wmc r Mk De Groot gaat verdeif als BTS Totaalbouw Vader is zo stil Hobby manifestatie Lezing over het oog Dynamic opent huidverzorgingscentrum Bekendmakingen gemeente Venray Exploitatievergunnii Horecabedrijf Schoutenstraatje Bekendmaking verkeersmaatregel Wintercircus yCRÖONj veeleis Wet milieubeheer Tijdelijke J afsluiting p Eindstraatpi TAXATIES Dorpsraad Merselo Cursussen Dorpsraad Oostrum Donderdag 8 januari 2004 - Pagiij Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten garage en afdak aan de Joke Smitstraat 6 te Venray tnv M. van den Wijngaard, Joke Smitstraat 6; - het vergroten rundveestal aan de Begijnhofweg 4 te Heide tnv Mts. van Rens, Begijn hofweg 4; - het bouwen woning aan de Rector Cremersstraat kavel 8 te Smakt tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen BV, Jan Poels- weg la te Ysselsteyn; - het bouwen woning aan de Rector Cremersstraat kavel 9 te Smakt tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen BV, Jan Poels- weg la te Ysselsteyn; - het bouwen woning aan de Rector Cremersstraat kavel 7 te Smakt tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen BV, Jan Poels- weg la te Ysselsteyn; - het bouwen van 4 starters woningen aan de Rector Cremersstraat kavel 1,2,3 en 4 te Smakt tnv Bouwbe drijf Th. Teunissen, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; - het bouwen van 2 senioren woningen aan de Rector Cremerstraat kavel 5 en 6 te Smakt tnv Bouwbedrijf Th. Teunissen, Jan Poelsweg la te Ysselsteyn; - het oprichten varkensstal aan de Kempkensberg 2a te Ysselsteyn tnv Mts. Derikx, Zeilbergseweg 11 te Yssel steyn. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het gedeeltelijk slopen pand aan de Begijnhofweg 4 te Heide tnv Mts. van Rens, Begijnhofweg 4. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning verleend. - het bouwen overkapping aan de Annie Romeinstraat 51 te Venray tnv A.FJH. Ari- aans, Annie Romeinstraat 51; - het vergroten woning aan de Isabellahof 48a te Venray tnv M.H.J.M. van Mil, Isabel lahof 48 a; - het veranderen garage aan de Sleutelbloem 44 te Ven ray tnv J.H. Lutters, Sleutel bloem 44; - het bouwen carport aan de Penningkruid 76 te Venray tnv M.H.J.M. Baltussen, Pen ningkruid 76; - het vergroten woning aan de Wilhelminastraat 21 te Venray tnv R.G.M. Manders, Wilhelminastraat 21; - het oprichten varkensstal aan de Peelweg 4 te Yssel steyn tnv Mts. J.J.M. Wilm- sen, Peelweg 4; - het verbouwen woning aan de St. Catharinastraat 23 te Leunen tnv P.H.G.M. Hend- rix, St. Catharinastraat 23. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het gedeeltelijk slopen woning en garage aan de St Catharinastraat 23 te Leu nen tnv P.H.G.M. Hendrix, St. Catharinastraat 23. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaan vragen en gebruiksverzoeken, voor zover nodig met toepas sing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van bedrijfs ruimte aan de Moostdijk 3 te Ysselsteyn tnv Nertsfok kerij Martens B.V., Her straat 42 te Horst; - het bouwen bedrijfsruimte (paardenhouderij) aan de Steegse Peelweg 95 te Veu len tnv I.J.M. Kuunders- Direks, Steegse Peelweg 95; - het bouwen overkapping aan de Helmkruid 3 te Ven ray tnv C.H.M. Verheyen, Helmkruid 3; - het vergroten woning en bouwen serre aan de Jofferspas 9 te Oostrum tnv P.C.M. Fleurkens, Jofferspas 9; - het bouwen van sheds aan de Moostdijk 3 te Yssel steyn tnv Nertsfokkerij Martens B.V., Herstraat 42 te Horst. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken' liggen met ingang van 9 januari 2004 gedu rende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. Het onderstaande plan ligt met ingang van 9 januari 2004 gedu rende 2 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieks diensten. - het plaatsen van een tijdelijk gebouw (woonkeet) aan de Oirloseheide I te Castenray tnv Mts. Wismans, Oirlose heide I. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Venray, 8 januari 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bekendmaking Monumenten Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: de beschikking tot het verle nen van vergunning als bedoeld artikel 9 van de Monumenten verordening 2000 gemeente Venray voor de verbouwing van entree en verbindingsgang van gemeentelijk monument verpleeghuis Beukenrode, Beukenlaan 15802 CJ Ven ray. Op grond van artikel 7:1 van de Algemene Wet Bestuursrecht kan degene wiens belang recht streeks bij dit besluit is betrok ken, daartegen binnen 6 weken na de dag waarop deze bekend making is gepubliceerd, een bezwaarschrift bij ons indienen. Venray, 8 januari 2004 namens Burgemeester en Wet houders van Venray, het hoofd van de afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Bekendmaking Monumenten Met verwijzing naar artikel 10, lid 4, van de Monumentenveror dening 2000 gemeente Venray ligt vanaf heden bij de informa tiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: - de aanvraag om vergunning volgens artikel 9 van genoemde monumentenver ordening voor de verbou wing van gemeentelijk monument Whistlerstraat I 5801 YJ Venray. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naar voren te brengen. Venray, 8 januari 2004 Burgemeester en Wethouders van Venray, namens dezen, het hoofd van de afdeling Bou wen en Milieu, C. Th. van Velzen Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben in hun vergadering van 6 januari 2004 voor onderstaand bouwplan vrijstelling en bouw vergunning verleend. - het vergroten Automobiel bedrijf Van Vegchel aan de Twistweg la te Vredepeel tnv Automobielbedrijf Van Vegchel, Twistweg la. De vrijstelling en bouwvergun ning is op 6 januari 2004 ver zonden aan Automobielbedrijf Van Vegchel. Volledigheidshalve wijzen wij u op de mogelijkheid binnen zes weken ingaande de dag na ver zending van deze vrijstelling en bouwvergunning bezwaar te maken bij ons college, postbus 500, 5800 AM Venray. Tevens kunt u, indien de onverwijlde spoed dit vereist, een verzoek doen om voorlopige voorzie ning bij de Voorzieningenrech- ter van de Rechtbank, postbus 950, 6040 AZ Roermond. Venray, 8 januari 2004 De burgemeester, J.F.H.A.B. Waals De secretaris, P.M.H. Lucassen De genoemde aanvraag en intrekking en alle op de aan vraag en intrekking betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inza ge in het gemeentehuis, Raad huisstraat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkda gen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00- 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voorne mens zijn een vergunning krachtens de Wet milieube heer te verlenen aan: - Hermus BV, Metaalweg 12 te Venray voor een revisie vergunning voor een metaal bewerkingsbed rijf, gelegen aan de Metaalweg 12 te Venray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 8 januari 2004 tot en met 5 februari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schrifte lijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij Burgemeester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkin gen hebben ingebracht op de bovenomschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijkerwijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerech tigd. Verzoek tot intrekking van de milieuvergunning De Wet milieubeheer biedt de mogelijkheid tot intrekking van de milieuvergunning. Hier voor geldt een bijzondere pro cedure die in paragraaf 3.5.6 van de Algemene wet bestuurs recht staat beschreven. Besluiten Burgemeester en Wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij in belang van de bescherming van het milieu de milieuvergunning geheel intrekken van: - Pigture Group BV, Postbus 86 te Helvoirt voor het geheel intrekken van de milieuvergunning voor het houden van varkensberen ten behoeve van de sper maproductie (Kl-station), gelegen aan Rozendaal 3 te Merselo. Het besluit en alle relevante stukken c.q. gegevens liggen ter inzage van 8 januari 2004 tot en met 19 februari 2004 in het gemeentehuis, Raadhuisstraat I te Venray. Gedurende bovengenoemde kan bij de afdeling Bestuurs rechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: a. degenen die bedenkingen hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit; b. de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; c. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aange bracht; d. belanghebbenden aan wie redelijkerwijs niet kan wor den verweten geen beden kingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van deze termijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA 's- Gravenhage. Het besluit wordt niet eerder van kracht dan nadat op dat verzoek is beslist. Venray, 8 januari 2004 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen De burgemeester van Ven ray maakt hierbij bekend dat ingevolge artikel 2.3.1.2. van de Algemene Plaatselijke Ver ordening Venray, op 5 januari 2004 vergunning verleend is tot het exploiteren van een alcoholvrij horecabedrijf, in de inrichting Schoutenstraatje 27 te Venray, t.n.v. S. Bebek en B. Koger. Belanghebbenden kunnen op grond van art. 7:1 van de Alge mene Wet Bestuursrecht bin nen zes weken ingaande de dag na verzending van het besluit bezwaar maken. Dit besluit is op 5 januari 2004 verzonden. Het gemotiveerde jipp- bezwaarschrift kunt u j aan het college van meester en wethouders,! bus 500, 5800 AM Ve Tevens kunt u indienÖp onverwijlde spoed dit vqheb een verzoek doen om pige voorziening bij de zieningenrechter van Rechtbank, postbus 950, AZ Roermond. Venray, 5 januari 2004 Namens burgemeester wethouders voornoemd, hoofd Openbare Orde en ligheid, C. Vermeulen E\V1 ter, nski Scl 5611 04 Hee met onz< UU! 25 ann nits epe 'Mg efdc Burgemeester en wethou ders van Venray, maken hierbij bekend hun tijdelijke ver keersmaatregel waarbij is besloten; 1. een parkeerverbod in te stellen voor de eerste 7 parkeerplaatsen op de Merseloseweg vanaf huis nummer 6 in verband met het ter beschikking stellen van deze parkeerplaatsen aan het Wintercircus; 2. een ontheffing van het par keerverbod verlenen uit sluitend ten behoeve van het Wintercircus voor het schouwburgplein en het trottoir aan de westzijde van de schouwburg, 3. de Merseloseweg vanaf de kruising met de Deken Thielenstraat richting cen trum te sluiten voor motorvoertuigen, 4. dit besluit treedt in wer king op dinsdag 13 januari 2004 om 09.00 uur en ein digt op donderdag 15 janu ari 2004 om 13.00 uur. Venray, 8 januari 2004 Burgemeester en wethouders voornoemd, namens dezen het hoofd van de afdeling openbare werken, B. van Dijk Belanghebbenden tegen dit besluit binnen; 27 weken na de dag van bekelran making een gemotive?anl bezwaarschrift indienen bij College van Burgemeesterj c wethouders van Venray, Pc— bus 500, 5800 AM Venray. WA: j w In verband met werkzaal 21 heden is de Eindstraat bi hoogte van huisnummer I nt op dinsdag 13 januari 20SIE van 13.00 tot 18.00 uur afjFoh sloten voor alle verkeer, li an afsluiting wordt ter plaat^"1 aangeduid. Ijj Venray, 8 januari 2004 namens burgemeester 1 J wethouders, het hoofd van 1 jj afdeling Openbare werken j B. van Dijk Onder auspiciën van de ANBO afdeling Venray zal in het kader van winterse the mamiddagen de film Vader is zo stil de laatste tijd van Kees Brusse op dinsdag 13 januari om 14.00 uur in De Kemp haan vertoond worden. Leden van ANBO afdeling Ven ray. van de KBO, van andere ouderenverenigingen en niet- leden zijn van harte welkom. Toegang is gratis evenals een kopje koffie of thee. Deze film is een persoonlijke ontmoetingstocht naar ouder worden. Met humor, warmte en zeldzame eerlijkheid maakte Kees Brusse een ontroerende film als balsem voor de ziel van de ouderwordende mens. De film nodigt uit tot een gesprek over het ouder worden, waartoe ook de gelegenheid zal worden geboden. Komt u gerust, ook al is het voor het eerst dat u aan zoiets deelneemt, u zult er geen spijt van krijgen. Op donderdag 12 februari begint om 19.30 uur een serie van zes avonden: kennismaking met de computer. Zij die zich hiervoor opgege ven hebben krijgen persoonlijk bericht. Locatie: Senior Service, Prins Bernhardstraat 12a. Vrijdag 16 januari vindt er in 't Stekske