na W CA' PEELRAND: OOK KWALITEIT OP INTERNET! Peelrand ifeür Xtvahteiïs keukeui rei Fijen Makelaardij TE KOOP Wij verkochten.... PEEL EN MAAS Donderdag 29 januari 2004 - Pac WONINGMAKELAAR B E D RIJ F M A KE L A A R TAXATIES een kwestie van vertrouwen I Beslaande bouw NieuwhouW - Commercieel onroerend goed ,NVM Woonplein Limburg.ni (RMT Wij zijn ook op zaterdag telefonisch bereikbaar van 10.00 tot 13.00 uur. Kent de regionale woningmarkt Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar koopadvies vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NVM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. patersstraat 2ia 580i at venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 www.carelfijen.nl Maashees, Hogeweg 3 Vraagprijs: 345.000,- k.k. I - Zéér ruime vrijstaande woning - Perc. opp.: ca 544m'. Inhoud ca. 650 m' -Bouwjaar ca. 1978 I - Souterrain, kelder - Beg. grond: entree, woonkamer, bijkeuken, gesloten keuken Slaapkamecbadkamer j - le verd4 slaapkamers, toiletruimte, bad- j kamer j - 2e verd;older bereikbaar via vaste trap. j - Een woning met vele j mogelijkheden! Holthees, Gildestraat 34 Vraagprijs: 318.000,- k.k. Zoekt u een vrijstaande woning waar u zo in kunt trekken dan is dil zeker van toepassing op deze vrijstaande recent uitgebreide en gemo derniseerde woning met garage. Perceel- oppervlakte ca. 520 m2. Inhoud woning ca. 450 in3, Begane grond: woonkamer (50 m2), nieuwe keuken. De le verdieping heeft twee ruime slaapkamers, toiletruimte (98). Verder treft men hier aan een moderne badkamer (98). Op de 2e verdieping is nog een 3e slaap- kamer met bergruimte Holthees, Gildestraat 20 Vraagprijs: 320.000,- k.k. - Goed onderhouden ruime vrijstaande woning met inpandige garage - Perc opp. ca 546 m:. Inhoud ca 554 m' -Bouwjaar ca. 1979 - Beg, grond: hal, L- woonkamer, leefkeuken - le verd.: 4 slaapkamer moderne badka mer aparte wasruimte - 2e verd.: zolderruimte bereikbaar via vlizo- trap - Fraai verzorgde achtertuin met tuinhuisje Maashees, St.Jorisstraat 34 Vraagprijs: 192.500,- k.k. Goed onderhouden halfvrijstaande woning met aanbouw en ruime vrijstaande garage Perc opp,- 320 m2 Inhoud ca 355 m3. Bouwjaar 1972. Begane grond'hal,toiletruim te, woonkamer, luxe keuken in aanbouw. Op de l e verdieping treft u aan 3 slaapkamers en gerenoveerde badkamer. De ruime bergzolder op de 2e verdieping is te bereiken via vlizotrap Een keurige woning die veel ruimte en vrijheid Venray, Notarisberg 5 Vraagprijs: op aanvraag Onder uitzonderlijke architectuur gebouwd, ruim opgezet vrijstaand land huis met 5/6 slaapkamers en inpandige garage Perc. opp. ca. 2750 m2. Inhoud ca. 1075 m3. Woonoppervlak ca. 235 m2 Bouwjaar ca. 1969. Indeling: sou terrain, wijnkelder. was-/droogruimte Begane grond: hal met vide, ges!, keu ken, eet- en woonkamer, badkamer, hoofdslaapkamer en pianokamer Gelegen in eer. schitterende bosrijke omgeving Overloon, Kuluutsheuvel 74 Vraagprijs: op aanvraag Villa met inpandige garage en kantoor- cq. praktijkruimte. Perc opp.: ca. 810 m2. Inhoud ca. 980 m3. Bouwjaar ca. 1974. Begane grond: Toiletruimte, woonkamer, half-open keuken, Bijkeuken v.v wasmachine aanslui ting. Op de le verdieping treft u aan 4 ruime slaapkamers, moderne badkamer met douche, wastafel bidet en 2e toilet. Kantoor- c.q. prak tijkruimte is v.v. keuken, toilet