EÏ3 rel Fijen Makelaardij ri Bruid Bruidegom 0 ■.ti HEVECO PRODUCTIE MEDEWERKER KATJA DE GEUS Ka tja de Geus b. v. -fTLtw.,,1 PEEL EN MAAS Donderdag 8 januari 2004 - Pagip WONINGMAKELAAR B E D RIJ F M A KE L A AR TAXATIES een kwestie van vertrouwen NVM Woonplein Umburg.nl (RMT Wij zijn ook op zaterdag geopend van 10.00 tot 13.00 uur 1 Kent de regionale woningmarkt 1 Is goed thuis in bedrijfsruimtes geeft een betrouwbaar koopadvies 1 vindt wat u zoekt staat voor reële taxaties adviseert m.b.t financiering is NVM-makelaar is lid van Stichting Register Taxateurs O.Z. patersstraat 2ia 5801 at venray t 0478 63 69 22 f 0478 63 69 14 www.carelfijen.nl Venray, Notarisberg 5 Vraagprijs: op aanvraag - Op een werkelijk unieke locatie, op de Notarisberg. bieden wij aan een onder uitzonderlijke archi tectuur gebouwd, ruim opgezet vrijstaand landhuis met 5/6 slaapkamers en inpandige garage - Perc opp. ca. 2750 m!. inhoud ca. 1075 m- Woonoppervlak ca. 235 m;. Bouwjaar ca. 1969. -"Indeling: souterrain met cv.-ruimte, wijnkelder, was-/droogmimte - Seqane grond: ruimtelijke hal met vide, gesloten keuken, eetkamer en woonkamer, badkamer, hoofdslaap- kamer en pianokamer - Een woning gelegen in een schitterende bosrijke omgeving Leunen, Gussenstraat 7 Vraagprijs: €245.000,- k.k. Halfvrijstaand woonhuis met zeer ruime garage gelegen in rustige straat. De in 1954 gebouwde woning heeft 'aan de buitenzijde een karakteristieke uitstraling. In 1998 heeft aan de ach terzijde een uitbreiding van de woon kamer plaatsgevonden De moderne gesloten eetkeuken is voorzien van keramische kookplaat, koelkast, vaat wasser en oven. In de -bijkeuken is de opstellingsruimte voor de combi-ketel. Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. De garage met kei der en verdieping is in 2001 gereali seerd en heeft een zee aan ruimte. Een ideale woning voor de hobbyist. Venray, Zilverschoon 14 Vraagprijs: op aanvraag Luxe vrijstaande woning (ca. 550 m3) met inpandige garage gelegen in het vrije sectorgedeelte van de wijk "landweertDeze woning kent een luxe uitstraling en is gelegen op een perceel van ca. 624 m2. Op de begane grond treft u aan een ruime hal met toilet en garderobekast, woonkamer met eiken vloer en open haard. De woonkeuken met fraaie hoekopstelling heeft uitzicht op de achtertuin. Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers (w v. 2 met inbouwkasten) en een luxe badkamer. De tuin met veel privacy ligt op het zuid-oosten Een woning met perspectief. Venray, St, jozefweg 12 "Villa Venrode" Vraagprijs: op aanvraag Karakteristiek vrijstaand woonhuis met dubbele garage gelegen op een aantrekke lijke locatie in hei centrum van Venray. De woning is gebouwd in 1940. Perceelopp. ca. 375 m'inhoud ca. 600 m'. Diverse oorspronkelijke elementen in deze woning zijn gehandhaafd gebleven o.a. mime hal, kamer en-suite met glas-in-lood schuifdeu ren. De woonkeuken is recentelijk gereno veerd. Op de 1e verdieping zijn 3 ruime slaapkamers waarvan eén met trap naar zolder die deels in gebruik is als stookruim te/bergzolder. De badkamer is voorzien van ligbaden toilet. Zoekt u een sfeervolle plek dan is dit uw woning!! Wellerlooi, Catherinastraat I Vraagprijs: op aanvraag Op een zichtlokatie