ij- w» Sportnieuws -info Jumpers'76 kan titel niet meer mislopen otte Dirkx aar landelijke urnfinale Dorpen competitie tennis van start Moeizame winst Oranje Wit Karin Jacobs op schot HV Manual eindigt seizoen in stijl 'rassend verlies npo Team abina Larmené Uitgeschakeld op NK De Roos Korfbal De Peel korf Korfbalclub Oranje Wit Rooyse VK SV Merselo SV Ysselsteyn a m MAAS Donderdag 1 april 2004 - Pagina 21 slopen weekend vonden in jd de Nederlandse tafeltennis- oenschappen plaats voor senio- - fly Red Stars had met Sabina fné de enige deelneemster. Zij |f in de achtste finale van Linda nets met 4-0. Creemers zou later i de halve finale sneuvelen. In ■jiubbelspel bleek de chemie met |F; (uheidspartner Nicky Zetsen I jjree) van dien aard, dat meteen gte wedstrijd werd verloren, is de finaledag op zondag werd seen welpen/pupillentoernooi ncrkt bij de jongens en meisjes. [Ste welpen en pupillen uit Lim- speelden een zeskamp, waarna ummers een en twee nog een echte finale speelden. Deni Spahic en Max Thijssen werden uiteindelijk tweede bij respectievelijk de pupillen en welpen. Raoul Helmes werd derde bij de pupillen, Tom Thijssen werd daar vijfde. Britt Houwen eindigde als derde bij de meisjes pupillen. Uitslagen: Swalmen 1-De Roos 1 762-799 Beste schutter: J. v. Ass, 278p. De Roos 2-MeldersIo 3 755-780 Beste schutter: L. Bartels, 26lp. Heeft u interesse in deze schietsport, neem dan gerust contact op met H. Hermans, tel. 581483- wedstrijdverslagen van de e bedrijfsrecreanten tafel- jmpetitie Red Stars: «ken Electro-Textdepartment jinks de grote uits'lag heeft lepartment tegen Stroeken hard n werken om de punten bin thalen. Er werden behoorlijk tdstrijden in 5 games beslist. Fu-Li en Pieter-Jan Tacken ble- tderom ongeslagen en met de punten van Gorazd Grebenjak tn de bloemen voor de a.s. kam- alvast besteld worden. Wilma os trom en Fons Coppus hebben luid duur verkocht in diverse rade partijen, doch bleven zonder overwinning. Ton Ziel- wist wel in een spannende wed- van Grebenjak te winnen 5 en met de winst in het dub- clden zij de eindstand toch nog zins draaglijk. Text Department nog 5 wedstrijdpunten nodig in ltste wedstrijd om onbereikbaar rden voor konkurrent Alana. ipoTeam-Inalfa 3-7 fel begon heel goed aan de wed- mede te danken aan de uitste- vorm van good old Wijkie die in zijn eerste wedstrijd ver- id in 3 games won van Angelina en. De diagonale aanvallende van David bleken een groot em voor Angelina Koenen, die paliter van haar aanvallende tje moet hebben. Omdat Hans en Mat Arts hun eerste [rijd ook wonnen tegen resp. orssers en de weer herstelde lts was de stand 3-0. Tem- kwam nog even terug tot 2- moest uiteindelijk buigen Ondanks dat Hans van :h dramatisch slecht speelde, ij wel van Nel Dorssers en Bonants, al was het kantje tegen Dorssers die soms weer iets met haar backhand stond leren. Hans van den Bosch verdiend van Angelina Koe- li een bar slechte wedstrijd van kanten. Wijkie David bleef dus igen en had dus een groot aan- in de overwinning. Mat Arts Jlde in ieder geval beter dan de inLlste weken en schijnt zijn vorm irwat terug gevonden te hebben, won van Dorssers en Bonants. w dubbelspel was voor Tempo- id Devils-Barto's Broodjes 7-3 s Achten was ondanks