Mathijs van Asten wereldkampioen zesjarige paarden Jeu Basten wint Nationaal Sportnieuws -infcj Lake Valley/ 't Podium wint derb Weer verlies dames Red Stars Opnieuw winst voor De Peelkorf HVC/Taxi Verstraaten alleen op kop Leopold van Asten achtste in GP Ferry Greevink vroeg uitgeschakeld Rooyse VK Korfbal De Peelkorf Manual Programma zaalvoetbal Duel TVF OTTO afgelast r Oranje Wit TV Ysselsteyn PEEL EN MAAS Donderdag 2 oktober 2003 - Paging Ysselsteynse springruiter evenaart successen uit 1999 en 2000 (Door Henk Willemssen) Mathijs van Asten heeft weer eens een stunt uitge haald. De 24-jarige springrui ter werd zondag met het paard Cobra verrassend wereldkam pioen bij de zesjarige spring paarden. De Ysselsteyner eve naarde daarmee de successen uit 1999 en 2000 toen hij even eens de wereldtitel bij de zes jarigen won. Het opleiden van jonge paarden is het dagelijkse werk van Mathijs van Asten thuis op zijn bedrijf in Ysselsteyn. En dat kwam hem afgelopen weekeinde goed van pas. Met de zesjarige Cobra had hij immers nog nooit een con cours gereden. Onlangs werd hem gevraagd of hij met Cobra aan het WK wilde deelnemen. Vorige week donderdag ver scheen hij aan de start voor de kwalificatiereeks. Het wereldkam pioenschap werd verreden in Lanaken op de stoeterij Zangers- heide van de alom bekende Leon Melchior. Van de 150 deelnemers gingen na de kwalificatiewedstrijden van donderdag en vrijdag de beste 35 over naar het hoofdtoernooi op zondag. Het klikte vanaf het begin wonderwel goed tussen Cobra en ruiter Mathijs. "In de kwalificaties heb ik op zeker gespeeld. De tijd was toen niet het belangrijkste maar het ging er vooral om om geen fouten te maken. Want bij één afgesprongen balk kon je al uitgeschakeld zijn." Mathijs van Asten bereikte zijn eerste doel door foutloos te blijven en zich daardoor vrij gemakkelijk bij de eerste 35 te plaatsen. Zondag tijdens de finale bleven in eerste instantie achttien ruiters foutloos. Een barrage moest uit komst bieden. Mathijs van Asten moest vrij vroeg als vijfde van start gaan. Voor hem had Mariëlle Schroder met Pino al zonder fou ten gereden. "Ik heb veel risico's genomen en volle bak gereden. Gelukkig bleken zowel het paard als ik goed in vorm te zijn. Want de vorm van de dag is in zo'n bar rage vaak beslissend. De race liep echt perfect en wij haalden nog drieënhalve seconde van de snel ste tijd af." Na zijn race moesten nog der tien springruiters de ring in. "Nadat ik had gereden hoopte ik op een derde of vierde plaats. Met jonge paarden weet je het nooit zeker. Voor mijn gevoel was ik geen favoriet. Maar mijn tijd bleek toch behoorlijk scherp te zijn." Vol spanning volgde de Ysselstey ner vanaf de kant de verrichtin gen van de concurrentie. En tot zijn genoegen zag hij dat iedereen zich stuk beet op zijn superrace. "Er kwamen nog veel goeie ruiters na mij maar stuk voor stuk gingen ze in de fout. Want zij moesten alle risico's nemen om mijn tijd te kloppen." Na drie jaar greep Mathijs van Asten weer de wereldtitel. Het grote verschil met de vorige twee WK's was dat hij nu met een