F OTTO erspeelt zege in slotseconden Lake Valley klopt leunen in derby ZVV Sportnieuws -info Ziekenboeg in huize Tissen HVC/Taxi Verstraaten laat het volledig afweten SV Geijsteren SSS'18 BDZ Venray verliest en wint Programma zaalvoetbal Sponsors HVC/Taxi Verstraaten ESG EN MAAS Uitslagen: Steijl Dl-Oostrum Dl 1-7 Spel Irene E4-Oostrum E3 4-2 Programma zaterdag 14 febr.: Juliana Mill Cl-Oostrum Cl v. 11.30 Oostrum D1 -Kronenbeig Dl a. 1130 Oostrum E2-SVEB E2 a. 11.00 Oostrum E3-Venlose Boys E5 a.09-30 HBSV F2-Oostrum F1 v.08.30 Venray F11-Oostrum F3 v.11.15 Bij afgelasting zaatvoetbal Gymzaal Oostrum: 10.00-11.00: Oostrum F1 11.00-12.00: Oostrum F2 12.00-13 00: Oostrum F3 Programma zondag 15 febr.: SV Geijsteren-Holthees 3 a.l 1.00 Oostrum Da 1-BW Da 1 10.00 Ouderavond E-F-leden SV Oos trum Op maandag 16 februari vindt in de kantine op het sportpark om 19-30 uur een ouderavond voor E- en F- leden plaats. Ouders van nieuwe/toe komstige leden zijn ook welkom., U zoon/dochter dient voor 31 juli van dit jaar minimaal 5 jaar te zijn. Als u naar de ouderavond komt wilt u zich dan wel even opgeven. Tel. 0478- 584496 of 0478-511041. Zij hebben op dit moment nog enkele plaatsen vrij bij de C en D jeugd (leeftijd 12-14 jaar). Vijfde klasse F Stand Sparta'18 13-34 (41-12) Heijen 13-30 (36-13) HRC'27 13-26 (31-22) SVOC'Ol 13-19 (27-22) Meerlo 13-19 (25-36) Swolgense Boys 13-18 (35-26) Oostrum 13-15 (23-31 VCA 13-14 (23-27) Melderslo 13-14 (24-34) Hegelsom 13-12 (18-27) RKDEV 13-11 (28-34) Meterik 13-4 (11-38) Programma 15 februari Oostrum-Meerlo Sparta-RKDEV Melderslo-HRC Meterik-Swolgense Boys Heijen-VCA SVOC-Hegelsom Zesde klasse F Stand EWC 12-31 (35-12) BW27 13-25 (28-14) VIOS 13-25 (28-21) Resia 12-24 (29-11) TOP'27 13-19 (18-24) Astrantia 13-18 (20-21) Holthees 13-17 (25-29) Wanssum 13-13 (13-20) SVS 13-12 (22-33) Sambeek 13-12 (13-26) Merselo 13-10 (19-30) Lottum 13-8 (11-20) Programma 15 februari SVS-Merselo Holthees-TOP VIOS-Resia EWC-Lottum Sambeek-BW Astrantia-VCanssum Het 2-2 gelijkspel voelde voor VF OTTO als een nederlaag. Het «aar gehavende Venrayse team joest in de allerlaatste minuut de ,inst uit handen geven. De tot usver uitstekend leidende arbi- jWeijers had niet gezien dat in (I overbevolkte doelgebied de tnrayse doelman Martljn Hou- en werd vastgepakt. Daardoor 5Q Brach op de valreep 2-2 sco- (Door Henk Willemssen) Coach Jos van Gerven uitte zijn iote ongenoegen bij de leidsman. De Haal leeggespeelde Gert-Jan Wis- iaqnjW 'egde na afloop nogmaals aan e scheidsrechter uit wat er gebeurd ijs,"Die aanvoerder trok Martijn naar ic grond. Dat gaf hij net zelf toe. Jam dat de scheids dat niet gezien iceft", hijgt Wismans die als een rots aar n de branding zijn team overeind 'Pecii licld. Tot ieders verrassing speelde toe4fc 35-jarige routinier weer mee. Het rug li jzoen leek voor hem al voorbij. Wis- le is Dans heeft veel hinder van zijn linker- its rij nie. Pas op 22 maart kan hij in het ilose ziekenhuis terecht bij een of colthopeed. "Kijk er zit overal vocht", Ze 2 1lst ll') naar ziin Aink gezwollen n a| me "Het zal vanavond wel helemaal ollopen Dat neem ik de rest van de reet rust en dan kan ik hopelijk j «andag tegen Deurne weer mee- u öen'" ir Gert-Jan Wismans speelde van de