r jen ray ontvangt itelfavoriet /largriet Sportnieuws -info Wolfgang Rütten debuteert met winst iek van S Venr Summa Topschutters Klassement Trainer Jan Loock gestopt bij Swolgense Boys Smadelijke nederlaag Meerlo Arjan Tijssen trefzeker voor SVOC'01 SVV Veteranen Swolg. Boys BW SSS'18 jma KAAS Donderdag 1 april 2004 - Pagina 17 jchijnwerper op: of ^■Ljjctie van Peel ej/Maas zet wekelijks een speler, trainer je „jftbaldier' vaiyren araateurvereniging uit de gemeenten V jleerlo-Wanssmn in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' ding en Holmees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw :r- gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vc et- jjers v*n net Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ai 1a- /e dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellinj en Jstspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb pield door Sport Inn aan het Henseniusplein in Venray. C ok <le deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachi ge De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer..—. pek van Schijndel jin Broekhuizenvorst nats Venray Sandra Vervoort o: zoontje Wouter (2) hoofd verkoop binnen- punt: promotie naar de eer- k onder Jan Poels mnt; wegvallen van Rob Her ds ploeggenoot door een "■g Excelsior' 18. SVEB, Meerlo en •ij' rainer. Jan Poels en André M/tijdschrift: De Aanslag tergernis: criminaliteit lm: The Gladiator ■•hobby's: alle sporten en gseten: biefstuk stroganoff cola brouw: Sandra ie tv-programma: Studio leclub: Manchester United ie speler: Jaap Stam k vakantieland: Zwitserland 0 til kampioen in jullie klasse' Margriet Balt Europees kampioen? Frankrijk Loek van Schijndel redactie lüaiynci 2-1 2-2 p-Venlo 2-1 2-1 runen 1-3 1-2 Be Boys-Meerlo 2-1 3-1 1-Melderslo 0-2 2-0 BStrnm 3-0 1-2 fMerselo 3-0 3-1 TOP2" 1-3 1-2 tk-Holthees 1-1 2-1 D-SVS 2-0 1-1 Dcn(SV Geijsteren) moest het-met zijn voorspellingen afleggen tegen urRon Koenen Kunen kwam uit op vijf punten, terwijl Koenen met wnten aan de goede kant van de score bleef. Met zijn puntenaantal men voorlopig een gedeelde negende plaats. tjan Drabbels (SV Venray) 9 je van Lierop (dames SV Venray), Willem Koenen (Merselo) en Bas a (Volharding), Ramon Kuunders (Ysselsteyn) 8 i Willems (Leunen) 7, Pascal Clabbers (Wanssum) 7 ld de Mulder (SVOCOl) 6 ról van de Winkel (Meerlo)*, Stan Janssen (Oostrum), Stan Kunen (SV (sieren) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 jnSpeijcken (BW'27) en Bas Joosten (SSS'18)** 4 dBiezenaar (SV Merselo) 3 b Poels (Holthees) en Marcel Rongen (TOP'27) 2 •g SVOC'Ol-Hegelsom is niet verwerkt in score Edwin van de Winkel top inn town Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees. Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS-18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. U kunt maandag de namen van de topscorers doorgeven via het email-adres leonv@summa.nl. Telefonisch kan ook nog steeds, 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefo niste van Summa Adviesgroep doorge ven). In het teamklassement ziet Leunen, dat zondag niet tot scoren kwam, de concurrentie naderen De vierdeklas ser blijft met 48 treffers aan de lei ding, maar zag SV Venray door een zevenklapper tegen Swalmen dichter bij komen. De tweedeklasser staat nu op 44 doelpunten. In het individuele klassement kwam Freek Thoone (Leu nen) niet tot scoren, maar blijft met twintig doelpunten wel aan de leiding gaan Ivo v.d Weerden (SV Venray) deed goede zaken met zijn drie treffers tegen Swalmen en deelt nu met veertien doelpunten de tweede plaats met de nog steeds geblesseerde Kevin Tissen (Swolgense Boys). De stand in het teamklassement: 1. Leunen 48 2. SV Venray 44 3. Swolgense Boys 43 4. BW'27 42 5. SSS'18 40 6. Holthees 32 7. SVOCOl 31 8. Merselo 30 9. TOP'27 28 10. Meerlo 27 en Oostrum 27 12. Volharding 25 13. Ysselsteyn 24 14. Wanssum 18 De stand in het individuele klas sement: 1 Freek Thoone (Leunen) 20 2. Kevin Tissen (Swolgense Boys) en Ivo v.d. Weerden (SV Venray) 14 4. RogerWolters (BW'27) 12 5. Robin Tissen (Swolgense Boys), Frank Brands (Leunen), Wout Janssen (SSS'18) en Jelle van Tilburg (Holthees) 11 9- Niek van Lin (TOP) 10 10. Rick Schlepers (Oostrum) en ArjanTijssen (SVOCOl) 9 12. Johan Speycken (BW'27) en Geurt Gevers (Meerlo) 8 14. Roy Willems (Oostrum), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Bas Litjens (Merselo), Marco Berden (Leunen) en Bas Joostert (SSS'18) 7 19. Edwin Berden (Leunen), Roel Biezenaar (Merselo), Erik Ermers (Volharding) en Ivan Maes (SVOCOl) 6 23. Johan Vullings (SV Venray), Edwin van de Winkel, Tim Klemans en Eric Wijnhoven (alledrie Meerlo), Tom Knoops (TOP), Denny van Veghel (Volharding), Dick Janssen (Oostrum), Hans Weijers (Wanssum) en Ramon Kuunders en Geert van Dijck (beiden SV Ysselsteyn) 5 33- Nick van Hoek (SV Merselo), Hakan Sazak en Steve Spil (Holthees), Ralf Wolters en Ralf Hendrikx (beiden BW'27), Nico Rongen en Rick van Rijswijck (beiden TOP), Sander Perry (Swolgense Boys), Daniël Peters en Farid Idrissi (beiden SVVenray) en Paul Manders (SVOCOl) 4 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). Uitslagen: SW-Maashees 7-3 ONA-SW 1-9 Programma zaterdag 3 april: SW-SJW 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel 582346. Extra wedstrijd woensdag 21 april: Servio-SW 19 00 Bray kan zondag de span- in de top van de tweede klas- weer helemaal terugbren- Dp sportpark De Wieën komt invoerder Margriet op i De ploeg uit Oss heeft een ge voorsprong op de achter as SVC 2000 en Blauw Geel. |y. dat vierde staat, heeft punten minder dan de kop- ler André Koolhof kan in deze ijke ontmoeting weer beschik- er Wout Gommers die zijn sing van één duel heeft uitgeze- W winst schaart ook Venray zich jjn het rijtje van de titelfavorie- ™r de rood-wit-blauwe forma- teert te wisselvallig en laat het pe momenten vaker afweten, •Venray is het ook van belang lie handhaven in de top vier. Dit tnt zo goed als zeker deelname inacompetitie. >r het teleurstellende 0-0 gelijk en Belfeldia leverde Leunen Punten van haar riante voor- li in. Alhoewel trainer Noud °ver zijn voltallige selectie «schikken maakte de ploeg de ^üe niet waar. De Leunse kop- heeft nu nog een marge