een lichte !Jj sure deze avond ongenaakbaar. •leef ongeslagen en won ook van «kspelende Leo Manders. al had V laar wel 5 spannende games voor J ig- Huub v.d. Putten, die nog- |sK ds zijn zieke broer Jos vervangt, lalde twee overwinningen op sGeelen en Ernst Brecheisen. Jos "Oen tenslotte won van Chris Gee- "teimet de winst in het dubbelspel %Je Old Devils tamelijk simpel om de 7-3 overwinning binnen te halen. Old Devils heeft een zeer ongelukkig seizoen achter de rug. Eerst raakte kopman Twan van Vegchel ernstig geblesseerd en later viel Jos v.d Put ten weg door een vervelende infectie. Beide spelers stonden borg voor een spannende kompetitie. We hopen dat zij gauw zullen herstellen en dat zij in de nieuwe kompetitie er weer bij zul len zijn. Alana-Keukenkenners 9-1 Alana maakte geen fout tegen een verzwakt spelend Keukenkenners, waar Jan Zanders nogsteeds gebles seerd langs de kant zit. Jeroen Swin- kels en Marcel Swaghoven kwamen te kort tegen Manders, Moss en Keysers. Dudley Moss verloor de enige partij van Jeroen Swinkels. Alana loopt dus een puntje in op TextDepartment doch zal hen niet meer kunnen bedr eigen in de laatste wedstrijd van deze enerverende kompetitie. Bovendien zal Alana als team uiteenvallen omdat Patrick Manders zal stoppen en Lom men en Keysers wellicht dit voor beeld zullen volgen. Voor Dudley Moss bestaat belangstelling en hij is in onderhandeling met een ander team. In de le klasse werd een tussenron- de gespeeld waar twee titelkandida ten zeer belangrijke punten verspeel den en Huggers wellicht een lachende derde is. WGl-VBIT 6-4 Titelkandidaat VBit leed een gevoe lige nederlaag tegen WGI die een ongenaakbare Arno Shrivers in hun gelederen had. Arno bleef ongeslagen en met de twee punten van Jac Swin kels en winst in het dubbelspel lieten zij VBit ontgoocheld achter. Wim Vullings van Vbit speelde wel in zijn normale vorm en won twee partijen waaronder die tegen Jac Swinkels. Guus van Brederode en Geert van Boven bleven steken op 1 overwin ning. Huggers heeft dus de beste papie ren en hebben aan zes wedstrijdpun ten in de laatste wedstrijd genoeg om het felbegeerde kampioenschap bin nen te halen. After Fifty's-Willems Classic Cars 6- 4 After Fifty's had nog een kleine kans om kampioen te worden als zij de laatste twee kompetitiewedstrij den met grote cijfers zouden winnen. Willems Classic Cars heeft daar een stokje voor gestoken. Zij sprokkelden vier wedstrijdpunten bijeen tegen After Fifty's, waar invaller Paul Wil lems een niet te nemen tegenstander bleek voor Elly Moors, Piet Verstap pen en Janos Rosmanics. Ook in het dubbel bleek Paul samen met Maria niet te kloppen After Fifty's zal daar om niet meer langs Huggers kunnen komen gezien het vooruitzicht dat Huggers zal zich niet zal laten verras sen door Peters Voegwerken in de laatste wedstrijd van deze spannende competitie. - y.f tr open zaterdag vond in Voe- de plaatsingswedstrijd plaats pij k landelijke turnfinale. Lotte :[jü v mocllt als enige turnster van p Christoffel deelnemen aan nxi i*iedstriid- ^aar prestaties wer- Woond met een tweede plaats, ia? ren medaille en tevens plaat- •M l°°rde landelijke Finale Los op Om Opmeer, c: ^gmorgen turnden de jü ^me'sjes klasse 3 hun eerste Ziewedstrijd