Kerkelijke mededelingen OB Talent wint liedjesavond Venraynaren mishandeld Oude foto Weekend diensten Voorleesmiddag in De Nissehoff Aanhouding tv-dief Oud papier Woning inbraken Vrijwilligers centrale Synthese Winkeldief Man valt uit raam Gezins viering Paterskerk Kinderwoord dienst Bedreiging Boete Emo hardcore Traangas PEEL EN MAAS Donderdag 29 januari 2004 - Pagir HUISARTSENDIENSTEN Voor spoedgevallen waarneming door de Noord-Limburgse Huis- ArtsenPosten: tel. 0900-8818. ZIEKENVERVOER TeL 077-3575757 ONGEVALLEN TeL 112 APOTHEKEN VENRAY Openingstijden van Apotheek St. OÖa. Apotheek De Monnikskap en Apotheek Antoniusveld: Maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.30 uur. Op zaterdag en zon dag is Apotheek Antoniusveld tevens geopend van 17.00 tot 18.00 uur. Stationsweg 60d, tel. 584877 Apotheek Veltum dagelijks van 08.00 tot 12.30 uur en van 13-30 tot 17,00 uur. Buiten deze tijden, uitsluitend voor spoedgevallen kunt u bij Apotheek Antoniusveld terecht via hét dienstluik. TANDARTSEN WEEKENDDIENST VENRAY-YSSELSTEYN Voor spoedeisende gevallen uitsluitend na telefonische afspraak neemt waar: D. BITIC-MANDIC, teL 586605 WEEKENDDIENST DIERENARTSEN DIERENARTSENPRAKTIJK VENRAY Oude Oostrumseweg 26. Voor spoedgevallen zijn wij dag en nacht bereikbaar, tel. 581336 of 586457 J M. van Winden. W H de Vocht. R.C. Goedegebuure. V. Geurts, R. Eelderink, G. Gelling en M. Theu- nissen R. EELDERINK DIERENARTSEN PRAKTIJK OOSTRUM W. LOONEN Mgr. Hanssenstraat 42, Oostrum tel. 582690 DIERENAMBULANCE NOORD-LIMBURG 24 uur per dag bereikbaar, tel. 077-3522088 WEEKENDDIENST VERLOSKUNDIGEN voor de verloskundige praktijk Venray. Vanaf vrijdag 19.30 tot maandag 07.30 uur T. TIGGELOVEN, teL 06-22922151 WEEKDIENST VERLOSKUNDIGEN De weekdienst van de verloskun dige praktijk Venray worden vanaf maandag 07.30 tot vrijdag 19.30 uur waargenomen door: H. v. EERTEN en T. TIGGELO VEN, teL 06-22922151 Afspraken maken ma t/m do tus sen 18.00 en 19.00 uur, tel. 06-22722996 INFORMATIECENTRUM GEES TELIJKE GEZONDHEIDSZORG Stationsweg 46. 5803 AC Venray, tel 0478-527066. E-mail: igg@wgi.nl Openingstijden: Maandag t/m donderdag van 09 00 tot 12.00 uur en maandag, dinsdag en don derdag van 13-30 tot 16.30 uur. MELDPUNT ALGEMENE HULPDIENST VENRAY Tel. 0478-584444 Bereikbaar elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13 30 tot 16.30 uur. Buiten deze tijd is het meldpunt via voice-mail bereikbaar voor hulpvragen van de Algemene Hulpdienst en het Gehandicaptenplatform. OUD EREN AD VIS ERIN G SYNTHESE Informatie en advies bij ouderen thuis over Wonen, Welzijn, Zorg en Financiële regelingen. Voor een afspraak kunt u bellen met de ouderenadviseur van Synthese, tel. 517317 VRIJWILLIGE TERMINALE ZORG 24 uur per dag bereikbaar via tel. 06-55790271 SLACHTOFFERHULP Dinsdag van 10.00-12.00 en don derdag van 10.00-12.00 uur Ven ray tel. 0478-565155 BUREAU VOOR RECHTSHULP Z.O.N. De Clockert, Bergweg 4, 5801 EG Venray. Juridisch (gratis) spreek uur op afspraak: tel. 077- 3209191. Gespecialiseerd in arbeidsrecht, uitkeringsrecht, huurrecht, vreemdelingenrecht en consumentenrecht, met name voor de minder draagkrachtigen in onze samenleving. De politie heeft woensdagmid dag op het