vrij wel onbekend paard reed. "Cobra was vorig met Peter Geerink al tweede geworden bij de vijfjari gen. Ik vond het een heel fijn paard. Het klikte wonderwel goed tussen ons. Ik heb wel als voor deel dat ik veel met jonge paarden bezig ben. Ik heb dan ook weinig moeite om me aan het paard aan te passen." In 1999 en 2000 werd hij Ven- rays sportman van het jaar. Daar na kwam zijn twee jaar oudere broer Leopold meer in de picture te staan. Onder de vleugels van Wim van der Leegte kon Leopold zich ontwikkelen tot een interna tionale topruiter die onlangs ook Nederlands kampioen werd. "Leo pold rijdt alleen internationaal en met oudere paarden. Ik doe ook wel aan de grote wedstrijden mee maar ik heb het nadeel dat ik niet jarenlang met vaste paarden kan rijden. Ik rijd zowel met paarden van mezelf als van andere eigena ren. En de hele goeie die worden natuurlijk als eerste verkocht. Dan is het een stuk moeilijker om internationaal mee te blijven doen. Maar ik ben heel tevreden zoals het nu gaat." Na vele jaren weer eens succes voor duivenliefhebber Jeu Basten heeft aan het eind van het duivenseizoen het kampioenschap getekende bij de Nationale Marathon 2003 van de Zuidlimburgse Unie in de wacht weten te sle pen. Basten presteerde op alle vluchten prima maar wist vooral zijn beste duiven voor af aan te wijzen. Basten is al 43 jaar duivenlief hebber. Zijn interesse gaat vooral uit naar de langere vluchten. Dat leverde hem in 1987 al diverse successen op waaronder een tweede plaats bij de Westeurope- se Supermarathon. Door een auto ongeval van zijn echtgenote, en de langdurige nasleep daarvan, kon hij zich vele jaren minder op zijn duiven concentreren. Zijn duiven krijgen echter sinds begin dit jaar de volle aandacht en met succes. "Het seizoen is dit jaar heel kort geweest" laat Basten weten. "Dit als gevolg van de vogelpest. Daardoor zijn er dit jaar in de marathon van de tien geplande vluchten slechts vier doorgegaan". Bij die vier vluch ten, St. Vincent, San Sebastian, Marseille en Perpignan, vlogen de duiven van Basten steeds in de top mee. Bij de duivinnen speelde hij zelfs in de vlucht vanaf San Sebastian de derde plek. In het totaalklassement werd Basten uit eindelijk vijfde. Daarnaast is er nog een "getekend" klassement. De duivenliefhebbers geven voor af aan welke duiven als eerste twee thuis zullen komen. Van de acht aangewezen duiven had Bas ten er maar liefst zeven goed. Een Leopold van Asten heeft afgelo pen weekeinde goede prestaties geboekt bij het internationale CSI in Mauren (Liechtenstein). In de Grote Prijs, gewonnen door de Oostenrijker Simon, eindigde hij na barrage op de achtste plaats met VDL Groep/Escape. In het springparcours op tijd bleef Van Asten foutloos maar moest met Escape bijna vier seconden prijs geven op winnaar Piet Raymakers. De Ysselsteyner finishte uiteindelijk op de vijfde plaats. In het springparcours pakte Leopold van Asten een fraaie tweede plaats met VDL Groep/No Doubt. Ook in deze wedstrijd bleef de springruiter foutloos maar de Zwitser Melliger was precies 35 seconden sneller waardoor