Harold Bi LENSSEN Een concert zonder woorden Kerst a la carte Kerstconcert De Peelklank Gemeenteraads vergadering Bekendmakingen gemeente Venray mm Y IIP1 Bereikbaarheid gemeentehuis rond de feestdagen Bekendmaking KASTSYSTEMEN WielHermkes Woningwet Wet ruimtelijke ordening ,r Ophalen huisvuil Kerstconcert Dorpsklank kerstconcert TAXATIES J fakrocnA Mallemoer op (0478)539020 Stayerhofweg 2b Wanssum PEEL EN MAAS Donderdag 18 december 2003 - Pagitf W De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis. Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdiensten). Op telefoni sche afspraak (0478-523630 tussen 09.00-10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip worden ingezien. Besluiten Burgemeester en wethou ders van de gemeente Venray maken bekend dat zij vergun ningen krachtens de Wet milieubeheer hebben verleend aan: - M. Loonen, Enge Steeg 4 te Leunen voor een revisiever gunning voor een varkens- fokbedrijf en tuinbouwbe drijf en tevens een ont- heffmgsverzoek in het kader van het Lozingenbesluit bodembescherming (Lbb) in verband met het in de bodem infiltreren van spoel water en geoogst product en het in de bodem infiltre ren van koelwater afkomstig van het koeldeksysteem, gelegen aan de Enge Steeg 4 te Leunen. - Maatschap B. en A. Roos, Gemertseweg 31 te Oploo voor een revisievergunning voor een rundveehouderij, gelegen aan de Eijkenhofweg 12 te Veulen. H. Herpers, Vredeweg 21 te Vredepeel voor een revisie vergunning voor een vlees varkenshouderij, viskweke- rij (meervallen), visverwer- kerij en landbouwproduk- tiebedrijf, gelegen aan de Vredeweg 21 te Vredepeel. De vergunningen worden onder oplegging van voorschrif ten en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu verleend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 i weken) van 18 december 2003 j tot en met 29 januari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift worden inge- diend door: diegenen die bedenkingen heb- ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit: de adviseurs die gebruik heb ben gemaakt van de gelegen- heid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit; diegenen die bedenkingen heb- j ben tegen wijzigingen die bij het i nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar- j van zijn aangebracht; i belanghebbenden aan wie rede- i lijkerwijs niet kan worden ver weten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in tweevoud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuursrechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepster mijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een ver zoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waar onder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat de volgende meldingen krachtens artikel 8.19 van de Wet milieubeheer zijn geaccep teerd: Poels Begijnhof BV, Begijn hofweg 12 te Heide voor het veranderen van de ver leende milieuvergunning van I juli 2003, het betreft het gewijzigd uitvoeren van de opslagruimte voor land bouwmachines en land bouwproducten van de inrichting, gelegen aan Begijnhofweg 12 te Heide. De verklaring en alle overige op de melding betrekking hebben de stukken liggen ter inzage (6 weken) van 18 december 2003 tot en met 29 januari 2004 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kunnen belanghebben de schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indienen bij burge meester en wethouders. Hierbij kunt u verzoeken uw persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling beden kingen inbrengen, waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtewisseling over de mel ding artikel 8.I9 Wet milieube heer. A.M.v.B.