terrein van een gezondheidsinstelling aan de Noordsingel een 27-jarige man uit Venray aangehouden als verdach te van een poging tot diefstal van een televisie. De verdachte werd door het personeel van de instel ling betrapt toen hij het toestel had klaargezet om weg te nemen en in een auto te plaatsen. Hij werd overgedragen aan de politie die hem meenam naar het politie bureau. Tijdens het onderzoek bleek dat de verdachte ook nog een geldboete van circa 640 euro had openstaan die hij niet kon betalen. Hij werd daarom aange houden en overgedragen aan de parketpolitie. In een bomvol en keigezellig Con cordia werd afgelopen zaterdag de 21e liedjesavond van Vierlingsbeek en Groeningen gehouden. In een hoog tempo kwamen de dertien ver schillende deelnemers op het podi um. Allemaal met hun eigen geweldi ge liedje op een carnavaleske manier gebracht Het werd de jury en het publiek niet gemakkelijk gemaakt maar uiteindelijk hadden beide dezelf de winnaar: OB Talent met Dansen Deze vriendengroep had een prachtig camavalsnummer met een Griekse inslag en a la Rowwen Hèze. Als tweede eindigden De Hennen, de winnaar van 2003 en als derde de groep Nie Normaal, een nieuwkomer dit jaar. OB Talent werd dit jaar de winnaar van de liedjesavond Kindercentrum De Nissehoff orga niseert in het kader van de Nationale Voorleesweek een voorleesmiddag voor ouders, opa's en oma's of ooms en tantes en de kinderen. Deze mid dag zal plaatsvinden op 4 februari van 15-30 tot 16.30 uur in de hoofdlocatie op de Bosweg 44 in Venray. Zij heb ben hiervoor een 'bekende' Venrayse moeder uitgenodigd om aan de kinde ren van 2 tot 6 jaar voor te lezen. Gerda van Selten-Houterman, gemeenteraadslid van het CDA in Venray zal verschillende boeken voor lezen aan de kinderen en hun begelei ders. Koffie, thee, limonade en koek jes staan klaar voor de bezoekers die zich hiervoor telefonisch kunnen aan melden. Kindercentrum de Nissehoff is een particulier kinderdagverblijf op antro posofische grondslag. Voor meer informatie over het kindercentrum en de voorleesmiddag kunt u bellen naar 0478-589314. De poütie is een onderzoek gestart naar een openlijke geweldpleging van twee mannen uit Venray van 31 en 58 jaar op zondagavond in een flatwo ning aan de Westsingel. Rond 19-30 uur wordt er aangebeld en de 58-jari- ge man gaat poolshoogte nemen bij de centrale toegangsdeur. De ruit van die deur wordt even later ingeslagen en hij wordt door een nog onbekende man vastgehouden. Twee andere onbekende mannen rennen naar de flatwoning en slaan en schoppen de 31-jarige man. Daarop vlucht het drie tal naar buiten en w'eet te ontkomen in de richting van de Hoenderstraat. De twee slachtoffers hebben zich onder doktersbehandeling moeten laten stellen. De 31-jarige heeft een lichte hersenschudding en een snee in zijn hoofd. Het andere slachtoffer heeft wat kleine verwondingen van rondspringend glas. VELTUM Vrijdag 30 januari wórdt er door leden van DOS Venray wederom het oud papier opgehaald in de wijk Vel tum (gedeelte omsloten door de stra ten Westsingel, Langstraat, Weg in den Berg en Kempweg). Offi 13.00 uur wordt met het inzamelen begon nen en daarom wordt iedereen vrien delijk verzocht het papier goed gebundeld