en telefooncen trale. De tuin is onderhoudsvriendelijk aange legd en v.v. tuinhuis. Venray, Pavanestraat 72 Vraagprijs: 187.500,- k.k. Goed onderhouden tussenwoning met vrijstaande garage. Bouwjaar 1974; renovatie keuken 1999 en badkamer 2003. Dit woonhuis is gelegen in een zeer kindvriendelijk gedeelte van de wijk het Brukske. Indeling: ruime woonka mer v.v, lichte tegelvloer. De moderne dichte keuken is v,v. afzuigkap, inductie kookplaat, koelkast, vaatwasmachine, combi-magnetron en provisiekast. Inbouwspots bezorgen deze ruimte een sfeervolle uitstraling. De 1e verdieping kent 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer vv ligbad, douche, toilet en wastafel. De 2e verdieping is bereikbaar via een vaste trap met aansluiting voor I wasmachine Broekhuizenvorst, Kerkstraat 3 Vraagprijs: op aanvraag In de kern van Broekhuizenvorst een ruim woonhuis met bedrijfsruimte van ca. 275 m2. Inhoud ca t 700 m3. Perceelsoppervlak I 093 m2. Indeling: begane grond: woonkamer, woonkeuken, bijkeuken, caféruimte. Zelfstandig toegankelijke bedrijfsruimte met dames- en herentoiletten De huidi ge feestzaal is prima om te bouwen tot kantoorruimte Verdieping recentelijk gerenoveerd 5 slaapkamers, badkamer, 2e woonkamer, open keuken met appa ratuur, en dakterras van ca. 50 m2 Een pand dat beschikt over een zee van ruimte. Maashees, Rjeterweg 43 Vraagprijs: 249.000,- k.k. garage en carport. Perc. opp 880m2. Inhoud ca. 500 m3 Bouwjaar ca. 1932. Gesloten woonkeukenmei. serre Woonkamer. Vanuit de serre is de douche en de toiletruimte toe gankelijk. Op de le verdieping zijn 3 slaap kamers, een 4e ruimte worift gebruikt als achtertuin en veel privacy. Venray, Kuiperstraat 13 Vraagprijs: 198.500,- k.k. Prima onderhouden halfvrijstaand woonhuis met garage en ruime oprit gelegen in de wijk Veltum 1Bouwjaar 1968, nadien regelmatig gerenoveerd. Via de hal heeft u toegang tot de ruime doorzonkamer. De keuken is v.v, afzuig- i kap, gaskomfoor, koelkast en oven. In de bijkeuken is de aansluiting voor de wasmachine. Op de 1e verdieping treft u aan 3 slaapkamers en badkamer De 2e verdieping die gebruikt kan worden als hobby/logeerkamer is bereikbaar via een vaste trap. De tuin met vrije achter om is op het zuiden gelegen Een klein schalig winkelcentrum ligt op korte afstand. Een nette woning in een kind- vriendelijke buurt! Venray, Nevadahof 6 Vraagprijs: op aanvraag Degelijk afgewerkte woning gelegen tegen de bosrand en op loopafstand van centrum Venray. De gehele woning is ondeikelderd met diverse ruimtes. Hal. 2 ruime slaapkamers, moderne badkamer (2001). Luxe badkamei woonkamer en woonkeuken, Op de le verdie ping zijn nog 3 mime slaapkamers, een aparte toiletruimte en diverse muurkasten, Inhoud ca. 1065 m3. Perc Opp. 815 m2. Een goed afge- werkte woning met een bijzondere ligging. Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vrijstaand woonhuis met garage en carport in de wijk Landweert. De woning heeft de beschikking over een kelder van ca. 29 m2. Ruime woonka mer met zonnekamer (totaal ca. 45 m2). Het terras is bereikbaar via de schuifdeur in de zonnekamer, Netjes ingerichte leefkeuken. Op de begane grond zijn twee slaapkamers en een moderne badkamer. Verder treft u op de 1e verdieping nog 2 slaapkamers aan. Keurig afgewerkte woning en voor de senior ideaal. Arcen, Lingsforterweg 103 Vraagprijs: 215.000,- k.k. Aan de rand van het bos gelegen vrij staand woonhuis. Bij binnenkomst in de linkerzijgevel van de woning betreedt u de hal. De woonkamer met uitbouw kent een sfeervolle uitstraling. De keuken werd in 1995 gerenoveerd. U heeft de beschikking over diverse inbouwapparatuur. De bijkeuken met toiletruimte is handig voor de opstelling van wasmachine en droger. Twee slaap kamers en een keurige badkamer treft u eveneens aan op de begane grond. De badkamer heeft een douche met wand, wastafel met ombouw en een toilet. De garage (1991) is via de serre bereikbaar. Ie verdieping: Via vlizotrap toegankelij ke oiime bergzolder, Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag Luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije sector gedeelte van de wijk 'Landweert V Deze woning ligt op een perceel van ca 624 m2 Op de begane grond treft u aan: ruime hal met toilet, woonkamer, woonkeuken Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een luxe badkamer De tyïn met veel privacy ligt op het zuid-oos- ten Venray, Oomenlaan 6 Vraagprijs: op aanvraag Zoekt u een landhuis met ruimte? Dit ruim opgezet vrijstaand herenhuis met inpandige garage biedt vier slaapka mers en kan op de tweede verdieping op een eenvoudige wijze worden uit gebreid tot zes slaapkamers. De ruimte lijke opzet van deze wijk geeft u niet alleen privacy maar ook rust. Wandel gebieden zijn ruimschoots aanwezig terwijl het centium van Venray binnen 5 autominuten is gelegen. De woonka mer en keuken hebben een gezamen lijk oppervlak van ca. 80 m2 en zijn v.v. vloerverwarming De woonkamer heeft op fraaie wijze direct contact met de tuin o.a. via de schuifpui in de achter gevel. De achtertuin met optimale pri vacy is op het zuiden gelegen. Op de verdieping zijn een complete badkamer en een gastendouche aanwezig. Perc. opp. ca. 1.065 m2 Inhoud ca. 825 m3. Bouwjaar 199^ Venray, St. Jozefweg 12 Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek vrijstaand woonhuis met dubbe le garage gelegen op een aantrekkelijke locatie in het centrum van Venray. Diverse oorspron kelijke elementen in deze woning zijn gehand haafd gebleven. De woonkeuken is recentelijk gerenoveerd. Op de le verdieping zijn 3 ruime slaapkamers waarvan één met trap naar zolder, Badkamer v.v ligbad en toilet. Zoekt u een sfeervolle plek dan is dit üw woning!! Venray, De Boog 18 Vraagprijs: op aanvraag Halfvrijstaand woonhuis met garage gelegen in hartje Venray. Perceel oppervlakte ca, 244 m2. Inhoud ca 415 m3 (excl. garage). Vanuit de hal bereikt u de woonkamer. Via een schuifpui is de keurige patiotuin bereikbaai. De keuken heeft een moderne opstelling. Op de 1e verdie ping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een moderne badkamer De 2e ver dieping is middels een vaste'open trap te bereiken Een woning met verras- send veel luimte Blitterswijck, Langstraat 8 Vraagprijs: op aanvraag In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis met inp. garage op een kavel van ca. 455 m2. De woning heeft de beschikking over een L-vormige woonkamer, moderne keu ken, Op de verdieping zijn 2 slaapka mers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast aanwezig. De badkamer is ruim van opzet. De "bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten. Kortom: een woning met cachèt Venray, Fagotstraat 19 Vraagprijs: 155.000,- k.k. Verspringende schakelwoning met inpandig bereikbare garage in rustige woonwijk. Perc. opp.; ca. 178 m2. Inhoud ca. 450 m3 Bouwjaar ca. 1970. Beg. grond: hal, woonka mer (ca. 30 m2), gesloten keuken (2000 geïn stalleerd). Ie verd. 4 slaapkamers, gereno veerde badkamer Lichtopeningen v.v. rollui ken. vloeren v.v laminaat Volledig omheinde achtertuin met eigen achterom. Voor staiteis een prima woning! Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: op aanvraag Ruim opgezet halfvrijstaand woonhuis. De brede dakoverstekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. Indeling: L-vormige woonkamer, luxe keuken. Aanbouw ingericht als kantoor- hobbyruimte Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. De 2e verdieping heeft 2 aparte kamers. Ruime kavel met veel privacy, Bedrijfsruimte in Venray Wij bieden voor een van onze relatiesi Op een zicht locatie aan een van de hoofd ontsluitingswegen vanuit het centrum een bedrijfsruimte zeer geschikt voor: - Praktijkruimte voor een Huisarts, Fysiotherapie etc. - Kantoorruimte voor dienstverlening: Makelaar, Assurantie tussenpersoon, administratiekantoor etc. - Detailhandel kleinschalig Voor meer informatie kunt u rechtstreeks contact opnemen met Wim Holtermans 0653331412 HOLTERMANS VA ST G O E D BV bezoek ook onze website - www.holtermans-vastgoed.nl 00n(* 1 ad roslnfo@holtermans-vastgoed.nl TE HUUR OP BEDRIJVENTERREINC YSSELSTEYN: BEDRIJFSRUIMTE 240 Met eigen oprit. Alle voorzieningën aanwezig. Aantrekkelijke huur. Tel. 0478 - 541 788 a ti 1Up-to-date informatie! 2. Brochures compleet als pdf te downloaden vanaf www.peelrand.com 3. Zeer uitgebreide informatie met foto's, tekst, 5. Kijk op funda: ontzettend veel extra informatie. tekeningen en kadaster. 4. Ons aanbod op de landelijke grootste site: www.funda.nl vanaf 1 januari met succes: Geijsteren, Grf v. Scheltaertstraat 6. Vandaar: MET SUCCES VANAF INTERNET VERKOCHT Venray, Boterbloem 66 17 Overloon, De Vers 225 Venray, Lathyrus 27 Venray, Ranonkel 39 Merselo, Coppelenberg 5 Venray, Jerusalem 81 Venray, Kiosk 80 Aan een rustige straat in de wijk Landweert gelegen, luxe, goed onderhouden, halfvrij staand woonhuis met een op het zuiden gelegen achtertuin. Indeling: Hal, mk, toi let, L-vormige woonkamer met gashaard en schouw, keuken met erker en ingericht met een luxe inbouwkeuken, inpandig bereikba re garage. Op de le verdieping een ruime overloop, 3 ruime slaapkamers (waarvan één met balkon), een badkamer van alle gemakken voorzien en een separaat toilet De 2e verdieping is middels een vaste trap bereikbaar en kan worden gebruikt als kan toor- en bergruimte. De leuke tuin is op het zuiden gelegen en biedt maximale privacy. B.jr.: ca. 2000, opp.: 205 m;, inh.: ca. 430 nr Vraagprijs: 235.000, Aan een van de mooiste en rustigste woon straten, aan de rand van de wijk Landweert, gelegen vrijstaand woonhuis met vrij uitzicht. Deze woning is in 1995 gebouwd waarbij gebruik is gemaakt van Kwalitatief goed bouwmateriaal en tevens functioneel ingericht. Indeling: Begane grond: over de gehele begane grond ligt een Braziliaanse leisteenvloer met vloer verwarming, Hal, meterkast, toilet, hard- alle apparatuur, kantoor, inpandige ber ging. le verdieping: overloop, vaste hard- Fiouten trap. 3 slaapkamers (resp. ca. 11, 13,15 m:), luxe badkamer met ligbad, dou checabine, toilet en dubbele wastafel. 