De gemeente roept voor naar beurt" *Paasshow bij Parketworld - I Actieve rol voor jongeren bij vrijetijdsaanbod Open dag Rooyse Wissel Wijnhuis Venray in de prijzen Giel Krijnen nieuwe bondskampioen Eurostore: van alles voor elke knip Ontdek de unieke eigenschappen van aluminium II hfcfaT NIEUWE DAEWOO Cursus Biorelease Omroep Venray Kienen Koffieuurtje in Kiosk succes Paasshow Auto Arena y Humanitas zoekt vrijwilliger Pasen in De Tijd a pjEL EN MAAS Agrariër moet loods aan Ysselsteynseweg verwijderen Donderdag 8 april 2004 - Pagina 11 De gemeente Venray wil dat agrariër H. Janssen uit Heide Ju stal aan de Ysselsteynse- „eg snel verwijderd. Volgens de gemeente heeft de loods jndere afmetingen dan ver- jpind en gaat het om een nieuw bouwwerk waarvoor ecen bouwvergunning is aan gevraagd. Daarbij denkt de gemeente dat het gebouw in gebruik is als club gebouw van een vliegclub, en njet voor agrarische doeleinden wordt gebruikt. Janssen is het dar echter niet mee eens en dien de een bezwaarschrift in tegen het besluit van het college van B enW tot toepassing van bestuurs dwang indien de loods niet ges loopt wordt. Ook heeft zijn raads man inmiddels om een schorsing gevraagd bij de rechtbank van Roermond 'om te voorkomen dat de stal ten onrechte wordt ges loopt'. Volgens een woordvoerder van de gemeente Venray is het echter duidelijk dat het om een nieuw gebouw gaat, waarvoor een nieuwe bouwvergunning aan gevraagd had moeten worden. En ook staat er een antenne op het dak, waaruit volgens hem zou blij ken dat het gebouwtje niet alleen als opslagplaats voor stro en als schuilplaats tegen de regen wordt gebruikt. De gemeente Venray vermoedt dat de vliegclub de stal als clubhuis en opslagplaats voor spullen van de leden in gebruik heeft. "Er staat ook een bordje dat aangeeft dat er een vliegclub inzit", aldus de woordvoerder van de gemeente Venray, die de com missie erop wees dat dit in strijd is met het bestemmingsplan. ANTENNE IS WINDWIJZER Janssen, die onlangs veiligheids halve toch maar een aanvraag voor een nieuwe bouwvergun ning bij de gemeente Venray indiende, was het echter helemaal niet met deze conclusies eens. Want de antenne is geen antenne maar een windwijzer die gebruikt wordt door de leden van de vlieg club. Of beter gezegd: werd, Want Janssen liet weten dat de windwijzer inmiddels van het dak is afgehaald. En dat er een bordje van de vliegclub staat, wil nog niet zeggen dat het gebouw als clublokaal wordt gebruikt, stelde raadsman Van den Hoff. Verder gaat het hier niet om nieuwbouw, maar om onderhoud aan een bestaand gebouw, vertelde Janssen. "De loods was een bouw val, de spanten moesten ver nieuwd worden." GEBOUW LEGALISEREN De advocaat vindt dat de gemeente tè vroeg tot handhaving wil overgaan, omdat de stal te legaliseren is in het nieuwe bestemmingsplan buitengebied dat in de maak is. Het agrarisch hoofdbedrijf van Janssen is gevestigd aan de Heidseweg in Heide. De stal, die jarenlang als melkstal dienst heeft gedaan en volgens de bezwaarma kers dus al jaren een agrarische bestemming heeft, aan de Ysselsteynseweg is puur bedoeld voor agrarische doeleinden. Op het land bij de stal verbouwde de agrariër onder meer bieten en aardappelen. In de toekomst wil hij in de stal wellicht schapen gaan stallen. De conclusie is volgens Van den Hoff duidelijk: "De stal heeft altijd een agrarische bestemming gehad, is niet vernieuwd, maar slechts minimaal gewijzigd