tegen SSS Hel- Lotte Dirkx gaat naar de landelij ke turnfinale den. GV St.Christoffel won de span nende wedstrijd met ruim 2 pnt. ver schil. Persoonlijk uitslagen: 13e Richanel de Graaf (29.50pnt), 12e Sara Naus (30.15pnt), 8e Lisa Dassen (33 05pnt), 6e Nicole Rouwette (34.60pnt), 5e Melanie Meijer (34.70pnt), 3e Lisanne Franssen (35 30pnt), 2e Lotte Niens (35.95pnt). De tennissers in Nederland staan weer in de startblokken voor het begin van het buitensei zoen. Het zonnetje begint te schij nen en de banen liggen er weer tiptop geprepareerd bij. De komende weken starten in ons land weer tal van verschillende competities. KNLTB-competities, maar ook buiten de bond om wor den toernooien en competities op touw gezet. Zo ook in de regio Venray-Meerlo-Wanssum, waar zaterdag 3 en zondag 4 april wordt begonnen aan de traditio nele Dorpencompetitie met deel name van teams van zeven tennis verenigingen uit de regio. De Dorpencompetitie is voor veel tennissers uit de regio een vast onder deel op de jaarlijkse tenniskalender. Al meer dan tien jaar nemen tal van leden van tennisclub Oirlo-Castenray, tennisvereniging Leunen. Veulen. Heide, tennisvereniging Merselo, ten nisvereniging Ysselsteyn, tennisclub Oostrum, tennisclub 't Löbke uit Swolgen en tennisclub America deel aan de Dorpencompetitie, waaraan dit jaar circa 150 senioren en 75 juni oren (Jeugddorpencompetitie) mee doen. De senioren spelen op zaterdag en zondag, de junioren op woensdag en vrijdagavond. De jeugd speelt in vijftien teams op woensdag 7 en vrij dag 10 april haar eerste wedstrijden. De organisatie van de competitie rouleert steeds, vertelt competitielei der Ruud de Mulder. "Er nemen dit jaar 29 seniorenteams deel aan de competitie, verdeeld over zeven ver enigingen. Een team bestaat uit twee heren en twee dames, en er wordt een heren enkelspel, een dames enkelspel, een heren- en damesdub- bel en een mix gespeeld. De teams zijn naar sterkte ingedeeld. Op de zaterdag komen vijftien teams in vier poules in actie en op de zondag veer tien teams in drie poules. Er worden bij de senioren in totaal bijna honderd wedstrijden getennist in een hele competitie, je ontmoet elk team thuis en uit." De Dorpencompetitie duurt tot de laatste week van mei. In Peel en Maas kunt u deze competitie (uit slagen, standen) de komende weken op de voet volgen. Speelschema zaterdag A: 3 april 18.00 uur: 't Löbke-LVH 3 april 18.00 uur: Oica-TVY Speelschema zaterdag B: 3 april 18.00 uur America-'t Löbke 3 april 17.00 uur: LVH-TVY zaterdag C: 3 april 19 00 uur: TVY-America TVY-Am erica Zaterdag D: 3 april 18 00 uur: LVH-Oica Zondag A: 4 april 10.00 uur: LVH-Merselo 4 april 9.00 uur: Oica-Oostrum zondag B: 4 april 9 00 uur. Merselo-TVY Zondag C: 4 april 9.00 uur: 't Löbke-LVH 4 april: 9.00 uur: TVY 2-TVY 1 De korfbalsters van Oranje Wit zijn de tweede helft van het buitensei zoen gestart met een 5-2 zege op Vonckel Girls. Het was even wennen voor allebei de teams om na de zaal competitie weer op het veld te staan en er meteen weer volop tegen aan te gaan. Hierdoor ontstond veel balver lies en slordig spel aan beide kanten. De openingstreffer werd gemaakt door het thuisfront. In deze fase van de wedstrijd had Oranje Wit het spel in handen