een lezing plaats met als titel Holistische iriscopie; wat kun je ermee? Vanavond kijken we naar het waarom van ziek-zijn. Het leven op deze planeet ver loopt in de meeste gevallen niet vlekkeloos: het gaat dikwijls met veel spanningen en (geestelijke) pijn gepaard. Onze manier van omgaan ermee bepaalt uiteinde lijk of we ziek kunnen worden. In onze irissen is - door middel van allerlei tekens en pigmentkleur tjes - te lezen wat onze levensuit dagingen zijn en welke levensthe ma's we op ons pad kunnen krijgen om ons bewuster te kun nen maken van de zin van het leven, opdat we ons leven een optimale inhoud en kwaliteit kun nen geven. Elk orgaan, waar een iristeken op zit, vertelt ons waar we het moeilijk mee hebben in onszelf, waar we problemen mee ervaren die ons veel spanningen bezorgen. In dat orgaan worden namelijk deze spanningen opge slagen en door klachten te vor men nodigt het ons uit om een andere oplossing of gedrag uit te proberen om beter met deze spanningen om te kunnen gaan. Bent u ook geïnteresseerd in deze wondere wereld van het oog? U bent van harte welkom in Wijk centrum Landweert. 't Stekske, Kruidenlaan 161 in Venray. Aan vang lezing 20.00 uur. Graag voor af opgeven bij Phia Bouwmeester, telefoon (07"]D3075014. Toegang vier euro. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTE TARIEVEN MAKELAARDIJ Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Huidverzorgingscentrum Dyna mic (Veltum) heeft aan het begin van deze week de deuren geo pend. De schoonheidssalon is een uitbreiding van de activiteiten van Sportcentrum Dynamic, dat vorig jaar grondig gerenoveerd en uit gebreid werd. Huidverzorgings- centrum Dynamic wordt gerund door Lida Driessen. Zij heeft reeds jaren ervaring als schoonheidsspe cialiste. "Na een aantal jaren uit het vak geweest te zijn, heb ik bij Dynamic weer de kans mijn eigenlijke vak uit te oefenen. Het is bovendien een aanvullende activiteit, die goed past bij de fysieke uitstraling van het sport centrum." Als gediplomeerd schoonheidsspecialiste is Lida Huidverzorgingscentrum DYNAMIC X Kortingscoupon t.w.v. "T? w: c: 3,- Te gebruiken bij een complete gelaatsbehandeling geWig ml en met 29 februari 2004 Driessen aangesloten bij de vakor ganisatie ANBOS. Waarvoor kan men bij Huidver zorgingscentrum Dynamic terecht? "Dynamic biedt eigenlijk het gehele scala aan huidverzor- gingsbehandelingen. Van deelbe- handelingen zoals het harsen van armen, benen, oksels tot een com plete gelaats- en decolletébehan deling. Daarnaast kan men kiezen voor specifieke behandelingen zoals een Vitamine E of C-behan- deling of behandelingen op basis van aromatherapie (Faromatique behandelingen)." Ter gelegenheid van de ope ning van huidverzorgingscentrum Dynamic krijgen gasten bij een complete gezichtsbehandeling 5,- korting bij inlevering van onderstaande coupon. Deze aan bieding geldt tot en met 29 febru ari. Prijzen van de diverse behan delingen zijn opvraagbaar bij huidverzorgingscentrum Dyna mic: Veltumse Kleffen 52 (achter de C1000) of 0478-587620/0624- 534645. Behandelingen op afspraak. Donderdag 8 januari vergadert de Dorpsraad Merselo om 20.00 uur in den Hoek, Grootdorp 99 Tijdens de eerste vegadering van 2004 wordt, na een korte terug blik op 2003, gekeken naar de activiteiten in 2004. Aan de orde komen onder ande re de ontwikkelingen met betrek king tot woningbouw en de invul ling van het dorpsomgevingsplan. Daarnaast worden ook voor de organisatie van de kerstboomver branding de laatste puntje op de i gezet. Belangstellenden zijn van harte welkom. Eindstraat 12, tel. 581553 Mi 58< tel. In 1999 hebben Frans en Anny Zegers Bouwbedrijf De Groot BV in Stevensbeek over genomen en met trots en suc ces de goede naam voortgezet. Nu. vijf jaar later, vonden zij het tijd hun bedrijf een nieuwe identi teit te geven. Uit de tot afgelopen zondag voor iedereen geheimge houden metamorfose is een nieuw eigentijds gezicht geko men. Een nieuwe uitstraling, een nieuwe naam. Per 1 januari 2004 wordt het bedrijf