in ver band met onderhoud en wordt niet gebruikt als clublokaal zoals de gemeente suggereert. Er is geen functiewijziging geweest en er hoefde dus ook geen nieuwe bouwvergunning aangevraagd te worden. De gemeente roept voor haar beurt." De raadsman vroeg de leden van de commissie bezwaarschrif ten maandagmorgen dan ook om de bestuursdwang op te houden. De commissie hoorde de mening van de twee partijen aan en geeft binnenkort haar advies aan het college van B en W van de gemeente Venray. Negen jaar geleden begonnen en Marcel Vermeulen een :drijf in parket- en laminaatvloe- :nin België. Twee jaar later keer den de geboren Venrayn'aren terug naar hu geboortestreek en openden zij een filiaal aan het Kennedyplein in Venray. De zaken bleven groeien en dit onderkomen van zo'n 55 vierkan te meter bleek al snel te klein. Het bedrijf, dat inmiddels een uitste- kende naam had opgebouwd, j opende daarom zo'n vier jaar gele den zijn schitterende showroom op industrieterrein De Hulst. Hierachter ligt een enorm maga zijn en een werkplaats waarin vloeren precies op maat gemaakt kunnen worden. "Hier op de Hulst 8a kunnen wij i alle trends en mogelijkheden op het gebied van traditionele par ketvloeren, houten vloeren en laminaat op een overzichtelijke manier presenteren. Voordeel voor de klant is dat alle soorten en maten parket en laminaat nu dui delijk bekeken en -misschien wel belangrijker- met elkaar vergele ken kunnen worden. Alle merken en soorten hout zijn dan ook voorhanden", aldus Leon. "Maar daarmee houdt het nog niet op. De laatste jaren zijn wij ons steeds meer gaan toeleggen op de reno vatie van houten vloeren. Je kunt wel zeggen dat wij hier in de regio specialist zijn op dit gebied. "Hier op de Hulst 8a kunnen wij alle nieuwe trends en moge- tijkbeden op het gebied van tra ditionele parketvloeren, bouten vloeren en laminaat op een overzichtelijke manier presente ren. En verder hebben we nu sinds een jaar of drie,alle soorten schuif- panelen en schuifkasten." Het bedrijf is lid van Parketmeesters. het bekende garantiefonds. De Coöperatie Parketmeesters heeft als eerste parketorganisatie het kwaliteits keurmerk ISO 9002 behaald. Deze certificering houdt in dat alle leden van-de coöperatie dienen te werken volgens de eisen ten aan zien van kwaliteit en procedures, zoals die in het kwaliteitshand boek van ISO 9002 beschreven staan. Kopen bij Parketmeesters betekent daarom voor de consu ment optimale garantie voor een mooie vloer, die door vakmensen wordt gelegd en waarbij ook een perfecte nazorg is gewaarborgd. Op het ogenblik biedt Parketworld een aantal superaan biedingen in het kader van de paasshow. Iedereen die nieuws gierig is geworden kan geheel vrij blijvend een bezoekje brengen aan Parketworld aan de Hulst 8, tel: 0478-514717. Op tweede paasdag gaan de deuren open van 10.00 tot 17.00 uur (zie ook advertentie elders in dit blad). Sinds. 1 april heet Eurobazaar aan de Zuidsingel Eurostore. Nieuwe eigenaar is Joris van der Velde, die met veel elan aan een nieuwe uitdaging is begonnen. "Eurostore is een zeer uitgebreide winkel voor mensen met een grote en een kleine knip" stelt Joris. Wie binnenkomt verbaast zich inderdaad over het ruime assortiment. Eurostore verkoopt zowel food als non-food. "Met name de Aziatische producten zijn zeer in trek" aldus Joris, die wel aangeeft dat Eurostore geen verswinkel is. Daarnaast is er een groot aanbod aan frisdrank en