langs de Rijksweg Nijmegen-Venlo kunnen wij u te koop aanbieden een luxe afgewerkte patio- bungalow met bednjfsruimte van ca. 1.200 m Het woonhuis heeft een oppervlak van ca 300 m en is door de jaren heen regelmatig gerenoveerd. De woonkamer heeft een oppervlakte van ca 120 m\ Hel overdekte zwembad is uitstekend geoutilleerd met eigen toilet, sauna en doucheruimte. Voorts aanwe zig o.a. een ruime garage/berging, 2 slaapkamers, sfeervolle patiotuin De bedrijfsruimte is meerdere zijden te bevoorraden en heeft o.a. kantoorruim ten, showroom en werkplaats. Vloeroppervlak begane grond ca. 1 200 mverdieping ca 400 nv Perceelsoppervlak 3 040 nv. Venray, Zilverschoon 21 Vraagprijs: op aanvraag Vnjstaand woonhuis gelegen in het vnje sectorbouw gedeelte van Landweert. In de nabijheid van cen trum Venray. Een kleinschalig winkel centrum op loopafstand De woning heeft de beschikking over een kelder van ca. 29 m2. Vanuit de hal is de ruime woonkamer met zonnekamer bereikbaar (totaal ca. 45 m:). De open haard verzorgt comfort. Het terras is bereikbaar via de schuifdeur in de zon nekamer De leefkeuken is netjes inge richt. De begane grond heeft het gemak van twee slaapkamers en een moderne badkamer Op de 1e verdie ping zijn 2 slaapkamers. Met carport en garage Holthees, Gildestraat 20 Vraagprijs: 320.000,- k.k. - Goed onderhouden ruime vrijstaande woning met inpandige garage - Perc opp. ca. 546 mInhoud ca. 554 m: -Bouwjaar ca. 1979 - Beg; grond: hal, l-woonkamer, leefkeuken - 1e veto.: 4 slaapkamers, moderne badka mer, aparte wasruimte - 2e verd.: zolderruimte bereikbaar via viizo- trap - fraai verzorgde achtertuin met tuinhuisje Maashees, Ho ge weg 3 Vraagprijs: op aanvraag - Zéér ruime vrijstaande woning. - Perc. opp.: ca. 544m;. Inhoud ca. 650 nr -Bouwjaai ca. 1978 - Souterrain, kelder - Beg. grond: entree, woonkamer; bijkeuken, gesloten keuken, Slaapkamer,badkamer - Ie verd 4 slaapkamers, toiletruimte, bad kamer - 2e verd.: zolder bereikbaar via vaste trap. - Een woning met vele mogelijkheden! Te huur winkelruimte Venray, Pa tersstraat 8 Huurprijs: op aanvraag Uitstekend bereikbaar winkelpand met een in het oogspringend gevelbeeld gelegen in het centrum van Venray. De bevoorrading kan aan de voorzijde geschieden. Momenteelis het object in gebruik ais detailhandelszaak voor de verkoop van muziek instrumenten. Het totaal verhuurbaar oppervlak is ca. 130 m; begane grond en ca. 40 mv kelderruimte. De bestemming is detailhandel dienstverlening. Het pand wordt opge leverd met systeemplafonds indusief spots, c.v.-installatie en toiletunit. Venray, Kamperfoelie 49 Vraagprijs: 198.500,- k.k. - Ruim halfvnjstaand woonhuis met garage en carport - Perc. opp.: ca. 218 m' Inhoud woning en garage ca.. 458 m' - Bouwjaar 1988 - Beg. grond: hal, woonkamer met aan bouw, moderne keuken, bijkeuken met aansluiting w.a. Ie verd3 slaapkamers, badkamer - 2e verd.: via vaste trap bereikbaar met grote slaap- cq. studeerkamer - Garage met vliering Venray, Zevenblad 30 Vraagprijs: op aanvraag Ruim opgezet halfvnjstaand woonhuis. De brede dakoverstekken en de erker geven deze woning een karakteristieke uitstraling. Indeling: L-vormige woonkamer, luxe keuken. Aanbouw ingericht als kantoor- hobbyruimte