Sportnieuws -infc! Dames Red Stars fier aan kop Manual ten onder tegen laagvlieger Cydo-cross en ATB in Ysselsteyn Vier maal scheepsrecht Rooyse VK De Peel korf vloert koploper Zigo KSV maatje te groot voor SVOC'01 Oranje Wit laat duur puntje liggen Britt en Mike niet in de prijzen Amazone Verne Janssen regiokampioen Inalfa verpletter! rivaal Barto's i 13 TIBHAR SMASH 28/R Koekebakkers Spio 't Alvertje KHBV Diana DC De Piëlhaas AV Venray Opgave Dorpen competitie Judo vereniging Venray - De heren handballers van Manual gingen zondag onderuit in de uitwed strijd tegen ESC'90 uit Stein: 27-21. Waar de thuiswedstrijd eenvoudig gewonnen werd met 20-12, bleek het nu toch een stuk lastiger. Het gemis van enkele spelers was moeilijker op te vangen dan gedacht. In de eerste helft kwam ESC goed uit de startblok ken. Door zwak verdedigend werk aan Venrayse zijde konden de schut ters vanaf de 9-meterlijn vrij aanleg gen. Na een minuut of zes spelen stond er al een 4-1 stand op het bord Alleen Paul Klomp scoorde eenmaal uit de herkansing van een, door hem, gemiste strafworp, nog geen minuut later miste hij nogmaals De daarop volgende tegenaanval werd door de linkerhoekspeler van ESC feilloos afgerond. Manual mocht van geluk spreken dat op dat moment Twan Hawinkels het op zijn heupen kreeg. Dank zij drie treffers van hem kon men terugkomen tot een 6-4 achters tand. Hendrik Wismans scoorde uit een snelle aanval daarop de aanslui tingstreffer. Met nog twaalf minuten te spelen in de eerste helft kwam Manual zelfs weer langszij (8-8) dank zij Joost Ueberbach. Op dat moment kon het nog beide kanten op gaan. Een score van Hans Zwaan en weer Ueberbach, voorafgegaan door weer de linkerhoekspeler van ESC, bracht de Venraynaren zelfs op voorsprong (9-10). Vanaf dat moment leek Manual helemaal stil te staan. ESC sloeg met de rust in het vizier ongenadig hard toe. Met 13-10 mocht Manual zelfs blij zijn dat de achterstand niet groter was. In de tweede helft wist Manual zich enigszins te herpakken dankzij de woorden van de coach. Scores over en weer maakten het voor het publiek wel spannend, maar de Ven raynaren kwamen niet meer bij. Na een minuut of acht stond het 16-12. Toen was het vat leeg voor Manual. De thuisploeg walste over Manual heen en dit leidde tot een 22-13 score. Met nog vijftien minuten te gaan moest er wat gebeuren voor Manual, om de stand iets draaglijker te maken. Jo de Jonge vanaf de cirkel en Stijn Schambergen, met zijn eerste doelpunt van het seizoen, waren samen met Zwaan en Hawinkels druk doende om Manual dichterbij te bren gen. Dichter dan tot op vijf punten kon men niet meer komen en uitein delijk bepaalde de linkeropbouwer van ESC met zijn achtste treffer de eindstand op 27-21Een duiir verlies voor Manual aangezien naaste concur rent Gulpen, de huidige nummer 2, verloor van koploper Bevo en achter volgers Wijnandia en Sittardia beide wonnen. Komende zondag speelt Manual in sporthal de Weert om half drie tegen Brunssum. Het dartteam van de Koekebak kers heeft zich geplaatst bij de laat ste 32 in de strijd om de PDB- beker. De Venraynaren gaan verder in de PeeUand-beker door een nipte 7-6 zege op 't Huukske©2 uit Deurne. Via een snel genomen 2-0 voorsprong en tussenstanden Van 3-1 en 5-3 won de Koekebakkers uiteindelijk