Veldvoetballers bijna halverwege Sportnieuws -inf<! Venray ten onder in heksenketel Vegio Topschutters Klassement Pascal ClabJ (Wanssui Freek Thoone trefzeker Leunen Ysselsteyn krijgt weer klop Zevenklapper SSS'18 tegen Montagnards 1 l Nico Mihoglu vijf duels geschorst PEEL EN MAAS De schijnwerper op: De redactie van Peelaft Maas zet wekelijks een speler, trainer of ander "voetbaldier" vaneen amateurvereniging uit de gemeenten V ray en Meerlo-Wan^um in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS' Volharding en Hinthees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnw per op...' aaiijk tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de vc et- balkennersX'an het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien ar i; teurduelpmie dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellinj en van dcgastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikb wordt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Vem ty. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enk 'le prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer Naam: Pascal Clabbers EWC Marcel Rongen (TOP'2~) verloor met ruime cijfers van de redactie van Peel en Maas: 2-9. Helaas gaat de bal aan de neus van de jeugdafdeling van de Tienray- se vereniging voorbij. Rongen bezet met twee punten samen met Rob Poels van Holthees de laatste plaats op de ranglijst. Pascal redactie Venray-Vitesse 2-2 2-1 Belfeldia-Ysselsteyn 0-3 1-1 Venlo-Leunen 1-2 1-3 Swolgense Boys- Hegelsom 0-1 2-1 Melderslo-Oostrum 0-0 0-1 SVOC 01-Meerlo 0-2 2-1 BW'27-Lottum 3-0 2-1 EWC-Merselo 3-1 2-0 Astrantia-Holthees 1-1 3-1 Wanssum-RESIA 1-0 1-3 1) Geert-Jan Drabbels (SV Venray) 9 2) Willem Koenen (Merselo) en Bas Derkx (Volharding) 8 3) Rob Willems (Leunen) 7 en Ramon Kuunders (Ysselsteyn) 7* 5) Ruud de Mulder (SVOC'Ol) 6 6) Stan Janssen (Oostrum) en Robin Tissen (Swolgense Boys) 5 8) Rob Poels (Holthees) en Marcel Rongen (TOP'27) 2 Uitslag Leunen-Liessel nog niet verwerkt in score Ramon Kuunders. verzekeringsgroe Dep. Petersstraat 27 telefoon 0478-57 8 l ol 5808 bb olrlo fax. 0478-57 8 i 05 Leeftijd: 28 Geboren in: Wanssum Woonplaats: Hegelsom Partner: Miranda Geurts Kinderen: Een zoon:Bram Beroep: ICT-medewerker gemeente Venlo Hoogtepunt: Promotie met Wans sum naar de derde klasse Dieptepunt: degradatie naar de zesde klasse vorig seizoen Clubs: Alleen Wanssum Beste trainer: Kees v/d Heuvel Beste boek/tijdschrift: Alle boeken van John Grisham Grootste ergernis: (na lang naden ken): de degradatie Beste film: The Shawshank Redemp tion met Morgan Freeman Andere hobby's Ik zit veel achter de computer Lievelingseten Een lekkere biefstuk Drank": Pilsje Mooiste vrouw: Miranda Mooiste auto. Porsche 911 Favoriete tv-programma: Robinson Eil Favoriete club: Ajax Favoriete speler. Dennis Bergkamp Favoriete vakantieland. Noorwegen Wie wordt kampioen in jullie klasse'. Ysselsteyn heeft in een belabberde thuiswedstrijd tegen Kessel met ruime cijfers verloren: 0-4. Al vanaf het eerste fluitsignaal was Ysselsteyn de mindere en dat leidde al in de derde minuut tot een gele kaart Zo was het eerste half uur nog weinig aan de hand. want de thuisploeg was ondanks dat men iets minder was kwa voetbal toch nog in staat om vol doende tegenstand te bieden zodat men nog enkele kleine kansjes creëer de om de score te openen. Maar toen Michel Suntjes binnen vijf minuten twee maal wist te scoren, gingen de kopjes van de Ysselsteyn-spelers alle maal naar beneden en was het verzet voor een groot gedeelte gestreden. Dat Joep Stemkens er vlak voor de Henseniusplein 5c 5801 BB Venray rust nog 0-3 van maakte, was voor de meeste spelers de genadeklap. Na de thee siert het toch weer dat Yssel steyn probeert er het beste van te maken. Men trekt weer volop ten strijde om de score een draaglijker aanzien te geven. Het geluk zat in deze fase ook niet aan hun zijde. Zo kabbelde de wedstrijd voort en waar Ysselsteyn een doelpunt verdiende kreeg Kessel een vervroegd Sinter klaascadeautje toen de scheidsrechter een strafschop toekende. Roel Sieben wist dit buitenkansje te verzilveren en zo was het 0-4 in de 65e minuut. Hier na was het verzet van Ysselsteyn definitief gebroken en leed de thuis ploeg opnieuw een gevoelige neder laag. