Volharding ontsnapt aan blamage Wout Gommers redt puntje voor Venray Sportnieuws -i SVOC'Ol overheerst Meerlo in derby Aukje van (dames Venra^ Vegio Topschutters Klassement Doelpunt Schlepers niet voldoende voor zege Oostrum a Drie treffers Tissen helpen Swolgen niet SV Merselo SVV Veteranen PEEL EN MAAS De schijnwerper op: De redactie van Peel ej/Maas zet wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' vaiyren amateurvereniging uit de gemeenten V< ray en Meerlo-Wanssmn in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' Volharding en Hojmees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw :r- per op...' aan dprand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vc et- balkenners ym het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ai teur'duelsjlfe dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellinj en van de^gjfstspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb wordt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Vent ly Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enk ;le prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer Naam: Aukje van Lierop Leeftijd" 17 jaar Geboren in. Venray Woonplaats: Venray Partner: Ik heb een vriend. Wouter Kinderen: geen Beroep/studie: leerlinge 6 VWO Raay- land College Hoogtepunt: vorig jaar de nacompetitie Dieptepunt: de nederlaag twee weken geleden tegen SSS'18 (0-1) Clubs: alleen SV Venray Beste trainer: Wim Timmermans Beste boek/tijdschrift: VI Grootste ergernis: een goede wedstrijd spelen en toch verliezen Beste film Pearl Harbour .Andere hobby's: nee, alleen voetballen Lievelingseten: frietjes Drank: flugel Mooiste man: Ben Affleck Favoriete tv-programma: GTST Favoriete club: Ajax Favoriete speler. Rafael v.d. Vaart Favoriete vakantieland. Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: wij natuurlijk Aukje van Lierop redactie SVC2000-SV Venray 1-2 1-1 Leunen-FCV 3-0 1-1 Liessel-Ysselsteyn 1-1 2-2 SVOC 01-RKDÉV 3-1 33) Sparta-oostrum 4-1 2-1 Holthees-SVS 3-1 1-1 VIOS-Merselo 43) 3-1 Heijen-Swolgense Boys 1-0 2-2 Dames VOW-SV Venray 0-3 1-2 Dames Brevendia-SSS'18 1-2 0-2 Pascal Clabbers (Wanssum) en de redactie van Peel en Maas hielden elkaar afgelopen week in evenwicht: 7-7. Clabbers kan echter nog koploper worden omdat het duel Wanssum-Resia werd afgelast en hij zo nog een wedstrijd tegoed heeft. Voorlopig staat Clabbers gedeeld derde. 1) Geert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 2) Willem Koenen (Merselo) en Bas Derkx (Volharding) 8 3) Rob Willems (Leunen) 7, Ramon Kuunders (Ysselsteyn)* en Pascal Clab bers (Wanssum)** 7 5) Ruud de Mulder (SVOC'Ol) 6 6) Stan Janssen (Oostrum) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 8) Rob Poels (Holthees) en Marcel Rongen (TOP'27) 2 Uitslag Leunen-Liessel nog met verwerkt in score Ramon Kuunders (Ysselstevn) Uitslag Wanssum-Resia nog niet verwerkt in score Pascal Clabbers (Wanssum) Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch: 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). Leunen scoorde afgelopen zondag vier keer in de uitwedstrijd tegen Venlo en is met 34 treffers de nieuw e leider in het teamklassement. Swol gense Boys was drie keer trefzeker en volgt op slechts een doelpuntje. SSS'18 is met 32 goals teruggevallen naar de derde plaats. In het individu ele klassement