of verpakt in dozen tijdig aan de straatkant te zetten. LANDWEERT III Maandag 2 februari wordt er in Landweert III door leden van DOS Venray het oud papier opgehaald. Verzocht wordt om het papier om uiterlijk 09-00 uur gebundeld aan de straatkant gereed te zetten. DESSELKE EN VREDESKERK Stichting het Heil der Zieken haalt op vrijdag 30 januari in de wijk het Desselke en de Hoge Beek het oud papier op. Op woensdag 4 februari wordt in de wijk Vredeskerk het oud papier door hen opgehaald. Bij deze wijk hoort ook het stuk van de Kruit- weg aan de andere kant van de Lange- weg. Zou u het papier goed gebun deld of in dozen voor 18.00 uur aan de weg willen zetten.? De container aan de Hubenhof is de hele zaterdag open, ook daar kan een ieder zijn oud papier kwijt. Met de opbrengst kunnen zij een aantal mensen een reis naar Lourdes aanbie den. PEEL EN MAAS een abonnement waard Dinsdagmiddag en -avond zijn er op de Hubenhof en de Bachstraat vier woninginbraken geweest. De politie kreeg om drie uur melding van een verdachte situatie op de Hubenhof, waar een getuige twee onbekenden een woning zag binnengaan, waar ze niet thuishoorden. Op de Bachstraat werd vermoedelijk tussen zes en zeven uur 's avonds ingebroken in drie woningen. Daarbij werd steeds de voordeur geforceerd en de woning doorzocht. De buit bestond steeds uit geld, sieraden en enkele waardevolle goederen. De politie vermoedt dat één van de daders eerst aanbelt om te kijken of er iemand thuis is. Zowel op de Hubenhof als op de Bachstraat werd die middag daarbij ook een keer de deur opengedaan en trof de bewo ner iemand op de stoep die zei op zoek te zijn naar iemand, die daar niet bleek te wonerj, Het signalement van één van de daders luidt vermoedelijk, 20-25-jarige man met getinte huids kleur, donkere kleding en donkere muts, dik vol gezicht en ongeschoren, hij sprak Nederlands met een accent. Getuigen die mogelijk informatie heb ben die kan leiden tot opsporing van de daders, worden verzocht contact op te nemen met de politie via 0900- 8844 (lokaal tarief). De Vrijwilligerscentrale Venray vraagt voor Alzheimer Nederland afd Noord-Limburg contactpersonen voor de regio Venray en Bergen die willen meewerken aan de jaarlijkse bootreis (dagtocht) ten behoeve van mantel- zorgers en hun dementerende part ners. De taken omvatten: patiënten en hun directe verzorgers toeleiden naar de jaarlijkse boottocht, meehel pen met de organisatie van de reis, deelnemen aan contactmiddagen van contactpersonen en tenslotte patiën ten attenderen op de mogelijkheden van de Stichting in de regio Venray. Men moet affiniteit hebben met de doelgroep; beschikken over goede sociale vaardigheden en over enige organisatorische kwaliteiten beschik ken. De werktijden zijn in gezamenlijk overleg te bepalen. Meer informatie- Vrijwilligerscen trale, Marktstraat 8. 