2e verdieping: 4e slaapkamer en bergruimte. De zonnige op het zuiden gelegen achter tuin heeft een vrije achterom en is aange legd met een gazon, vijverpartij, planten- borders en v.v. een hardhouten tuinhuisje. Vraagprijs: €349.000,- k.k. Venray, Wilhelmina Sangersstraat 43 Venray, Wilhelmina Sangersstraat 1 Broekhuizenvorst, Kapelstraat 6 Venray, Sleutelbloem 47 Leunen, Teeuwenhofweg 14 Venray, Vingerhoedskruid 18 Heide, Deumeseweg 84 Venray, Penningkruid 32 Blitterswijck, Kerkstraat 16 Castenray, Castelostraat 11 vanaf Internet: Venray, SL Servatiusweg 40 Venray, Vendel 9 Venray, Kruidenlaan 54 Venray, Morgenster 5 Venray, Kruidenlaan 86 Venray, Kleefkruid 12 Leunen, Wethouder Réintjesstraat 7 Eindhoven, Heezerweg 122 Venray, Suze Robertsonstraat 5 vorige week (onder voorbehoud): Venray, Tinnegieterstraat 15 Venray, Kruidenlaan 80 Venray, Wolfskers 16 Venray, Bolerostraat 7 Venray, Foxtrotstraat 13 Venray, Franriscanerpoort 1 Dit goed onderhouden appartement op de 2e verdieping, berging in het souterrain en parkeerplaats op de achtergelegen binnen plaats is perfect gelegen in het hart van Venray, In het appartement is onlangs een geheel vernieuwde inbouwkeuken geplaatst. De hal, woonkamer en keuken zijn voorzien van een tegelvloer. Indeling: Hal. Meterkast, Provisiekast. Ketelkast. 2 slaapkamers, waarvan 1 met toegang tot het balkon. Toilet. Badkamer met douche- hoek, wastafel en aansluiting voor de was machine. Woonkamer met toegang tot het 2e balkon en de verdekt opgestelde keu ken, ingericht met vaatwasser, keramische kookplaat met schouwvorm afzuigkap en een heteluchtoven. De berging is gelegen in het souterrain. Op het afgesloten par keerterrein is een parkeervak in eigendom. Vraagprijs: 149.500,- k.k. VENRAY, EVERESTLAAN 4 Op een schitterende locatie, in een bosrijke omgeving, nabij natuurgebied Vlakwater staat deze zeer fraaie, gro tendeels onderkelderde villa. Vraagprijs: 495.000,- k.k. VENRAY, LANGSTRAAT 144 Aan de rand van de wijk Veltum, nabij scholen, winkels en uitvalswegen staat dit vrijstaand woonhuis op een kavel van ca. 500 nr. Vraagprijs: 369.000,- k.k. HORST, METERIKSEWEG 99 Geheel gerenoveerde karakteristiek vrij- st. woonhuis met vrijst. loods. In 2001 vernieuwd en van alle hedendaagse gemakken voorzien. Vraagprijs: 435.000,- k.k. VENRAY, MERSELOSEWEG 106 Karakteristiek, vrijstaand pand gelegen in het centrum van Venray met eigen oprit en vrije achterom. Kavel 399 m*. Vraagprijs: 254.000,- k-k. www.peelrand.com VENRAY, WITZAND 3 Nabij het centrum, in een bosrijke omgeving, gelegen goed onderhouden bungalow, op een ruime kavel, (ca. 1.200 m'). Vraagprijs op aanvraag. MAASHEES, KOPKESHOF 1 Ruime woning met serre, riante vrijst. garage met aangebouwde berging, gelegen aan een doodlopend straatje. Vraagprijs: 359.000,- k.k. BLITTERSWIJCK, OUDE HEERWEG 25 Ruime vrijstaande bungalow (ca. 766 m') op royaal perceel van 1.190 m:. Dit pand moet u van binnen gezien hebben. Vraagprijs: 349.500,- k.k. VENRAY, LAVENDELHEIDE 11 Landelijk gelegen en toch niet ver van het centrum van Venray, modern, nage noeg nieuwe, vrijstaande woning op ruime kaveL Vraagprijs: 369.000,- k.k. MAASHEES, KALVERSTRAAT 