erste tot de laatste minuut. Hij bleek kot «andag onmisbaar voor TVF OTTO. gene |k probeer het gewoon. Ze weten ay 0 liet precies wat er met die knie aan Ie hand is. Zolang het gaat speel ik rwoon door. Maar ik houd we wel TOl :cn beetje in. Ik heb vandaag geen leter teveel gelopen." Het blessurespook waart rond bij Ie Venrayse zaalvoetbalhoofdklasser. Edwin Sengers en Twan van den (rock zaten al in de lappenmand. )aar kwam afgelopen week op de raining Danny Fasen bij. Hij liep een zeet Pvenk>eent>,essure °P- Tot overmaat in ramp raakte speler-coach Jos van u 1 ierven afgelopen weekeinde bij de sen redstnjd van TVF OTTO 2 ook nog 'ntei ens geblesseerd. Even verrassend als c Vfx et meespelen van Gert-Jan Wismans 1 ze sas de terugkeer van Hafid Azarfane. iichiftne maanden geleden haakte de aan- vanmler.af Want hij was niet meer zo jemotiveerd Maar maandagavond mdafras hij er plotseling weer. Met Hicham Nejmi en Bastiaan Bouwsema uit het tweede team en de pas 16-jari- ge Frank Minten moest TVF OTTO aantreden tegen Brach. In Maasbracht hadden de Venray- naren nog nipt met 4-5 gewonnen. Toen kon TVF OTTO vrijwel com pleet aantreden. Maandagavond in sporthal De Wet- teling ging het wonder boven wonder goed. In de vierde minuut opende Dennis Snijder de score: 1-0. Vlak daarvoor kwam de thuisploeg goed weg toen Gert-Jan Wismans gebles seerd op de grond lag en Brach de paal raakte Hafid Azarfane had zijn comeback al snel kunnen vieren met een treffer. Maar hij miste nog wed strijdritme en liet twee prima kansen onbenut. Libero Wismans koos zijn momenten om mee naar voren te gaan. En dan werd het ook direct gevaarlijk. Eerst schoot hij net voor langs en op aangeven van Bastiaan Bouwsema trof hij de paal. De boomlange Brach-doelman Ton Rovers betrok zich vaak in het spel. Dat werd hem bijna noodlottig toen Martijn Houwen met een uitstekende uittrap bijna doel trof. Rovers kwam nog net met zijn vingertoppen aan de bal om een treffer te voorkomen. Even later had hij opnieuw zijn domein verlaten. Dat had ook Gert- Jan Wismans gezien die in zijn eigen doelgebied stond. Met een verre trap lepelde hij de bal in het lege doel: 2-0. Op slag van rust trof Dennis Snijder nog de paal. "2-0 is veel te weinig We hadden al met 4-0 of 5-0 voor moeten staan", zei de toekijkende Danny Fasen. "Maar ze spelen goed. Wij kun nen dadelijk gerust met pensioen gaan", lachte hij. Na rust kwam Brach opzetten. Met drie uitstekende reddingen voor kwam Martijn Houwen een snelle tegentreffer. TVF OTTO kreeg in de tweede helft veel minder kansen dan voor de pauze. De Midden-Limbur gers hadden het initiatief maar de Venraynaren wisten nog lang stand te houden. Totdat halverwege het twee de bedrijf toch de 2-1 viel Het duel werd alsmaar spannender. TVF OTTO streed met volle overgave en leek zeven minuten voor tijd op 3-1 te komen. Het was opnieuw Gert-Jan Wismans die helemaal van achteruit op het verlaten doel schoot. De bal plofte op de binnenkant van de paal en tot ieders verbazing verdween de bal niet in het doel maar rolde voor langs de andere paal weer terug in het veld. Toen de laatste minuut inging stond nog steeds de 2-1 stand op het scorebord. Het was topdrukte voor het Venrayse doel. En in de allerlaat ste seconden wist