Sportnieuws -inf< Onderscheidingen voor Ben en Jan Wim Minten wint Kerst- /Jaarwisselingstoernooi Johan van Dongen beste op thuisbaan Sjoelclub Venray gooit zich in de prijzen Uitwisseling Red Stars-jeugd Sjoelers op het erepodium Danstoernooi De Peeldancersi RaceWay Venray op beurs Sjoelclub Den Hoender Veldtoertocht Midwinter- toernooi Tennis Club Venray Rooyse VK KHBV Diana Korfbal De Peelkorf Oranje Wit Manual: Lange tijd zag het er naar uit dat Eric Wong, die in de voorronde en halve finale oppermachtig was. de winnaar zou worden van het jaarlijkse Kerst-/Jaarwisselingstoemooi. In de1 finale werd hij echter toch nog van troon gestoten door de uiteindelijl winnaar. Wim Minten. Toen Eric ii de laatste game van de finale verzw; kingsverschijnselen begon te vei nen, sloeg Wim met een 215-gaiil ongenadig toe en pakte de overw ning met precies 2400 pins. 11 me dan Ene. De derde plaats was mei eep j totaal van 2336 pins voor Rcnéi Geurts. De vierde plaats werd bez it| door Wims broer Martien Minten, e«n\ debutant bij bowlingtoernooien e pas ruim een jaar spelend in 1 Bedrijfsbowlingcompetitie. Vijfi a I werd de enige dame in de finale; Fi< b Jenniskens scoorde 2305 pins. Frat 1 Peters, die samen met René Geut s met 2254 de hoogste game op zi n naam bracht, was met een gemidddi de van 206.88 over 8 games OD; scratchbasis de beste speler van h i. toernooi Ook Eric Wong scoort^ hoog met een gemiddelde van 205. over 11 games. Dit uiterst gezelüj toernooi, dat 48 deelnemers tel< drie meer dan in 2002, verdient ook al vanwege de zeer lage deeli mekosten, echter veel meer deeli mers en de grote wens van de organi satie is dan ook, dat liet Kerst-/Jaarwisselingstoemooi 2004/2005 aanmerkelijk meer bowl- sters en bowlers op de banen in Oos- trum te zien zal geven. Nationale Trioleague In Vegliel werd de rijfde ronde van de 2e klasse van de Nationale Dames- trioleague gespeeld. Het in deze klas se uitkomend team van Restatirant Bowling Venray bracht via drie over winningen zes van de mogelijke 14 punten mee naar haar en blijft twee de op de ranglijst. De herentrio's van V.T.U.-Telecom en Proshop RBVenray, uitkomend in de le klasse, moesten naar liet verre Goes. V.T.U.-Telecom boekte daar vier zeges en blijft met een achters tand van slechts twee punten op de hielen zitten van de koploper. Pros hop RBVenray boekte driemaal winst en blijft daardoor op de voorlaatste plaats. Het Bokual/Mijling/Willems- trio dat speelt in de 2e klasse, behaalde in Waalwijk 6 punten en neemt een gedeelde derde plaats in op de ranglijst.. Het trio van Café de Buren uit de derde klasse boekte vier maal een overwinning, maar blijft laatste. Huisleague Uitslagen le Klasse: Groeipunt-BTJamin 3-25 La Mousse-V. d. Boomen 2-26 Cl. Encounters-Café de Buren 19-9 VTU-Telecom-Pinhunters 5-23 Het Pinhunters-team, dat een grote overwinning binnenhaalde tegen V.T.U.-Telecom, is daarmee de nieu we lijstaanvoerder in deze klasse.. De Sigma's, die deze speelronde vrij waren, zakten daardoor naar de twee de plaats met een achterstand van 19.5 punten Café de Buren, dat ver rassend een nederlaag kreeg te slik ken van Close Encounters met Frank Peters als de man met de hoogste herengame (227), moest de derde plaats afstaan aan de ploeg van Kan toor v.d. Boomen, die geweldig uit haalde tegen rode lantaarndrager La Mousse. Cyriel Winters had met zijn serie van 668, de hoogste bij de heren, een