scoorde leider Freek Thoone van Leunen twee keer en vij zelde daarmee zijn totaal op tot 17. Ook Kevin Tissen van Swolgense Boys deed goede zaken. Hij scoorde drie treffers en staat nu met een totaal van veertien goals op plaats twee De stand in het teamklassement: 1) Leunen 34 2) Swolgense Boys 33 3) SSS'18 32 4) SV Venray 26 5) BW27 24 6) Meerlo en SVOC'Ol 21 8) Holthees 20 9) Volharding en Oostrum 17 11) Ysselsteyn 16 12) TOP 15 13) Merselo 14 14) Wanssum 11 De stand in het individuele klasse ment: 1) Freek Thoone (Leunen) 17 2) Kevin Tissen (Swolgense Boys) 14 3) Robin Tissen (Swolgense Boys) 11 4) Wout Janssen (SSS'18) 9 5) Jelle van Tilburg (Holthees) en Frank Brands (Leunen) 8 7) Roy Willems en Rik Schlepers (beiden Oostrum) en Ivo v.d. Weerden (SV Venray) 7 10) Bas Joosten (SSS'18) en Geurt Clevers (Meerlo) 6 12)Johan Vullings (SV Venray), Erik Ermers (Volharding), Geert van Dijck (SV Ysselsteyn) en Roger Wolters (BW 27) 5 16) Edwin van de Winkel en Tim Klemans (Meerlo). Hakan Sazak en Steve Spil (Holthees), Roel Biezenaar (Merselo), Edwin Berden (Leunen), Paul Manders en Ivan Maes (beiden SVOC'Ol) en Johan Speycken (BW'27) 4 15) Daniël Peters en Joost Keizers (beiden SV Venray), Rick van Rijswijk, Niek van Lm en Tom Knoops (alledrie TOP), Arjan Tijssen (SVOC'Ol, Thijs Berkers (SV Ysselsteyn), Patrick Borghs en Luc Janssen (beiden SSS'18), Eric Wijnhoven (Meerlo), Nick van Hoek (Merselo), Marco Berden (Leunen) en Ralf Wolters, Marcel Lucassen en Constantijn Jeucken (allen BW) 3 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). verzekeringsg Dep. Petersstraat 27 5808 BB Oirlo telefoon 0478*57 8 i o i fax. 0478*57 8 i 05 Voetbal Uitslagen Merselo 1-EWC 1 0-2 SVEB 3R-Merselo 2 5-2 Merselo 3-Resia 3 4-0 iMerselo 4-Leunen 6 uitgest. Merselo-Reuver 0-2 Astrantia Cl-Merselo Cl 1-5 Wittenhorst D3-Merselo Dl 1-5 SVOC E2-Merselo El 2-6 Leunen E5-MerseIo E2 1-10 Leunen F4-Merselo F1 0-18 SSS'18 F5-Merselo F2 03)9 Op bezoek bij de nog puntloze hekkensluiter Tiglieja is Volharding ternauwernood aan een blamage ont snapt. De roodwitten kwamen eerst met 2-0 achter (de Tegelse ploeg had tot dusverre slechts een doelpunt ges- coord in tien duels), maar slaagden er uiteindelijk toch nog in om de wed strijd om te buigen in hun voordeel: 2-3. Na de klinkende overwinning van vorige week tegen Venray was bij Volharding vriend en vijand het over eens dat de wedstrijd tegen de num mer laatst Tiglieja een zeer zware zou worden en niets bleek minder waar. Uit en te na werd er de hele week op gehamerd om tegen de laagvlieger uit Tegelen met een goede instelling en dito scherpte te beginnen, maar daar kwam weinig van terecht. Snel sco ren was het devies voor Volharding, waardoor men wat makkelijker zou kunnen voetballen, maar de zeer matige Tiglieja-keeper Peter Jonkers werd in de eerste helft geen enkele keer op de proef gesteld door de zeer slap en tegen zichzelf spelende Vier- lingsbekenaren. De Roodwitten kwa men niet verder dan wat schoten over en naast het vijandelijke doel. Tiglieja was onder aanvoering van uitblinker Marcel Kowald -die veel te veel ruim te kreeg- veel dreigender. In de 33e minuut kwamen de gastheren niet eens onverdiend op voorsprong Ellert Hovens strafte wanorde in de Volharding-defensie genadeloos af: 1- 0. Vijf minuten na rust zorgde Michel van Oijen