Brach een gaatje te vinden: 2-2. Programma zondag 15 febr.: Achates 1-SSST8 1 4.30 SVEB 2-SSS'18 2 12.00 SSS'18 3-Sparta'18 4 10.30 Venray 8R-SSS'18 4 09.30 SSS'18 DAl-De Willys 12.00 Tweede klasse H Srand Margriet Venray Dijkse Boys SVC2000 Volharding Blerick Roermond Blauw Geel Vitesse "08 RKVB Swalmen Tiglieja 13-29 13-24 13-23 13-22 13-22 13-21 13-20 13-20 13-15 13-15 13-9 134) (26-12) (31-12) (29-16) (26-20) (22-18) (20-18) (28-20) (34-19) (20-18) (12-18) (17-32) (5-67) Programma 15 februari Swalmen-Margriet RKVB-Blauw Geel Roermond-Volharding Dijkse Boys-Venray SVC 2000-Tiglieja Vierde klasse F Stand Leunen FCV HBSV SVEB Kessel RKMSV MVC'19 Ysselsteyn Venlo BeifekÜa RKDSO 13-30 13-25 13-24 13-22 13-21 13-20 13-19 13-15 13-14 13-14 13-4 134 Programma 15 februari FCV-MVC Leunen-HBSV RKMSV-Ysselstevn RKDSOSVEB Liesset-Kessel Venio-Belfeldia (38-17) (19-11) (29-19) (25-17) (25-12) (20-19) (25-19) (15-16) (22-28) (16-23) (11-34) (1444) tens, die daarvoor enkele goede red dingen verrichtte, het nakijken: 2-0. Barry Janssen kon vlak voor rust alleen op het Venrayse doel afgaan maar Tom van Stokkem redde. Vlak na de pauze kreeg de Leunse verdediger Mischa Nabben, weer terug na een blessure, een uitsteken de kans maar hij schoot hoog over. Lake Valley toonde zich veel doel treffender en Niels de Klerk rond een goed lopende aanval bekwaam af: 3-0. De Leunse topscorer Freek Thooe had vrijdag vaak ruzie met de bal maar gaandeweg de derby raakte hij steeds beter op toeren. Maar opnieuw voorkwam Tom van Stokkem een Leunse treffer Er sloop na de 3-0 wat gemakzucht in het spel van Lake Valley. Freek Thoone maakte een prima actie waar uit Barry Janssen 3-1 kon scoren. ZW Leunen werd steeds sterker en Freek Thoone verzuimde om de stand op 3- 2 te brengen Lake Valley/'t Podium stelde weer snel orde op zaken. Ditmaal was het Lennard Jansen die de aanval mocht afronden: 4-1. Ronny Spruit pikte daarna ook zijn doelpuntje mee en bracht zijn seizoentotaal op negen tien treffers: 5-1. Vier minuten voor tijd deelde de arbiter in deze sportieve derby de enige gele kaart uit. Die was bestemd voor Lake Valley-aanvoerder Arjan Martijn Mertens van ZW Leunen pakt net voor de doellijn de bal Niels de Klerk en Ronny Spruit van Lake Valley komen te laat. Lammers die de opgekomen Rob Wil- lems vloerde. Het Leunse team wist geen munt te slaaan uit de man-meer- situatie Maar vlak voor tijd wist Rob Willems uit een vrije trap in tweede instantie toch raak raak te schieten: 5- 2. Domu-HVC/Taxi Verstr. 2 1-5 Maandag in Panningen zette HVC/Taxi Verstraaten 2 zijn zege reeks voort. Voordat Mare Linskens de score openbrak (0-1) hadden de Venraynaren al enkele goede kansen om zeep geholpen. Vlak voor rust wist Domu uit een ondertalsituatie langszij te komen toen Rob van Eist zijn eigen doelman passeerde: 1-1. Domu trapte af voor de tweede helft maar leidde al snel balverlies. Binnen vijftien seconden zette John Beerkens het Venrayse team op een 1- 2 voorsprong. Een paar minuten later verruimde Ronnie Bovee de marge tot 1-3. Daarna was de wedstrijd gespeeld. Het vrij hard spelende Domu liep nog twee tijdstraffen op. HVC/Taxi Verstraaten 2 speelde de wedstrijd goed uit en boekte door Mare Linskens en Said Yahia een ver diende 