belangrijk aandeel in deze winst. BT Jamin behield op enige afstand ook nog voeling met de kop door ruimschoots te winnen van Groeipunt, De beste prestaties bij de dames kwamen op naam van Fien Jen niskens met de hoogste game (200) en Joke van Rens met de hoogste serie (545) Uitslagen 2e Klasse: Club Up-VvGI/Van Rensch 5-23 Altijd Raak/AVIT-Hit Miss 13-15 The Nitwits-B,T, Hoeijmakers 3-5-24.5 Red Arrows-Scores 4-24 Geen wijzigingen aan de kop van de ranglijst. BT Hoeijmakers, royaal win nend van de Nitwits met Henk Hoe ijmakers als de beste heer in deze klasse met zijn 227-game en een serie van 587, wist nog een half puntje uit te lopen op naaste achtervolger Sco res, dat geen kind had aan Red Arrows. Ook het nummer drie maakte geen fout en mede door de hoogste game (197) en serie (532) van Jeanne Swinkels behaalde V.v.G.l./Van Rensch ook veel 'punten tegen het in een neerwaartse spiraal geraakte Club Up Hit Miss kwam met de hakken over de sloot tot winst tegen Altijd Raak/AVIT. Inge Lenssen tweede in Goes Het vierde Internationale Single Toernooi in Goes leverde voor Inge Lenssen een mooie tweede plaats op. Met een totaal pinfall van 1651 gaf zij 37 pins toe aan de Leidschendame Fiona de Koning. Aisa Cramer uit Weesp werd met 1632 derde. Nicky Claessens 2e in Amstelveen Nicky Claessens is op het B' toer nooi van Amstelveen op de tweede plaats geëindigd in de Junioren A/B- klasse, nadat hij als derde de finale had bereikt met pinfall van 997 over vijf games. Hij scoorde tevens met een game van 272 de hoogste game van het hele toernooi, dat met 180 Op het nieuwjaarsindoortournooi van Ons Genoegen zorgde handboog schutter Johan van Dongen voor de hoogste score van de dag. Met 579 p. werd hij winnaar van de middaggroep terwijl hij ook 's morgens al als hoog ste uit de strijd kwam (577p). Ook clubgenoot Michel Camps kwam als winnaar uit de bus hij schoot in de vet. compoundklasse 561 p. In de herenrecurveklasse streden twee leden van Willem 3 uit Boekei om de overwinning. Uiteindelijk bleek outsi der Henny van den Boogaert met 2 puntjes te sterk voor meervoudig winnaar Henk Vogels. Bij de damesre- curveklasse ging de hoogste prijs naar Duitsland, Barbara Kegelmann uit Gelsenkirchen was hier te sterk voor Jose Vogels uit Boekei. De elf Duitse deelnemers uit Bottrop en Gelsenkir chen streden ook in verschillende andere klassen mee om de prijzen. Ondanks de sneeuw in de vroege morgen reisden toch 108 deelnemers. af naar dit geslaagde toernooi. De belangrijkste uitslagen. Klasse Bare-bow 1. Heidi Peeters Tienray 510 p 2. Jan Koonings Yssel- steyn 504 p. Dames Compound: 1. Joanna van Zutphen Eerde 564 p., 2. Talita Peters Asten 563 p 3- Gabriele Feiler Bot trop D.558 p. Vet. Compound. 1. Michel Camps Ysselsteyn 561 p.; 2 Jan Heuyerjans Rosmalen 556 p.. 3. Piet van Berkel Ysselsteyn 552 p. Heren Compound. 1Johan van Don gen Ysselsteyn 579 p.: 2 Henk Dries- sen Asten 5~3 p.: 3. Ulrich Feiler Bot trop D 572 p. Dames Recurve. 