-meldingen Burgemeester en wethou ders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer A.M.v.B.-meldingen zijn binnen gekomen van: - J.C.M. Biermann, Mgr. Hans- senstraat 31 te Oostrum voor het veranderen van de inrichting ingevolge het Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieu beheer, gelegen aan Mgr. Hanssenstraat 31 te Oos trum. - R.J.G.J. Hendriks, Over- broekseweg 11 te Leunen voor het oprichten van een inrichting in het kader van De Voorzitter en de Raads- griffier van Venray Maken hierbij bekend dat de gemeenteraad van Venray bij zijn besluit van 30 september 2003, heeft vastgesteld de Ver ordening op de rekenkamer commissie. Ter korte informa tie moge het volgende dienen. De rekenkamercommissie is een instrument dat in het dualis- tisch-systeem een belangrijke rol kan spelen in het doel treffend, doelmatig en rechtma tig besteden van gemeentelijke middelen. De gemeenteraad kan Eindstraat 12, tel. 581553 de commissie een gemotiveerd verzoek doen tot het instellen van een onderzoek. De commissie is belast met en verantwoordelijk voor de uitvoering, begeleiding en stu ring van onderzoeken volgens door haar vastgestelde onder zoeksopzet welke ter kennis wordt gebracht van de gemeen teraad. De verordening gemeentelijke rekenkamercom missie treedt in werking met ingang van de achtste dag na die van de bekendmaking. De ver ordening ligt van af heden voor eenieder ter inzage bij de afde ling Publieksdiensten van de gemeente Venray. Voor een bezoek aan de afdeling kunt u terecht op maandag tussen 12.00 en 20.00 uur en op dins dag en vrijdag tussen 8.30 en 13.00 uur. Telefoon voor nade re inlichtingen: 523333. Venray, 15 december 2003, voorzitter en raadsgriffier voor noemd, voorzitter, drs. J.F.H.A.B. Waals raadsgriffier, mr. J.H.G.M. van Eekeren KFUKFN FN JNTERIEUR80UW Slaapkamer Kantoor Woonkamer Keuken Industriestraat 17a. 5961 PH HORST tel. 077-3980889 Fax 077-3980890 ofij Hoogveld www.wielhermkes.nl het Besluit voorzieningen en installaties milieubeheer, gelegen aan Overbroekse- weg 11 te Leunen. - W. Luijten, Peelken 2 te Ysselsteyn voor het van toe passing worden van het Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer voor de inrich ting, gelegen aan Peelken 2 te Ysselsteyn. De meldingen kunnen worden ingezien van 18 december 2003 tot en met I januari 2004 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 18 december 2003 Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Agenda voor de openbare vergadering van de gemeente raad te houden op dinsdag 23 december 2003 in het gemeen tehuis, Raadhuisstraat Ialhier. Aanvang van de vergadering is om 19.30 uur. ONDERDEEL A 1Opening. 2. Mededelingen. 3. Spreekrecht publiek. 4. Vaststelling van de agenda. 5. Notulen van de openbare vergadering van de raad der gemeente Venray, gehouden op dinsdag 28 oktober 2003. 6. Ingekomen stukken. ONDERDEEL B 7. Algemeen vragenuur. ONDERDEEL C 8. Vaststelling Faunanota Gemeente 9. Vaststelling van het Milieu programma 2004. 10. Vaststellen tarief 65+ Deel- taxi Noord-Limburg. I IVaststellen Parkeerregeling Venray. 12. Initiatiefvoorstel CDA tot uitbreiding van bijlage I "Monumenten en Cultuur- historisch/Architec-tonisch waardevolle panden" van het bestemmingsplan Buitenge bied van de gemeente Ven ray. ONDERDEEL D 13. Vijf jaarlijks afrekening open baar onderwijs. 