Echter in het verdedingingsvak van de thuis ploeg werd een strafschop weggege ven, waardoor de gasten de stand weer gelijk konden trekken. Oranje Wit had vanaf dit moment moeite om zijn eigen spel te blijven spelen. Het spel was erg statisch aan Leunse zijde en daardoor kon Vonckel Girls via een afstandsschot zelfs een voor sprong nemen. Oranje Wit ging na deze tegenvaller nog meer tegen zich zelf spelen. Toch kon Annelie Rein- tjes nog voor de pauze Oranje Wit op gelijke hoogte brengen. Na de thee probeerde Oranje Wit een beslissing te forceren, maar in het aanvalsvak van de thuisploeg draaide het abso luut niet. Met dank aan de verdedi ging van oranje-witten bleef het zo'n 20 minuten 2-2, waarna Linda van Deurzen uiteindelijk de verlossende 3-2 scoorde. Het spel aan Leunse zijde, maar door een vierde treffer werd aan alle onzekerheid een einde gemaakt. Rian Derikx zette met het vijfde doelpunt van Oranje Wit de eindstand op het scorebord. Oranje Wit speelde geen goede wedstrijd, maar pakte wel twee belangrijke pun ten in de strijd om de titel. Komend weekend is Lottum de tegenstander. De korfbalsters van SVOC'01 heb ben in de eerste wedstrijd van het buitenseizoen een puike prestatie neergezet door met 9-9 gelijk te spe len tegen Gazelle. De wedstrijd ging vlot van start waarbij aan beide kan ten verschillende kansen gecreëerd werden. Gazelle was echter de gelukkigere ploeg en opende de score direct gevolgd door een tweede doelpunt. De vakwissel bracht geluk, SVOC '01 wist de score gelijk te trekken door doelpunten van Winke Houwen en Ellen Geerets. Daarna behield SVOC '01 goede controle gedurende de eer ste helft. Sindy Hesen en Karin Jacobs wisten beiden te scoren en de verde diging wist ondanks en klein foutje Gazelle te beletten op verdere scores. De rust ging dan ook in met een 4-3 voorsprong Na de rust leek het laat ste kwartier van de eerste helft zich voort te zetten. Winke Houwen en Karin Jacobs wisten de stand verder uit te breiden tót 6-3- De opdracht van de trainer was helder, rust bewa ren, geen onnodig balverlies en con centratie. Echter, deze drie opdrach ten werden alledrie onvoldoende uitgevoerd. Er werd erg slordig gespeeld door de ploeg van SVOC '0. Als gevolg van de gemaakte foutjes kwam Gazelle helemaal terug in de wedstrijd, en wist vier keer achter elkaar tot scoren te komen: 6-7. In het aanvalsvak begon het iets beter te draaien waardoor Karin Jacobs tot een gelijkmaker kon komen. Echter ditzelfde vak liet Gazelle op een voor sprong komen tijdens de slotfase van de wedstrijd met als gevolg een ach terstand voor SVOC '01 met nog enkele minuten op de klok: 7-9- Na opnieuw een vakwissel en met de tan den op elkaar wist SVOC '01 nog net voor de slotfase door twee doelpun ten van Karin Jacobs de stand nog gelijk te trekken en het verdiende punt binnen te halen. Uitslagen: Junioren A1-Vitesse Al 7-3 Aspiranten Bl-Midako BI 16-2 Aspiranten Cl-SVSH Cl 12-1 Oostrum Cl-Aspiranten Cl 0-10 Roka Dl-Pupillen Dl 7-1 Swift (V) E2-Pupillen El 1-4 Welpen 1-Des 1 (46 Welpen 2-SVOC 1 40 SVOC 1-Welpen 1 0-3 Welpen 2-Des 1 1-1 Oranje Wit 1-Welpen 3 00 Welpen 3-SVOC 2 1-2 De Peelkorf 1-Boskant 1 8-9 De Peelkorf 2-Dot (V) 1 11-6 Vitesse (E>De Peelkorf 3 2-6 De Peelkorf 