1-5 overwinning. de bezoekers nog een keer te scoren: 7-3 In de laatste minuut kwam na een mooie aanval de 8-3 eindstand op het scorebord. Rob van Eist passte naar Said Yahia die zijn derde treffer van de avond scoorde. De aanwinst uit Helmond trof in korte tijd al veertien keer doel voor de HVC-reserves Lake Valley-ZW Leunen 5-2 Like Valley/'t Podium had in het nieuwe jaar nog niet verloren en ZW Leunen had in 2004 nog geen duel gewonnen. Daar kwam na de derby van vrijdag geen enkele verandering in. De nummer drie Lake Valley klop te de Leunse nummer twaalf zonder al te veel problemen met 5-2. Bij het Leunse team ontbraken de broers Marco en Edwin Berden terwijl Lake Valley het moest stellen zonder Paul Rutten. Doelman Vincent Buwalda is langdurig uit de roulatie. Hij werd vrijdag zeer verdienstelijk vervangen door Tom van Stokkem die normaal veldspeler is. ZW Leunen, dat de punten hard nodig heeft, gaf goed partij en Rob Willems was twee keer dichtbij de openingstreffer. Die viel na acht minuten aan de overzijde. De Leunse doelman Martijn Mertens was kans loos nadat een schot van Daniël Wij- nands van richting veranderd werd: 1- 0. De 2-0 viel op identieke wijze. Ditmaal was het schot afkomstig van Niels Hermsen en opnieuw had Mer- heidj HVC/Taxi Verstr. 2-Amicitia 2 8-3 Door de vierde overwinning op rij klom HVC/Taxi Verstraaten 2 op naar de middenmoot van de eerste klasse A. De royale 8-3 zege kwam pas laat Jot stand. Halverwege stond het nog 1-1. De bezoekers nam na tien minu ten een 0-1 voorsprong. Het duurde tot drie minuten voor rust toen Ron nie Bovee de 1-1 gelijkmaker scoorde. Na de hervatting raakten de Ven raynaren op stoom. Rob van Eist raak te eerst de lat en uit een perfecte pass Van achteruit van Edward Linskens kon zijn broer Mare 2-1 binnenkop- pen. Rob van Eist scoorde 3-1 maar tog binnen dezelfde minuut kwam Aniicitia 2 terug tot 3-2. Daarna kreeg Saul Yahia het op zijn heupen. Na een schitterende actie scoorde hij 4-2. j^kcle minuten later knalde Yahia 5-2 Uil binnen. Mare Linskens trof nog twee M rjc£r doel en daar tussendoor wisten Lake Valley/'t Podium heeft de derby tegen ZW Leunen met 5-2 gewonnen. Het Venrayse team handhaaft zich op de derde plaats in de eerste klasse A. ZW Leunen dreigt door het nieuwe verlies in degradatiegevaar te komen. Voor HVC/Taxi Verstraaten 2 zijn de degradatiezorgen verleden tijd. De Venraynaren wonnen twee maal en bezetten nu een plek in de veilige middenmoot. Donderdag 12 februari 2004 - Pagina 17 Swolgense Boys moet verder zonder Kevin en Robin De woonkamer van de familie Tissen aan de Mgr. Aertsstraat in Swolgen is omgetoverd in een hospitaal. De broers Kevin (21) en Robin (19) zijn allebei aan het ziekbed gekluisterd. De aanvallers van Swolgense Boys herstellen van hun operaties. De Swolgense voetbaltrots zal het in de rest van hrt seizoen zonder haar beide topschutters moeten stellen. Over de verzorging hebben de broertjes niets te klagen "Os mam is een goeie zuster", lacht Robin die het langste uit de roulatie is. Hij speelde zijn laatste duel op 16 november tegen HRC. Vorige week dinsdag werd hij in Geldrop geopereerd door de bekende specialist Van den Hoogenband. Zijn broer Kevin raakte het vorige weekeinde zwaar in de