Van Asten als tweede eindigde. Jeu Basten met een van zijn dui vinnendie het afgelopen seizoen in de top meevloog. prestatie die geen enkele andere duivenliefhebber hem dit seizoen nadeed, waarmee de eerste plaats een feit werd. Basten is zeer blij met de presta tie van zijn duiven. "Nu ik mij weer volop op mijn duiven kan concentereren is de zin ook terug gekomen. En dan gaat de rest eigenlijk vanzelf, dat zie je wel aan de resultaten". Zaterdag 4 oktober zijn er weer de thuiswedstrijden in sporthal De Wet- teling de zaal is open vanaf 14.00 urn en de wedstrijden duren tot 20.00 uur. Donderdag 23 oktober (herfstvakan tie) is er voor het tiende jaar weer het Basisscholenvolleybaltoemooi in sporthal De Wetteling van 13-00 18.00 uur. Vele scholen gaan weer een sportieve strijd tegen elkaar aan om te kijken wie het beste is en zij mogen dan op 6 maart 2004 naar de finale in Nederweert .waar alle finalis ten van de voorrondes van Limburg en Oost-Brabant tegen elkaar spelen. Uitslagen: Junioren A1-MKV Al 10-5 Aspiranten BI-De Eendracht BI 1-0 Des (V) Cl-Aspiranten Cl 0-6 Oranje Wit (L) Cl-Aspiranten C2 4-2 Pupillen Dl-Roka Dl 2-0 Pupillen El-Swift (V) El 1-9 Des 1-Welpen 2 1-3 Welpen 3-Oranje Wit 1 1-0 Oranje Wit 1-Welpen 4 1-0 Welpen 4-Welpen 5 0-1 Welpen 5-SVOC 1 04) Welpen 6-SVOC 2 2-1 Oostrum 2-Welpen 6 0-2 Merselo 1-Welpen 7 1-1 Welpen 7-Welpen 8 1-0 Welpen 8-Oranje Wit 3 2-1 Rosolo 2-De Peelkorf 1 7-13 Olympia (0>De Peelkorf 2 9-4 Roka-Midweek 1 5-6 Midweek 2-Erica 5-1 Recreanten-Erica 1-2 Programma donderdag 2 okt.: Vonckel Girls-De Peelkorf 1 (b) v. 18.45 Programma zaterdag 4 okt.: Junioren Al-DOT (V) A1 a. 15.00 Aspiranten Bl-ZSV BI a. 12.30 Swift (V) C2-Aspiranten Cl v. 1115 De Eendracht Cl-Aspiranten C2 v. 11.00 Mariarade Dl-Pupillen Dl v.08.00 DES (V) El-Pupillen El v.08.15 SVOC 2-Welpen 1 v. 12.30 Programma zondag 5 okt.: De Peelkorf 1-DSV a. 13.00 Pupil v.d. week: Michelle de Wit. De Peelkorf 2-Jes 2 a.1100 Lottum 2-De Peelkorf 3 v. 12.00 Programma woensdag 8 okt.: Midweek 1-Swift (V) a. 20.00 Odos-Midweek 2 v.19.15 Lottum-Recreanten v.19.15 Handbalvereniging Uitslagen: Bj: Manual 1-BIerick 1 14-13 Bj: Merefeldia 1-Manual 2 23-16 Ad: Manual 1-Bevo 3-15 D-jeugd: Manual 1-Linne 1 1-13 Programma zaterdag 4 okt.: Dree: Bevo HC-Manual 1 14.30 Programma zondag 5 okt.: De Weert D-jeugd: Manual 1-BSAC 2 10.00 MC: Manual 1-Wittenhorst 2 10.50 MB: Manual 1-Wittenhorst 2 11.40 DA: Manual 1-BSAC 1 12.30 JC: Manual 1-Vios 1 13-35 JB2: Manual 2-Vios 1 14.20 JB1: Manual 1-BSAC 1 15.15 HSen: Vilt/bequick 1- Manual 1 16.05 Vrijdag 3 oktober Sporthal De Wetteling 20.45 HVC/Taxi Verstr.-Lions/Nef- kens 21.45 HVC/Taxi Verstr. 