voortgezet onder de naam BTS Totaalbouw BV. Afgelopen zondag werd de nieuwe naam voor medewerkers en familie ont huld. BTS Totaalbouw is een Bouw bedrijf. een Tegelbedrijf en een Sanitairbedrijf in één. Een team van zo'n twintig échte vakmen sen. Dat is BTS Totaalbouw. Een uniek bedrijf met alle belangrijke disciplines in eigen huis. Van A tot Z alles onder één dak. Binnen de organisatie verandert er niets. Frans en Anny Zegers gaan door op de weg die ze vijf jaar geleden hebben ingeslagen De bouwacti viteiten, het tegelzettersbedrijf en de sanitairspeciaalzaak blijven zoals voorheen en zullen de komende jaren verder worden uit gebouwd om klanten nóg beter van dienst te kunnen zijn. Kwali- Zondag 18 januari verzorgt Hobbyshop Nellie Snellen een grote Winter Hobbymanifestatie in Cultureel Centrum De Wingerd in Sevenum. De Hobbymani-festa- tie begint om 10.00 uur en duurt tot 16.30 uur. Aan deze creatieve show werken meer dan twintig landelijke bekende auteurs en demonstra trices mee. Kaarten maken is weer ruim vertegen woordigd zoals de fancy folding. Mini-alfabet embossing, open passe-partout snijden, Franciens beren- en superstencils, mono gram embossing, schaduwsnij- den,, borduren op papier, stem pelen, shadow-paintingincire en nog veel en veel meer. Tijdens de hobbymanifestatie presenteert Nellie haar nieuwe panorama mallen en een splinter nieuwe techniek die zij bedacht heeft en waaraan zij de naam Tapizz gegeven heeft. Tijdens de Hobbymanifestatie worden er een aantal workshops gegeven waar aan u tegen betaling kunt deelne men, welke dit zijn is nog een ver rassing. Bij verschillende demonstraties kunt u profiteren van leuke aan biedingen die namens Nellie Snel len daar worden aangeboden. Een bezoek aan de hobbymanifestatie is zeer de moeite waard. Voor mensen met rolstoel of rollator is een speciale voorziening getrof fen zodat ook zij alle demonstra- tics kunnen zien. Tijdens de Hob bymanifestatie is de winkel aan de Markt 23 in Sevenum geopend, hier gelden die dag andere aanbie dingen. In Venray-Heide gaan weer twee nieuwe cursussen van start. Op dinsdag 20 januari begint een tweewekelijkse cursus van zes avonden: Reizen naar vorige levens. Tijdens deze avonden kun je kijken naar zaken op allerlei gebied waar je in dit leven tegen aan loopt of nieuwsgierig naar bent. Misschien wil je weten welke rol bepaalde mensen hebben gespeeld in eerdere tijden en hoe dat doorwerkt in je huidige leven. Waarom kom je steeds in dezelfde valkuil terecht wat werk en relaties betreft. En wat maakt dat je je zo aangetrokken voelt tot sommige landen en culturen, of ze juist afwijst? Het herbeleven haalt vaak de lading uit overtuigingen waar je last van hebt en kan een boel opruimen. Dan is er de cursus sja manisme, vanaf woensdag 14 janu ari, zes maal tweewekelijks. In deze cursus stap je in de belevings wereld van de sjamaan om dan te ontdekken hoezeer die aansluit bij je eigen belevings-en-ervaringswe- reld. Vanuit een verlangen terug te De naam is veranderd, kwal teit en service blijven voor Frai en Anny Zegers vanzelfspreken teit, service en vertrouwen blit ven de speerpunten in het beleid BTS Totaalbouw, Kloosterstra 18, 5844 AN Stevensbeek, teltj foon (0485) 381742 Internet] www. btstotaalbou wnl De Dorpsraad Oostrum vergj dert op dinsdag 13 januari in d< foyer van D'n Oesterham. Op dt agenda staan onder andere hei dorpsradenoverleg, de verkeers veiligheid Oostrum, het verslag bedrijvenbezoek door dorpsraad de kerstboomverbranding in janu ari 2004 en de woningbouw Oofr trum. De vergadering is openbaar en begint om 20.00 uur. keren naar de eigen oorsprong, naar verbondenheid met het grote geheel, kan het sjamanisme je hel pen herinneren hoe je je eigen kracht en die van de natuur en andere dimensies met elkaar ver bindt. Een verrassende tocht met1 onderwerpen als: klankhealing, trance-reizen, orakelen, dagdro men, krachtplaatsen. Bel voor opgave of meer informatie: Els Stax 0478-513122.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 18