wasmiddelen. "Producten die dagelijks worden gebruikt zijn bij ons zeer scherp geprijsd." Uitgebreid is ook het assortiment gebruiksgoederen, "Dat varieert van gereedschap tot shampoo, van vloerkleden tot speelgoed. Bijzonder zijn onze (electrische) huishoudelijke apparaten, van mixer tot weegschaal, van braad pan tot friteuse". Eurostore is juist die winkel voor de prijsbewuste consument. "Elke veertien dagen hebben we, naast onze toch al scherp geprijs de artikelen, een aantal zeer inte ressante aanbiedingen die de moeite waard zijn", aldus Joris van der Velde. Gedeputeerde Staten (GS) bieden jongeren de mogelijk heid zelfstandig een actieve rol te vervullen in de ontwik keling van vrijetijdsaanbod, waaronder cultuur en sport. Gedeputeerde Odile Wolfs: "Laat jongeren maar zelf ver tellen wat ze willen." Voor deze innoverende benadering 0p tweede paasdag houdt Alcast een open dag van 10.00 lot 17.00 uur. In de showroom aan de Horsterweg 10a in Leunen wordt alle informatie gegeven over alu minium serres, ramen, deuren DAEWOO MATIZ nu v.a. €6995,- U rijdt een voor de prijs van een gebruikte autö! Daewoo Ghielen Keizersveld 55 venray, tel. 0478-569552 en schuifpuien. Alcast BV heeft als gecertifi ceerd Reynaers Diamond Partner een jarenlange ervaring als het gaat om de verwerking van Reynaers aluminium profielen tot fraaie en praktische oplossingen in de woningbouw. Er zijn al tal van grote en kleinere projecten uitgevoerd in onze regio. Reynaers aluminium profielen zijn overigens een echt begrip in de bouw en staan voor kwaliteit, duurzaamheid en degelijkheid. Aluminium is een ideaal bouw materiaal. Aluminium is niet allen mooi maar ook duurzaam en onderhoudsvriendelijk. Het vormt de basis voor jarenlang woonple- zier. Aluminium biedt tal van mogelijkheden en is toepasbaar in een klassieke, moderne of high tech omgeving. Niet alleen voor nieuwbouw maar zeker ook voor renovatie is aluminium een uitste kende oplossing. Het enorme kleurengamma waarin aluminium geleverd wordt zal altijd passen bij ieder woonhuis. Alles is in feite mogelijk. Tenslotte is het een feit dat, of het nu gaat om een serre, ramen deuren of een schuif pui, aluminium een echte meer waarde geeft aan een huis en dus een waardevolle investering is. Daarnaast bieden Alcast en Reynaers u een uitgebreide garan tie voor nog meer zekerheid. Een mooie serre, of nieuwe alu minium ramen en deuren kosten geld. Niet iedereen heeft hiervoor zo maar een groot bedrag op de bank klaar staan. Om dat pro bleem op te lossen heeft Reynaers samen met een onafhankelijk financieel adviseur een maatwerk financieringsplan ontwikkeld waarmee iedereen, tegen lage kosten per maand, direct kan genieten van een waardevaste investering. Tijdens de Open Dag wordt dan ook informatie gege ven over dit Reynaers Finance Plan. Overigens biedt deze manier van financieren ook nog een fiscaal voordeel. Om alle unieke mogelijkheden van alumi nium te ontdekken en om vooral te ervaren hoe een huis extra meerwaarde krijgt is een bezoekje op tweede paasdag aan de open dag van Alcast dus een absoluut nuttig uitstapje. Om de komst naar de showroom van Alcast nog interessanter te maken ontvangt iedere bezoeker gratis een Reynaers aluminium meetlint en maakt daarnaast ook nog eens kans op twee gratis vliegtickets binnen Europa. Voor de kinderen is er een aparte kinderhoek zodat u zich plezierig en ongestoord kunt laten informeren. van jongeren tot 