van ""•en op achtervolger FCV. De ce in de vierde klasse F is met jas voor de boeg nog niet gelo kt weekeinde gaat Leunen op hi| Liessel dat is opgeklom- de vierde plaats. Thuis wist »se ploeg tegen deze Brabantse de eerste periodetitel in de te slepen. thteyn üep afgelopen zondag in "*"ick dubbele averij op Thuis- JJSV was met 5-0 duidelijk te PWtttdien eindigden de Yssel- J het duel met negen spelers aanvallers Ramon Kuunders peBovee met een rode kaart Jad waren gestuurd Voor de m ploeg van vertrekkend trai- 'eumssen, die zelf een schor- ®*«en wedstrijden uitzit, telt oen alleen nog handhaving. Weyn staat tiende en heeft Cn oorsprong op de degra datiezone. Deze marge moet voldoen de zijn voor klassebehoud. Ysselsteyn treft zondag de nummer acht Venlo op sportpark De Vlies. In de vijfde klasse F kunnen dit weekeinde de eerste beslissingen val len. Het oppermachtige Sparta'18 is bij winst op hekkensluiter Meterik kampioen en keert na twee jaar terug naar de vierde klasse. Voor Meterik wordt dan tevens degradatie een feit. Welke club Meterik gaat vergezellen naar de zesde klasse is nog de grote vraag. Momenteel heeft Oostrum daarvoor de beste papieren. Door de opmars van Hegelsom, getraind door Twan Bloemen die komend seizoen bij Oostrum aan het roer staat, is de Oostrumse ploeg in de degradatiezo ne terecht gekomen. Maar de afstand tot de andere ploegen is te overbrug gen. Zondag wacht het uitduel tegen VCA in St. Agatha. De Brabanders staan drie plaatsen hoger maar bij winst komt Oostrum in puntenaantal gelijk met VCA. Meerlo heeft dringend een succesje nodig om niet verder af te glijden op de ranglijst. De mannen van trainer Peter de Roock spelen in Swolgen tegen de plaatstelijke boys. Thuis won Meerlo nog verrassend met 2-1. Swolgense Boys staat er na de winst op Oostrum redelijk goed voor maar de onderlinge verschillen zijn klein. Weet Meerlo de derby wederom te winnen dan naderen de blauw-witten de Swolgenaren tot op één punt De 1-3 overwinning op Heijen kwam voor SVOCOl precies op tijd. De ploeg van trainer Ruud Vermeer handhaaft zich op de vijfde plaats en houdt een hele serie degradatiekandi daten onder zich. Zondag komt Mel- derslo op sportpark De Heesakker'op bezoek De uitwedstrijd verloor SVOC nog met 3-2. Melderslo heeft twee punten minder en staat nu op de zesde plek In de zesde klasse F staan de trai nersbroers Ger (Merselo) en Pieter (BW'27) Delauw tegenover elkaar. De nummer twee BW ontvangt Mer selo dat voorlaatste staat. In Merselo wonnen de Blitterswijckers nipt met 2-3 En ook zondag zal Merselo zijn huid duur verkopen De 5-1 winst op Lottum betekende een mooie opste ker voor de geel-zwarten. BW'27 mag daarentegen geen steken laten vallen in de jacht op koploper EWC. Wanssum begint steeds beter te draaien. De degradant heeft tijd nodig gehad om te wennen in de nieuwe omgeving. Thuis tegen SVS kan Wans sum de stijgende lijn doortrekken. TOP'27 gaat op bezoek bij hekken sluiter Lottum en Holthees speelt het uitduel tegen Sambeek. Uitslagen: Gfc Al-Top Al co 5-2 Vitesse B2-S w Boys B1 co 5-6 Oostrum C2-Top Cl co 0-15 Melderslo