koppend zelfs voor 2-0 na opnieuw zeer zwak verdedigend werk van Volharding. Niemand gaf op dat moment nog een stuiver voor de kansen van de Bekenaren in deze wedstrijd. De bezoekers toonden ech ter veerkracht en slaagden er uitein delijk toch nog in om de wedstrijd in hun voordeel te beslissen. Binnen twaalf minuten bogen de Roodwitten de 2-0 achterstand om in een 2-3 voorsprong. In de 68e minuut was het Richard van Daal die koppend voor 2-1 zorgde Vier minuten later schoot invaller Patrick van Kempen - de uitblinker van de afgelopen weken startte niet in de basis omdat hij de hele week niet getraind had vanwege een tegen Venray opgelopen enkel blessure- de 2-2 binnen. Tien minuten voor tijd paste scheidsrechter Claes- sen uit Sittard de voordeelregel goed toe. Denny van Veghel werd in het strafschopgebied neergelegd, maar Erik Ermers slaagde er alsnog in om de bal over de lijn te duwen 2-3. Daarbij bleef het uiteindelijk en daar mee mocht Volharding zeker niet kla gen. De wedstrijd tegen Tiglieja was er voor Volharding een uit de catego rie: drie punten en heel snel vergeten. Programma zaterdag 29 nov.: Venray B3-SSS '18 B2co 14.45 America Dl-Merselo Dl v 10.00 Merselo Vet.-SVOC A Vet. 15.00 Programma zondag 30 nov.: VIOS 1 (Beugen)-Merselo 1 14.30 BW '27 2-Merselo 2 10.30 Merselo 3-MeIderslo 4 11.00 Merselo 4-SVOC '01 6 10.30 Korfbal Uitslagen: Merselo-De Peelkorf 7 welp. 0-1 Oostrum 2-Merselo welp. 0-0 Merselo-SVOC E-pup. 6-5 Oranje Wit-SVOC C2 asp.C2 1-0 Oranje Wit-SPES B2 asp.B2 4-6 Oranje Wit-D£S Al jun.A2 4-5 Oranje Wit-SVSH Al jun.Al 7-9 Merselo-Ajola 2 sen. 1 13-3 Merselo-Wittenhorst midw. 7-8 Programma zaterdag 29 nov.: Welpen vrij ROKA 1-Merselo E-pup. 12.00 De Peelkorf 2-0. Wit asp.C2 11.45 Oranje Wit-VIOS B2 asp.B2 12 40 ODIO 2-Oranje Wit jun.A2 13 05 Lottum 1-Oranje Wit jun.Al 15 25 Programma zondag 30 nov.: Merselo-Prinses Irene 2 sen. 1 13-00 Programma woensdag 3 dec.: Oostrum-Merselo midw. 20.30 SV Venray heeft de thuiswedstrijd tegen Vitesse'08 niet in winst kunnen omzetten. Na 90 minuten werden de punten broederlijk gedeeld: 1-1 Gezien het spelbeeld over de gehe le wedstrijd gaf de puntendeling de juiste verhoudingen weer echter de manier waarop Venray Vitesse partij gaf, geeft te denken. Waar het publiek toch verwacht van een thuis- spelend Venray dat het zelf de lakens uit wil delen, laat Venray ook in thuis duels het initiatief aan de tegenstan der. De bezoekende ploegen hiermee het gevoel gevend dat ze in Venray nog wat te halen hebben. Tegen Swai- men en Blauw Geel ging dit ternau wernood goed maar het geluk blijft Venray natuurlijk niet eeuwig toela chen. Daarom was het zondagmiddag terecht dat Vitesse met een verdiend punt huiswaarts kon keren. Voor Ven ray is het weer een gemiste kans om dichter bij de koplopers te komen want die verloren beide. Venray begon opnieuw veel te slap aan het duel om de tegenstander vanaf het begin onder druk te zetten. Het werd dan ook een op een neergaande eer ste helft met aan beide zijden enkele kansen. De grootste moeeliikheden waren echter voor de gasten uit Gen nep. Peter Bitter faalde oog in oog met keeper Nielen van Venray nadat die hem ver naar buiten had gedwon gen en de Vitesse-spits hiermee van een scoringskans afhield. Daarna redde Bart Linders van Venray op de lijn na een goede kopstoot van Sijmen