacht slepen om het kam pioenschap binnen te halen. De dames van trainer Jan Brandsma en coach Jo Pauwels hadden die opdracht drommels goed begrepen. Na een nerveuze opening en 0-3 ach terstand in de eerste set kwam de aan- valsmachine van de Meerlose volley- balsters volledig op stoom. Via 4-3. 11-6,19-15 werd de eerste set met 25- 16 gemakkelijk gepakt In de tweede set kregen de gasten uit Sittard meer vat op het spel van Set Up en ging de strijd lange tijd gelijk op. Via 10-13, 16-16, 21-21 en 23-23 ging ook die set naar Set Up en was de titel na goed een half uur spelen al een feit. De ont lading was groot aan Meerlose zijde We are the champions werd luidkeels meegezongen, speelsters en begelei ders vielen elkaar juichend in de armen. Op de tribune kon de trommelaar geen genoeg krijgen en maakte er in Brugeind een gekkenhuis van. Nadat de sportieve gasten de dames van Set Up uitgebreid hadden gefeliciteerd, ging de goed leidende scheidsrechter die middag over tot de orde van de dag. Er moest immers nog gevolley- De volleybalheren van Rooyse VK hebben de thuiswedstrijd tegen Euro- ase/Tupos uit Baarlo verloren. 1-3. Waar het in Baarlo nog een 2-3 winst- partij voor Rooyse VK werd, zou het zaterdag anders uitpakken. Koploper Tupos. op volle oorlogssterkte naar Venray gekomen, wil immers kam pioen worden en omdat het bovenin allemaal erg krap is zijn alle punten broodnodig. Rooyse, dat na een aan- Zaterdag 10 april wordt in café De Piëihaas het jaarlijkse Paasdar ten gehouden. Aan dit toernooi kan iedereen deelnemen. Inschrijven kan men zich tot 20.15 uur. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 2.0.30 uur. bald worden. Dat de druk van de ketel was, bleek in de navolgende sets. Set Up wilde zijn fanatieke aan hang uiteraard verblijden met een straight zege, maar was in het vervolg van liet duel niet meer bij machte om de accu voldoende op te laden. Coach Jan Pauwels zag langs de kant met lede ogen zijn dames de drie opeenvolgende sets met 26-28, 22-25 en 6-15 verliezen. Maar na afloop overheerste vanzelfsprekend de blijd schap om het behalen van het kam pioenschap Pauwels: "Vooraf wisten we dat de beginfase van de wedstrijd enorm belangrijk was. De dames heb ben dat goed opgepikt tegen een ster ke tegenstander. Vanaf het begin is er heel goed volleybal gespeeld en was de titel na twee sets binnen." Dat daarna de concentratie aan Meerlose zijde verslapte, was begrijpelijk, vond ook Pauwels. "De druk was van de ketel, het kampioenschap binnen. Dan is het niet meer dan normaal dat de scherpte er een beetje vanaf is. In de derde set konden we een achters tand van tien punten nog bijna goed maken. maar toen we die set uiteinde lijk toch verloren, vloeide de spanning helemaal weg. En omdat Sit tardia nog streed voor een positie die recht geeft op het spelen van promo tie/degradatiewedstrijden, leende het duel zich er niet voor om die laatste sets nog gewoon even lekker te bal len." DERDE DIVISIE De Meerlose volleybalcoach maak te na de verlossende twee sets ook gretig gebruik om alle speelsters van de kampioenssfeer te laten proeven. Met name Carla van Rijswijck en Mar- loes Janssen wilden zich als invalsters in de laatste drie sets nadrukkelijk profileren, maar konden ook de hape rende Set Up-kar niet meer op de rails krijgen. Spelverdeelster Marieke Kno- ben glunderde na afloop en genoot met volle teugen van de welgemeen de felicitaties. "En toch had ik graag die wedstrijd gewonnen." Het tekent tal nederlagen op rij een aantal plaat sen op de ranglijst gezakt was, stond nog niet helemaal veilig en moest ook alle haalbare puntjes bij elkaar zien te krijgen. Vrij spel was het motto van zaterdag. Dat bleek de eerste set meteen Tupos, wellicht door een kleine onderschatting, kwam direct op achterstand. Goed verzorgd spel aan Rooyse zijde zorgde ervoor dat deze set met minimaal verschil werd gewonnen: 25-23- Het eerste puntje tegen de nummero uno was behaald Rooyse, dat tegen betere teams eigen lijk altijd wel goed spel toont, had het de tweede tot en met vierde set een stuk moeilijker. De goede blokkering aan Baarlose kant voorkwam dat een aantal buitenaanvallen tot scoren kwam, terwijl een kleine verslapping aan Rooyse zijde leidde tot puntjes voor de gasten. Baarlo won alle drie de sets verdiend en behaalde daarmee ook de winst Al met al een goede wedstrijd van de Venraynaren het fanatisme van Knoben, die in het veld voortdurend haar medespeel sters oppept, ook als de titel al een