Op de verdieping zijn 3 slaapkamers en een badkamer. De 2e verdieping heeft 2 aparte kamers. Ruime kavel met veel pnvacy. BLITTERSWIJCK, LANGSTRAAT 8 Vraagprijs: €315.000,- k.k. In het maasdorp Blitterswijck gelegen vrijstaand woonhuis (type landhuis) op een royale kavel van ca. 455 m; met ruime oprit. De woning heeft de beschikking over een L-vormige woon kamer met dubbele tuindeuren en een lichtkleurige moderne keuken voorzien van apparatuur. De garage is inpandig bereikbaar. Op de verdieping zijn 2 slaapkamers (3 mogelijk) en een zeer ruime inloopkast (voorheen slaapka mer) aanwezig. De badkamer is ruim van opzet en is voorzien van een lig bad, douche, toilet, bidet en dubbele wastafel. De bergzolder is bereikbaar middels een vlizotrap. Tuin gelegen op het zuid-oosten Kortom een woning met cachèt Venray, Oomenlaan 6 Vraagprijs: €585.000,- kJc. - Luxe vrijstaand herenhuis met garage ïn geliefde omgeving - Perc opp. ca. 1.065 rrv - Inhoud ca. 825 m:. Bouwjaar 1994 - Hal. woonkamer ca. 60 nv met leis tenen vloer (v.v. vloerverwarming), en schuifpui, dichte eetkeuken (12 nr) v.v. luxe inbouwkeuken, bij keuken, zeer ruim? garage - Ie verd.: 4 slaapkamers, (ouder slaapkamer ca. 30 m'), badkamer met ligbad (whirlpool), dubbele wastafel met ombouw en design radiator - 2e verd.: ruim van opzet Well, KJokkemakerstraat 19 Vraagprijs: 207.500,- k.k. - Zeer ruime halfvnjstaande woning met geschakelde garage en ruime oprit - Perc. opp.: ca. 293m:. Inhoud ca. 480 m! - Bouwjaar ca, 1980 - Ind.: entree, ruime L-vormige woonkamer met houtkachel en aanbouw met tuindeuren, half-open luxe keuken, begane grond v.v. indi- sche lei Ie verd.: 3 slaapkamers, moderne badkamer - 2e verd. zolder bereikbaar via vaste trap - Een woning met verrassend veel ruimte! Venray, Fagotstraat 19 Vraagprijs: 159.500,- k.k. - Verspringende schakelwoning met inpandig bereikbare garage in rustige woonwijk - Perc opp.: ca. 178 m:. Inhoud ca 450 m' - Bouwjaar ca. 1970 - Beg. grond: hal, woonkamer (ca. 30 m) gesloten keuken (2000 geïnstalleerd). - Ie verd.: 4 slaapkamers, gerenoveerde badkamer - Lichtopeningen v.v. rolluiken, vloeren v.v.laminaat - Volledig omheinde achtertuin met eigen achterom - Voor starters een pnma woning! Show voor Zondag 25 januari 2004 Hotel Asteria, Maasheseweg, Venray A 1 o 32lm JANSEN JANSEN Aanvang 14-80 uur Zaal open 13,15 uur I Kaarten 10,- p.p. I Reserveerüjn (8478) 58 88 40 f(84S5) 57 62 26 De champignonteelt 'is een technologische hoogwaardige bedrijfstak, waarin de Heveco-Group een zeer voor uitstrevende organisatie is. De Heveco-Group bestaat uit zelfstandige werkmaatschappijen en beheerst de hele bedrijfskolom, van stro tot verse champignons en champignon producten in de supermarkt. Dankzij de hoge kwaliteit van product, werk en inzet van de medewerkers, is de Heveco-Group een gestadig groeiende onderneming. Voor Heveco Grondstoffen B.V., met locaties in Horst en Grubbenvorst zoeken wij op korte termijn naar een enthousiaste: 38 uur per week De functie: In teamverband verricht u allerlei voorkomende werkzaamhe den zoals: Het mechanisch vullen, enten en leeghalen van de tunnels. Het schoonspuiten van machines en tunnelhallen. Wij zoeken: Gemotiveerde medewerkers. Ervaring