1. Barbara Kegel mann Gelsenkirchen 564 p.; 2. Jose Vogels Boekei 553 p.; 3- Wendy van Ooi Venray 542 p. Heren Recurve: 1. Henny v.d. Booga ert Boekei 576 p.. 2. Henk Vogels Boekei 574 p.; 3 Pieter Custers EI1 _574 p. Afgelopen zaterdag is de tweede individuele selectiewedstrijd om het Limburgs kampioenschap ANS (Alge mene Nederlandse Sjoelbond) in Die teren gespeeld, Tien leden van Sjoel club Venray gingen vol goede voornemens voor het nieuwe jaar er naar toe Voor drie was er weer een prijs weggelegd In de klasse C bij de dames werd Anny v. d Heijden weer eerste met een gemiddelde van Anny v.d.Heijden, Kevin Engels en Paul Bouten, in de nieuwe tenu es van Sjoel Club Venray, waren succesvol in Dieteren 123.10. In de klasse E bij de heren werd Paul Bouten tweede met een gemiddelde van 108.5 en bij de jeugd jongens werd Kevin Engels eerste met een gemiddelde van 119.65. Er volgen nog twee selectiewedstrijden. deelnemers uit het hele land ondanks de gladheid uitstekend bezet was. Ook Bart van Rens plaatste zich en wel als achtste en laatste finalist met 970 pins De finale beloofde veel spanning, aangezien het verschil tussen num mer één Peter Hendriks (1011) en Bart van Rens (970) slechts 41 pins bedroeg. In de finale werd door ieder een matig begonnen met 184 als hoogste game door Stefan Dieben (die als zevende de finale in ging), waar Nicky tot 165 kwam. In de twee de finale game vuurwerk: Nicky 247, Stefan Dieben 233, waar door Nicky nu met 1412 tegenover de inmiddels opgerukte Stefan Dieben (1388) als goede tweede, nu alleen aan de lei ding kwam. In de alles beslissende finalegame haperde de scoremachine van Nicky (146), waardoor de Haar lemmer Dieben met een game van precies 200 alsnog alles naar zijn hand wist te zetten en daar door de hoogste trede op erepodium mocht betreden met een winnend totaal van 1588 pins met Nicky Claessens als uit stekende tweede met 1558. De leider van het eerste uur Peter Hendriks (Den Bosch) was met 1507 pins toch nog blij met het podium na een zwak ke finale. Bart van Rens (in de finale niet goed op dreef) kon echter nog drie plaatsen goed maken, mede door het falen van zijn tegenstanders en sloot dit toernooi met 1466 pinfall op een prima vijfde plek. In de zelfde klasse eindigden Lars Lenssen (906) als zestiende, Sander Broers (903) als zeventiende en Martijn Magermans (856) als eenentwintigste en vielen dus buiten de finale. In de Aspiranten A/B behaalde Jochem Magermans met 814 pins de tiende plaats en dat was helaas evenmin genoeg voor een fina leplaats. Koploper krijgt klop Best of the Best. de huidige lijstaan voerder, heeft een verrassend hoge nederlaag (7-28) geleden tegen het laag geklasseerde The Masters, dat in Lars Lenssen een uitblinker van jewel ste had Met 245 als hoogste game en een 653-serie (ruim 217 gemiddeld) legde hij tevens beslag op de hoogste game en serie bij de jongens. Ook Tim van Houdt deed met een serie van 534 een flinke duit in het zakje. Bart van Rens (204 575) scoorde bij de verliezer zeer zeker niet slecht, maar hij en zijn maatjes konden het tij (scoregeweld) niet keren. Starframe Bowlers tegen Pin Exploders was niet zo maar een duel. Het was ook de confrontatie tussen de kopmannen Nicky Claessens (235 609) en Jochem Magermans (225 612). Gezien het geringe verschil tussen beide "kemphanen" (3 pins) was het resultaat tussen beide teams verras send groot. Starframe Bowlers kwam met uitzondering van Nicky niet in hun spel, waar opponent Pin Explo ders beter als team fungeerde en het resultaat was er ook naar: Patricia Camps en Robbert Jansen pakten bei den alle drie punten en Robbert scoorde met 188 ook nog eens een nieuw PR (een verbetering van 13) en dat alles leidde tot een 27-8 overwin ning voor de Exploders. Ondanks het goede spel van kopman Henri Vallen (203 588) van De Betere Bowlers en een