14. Vaststellen grondprijzen 2004. 15. Vaststellen van het kosten- verhaalbesluit voor Gouden Leeuw. 16. Beschikbaar stellen van een krediet ten behoeve van het project "Beleef het Groen" 17. Wijziging van diverse veror deningen betreffende gemeentelijke heffingen als mede aanpassing van de tarieven. 18. Beleidsverslag 2002 betreffende de ABW en aan verwante regelingen. 19. Voorbereidingsbesluit ter rein voormalige KTS. 20. Voorbereidingsbesluit Bui tengebied. 21.Toezeggingenlijst van de gemeenteraad. 22. Voorstel met betrekking tot de Verordening ambtelijke bijstand en fractieondersteu ning. 23. Sluiting. Publieksdiensten Op donderdag I en vrijdag 2 januari 2004 is het gemeentehuis gesloten. Op maandag 5 januari 2004 is het gemeentehuis geopend van 9.00 tot 15.00 uur. U kunt tijdens deze openstelling terecht voor een persoonlijk bezoek, afspraak of telefonisch contact. Vanaf dinsdag 6 januari 2003 zijn de openstellingtijden weer nor maal: Maandag van 12.00 tot 20.00 uur; Dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch is gemeente bereikbaar op alle werkdagen van 8.30 tot 17.00 uur. Gemeentearchief De studiezaal van het gemeentearchief is van 23 december 2003 t/m 5 januari 2004 gesloten. Vanaf 6 januari 2004 is het archief weer geopend op de normale tijden: Dinsdag tot en met donderdag van 09.00 tot 12.30 uur en van 13.00 tot 16.30 uur. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het bouwen van een over kapping aan de Annie Romeinstraat 51 te Venray tnv A.F.H. Ariaans, Annie Romeinstraat 51 - het veranderen van kliniek voor gedragstherapie aan de Stationsweg 46 te Venray tnv Vincent van Gogh Insti tuut, Postbus 5 te Venray; - het gedeeltelijk veranderen van gemeentehuis aan de Raadhuisstraat I te Venray tnv Gemeente Venray, Raadhuisstraat I; - het bouwen van een serre aan de Maasheseweg 27 te Venray tnv G.W.M. Pelzer, Maasheseweg 27; - het bouwen van een stenen schuur aan de Mandenma kerstraat 14 te Venray tnv M.P.E. Relouw, Mandenma kerstraat 14; - het vergroten van een var kensstal aan de Eijkenhof weg 16 te Veulen tnv Mts. Mulders, Eijkenhofweg 16; het veranderen gevel bedrijfsgebouw aan de Sta tionsweg 120 te Oostrum tnv Theo Janssen Ysselsteyn Onroerendgoed BV, Pot- tenvenweg 7 te Ysselsteyn. Ingekomen sloopaanvragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een woning met stallen aan de Korte Drilweg 2 te Venray tnv Bouwbedrijf Fleuren B.V., Korte Drilweg 6; - het slopen van een golfpla ten dak en een gedeelte van de muur van de varkensstal aan de Eijkenhofweg 16 te Veulen tnv Maatschap Mul ders, Eijkenhofweg 16. Bouwvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande bouwplannen bouwvergunning yerleend. - het bouwen van een serre aan de Mgr. Hanssenstraat 27 te Oostrum tnv G.A.J.M. Crienen, Mgr. Hanssen straat 27; - het vergroten van de woning aan de St. Servatius- weg 36 te Venray tnv T.H.H. Arts, St. Servatius- weg 36; - het vergroten van de woning aan de Randenrade 30 te Oostrum tnv J. Verhe- ijen, Randenrade 30; - het verbouwen van de stal en de bouw van een over kapping aan de Pastoor Jacobspeel 4a te Ysselsteyn tnv G.J.L. Swinkels, Pastoor Jacobspeel 4a. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Sloopvergunning verleend Burgemeester en wethou ders hebben in de afgelopen week voor onderstaande sloopaanvragen sloopvergun ning verleend. - het slopen van de wasserij en brandweerloods aan de Stationsweg 46 te Venray (De Heere Vare 3/4) tnv Stichting Vincent van Gogh Instituut, Stationsweg 46; - de sloop van een woning aan de Ringweg 37 te Yssel steyn tnv M. Hendriks, Pater Tulpstraat 26; - het slopen van het pand "Mére Ancilla"(Engelse tuin) aan de Raadhuisstraat I a en I b te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen 6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een dakka pel aan de Pinksterbloem 36 te Venray tnv A.J.J. Schoen makers, Pinksterbloem 36; - het verbouwen van de woonboerderij aan de Steegse Peelweg 38 te Leu nen tnv R.P.T. Thijssen, Albionstraat 13a. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 19 december 2003 gedurende 4 weken voor eenieder ter inzage bij afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Bekendmaking monumenten Met verwijzing naar artikel 10, lid 4, van de Monumenten verordening 2000 gemeente Venray ligt vanaf heden bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: - de aanvraag om vergunning volgens artikel 9 van genoemde monumenten verordening voor de ver bouwing van entree en ver bindingsgang van gemeente lijk monument verpleeghuis Beukenrode, Beukenlaan I, 5802 CJ Venray. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naar voren te brengen. Bekendmaking monumenten Vanaf heden ligt bij de infor matiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 6 weken ter inzage: Ide beschikking tot het verle nen van vergunning ex arti kel I I van de Monumenten wet 1988 voor de restaura tie van de glas-in-lood rijksmonumJ nnes de Dop} 5815 CL Mi ramen van rijksmonui kerk H.Johannes Kleindorp 2, 5815 selo; de beschikking tot het ve nen van vergunning ex kei I I van de Monument wet 1988 voor de verpla sing van rijksmonum< kapel H. Antonius van Pad °1 Stationsweg, Venray, kaï111 straal bekend onder sectie v£' nummer 5273. Op grond van artikel 7:1 van Algemene Wet Bestuursre<"w kan degene wiens belang red streeks bij dit besluit is betrt -53: ken, daartegen binnen 6 wek en na de dag waarop deze openl r re kennisgeving is gepubliceeirans een bezwaarschrift bij ons ind >mb< nen. Met verwijzing naar artikel lid 2, van de Monumentenw 1988 ligt vanaf heden bij informatiebalie, locatie 2, het gemeentehuis gedurende dagen ter inzage: de aanvraag om vergunning vi,rt^ - - "tink] ibe van iker Set urke q Wa oG M' -69 ij zij ;mb van Pati ns-d gens artikel 1 I van de Mon mentenwet voor verbouw/restauratie van rijk monument Paviljoen I St Sen tius, Stationsweg 46, 5803 Venray. Gedurende deze termijn best |jn de mogelijkheid om zienswijz over deze aanvragen bij o"oc' naar voren te brengen. Venray, 18 december 2003 Burgemeester en wethoude)g2 van Venray, namens dezen, h \i hoofd van afdeling Bouwen Milieu, C.Th. van Velzen Met het oog op de fees! dagen wordt het huisvuil di normaal op donderdag (2 december) opgehaald zo Da - moeten worden ingezamel Gei op zaterdag 20 decembei De route van 26 decembtilse! wordt gereden op zaterda 27 december. De route va .u~ 1 januari wordt gereden o Ui zaterdag 3 januari. Teven delen wij u mede dat he MIC (Milieu Informatie Ce trum) voor al uw vragen en *rt of klachten over Diftar uw afvalbakken gesloten zijn van maandag 29 decen^ ber 2003 tot en met vrijda ertj 2 januari 2004. rtee: Vrt i eml Mar ielei f8-5 pet Jan: EEi roei iccer 1.24 ter Op zondag 21 december ver zorgt de Fanfare Dorpsklank uit Castenray weer haar jaarlijkse kerstconcert dat dit keer in een geheel nieuw jasje is gestoken. Dit kerstconcert zal een hoogge- halte aan kerstsfeer bevatten. Het is een concert dat vormgegeven wordt middels het kerstverhaal dat ondersteund wordt door de