Dl-Sw.Boys Dl co 0-5 Oostrum D2-Top D2 co 3-5 Leunen E2-Top El co 2-6 Sw.Boys E2 co-Heyen E2 5-4 Sparta E6m-Top E3 co 4-1 Stormvogels Fl-Sw.Boys F1 co 5-3 Sw.Boys F2 co-Venlose Boys F7 0-2 Hegelsom Mfl-Sw.Boys Mfl co 0-1 Sw.Boys Mfl co-Hrc'27 Mf3 1-2 Oostrum 1-Sw.Boys 1 2-3 Venray 5-Sw.Boys 2 1-6 Programma zaterdag 3 april: TOP Al co-America Al 14.30 VW B2 co-Sw.Boys BI comb 14.00 TOP C1 co-Venray C9 (m) 13.00 Sw.Boys Dl co-Ysselstevn D2 11.00 TOP D2 co-Wanssum D2 11.00 TOP E1 co-Volharding E3 10.00 Venray El 1-Swg.Boys E2 co 10.00 TOP E3 co-Leunen E4 09.30 Sw.Boys F1 co-Wanssum F1 09.30 Meterik F4-Sw.Boys F2 co 11.15 Sw.Boys MF1 co a.11.00 thuis tegen Hegelsom MF1 en BW MF1 en 2 Programma zondag 4 april: Sw.Boys l-Meerlo 1 a. 14.30 Sw.Boys 2-GFC 3 a. 10.30 Hegelsom 5-Sw.Boys 3 a.10,30 Programma dinsdag 6 april: Ysselsteyn 3-Sw.Boys 2 a. 18.30 Vijfde klasse F Uitslagen RKDEV-HRC 2-1 Meerlo-Hëgelsom. 0-4' Oostrum-Swoigense Boys 2-3 Sparta-VCA 2-0 Meldersló-Mëterik 4-1 Heijen-SVOC 1-3 Stand Sparta'18 17-46 (50-14) Heijen 17-34 (41-20) HRC27 17-33 (39-25) Swolgense Boys 17-24 (43-36) SVOCOl 17-23 (31-28) Melderslo 17-21 (33-39) RKDEV 17-20 (38-39) VCA 17-20 (27-33) Meerlo 17-20 (27-49) Hegelsom 17-19 (27-30) Oostrum 17-17 (27-38) Meterik 17-6 (15-47) Programma 4 april Swolgense Boys-Meerlo Hegelsom-RKDEV HRC-Heijen SVOC-Melderslo Meterik-Sparta VCA-Oostrum 1-1 2-0 24 104 1-1 0-10 0-3 4-3 Uitslagen: BW Bl-GFC BI BW Dl-Merselo Dl BW D2-America Dl Sparta E4-BW El M IVO E2-BW E2 BW Fl-Tiglieja Fl' BW F2-Ysselsteyn F2 SVEB F3-BW F3 BW MF1/MF2-SVEB MF1/MF2 1-3/2-0/24/1-2 SVS 1-BW 1 2-3 BW 2-Holthees 3 1-1 Wittenhorst 9-BW 4 8-0 Programma zaterdag 3 april: Venray D2-BW Dl 1145 Montagnards D2-BW D2 12.30 BW EIM-Oostrum E2 09.30 BWE2-GFCE4 11.15 Oostrum F 1-BW F1 10.00 Stormvogels F2-BW F2 10.00 BW F3-Montagnards F5 11.15 Hegelsom MF1 /Swolgense Boys MF1- BW MF1/MF2 11.30 RKDEV Bl-BW BI 14 30 SVOC A Vet.-BW Vet. Programma zondag 4 april: BW 1-Merselo 1 14.30 Venray 10 -BW 2 09.30 BW 3-Holthees 4 10.30 BW 4-Leunen 6 10.00 SVEB 1 da-BW 1 da 12.00 Programma zondag 4 april: SSS'18 1-OIympia 1 14.30 SSS'18 2-Deume 3 12.00 SSS'18 3-Melderslo 2 10.30 SSS'18 4-Oostrum 4 10.00 Montagnards 5-SSS' 18 5 11.00 RKSVO ds 1-SSS' 18 ds 1 10.00 Vrijwilligersavond SSS'18 Overloon Op vrijdag, 2 april houdt SSS'18 haar jaarlijkse vrijwilligersavond. Deze avond wordt door het bestuur aangeboden als blijk van waardering voor hen die zich het afgelopen jaar belangeloos hebben ingezet voor de voetbalvereniging. De feestavond zal worden gehou den in de kantine van de vereniging en begint om 20.30 uur. Tijdens deze avond zal ook de "SSS-er van het Jaar- bekend worden gemaakt. Grote opluchting bij Swolgense Boys na 2-3 zege op Oostrum Oostrum-Swoigense Boys 2-3 (1-0) Doelpunten: 23. Dick Janssen 1- 0; 47. Bas Heijnen 1-1; 60. Sander Perry 1-2; 77. John Thijssen 1-3; 83. Jan van de Ven 2-3. Scheids rechter: Groszveld (Swalmen). Toeschouwers: 150. Gele kaart: Niek Lemmen en Thijs van Mierlo (Swolgense Boys). Oostrum: Verheijen; Stan Jans sen, Kreutz, Kessels en Vollen- berg (67. Teeuwen); Van Dijck, Schlepers (73. Kees van de Ven) en Frederix (56. Sjors Willems); Jan van de Ven, Roy Willems en Dick Janssen. Swolgense Boys: Peter van Mierlo; Martens, Custers, Kursten en Lemmen; Sander Thijssen (88. Groen), Perry, Niels Heijnen en Christiaens (46. John Thijssen); Rütten (63- Thijs van Mierlo) en Bas Heijnen. (Door Henk Willemssen) De glunderende Wolfgang Rüt ten felicitieerde na afloop zijn spelers met de 2-3 zege op Oos trum. De interim-coach van Swol gense Boys debuteerde met een krappe maar o zo belangrijke overwinning. De opluchting was groot in het Swolgense kamp. Door de zege hebben de rood zwarten de marge tot de degrada tiezone vergroot tot zeven pun ten. De voorbije weken waren niet gemakkelijk voor de Swolgense hoofdmacht nadat trainer Jan Loock vanwege gezondheidsredenen plotse ling moest afhaken. Wolfgang Rütten neemt tot het einde van het seizoen als coach de honneurs waar. Terwijl de trainingen verzorgd worden door de oud-spelers Peter Hendrix en Mare de Swart. Voor komend seizoen moet het bestuur nog een oplossing vin den. Tijdens de winterstop werd met Jan Loock, bezig aan zijn tweede sei zoen, nog contractverlenging over eengekomen. "Heel jammer dat Jan er niet meer bij is. Want het was een goede trainer. We hopen dat hij weer snel opknapt", zei Rütten die nog geen beroep kon doen op Robin en Kevin Tissen, Roel Hendrix en Sjoerd Kerstjens, Bovendien haakte tijdens de warmingup de niet geheel fitte Thijs van Mierlo af waardoor Gert Custers, die 's ochtends in het tweede elftal gekeept had, in de basis ver scheen. Ook Oostnim-trainer Wim van Dongen miste enkele belangrijke pionnen. Libero Bob van Mil en doel man Ralph Kessels waren geblesseerd terwijl mid-mid Jan Verheijen geschorst was. Voor beide ploegen stond er veel op het spel. Inzet en strijd waren zon dagmiddag ruimschoots aanwezig op sportpark De Spar. Oostrum opende de score. Dick Janssen slingerde met zijn linkervoet vanaf 35 meter de bal in het doelge bied. De lange spits Roy Willems sprong op en fungeerde daardoor als bliksemafleider. De Swolgense defen sie inclusief de wijfelende doelman Peter van Mierlo bleef als versteend staan waardoor de bal zomaar in het doel verdween: 1-0. Het duurde even voordat de Swol genaren deze tegenslag te boven waren. Pas op het einde van de eerste helft verschenen de bezoekers steeds gevaarlijker voor het Oostrumse doel dat verdedigd werd door de pas 17- jarige A-junior Willem Verheijen. Het tweede bedrijf was twee minu ten oud toen Swolgense Boys op gelij ke hoogte kwam. Sander Perry nam een vrije trap die door doelman Ver heijen met grote moeite uit het doel geranseld werd. Bas Heijnen was attent en kopte uit de rebound 1-1 binnen. "Het was vooral voor rust een rommelige wedstrijd", vond coach Rütten. "Na de pauze zijn we anders gaan spelen met drie in plaats van twee spitsen. Daardoor konden we meer druk zetten en het spel breder houden. Dat heeft gelukkig goed uit gepakt." Beide ploegen gaven elkaar weinig toe. Veel Oostrumse aanvallen strandden op de 33-jarige ex-keeper Gert Custers die als een rots in