uitstekende game van 190 voor Eric Minten, bleek dit team haar naam geen eer aan te doen door met 12-23 te verliezen van Spirit Strikers, dat met een nieuw PR van Luke Verhoe ven (194, een verbetering van 19), de hoogste meisjesgame (199) en serie (539) van Lisa Jansen en de serie van 546 van Sander Broers hun tegenstan der overtuigend de baas was en zich daarmee prima revancheerde voor de zware nederlaag tegen de koploper in vorige wedstrijd.. De serie van 539 van Lisa Jansen was tevens de hoogste meisjesserie van dit seizoen. Bij De Betere Bowlers was er ook een nieuw PR voor young man Ralph Ooster- wijk. die de 100 in het vizier krijgt. Rode lantaarndrager Strikehunters sneed zich lelijk in de vingers door van zichzelf te verliezen met 6,5-28,5, waardoor het de aansluiting dreigt te missen. De achterstand op Starframe Bowlers (127) en De Betere Bowlers (127,5) is ondertussen al opgelopen tot 37 punten. Desondanks was Mar tijn Magermans met 210 608) prima op dreef. In de stand blijft Best of the Best aan kop met 176,5 punten. Spirit Stri kers (165,5) verkleinde haar achters tand tot 11 punten en Pin Exploders (152) handhaaft zich keurig op de derde plaats. The Masters (132) rukte door de verdiende winst op de koplo per op naar de vierde plaats. Zaterdag a.s. gaan we met de bus naar Tilburg, waar zowel de Junioren als de Aspiranten en Pupillen de strijd zullen aangaan met de overige vijftien finalisten per klasse, met het uiteinde lijke doel: het winnen van de landelij ke Stedenfinale. Alle drie teams heb ben zich voor deze finale geplaatst, doordat ze in november in Limburg als winnaars uit de bus kwamen. De bijeenkomst in de bowling is om 8.45 uur. In het afgelopen jaar 2003 sleepte Albert Martens de wisselbeker in de wacht. Toerklub Overloon houdt op zon dag 18 januari weer een veldtoer tocht. Het is de ideale mogelijkheid voor de mountainbiker om zich na de drukke (eet)periode van kerst en nieuwjaar zich weer sportief uit te leven. De afstand van 45 km is hier voor uitermate geschikt. Maar ook de minder getrainde of jeugdige fietser kan deze dag met het mountainbiken kennismaken - de afstand van 35 km is hiervoor speciaal uitgezet De tocht is niet alleen geschikt voor ATB's/mountainbikes. Ook een veld- fiets of een hybride is goed te gebrui ken mits er geschikte banden gebruikt worden. Beide routes gaan door de bossen van Overloon en Merselo. De start plaats is bij de sporthal van Overloon, de Raayhal. De fietser kan hier na afloop gebruik maken van een afspuit- plaats voor de fiets maar ook van de kleed- en doucheruimte. Ook is er natuurlijk een pauzeplaats waar men na 15 of 25 km kan genieten van thee met koek. Bij pech kan men hier ook nog eens rekenen op de deskundig heid van Ger Maurix die eventuele technische mankementen op zal los sen. De starttijd is tussen 9 00 en 10.00 bij sporthal De Raayhal. Het inschrijf geld bedraagt 3,-. NTFU- en KNWU- leden en jongeren tot en met 16 jaar ontvangen 1,- korting. Daarnaast wordt de tocht verreden onder NTFU voorwaarden, d.w.z. dat deelnemers W.A. verzekerd zijn bij de Nederland se Toerfiets Unie. Meer informatie bij Ton Toonen, tel. 04784542160. Afgelopen zondag vond in tennis- hal De Schaapskooi het midwinter- toernooi plaats voor junioren. Ruim 30 jeugdleden hebben hieraan deelge nomen. Tennissen van 13.00 tot 17.00 uur met tussendoor een heerlij ke versnapering. Een geslaagde mid dag met