4-Olympia 4-8 Odos-De Peelkorf 5 4-11 Erica-Recreanten 3-3 Recreanten-Wittenhorst 3-4 Programma zaterdag 3 april: Jes Al-Junioren Al v 11.30 HBSV BI-Aspiranten B v.12.45 Oranje Wit (L) Cl-Aspiranten v. 1115 Aspiranten C2-Swift (V) a. 11.00 Pupillen Dl-Olympia (O) a. 10.00 Pupillen El-Olympia (O) a.14.00 Oostrum 1-Welpen 6 a. 1355 Des 2-Welpen 5 a. 14.20 Welpen 6-Oostrum 1 a.15.10 SVOC 2-Welpen 4 a. 13.30 Welpen 7-SVOC 2 a.14.20 Welpen 4-Oranje Wit 2 a. 14.45 SVOC 1-Welpen 7 a.15.10 Welpen 8-Merselo 1 a. 13-30 Oostrum 2-Welpen 8 a.14.20 Programma zondag 4 april: Miko 76-De Peelkorf 1 v. 11.15 SVSH 1-De Peelkorf 2 v.09.45 De Peelkorf 3-DOS (A) a. 11.00 Programma maandag 5 april: Inhaal welpen 1-2-3: Welpen 2-Welpen 3 18.15 Welpen 2-Welpen 1 18.45 Welpen 1-Welpen 3 1915 Enquêteformulier Ouders van jeugdleden denken jullie Uitslagen: DES (V) Al-Junioren Al 4-6 Junioren A2-ZSV Al 5-9 Aspiranten BI-ODOS BI 5-1 Aspiranten B2-01ympia (O) BI 8-6 De Merels Cl-Aspiranten Cl 3-5 VIOS (O) C 1-Aspiranten C2 1-3 Pupillen Dl-TOG Dl 2-3 Pupillen F1 -Peelkorf 3 0-0 Pupillen Fl-SVOC 2 04 Senioren 1-Vonckel Girls 1 5-2 Senioren 2-Swift (V) 3 6-2 Programma zaterdag 3 april: Junioren Al-Lottum Al 15-30 Junioren A2-01ympia (O) Al 14.00 Ajola Bl-Aspiranten B2 13.00 Aspiranten Cl-De Peelkorf Cl 12.00 Aspiranten C2-De Eendracht Cl 10.30 Ajola Dl-Pupillen Dl 10.30 Welpen 1-DES 2 1330 Peelkorf 6-Welpen 1 14.45 Welpen 2-SVOC 1 13 55 Peelkorf 4-Welpen 2 14.45 Welpen 3-DES 3 13 55 Merselo 1-Welpen 3 14.45 Programma zondag 4 april: Senioren 1-Lottum 1 11.00 Senioren 2-Roka 2 13-00 Programma woensdag 7 april: Roka 3-Midweek 20,00 Recreanten-HBSV 20.00 Wil jij ook lid worden van Oranje wit dan kun je vier maal mee komen trainen en wel op dinsdag 6, 13, 20, 27 april van 18.15-19-15 uur op 't sportpark in Leunen. Voor meer infor matie: Henriëtte Swinkels, tel. 587256. aan het invullen en inleveren van het enquêteformulier. Voor onze jeugd commissie zeer belangrijk. Programma dinsdag 6 april: Roka-Recreanten 20.00 Programma woensdag 7 april: De Peelkorf 4-Swift (V) 20.00 Venrayse basketballers verslaan titelconcurrent Wizards Helmond Jumpers'76 heeft zaterdag avond de titelstrijd in de eerste klasse C beslist. De Venrayse bas ketballers klopten titelconcurrent Wizards Helmond in eigen huis met 68-87. Na afloop van de klin kende zege scandeerden de mee gereisde supporters 'Jumpers! Jumpers! Jumpers!' vanaf de tri bunes in Veka sportcentrum. Van de resterende drie duels hoeft er nog maar ééntje gewonnen te worden. Komende zondag kan in de eigen sporthal De Wetteling de titel worden binnengehaald tegen Venlö Sport Crusaders. (Door Henk Willemssen) Het Venrayse team speelde vooral na de pauze uitstekend. Na de 40-41 ruststand liepen de ontketende Ven: raynaren in de derde periode uit naar 47-61. In het laatste kwart speelde Jumpers'76 als een ware kampioen en voerde de score op naar 68-87. "Prachtig. Zo moet basketbal gespeeld worden", glorieerde routi nier Tristan Lammens van Bueren na afloop. Coach Jan Kraus kon er nu niet meer omheen. Lange tijd weiger de hij de titelaspirarties hoog van de daken te schreeuwen. "Nee, nu kan het niet meer misgaan. We hebben vandaag uitstekend gespeeld. Dit was een van onze