18 jaar stel len GS 100.000,- beschik baar. De Provincie verwacht van gemeenten een eigen inzet en bijdrage in het onder steunen van jongeren. Jongeren moeten gestimuleerd worden om met voorstellen en aanpassingen te komen in het aan bod voor jongerencultuur. Het motto is dat kinderen en jongeren tot 18 jaar zelf vrijetijdsaanbod creëren, ontwikkelen én onder houden. Het blijkt dat deze vorm bij jongeren meer aanspreekt, een positieve uitstraling heeft op hun gedrag en houding en dat er ook meer gebruik wordt gemaakt van het aanbod. Daarnaast heeft het een positieve uitstraling naar de buurt of de wijk waarin de activi teit wordt uitgevoerd. Deze innoverende aanpak leert jonge ren zich ondernemingsgezind op te stellen, omdat de regeling sti muleert dat hun directe omgeving ook om een financiële bijdrage moeten vragen. Dat kan bijvoor beeld het midden- en kleinbedrijf of het plaatselijke bedrijfsleven zijn. Hiermee ervaren zij dat aan het realiseren van vrijetijdsaanbod meer vastzit dan alleen maar 'roe pen' dat er iets voor hun moet komen. De provincie steunt per gemeente één projectaanvraag met 2.000,- onder voorwaarde dat door de gemeente eenzelfde bijdrage wordt verleend. Bij de beoordeling van de projectvoor stellen door jongeren speelt de Provincie een zeer beperkte rol. Uitgangspunt is wel dat het door kinderen en jongeren voorgedra gen project met het beschikbare bedrag wordt gerealiseerd. Het project maakt deel uit van de the matische aanpak 'Jong zijn in Limburg'. PEEL EN MAAS een abonnement waard Tbs-kliniek De Rooyse Wissel opent op zaterdag 8 mei net als alle andere justitië le inrichtingen in Nederland haar poorten voor het publiek.Tijdens deze landelij ke open dag kunnen geïnte resseerden op 42 locaties in Nederland een huis van bewa ring, gevangenis, tbs-kliniek, justitiële jeugdinrichting of detentie- of uitzetcentrum bezoeken. In Oostrum kunnen maximaal driehonderd men sen een kijkje nemen in de forensisch psychiatrische kli niek. De dag is trouwens al volgeboekt, de driehonderd plaatsen waren in no-time ver geven. De bezoekers krijgen in De Rooyse Wissel een algemene pre sentatie en een rondleiding door de kliniek. Daarbij doen ze ook een behandelafdeling aan, waar patiënten de bezoekers vertellen over hun dagelijkse bezigheden Ook kunnen ze een kijkje nemen in verschillende werkplaatsen. Patiënten ontvangen verder de bezoekers, assisteren bij de rond leidingen en helpen bij de cate ring en de garderobe. Omwille van de veiligheid worden vier bezoekrondes gehouden, telkens voor 75 personen. Tijdens de rondleiding wordt elke groep nog eens in drie kleinere verdeeld. Iedere groep wordt door mede werkers van de kliniek begeleid. Bij aanmelding moeten belangstel lenden ter controle hun paspoort nummer opgeven. Geselecteerde gasten krijgen vervolgens instruc ties over de regels van hun bezoek. Ze mogen geen tassen mee naar binnen nemen en moe ten detectiepoortjes passeren. De minimumleeftijd om een inrich ting te bezoeken is 12 jaar. Alle aanmeldingen worden door het Korps Landelijke Politie Diensten (KLPD) gecheckt. Met 86 justitië le inrichtingen en meer dan 16.000 medewerkers behoort de Dienst Justitiële Inrichtingen tot één van de grootste organisaties van Nederland. De dienst is een agentschap van het ministerie van Justitie. Communicatie-medewer ker Stefan Wesselink: "Voor de opening van de kliniek zijn al 7.000 bezoekers te gast geweest in de