dikverdiend met 7-6. r Tijdens de regiokampioenschap pen springen voor pony's in Hingen is Verne Janssen van St. Jan Merselo regiokampioen geworden. Met Little Mistery zette Verne in haar categorie, klasse EB, een fantasti sche prestatie neer met maar liefst 105 stijlpunten. Ook Susan Hendriks Synchroon- zwemmen Zaterdag 31 januari en zondag 1 februari is er geen training vanwege de Limburgse A-kampioenschappen in Maastricht. Vertrek op zaterdag om 11.30 uur vanaf zwembad De Sprank. Denk aan je zwemspullen en overnachtings spullen. Als je de kosten voor de over nachting nog niet betaald hebt, maak die dan spoedig over aan Anette (zie de brief van afgelopen zaterdag). Verne Janssen stijlvol in actie reed in de prijzen. Met Melissa won ze de negende prijs in de springklasse DL. Tenslotte werd Rianne Scheliekens in Zeeland in de Promotioncup twee de met Scooby. Ze reed in de klasse DM2 en kreeg 160 punten. Eindstraat 12, tel. 581553 PEEL EN MAAS Zondag 1 februari houdt Stichting Wielercomité Ysselsteyn op circuit de Peel in Ysselsteyn cyclocross en ATB- wedstrijden in het kader van de Jos Feron cup voor zowel jeugd als vol wassenen. Aanvang van de cyclo cross wedstrijden is om 10.45 uur als er gestart wordt met de wedstrijden voor de jeugd van 8, 9 en 10 jarigen met onder anderen deelname van plaatselijke favoriete Britt Teunissen en de jeugd van 11- en 12-jarigen met deelname van onder anderen Mike Teunissen. Om 11.10 uur start de categorie 13- en 14-jarigen. Daarna zullen om 12.00 uur de amateurs, veteranen, junioren en dames cyclo- crossers starten voor hun wedstrijd met onder anderen deelname van streekfavoriet Gerard Keijsers. Daarna zal om 13-15 uur een aanvang wor den gemaakt met de ATB wedstrijden voor veteranen, junioren en dames met deelname van hopelijk een aantal plaatselijke en regionale deelnemers Om 14.30 uur zullen de Amateurs- ATB-ers met hun wedstrijd deze dag afsluiten. Inschrijven is nog mogelijk op de dag-zelf. Toegang is gratis. Na viermaal de confrontatie met de heren van Civitas 4 aangegaan te zijn heeft het eerste herenteam van Rooy se VK eindelijk de winst weten te pakken: 3-1. Vorig seizoen stonden de teams reeds twee keer tegenover elkaar en werd steeds de vijfsetter verloren, begin dit seizoen verloor het team met 3-1 in Venlo, maar dit weekend was het tijd voor wraak. Beide teams straalden niet veel uit in het veld en echt mooi volleybal werd niet vaak gezien. Zoals iedere wed strijd tegen dit team begon Rooyse VK gespannen, hetgeen in een aantal persoonlijke foutjes resulteerde. Des ondanks werden de eerste twee sets met 25-15 en 25-11 binnengehaald, redelijk dik dus. De derde set liet een ander beeld zien: Civitas kwam iets beter in zijn vel en de Rooysen lieten meer fouten zien. Bij een stand van 13-21 leek het erop dat Civitas de set eenvoudig naar zich toe zou weten te trekken, maar dat waren de Rooyse heren niet van plan te laten gebeuren. De set werd evengoed verloren, maar met 21-25 werd het verschil een stuk kleiner. De vierde set werd een krap pe overwinning voor de Venrayse ploeg: 25-22. Daarmee haalde deze wederom vier belangrijke punten tegen een team dat hoger op de rang lijst staat. Komende zaterdag speelt Rooyse VK in en tegen Velden, dat tweede staat. Vorige keer werd