beste wedstrijden", stel de Kraus tevreden vast. Marouane Guichati komt aanlopen. Hij heeft een verzoek. "Wij willen deze over winning opdragen aan een trouwe supporter die ernstig ziek is", vertelt hij. Jumpers'76 wordt een terechte kampioen. De Venraynaren versloe gen de grootste concurrent Wizards Helmond twee keer. Van de negen tien duels werden er achttien gewon nen. De terugkeer naar de Overgangs klasse is daarmee bijna een feit Jan Kraus twijfelt nog of hij komend sei zoen nog aan het roer staat. De erva ren coach weet als geen ander dat op een hoger niveau veel meer geëist wordt. De trainingsopkomst is in Ven- ray niet bijster groot. "Trainingen zijn nodig om automatismen en spelpatro- nen erin te slijpen. Je zag het vandaag ook in een fase voor de pauze dat we het moeilijk kregen. Taktisch wisten we het toen niet goed op te lossen. We hebben daarom meer trainingsar- beid nodig. Want wedstrijden die win je op de trainingen", aldus de coach die tevens vindt dat er op enkele posi ties versterkingen moeten komen. Hoe de nabije toekomst van Jum pers'76 eruit komt te zien is nu even niet de grootste zorg. De spelers leven nog in de roes na de gewonnen topper tegen het gevreesde Wizards Helmond. Kraus startte met het vijftal Marouane Guichati. Tristan Lammens van Bueren. Andrea Penco. Mare Dee- gens en Freek Bettomiel, later ver vangen door Loek Clasessens. in de basis. De Helmonders begonnnen furieus en namen snel een 9-6 voor sprong. Het duurde even voordat Jumpers'76 op gang kwam. De gedre venheid en passie straalde steeds meer van het Venrayse spel af. Onder aanvoering van Andrea Penco, weke lijks de grote uitblinker, bogen de Venraynaren de achterstand om in een voorsprong. De eerste periode werd afgesloten met 17-21. In het tweede kwart trok Jumpers'76 aan vankelijk de stijgende lijn door. De Venrayse basketballers namen met 29-39 de leiding maar de thuisploeg gaf zich niet gewonnen. Wizards beschikt Oker een paar balvaste spe lers die met een serie driepunters de achterstand snel verkleinden tot 40- 41. Op slag van rust w;erd nog een vrije worp gemist want anders waren de bezoekers hun voorsprong kwijt geraakt. Het was de vraag welke kant het na de pauze zou opgaan. Zouden de Helmonders 'erop en erover' komen? Het antwoord kwam snel. In de derde periode was het Jumpers'76 dat de klok sloeg. De Venraynaren waren heer en meester en speelden Wizards helemaal dol. Met prachtige staaltjes basketbal en met de ene na de andere soepele aanval werd de score opgevoerd naar 47-61. Mirko Antheunisse viel in de derde periode in. Het Venrayse publiek begon zich steeds meer te roeren en schreeuw den hun favorieten naar de overwin ning. In het laatste kwart speelde Jumpers'76 de topper geroutineerd uit. De onvermoeibare Andrea Penco wist in de laatste tien minuten liefst Uitblinker Andrea Penco scoorde maar liefst 38 punten dertien punten te scoren en bracht zijn totaal op 38. Een paar minuten voor het einde kwam Mare Deegens, die ook nog niet op de bank had geze ten, naar de kant. De handklap met coach Kraus betekende dat het goed zat. Ivo Geerits maakte zijn opwach ting. Marouane Guichati ging bij de tafel staan en hield zijn medespelers op de hoogte van dè restérende speel