2-Domu 22.45 Lake Valley-Boca Juniors Sporthal De Weert 20.00 BDZ Venray-ZVCO 21.00 ZW Leunen 2-Venrode 2 22.00 ZW Leunen 4-Reuver 3 Sporthal Meerlo 20.00 ZW Mari/ZV/Serum 21.00 Meerlo 2-OBR Zaterdag 4 oktober Sporthal De Weert 16.00 TVF OTTO 2-Lake Valley 2 17.00 TVF OTTO 4-TVF OTTO 3 18.00 ZW Leunen-ZV/Serum (dames) 1900 Venrode-Wittenhorst 20.00 TVF OTTO 2-TVF OTTO (dames) Maandag 6 oktober Sporthal De Wetteling 20.30 TVF OTTO-AJ Deume 21.30 BDZ Venray 3-ZW Leunen 3 Sporthal De Weert 20.30 Lake Valley 3-Herb.de Peel 21.30 Lake Valley 2-Venlo 2000 22.30 Lake Valley 7-AC VW Sporthal Overloon 20.00 ZVCO-Beringe 2 Woensdag 8 oktober Sporthal De Weert 19.00 HVC/Taxi V. 5-Herb.de Peel 2 TVF OTTO komt deze week niet in actie in de hoofdklasse zaalvoetbal. De uitwedstrijd tegen Brach werd maandagavond afge last omdat de thuisclub vanwege de kermis in Maasbracht niet over de sporthal kon beschikken. Komende maandag speelt TVF OTTO thuis tegen AJ Deurne dat eveneens, uit de eerste klasse is gepromoveerd. Het duel tussen beide debutanten begint om 20.30 uur in sporthal De Wette- ling. ZW Leunen-Lake Valley 1-3 Lake Valley/'t Podium maakt een goed debuut in de eerste klas se A. De club won drie van de eer ste vier duels en is daarmee het hoogst genoteerde Venrayse team in deze klassse. ZW Leunen blijft op slechts één zege steken. De Leunse zaalvoetballers hebben nog niet hun vorm bereikt van vorig seizoen. In de derby tegen Lake Valley kon ZW Leunen alleen in de eerste tien minuten overtuigen. In die fase schoot Freek Thoone op de paal en strandde twee keer op de ervaren doelman Arjan Schatorjé. Daarna zakte ZW Leunen, dat eindelijk eens compleet kon aantreden, steeds verder weg. Lake Valley/'t Podium moest liefst vijf spelers missen maar wist toch vrij eenvoudig de wedstrijd naar zich toe te trekken. Ronnie Spruijt en Daniël Wijnands troffen de paal. Op slag van rust wist aan voerder Arjan Lammers uit een vrije trap van grote afstand 1-0 te scoren. Tijdens de rust kon arbiter Van der Meijden vanwege een knie blessure niet verder. Hij werd ver vangen door zijn assistent Brenk- man. Na rust nam ZW Leunen weer het initiatief maar veel gevaar leverde dat niet op. Lake Valley/'t Podium, met een debute rende Coen Linskens, beperkte zich vooral tot verdedigen. Het Venrayse team kwam een straftijd van twee minuten van Daniël Wij nands, die geel kreeg na een over treding op Freek Thoone, onge schonden door. De Leunse ploeg wist later toch langszij te komen. Een schot van Freek Thoone belandde via een Venrayse verde diger in het doel: 1-1. Een dikke minuut later nam Lake Valley weer de leiding. Daniël Wijnands speelde zich knap vrij en schoot 1-2 binnen. ZW Leunen bezat niet meer de kracht om een beter resultaat uit het vuur te slepen. Daarvoor bleven teveel spelers onder de maat. Uit een hoek schop van Arjan Lammers besliste Ronnie Spruijt de derby in Ven rayse voordeel: 1-3- Amicitia 2-HVC/Taxi Verstr. 2 4-2 Het tweede team van HVC/Taxi Verstraaten miste vrijdag in de sporthal van Montfort de routi niers John Beerkens en Leon Vie- vermans. Ook doelman Wilbert Sijbers, hij werd vervangen door Ron Reijnders, was niet van de partij. Halverwege de eerste helft nam de thuisclub een 1-0 voor sprong. Vijf minuten voor rust keken de Venraynaren tegen een 2-0 achterstand aan. Rob van Eist wist in het begin van de tweede helft de spanning weer terug te brengen: 2-1. Terwijl HVC 2 joeg op de gelijkmaker sloeg Amicitia 2 twee keer snel achter elkaar