de Greef. Aan de andere kant was het Ivo van der Weerden die na een knap pe passeerbeweging de paal trof. In de eerste helft was het Johan Vullings van Venray die zich na een kwartier spelen al moest laten vervangen door Sjoerd van der Coelen vanwege een blessure De rust brak aan met een dubbelblanke stand. Na rust aanvan kelijk eenzelfde spelbeeld. Echter tien minuten na rust was het Vitesse dat een hoekschop mocht nemen. Geheel vrijstaand kon de lange Vites se spits, Peter Bitter, de hoek van het doel uitzoeken en liet Nielen dan ook kansloos met zijn harde kopstoot. Venray leek wakker geschud en scha kelde een tandje bij Tom Hendriks en Wouter Frencken werden gewisseld voor Hussein Tokat en Roel Janssen. Vitesse werd aan het wankelen gebracht en in de 70 e minuut liet aanvoerder Wout Gommers de gelijk maker aantekenen. Zowel Vitesse als Venray kregen daarna over en weer nog kansen maar beide ploegen kwa men niet meer tot scoren. Roel Jans sen was nog het dichtste bij een Ven ray treffer maar zijn omhaal werd fraai uit het doel gehouden door de Vitesse goalie. Dat de scheidsrechter van deze middag te vroeg affloot en met name Venray zich hier over opwond had geen zin meer. Venray had beter, om zichzelf een dienst te bewijzen, vanaf het beginsignaal fel heid aan de dag kunnen leggen. Uitslag: FC Steyl-SW 4-3 Programma zaterdag 29 nov.: Kevelaer Alt-SW 16.00 Vertrek vanaf De Evenaar Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346 Niet vergeten: vóór 1 december aan melden voor de meuwjaarsbrunch Tweede klasse H Uitslagen Venray-Vitesse 1-1 Roermond-Swalmen 53) Blerick-Margriet 23) Dijkse Bovs-Blauw Geel 3-6 Tiglieja-Voüiardmg 2-3 SVC 2000-RKVB 4-1 Stand Margriet 11-25 (22-10) Dijkse Boys 11-20 (27-15) SVC 2000 11-19 (23-18) Venray 11-18(26-11) Volharding 10-17 (18-15) Blerick 10-17 (1512)' Blauw Geel 10-16( 28-13) Roermond 11-16 (24-18) Vitesse'08 10-12 (16-14) RKVB 11-12 (10-15) Swalmen 11-9 (16-28) Tiglieja 113) (3-59) Programma 30 november RKVB-Swalmen Roermond-Margriet Blerick-Bauw Geel Dijkse Boys-Volharding Tiglieja-Vitesse SVC 2000-Venray Vijfde klasse F Uitslagen Swolgense Bóys-Hegefsom 3-5 Meldcrslo-Oostrum 1-1 SVOC-Meerio 3-0 Meterik-RKDEV 1-5 VCA-HRC 1-4 Heijen-Sparta 2-0 Stand Sparta'18 11-28 (32-10) Heijen 11-27 (30-8) HRC27 11-22 (24-17) Swolgense Boys 11-18 (33-18) Meerlo 11-16 (21-31) SVOC'Ol 11-15 (21-18) Oostrum 11-12 (18-25) RKDEV 11-11: (25-28) Hegelsom 11-11 (14-18) Melderslo 1111 (21-31) VCA 11-8 (13-23) Meterik 11-3 (631) Programma 30 november Sparta-Oostrum Meklerslo-Meerlo SVOCRKDEV Meterik-HRC VCA-Hegelsom Heijen-Swolgense Boys Donderdag 27 november 2003 - Meerlo komt met 3-0 verlies nog goed weg SVOC'Ol-Meerlo 3-0 (1-0) Doelpunten: 1. Arjan Tijssen 1- 0; 64. Ivan Maes 2-0; 84. Ivan Maes 3-0. Scheidsrechter: Derikx (Mel- derslo). Toeschouwers: 125- Gele kaart: Wout van Arensbergen, Pascal Rossel en Frank Kusters (Meerlo). SVOC'Ol: De Mulder; Dirk van de Ven, Paul Büddiger. Tom Strij- bos en Paul Manders (63- Bosch); Coppus (63- Arts), Harm Büddi ger, Leon Strijbos en Joep Man ders; Maes (85. Roy van de Ven) en Tijssen. Meerlo: Smits; Van Arensber gen, Van de Winkel, Rossel en Sij- bers; Koppes (58. Custers), Steeghs en Bruijsten (55. Klis ters); Clevers, Klemans en Wijn hoven (77. Janssen). (Door Henk Willemssen) Wat vorig seizoen