tijd. Het was aftellen geblazen maar de zege kwam geen moment meer in gevaar. De 87 Venrayse treffers kwa men tot stand door: Andrea Penco (38), Loek Claessens (14), Mare Dee gens (11), Freek Bettonviel (8), Marouane Guichati (6), Tristan Lam mens van Bueren (5) en Mirko Ant heunisse (5). De Helmonders beklaagden zich na afloop bij de arbi trage. Ze vonden dat zij ten onrechte de meeste persoonlijke fouten had den gekregen. "Jumpers speelde net zo fysiek als wij. En waarom kregen wij dan zoveel straffen", wilde een speler weten. De jonge arbiter legde uit dat Wizards het spel niet altijd even slim gespeeld had en te opzich tig de overtredingen maakte. De bas ketballers van Jumpers'76 was het een zorg. Zij bouwden alvast een feestje als voorschot op de titel die zondagmiddag, het duel tegen Venlo Sport Crusaders begint om 15 45 uur, kan worden binnengehaald. De handbalheren van HV Manual hebben het seizoen in stijl afgesloten door afgelopen zondag thuis met 22- 19 te winnen tegen Wijnandia. De mannen uit Wijnandsrade, derde op de ranglijst, zijn tot nu een onneem bare horde gebleken. Uit drie voor gaande wedstrijden werd maar een punt behaald. Na een snelle 0-1 was het Twan Hawinkels die de eerste score voor Manual liet aantekenen. De Zuid-Limburgers, met twee beweeglijke opbouwers en een sterke middenopbouwer, vormden een ware plaag voor de Venrayse verdedi ging. Met name de rechteropbouwer kon makkelijk met schijnbewegingen de Venraynaren voorbij rennen en scoren. Via een assist van Dirk Ueber- bach was het Jo de Jonge die de twee de treffer liet aantekenen (2-4). Erik Weijzen verkleinde daarna de marge tot één. Maar het was nog niet echt genieten voor het weer massaal opge komen publiek in Sporthal De Weert. Wijnandia liet makkelijk score op score volgen. Na vijftien minuten stond er een 5-10 stand op het bord. Na een strafworp voor Wijnandia, waarbij Manual keeper Hans Kersten een twee minuten tijdstraf kreeg, was het Bennie Beekers die twee maal op rij scoorde. Maar Wijnandia bleef stug doorspelen en bereikte makkelijk de rust met een 8-14 voorsprong. Na rust werd via een break out de achterstand voor de Venraynaren ver der vergroot. Dit leek wel de wekker te zijn die Manual nodig had. Een dub bele score van Hawinkels gevolgd door doelpunten van De Jonge en Hans Zwaan bracht de stand op 12- 15. Het morrende publiek, dat het niet altijd met de scheidsrechter eens was, ging weer massaal de thuisploeg ondersteunen. Deze steun werkte als een rode lap op de Venrayse ploeg. Wijnandia werd onder de voet gelo pen. Erik Weijzen en Hendrik Wis- mans waren doeltreffend. Na een vlot lopende aanval kon Niek Janssen dwars door de verdediging van Wij nandia lopen en voor de aansluiting zorgen. Na enkele minuten van slor dig spel waarbij een tweetal 7-meter worpen gemist werden en twee grote kansen door Carlo van Sinten gemist werden, was het weer Wismans die scoorde (19-19). Weijzen met een strafworp en de Jonge uit een break out, zorgden voor de verdiende voor sprong. Joost Ueberbach bracht de einduitslag op 22-19. Helaas 60 goals te weinig om Wijnandia op doelsaldo te passeren voor de derde plaats, maar toch een verdienstelijke vierde plaats in de eindrangschikking. Topscorers: Hawinkels 6, Weijzen 4, De Jonge 3, Beekers 3- Programma zaterdag 3 april: Thuiswedstrijden in de Wetteling MBl-Tupos 2 MCl-Sportivo JBl-Tupos )ci-Flamingos2 D3-Sportivo 3 H2-Meterik 3 D2-Peelpush 4 Dl-Tupos 2 Hl-Tupos Horst-D4 a. 17.00 Enkele data om alvast te noteren: 29 april: mixtoemooi Sporthal De Wetteling a. 18.30 voor alle leden. 