5801 BM Venray, tel. 0478-516995, e-mail: vwcven- ray@synthese.nl. Openingstijden: maandag, dinsdag, woensdag en don derdag van 11.00 tot 12.30 uur en van 13.15 tot 17.00 uur. De politie heeft donderdagmiddag op de Grote Markt een 17-jarige jon gen uit Venray aangehouden op ver denking van winkeldiefstal. De jon gen wilde kleding ter waarde van enkele tientallen euro's meenemen zonder te betalen. Toen hij de winkel uitliep ging het alarm af waarna hij werd aangesproken door het perso neel. Vervolgens bleek dat hij de gestolen kleding bij zich had. De gewaarschuwde politie heeft hem aangehouden en overgebracht naar het politiebureau. Tegen de jongen is proces-verbaal opgemaakt Een 56-jarige .man uit Engeland is in de nacht van dinsdag op woensdag rond vier uur uit het raam van een hotel aan de Maasheseweg gevallen. De man viel van de derde verdieping. Zijn val werd gebroken door het zon nescherm op de eerste verdieping, dat geheel afbrak. De man is met ern stig letsel naar het ziekenhuis in Nij megen gebracht. Andere hotelgasten hoorden de klap en waarschuwden meteen de politie. De politie ver moedt dat de man bij het openen van het raam zijn evenwicht verloor en naar buiten is gevallen. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Grote Kerk Deken H. Smeets, Eindstraat 6, tel. 550740; kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Priester in ernstig noodgeval, via ziekenhuis, tel. 522222. Opgeven misintenties: Eindstraat 6: ma t/m vr (niet op do) van 9.30-10.30 uur. Zaterdag, week 3 door het jaar; H. Johannes (Don) Bosco, pries ter: 1915 Feestelijke H. Mis voor Piet v.d. Goor (verj., coll.); Toon Jacobs (coll.); Marietje Swinkels- Verbeek; overl. echtp. Johan en Marie Jonkers-Claessens (coll.); jrd. overl. ouders Tijssen-v. Asten; Piet Weijs (verj.); Leu Beterams (verj.) en fam. (coll.); jrd. Harrie Hermans. Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9-30 Latijnse Hoogmis voor fam. Hendrikus Arts en Jacoba, Huber- dina Janssen; Martha v. Valken- goed-v. Bijlevelt en Riet v. Bijle- velt; overl. ouders Van Dijck-Fleurkens, broers en zwa gers. 11.00 Feestelijke H Mis voor overl. fam. Raedts; oud deken L. Theunissen; ouders Van Dijck-Cox en overl. fam.; Thei en Drien Voermans en Henny Voer- mans. Maandag, week 4 door het jaar; Beste ouders, jongens en meisjes. Op zaterdag 31 januari a.s. vieren we het feest van Maria Lichtmis. Tradi tiegetrouw zullen zich in deze gezinsviering alle communicanten voorstellen aan ónze kerkgemeen schap zoals ook Jozef en. Maria hun Kind presenteerden in de tempel. Wij hopen u allemaal te zien op zaterdag 31 januari om 18.00 uur in de Paterskerk. Zondag 1 februari is er een kinder woorddienst om 11.00 uur in de Pet rus Banden kerk. Jullie zijn van harte welkom! Werkgroep Kinderwoorddienst De politie heeft zondagmorgen bij een horecagelegenheid aan De Gou den Leeuw een 26-jarige man uit Hel mond aangehouden op verdenking van vernieling en bedreiging. De man had in de horecagelegenheid stennis gemaakt. Een beveiligingsmedewer ker heeft hem hierop naar buiten gewerkt. Hij werd hierbij door de man verbaal bedreigd. Buiten heeft de man de toegangsdeur vernield door er een bromfiets van een 19-jarige Horstenaar tegenaan te gooien. Hij werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau waar hij voor nader verhoor werd ingesloten. Tegen de man is proces verbaal opge maakt. Hij werd in de loop van zon dag in vrijheid gesteld. De politie heeft zaterdagmorgen op de Leeuwstraat in totaal negen bekeu ringen uitgedeeld aan foutparkeer- ders. De controle werd uitgevoerd