met 0- 4 in eigen huis verloren van deze ploeg. De korfbalsters van De Peelkorf uit Ysselsteyn hebben een prima presta tie neergezet door in sporthal de Wet- teling in Venray koploper Zigo met een 1-1-8 nederlaag naar huis te stu ren. In de eerste competitiehelft won Zigo in eigen huis nog van De Peel korf. De Ysselsteynse dames waren dus gewaarschuwd en begonnen zeer geconcentreerd aan deze thuiswed strijd Het eerste doelpunt was voor Zigo, maar De Peelkorf had snel een antwoord klaar en boog de achters tand om in een 2-1 voorsprong in de dertiende minuut. De Peelkorf bleef de gehele eerste helft op voorsprong en kon met een 5-4 stand de nist in. Na rust was De Peelkorf op zoek naar de 6-4, die ook in de 34e minuut viel. Dit gaf De Peelkorf moed en kracht en de korfbaldames zetten de tegen stander vervolgens compleet onder druk. Zigo wankelde en kon moeilijk tot scoren komen en moest veel doel punten uit strafworpen incasseren. De Peelkorf was oppermachtig in de tweede helft en kon de voorsprong verder uitbouwen. De Peelkorf liet zien hoe je moest korfballen en liet de koploper uit de Hoofdklasse B teleur gesteld achter. In de hoofdklasse B staat De Peelkorf met veertien punten uit tien duels nu nog maar twee pun ten achter de beide koplopers Zigo en Corridor. Voor De Peelkorf scoorden: Nicole Tielen en Evelien Arts 3x, Marianne Potten. Mayke v. Ass en Tineke Ver geldt 2x, Esther v.d. Pas en Christel Derkx lx. De dames korfbalsters van SVOC'01 hebben de uitwedstrijd tegen KSV verloren: 8-5. Met een mooie uitgespeelde doorloopbal opende Vivian Vooys van SVOC'01 de score binnen vijf minuten, maar even- zovele minuten later liet de thuis ploeg de gelijkmaker aantekenen. Opnieuw vijf minuten later wist Sanne Wennekers gebruik te maken van het verkeerde been van haar tegenstandster en scoorde met een mooie treffer 1-2. In een tijdsbestek van telkens vijf minuten werd het ver volgens 2-2 en 3-2 voor KSV. Nog voor de pauze had SVOC'01 een uit gelezen mogelijkheid om de gelijkma ker te scoren. Winke Houwen gooide de derde treffer in de korf maar omdat de scheidsrechter al gefloten had, kreeg SVOC'01 niet meer dan een strafworp toegekend. Helaas werd die unieke gelegenheid gemist en gingen de gastvrouwen met een kleine 3-2 voorsprong de rust in. Na de pauze kwam SVOC'01 opnieuw sterk terug en de tweede treffer van Vivia Vooys resulteerde in de 3-3- KSV nam daarop resoluut het initiatief in handen en liep zonder al teveel tegen stand uit naar een comfortabele 7-3 voorsprong. Die marge bleek uitein delijk teveel voor SVOC'01 dat door treffers van Marloes Smits en opnieuw Vivian Vooys, haar derde, de stand wel een draaglijker aanzien kon geven. SVOC'Ol-speelster Lucienne Litjens, die in de tweede helft inviel, moest het veld weer verlaten met een fikse enkelblessure. SVOC'01 bezet nu een midden- mootpositie in de tweede klasse D met elf punten uit tien duels. De korfbalsters van Oranje Wit hebben duur puntverlies geleden door in de uitwedstrijd tegen Vonckel Girls niet verder te komen dan een 11-11 gelijkspel. De teams waren vanaf het beginsignaal aan elkaar gewaagd. Vonckel Girls speelde zoals Oranje Wit hierop was voorbereid: verdedigend. Het duel was telkens om de korf en het spelletje ging er uit eindelijk om wie de beste