18 mei: ledenvergadering in de Sprin- plank, Wijk Zuid a.20.30. Voetbal Uitslagen Merselo 1-Lottum 1 5-1 Merselo 2-Wittenhorst 8 1-2 EWC 4-Merselo 3 1-1 IVO 8-Merselo 4 0-0 Melderslo Cl-Merselo Cl 0-1 BW7 Dl -Merselo Dl 2-0 Volharding E2-Merselo El 4-1 SVEB E2-Merselo E2 14 Mierlo Hout E9-Merselo E3 3-8 Quick Boysl Fl-Merselo F1 5-0 Milsbeek F2-Merselo F2 1-0 Merselo vet.-SV Deume 1-2 Programma zaterdag 3 april: Leunen Al-SSS '18 Al co 15.00 SSS'18 Blco-Wanssum Blco 14.00 Stormvogels Blco-SSS'18 B2co 13 00 SSS '18 Cl-Blerick C3 14.00 Merselo Cl-Tiglieja Cl b.13.00 Merselo Dl-HBSV D2 b. 11 30 Merselo El-Montagnards El b.l 1.00 Merselo E2-Meterik E3 b. 10.30 Merselo E3-SPV E2 b.09-30 Merselo F1 vrij Merselo F2-Oostrum F2 b.08.30 Walsberg Vet.-Merselo Vet. 17.00 Programma zondag 4 april: BW '27 1-Merselo 1 14.30 Holthees 3-Merselo 2 11.30 Merselo 3-Wanssum 3 11.00 Merselo 4-Ysselsteyn 5 11,30 Korfbal Uitslagen: Oostrum 1-Merselo E-pup. 2 - 0 VIOS Cl-Oranje Wit asp.C2 1 - 3 Oranje Wit-OIympia B2 asp.B2 8-6 Oranje Wit-ZSV Al jun.A2 5-9 DES Al-Oranje Wit jun.Al 4-6 Programma zaterdag 3 april: Welpen in Vierlingsbeek v. 12.55 Merselo-DOS (A) 1 E-pup. b. 10.00 Oranje W.-Eendr. Cl asp.C2 a. 10.30 Ajola B1 Oranje Wit asp.B2 v.11.45 Oranje WitOly. (O) Al jun.A2a.l4.00 Oranje Wit-Lottum Al jun.Al a.15.30 Programma zondag 4 april: Merselo 1-Erica 1 sen.l b.09.30 Uitslagen: Ysselsteyn Al-PW Al 04 RKDEV BI-Ysselsteyn BI 54 Y sselsteyn C1 -W ittenhorst C4 2-1 Montagnards D1- Ysselsteyn Dl 3-2 Ysselsteyn D2-Montagnards D2 6-1 Ysselsteyn El-VCH El 3-0 Ysselsteyn E2-Griendstveen El 8-0 Venrav E9-Ysselsteyn E3 2-3 FCV rksv Fl-Ysselsteyn F1 8-0 BW F2-Ysselsteyn F2 0-3 Ysselsteyn F3-Blerick F4 0-11 Ysselsteyn F4-Oostrum F3 11-0 Rood Wit F8- Ysselsteyn F5 1-3 Ysselst. MF 1/2-Wittenh. MF 1/2 0-30 Wittenh. MF 3/4-Ysselst. MF 3/4 104 Hbsv 1-Ysselsteyn 1 5-0 Top 2-Ysselsteyn 2 1-0 Ysselsteyn 3-Venl.Boys 3 2-5 Volharding 5-Ysselsteyn 4 0-1 Ysselsteyn 5-Hegelsom 5 8-3 Ysselsteyn 6-Leunen 7 3-0 Ysselsteyn Vet.-Elzendorp Vet. 2-1 Programma zaterdag 3 april: Blauw Geel A3-Ysselsteyn Al v. 13-00 Ysselsteyn Bl-Heijen BI a. 14.30 Wittenhorst C4-Ysselsteyn Cl v.l 1.45 Ysselsteyn D1 -RKDSO Dl a 13-00 Swolg. Boys co Dl-Ysselsteyn D2 v 10.00 GFC E2-Ysselsteyn El v10.00 Leunen E3-Ysselsteyn E2 v.10.15 Ysselsteyn E3-Wittenhorst E6 a.09.00 Ysselsteyn Fl-Lottum F1 a.10.45 Ysselsteyn F2-Venray F3 a.09.00 Ysselsteyn F3-Quick Boys F4 a. 10.45 Venray F11 -Ysselsteyn F4 v. 1115 Ysselsteyn F5-NWC F6 a. 11.00 Ysselsteyn Vet.-Venray Vet. a. 17.00 Spelders 1 t/m 17. Scheidsrechter: H. v. Asten. Programma zondag 4 april: Ysselst. MF 3/4-Ysselst. MF 1/2 13.45 Ysselsteyn 1-Venlo 1 14.30 Ysselsteyn 2-BIerick 3 13.00 Baarlo 2-Ysselsteyn 3 1130 Ysselsteyn 4-Svoc 3 10.30 Meerlo 5-Ysselsteyn 5 11.00 Resia 3-Ysselsteyn 6 11.00 PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2004 | | pagina 21