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004. Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch: 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). Een nieuwe leider in het teamklas sement. SSS'18. De Overloonse vier deklasser scoorde afgelopen weekend zeven keer en onttroonde voorlopig Swolgense Boys dat nu op een gedeel de tweede plaats staat met Leunen. In het individuele klassement heeft kop loper Freek Thoone een gaatje gesla gen met de achtervolgers. Thoone scoorde opnieuw drie keer en staat nu in totaal op vijftien treffers. De broertjes Kevin en Robin Tissen van Swolgense Boys volgen met ieder elf doelpunten op een gedeelde tweede plaats De stand in het teamklassement: 1. SSS'18 32 2. Swolgense Boys en Leunen 30 Leunen heeft zijn koppositie in de vierde klasse F weten te behouden door een royale 5-1 zege op het altijd lastige RKMSV uit Meijel De basis voor deze overwinning werd gelegd in een hele sterke eerste helft van de Leunse ploeg. In een half uur tijd werd er vier maal doeltreffend uitge haald. Er werd vooraf afgesproken om de gasten meteen onder druk te zetten want RKMSV staat er om bekend dat ze niet scherp starten. Na tien minuten was het dan ook raak. Na een goede individuele actie van Freek Thoone over links gaf hij de bal perfect af aan de vrijstaande Frank Brands die de bal binnen joeg. 1-0. Dit was precies wat Leunen wilde, een vroege voorsprong op het steeds zwaarder wordende veld Niet veel later was het Freek Thoone die een te korte terugspeelbal onder schepte en er uiterst koelbloedig 2-0 van maakte Leunen bleef doorgaan en na een voorzet van opnieuw Thoone vanaf rechts was het midden velder Edwin Berden die ietwat geluk kig de 3-0 binnenkopte Hierna stokte de productie evën. maar de wedstrijd werd volledig gecontroleerd door de thuisploeg. Tussendoor was RKMSV een keer gevaarlijk. Een van richting veranderd schot werd goed gestopt door goalie Buwalda. De gasten dach ten dat het een doelpunt was, maar de bal werd duidelijk voor de doellijn gekeerd. Dit was dan ook het enige wapenfeit van de nummer zes van de 4. SV Venray 25 5- BW'27 en Meerlo 21 7. Holthees 20 8 SVOC'Ol 18 9. Oostrum 17 10. Merselo en Volharding 14 12. TOP en Ysselsteyn 13 14. Wanssum 11 De stand in het individuele klas sement: 1Freek Thoone (Leunen) 15 2. Robin Tissen en Kevin Tissen (Swolgense Boys) 11 4. Wout Janssen (SSS'18) 9 5. Jelle van Tilburg (Holthees) 8 6. Frank Brands (Leunen), Roy Wil lems (Oostrum) en Ivo v.d. Weer den (SV Venray) 7 9. Joosten (SSS'18), Geurt Clevers (Meerlo) en Rik Schlepers (Oos trum) 6 12. Johan Vullings (SV Venray) 5 13. Edwin van de Winkel en Tim Kle- mans (Meerlo), Hakan Sazak en Steve Spil (Holthees), Roel Bieze- naar (Merselo), Erik Ermers (Vol harding), Geert van Dijck (SV Ysselsteyn), Paul Manders (SVOC'Ol) en Johan Speycken (BW'27) 4 18. Daniël Peters en Joost Keizers (beiden SV Venray), Rick van Rijs wijk en Tom Knoops (beiden TOP). Thijs Berkers (SV Yssel steyn), Patrick Borghs en Luc Janssen (beiden SSS'18), Eric Wijnhoven (Meerlo), Nick van Hoek (Merselo), Marco Berden en Edwin Berden (beiden Leu nen) en Ralf Wolters, Roger Wol- ters. Marcel Lucassen en Constan- tijn Jeucken (allen BW) 3. Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). ranglijst. In de 40e minuut was er een goede combinatie op het middenveld en rechtshalf Ronnie Holtackers kwam oog in oog met de Meijelse doelman te staan. Zijn inzet werd nog gestopt, maar het was goaltjesdief Thoone die de rebound benutte: 4-0. Net voor rust werd de 4-1 binnenge- kopt door Thijs Kanis na eén van de spaarzame aanvallen van de gasten. Na de pauze gebeurde er waar je op kon wachten. Een aanvallend RKMSV dat Leunen ver terug drong en wat veel meer balbezit had Leu nen dat loerde op de counter, kreeg echter wel de beste kansen. Brands en tweemaal Thoone wisten deze helaas niet te benutten. Doelman Buwalda van Leunen moest nog enke le malen optreden op afstandsscho ten. In de 85e minuut was het Thoone die zijn derde van de middag aantekende en het slotakkoord ver zorgde. Na een vrije trap van Rob Wil lems kopte hij de 5-1 tegen de tou wen. In blessuretijd werd er nog één maal gescoord door invaller Niels Koenen, maar deze treffer werd afge keurd vanwege 'vermeend' buiten spel. Leunen blijft door dit resultaat nog steeds ongeslagen de ranglijst aanvoeren en de goede eerste helft bleek achteraf voldoende. Zondag speelt Leunen in Venlo tegen de ploeg die na jaren van degradatie zijn draai gevonden heeft in de midden moot van de vierde klasse. Het voetbalseizoen kent tot nu toe een voorspoedig verloop. Komende zondag staat alweer de laatste ronde van de eerste com petitiehelft op het programma. Venray probeert thuis tegen Vites- se'08 de draad weer op te pakken na de smadelijke 3-0 nederlaag bij Volharding. Ondanks dit verlies behoudt Ven ray de derde plaats in de tweede klas se H. Maar de groep achtervolgers is dichterbij gekomen terwijl Venray koploper Margriet zag uitlopen naar een verschil van acht punten. Vites- se'08, waar trainer André Koolhof ooit vijf jaar Succesvol was, ligt Ven ray heel wat beter dan Volharding. Vorig jaar wonnen de Venravnaren nog mee keer van de ploeg uit Gen nep die zich op het nippertje wist te handhaven. Ook dit seizoen vertoeft de oranje-zwarte formatie in de onderste regionen. Maar Vitesse'08 wist in de laatste twee duels zowel Volharding als SVC 2000 knap op 0-0 te houden Leunen dendert maar door in de vierde klasse F. De ploeg van trainer Noud Janssen gaat ongeslagen aan kop en scoort er lustig op los. Zondag speelt Leunen tegen middenmoter Venlo op sportpark Genooi. Leunen speelde in het verleden vaker tegen Venlo maar dat was altijd in de derde klasse Aan de laatste ontmoeting, op 14 april 1996, bewaart de Leunse club geen goede herinneringen. Want Leunen verloor in Genooi kansloos met 7-1. Marco Berden redde toen de Leunse eer. Ysselsteyn staat voor een belangrij ke opgave. De Ysselsteyners gaan op bezoek bij Betfeldia. Beide clubs wor den gescheiden door de degradaties- treep. Het verschil bedraagt vijf pun ten. Bij een zege neemt Ysselsteyn verder afstand van de bedreigde zone en krijgt aansluiting met de clubs in de middenmoot. Maar bij een verlies in Belfeld houdt Ysselsteyn nog slechts een marge van twee punten over en brengt zichzelf in de proble men. Meerlo is tot nu toe de grote verras sing in de vijfde klasse F Ondanks het vertrek van zeven spelers presteren de blauw-witten nu beter dan vorig jaar De eerste competitiehelft wordt afgesloten met de derby tegen SVOC'Ol. Op sportpark Heesakker in Oirlo treffen de nummers zes en vijf elkaar. Meerlo heeft de beste herinne ringen aan deze derby want afgelo pen seizoen werd nog twee keer gewonnen van SVOC'Ol. De fusie club uit Oirlo-Castenray wisselde door de 1-3 zege stuivertje met Oos trum dat wisselvallig presteert. Oos trum staat nu zevende en gaat op bezoek bij Melderslo dat een plaatsje lager staat. Swolgense Boys zakte door de nederlaag tegen HRC'27 naar de vier de plaats. De jonge Swolgense ploeg kan zich (nog) niet mengen in de titel strijd in 