warme klanken van muziek, zang, gitaar, solisten, licht en geluid. Voor de aanvang van het con cert brengen in Dickensstijl gekle de leden van de Joekskapel vanaf 18.30 uur buiten voor de kerk een aantal kerstliederen ten gehore brengen. Vanaf 18.45 uur klinken in de sfeervol aangeklede en extra verwarmde Matthiaskerk de hel dere tonen van het door organist Piet Kuijpers te bespelen kerkor gel. Een heuse kerstman zal de concertgangers naar hun plaatsen begeleiden. Om klokslag 19.00 uur zal het spectaculaire concert programma van start gaan. Voor de realisatie van dit muzikale spektakel tekenen de Fanfare Dorpsklank o.l.v. Ron van den Beuken, Het Castenrayse Dames koor en het Kerkelijk Zangkoor o.l.v. Joop Simons en zanger/gita rist Peter van de Water. Tevens zorgt de jeugd van Castenray voor een warme en sfeervolle aankle ding, o.a. door de Castenrayse percussiegroep, een blokfluiten semble en andere musicerende jongeren in opleiding o.l.v. Wil Jacobs. De entree is gratis. Harmonie De Herleving en de zangverenigingen Groeningen en Vondel verzorgen op zaterdag 20 december in de Laurentiuskerk in Vierlingsbeek een kerstconcert. Verder treden tijdens het concert ook een kinderkoor, een Russi sche organiste en het Oberkraïner Sextet op; aanvang: 19-30 uur. U kunt onder andere genieten van Riu, Riu, een oud-Spaans kerstlied, Bogoroditse Devo van Rachmaninov, Hungarian Dance Op zondag 28 december vindt in Well een bijzonder kerstconcert plaats, een con cert dat in het teken staat van herdenken. Het is deze maand namelijk precies zestig jaar geleden, dat in een vrouwen kamp op Sumatra het eerste kerstconcert plaatsvond van de 'Overlevingsmuziek'. Een concert zonder woorden. Hieronder volgt een stukje geschiedenis van dat vrou wenkamp en de overlevings- muziek. Tijdens de Japanse bezetting van het toenmalige Nederlands- Indië zijn ruim 100.000 niet Azia tische vrouwen in kampen geïn terneerd geweest. Hun levenspatroon werd plotseling en gewelddadig veranderd. Veel vrouwen, die de ontberingen van het kamp hebben overleefd, heb ben een blijvende herinnering aan de rol die muziek en zang hebben gespeeld in hun overlevingsstrijd. Er werd een koor samengesteld van dertig vrouwen, dat zingend, maar zonder woorden, klassieke muziek ten gehore bracht. Het was aanvankelijk bedoeld als aflei ding, maar werd later een nood zaak om de ellende van alledag het hoofd te kunnen bieden. Deze concerten zijn de vrouwen en hun medekampbewoners tot grote steun geweest. De arrange menten overleefden de oorlog en worden nog steeds uitgevoerd: een blijvende getuigenis van een no. 5 van J. Brahms en Ose Sha lom van J. Lavit. Om de kosten te dekken vraagt de organisatie een entreeprijs van 3,50 euro per per soon, inclusief een consumptie na afloop van het concert in zaal Concordia in Vierlingsbeek. Kin deren tot en met 12 jaar hebben gratis toegang. zwarte bladzijde uit de wereldge schiedenis, maar ook een ode aan zang en muziek, die zoveel troost kunnen bieden iri moeilijke tij den. Het Stemmenorkest 'De Kracht van een Lied' brengt o.l.v. Mia Ummenthum-Coppers op zondag 28 december in de Sint Vituskerk in Well een aantal klassieke wer ken ten gehoree. Verder kunnen de bezoekers ook genieten van een Christmas Medley en het bekende oudejaarslied Auld Lang Syne. Bij een van de liederen zingt Lienke Hoebens uit Tegelen de solo. Héél bijzonder is dat Helen Colijn, die met haar zusjes ook in het vrouwenkamp vertoefde, het concert zal bijwonen. Het kerstconcert in de Sint Vituskerk