een enthousiaste jeugd. Zaterdag 10 januari organiseren zij het Midwintertoernooi voor de senio ren, ook in tennisbal De Schaapskooi. Dit toernooi is tevens de nieuwjaars receptie en biedt de mogelijk om hal verwege de winter elkaar te ontmoe ten en om naast het tennissen de wensen voor het komend jaar uit te wisselen Er wordt getennist in een middagpoule vanaf 14.00 uur en in een avondpoule van 17.00 tot 21.00 uur. Opgeven voor het tennis is reeds gesloten Na afloop om 21.00 uur willen ze doorgaan met een gezellig samenzijn voor alle leden. Het muzikale gedeel te zal dan worden verzorgd door onze Lucky Aces. Lekker swingen op muziek uit de jaren 60/70/80. Voor deze avond zijn dan ook alle leden uit genodigd (niet alleen de leden die mee hebben gedaan aan het toer nooi). Op de website vindt u de nodi ge informatie. Te bereiken via www.tcvenray.nl Nieuwe leden kunnen zich aanmel den bij de ledenadministratie. Telefo nisch te bereiken op 584876 of via het inschrijfformulier, ook van de website. Programma zaterdag 10 jan.: MC2-Sportivo 2 12.45 MB2-01sredlem 12.45 D4-Hovoc6 12.45 Euroase T upos-D 1 a. 16.30 Summa Peelpush 4-D2 a. 17.00 Sportivo3-D3 a.14.15 Euroase Tupos-Hl a.16.30 Meterik 3-H2 a. 15.45 Euroase Tupos 2-Mbl v. 13-30 Sportivo-Mc 1 v. 1430 Euroase Tupos-Jbl v.13.15 Flamingo's 2-Jcl v.13.15 Tijdens de nieuwjaarsreceptie van TTV Red Stars ontving Ben Schuhma- cher een oorkonde uit handen van Martin Pirei, voorzitter van de afde ling Limburg van de NTTB. Ben is liefst 50 jaar lid van de NTTB. Hij begon destijds in het Zuid-Limburgse Nut'h, waar hij de plaatselijke tafelten nisvereniging oprichtte. Na 25 jaar verhuisde hij naar Noord-Limburg en werd prompt lid van TTV Red Stars Daar was hij door de jaren heen actief als trainer en coachte hij het eerste damesteam in de geschiedenis van Red Stars. Zaterdag werd Ben ook voor zijn 25-jarig lidmaatschap van Red Stars onderscheiden met het bij behorende speldje. Naast Ben kreeg ook Jan Strolen- berg het kleinood opgespeld door Red Stars-voorzitter Peter Bouwmans. Jan kwam eveneens 25 jaar geleden binnen bij Red Stars, als recreant, maar breidde zijn activiteiten snel uit tot het geven van trainingen. Zijn hoogtepunt als trainer is zonder meer het behalen van het Nederlands kam pioenschap met het eerste Meisjes team in 1992 (met de nog jeugdige Danielle Poels). Hoewel Jan binnen Red Stars niet meer actief is, is hij wél actief binnen het tafeltenniswereldje van Noord-Limburg. Zo verzorgt hij al jaren de afdelingstraining op zondag en heeft hij menig andere vereniging als trainer ondersteund. Behalve de jubilarissen werden zaterdagavond tevens de kampioens- teams gehuldigd: Heren 1Heren 2 en Heren 3- Nog nooit werden de eerste drie teams tegelijk kampioen. Ook werd nog gememoreerd aan de uit verkiezing tot Sportploeg van het a van het eerste damesteam, het bi^g horende kunstwerk werd deze z^ dag uitgereikt door de organisatie vi het Sportgala Venray Regio. Na de plechtigheden, waaroiCj ook de officiële aftrap van het jj.n, leumjaar van Red Stars, volgde gezellige feestavond. Geert Peit zorgde voor de swingende muziek, j de meezingers en was niet te bero,p enkele 'Idols in wording' de mit j foon te geven. 