5F. Zondag komt laagvlieger Hegelsom op bezoek op sportpark Kerkebos. In de zesde klasse F was de tweede zege van Merselo niet genoeg om de laatste plaats te verlaten. Maar de ploeg van trainer Ger Delauw kreeg wel de andere laagvliegers binnen handbereik. Dat Merselo dit weekein de opnieuw tot winst komt lijkt twij felachtig. Want het bezoek aan koplo per EWC staat op het programma. Subtopper'BW'27 speelt thuis tegen Lottum dat voorlaatste staat. TOP'27 is verrassend opgeklommen naar de vijfde plaats na de derbywinst op Wanssum. De anders zo moeilijk sco rende Tienraynaren wonnen zelfs met 4-2. TOP'27 bezoekt zondag Sam- beek. Holthees zakte na de nederla gen tegen de topclubs EWC en VIOS naar de middenmoot. Daar staat ook Astrantia uit Middelaar dat dit week einde Holtheés ontvangt. Wanssum was omhoog aan het klimmen maar moet na het verlies tegen TOP een stapje terug doen. De Wanssumers spelen zondag uit tegen de nummer drie Resia uit Wellerlooi. Nico Mihoglu, dit seizoen voetbal lend voor hoofdklasser Deurne, is door de KNVB voor vijf duels geschorst. De Venrayse aanvaller was in eerste instantie voor zes wed strijden gestraft vanwege het spu wen van een tegenstander. Deurne ging tegen de hoge straf in beroep waarna de schorsing met één duel werd verminderd. Mihoglu kreeg het in de wedstrijd tegen JVC Cuijk aan de stok met Mike Eveleens. Er ontstond een opstootje waarna beide spelers de rode kaart kregen Ook Eveleens werd voor vijf duels geschorst De KNVB heeft het beroep van JVC Cuijk voor strafvermindering afgewe zen. Merselo-speler Eric Baten is door de voetbalbond voor drie uitwedstrij den uitgesloten na de rode kaart die hij kreeg in de wedstrijd tegen Lot tum. Ook in het zaalvoetbal werden enkele straffen uitgedeeld. Jan Cox, verzorger/coach van TVF OTTO, mag vier duels niet op de bank zitten bij de Venrayse hoofdklasser. Cox kreeg in het duel tegen AJ Deurne de rode kaart van arbiter Wefels. Maikel Wennekers, coach van tweedeklas ser Venrode, werd door de KNVB voor twee duels geschorst Donderdag 20 november 2003 - Pagii 11 Volharding klopt aartsrivaal opnieuw met 3-0 in eigen huis Volharding-Venray 3-0 (2-0) Doelpunten: 33. Erik Ermers 1- 0; 36. Joris van de Weegh 2-0; 66. Richard van Daal 3-0. Scheids rechter: Smits (Liessel). Toe schouwers: 400. Rode kaart: 36. Rob Scholten (Venray) vanwege neerhalen tegenstander. Gele kaart: Joris van de Weegh, Kevin Willems (Volharding), Wout Gommers en Daniël Peters (Ven ray). Volharding: Cleven; Van Rhee, Derkx, Kevin Willems en Hamzic; Vossen, Van de Weegh (46. Ohoi- lulin) en Van Kempen; Ermers. Van Daal (80. Graat) en Van Veg- hel (71. Koen Willems). Venray: Nielen; Drabbels, Scholten, Van Schijndel en Troisf- ontaine; Frencken (58. Linders), Van der Coelen'(82. Tokat) en Gommers; Van der Weerden, Peters en Janssen (58. Hendriks). (Door Henk Willemssen) Het spookte zondagmiddag weer eens op sportpark Soetën- daal. De onvervalste derby tussen Volharding en Venray eindigde opnieuw in een overtuigende 3-0 zege voor de thuisclub. De ont moeting met Venray maakt blijk baar extra krachten los bij de Vierlingsbeekse voetballers. Want zo spelend als zondag hoeft Vol harding geen bescheiden mid denmoter te zijn in de tweede klasse H. De ploeg van trainer Chris Burhen- ne maakte een hardhandig en abrupt einde aan de fraaie reeks van Venray. De ontluisterende nederlaag kwam hard aan in het Venrayse kamp. Net zoals bij de competitieouverture op 7 september 2002 toen ook de 3-0 eindstand op het scorebord prijkte. "Deze nederlaag voelt ook precies hetzelfde als toen", zei verliezend trainer André Koolhof na afloop. Hij vond het onbegrijpelijk dat zijn spe lers zo slap aan de wedstrijd begon nen. "Terwijl we daar in de voorbe reiding steeds op gehamerd hebben. We wisten