niet lukte dat gebeurde zondag wel. SVOC'Ol won de derby tegen Meerlo. Het werd volkomen verdiend 3-0 voor de thuisploeg.. Aan niets was te zien dat de Meerlose ploeg, die toch zo verrassend goed pres teert, hoger op de ranglijst stond. Het was aan doelman Tom Smits te danken dat de nederlaag niet veel hoger uitvieL Want de 22-jarige keeper zag keer op keer SVOC-aanvallers vrij voor hem opduiken. En vaak kwam Tom Smits, die de naar Volharding vertrok ken Arjan Cleven moet zien te verge ten, als winnaar uit de strijd. "Ik heb er nog drie ballen te weinig uitgehou den", baalde de goalie na afloop. "Over mijn eigen prestatie ben ik toch wel tevreden. Maar dat telt niet We hadden hier vandaag moeten win nen om afstand te nemen van SVOC. Ze komen nu tot op één punt We hebben vooral de slag op het midden- Oostrum heeft in en tegen Melders- lo niet de volle winst kunnen pakken: 1-1. De voorbereiding op deze belang rijke uitwedstrijd verliep alles behalve soepel. Tijdens de warming-up werd duidelijk dat Jan Verheven jr. te veel last had van maagkrampen om aan de wedstrijd te kunnen beginnen. Zijn plaats werd ingenomen door de pas 18-jarige Sjors Teeuwen die hiermee zijn debuut maakte in de basiself van Oostrum 1. Naast de personele pro blemen waren er vlak voor aanvang ook problemen met de tenues. De scheidsrechter vond de shirts toch teveel op elkaar lijken en hierdoor moest Oostrum in de blauwe uitshirts van Melderslo spelen. Na een vertra ging van zo n vijf minuten kon de wedstrijd dan eindelijk beginnen. Mis schien dat het aan de vreemde shirts lag, maar Oostrum begon veel te slap aan het duel De duels werden verlo ren en de meeste ballen simpel bij dc tegenstander ingeleverd. Melderslo was in het eerste kwartier dan ook veruit de gevaarlijkste ploeg en Oos trum mocht van geluk spreken dat het niet op een vroege achterstand werd gezet. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Oostrum echter ster ker en sterker. De combinaties begon nen te lopen en achterin werd niets meer weggegeven. Een pegel van Frank Frederix die rakelings voor langs ging was het startsein voor een spervuur van Oostrumse aanvallen op het doel van de thuisploeg. Met name de rechterflank, waar Stan Janssen wederom een sterke partij speelde, zorgde constant voor veel gevaar. Het duurde echter tot de 31e minuut voordat de openingstreffer bejubeld mocht worden. Roy Willems speelde zich vrij tussen twee Melderslose ver dedigers en behield het overzicht. Hij speelde op de rand van de zestien Rik Schlepers aan, die bij zijn man weg draaide en met links de bal in de hoek schoof: 0-1Lang kon Oostrum echter niet genieten van de voorsprong Zoals vaker leek de concentratie 11a een treffer weer even te verslappen en Melderslo profiteerde daar opti maal van. Een voorzet van de rechter kant werd niet goed verwerkt door de verdediging waarna Rob Driessen de bal via een paar Oostrummers binnen schoot. Na deze tegenslag pakte Oos trum de draad weer goed op en ging gewoon door met het goede spel van voor de tegengoal. Een kopbal van Jan van de Ven belandde op het dak van het doel en een schot van Roy Willems werd goed gepakt door de keeper. Doordat de vele kansen niet werden benut stond er bij rust een gelijke stand op het scorebord. Na rust veranderde er weinig aan het spelbeeld. Waar Oostrum de aanval