toe: 4-1. Alle vier de tegentreffers ont stonden overigens door persoon lijke fouten. Vijf minuten voor tijd bepaalde Ronnie Bovee de eind stand op 4-2. Boca Juniors-H77/le Village 2-7 Boca Juniors/Andalucia moest wederom gehavend aantreden. Bayram Durgun, Mohammed Nao- mani, Benito Oosterwolde en Vin cent Smith ontbraken om uiteen lopende redenen. Toch kwam het Venrayse team al vroeg op voor sprong door een verrassend schot van Stanley Filon: 1-0. Binnen een kwartier hadden de bezoekers uit Montfort de achterstand omgebo gen in een 1-4 voorsprong. Grote man bij de bezoekers was ex-Fer- monia keeper Nico Philippen die bij bijna alle treffers aan stond en zelf ook eei trof. De ruststand was 1-5] man Ilhan Polat was om handblessure toch aan de] strijd begonnen maar halve werd hij vervangen door Ai Naomani. In het tweede wist het Venrayse team dej te beperken. H77/le Village de nog twee keer waarna H Tokat in de slotminuut de op 2-7 bracht. Debuterend Huub Stevens was te sp over de tweede helft. "Toe het een stuk beter. Die stïj lijn moeten we in de koi wedstrijden doortrekken, gaan we ook punten zegt hij hoopvol. Voorzitte adi Mekran hoort de wa met genoegen aan. "Huub minste positief ingesteli soort mensen hebben w( nodig bij de club." Gastronoom-ZVV Leunei ZW Leunen verloor ma avond in Neer de derde we op rij. Het Leunse team ke slechte seizoenstart met sk drie punten uit vijf duels1 door ZW Leunen is afgezakt 01^ de onderste regionen van dt kle ste klasse A. De Gastronoom rtei al snel een 2-0 voorsprongille 3-0 ruststand probeerden del se zaalvoetballers in de helft terug te komen. Maai ontbrak vooral aan scherpte sn< het vijandige doel. Boven oui greep de Leunse defensie, de geblesseerde Rob Willem uic brak, niet kordaat genoeg in counters van de thuisclub Gastronoom liep daardooi Iru naar een 5-0 voorsprong 5 Thoone redde de Leunse eet i d< waarna de thuisploeg dei lagi stand op 6-1 bracht. Afgelopen zaterdag verloor het damesteam van TTV Red Stars de thuiswedstrijd tegen Varese: 1-6. Waar het eigenlijk een 5-2 over winning had moeten zijn, trokken de Venrayse tafeltennisdames opnieuw aan het kortste eind. Het enige puntje kwam op naam van de wederom sterk spelende Marijn Verburg. Zij won gedeci deerd met 3-1 van Zoyi Sidorevs- ky. Sabina Larmené had toen al de eerste wedstrijd tegen Cathry Hof kansloos verloren. Vervolgens trad Daniëlle Poels aan tegen Kirsten Heijnen. Zij gaf een 2-0, 7-5 voorsprong uit han den om in vijf games te verliezen. Het dubbel van Larmené/Poels ging eveneens onnodig in vijf games verloren. Sabina verloor van Sidorevsky door niet door te gaan met spinspelen. Poels en Verburg verloren eveneens hun tweede enkelpartij. En zo langza merhand begint de vraag op te doemen: is Red Stars toch niet een maatje te klein voor de eredi visie? Het herenteam won thuis met 7-3 van Brandersstad 2. .Ronald Bogaard bleef ongeslagen, zowel in het enkel als in het dubbel. Frank van der Vleuten won twee maal, Jeroen Renkens droeg één puntje bij. Met name Jeroen was dicht bij nog een overwinning. Hij verloor de