afvang had. De wedstrijd kreeg daardoor een bij zonder fysiek karakter. Oranje Wit ging met een 6-4 achterstand de rust in Na de rust kon Oranje Wit zich beter aanpassen aan het spel van de Vonckel Girls en kwam terug tot 7-7 Daarna ging het gelijk op tussen de twee teams. Drie minuten voor het einde van de wedstrijd scoorde Inge Smits voor Oranje Wit de 10-11 voor sprong en leek de winst binnen voor te zijn voor Oranje Wit. Helaas werd er in de laatste minuut een strafworp gegeven aan Vonckel Girls die vervolgens ook koelbloedig werd benut. Ondanks het gelijke spel blijft Oranje Wit in de race om de titel in de eerste klasse D. Koploper Jes 2 liet eveneens een puntje liggen tegen Flamingo's (6-6) en blijft met drie puntjes voorsprong en een wedstrijd meer gespeeld aan de leiding gaan. Oranje Wit blijft tweede maar kan de titelkansen aanzienlijk vergroten als het volgende duel, uitgerekend tegen koploper Jes, in een overwinning wordt omgezet. Deze wedstrijd zal waarschijnlijk beslissend zijn wie kampioen wordt in ID. Voor Oranje Wit scoorden Linda Houben en Inge Smits (beiden 3x), Loes Kateman (2x) en Petra van der Haghen, Corien Cler- monts en Rian Derikx (ieder lx). Tijdens de Nederlandse kampioen schappen veldrijden voor de jeugd in Woerden zijn Mike en Britt Teunissen uit Ysselsteyn niet in de prijzen geval len. Britt werd in haar categorie, meis jes 9 jaar, zevende. Na een val in de tweede ronde op het modderige en zware parcours kon ze haar opgelo pen achterstand niet meer goedma ken en eindigde ze op een voor haar teleurstellende plaats. Mike werd in zijn categorie, jongens 11 jaar, vierde, waardoor hij dus net buiten de medailles eindigde. Hij reed tot aan de laatste rond in een kopgroep van vier maar kon toen het tempo net niet meer volgen, moest lossen en kwam op kleine achterstand van de eerste drie binnen. Op maandag 9 februari is de jaar vergadering van de commissie wed strijdsport. Hiervoor worden alle .wedstrijdvissers uitgenodigd. Aan het eind van de vergadering worden de prijzen over het jaar 2003 uitgereikt. Een week later, op maandag 16 februari, is de algemene ledenverga dering. Tijdens deze vergadering zul len ook de leden worden gehuldigd die dit jaar 25 jaar lid zijn van het Alvertje. Dat zijn er maar liefst negen. Beide vergaderingen zijn in café zaal Back in Time in Oostrum en beginnen om 20.00 uur. De agenda's van beide vergaderingen zijn ook op onze web site te bekijken. Voor vergunningen, ook voor Het Wanssums Ven, kunt u terecht bij Faunaland van Grootel, Sta tionsweg 21 in Venray, bij van de Ligt Allicht, Brugstraat 13 in Wanssum, bij het tankstation in Wanssum en ook nog bij Jans Hengelsport in Well. Voor verdere inlichtingen kunt u terecht bij de secretaris H. Lenssen. tel. 0478-587606 Afgelopen zaterdag was een groot aantal schutters present om deel te nemen aan de vijfde DW op de eigen banen. Er werden goede prestaties neergezet. Het eerste team vergaarde 1381 punten. Hoogste deelneemster werd W. v. Ooi die alles en iedereen achter zich liet. Team 2 zag P. Herm- sen als hoogste eindigen. Het derde zestal werd aan gevoerd door M. van Berlo. En het vierde team door M. Ver meulen. Door afzeggingen van hoog genoteerde schutters werd de reis naar Sittard voor de derde ronde van de NHB