kliniek. Toen waren er ech ter nog geen patiënten. Wij vin den het echter belangrijk dat ook nu de behandeling in volle gang is wij in alle openheid laten zien wat er gebeurt in de kliniek. Daarom doen wij graag mee aan deze lan delijke open dag. Het past prima bij het beleid van de kliniek: 'openheid binnen geslotenheid'. In de Praktijk voor Lichaamsgerichte Therapie werkt Jan Houwen als biodynamisch therapeut en verzorgt hij vanaf 22 april een cursus in bio-release oefeningen en massages. Bio-release is een cyclus van lichaamsoefeningen en een aantal massagetechnieken. 'Bio-release' verwijst naar het natuurlijke ver mogen van het lichaam om een teveel aan lading, zowel fysieke als emotionele, los te laten. In de cursus leer je beter de samenhang te voelen tussen licha melijke en emotionele spanning, waar je je levenskracht blokkeert en hoe je met behulp van de oefe ningen en gerichte massages het te veel aan spanning op een zach te, harmonische manier weg kunt laten vloeien. Je leert jouw manier van 'releasen' op te zoe ken. Dat geeft ruimte om weer de volle levendigheid van je lichaam en je persoon te ervaren. Ervarenderwijs komt er meer inzicht en gevoel voor de subtiele manier waarop lichaam en geest op elkaar inwerken. Bio-release werkt sterk preven tief en kan tot een diep en stro mend gevoel van welzijn en vitali teit lijden. Ook kun je met massa ge anderen helpen bij het verlich ten van hun dagelijkse stress. Deze cursus is een eerste ken nismaking met de bio-release. De avond wordt meestal begonnen met de bio-release oefeningency clus. Daarna wordt een massage gedemonstreerd en vervolgens op elkaar geoefend. Je leert onder andere een nek-, schouder-, en rugmassage, een gezichtsmassage, een rustgevende en een vitalise- rende massage. Gaandeweg de cursus zal het accent steeds meer verschuiven van de oefeningen naar de massages. Door de opbouw van de cursus werken de oefeningen en de massages steeds wat dieper op je lichaam in. De nadruk ligt op het zelf ervaren en het doen. De cursus bestaat uit tien don derdagavonden van 22 april t/m 24 juni van 19.30 tot 22.00 uur. Het aantal deelnemers is maxi maal zes. De cursus vindt plaats in: Venray. Inlichtingen 0478-587364/06- 15471495 of via http://mem- bers.home.nl/jan.houwen/ Woensdagmorgen is Wijnhuis Venray benoemd tot dé specialist voor Limburg waar het gaat om Malt Whisky. Wijnhuis Venray is op dit gebied het ruimst gesor teerd en beschikt over een enor me kennis over deze speciale whisky. Zo heeft het Wijnhuis Balblair in haar assortiment, een fantastische whisky uit een van de oudste single malt highland distel- leerderijen in Schotland. Bij de benoeming ontving eigenaar Joost Wilders tevens een reis van drie dagen naar Schotland met als hoogtepunt de bezichtiging van het Hiïis Balblair, wat normaliter niet voor bezoekers toegankelijk is. Balblair is overigens in vier types verkrijgbaar, elements blend, lOy, l6y en 33y. Deze laat ste is vorig jaar uitgeroepen tot de beste Highland malt. Sinds vorige week heeft Wijnhuis Venray een tweede vestiging. Onder de naam De Blauwe Druif is Joost Wilders een zaak in Nijmegen begonnen. "Giga mooi", zegt hij zeer enthou siast. "We hebben daar een aparte wijnkelder van honderd vierkante meter met onder andere alle hoge chateaux." Wijnhuis Venray was al langer bezig met een tweede filiaal maar pogingen in Sittard en Eindhoven liepen op niets uit. "Ik ben zeer blij dat