lappenmand. Vrijdagavond na een avondje stappen werd hij op straat bij het oversteken aangereden door een auto. Het was een behoorlijke klap. Hij brak zijn lin- kerecheenbeen op twee plaatsen, liep schaafwonden op aan schouder en heup en verwondde zijn gezicht. Voor Kevin, die al veertien keer scoorde, zit het voetbalseizoen erop. Datzelfde geldt voor Robin, die in de elf duels die hij speelde ook elf keer doel trof. De jongste voetbaltelg kampt al langer met een blessure vlak onder zijn knie. Het bot groeit er zo hard dat het doorschiet tot in de pees "In de tijd dat ik bij VW speelde ben ik er al eens aan geopereerd. Ze zei den dat het kwam doordat ik in de groei zat en drie keer per week train de plus nog een wedstrijd speelde. Twee jaar geleden is een gedeelte van het bot weggeschaafd Robin verliet VW en keerde terug bij de club in zijn woonplaats Swol gen. Aanvankelijk ging het de techni sche begaafde aanvaller voor de wind. In de loop van vorig seizoen werd hij vanuit de A-jeugd vervroegd overgeheveld naar het eerste elftal. Afgelopen zomer kreeg hij opnieuw klachten. "Als ik 's avonds thuiskwam moest ik meteen met mijn been omhoog gaan zitten. Anders kon ik de dag erna niet gaan werken. Iedereen dacht dat het overbelasting was en dat het met rusten vanzelf zou overgaan. Maar ik kreeg er steeds meer last van. Het trok door mijn hele been. Ik trainde steeds minder en ben bij verschillende fysiotherapeuten langs geweest." De pijn werd alsmaar heftiger en vanaf half november ging het voetballen helemaal niet meer. Er werden foto's gemaakt maar daarop viel niets te zien. Uiteindelijk kwam hij bij dokter Van den Hoogenband in Geldrop terecht. Een scan wees uit dat een los stuk bot dat in de pees gedrongen was de boosdoener was. Vorige week dinsdag werd het stukje bot operatief verwijderd. "Pe dagen erna heb ik er nog veel last van gehad. Ik kwam bijna mijn bed niet uit. Maar sinds het weekeinde gaat het gelukkig iets beter en kan ik me met krukken al wat voortbewegen." Robin zal dit seizoen niet meer in actie komen. Swolgense Boys kende een heel goede start in de vijfde klas se F maar het verloor de laatste vier duels voor de winterstop. Daardoor zakte de ploeg van Jan Loock naar de zesde plaats. In de laatste negen wed strijden moeten de Swolgenaren pro beren niet in degradatiegevaar te geraken. "Ja, dit is wel balen. Want Sjoerd Kerstjens is ook nog gebles seerd. Ik hoop dat we het dit seizoen toch nog redden." 'Slowmotion' voetbal leidt tot kansloze nederlaag HVC/Taxi Verstraaten- OS/Alwaka 1-3(0-2). Doelpunten: 1. Dirk van Sant voort 0-1; 12. Maikel van Dooren 0-2; 50. Fred Jeuken 1-2; 52. Rob van Poppel 1-3. Scheidsrechter: Piets (Maastricht). Toeschou wers: 85- Rode kaart: 40. Mlchiel Verberne (OS/Alwako) na twee keer geel. HVC/Taxi Verstraaten: Jans sen; Beerkens, F. Brands, R. Brands, Jeuken, Mocking, Sijbers en Yahia. (Door Henk Willemssen) HVC/Taxi Verstraaten moet na de wanprestatie van vrijdag avond afhaken in de titelstrijd in de eerste divisie B. De Venrayse zaalvoetballers acteerden het gehele duel in een fantasieloos slakkengangetje waardoor het voor laagvlieger OS/Alwaka een koud kunstje was de volle buit mee naar Valkenswaard te nemen: 1-3. Slechte passes, geen