beker een hachelijke onderne ming Met een paar punten te weinig werd dit ook bewaarheid. M. Deul en W. van Ooi waren dit weekend in Ier land voor internationale wedstrijden. Er werden goede resultaten geboekt. De juiste uitslagen volgen volgende week. Donderdag OC met de Schutoe Horst.Aanvang 19 30 uur in Horst. Zondag indoorkampioenschappen. Zaterdag 31 januari wordt in café De Piëlhaas weer het wiskey darten gehóuden. Iedereen die aan dit toer nooi wil deelnemen kan zich tot uiter lijk 20.15 uur laten inschrijven. Dit kan men ook via tel.nr. 582187. Het toernooi begint om 20.30 uur. Uitslag darten afgelopen zaterdag: Winnaars ronde: 1 Gerard de Bruijn; 2, Peter Thissen; 3. Leander Tijssen; 4. Lou Janssen; 5. Albert Moorrees; 6. Peter v.d. Berg; 7. Andy Philipsen; 8. Geert Deenen. Verliezersronde: 1. Tomasz Kosmala; 2. Ruud Tijssen; 3- Dennie Plum, 4. Paul Hendrixs; 5 Jolanda Koenen; 6. Theo Gisberts; 7 Ine This sen; 8. Ralf Evers. De hoogste finish was voor Andy Philipsen met 101 p. De ruim 120 vrijwilligers die zich ingezet hebben voor de organisatie van de 28ste Vlakwatercross 2004 hebben hun inspanningen beloond gezien met een record aantal deelne mers. Liefst ruim 1100 deelnemers telde deze editie van de veldlopen in het Vlakwater. De wedstrijdorganisa tie dankt daarom al deze vrijwilligers voor hun inzet en medewerking. De trainingen voor winterseizoen zijn ais volgt Pupillen; woensdag (zaal Landweert) 18.00-19.00 uur; zaterdag 11.00-12.15 uur. C/D-junioren: maandag 19-00- 20.30 uur, donderdag 19 00-20.30 uur. AB junioren senioren: dinsdag 19 00-20.30 uur; donderdag (zaal Raayland) 18.00-19-00 uur, aanslui tend baantraining 19.00-20.30 uur NSG-atleten: donderdag (zaal Raay land) 18.00-19.00 uur. Lopersgroep/alle niveaus: dinsdag 19 00 uur baantraining; donderdag •(start atletiekbaan) 19 00 uur baan. bos of wegtraining De baantrainin- gen worden op de kunststofatletiek baan gehouden (Sportpark De Wieën). Telefoon tijdens trainingen 585522. Informatie: bij de trainers of tel. 588217. Zie ook: www av-ven- ray.nl Ledenadministratie: tel. 582842. Oud papier Iedere zaterdag is de papiercontainer van A.V. Ven- ray-Regio, geplaatst aan de Weg in den Berg/kruising Veltumse Kleffen, geopend van 09.00-13.00 uur. Wedstrijden/Agenda: 1 februari: Uden Profilecross 8 februari: Haelen Ave Heytsecross (LimBra) 14 februari- Düsseldorf Limb. Indoorkampioen schappen De dorpencompetitie 2004 staat weer voor de deur. Lekker tennissen in een gezellige sfeer. Wat is het: Een recreatieve competitie met dorpen in de regio. Wanneer: 7 tot 8 speelwe- ken in de periode april en mei. Je kan kiezen tussen de zaterdagavond en de zondagochtend. Voor wie: Voor recreatieve spelers d.w.z, voor ieder een, dus ook voor beginners! Hoe gaat het: Je speelt in een team van min. vier spelers, waarvan twee dames en twee heren. De teams wor den samengesteld uit leden van onge veer hetzelfde niveau. De uiteindelij ke poule-indeling gebeurt eveneens op sterkte. Een wedstrijd bestaat uit vijf partijen: Damesenkel, Herenen kel, Mix-dubbel, Heren Dubbel en Dames Dubbel. In principe speel je als teamlid twee partijen van twee sets op een wedstrijddag. Bijzonder heden Op zaterdag kunnen we vier teams plaatsen en op zondag twee. Dus grijp je kans. Inschrijven: Tot uiterlijk 15 februari 2004 bij Leon Nijssen, tel. 545013- Hoofdklasse bedrijfsrecreanten tafeltenniscompetitie Red Stars: Ialfa-Barto's Broodjes 7-3 Inalfa pakte flink uit tegen een mat spelend Barto's Broodjes. Hans van den Bosch (Inalfa) had zijn juiste vorm weer op tijd gevonden en bleef ongeslagen. Tegen Leo Manders, nor maal zijn angstgegner, liep het aan vankelijk niet helemaal van een leien dakje, .doch nadat hij de 3e game had gewonnen met 11-9 na een 0-8 en 3-9 achterstand, knokte hij zich goed terug en kwam in de 4e game niet meer in moeilijkheden. Deze tegen valler is Barto's niet meer te boven gekomen, want ook het dubbelspel ging verloren. Wijkie David verloor alleen van Leo Manders in 5 games. Mat Arts had een offday maar speelde wel een goed dubbelspel. Hij won alleen van Chris Geelen die wederom op nul bleef staan. Ernst Brecheisen kon ondanks zijn vooraf optimistische uitlatingen ook geen potten breken en won alleen van Mat Arts. Ernst staat weer met beide benen op de grond en heeft zich voorgenomen hard te gaan trainen!! Leo Manders» won wel 2 partijen, doch zijn norma le vorm was ver te zoeken. Inalfa neemt dus afstand op de ranglijst varl de Broodjes heren. Alana-Stroeken Elektro 8-2 Alana won wederom met grote cij fers, nu van Stroeken Electro waar alleen Peter ter Huurne en Ton Ziel- tjens 2 punten bijeen sprokkelden. Dit deden ze tegen Dudley Moss, die niet goed in z'n vel stak en matig speelde. Het was maar goed dat Patrick Manders en Peter Lommen soeverein speelden en ongeslagen bleven. Ook het dubbelspel was voor Alana. Daardoor blijft Alana aan kop van de Hoofdklasse met nogsteeds 1 punt voorsprong op TextDepartment, die goed blijft volgen. Fons Coppus Afgelopen zondag nam Judovereni ging Venray succesvol deel aan het Wil Peters toernooi in Nuth. In totaal zestien Venrayse judoka's in de leef tijd van 5 t/m 10 jaar namen deel aan dit toernooi. Eerste plaatsen waren er voor Niels Kaptein, Bas Philipsen en Rick Philipsen. Tweede werden Finn Vullings, Celeste Pijnenborg, Tim Phi lipsen en Yasser Bouyousfi, terwijl Cai-Ri Janssen derde werd. Voor ver dere informatie en/of inlichtingen over Judo Vereniging Venray: Judo Vereniging Venray telefoon: 0478- 587985/ 586046 E-mail adres: jwen- ray@plex.nl internetsite: http:/www.judovenray.nl Hans van den Bosch (Inalfa) ui in goede doen en bleef ongeslagen (zie foto) maakte het Patrick Mande in zijn laatste partij nog best moeilï en Manders moest zich flink conce treren om de partij naar zich toe trekken. Fons blijft echter de hum inzien en zal best nog wat punio scoren in de 2e helft van deze kompt titie. Tempo Team-Old Devils 7-3 In deze zeer leuke en best w spannende wedstrijd trok Temf Team uiteindelijk aan het lan{ eind. Het was weer vooral aan J< Bonants te danken die een haast te nemen tegenstander blijkt te Jammer dat zijn grote rivaal bij Devils, Twan van Veghel, nogsti geblesseerd is, want dat zou es prachtige wedstrijd zijn gewort Angelina Koenen won 2 partijen dat waren er haast 3, want zij vi in een zinderende partij van Jos v.i Putten, waarbij zij na een 10-7 v> sprong in de 5e game toch de p; uit handen gaf met 12-14. Jos v.d ten won dus 2 potten. Jos Acht meestal goed voor 2 of 3 partijen, niet imponeren en verloor van zot