de branding de Swolgense defensie over eind hield. Het was niet altijd even fraai wat de libero liet zien maar door zijn kordate ingrijpen voorkwam hij veel onheil Na een uur stond Gert Custers aan de basis van de 1-2. Hij passte naar John Thijssen die tijdens de rust Martijn Christiaens had ver vangen. De invaller bediende Sander Perry die met wat geluk verdediger Sjoerd Vollenberg afschudde en vrij voor keeper Verheijen doeltreffend uithaalde: 1-2. Een klein kwartier voor tijd kwam Swolgense Boys op een riante 1-3 voorsprong. Bas Heijnen troefde Jules Kreutz in een rechtstreeks duel af. Heijnen strandde op de Oostrumse doelman maar kwam opnieuw in bal bezit en hield overzicht. Hij vond voor het doel de vrijstaande John Thijssen die 1-3 kon binnenschieten. Bij Oostrum kon Rik Schlepers niet zijn stempel op de wedstrijd drukken en werd door trainer Van Dongen voortijdig naar de kant gehaald De thuisploeg ging er weer in geloven na een corner van rechtsachter Stan Janssen. De bal kwam op de rand van het strafschopgebied bij Jan van de Ven die in één keer uithaalde: 2-3- Oostrum probeerde nog langszij te komen maar de Swolgense defensie hield soms met kunst- en vliegwerk stand. Wolfgang Rütten: "Het werd na de 2-3 nog even paniekerig. Maar gelukkig hebben we de winst binnen. Dit zijn drie heel belangrijke punten. Het spel was niet altijd even mooi maar voor ons telt momenteel alleen maar handhaving." Voor Oostrum nemen de zorgen toe. Door dit verlies en winst van de directe concurrenten Hegelsom, RKDEV en Melderslo is de Oostrumse formatie onder de rode streep gezakt. Ook dit seizoen zullen de rood-witten weer een overlevings- strijd moeten voeren om in de vijfde klasse F te blijven. Jan Loock is vanwege gezondheidsredenen gestopt als trainer bij Swolgense Boys. De oefenmeester uit Bergen, bezig aan zijn tweede seizoen, zal hoogst waarschijnlijk helemaal niet meer terugkeren op sportpark Kerkebos. Tijdens de winterstop kwam Loock met het bestuur van de voetbalclub nog contractverlenging overeen. Voor de rest van dit seizoen is het trainersprobleem opgelost. Wolfgang Rütten. vader van speler Bart, is benoemd tot interim-coach. Hij kan echter niet de trainingen verzorgen omdat hij de A-jeugd van Melderslo onder zijn hoede heeft. De oud-spelers Peter Hendrix en Mare de Swart nemen tot aan het eind van het seizoen de trainingen waar. De Duitser Wolfgang Rütten streek in 1973 vanuit Goch in Swolgen neer. Jarenlang was hij aanvoerder van de Swolgense hoofdmacht. Tot op 38-jarige leeftijd speelde hij in het eer ste elftal en deed daarna een stapje terug naar de veteranen. Hij was vijf jaar jeugdtrainer in Lottum en dit seizoen is hij actief bij de A-jeugd van Melderslo. Voor komend seizoen zoekt Swolgense Boys nog een oefenmeester. Op de vraag of dat iets voor Wolfgang Rütten is fonkelen zijn ogen. "Ik stop in elk geval in Melderslo. Want ik heb het eigenlijk te druk met mijn werk. Ik weet nog niet wat ik volgend seizoen doe." Een danig gehavend Meerlo. diver se spelers waren geblesseerd en trai ner Peter de Roock had om discipli naire redenen enkele