is niet vereist. Wel een gezonde en flexibele werkmentaliteit. Op enkele ochtenden per week wordt vroeg met het werk gestart (ca. 5.00-6.00 uur). Hier staat tegenover dat u 1 of 2 middagen per week vrij heeft. Wij bieden: Een vaste en leuke baan in een snelgroeiend bedrijf, waarin u zelfstandig en in teamverband kunt werken. Een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Heeft u belangstelling kom dan eens vrijblijvend kijken. Bel eerst even met de heer Theo van der Sterren, tel. 077-3663442 of 06-22464593. Uw schriftelijke reactie kunt u sturen naar: Heveco Grondstoffen B.V., t.a.v. afdeling Personeel Organisatie Postbus 6200, 5960 AE Horst. Makelaar/Taxateur o.g. BIJ ONS IS DE KLANT NOG KONING GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS! HET JUISTE ADRES VOOR VERKOOP VAN UW WONINGEN En voor een goed hypotheekadvies kunt u een afspraak maken. Verdere diensten: aankoop woningen, taxaties, hypotheken STILLE VERKOOP Wij hebben ook panden in de stille verkoop. Bedrijfspanden: Lottum, Hoofdstraat Woning met bedrijfspand. De woning en het bedrijfsge- deelte kunnen apart worden gekocht. Zie verder in deze advertentie. TE HUUR: Horst, Gasthuisstraat Karakteristiek winkelpand op toplocatie in Horst. De oppervlakte van zowel de begane grond als de le verdie ping is 83 m:. Het pand is gerenoveerd in 1996 en is per fect onderhouden. Huurprijs €900 p/maand Woonpanden: Venray, Runibastraat Geschakelde woning met garage. Ind: entree, toilet, woonkamer en keuken met moderne inbouwkeuken (2000). le verd: 2 slaapkamers (waren en oorspronkelijk 3) en moderne badkamer (2000). Hel pand is voorzien van nieuwe aluminium ramen en kozijnen.Goed onderhouden pand. Kavel 137 m". Vraagprijs €163.000,— k.k. Venray, Overloonseweg Twee onder een kap woning met garage en paardenboxen. Ligging bij bossen, buiten de bebouwde kom van Venray. Ind: entree, woonkamer, achterportaal, keuken, gang, moderne badkamer (2000), bijkeuken en slaapkamer, le verd: overloop en 2 slaapkamers. Kavel 6075 m'. Vraagprijs €425.000,— k.k. Smakt, Pelgrimslaan Landelijk gelegen karakteristieke woonboerderij met opstallen ("St. Jozefhoeve"). Ind: hal. woonkamer, serre, woonkeuken voorzien van luxe inbouwkeuken, provisie kelder. badkamer, toilet, kantoor en berging/wasruimte, le verd: zeer ruime overloop. 4 royale slaapkamers en gerenoveerde luxe badkamer. Kavel ca. 9200 nv'. Vraagprijs op aanvraag. Venray, Jurahof Vrijstaande bungalow (splitlcvcl) met inpandige garage en een tuinhuisje. Ind: entree, toilet, woonkamer en keu ken. Verdieping omhoog: Overloop, 3 slaapkamers en badkamer. Verdieping omlaag 2e overloop, 2 slaapkamers en garage. Verder is er een kelder en CV-ruimte. Het dak van dit pand is in 2002 vervangen. Kavel 565 nr'. Vraagprijs: €450.000,— k.k. Venray, Bolerostraat Hoekwoning met tuinkamer(garagc). Het pand ligt aan een doodlopende straat. Ind: entree, toilet, tuinkamer, woonkamer en keuken, le verd: overloop met 3 slaapka mers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar bergruimte en 4e slaapkamer. Kavel: 282 m:. Vraagprijs €198.000.— k.k. Venray, Tamboerijnstraat Drive-in hoekwoning met vrije achterom. Ind: entree, toi let, tuinkamer en garage, le verd: woonkamer, eetkeuken en toilet.. 