dat Volharding tegen ons tekeer zou gaan. En opnieuw laten we ons op felheid aftroeven. We zijn daardoor de gehele wedstrijd niet meer in ons spel gekomen", zuchtte Koolhof die zocht naar een verkla ring. "Het moet wel iets psycholo- gich zijn. Het zit gewoon tussen de oren Want met voetbal heeft het niets te maken Wij hebben meer punten en meer kwaliteit dan Volhar ding maar toch komt dat er niet uit. We hebben het gewoon slecht gedaan." In de stromende regen kregen de 400 toeschouwers een van de inte ressantste uitvoeringen van deze voetbalklassieker te zien. Volharding- routinier Richard van Daal, opnieuw in de spits geposteerd, opende met een prachtige pass op uitblinker Denny van Veghel die vrij voor het Venrayse doel opdook. Maar goalie Niels Nielen voorkwam een heel vroege treffer Volharding speelde gedurfd en boordevol zelfvertrou wen. De spelers stegen boven zich zelf uit en brachten de anders zo degelijke Venrayse defensie aan het wankelen. Met enkele pittige overtre dingen moesten de Venraynaren aan Eén helft had SSS nodig om een riante overwinning binnen te halen. Acht doelpunten, allen in de tweede helft gescoord, was de oogst uit de wedstrijd tussen Montagnards en SSS'18. Zeven doelpunten voor de bezoekers en slechts een tegentreffer van de thuisploeg. Door deze eclatan te 1-7 overwinning nestelt SSS zich weer op de tweede plaats. Zowel Montagnards als Overloon misten vier basisspelers. Van meet af aan nam SSS het initiatief en geen moment in de wedstrijd was te zien dat de ploeg gehandicapt aan de strijd was begonnen. Montagnards, in het verleden toch altijd een geduchte tegenstander, leunde zwaar op de ver dediging en probeerde voornamelijk met lange passes de twee eenzame spitsen te bereiken. In het eerste bedrijf had Overloon al orde op zaken moeten stellen tegen het zwakke Montagnards maar de bezoekers kon den vooralsnog met profiteren van de nodige kansen. De Overloonse ploeg moest steeds uiterst waakzaam blij ven om niet door een van de spaarza me uitvallen van de thuisploeg te worden verrast. Na de pauze ging SSS slagvaardiger van start Na drie minuten wurmde Wout Janssen zich door de verdedi ging en schoot via de binnenkant van de paal de bevrijdende openings treffer binnen. Zes minuten later leek Olivier Verheijen de voorsprong uit te bouwen maar zijn doelpunt werd wegens vermeend buitenspel afge keurd. Echter, twee minuten latei- werd de marge wel vergroot. Bas de noodrem trekken om onheil te voorkomen. Alles wat Volharding was schreeuwde om een strafschop na een overtreding van Rob Scholten op Patrick van Kempen. Na een klein half uur kroop Venray even uit zijn schulp. Sjoerd van der Coelen zette met een steekpass Wouter Frencken vrij voor het doel. De knal van Frenc ken spatte op de lat uiteen. Het bleek niet meer dan een speldenprik want meteen bestormde Volharding weer het Venrayse doel. Patrick van Kem pen zag zijn schot vlak naast gaan. Dennv van Veghel, die Geert-Jan Drabbels een heel moeilijke middag bezorgde, vond Erik Ermers die in buitenspelpositie stond. De Venrayse verdedigers twijfelden even maar tot grote opluchting van het thuispu bliek hield grensrechter Peter Wefels de vlag omlaag waardoor Ermers de score kon openen: 1-0. Drie minuten later maakte libero Rob Scholten een dure fout met grote gevolgen. Op de rand van het straf schopgebied verspeelde hij de bal bij het uitverdedigen aan Joris van de Weegh die daardoor een vrije schiet kans kreeg. Scholten probeerde zijn fout nog te herstellen maar hij kwam te laat. Want de bal was al onderweg Joosten bracht een vrije trap hoog in het doelgebied en Rob Janssen toren de boven de gehele verdediging uit en kopte diagonaal binnen. Drie minuten later zette Bas Joosten vanaf het middenveld de aanval op en schoot vanaf 20 