laatste wedstrijd met 12-10 in de vijfde game: "Ik voel me daar niet echt lekker bij." De korfbalsters van De Peelkorf uit Ysselsteyn zijn er opnieuw in geslaagd twee punten te halen in de uitwedstrijd tegen Reusel: 7- 13. Beide ploegen hadden moeite om de score te openen. De Peel korf bleef verzorgd korfballen waar Rosolo de fysieke strijd aan ging. De Peelkorf begon haar kan sen goed af te ronden en kon gedurende de eerste helft uitlo pen tot een 1-6 voorsprong. Na de rust kreeg ook het fysieke Rosolo meer kansen, maar De Peelkorf bleef het betere van het spel hou den. Rosolo liet er veel ruimte in de verdediging waardoor De Peel korf haar kansen goed kon blijven benutten. Dit resulteerde in een 7- 13 eindstand in het voordeel van De Peelkorf. Voor De Peelkorf scoorden: Christel Derkx en Mayke v. Ass (4x), Nicole Tielen 3x en Evelien Arts 2x. Korfbalclub Uitslagen: Swift 4-Midweek 10-6 Recreanten-Wittenhorst 3-3 SVOC A2-Junioren Al 2-17 Junioren A2-Odio A2 9-3 Aspiranten Bl-SVOC BI 4-10 Aspiranten B2-Ajola BI n.g. Aspiranten C 1-De Peelkorf C2 4-2 Spes (M) Dl-Pupillen Dl 2-0 Peelkorf 3-Pupillen F1 1-0 Welpen 1-Peelkorf 4 1-0 Des 2-Welpen 1 1-0 Welpen 2-Oostrum 1 0-1 SVOC 2-Welpen 2 1-0 Welpen 3-Des 3 0-1 Peelkorf 8-Welpen 3 2-1 Senioren 1-Jes 2 7-11 Senioren 2-Erica 2 9-9 Programma zaterdag 4 okt.: Emos A3-Junioren A2 14.00 Aspiranten Bl-Dex (V) BI 14.00 Aspiranten B2-Des (V) B2 12.00 SVOC C2-Aspiranten Cl 11.00 Oostrum C 1-Aspiranten C2 11.00 Vios (O) Dl-Pupillen Dl 10.30 Programma zondag 5 okt.: SVSH 1-Senioren 1 11.00 SVSH 2-Senioren 2 13.00 Programma woensdag 8 okt.: Midweek-Olympia (O) 20.00 Recreanten-SVOC 20.00 Het einde van het buitensei zoen komt alweer in zicht. Op zondag 19 oktober wordt het Roe- lanzia afsluitingstoernooi gespeeld, met aansluitend de tom bola van de kantinekaarten. Voor dit toernooi kun je je aan melden middels de inschrijfkaar- ten in de kantine. De inschrijving sluit op zondag 5 okt. Het inschrijfgeld bedraagt 1.50 euro per persoon. De organi satie van dit toernooi is in handen van Leon (545013) en Marleen (541770). Zondag wordt op de kunstgras- banen in Swolgen de uitwisseling gespeeld met tennisvereniging 't Löbke uit Swolgen. Er hebben zich slechts negen leden van TV Ysselsteyn opgegeven voor dit toernooi. Deze worden persoonlijk geïn formeerd over de aanvangstijden van hun wedstrijden. Met ingang van deze week gaan de tennissers op de vrijdagavond van 20.00 tot 22.00 uur weer rackettossen tot het einde van het Na vier speelrondes in de le divisie B van het landelijke futsal gaat HVC/Taxi Verstraaten voorlo pig alleen aan de leiding. Gemak kelijk kwam dat echter niet tot stand. De concurrenten van dit moment, KW Langhout en Yerna speelden beide gelijk, terwijl ESZW/Totelos zelfs verloor. De Venrayse ploeg won vrijdagavond de uitwedstrijd tegen debutant OS/Alwako uit Valkenswaard moeizaam: 1-2. Het werd een zeer moeilijke wedstrijd tegen een fysiek te hard spelende tegenpar tij. Aan HVC-zijde kon men niet beschikken over Edward Lins kens, die geblesseerd was. Boven dien was reservedoelman