10 Op een schitterende locatie aan de Maas gelegen, keurig onderhouden, royaal en karakteristiek woonhuis. Vraagprijs op aanvraag. MEERLO, IRENESTRAAT 7 Deze ruime hoekwoning met inpandige garage is gelegen aan een rustig dood lopend, kindvriendelijk straatje. Vraagprijs: 185.000,- k.k. VENRAY, JERUSALEM 102 Dit ruime hoekappartement (4e verdie ping) is schitterend gelegen in het hart van Venray en is perfect onderhouden. Vraagprijs: 207.000,- k.k. Diverse woningen in de stille verkoop! EÏ3 NVM'WONEN makelaar I Eu Makelaardij taxateur VENRAY, HERIK 21 Vrij gelegen halfvrijstaande woning met een fors leefoppervlak op de bega ne grond en een ruime, zonnige tuin. Vraagprijs: 224.000,- k-k. WELL, PAPENBEEK 46 Halfvrijstaand woonhuis met vrijstaan de garage (350 m') gelegen op een royale kavel (263 m') aan een hofje in het Maasdorp Well. Vraagprijs: 189.000,- k.k. VENRAY, KONINGSKAARS 41 Gelegen op een royale, vrijgelegen kavel (303 m'), goed onderhouden 2- onder-1 kap woning met uitgebouwde woonkeuken. Vraagprijs: 212.000,- k.k. OOSTRUM, MGR. HANSSENSTRAAT 47 Oeze woning (type langgevel) is vanaf 2000 middels een riante serre uitge bouwd en op een perfecte manier aan gepast aan de normen en eisen van deze tijd. Vraagprijs op aanvraag Op de grens waar het Brabantse met het Limburgse wordt gescheiden, staat in het maasdorpje Maashees, aan een autovrij plein, dit statig, karakteristiek, vrijstaand herenhuis met inpandige praktijkruimte (met detailhandelbestemming). Het pand is gelegen nabij de Maas, jachthaven, A73, wandelruiterpaden en de golfbaan in Geijsteren. Het pand is in 1999 t/m 2001 geheel in- en extern gerenoveerd, maar waar met oog voor detail de karakteristie ke elementen in takt zijn gebleven. Indeling: Hal met vaste kast en garderobe- hoek. Ruime sfeervolle woonkamer met spekstenen schouw. Eetkamer met dubbele tuindeuren naar het terras. Gesloten keu ken met inbouwkeuken (2000). Achterhal met toegang naar de kelder, toilet, pro- viandkast en trap naar de verdieping. Slaapkamer met vaste garderobekast. Tussenportaal. Wasmachine en drogerkast. Unieke badkamer met whirlpool bad, roya le douchehoek, zwevend toilet en dubbel wastafelmeubel. Hobby-/tuinkamer met open trap naar de zolderruimte. Praktijkruimte met eigen ingang en par keerplaats. le verd.: Ruime overloop met toegang tot de ruime inloopkast. Zit- c.q. slaapkamer met sierschouw. 3 slaapkamers. Gesloten keuken met toegang tot het bal kon. Een badkamer met ligbad, toilet en dubbel wastafelmeubel. 2e verd.: middels vaste trap te bereiken. Ruime 5e slaapka mer, tussenruimte met kastenwand. Hobbykamer met CV-ketel opstelling. Ommuurde binnentuin, d.m.v. kasteelmuur, met beklinkerd terras, overdekt terras en borders. Ontsloten door twee dubbele inrij poorten. Aan de zuidzijde parkeerplaats. Vraagprijs: 565.000,- k.k. VRIJSTAAND GESCHAKELD VENRAY, LAURAHOF 5 Royale vrijstaand geschakelde woning met o.a. een zeer ruime living, uitge bouwde keuken en vrije achterom. Vraagprijs: 285.000,- k.k. VENRAY, ST. ANTONIUSVELDWEG 28 Vrijstaand geschakeld (met garage) roya le woonhuis met dakterras en een mooie, zonnige achtertuin met vrije achterom. Vraagprijs: 287.000,- k.k. Makelaardij in Onroerend Goed Taxaties Schoolstraat 25-a 5801 BN Venray Telefoon (0478) 568846 Fax (0478 568732 e-mail