om de parkeeroverlast in het centrum te beteugelen. OJC Watjang in Oirlo verzorgt op zaterdag 31 januari een avond met emo/hardcore bands. Een stijl die niet vaak wordt gepresenteerd hier in de regio. De band die de avond zal ope nen is The_Inaxy. Nadat ze kortgele den een nieuwe line-up hebben gekregen zijn ze weer klaar om te rocken. Ze worden gekenmerkt door hun goede live-optredens en emotionele muziek. Ze worden al snel vergeleken met Face Tomorrow. Als volgende band is Return To Reason aan de beurt. Deze uit Amsterdam afkomstige bands heeft al verscheide ne grote optredens gehad. Ze spelen voornamelijk hardcore. Als afsluiter van de avond zal de Belgische band Circle aantreden. Dit is een van de eerste optredens van deze band hier in de regio en is dan ook zeker een aanrader om te bekij ken. Hun laatste album was een van de betere dit jaar uit België afkomstig Ze zijn de afgelopen zomer alle festi vals in België afgegaan en worden als een van de beste in hun genre gezien Ze spelen een stijl die hun als rockco- re omschrijven (een mix van rock'n roll, hardcore en emo) kan worden omschreven. De deuren van OJC Wat jang gaan om 20.00 uur open. Zaterdagavond is bij een routine controle op het Weijerplein in Box meer een 26-jarige man uit Venray aangehouden voor wapenbezit. Agen ten controleerden de inzittenden omdat er een stevige weedlucht uit de stilstaande auto kwam. De ver dachte bleek een mes en een busje traangas in zijn bezit te hebben. Hij is aangehouden en voor verhoor inge sloten. De wapens zijn inbeslaggeno- men en proces-verbaal is opgemaakt. Opdracht van de Heer in de tem pel; Maria Lichtmis: 9.00 H. Mis voor Nelly Linders-Kappel; Henri Oscar Amory. Dinsdag, week 4 door het jaar: 9.00 H. Mis voor Jan Buijssen; ouders Schols-Leers en overl. fam.; Wilhelmus en Allegonda Euwals-Baltussen; ouders Seuren- Linssen en overl. fam. 9.30 Stilte viering. Woensdag, week 4 door het jaar; 9.00 H. Mis voor Johan Sch- wachöfer en overl. fam. Donderdag, week 4 door het jaar; H. Aghata, maagd en martelares: 9-00 H. Mis voor Betteke Kremer- Duijnstee; Piet Weijs; Wim v. Soest. Vrijdag, week 4 door het jaar, HH. Paulus Miki en Gezellen, martelaren: 9.00 H Mis; jrd. Har rie Lemmen en overl. fam. Dienbeurten, za 19.15: Koen, Roy, Elianne, Naomi, Merel; zo 9-30: Wilbert, Martijn, Marjolein. Niek; 11.00: Leroy. Daan. Yan- nick. Marloes en Renske. Lectoren, za. 19-15: M. Goumans; zo 9-30: T Verbeek, 11 00: G de Groot. Vincent van Gogh Zaterdag: 18.30 Liturgieviering Servatiuskapel; voorganger. G. van Loenen; lector: A. van Eijk. Zondag. 10.00 Liturgieviering Annakapel; voorganger: G. van Loenen; lector: Zr. Jacinta. 11.15 Liturgieviering Vincentiuskapel; voorganger; B. Faas. Dinsdag: 10.30 Liturgieviering Heuvel; voorganger: W den Har- tog. Woensdag: 11.00 Liturgieviering voorganger: B. Faas. Stilteruimte: maandag en donder dag van 16.45 tot 17.15 uur Yoga en meditatie, P. Zandvliet. Paterskerk Geestelijken: Aalmoezenier A. de Graaf Woutering, Leunseweg 5. tel. 0478-580202; Kapelaan I. Crasbom, Dr. Poelsstraat 4, tel. 550790; Kapelaan W. van Dijck. Albionstraat 30. tel. 0478-581575. Noodgevallen/bedieningen: zie kenhuis. tel 0478-522222 De administratie is bereikbaar op ma. di, woe, do en vr van 9.30 tot 10-30 uur (Leunseweg 5. 