meter langs doelman van As: 0-3 In de 64e minuut schoot Jeroen Franken uit een van de spaar zame Montaganards-aanvallen een vrije trap rakelings langs maar een minuut later stond liet al 0-4 toen Paul Janssen hard, via de onderkant van de jat, binnenschoot. Een kwartier voor het einde kwam de thuisploeg nog even terug. Een harde voorzet van Steven van Denderen werd door Ties Curfs van dichtbij binnen getikt: 1-4. De bezoekers nemen met deze stand echter geen genoegen en gingen door. De 84e minuut' Toon Verstraat- en schiet vanaf dichtbij snoeihard in de touwen en twee minuten later mag debutant jeugdspeler Marijn Muysers zijn eerste treffer voor de hoofdmacht laten aantekenen: 1-6. Hiermee was de koek nog niet op want drie minuten in blessuretijd bekroonde Bas Joosten een goede wedstrijd met zijn tweede doelpunt en bepaalde de eindstand op 1-7. Een ruime, overtuigende overwinning voor de Overloners en voor Montag nards de grootste nederlaag tot dus ver en het afglijden naar een tiende plaats. Zondag staat SSS een moeilijke opgave te wachten. Dan komt SES in Overloon op bezoek. De ploeg uit Langenboom staat momenteel vierde. Vierde klasse F Uitslagen SVEB-Venio 3-3 Ysselsteyn-Kessei 0-4 HBSV-Belfeldia 2-1 MVC-Liessel 2-2 FCV-RKDSO 2-0 Leunen-RKMSV 5-1 Stand Leunen 9-23(29-10) FCV 10-20 (16-9) HBSV 10-19 (23-14) SVEB 10-17 (18-12) Liessel 9-16 (16-7) RKMSV 10-15 (21-15) Kessel 10-14 (13-14) Venlo 10-13 (14-17) MVC'19 10-11 (10-12) Ysselsteyn 10-8(13-19) Belfeldia 10-3 (6-24) RKDSO 10-3 (7-33) Programma 23 november Kessel-SVEB RKMSV-FCV RKDSO-MVC Liessel-HBSV Belfeldia-Ysselsteyn Venlo-Leunen Tweede klasse f Uitslagen Vitesse-SVC 2000 Volharding-Venray Blauw Geel-Tiglieja Margriet-Dijkse Boys Swalmen-Blerick RKVB-Roermond Stand Margriet Dijkse Boys Venray SVC 2000 Volharding Blerick Blauw Geel Roermond RKVB Vitesse'08 Swalmen Tigiieja :1 ïy2 tja l >2-\ btq xSÈ 10-25 I 10-20 I io-rf 10-16? a;I 9-14f II 9-14< 9-131 10-131 10-12: 9-111 1091 bla Programma 23 noveffibö S0 Venray-Vitesse Roemiond-Swalmen Blenck-Margriet Dijkse Boys-Blauw Geel Tigiiejn-Volharding SVC 2000-RKVB chat r tnh J tyl oy< naar het doel: 2-0. Toch troki Smits de rode kaart voor de' naar omdat hij een overtredip te zonder de bedoeling de bal len, Van de Weegh kon I opgelapt maar moest zich ii laten vervangen door Antorij lin Terwijl Scholten langs de op weg was naar het klec f| scandeerden de Volharding-s ters cynisch "Robbie bedankt olé Olé... Venray gaf zich ondanks tegenslagen niet gewonnen van rust drong Daniël Peters Ik schopgebied binnen. Hij gevloerd door Kevin Willems kreeg. Smits legde de bal op £j en Ivo van der Weerden ma vonnis voltrekken. Maar opnk een cruciaal moment liet Ver; afweten. Van der Weerden hard en laag in de hoek mat L i man Arjan Cleven voorkwa g een fantastische redding de 2-1 Na de pauze ging Venray q |,eei naar de tegentreffer. De plot alle risico's en drukte de thuis de verdediging. Maar de Vk beekse defensie met libero Bas ;e b aan het hoofd gaf geen krimp t Pi 66e minuut bezegelde Richi laar Daal het lot van Venray. De mocht vanaf dertig meter aanicn, voor een vrije trap. Met eenp ge curve verdween de bal in hf wee 3-0. Als versteend stond dti|otv, Niels Nielen op de doellijn. De derby was gespeeld t ld j feest kon beginnen in Vierling lund Terwijl keiharde muziek en jui tde ten uit het kleedlokaal klonkt werkte André Koolhof de dreun. "Natuurlijk heeft ookl ding kwaliteit maar vooral op) lust hebben zij gewonnen. A on ie schuld want wij gaven dfl stander het gevoel dat v<fS kloppen was. We maakten opb - rijke momenten domme fous liepen domme kaarten op 1 geen toeval dat we hier opniea liezen. Heel jammer dat onze reeks op weg naar de top nui broken." Als

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16