info@peelrand.com www.funda.nl lj ERKEf venlo/blerick venray Antoniuslaan 2, Westsingel 54, Telefoon; (077) 387 10 06 Telefoon; (0478) 582 851 Vrijdag koopavond Vrijdag koopavond Lage hypotheek rentes vanaf 2,4% F Op zoek naar een hypotheek die bij U past? 5 jaar vast v.a. 3,85% - 10 jaar vast v.a. 4,65% ge 15 jaar vast v.a. 4,95% - 30 jaar vast v.a. 5,20% Ook scherpe rentes voor uw nieuwbouwwoning? Bel 0478-550115 of 06-22241677 (René Rintjema) voor het makei lei van een afspraak. Uiteraard kunt u ook een e-mail sturen naar: reverus@home.nl Re Verus uw partner in assurantiën financiën VENRAY Koningskaars Fraai halfvrijstaand woonhuis met garage en carport gelegen nabij sportgelegenheaen en winkels en scholen in de woon wijk Landweert. De woning is voor zien van vloerverwarming en is recent geheel geschilderd en voorzien van een nieuwe badka mer. Ind.: woonkamer met trap kast, keuken, royale garage en berging. 1e verd.: 3 slaapkamers, badkamer. 2e verd zolder bereikbaar via vlizotrap. Koopsom: €209.000,- k.k. VENRAY Hoogakker Leuke geschakelde bungalow met inpandige garage gelegen aan een rustige woonstraat in het centrum van Venray. Ideale indeling met slaapkamer en badkamer op de begane grond. Grote living (ca. 40m2). Moderne keuken met inbouw- app. Mooi aangelegde tuin met tuin huis, terrassen en achterom. Gasten badkamer en 2 slaapkamers óp de verdieping. Woonopp ca. 152 m2. Inhoud: ca. 369m3. Koopsom: €286.000,- k.k. VENRAY De Gouden Leeuw Maisonnette op de 3e en 4e woonlaag met overdekte par keerplaats en kelderberging. Ind.: hal, woonkamer, keuken, wasruimte, grote bergkast, slaapkamer. Verdieping: 2 slaap kamers. doucheruimte en berg kast. Balkon voor- en achterzijde. Bouwjaar 1983. Koopsom: €159.000,- k.k. VENRAY Eindstraat Luxe royaal 3-kamer-apparte- ment in het historische cen trum van Venray, op een schit terende groen lokatle, nabij het voormalig St. Jozefklooster. Ind.: hal, toilet, woonkamer (43 m2), luxe keuken, 2 ruime slaap kamers, luxe uitgevoerde badka mer Parkeerplaats in parkeer kelder en kelderberging. Bouwjaar 2001. Woonopp.: ca. 113 m2. Koopsom: €226.000,- k.k. VENRAY Jerusalem Royale luxe 3-kamer-apparte- ment met garagestalling in het centrum van Venray. Woon- oppervlakte: ca. 100 m2. Ind hal, woonkamer (ca 36 m2) met ruim overdekt balkon, luxe keu ken met inbouwapp., 2 slaapka mers, badkamer, inpandige ber ging, kelder-berging en een eigen overdekte parkeerplaats. Inh.: ca. 300 m3. Eventueel te huur. Koopsom: €229.000,- k.k. BEDRIJFSHUISVESTING VENRAY Patersstraat VENRAY 't Brukske TE KOOP Eengezinswoning in de goedkopere prijsklasse. Ideaal voor starters VENRAY Patersstraat TE HUUR ca. 95 m2 winkelruimte met eigen parkeerplaats gelegen op loopafstand van het centrum. VENRAY Kempweg TE HUUR Diverse kantoorruim- TE HUUR winkelruimte gelegen ten met eigen parkeerterrein in het centrum van Venray Deze gelegen op een goede lokalie in ruimte is ook ideaal te gebruiken het centrum van Venray. Deze als kantoor Totaal oppervlakte kantoren zijn voorzien van vloer- incl. souterrain ca. 95 m2. Het bedekking, pantry, toilet, en sys- pand is voorzien van een pantry teemplafonds. Het gebouw is en een toilet, voorzien van liflinstallatie. Units Huurprijs: vanaf ca. 50 m2. YSSELSTEYN Timmermansweg Moderne handels- en boom kwekerij