spelers buiten de basis gelaten, had geen schijn van kans tegen een zeer gemotiveerd spe lend Hegelsom: 04. In de eerste helft kon Meerlo nog wel aardig meeko men en kreeg door aanvoerder Geurt Clevers nog wel enkele behoorlijke kansen, maar Geurt had het vizier deze middag niet op scherp staan. Toen iedereen dacht, dat de rust met een briistand in zou gaan was het Jeroen Jans die Hegelsom op voor sprong zette. De thee had Meerlo ken nelijk geen goed gedaan, want direct na de hervatting was het Twan v.d. Rijdt die Hegelsom op 2-0 zette met een schot dat van richting werd ver anderd. Meerlo kon het tij niet meer keren en kwam nog een paar keer goed weg. Tien minuten voor het einde stelde Jeroen Jans met zijn tweede doelpunt de overwinning voor Hegelsom helemaal veilig: 0-3. Het werd voor Meerlo nog erger toen Richard Verhaeg een minuut later uit een vrije trap de bal in de kruising krulde: 0-4. Voor Meerlo dreigen moeilijke tijden aan te breken. Trai ner Peter de Roock zal er zijn handen vol aan hebben om de trein weer op het spoor te krijgen. In en tegen het hooggeklasseerde Heijen is het SVOC '01 eindelijk weer eens gelukt om een overwinning uit het vuur te slepen: 1-3. Op deze prachtige lentedag lieten de tricolores weer eens zien dat ze wel duidelijk meer in de mars hebben dan ze de laatste weken hebben ver toond tegen de op papier mindere goden Ondanks een licht veldover- wicht in de eerste helft voor de thuis ploeg waren de grootste kansen dui delijk voor SVOC '01. Zowel Arjan Tijssen alsook Ivan Maes waren dicht bij de openingstreffer. Halverwege de eerste helft werd het dan ook 0 - 1 toen Tijssen op de voor hem karakte riserende wijze door de defensie sla lomde en daarna goed afrondde. De verdedigers van Heijen kregen weinig vat op de spitsen, die met name via hun snelheid gevaarlijk werden. En ook verdedigend had SVOC '01 de zaakjes goed op orde. De beide man- dekkers Roy en Dirk van de Ven speelden een goede partij. Vlak voor rust was het wederom Arjan Tijssen die de score leek te gaan verdubbe len. Alleen op de keeper afgaand speelde hij de bal te ver voor zich uit en zo bleef het dus bij een 0-1 rus stand. Wie na de-pauze een gedreven- er en agressiever Heijen verwachtte kwam bedrogen uit. Het was SVOC '01 dat de klok sloeg. Middels snel uit gevoerde counters werden er ver schillende, zelfs enkele 100% kansen geschapen. Helaas stond het vizier nog niet scherp genoeg. Na een uur tje spelen werd het dan toch 0-2. Uit een werkelijk prachtige aanval wist opnieuw Arjan Tijssen na voorberei dend werk van Dirk van de Ven de score te verdubbelen. Ook hierna ble ven de gasten vanuit een gesloten defensie het spel controleren. Heijen wist zich nauwelijks kansen te creë ren. Toch werd het nog even span nend, toen tien minuten voor het einde de achterstand tot 1-2 verkleind w:erd. Lang kon de thuisploeg echter niet hopen op een puntje. Uit een scherpe voorzet van ArjanTijssen hoefde Ruud Coppus de bal maar in het doel te tikken: 1-3. Aan alle onze kerheid was definitief een eind geko men.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17