2e verd: overloop, 3 slaapkamers en moderne badkamer met luxe sanitair (ligbad met whirlpool). Kavel 209 nv'. Vraagprijs €165.000,— k.k. Lottum, van Darthlaan Twee onder een kap woning met mooie serre garage en tuinhuisje. Vrije achterom. Ind: entree, toilet, woonkamer, keuken met inbouwkeuken, bijkeuken en mooie serre met vloerverwarming en schuifpui, le verd: overloop, 3 slaap kamers en badkamer. 2e verd: vaste trap, 4e slaapkamer ën zolder.Mooi aangelegde (beschutte) tuin. Kavel 281 m'. Vraagprijs €210.000,— k.k. Venray, Anna Blamanstraat Patiobungalow met inpandige garage. Bouwjaar 1997 Ind: entree, toilet, woon- en eetkamer, keuken met luxe inbouwkeuken en ruime muurkast, gang en 2 grote slaap kamers (mogelijkheid om er 3 van te maken) en luxe bad kamer. De patio is mooi aangelegd. Kavel 250 m'. Vraagprijs: €305.000,— k.k. Venray, Nieuwlandstraat Hoekwoning met winkel cq. bedrijfsruimte (detailhan del). Woning en bedrijfsruimte zijn in 1999 gerenoveerd. Ind: entree, toilet, eetkeuken, kelder en woonkamer, le verd: overloop, 3 slaapkamers en (moderne) badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. De oppervlakte van het bedrijfsgedeelte is ca. 115 nv. Kavel 247 m3. Vraagprijs €225.000.- k.k. Broekhuizenvorst, Zeelberg Gerenoveerde 'langgeveP-boerderij met garage en houten schuurtje. Zeer landelijk gelegen, waardoor dit pand veel privacy heeft. Ind: beg.grond: entree met vide. ruime woonkamer waarin een vaste trap naar nog een royale vide, eetkeuken met bijkeuken en bergingen, moderne badkamer en slaapkamer, le verd: overloop (vide), 2 slaapkamers en toilet. Kavel: 800 m3. Vraagprijs: €375.000,- k.k. Arcen, Maasstraat Ruime unieke karakteristieke woning met atelier. Ind: entree met toilet, woonkamer met zitkamer, keuken met luxe inbouwkeuken, bijkeuken en kelder, le verd: ruime overloop met 4 slaapkamers en (2) badkamers. 2e verd: vlizotrap naar zolder. Mooi onder architectuur aangelegde tuin, geheel ommuurd op het zuiden. De woning en het atelier zijn middels een tuinkamer met elkaar verbonden. Atelier begane grond 40 nv'. Eigen entree en een vaste trap naar de le etage. Zeer goed onderhouden. Kavel: 450 nv'. Vraagprijs €460.000,— k.k. Oostrum, Stationsweg 128 Hoekwoning. Karakteristiek pand. Ind: entree, toilet, kamer, keuken, woonkamer en badkamer, le verd: over loop en 4 slaapkamers. 2e verd: vaste trap naar bergzol der. Vraagprijs €150.000,— k.k. Well, Moleneind Twee onder een kap met garage. Karakteristiek pand. Ind: hal, L-woonkamer, eetkamer, keuken, toilet en badkamer, le verd: overloop met 3/4 slaapkamers, le verd: vlizotrap naar de zolder. De ligging van het pand is uniek. Kavel 500 m3. Vraagprijs €260.000,— k.k. Horst, Hertog van Gelresingel Mooi landhuis (rieten kap) met dubbele garage (elektri sche roldeuren), gelegen op een mooie locatie. De inhoud is ca. 978 m'. Ind: entree, toilet, woonkamer (63 m3), eet keuken, mooie ruime serre en bijkeuken, le verd: over loop met vide, 3 slaapkamers, CV-ruimte en badkamer. 