bezieling, geen beweging en geen agressie. Dat typeerde het spel van HVC/Taxi Ver straaten. De uitvoering gebeurde bovendien in een veteranentempo. Omstanders trokken al snel de con clusie dat dertigers als Frank Beer kens, Fred Jeuken en Stephan Sijbers over hun hoogtepunt heen zijn. De steunpilaren van weleer lijken in ver val te zijn geraakt. Het trio speelde vrijdag ronduit zwak. De jonkies Frank Brands en Roel Mocking kon den zich evenmin onttrekken aan de malaise. Zij speelden kleurloos even als Ruud Brands die allesbehalve een fitte indruk maakte. Lichtpuntje is nieuwkomer Said Yahia Maar de Hel monder kan in zijn eentje de vastge lopen kar niet uit de modder trek ken Een zo veelbelovend seizoen lijkt als een nachtkaars uit te gaan Toch probeerde coach Paul Janssen na afloop het nog van de positieve kant te bekijken "We kunnen het voetbal len toch niet in één keer verleerd zijn. Iedere ploeg heeft wel eens een mindere periode Hier komen we echt wel weer overheen", zei Jans sen die geen verklaring had voor het ondermaatse optreden van zijn for matie. "Nee, wist ik het maar Op de trainingen oefenen we constant op balcirculatie, snelheid en rouleren. Vandaag zag je er niets van terug. Waarom niet? De spelers willen het wel en ze roepen het ook naar elkaar maar ze doen het gewoon niet." Al na 36 seconden keek HVC/Taxi Verstraaten tegen een 0-1 achters tand aan Die snelle klap kwam de thuisploeg niet meer te boven Het was onthutsend te zien hoe slecht er verdedigd werd. De aanvallers van OS/Alwako kregen zeeën van ruimte. In de twaalfde minuut was Maikel van Dooren de trage Venrayse defen sie weer eens te snel af: 0-2. Pas in de laatste vijf minuten van het eerste bedrijf wist HVC/Taxi Ver straaten voor het eerst dreigend te worden. OS/Alwako werd onder druk gezet. De Venraynaren hadden niets te klagen over het optreden van arbiter Piets. Na een overtreding op Frank Brands stuurde hij aanvoerder Michiel Verberne met geel naar de kant. Maar HVC/Taxi Verstraaten ver zuimde dit buitenkansje pal voor rust uit te buiten. Na de pauze voorkwam doelman Raymond Janssen tot twee keer toe dat de bezoekers een ruimere voor sprong namen. Vlak daarna ging de Wijchense goalie in de fout bij het uitkomen. In de hoek van het veld verspeelde hij de bal waardoor OS/Alwako een leeg doel voor zich kreeg. Gelukkig stond Stephan Sij bers precies op de goede plaats om de 0-3 te voorkomen. Het duel suk kelde daarna verder. HVC/Taxi Ver straaten kon niet versnellen. De Ven raynaren leken de hoop op een goede afloop al te hebben opgege ven. Tien minuten voor tijd beging Verberne een overtreding op Frank Beerkens. Het werd zijn tweede gele kaart en dus rood. Vijf minuten lang had het Venrayse team de kans om met een man meer de wedstrijd een andere wending te geven. Maar een ploeg die uit vorm is weet ook geen raad met een overtalsituatie. Said Yahia raakte nog wel de paal maar de overtuiging was ver te zoeken. Coach Paul Janssen verving doelman Janssen door Frank Brands. Richting het eindsignaal flakkerde het vlam metje weer wat op Ruud Brands trof de lat en Fred Jeuken slaagde erin zowaar 2-1 te scoren. Doelman Geboers, die sterk keepte, liet het schot glippen en zijn redding in tweede instantie kwam net te