te Well begint om 14.30 uur. Er is géén entree, maar wel vraagt het koor een bijdrage in de onkosten. Op dit moment telt het vrouwenkoor Well 35 leden uit Well, Bergen, Gennep, Heumen, Venray en Blitterswijck. SNELLE SERVICE PROFESSIONELE VERWERKING DE VOORDELIGSTEl TARIEVEN Tel. 0478-512772 Fax 0478-512768 Ook dit jaar verzorgt de Volks muziekgroep Mallemoer in de regio Noord Limburg een aantal kerstconcerten bestaande uit lie deren en melodieën rond Kerst. Nieuwjaar en Drie-koningen. Tevens behoren enkele zelfge maakte liederen tot het repertoi re. De ervaring leert dat Malle moer een ontspannen en sfeervol kerstoptreden in volkse sfeerweet te brengen, dat bij de toehoorders in goede aarde valt. Zondag 21 december om 11.30 uur op uitno diging van het Literair Café Ven ray in De Witte Hoeve en diezelf de dag om 20.00 uur in zaal de Kei in Geysteren met een gastop treden van Els Denissen. Op zondag 21 december orga niseert fanfare Vriendenkring uit Overloon haar jaarlijkse kerstcon cert met dit jaar als thema Angels. Aan dit concert wordt meegewerkt door: Fanfare Vrien denkring o.l.v. Phil v. Landeghem, gemengd koor Logeko o.l.v. Geert Verhallen, een blaaskwintet en - kwartet en de band Los Zand. Ver der zullen er optredens zijn van de volgende solisten: Mezzo sopraan Catharina Jansen, Theo Hofmans (piano en zang). John Crooymans (zang) en Coen Hof- mans (zang). Catharina Jansen, één van de prijswinnaars in de „06 Zondag 21 december wordt door muziekvereniging De Peel klank uit Ysselsteyn wederom haar jaarlijkse kerstconcert gege ven. Een concert dat een jaarlijks toenemende belangstelling kent. Dit komt wellicht door de pro grammakeuze alsmede door het optreden van gast solisten. Zo treedt dit jaar Renee v. Weg berg op als soliste. Zij heeft in de regio inmiddels reputatie opge bouwd. Zij was te horen en te zien in de sound mix show en doet komend jaar mee in de voor rondes van het nationale songfes tival. Naast de fanfare treden ook op de jeugdslagwerkgroepen onder leiding van Wim Leramens en de drumband onder leiding van Peter v.d. Loo. De fanfare treedt op onder leiding van Jo Laumen. De fanfare zal een muzikaal kerstverhaal brengen middels bekende liedjes en het Kerstver haal. Naast deze optredens is er ook nog ruimte voor volkszang. Het kerstconcert begint om 19-30 uur en wordt gehouden in de Smelehof. De entree is gratis. LE 178- de nde: hoogste categorie bij het Eureg; i£ü Vocalisten Concours in Terboi fe,-. in 2000, genoot haar zangstudi o.a. bij de Italiaanse tenor Giovai je i ni Mastino, Aafje Heynis, de Dui Iko, se tenor Mario Brell en de sopraa nac Ingrid Kappelle. Zij heeft gezoi el bi gen bij het Brabants koor, Opei ER Ahoy en Opera Zuid. Het wordt een zeer gevarieei programma met nummers o.a. Mozart tot John Lennon c Robbie Williams. Natuurlijk zij er ook de nodige kerstnummer te beluisteren en zullen de moo versierde kerk en de special belichting bijdragen aan eei^g warme kerstsfeer. Dit concert vindt plaats op zoc dag 21 december om 19.30 uur de Theobalduskerk in Overloon Kaartjes a 6,- euro zijn te koop b kapsalon Toine, bakkerij Dege en Berly-Fleur in Overloon ei Venray. In principe worden aai ,tei de kerk geen kaartjes meer ver ,e kocht, dus zorg er voor dat u tij jet] dig vporzien bent, want vol is vol fjj 2 De kerk zal open zijn vanaf 18.45 et uur. Y 'iss 2e Kerstdag vanaf 10.00 uur gec Showroombezoek uitsluitend op afspraak KEUKENINRICHTING advies aan huis, ook 's avonds kor

Peel en Maas | 2003 | | pagina 24