'j i Het kersttoernooi werd bij de zestallen klasse 1 gewonnen door Neerlandia Bakel, tweede klasse St Joris Leunen en de derde klasse wederom Neerlandia Bakel. Individu eel, hoogste koning R. Gielens, hoog ste heer John Velthoven, hoogste dame Francien van Doorn. Bij de juni oren hield Frank Baets ze er allemaal onder. De wedstrijd van zaterdag. Hier behaalde Tiny Kreuiz de hoogste score, tweede Theo Linskens en derde Harrie Holtackers Zaterdag 25mlpijl te Oirlo Afgelopen zaterdag werd door een selectie jeugdleden van Red Stars getraind met een delegatie van TTV Flash (Eindhoven) in het kader van een uitwisseling. Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, dat begint op 17 januari, werd er flink getraind en na afloop werden de nodige wed strijdjes gespeeld De trainingsdag werd gehouden op verzoek van Flash. Deze vereniging had enkele maanden geleden Huub Thijssen en Ben Hendriks uitgenodigd om een presentatie te houden over Red Stars. Met name naar de structuur en organisatie van Red Stars was Flash heel benieuwd, aangezien de vereni ging bezig is met een nieuw clubge bouw en een nieuwe lichting jeugdle den. Red Stars heeft reeds jarenlange ervaring met deze zaken en gezien de continue landelijke aanwezigheid van Red Stars, wilde Flash graag leren van de Venrayse vereniging. De eerste gezamenlijke trainings dag is de aanzet tot een verdere samenwerking tussen de twee vereni gingen, aangezien ook Red Stars hier weer wat van op kan steken. Voor de jeugdspelers was het in elk geval een prima gelegenheid om na de feestda gen weer intensief bal en bat op te pakken. Sjoelclub De Schuivers van ISBV Venray e.o. is afgelopen zaterdag met dertien sjoelers naar Dieteren vertrok ken voor de 2e individuele selectie wedstrijd regio Limburg. Sommige leden hebben niet alleen goede voor nemens gemaakt voor 2004, maar deze ook maar meteen omgezet in daden. Bij de dames reikte Marijke Denissen in de klasse A met een gemiddelde van 125,55 niet verder dan de 6e plaats en behaalde Wilma Wismans in de klasse C de 5e plaats met 116,40 gemiddeld. In de klasse E ging Erica van Well er met de zilveren medaille vandoor door haar gemiddel de van 100,10 en werd Germy Joos- ten 6e met 89,10 gemiddeld, De heren brachten het er beter af. Mat KLaassens werd wederom eerste in de klasse B met 132,50 gemiddeld. In de klasse C reikte het gemiddelde van 110,30 voor Koen Heideveld niet verder dan de 12e plaats. Ook de 7e plaats van Bas Pastors in de klasse D was voor hem enigszins teleurstel lend. In de klasse E daarentegen waren de resultaten uitstekend. Mar tien Manders was goed op dreef, waardoor hij met een gemiddelde van 109,60 de le plaats bezette. In deze klasse werd Jan Pijpers 3e met een gemiddelde van 107,80 en Frans van Soest 4e met 107,55 gemiddeld. Piet Hermans werd daarbij 6e met 105,00 gemiddeld, Leo Reintjes 8e met 100,30 gemiddeld en Hans Ottenheim 13e met een gemiddelde van 95,80. In de tussenstand na twee wedstrij den staan Mat Klaassens en Martien Manders in hun klasse op de le plaats. De Schuivers kunnen terug zien op een zeer geslaagde opening van het nieuwe jaar Uitslagen: De Peelkorf 1-Swift (V) 2 87 De Peelkorf 2-Vonckel Girls 1 17-9 Programma zaterdag 10 jan.: Dot Al-Junioren Al hesjes v.l 1,30 Aspiranten BI-Wittenhorst BI v.13 15 Aspiranten Cl-SVOC Cl v.l2.15 Aspiranten C2-SVOC C2 v.0915 Pupillen Dl-Lottum Dl v.l 1.15 Pupillen El-SVOC El v.08.30 Welpen 1 t/m 6 spellencircuit in Oos trum in de gymzaal. De kinderen wor den in trainingstenue verwacht Programma Welpen 1 t/m 3: aanvang 15.00 uur, afgelopen 16.30 uur; ver trek 14.30 