laat. Tot groot ongenoegen van OS/Alwako liet Piets vrolijk doorspe len. HVC/Taxi Verstraaten gooide alles op de aanval in de hoop toch nog 2-2 te scoren Maar Ruud Brands leed duur balverlies rond de middel lijn. Alles en iedereen was mee naar voren waardoor Rob van Poppel vrije doortocht kreeg: 1-3. Paul Jans sen rekende zijn aanvoerder de mis ser niet aan. "Het is balen maar iede re speler maakt wel eens een fout." De HVC-coach was veel minder te spreken over de zeven minuten die zijn ploeg in overtal speelde "Daar hebben we helemaal niets mee gedaan. Er is in die periode geen enkele kans gecreëerd. Vanaf het begin zat het niet goed. Het inpassen was slecht en zonder snelheid en agressie verlies je altijd. Dit is heel vervelend. Het zal nog een hele klus worden om de derde plaats vast te houden." In de uitwedstrijd tegen ZW Mari kon BDZ Venray geen gebruik maken van een groot aantal spelers. Noodge dwongen speelde BDZ daardoor met een gelegenheidsteam met een gemiddelde leeftijd die een vetera- nenteam niet zou misstaan. Tot aan de rust, bij een stand van 3-3, ging het nog redelijk goed. In de tweede helft ging al het denkbare mis en werd er een beetje geflatteerd maar wel terecht met 12-5 verloren. In de thuiswedstrijd tegen lijstaan voerder GFC ging het heel wat beter. GFC kan zo langzamerhand een angstgegner' van BDZ worden genoemd. De afgelopen seizoenen wist BDZ niet meer van de Grubben- voreter ploeg te winnen. Veel was de Venrayse tweedeklasser er dus aan gelegen om van die frustratie af te komen. Het altijd zeer geslepen GFC had het dit keer erg moeilijk tegen BDZ dat met een overmacht aan wer klust en concentratie streed. Verdedi gend zat het bij de Venraynaren zo goed in elkaar dat, via een counter, de eerste goal wel aan de andere kant moest vallen. Dat gebeurde dan ook in de achtste minuut met een mooie goal van Mohammed Azarfane. Ruben Verstegen, de nieuwe aan winst, mocht de ruststand bepalen op 2-0. Na de pauze ging GFC nog meer op pressie voetballen terwijl BDZ heel knap stand hield. Wederom vie len ook nu de goals in het voordeel van BDZ Opvallend was de bijdrage van Mohammed Azarfane en Ruben Verstegen die beiden deze wedstrijd drie keer scoorden. Met de doelpun ten van Jeroen Hesen en Manuel Conejo daarbij opgeteld werd het een dik verdiende overwinning van 8-2. Vrijdag 13 februari Sporthal De Wetteiing 20.30 ZW Leunen-Gastronoom 21.30 Boca Juniors-Lake Vallei' 22.30 TVF OTTO 3-TVFOTTO 4 Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray 2-MZV/De Ruif 2 21.00 HVC/Taxi Y'eretr.4-Like Valley 4 Sporthal Meerlo 20.00 SV Meerlo-GFC 2 Zaterdag 14 februari Sporthal De Weert 16.00 OBR-SV Meerlo 2 17.00 BDZ Venray 5-Wittenhorst 3 18.00 Venrode 2-ZW Leunen 2 19 00 TVF OTTO-TVF OTTO 2 (dames) Maandag 16 februari Sporthal De Wetteiing 20.30 Boca Juniors 2-Venrode 2 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 5-Kronenberg 21.30 Lake Valley 4CBR 22.30 Lake Valley 6-BDZ Venray 4 Sporthal OverkHMi 20.00 ZVC0 2-SV Meerlo Dinsdag 17 februari Sporthal De Wetteiing 22.00 ZW Leunen 3-BDZ Venray 3 Woensdag 18 februari Sporthal De Weert 19-00 HVC/Taxi Veretr. 3-TVF OTTO 3 EPeelrand Schoolstraat 25-a Venray DE WETTEL1NG Patersstraal 35 Venray

Peel en Maas | 2004 | | pagina 17