0478- 580202). Dan kunt u de misinten ties opgeven. Als u wenst dat de intenties in Peel en Maas gepubli ceerd worden, dient u de inten ties 14 dagen van te voren op te geven. Zaterdag; 16.30 Spreekuur parochiepriester. 17.00 Biechtge legenheid. 18.00 H. Mis/presenta tie communicanten, rond het thema Maria Licht Mis: jgt Jessica v. Soest en Theo v. Soest. Zondag; 8.30 Vroegmis voor onze parochie Venray-Zuid. 10.30 Hoogmis; jgt. Toon Kateman. Maandag: Opdracht van de Heer in de tempel (Maria Lichtmis). 18.30 H. Mis voor M.T.H Ver- meulen-Sijbers en Harry Vermeu len en zoon Arie en mevrouw Schulz. Dinsdag: 10 00 tot 12.00 uur: openstelling kerk 18.30 H. Mis voor Anna Roelofs; Arie van Rijt (coll). Woensdag: 18.30 H. Mis voor Grad v.d. Beuken, Nelly en overl. fam. Donderdag: 18.30 H Mis voor alle armen en zieken. Vrijdag: 17.30 Aanbidding van het allerheiligste. 18.30 H. Mis voor Vera Pijls. Parochie Oostrum Zaterdag: 19.00 H. Mis (stille mis) voor Gerard Vermeulen, zoon Harrie en fam.; Koos Hellegers- Jeuken. Misdienaars: Chyriel Cre- mers, Nikki Wilmsen. Zondag: 4e Zondag door het jaar. 9-30 H. Mis (Harmony) voor Nel v.d. Berg-Linskens; Daphne Weijs. Misdienaars: Sabine Kamp horst, Yvette Luykx. Dinsdag: 9.00 H. Mis voor fam. Vennekens-Verschuren en weder zijdse fam.; voor de vrede. Donderdag: 9 00 H. Mis voor fam. Vennekens-Verschuren en weder zijdse fam.; voor priesterroepin gen; voor de vluchtelingen. Parochie Oirlo 4e Week door het jaar. Zaterdag: 19.00 H. Mis voor Marie Arts-Hellegers (St. Antoni- usgilde); Jac Bots (de vrienden); overl. ouders Bots-Holleman. Col lecte Mimisa. Zondag: 9.00 Hoogmis( Heren- koor) voor het welzijn van onze parochie. Maandag: 13 30 Gez. H. Mis (Dameskoor); voor de lev. en overl. leden van de K.B.O.; Jac.Martens (Jaarvergadering). Woensdag: 9.00 H Mis tot bijzon dere intentie. Vrijdag: 9.00 H. Mis t.e.v. H Hart van Jesus en voor Priesterroepin gen. Collectanten; za L. Nelissen; zo; G. Peters. Misdienaars: za: fam. Nelissen; zo: A. Drabbels, A. Verkoeyen. Parochie Castenray Zaterdag: 19.00 Overl. ouders Janssen-Emonts en kinderen; overl. ouders Strijbos-Cleven en HayVerhaegh; jrd. Jan Jakobs. Misdienaars; Josje, Mark, Yvon. Kapelaan van Dijck is bereikbaar onder tel. nr. 581575. Parochie Leunen Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: A. Reintjes, 582221 4e Week door het jaar. Collecte voor Memisa. Zaterdag: 18.00 H. Mis voor Ger ard Jenniskens en Maria Jennis- kens-Vissers (verj.); Karei van Meyel; bijzondere intentie. Mis dienaars: Mandy, Jaimy, Sara. Lec tor: Annie Reintjes. Zondag: 10.30 H. Mis voor Piet Keysers en Marie Keysers-Hend- rix; Piet Croymans.Annke Michels en overl. fam. Croymans- Michels. Misdienaars: Nathalie, Rens. Patrick. Lector: Jeanny Jen niskens. Woensdag: 19-00 H Mis voor Harrie Martens, echtgenote, zoon Toon en kleinzoon Harrie, Piet Janssen en echtgenote; overl. ouders Weys-Stappers en overl. kinderen; zr. Jeanne van Rens en overl. fam.; overl. fam. Verheyen- Droesen. Misdienaars; Hilde en Julia. Rectoraat Veulen Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: N. van Staveren, 0478- 585134. Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lor- baan 9, tel. 0478-588215 4e Zondag door het jaar. Zaterdag. 19 30 H. Mis; jgt. overl. fam. Leijssen-Verhoeven-Ewals; jgt. Harry Hendrix en overl. fam. Harrie Verhoeven mis uit dank baarheid. Misdienaars: Patrick, Pascal, Geert, Wouter. Lector- Mia Geurts. Memisa kerkdeurcol lecte. Vrijdag: le Vrijdag van de maand. 9 00 Woorddienst t.e.v. het H. Rectoraat Heide Misintenties opgeven middels for mulier achter in de kerk of telefo nisch: D. Drabbels, 0478-510316 Contactpersoon parochie: L. Pou- wels. Heidseschoolweg 1, tel. 0478-582421 4e Zondag door het jaar. Zondag: 9.15 H. Mis; jgt. Thei Vol- lenberg; Jan Spee. Misdienaars: Elian, Stan, Chantal, Claudia, Antoine en Ruud. Lector: Diny Drabbels. Collecte voor de Memi- Parochie Ysselsteyn Zaterdag: 19-00 (Kinderwoord dienst; Kinderkoor); Grad Arts en overl. fam.: jrd. Jan Hendrix; zwd. Mien Arts-Heidens en Jean Arts Zondag: 9-15 (Vivace), AlbertUs Verheijen en Petronella Peeters en Willem Verheijen; Adrianus Broeders en Gijs. Dinsdag: 19.00 Jrd. ouders Jans- sen-Koppens; Agnes Philipsen- v.d. Sterren (KBO): jac. Claessens en overl. fam.Claessens-Jennes- kens: jrd. Harry Vergeldt. Misdienaarsbeurten: za: Jelle en Anja; zo: Bart O. en Klaas; di: Wil lem en Stef. Parochie Merselo Zondag: 10.45 Jrd. Hannes Hoede- makers; Diny v. Kempen-Arts (coll.); Teng Arts (coll.); overl. fam. Jessen; Piet Janssen; Lei v. Dijck en Catharina v. Rijswijck; Clara Hendrix-v. Tilburg en Grad Hendrix. Woensdag. 19.00 Peter Mathijs Gielen, echtgen. en overl. kinde ren; Leen v. Duuren-v. Rijswijck (buurt); Marie v. Osch; overl. fam. Derks-Peeters; jrd. Wim Janssen, Rectoraat Vredepeel Zondag: 10.45 Voor de parochie. Misdienaars. Koen, Mark, Rianne en Sophie. Lezer: Liesje. Donderdag: 19.00 Fam. Cornelis- sen-Hendriks. Rectoraat Smakt Zondag: 4e Week door het jaar (Collecte Memisa 10.00 Gezon gen Eucharistieviering m.m.v. het gemengd koor; voor overl. fam. Moeskops-Gerritzen, Rene Buij- zen: Willie Linders. Lectrice en dienbeurt: Olga van der Meer. Woensdag: In de St. Jozef genade kapel ter ere van St. Jozef. 9 30 H. Mis voor voldoende werk en goede gezondheid; Harrie Wis- mans; overl. ouders Philipsen en fam. Parochie Tienray Spreekuur Kerkbestuur in de Sacristie iedere woensdag van 19.30-20.00 uur. Zeereerwaarde Heer R. Verheggen, Hoofdstraat 19, 5864 BG Meerlo, tel 0478- 691217 Zaterdag: 18.00 Hoogmis voor Vader en Moeder Kersten en Regien Linssen-Kersten, jrd Her man Cox; jrd. Netje van Rijswick- Basten; zwd. Wietje Renkens. Kerkdeurcollecte Memisa predi kante: zuster Nabben. Misdie naars: Lizet, Wayne, Cherel. Col lectant: W. v. Rijswick. Lector: E. Timmermans. Woensdag 19-00 H. Mis ter ere van Onze Lieve Vrouw voor alle lev. en overl. van onze parochie Parochie Meerlo 18.30 uur in de pastorie, straat 17 te Meerlo. tel. 691217. Misintenties opgei Arnold Jacobs, tel. 0478-65 b.g.g. Annie Peelen, tel 691457. Zondag: 10.30 H. Mis voorl Geurts; Nettie Knops-,M| (jrd), Wiel Knops en overl, Huub Nabben en Truus Ni Seelen; Johannes Jenneskt Antonia Thielen. Misdie Dorien Voesten, Marlou V Vic Mooren. Lector: Ank va tingsveldt. Opluistering: D koor. In verband met Memi dag