bleef zoeken leek de thuisploeg tevre den met een puntje en beperkte zich tot het plaatsen van een aantal snelle counters. Na tien minuten in de twee de helft werd Stan Janssen na een mooie aanval vrijgespeeld, maar zijn schot ging naast. In de hierop volgen de 25 minuten vielen er nog zeker een zevental goede Oostrumse moge lijkheden te noteren, maar een beetje geluk in de afronding ontbrak. Zo speelde Roy Willems zichzelf een aan tal keren knap vrij maar helaas vond hij iedere keer weer de Melderslose goalie op zijn pad. Ook een vrije trap van Rik Schlepers werd door de keep er knap tot corner verwerkt. Met nog tien minuten op de klok begon de tijd toch een beetje te dringen en dat was op het veld te zien. De combinaties werden slordiger en echte kansen werden niet meer afgedwongen. In blessuretijd leek het zelfs nog even helemaal mis te gaan voor de gasten toen de aanvoerder van de Melderslo de bal richting kruising schoot Gelukkig was Ralph Kessels niet in slaap gesukkeld en ranselde hij de bal uit de bovenhoek. Hierna floot de goed leidende scheidrechter af en keerden de Oostrumse spelers toch licht teleurgesteld terug naar het kleedlokaal. Volgende week gaat Oostrum op bezoek in Sevenum bij koploper Spar ta'18, waar misschien met de steun van het trouwe publiek voor een stuntje gezorgd kan worden. veld verloren. Maar in uitwedstrijden hebben we het dit seizoen altijd moei lijk. Thuis gaat het veel beter en pak ken we veel meer punten." Al binnen een minuut moest Smits de bal al uit het net halen. Libero Edwin van de Winkel verspeelde de bal op het gladde veld. Voorstopper Pascal Rossel gleed weg waardoor Arjan Tijssen alleen op het doel kon afgaan: 1-0. Een vroege tegenslag voor Meerlo dat vanwege blessures Klaas van Arensbergen, Mare Kusters en Paul Peters moest missen. De Meerlose aanvalslinie met de talentvolle 16-jari- ge Tim Klemans had weinig in te brengen tegen de sterke SVOC-defen- sie. Daarnaast stak doelman Ruud de Mulder in een puike vorm. Bij hoek schoppen was Meerlo een paar keer gevaarlijk door de kopkracht en de lengte van Edwin van de Winkel. Arjan Tijssen verzuimde om de derby al vroeg te beslissen. Tweemaal strandde de Oirlose spits op keeper Smits die telkens goed uitkwam. Bij de tweede doelpoging kreeg Harm Büddiger uit de rebound nog een uit stekende kans maar opnieuw redde de Meerlose goalie. Na een half uur was Meerlo dicht bij de 1-1 gelijkmaker toen Eric Wijn hoven in kansrijke positie voor het doel verscheen. Maar opnieuw wist De Mulder redding te brengen. Na rust werd de wedstrijd rommeli ger en kregen drie Meerlonaren een gele kaart vanwege te harde overtre dingen. De ingevallen routinier Leo Custers nam als eerste daad een prachtige vrije trap maar keeper De Mulder voorkwam dat de bal in de kruising verdween Dat was tevens het laatste wapenfeit van de bezoe kers. Uit een prachtige aanval kwam de thuisploeg na ruim een uur eindelijk op 2-0. Invaller Niels Arts passte naar Arjan Tijssen die lvan Maes vri irPe het doel vond: 2-0. Tom Smitsier v laat met zijn actie en blesseet 112 doelpuntenmaker. Maes kom 11 blessurebehandeling toch wei *'ec der. Arjan Tijssen soleerde weer eens door de defensie. maal verzuimde hij de bal aft len. Tijssen wilde ook nog de man uitspelen maar dat wï "P' hindernis te veel. Nadat Tom goede kansen van