Ron Reijnders met het tweede team mee waardoor Hay Brands, nor maal gesproken keeperstrainer, als reservedoelman meeging. De vader van Ruud en Franks Brands behoefde echter niet in actie te komen. HVC kwam zeer matig uit de startblokken, terwijl de thuis ploeg fel en hard spelend op zoek ging naar een doelpunt. De wed strijd werd gedurende zowel de eerste als de tweede helft te vaak onderbroken door de vele over tredingen. Hoewel HVC duidelijk de beter voetballende ploeg was, konden zij ook voor de rust het verschil niet maken. Raymond Janssen voorkwam met enkele goede ingrepen een tegendoel punt voor de gastheren en zodoende werd 0-0 de terechte ruststand. In de pauze zette Paul Janssen zijn ploeg nog eens extra op scherp. Tevens had de tweede scheidsrechter zijn leidende colle ga tijdens de rust attent gemaakt PEEL EN MAAS een abonnement waard op de overtredingen die vooraf gingen aan sommige Al kort na rust, bleek dat dei r N ine de irdf op ploeg niets naliet om deze strijd proberen te winnen, fi normaal gesproken nog wd stellen dat een ploeg op hen je speelt van het toelaatbare ging zij er helaas te vaak heen. Zo ook tien minuw ,ng rust. Na een overtreding tr* goed spelende Willem P kreeg hij een klap in zijn ges Terecht kon de speler OS/Alwako met rood vertrek yj HVC kreeg gedurende vijfi: ,je ten een overtalsituatie Zorgu <je opbouwend en wachtend oj ee juiste kans, was het Frank 8 kens die met een juweel val schot de doelman kansloos f 1. De ban was gebroken ontlading was groot aan V zijde. Toen kort daarna Brands met een goede pass! han Sijbers op pad stuurdcj laatstgenoemde fraai de keep passeren en stond het 0-1 L wedstrijd leek gelopen. Dei; ploeg wisselde de vaste doe! voor een meespelende keep: n ging op zoek naar de aanslui: treffer. Deze viel vrij snel. l wel enigszins gelukkig. Eeni schot op doel werd door mond Janssen nog geraakt c: de lat en zijn rug dwarrelde ii voor een aanvaller die de 1-.' nenschoot. In de slotmir; waren de betere kansen h voor HVC. Met name Willem! ters was dicht bij zijn eerstee punt, maar strandde op dei man. Zo bleef de stand «i ongewijzigd en was men HVC-zijde zeer content ntf drie punten, maar ook mei feit dat niemand een blessure een veel te harde wedstrijd overgehouden. Vrijdag sp HVC/Taxi Verstraaten thuis Lions/Nefkens. Dl Taekwondoka Ferry Greevink van Tong-Il uit Venray heeft zijn wereldtitel niet met succes kun nen verdedigen. De favoriet in de klasse +84 kg. lag er afgelopen zaterdag tijdens het WK in het Duitse Garmisch- Partenkirchen al in de tweede ronde uit. Hij verloor bij een 11-11 stand, na een discutabele beslissing van de scheidsrechter, van de Rus Kal- mikov. Een officieel protest van de Nederlandse delegatie levf niets op. Clubgenote Chaf Sobers kon ook geen potten I ken op het WK taekwoi J Sobers verloor al in de eö ronde van Li Wen uit Thailand afloop van het WK kiest bol coach Henk Meijer twee damd twee heren die mogen deelnd aan de twee kwalificatietoeffl en voor de Olympische Spi jj(| 2004 in Athene.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20