Angelina Koenen en John Bon; Omdat ook het dubbelspel door Té poTeam werd gewonnen en Jos K«j nen van Old Devils zonder overwi? ning bleef, heeft TempoTeaff belangrijke punten bijeen vergaard is de strijd om de onderste plaatsen, TextDepartment- De Keukenkenners 8-2 TextDepartment blijft gestaag wifr nen, nu weer van De Keukenkenni Pieter-Jan Tacken en Ying Fu Li 1 ven ongeslagen. Gorazd Grebenjal; lijdt aan wat vormverlies want tói verloor zowel van Jan Zanders als van Jeroen Swinkels. Marcel Swaghovtf kon helaas geen partij naar zich tot trekken. Omdat Ying en Pieter-Ja* ook het dubbelspel wonnen bl$ TextDepartment meedraaien aandt kop van de ranglijst. Ze blijven 1 puff achter op Alana en dat beloofd du-'j nog wat als beide partijen elkaar bifl-j nenkort treffen. Donderdag 29 januari 2004 - Pagina De dames van TTV Red Stars staan na twee wedstrijden ruim aan kop in de eerste divisie. Na de 8-2 zege op Hoonhorst staan de Venrayse dames vier punten los op Sar (Kloosterzan- de) en SVE (Utrecht Op papier was de wedstrijd tegen Hoonhorst een lastige met de en-aren Cora Bonsen en jeugdinternationals Nicky Zetsen en Saskia Liefers in de gelederen. Red Stars kwam ook op een 0-2 achterstand na verlies van Marijn Verburg (tegen Zetsen) en Sabina Larmené (tegen Bonsen). Daniëlle Poels draaide echter op volle toeren en won vrij eenvoudig al haar enkelpartijen. Met name de 'strafexercities' tegen de jeugdige Zet sen en Liefers maakten indruk. Sabina en Marijn lieten na het gewonnen dubbelspel (Sabina/Daniëlle) vervol gens ook geen steekjes meer vallen, hoewel Marijn nog vol aan de bak moest om Bonsen te verslaan. Een 8-2 overwinning was daarmee een feit. Vooralsnog loopt alles volgens ver wachting, maar zullen de partijen tegen Sar en SVE meer duidelijkheid verschaffen. Volgens voorspellingen van coach Huub Thijssen: "In princi pe moeten we alles met minimaal 7-3 kunnen winnen." Hoe anders is het bij de heren van Red Stars. Zij liepen tegen hun twee de nederlaag aan. Nu was Unicum met 8-2 te sterk, dat vorige week al Fiirst Kantoors met 9-1 klop gaf Ronald Bogaard (tegen Pascal van Gemert) en Frank van der Vleuten (tegen Tommy Santic) wisten een par tij te winnen, maar waren allebei kansloos tegen Martijn van der Leur. Patrick Zwiers bleef met lege handen staan. Het verschil tussen Red Stars en Unicum was deze avond groot Bogaard kon niet echt in zijn beste spel komen, terwijl hij toch de steun pilaar van het team is. Hij had in de eerste game tegen Van der Leur nog kansen (een 8-4 voorsprong gaf hij uit handen), maar kon daarna geen vuist meer maken. Hetzelfde overkwam hem ook tegen Santic. Frank kwam nog het dichtste bij een overwin tegen Van Gemert. maar moest d de winst aan de jonge speler vanj drop laten. Zwiers speelde geens kere wedstrijd en 'voelde' geen e moment de bal. Koploper is nul] cum, dat Brandersstad en Hotak a ter zich laat. Red Stars staat nu vil met twee punten achterstand I Bit.nl en twee punten voorspronj Fiirst Kantoors. Voor de heren tj Red Stars wacht de moeilijke opgj die vijfde plek te pakken. Gezien^, sterke tegenstand in de eerste divtiy, lijkt dit een onmogelijke opgave. ;jg Het duo Sabina Larmené Daniëlle Poels behaalde een eenvfe dige zege in bet dubbelspel j0 p

Peel en Maas | 2004 | | pagina 20