feit is. "Maar je zag zeker na de derde set dat we de wedstrijd niet meer naar onze hand konden zetten. Bovendien moesten we na de wisse lingen in het team weer aan elkaar wennen. Marloes is enkele maanden naar Malta geweest en speelt sinds kort pas weer. Dan merk je toch dat je een tijdje niet hebt samengespeeld." Tijd om lang bij de pakken neer te zitten, is er niet. Knoben verheugt zich al op de derde divisie "Tegen hoger geklas seerde teams spelen we meestal beter. Dan komt ons eigen spel ook beter tot zijn recht. In oefenduels tegen Hovoc en Revoc hebben we al laten zien dat we het niveau van de derde divisie aankunnen. Zeker als deze nog heel jonge groep bij elkaar blijft. Een plaats in de middenmoot Leopold van Asten blijft goede prestaties neerzetten op sterk bezette internationale springconcoursen Afgelopen weekeinde was de Yssel steynse ruiter ook bij de Grote Prijs van Düsseldorf de beste Nederlander. Van Asten drong ditmaal met Think Op het rulterterrein nabij de Kasteelse Bossen in Horst vinden op zaterdag 17 en zondag 18 april de openingswedstrijden van het nieuwe menwedstrijdenseizoen plaats. De organisatie heeft inmiddels zo'n goede naam bij de rijders opgebouwd, dat alle grote rijders weer graag van de partij zijn in Horst. Vorig jaar trokken de wedstrijden verdeeld over twee dagen maar liefst 15000 toeschouwers. Tijdens de tweedaagse menwedstrijden zullen enkelspannen, tweespannen, tan dems en vierspannen aan de start ver schijnen. Goed voor zo n 87 menners, 200 paarden en een 76 tal pony's. De wedstrijd bestaat uit drie onderdelen: de dressuur, de vaardigheidsproef en de marathon Plaats van handeling is het evenemententerrein in en rond om De Kasteelse Bossen aan de A73 tussen Venlo en Venray De dressuur- proeven \inden plaats op zaterdag 17 april van 8.30 uur tot 15.30 uur. Op dezelfde dag vindt ook de vaardig heidsproef plaats van 11.00 uur tot 16.00 uur. Het meest spectaculaire onderdeel de marathon van ca. 16 k m. wordt gereden op zondag 18 april vanaf 9.30 uur tot 16.00 uur Het parcours voor de marathon is totaal nieuw en loopt voor het grootste deel rondom en door de Kasteelse Bossen Alle hindernissen zijn gebouwd op moet zeker mogelijk zijn." Wat d< selectie voor volgend seizoen betref zit het wel snor bij Set Up. "Alleei Joyce Heidens hteft aangegeven t< zullen stoppen na dit seizoen Voo de rest blijft het team bij elkaar ei krijgen we er uit eigen gelederen wel licht nog enkele jonge speelsters bij Bovendien zou het niet verkeerd zijl als er nog een spelverdeelster bi komt", aldus de uit Blitterswijcl afkomstige speelster. Coach Pauwels is ietwat geresei veerder als de derde divisie ter spraki komt. "Er is dit seizoen een versterkt! degradatie vanuit de tweede divisie Het wordt dan ook zaak om noj intensiever te trainen op de individu ele kwaliteiten van de speelsters zodat we er volgend seizoen staan Maar met dit jonge team, waarmei we nog jaren vooruit kunnen, is di middenmoot van de derde divisii beslist haalbaar." Twice niet door tot de barrage. He duo sprong één fout en bereikte daai mee toch een mooie zesde plaats. Met zijn team VDL groep werd kop man Leopold van Asten derde in di Team Trophy. het evenemententerrein van de Ka.4 teelse Bossen. De sensationele watei bak is evenals de overige hinderni.' sen vernieuwd en verfraaid. Het verg 1 werkelijk millimeterwerk van de mer ner om paarden en rijtuig zonde! strafpunten over de streep te brer gen. De gemeente Horst aan de Maaj 1 mag blij zijn dat het een dergelijk 1 groot evenement binnen haa gemeentegrenzen heeft. Het is pre motie van de bovenste plank. Erv: ring heeft geleerd dat er op zonda meer als tienduizend bezoeker komen indien de weergoden enig:( zins meespelen. Ook de zaterdag ma zich in een steeds groter wordend belangstelling verheugen. Het is da ook een gezinsactiviteit puur san; met naast perfecte paardensport 00 vele nevenactiviteiten zoals ee demonstratie schapendrijven mt speciaal afgerichte honden, ee I demonstratie rijschool met o.a. d; vrijheidsdressuur met Andalusiën carrouselrijden door manege Beek: hof. In de grote publiekstent kunne de bezoekers terecht voor een hapj en een drankje, terwijl er live-muzie 1 is van Die'Lustige Freunde uit Berii ge. De organisatie van dit evenemet is in handen van De Stichting Aang« spannen Evenementen Noord-Lin burg. Er zijn ruim voldoende parkee gelegenheden en de toegang.. i| helemaal gratis.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 27