2e verd: vlizotrap naar bergzolder. Mooi aangelegde tuin (met prieel) op het zuiden, geheel afgerasterd met hek werk. Veel privacy. Kavel: 826 m3. Vraagprijs €695.000,- k.k. Venray, Zilverschoon Vrijstaand pand met garage en tuinhuis. Ind: entree, woonkamer met leistenen vloer, eetkeuken voorzien van luxe inbouwapparatuur en kantoor, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer met ligbad en douche. 2e verd: vaste trap. 4e slaapkamer. Kavel 404 m3. Vraagprijs €359.000,- k.k. Lottum, Hoofdstraat Vrijstaand pand met garage (met zadeldak) en bedrijfs pand. Ind: beg. grond: entree, ruime woonkamer met open keuken, bijkeuken, badkamer met doucheruimte en toilet, kantoor met magazijnruimte, bijkeukentje en 2e toilet. Er is een ruime kelder, le verd: royale overloop en 4 slaap kamers. Bedrijfsgedeelte: Opp: ca. 225 m3. Woonhuis en bedrijfsgedeelte zijn ook apart te koop. Kavel: 815 nv. Mooie tuin met veel privacy. Vraagprijs: woonhuis €250.000,— k.k. Bedrijfsgedeelte €135.000,— k.k. Tegelen, Beukenstraat Twee onder een kap woning met aanbouw en ruime loods (garage) van ca. 40 nv'. Ind: begane grond: entree, toilet, woonkamer, eetkeuken, kelder, portaaltje, bijkeuken en de loods, le verd: overloop, 3 slaapkamers en badkamer. 2e verd: vaste trap naar zolder. Kavel 578 m3. Vraagprijs op aanvraag. Merselo, Endepoel Langgevelboerderij met opstallen en weide, geheel afge rasterd middels hekwerk. Ideaal voor paardenliefhebbers. Kavelgrootte ca. 2.5 ha.. Splitsing pand eventueel moge lijk, Ind.: entree, ruime woonkamer, open keuken voor zien van inbouwkeuken, toilet, badkamer, slaapkamer, berging, bijkeuken, kantoor, voorraadkamer, 2 kamers en stal. le: 2 ruime slaapkamers en zolderruimte. Koopsom in nader overleg. GEEN BETERE KEUSDAN KATJA DE GEUS Pastoor Wijnhovenpark 7 5807 BZ Venray tel. 0478-556900, fax 0478-556909 E-mail: huizenka@tref.nl - Lid LMV Ons bestand is te vinden op onze website: www.katjadegeus.nl www.huislijn.nl/geus www.LMV.nl www.woonpleinlimburg.nl Gezocht personeel Voor diverse werkzaamheden.bij opfok leghennen, o.a. enten van kuikens en jonge hennen, laden van jonge hennen, schoonmaak- werkzaamheden, etc. Prettige werksfeer en goede verdiensten volgens CAO Landbouw. Voor meer informatie: Poultry Care B.V. Meerloseweg 9, 5808 AM Oirlo Tel.: 0478 - 578210, vraag naar Frank Stiphout Venray -Truus Schröderstraat 6 Vrijstaand woonhuis met inpandige garage. Gemetseld tuinhuisje achter in de tuin. De woning is luxe afgewerkt en onlangs nog zowel binnen als buiten geheel geschilderd. Indeling Hal met entree, de toiletruimte en de trap naar de verdieping. Vanuit de hal naar de ruime woonkamer en suite (met schuifdeuren). In de eet kamer de directe verbinding naar de luxe inbouw keuken (keramische kookplaat, afzuigkap, combi oven, koelkast en vaatwasser). In de eetkamer de schuifpui naar het gedeeltelijk overdekte terras. Vanuit de keuken naar de bijkeuken met de aan sluiting voor de wasmachine en droger. Aansluitend de toegang naar de ruime garage met smeerput. Op de verdieping 4 slaapkamers en een luxe bad kamer. Vaste trap naar de zolder met 5e slaap kamer en rondom bergruimte. Algemeen Gehele begane grond v.v. leisteen pla vuizen vloer met vloerverwarming. Tevens op de badkamer vloerverwarming. Luxe badkamer met ligbad, douchecabine, toilet en 2x vaste wastafel. Boven het gedeeltelijk overdekte terras een groot elektrisch