we nu een twee de filiaal hebben kunnen realise ren." Wijnhuis Venray telt momenteel vijfentwintig mede werkers. Zaterdag 10 april zal Omroep Venray tussen 17.00 en 18.00 uur een compilatie uitzenden van de Klojo Radio Party. Hierin wordt ook de opbrengt van deze avond bekendgemaakt dat naar de stich ting Doe een Wens gaat. De Nederlandse Vereniging Voor Slechthorenden, NVSS afde ling 51 Boxmeer-Venray, houdt een kienmiddag op zaterdag 17 april in zaal De Vier Linden in Vierlingsbeek. Aanvang 14.00 uur. De nummers worden niet alleen afgeroepen maar ook op het crhprm r Het koffie/theeuurtje voor vrouwen, vorige week woensdag was een succes. Deze activiteit is gestart op initiatie van enkele buurtbewoners. Deze bijeen komst is elke woensdagmorgen in wijkcentrum De Kiosk in 't Brukske in Venray. Leeftijd is niet van belang en je kunt er over van alles praten. Ook de allochtone vrouwen zijn welkom en de bedoeling is een fijn contact met elkaar te krijgen en eventueel de Nederlandse taal beter te leren. Loop eens binnen op woens dagmorgen van 10.00 tot 12.00 uur. De entree is gratis en de kof fie of thee staat klaar. Voor informatie kunt u. terecht hii Marlen Mnlmint r*»l 511 875 tevens introductie VW Caddy Caddy Combi Mega paasacties op 8-9-10 12 april Vele kortingen op nieuwe en gebruikte modellen, extra kortingen te verdienen d.m.v. dobbelen, gratis verblijf in luxe appartement in Europa bij aankoop van een nieuwe VW of VW Bedrijfswagen, win een weekend met de Audi TT, aantrekkelijke financieringstarieven en voor iedere bezoeker een paasattentie. Tot ziens op onze paasshow! Auto Arena Celsiusweg 5 Venlo, tel. 077-3203040 Leunseweg 47A Venray, tel. 0478-551300 J.F. Kennedylaan 20 Panningen, tel. 077-3060666 www.autoarena.nl Giel Krijnen, schutter van Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray, is afgelopen week einde bondskampioen geworden van de Schuttersbond Juliana. In een zinderende eindstrijd ver sloeg hij Bert Craenen en Jan Jacobs van de Schutterij Sint Hubertus uit Beringe. Op zaterdagmiddag begonnen 92 van de 217 kandidaten aan het persoonlijk bondskampioenschap van de Schuttersbond Juliana. Deze schuttersbond bestaat uit twintig verenigingen uit Noord-en Middenlimburg. Al snel vielen er vele kandidaten af door de stram me wind. welke er boven het Horster schuttersgebied heerste. Na een ware slijtageslag waren er nog zeventien personen in de strijd tegen de klok van 18.00 uur. Inmiddels waren de eerste besliss ingen al gevallen en ook in de C- klasse was er Venrays succes te noemen. Toos Linders-Verhaeg, een vaste kracht in het C-team, versloeg in de eindstrijd Wiet Driessen en Tonny Kunzler, even eens van Sint Hubertus uit Beringe. Een groot succes ook natuurlijk voor de Venrayse schut terij. Tegen de klok van 19.15 uur nam het bondsbestuur het besluit om de wedstrijd te verdagen naar de volgende ochtend om dan met de overgebleven elf schutters door te gaan voor de eindzege. Op de zondagmorgen bleek de zware inschietronde het slacht offer te zijn voor vele schutters. Maar liefst zeven van de elf schut ters mistten een misser aan te laten tekenen en daarmede was het einde verhaal. De vier overge bleven schutters: Giel Krijnen (Venray), Jan Jacobs (Beringe). Gradje Nijssen (Sint Anna Maasbree) en Bert Craenen (Beringe) schoten echter door en gingen met elkaar de absolute finale in. Gradje Nijssen en Jan j Jacobs schoten mis en de eindze ge in de