bestaande uit luxe villa, 5 loodsen, kantoor en kwekerij. Het bedrijf is in het buitengebied gelegen, op korte afstand van de dorpskern Alle loodsen zijn voorzien van kracht stroom en het terrein is verhard en voorzien van klinkerbestrating (ca. 4000 m2). VENRAY Plataanstraat Showroom met royale vrijstaande woning ideaal gelegen aan de rand van het centrum op het industrieterrein "de Brier". Eigen parkeerterrein. De hal heeft een opp. van ca. 750 m2. en bevat een showroom, 2 kantoren, toilet en pantry Het woonhuis is zeer ruim van indeling en bevat 2 kelders, 4 slaapkamers, grote living, luxe keuken, badkamer. €21.250,- per jaar excl. BTW MAKELAARS- EN TAXATIEKANTOOR Patersstraat 19a Venray tel.: 0478-585958 www.hilhorsl-makelaars.nl kantoren Venray - Deume Woonplein Limburg.nl BINNENKORT VERWACHT! NIEUWBOUW HORST - VRIJSTAAND - CENTRUM NIEUWBOUW VENRAY - DIVERSEN loosiRti Mastnwj Venray, Antoniusveldweg 19 Luxe Vrijstaand woonhuis Vraagprijs: EUR 369 000 kk Bergen, Aijenseweg Vrijstaande woonboerderij Vraagprijs: EUR 398.000 kk Venray, Nassauplein 17 Ruim vrijstaande woning Vraagpnjs: EUR 348.000 kk Sevenum, Middenpeelweg Leuke recreatiewoningen Vraagprijs, op aanvraag Venray, Merseloseweg 153 Vrijstaande woning Verkocht ondervoorbehoud Wanssum, Postbaan 17 Vrijstaande woning Vraagprijs: EUR 298.000 kk Venray, Kolkweg 3 Leuke 2/1 kap. centrum Vraagprijs: EUR 239.000 kk Venray, Kempweg Royale 2/1 kap, centrum Vraagprijs: m overleg Heide, Deurneseweg 52 Zeer exclusief wonenII Vraagprijs: op aanvraag Venray, Serenadestraat 5 Leuke hoekwoning, Vraagprijs. EUR 189.000 kk Leunen, Vicarfeweg 6 Royale 2/1 kap, buitenring Vraagprijs: e 229.000 kk Venray, Antoniusveldweg 22 Modern vrijstaand-geschakeld Vraagprijs- EUR 289 000 kk Venray, Hoenderstraat Exclusief vrijstaande bungalow Vraagprijs: op aanvraag Venray, Kamperfoelie 78 Royale eengezinswoning Vraagprijs: EUR 199.500 kk Well, Grotestraat 62 Historisch pand aan de maas Verkocht ondervoorbehoud Venray, Kogeldistel Royale gezinswoning Vraagprijs. EUR 222.500 kk Smakt, St. Jozeflaan 60 Royale 2/1 kap, kavel >1100 m2 Vraagprijs- EUR 269.000 kk Venray, Vingerhoedskruid 38 Leuke 2/1 kap, met garage Vraagprijs: EUR 224.000 kk Wanroij, Herselstraat 2 Royaal landhuis Vraagprijs: EUR 398.000 kk Ruime eengezinswoning Vraagprijs: EUR 240.000 kk Horst, Meterlkseweg 56 Half vrijstaande woning Vraagprijs: op aanvraag Venray, Kaardebol 37 Royale 2/1 kap, Vraagpnjs. EUR 259.000 kk Bergen, Bargapark 69 Vrijstaande luxe bungalow Vraagprijs' EUR 349.000 kk Blitterswijck, centrum Droomvilla, met subtr.zwemp. Vraagprijs: EUR 539.000 kk Wellerlooi, Geijsselberberg Unieke kans, vrijstaande bungs# Vraagprijs: EUR 170.000,-X" Oostrum, Vennenweg 1 Vrijstaande woonboerderij Vraagprijs: EUR 413.000 kk Venray, Tarantellastraat 13 Zeer ruime hoekwoning Vraagprijs: EUR 195.000 kk Duitsland, Ruhlscherweg Royale 2/1 kap, net over de of VERKOCHT Venray, St. Servatiusweg Leuke tussenwoning Antomus>d Vraagprijs: EUR 186.000"- C 209.000,- kk 2VM Makelaars BV Schoolstraat 11 5801 BN Venray C369.000,- kk C 229.000,- kk C 269.000,- kk C 399.000,- kk 't Venrays Makelaarshuis 0478-530111 Kijk voor meer informatie ook eens op www.2vm.nl en www.joostenvastgoed.nl Joosten Makelaars Schoolstraat 11 5801 BN Venray

Peel en Maas | 2004 | | pagina 4