zonnescherm. Centrale stofzuiginstalla- tie in de woning. Scherpe prijs 399.000,-- k.k. Het adres voor taxaties en advies bij verkoop en aankoop van uw huis. Computeropleiding Gerda Meesti Tel. 0478-5714 Fax 0478-6401 Basis PC-gebruik Vervolg Basis PC-gebruik. Basiscursus Windows, Word of Excel. Internet en E-mail Trainingen Windows, Word, Excel, Internt Bel voor informatie/opgave of het informatieboel lel Venray Zwanebloem Royaal halfvrijstaand woonhuis met carport en berging gele op een leuke kindvriendelijke lokatie in de woonwijk Landwt De royale woonkamer is voorzien van plavuizen en vloerven ming; ruime aangebouwde eetkeuken met inbouwapparatuui keuken/berging. 1e verdieping: 3 slaapkamers, badkamer t bad, douchecabine en 2e toilet. De grote zolderkamer is te baar via een vaste trap. De mooi aangelegde achtertuin met huis, waterpartij en terras is te bereiken via een zij-ingang. Koopsom: €209.000,- k.k. Venray Alaertslaan indwt erven 1 atuur, f mettj Riante villa gelegen in de mooie bosrijke villawijk "Vlakwal Grote prachtige tuin met diverse terrassen.Dit pand is o.a. vt zien van een grote living, studeerkamer, leefkeuken, 5 slaap mers, gasten toilet en 2 badkamers, souterrain met 3 kelderru ten. Royale garage met werkhoek. Perceel: 1016 m2. Inhoud 1100 m3. Koopsom: €579.000,- k.k. Venray Lamersveld Ruim vrijstaand woonhuis met inpandige garage gelegen in e bosrijke bungalowwijk op korte afstand van het centrum. Ind: f woonkamer met openhaard, keuken, studeerkamer, grote inp; dige garage. 1e verd.: 4 slaapkamers: badkamer met ligbad, d< checabine en toilet; bergruimte. Perceel: 548 m2. Koopsom: €275.000,- k.k. Venray Jerusalem O int Royale luxe 3-kamer-appartement met garagestalling in het ce^01 trum van Venray. Woonoppervtakte: ca. 100 m2. Ind.. hal, wooK>r kamer (ca. 36 m2) met ruim overdekt balkon, luxe keuken mree inbouwapp., 2 slaapkamers, badkamer, inpandige berging, keldefc h berging en een eigen overdekte parkeerplaats. Inh. ca. 300 ntf».;. Koopsom: €229.000,- k.k. ct BEDRIJFSHUISVESTING VENRAY Plataanstraat Dez een spo poo een hoogte van 4 m. Huurprijs: €17.500,- per jaar excl. BTW VENRAY Patersstraat Moderne bedrijfshal met eigen parkeerterrein. De hal is gelege op het industrieterrein "de Brier". Dit kleinschalige industrieterrei) der is gelegen aan de rand van het centrum van Venray en is goe< wik bereikbaar vanaf de A73 en de N270. en I De hal heeft een opp. van 500 m2 (25 m. x 20 m.) en is 4.80 m enl hoog. In de hal bevinden zich enkele kantoorvertrekken, 2 toilet de groepen, pantry en een entresol met extra bergruimte. De hal t voorzien van gas-heather verwarming, en een overheaddeur me^1 iru ste< del h TE HUUR Diverse kantoorruimten met eigen parkeerterrein gele gen op een goede lokatie in het centrum van Venray. Deze kanto ren zijn voorzien van vloerbedekking, pantry, toilet, en systeem plafonds. Het gebouw is voorzien van liftinstallatie. Huurprijzen op aanvraag BINNENKORT VERWACHT Venray, Landweert TE KOOP, halfvrijstaand woonhuis met garage berging en carport Venray Centrum TE HUUR, winkelruimte Paterestraat 19aVenray tel.:0478-585958 WOOnplein www.hilhoist-makelaars.nl Limbur9.nl kantoren Venray - Deume

Peel en Maas | 2004 | | pagina 4