diverse klassen waren! bekend en nu volgde nog de strijd om het algemeen bondskam pioenschap tussen Giel Krijnen en Bert Craenen. Na 149 schoten viel de beslissing toen Giel Krijnen zijn serie had afgescho ten, moest Bert Craenen nog enkele schoten lossen en zijn vier de schot in deze ronde ging erlangs, waardoor de nieuwe schutterskampioen bekend werd in de persoon van Giel Krijnen van de Schutterij 't Zandakker Gilde Sint Jan uit Venray. Het is voor de eerste keer in de geschiedenis van de Venrayse schutterij dat een lid van deze schutterij deze hoofdtitel voor zich op wist te eisen. In het verle den waren Joep Krijnen en Henk de Klein, met beide tweede prij zen, dicht bij deze eindzege, ech ter was het nu Giel Krijnen, die toesloeg. Een absolute kroon op het schietwerk van Giel Krijnen, na eerder koning te zijn geweest en diverse kampioenschappen binnen de vereniging werden behaald. Er rest hem nu nog slechts één grote uitdaging en dat is het winnen van het Oud Limburgs Schuttersfeest, samen met de Venrayse schutterij. Humanitas afdeling Venray draait op volle toeren. Een groep vrijwilligers organiseert een vakantieweek voor pleegkinde ren. een andere groep organiseert een multiculturele vakantieweek, ook lotgenotengroepen rouw en verlies worden begeleid door vrij- wiUigers. Weer anderen zijn actief als bestuurslid om Humanitas in Venray en omgeving op de kaart te zetten. De vrijwilligers zetten zich graag in voor anderen. Voor al die activiteiten worden fondsen en subsidies geworven. Dat is de hoofdtaak van de penningmeester binnen een bestuur van Humanitas. Alle projecten hebben een goede pr nodig. Voor die taak is Humanitas op zoek naar een vrijwilliger die persberichten en folderteksten gaat schrijven en die de website bijhoudt. Ook hec organiseren van promotionele activiteiten in Venray en omge ving behoort tot de taken van deze vrijwilliger. Heeft u interesse in een van bovengenoemde func ties, neem dan contact op Carien van Eijden, 06-20540412. Café De Tijd heeft voor ieder een leuke paasdagen in gedach ten. Naast de vertrouwde vrijdag avond met DJ Giel en zaterdagavond met DJ Frans (de leukste deejays van Venray heb ben ze op paaszondag een uitge breid programma. Na 18.00 speelt Undecided in De Tijd. Deze Venrayse band waarin Ruben Creemers (zang). Serge Koenen (keyboards en zang), Rene Berhitu (basgitaar en zang), Martijn Brugmans (drums) en Sander Brugmans (zang en gitaar) is een van de weinige bands die Café De Tijd nog in haar program mering opneemt, en niet voor niets! Want met meerdere stem men en een verrassend repertoire weet deze band liefhebbers van zowel singer/songwriters als prachtige luisterpop aan zich te binden. Voorheen onder diverse andere namen en samenstellingen actief hebben ze nu dan tocjj hun draai gevonden in het huidige i Undecided. Aanvang 18.00. Entree 2,- euro. Aansluitend de volgende verras- sing: DJ 100% Suzieü Deze prach tige verschijning heeft al eerder menig feestje bediend met haar gezellige mix van R&B, soul, hip hop, disco en Engelstalige mee zingers. Oud/Nieuw was zij de ster van het Meltin' Pot feest hier in Venray. maar in haar eigen stad Nijmegen is zij dat al jaren. Haar setje duurt tot ongeveer 01.00 uur j waarna DJ Barry jullie door de nacht zal begeleiden!! Dus na het eieren zoeken gelijk door naar Café De Tijd! www.tijd- voordetijd.nl PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2004 | | pagina 11