Leon Strip "8 opnieuw Arjan Tijssen onschi had gemaakt viel zes minuten s' tijd de 3-0. Joep Manders verzoa er dieptepass naar Ivan Maes diei 'te- doorging en ditmaal goalie Smits loos liet: 3-0. Rov van de Ven h) invalbeurt kunnen bekronen n» doelpunt maar ook bij slaagde 1 "al in het net te vinden "We hebbe daag wel tien uitgespeelde 1 gehad", constateerde trainer Vermeer. "Voor rust hadden 1)66 veel ruimer afstand moeten ne r e' Met vijftien punten sluit SVOC "e eerste competitiehelft af op dc plek. De ploeg van Vermeer 8e< lange tijd geplaagd door een golf. "Ik had op iets meer'p y gehoopt. Dat wil ik niet wijten v die blessures. We richten ons de vierde plaats. Ik wil vooral voetbal in de ploeg brengei opbouw van achteruit moet' Daar moeten we nog aan wert Meerlo staat halverwege vierde met zestien punten. Di' vooraf niemand in het Meerlose op gerekend na de grote leeglo afgelopen seizoen. "We mogen daad niet klagen met zestien pu vindt Tom Smits. "Nu we zo staan willen we ook bovenin n» 'e ven doen. Zondag krijgen w inS derslo weer. Tegen hen speelde mei 4-4 gelijk nadat we met 3-1 voot |stl den. Daar gaan we revanche »°P nemen." Dat Een verzwakt Swolgense Boys heeft tegen het bezoekende Hegel- som geen vuist kunnen maken en een verdiende nederlaag geleden op eigen terrein: 3-5. Swolgen-trainer Jan Loock zag zich door blessures genoodzaakt om zijn team op diverse plaatsen aan te passen. In de beginfa se golfde het spel op en neer en beide ploegen wisten enkele kansen te creéren. Topscorer Kevin Tissen bracht de thuisploeg op voorsprong door een snel opgezette aanval doeltreffend af te ronden: 1-0. Naarmate de wedstrijd vorderde kreeg Hegelsom meer vat op het spel en er ontstond veel gevaar voor het Swolgense doel. Na ruim twintig minuten kon Swolgen-goalie Peter van Mierlo in eerste instantie nog redding brengen, maar de rebound was voor Van de Rijdt die dankbaar 1-1 scoorde. Hierna was Hegelsom duidelijk de betere ploeg, combinaties liepen beter en de Hegelsom aanvallers von den elkaar vrij gemakkelijk. Vlak voor rust kwamen de bezoekers dan ook op voorsprong. Na een counter over links werd de bal bij de tweede paal tot bij Sander Verhaeg gebracht die eenvoudig 1-2 op het scorebord bracht. Na rust een zelfde snelheeld F.en beter spelend Hegelsom dat Ion de counter. Slecht verdedigen werd dei gense defensie fataal. Een va werd tot driemaal toe door de digers gemist en de inkom Jeroen Jans besliste de wedstrijd De rood-zwarten probeerd wel en er ontstonden ook mogelijkheden voor de thuis) De aanvallers hadden het viziet ya ter niet goed staan die middag. Een kwartier voor tijd vk ien definitieve beslissing De Swolj lra achterhoede verzuimde in te na een mooie actie van JeroerLg, die keeper Peter van Mierlo kam liet en de bal in de korte hoek IcJ 1-4. Swolgenspits Kevin Tissen li re de spanning toch nog even door vijf minuten voor tijd voor zorgen. Enkele minuten latergt de de thuisploeg zelfs nog remise nadat diezelfde Tissen scoorde. In blessuretijd maakte! som aan alle onzekerheid een Willen Jan Zanders bracht de Hegelsom verlossende treffer o) 7' naam 3-5. Zondag is Swolgense Boys bij Heijen. De ploeg die ko) Sparta afgelopen zondag de nederlaag bezorgde. Aanvang wedstrijd is 14.30 uur. gre Ier idei

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20