uur. Programma Welpen 4 t/m 6: aanvang 13-30 uur, afgelopen 15.00 uur, ver trek 13-00 uur Programma zondag 11 jan.: De Peelkorf 1-Korfrakkers 2 v. 13-30 De Peelkorf 2-Oranje Wit 1 v. 12.30 De Peelkorf 3-Oranje Wit v. 15,00 Programma woensdag 14 jan.: De Peelkorf 4-VonckeI Girls a.20.30 Korfbalclub Uitslagen: Jes A1 -J unioren Al 2-10 Flamingo's (M) 2-Senioren 1 afg. Programma zaterdag 10 jan.: Junioren Al-Gazelle Al 15-05 Junioren A2-SVOC Al 11.40 MKV Bi-Aspiranten BI 09.25 Aspiranten B2-SVOC B2 14.50 De Merels Cl-Aspiranten Cl 10.05 Aspiranten C2-Swift (V) C2 10.45 Toernooi Oostrum: Welpen 1 13-30-15.00 Pupillen F1 15.00-16,30 Programma zondag 11 jan.: De Peelkorf 2-Senioren 1 13-35 De Peelkorf 3-Senioren 2 16.00 Programma woensdag 14 jan.; Merselo 2-Midweek 19-30 Handbalvereniging Uitslagen: Hs: Manual 1-Sittardia 4 Dr Manual-Bevo HC Ad: Manual-Loreal 2 Bj' Manual 1-Loreal 2 Bj; Explosion-Manual2 Bm: Vios 1-Manual Cj: BSAC-Manual Cm. Ospell-Manual Djeugd: Merefeldia-Manual Programma zaterdag 10 jan.: JC: Bevo HC 2-Manual JB1. Blerick 1-Manual 1 Programma zondag 11 jan.: DA: Bevo HC 2-ManuaI 1 Djeugd" Manual 1-Vios 1 JB2: Manual 2-MerefeIdia 1 Hs: Herten 1-Manual 1 29-26 11-9 2-14 20-19 24-20 22-1 89 4-5 10-3 11.30 14.50 10.45 1200 12.50 12.05 Dansvereniging De Peeldancers organiseert voor het achtste jaar op rij een eigen danstoernooi op zondag 18 januari in zalencen trum Roelanzia, Lovinckplein 2 in Ysselsteyn. Aanvang: 10.00 uur. De vereniging bestaat uit dertig dansende leden die onderverdeeld zijn in Little Stars onder leiding van Marja Classens en Tineke Camps, Electric Stars onder leiding v Peggy Mennen en Jolanda Poels Electric Stars - een showgroep een moderne dans, bestaande veertien meiden twee jongens- onJ leiding van Peggy Mennen en Jolao p0 Poels en Dancing Stars onder leidi t van Jolanda Poels. En dan zijn er o 34 nog drie solisten, die worden getrai y2 door Jolanda Poels en Nancy Buise. Tijdens de beurs Race Rally op 16. 17 en 18 januari in het MECC in Maastricht, kan men zes internationa le Hotrod coureurs in actie zien bij de Live Action Show World Cup win naar 2003. Roel Bongaerts, met zijn fraaie VW Corrado en World Cup winnaar 2002, Josef Willemsen (D) in zijn Peugeot 205, nemen het op tegen de Peugeot 206 coureurs Huub Lit- jens, Erik Roeffen en Jeroen Reijn- tjens, Holger Daum (D) met zijn snel le Audi TT maakt het zestal compleet. Baarlonaar Patrick Peeters zal met zijn Stockcar F1 in het zaterdagavond showprogramma aan het werk te zien zijn. Maar niet alleen nvaar deelnemen aan het race/sh.ow programma, er is ook een prachtige stand ingericht voor de promotie van de autospeed way op de RaceWay Venray (stand nummers NI 9 en N20) Hierzijm prachtige bolides te bewonderen Stephan Driessen en Derk Siebi (kampioen 2003) uit de Formule To ota, Erwin Peeters met zijn Peant Racing Team uit Baarlo en Roy Mat sen vertegenwoordigen de Stockc F2 en Patrick Peeters de Stockcar! Een primeur voor Race&Rally is presentatie van de nieuwe MW bolides. Een geheel nieuwe race kit se, die komend seizoen van sta gaan, op diverse regulaire raceeircui en ovals in Europa, waaronder RaceWay Venray. Op zaterdag zal* Limburgstalige zangeres Angelina, Maastricht, een live optreden verzo gen op deze stand. Zij zal enkele nut mers van haar laatste nieuwe cd Vei Kier L ten gehore brengen alsme* haar bekende hits.

Peel en Maas | 2004 | | pagina 16