wordt de preek geho door zuster Margaret (Nabb< Swolgen. Zij heeft meer d jaar in de missie gewerl afloop van de H. Mis is er ci voor Memisa. Donderdag: 9.00 H. Mis voc Crijnen en Greet Crijnen-Pet Protestantse Kerl Predikant: Ds. L. Boot, G Hart 11, 5801 SX Venrai 0478-584397, lex.boot@zonnelied.nl Woc vrije dag. Protestantse Kei Zonnelied, Kiosk 6 te V Website: www.zonnelied.nl Aanvang dienst zondag 1 fel 10.00 uur in Het Zonnelied. Boot zal voorgaan in de d J-] waarin ambtsdragers bey zullen worden. Tijdens dei zal er basiscatechese gehi^ worden. Thema: "Bang ziji zullen het hebben over dai JIJ zijn menselijk is. Troost kan ven en ontvangen worden, f de allerkleinsten is er kin: .- vang. Er zal kinderneven, gehouden worden. Na kunt U een kop koffie of tin P® ven drinken en voor de kin on staat er limonade klaar. Maandagavond om 20.00 van Vorming en Toerusti: module "Sporen van eerste tenen." besproken worden. Vrijdagavond 6 februari om uur zal er weer belijdeni; se gehouden worden in de| rie. Jehova's GetuigeiJ Hierbij nodigen wij u uit voj bijwonen van een bijbeltoea zaterdag om 18.00 en zond] 10.00 uur in de Koninkrijk! Henri Dunantstraat 11 in Ve| Rehoboth Ned. Hervormde Evangelisa GG. Gebouw Rehoboth: Cu pedje 2a, Horst. Evangelist, vaeren 4, Horst, tel./fax: 3987786. E-mail. jajbals@rdn w Diensten: Zondag 1 februa 10.00 14.30 uur: Kandid Mauritz. Rotterdam. s-Morg er kinderoppas. Tienervereniging: Zaterda januari om 19-30 uur. Ook welingen: kom genist eens k ledereen is welkom. De Bijbelwinkel: Zij leverc op bestelling, www.christ boekhandels.nl. Geopend: t/m vrij 10.00-13-00 uur én r overleg. Bijbelgemeente De Bijbelgemeente Venray iedere zondag om 10 uur dienst in de Kemphaan, Ken plein 1 in Venray. Er wordt g gen uit de bundel 'Opwek! Gedurende de dienst is ei aandacht voor de kinderen er crèche en zondagsschot afloop van de dienst kunt u blijven drinken en nog wat 1 ten Ook zijn er regelmatig b dere diensten. Door de weel gelegenheid om deel te m aan diverse gespreksgro rondom de bijbel. Informal ders over de bijbelstudies zi te vragen bij het secretariaat dikant van de Bijbelgemeenti Lammers. Secretariaat; C. Kranei Kogeldistel 35, 5803 HN Juni 1957. De bomen op de langstraat gaan verdwijnen. Voor de bewoners van de Langstraat gaat straks de zon weer schijnen in huis. Alle 61 bomen die vanaf 1853 deze toegangsweg naar ons dorp sierden, vallen ten prooi aan de slopersbijl. De meeste bewoners van de Langstraat juichten dit gemeentebc- sluit van harte toe. Zij zijn de bomen liever kwijt dan rijk. In 1853 werdl de gemeenteraad van Venray besloten om de zogeheten Langstraat die! nog uit twee karsporen bestond, te bekiezelen en aan weerszijden te bej ten met lindebomen tot aan het gehucht Veltum en Heide. Een en andc stand gebracht zal een sieraad voor ons dorp Venray betekeneri. De werki heden zullen gedeeltelijk door hand- en spandiensten worden verricht,™ het gemeentebesluit uit 1853. Links op de foto enkele werknemers van gemeentewerken. V.l.n.r. Janssen, Lowie Linders, Hannes van Gerven en Grad Loonen. Iets verdi tussen de twee bomen staan architect Joop Colsen en gemeenteopzichtff Min. Jan van der P»

Peel en Maas | 2004 | | pagina 26