Leunen wacht nieuwe krachtproef Belangrijke zege Volharding Sportnieuws -infc Leunen strijdt met tien man naar gelijkspel Geert-Jan (Venray) Vegio Topschutters Klassement Dames SV Venray blijven ongeslagen Venray verliest weer in Blerick Klinkende zege SSS'18 SPORT SV Venray SVV Veteranen Vierde klasse F PEEL EN MAAS Donderdag 2 oktober 2003 - Pagina De schijnwerper op: De redactie van Peel en NUrfCs zet wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' vaméen amateurvereniging uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wdnssum in de schijnwerpes. Ook spelers van SSS'18, Volharding en Holthees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnwerper/fp...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt ne als.de voejlralkenners van het Venrayse nieuwsblad de uitslagen va 1 tien anjd(eurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voor spellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikbaar wordt gesteld door Olympic Sport aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de Naam: Geert-Jan Drabbels Leeftijd: 29 Geboren in: Venray Woonplaats: Venray Partner: Saskia Janssen Kinderen: nee Hoogtepunt: moet nog komen Dieptepunt: degradatie uit de eerste klasse Gubs: Alleen Venray Beste trainer: André Koolhof en Jan Poels, twee vergelijkbare trainers Slechtste trainer: Loeka in de BI van Venray (voor insiders) Beste boek/tijdschrift: Voetbal International Grootste ergernis: Zinloos geweld Beste film: Gladiator Andere hobby's: Golf, en veel andere sporten Lievelingseten: Lasagna Drank: Pils Favoriete tv-programma: Studio Sport Favoriete club: PSV Favoriete speler: Van Nistelrooij Mooiste tenue: Manchester United Wie zou je graag eens ontmoeten: Van Basten Haalt Nederland het EK: Ja Wie wordt kampioen: Die vraag laat ik open, er zijn meer kanshebbers Verwachting voor zondag: Een 2-0 zege Rob Poels van Holthees verloor zondag niet alleen ruim van RESIA (1-4), ook in de Schijnwerper ging de speler van Holthees helemaal de mist in. Poels wist slechts twee punten te behalen, de redactie vijf. De mooie bal gaat dus helaas aan de neus van zesdeklasser Holthees voorbij. Geert-Jan Drabbels redactie Venray-Roermond 2-0 SVEB-Leunen 1-1 Ysselsteyn-FCV 2-0 Swolgense Boys-Melderslo 3-0 HRC'27-Oostrum 2-0 RKDEV-Meerlo 04) VCA-SVOC'01 1-1 BW'27-VIOS'38 1-0 Lottum-Holthees 0-2 Wanssum-EWC 1-3 1) Willem Koenen (Merselo) 8 2) Ruud de Mulder (SVOC'01) 6 3) Stan Janssen (Oostrum) 5 4) Rob Poels (Holthees) 2 1-1 2-1 3-1 2-0 3-1 2-2 2-1 1-2 1-3 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ook dit jaar kunnen de topschutters van alle ploegen uit de gemeenten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlings beek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redac tie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amaieurvoeibalcompetitie 2003-2004 Leon Vievermans van Vegio Verzeke ringsgroep (coördinator van de rubriek) vraagt de deelnemende ploe gen om wekelijks op maandag de namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch: 0478-578101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). SV Venray kwam afgelopen zondag niet tot scoren. De voordelige marge met de concurrentie slinkt dan ook snel. Vierdeklasser SSS'18 scoorde vier keer en is met dertien treffers nog maar vier tellers verwijderd van de Venrayse tweedeklasser In het indivi duele klassement kwam Freek Thoone (Leunen) op gelijke hoogte met Johan Vullings (SV Venray). Beiden voeren de lijst aan met vijf doelpunten. De stand in het teamklassement: 1SV Venray 17 2. SSS'1813 4. Ysselsteyn, Swolgense Boys en Holthees 10 6. Leunen 9 7. Meerlo 8 8. SVOC'01 en Oostrum 7 10. BW276 11. Merselo en TOP 5 13- Wanssum en Volharding 3 De stand in het individuele klasse ment: 1. Johan Vullings (SV Venray) en Freek Thoone (Leunen) 5 3. Jelle van Tilburg (Holthees), Rik Schlepers (Oostrum) en Kevin Tis- sen (Swolgense Boys) 4 6. Daniël Peters en Ivo v.d. Weerden (beiden SV Venray), Thijs Berkers (SV Ysselsteyn), Roel Biezenaar (SV Merselo), Geurt Clevers (Meer lo), Kevin Tissen (Swolgense Boys), Wout Janssen en Bas Joos- ten (beiden SSS'18) en Constantijn Jeucken (BW) 3 15. Hakan Sazak (Holthees), Bas Heijnen (Swolgense Boys), Paul. Manders (SVOC'01), Geert van Dijck. Ramon Kuunders en Marcel Arts (allen SV Ysselsteyn), Joost Keizers (SV Venray), Bas Joosten, Tom Knoops (TOP), Patrick Borghs en Stef Lenssen (beiden SSS'18), Edwin van de Winkel (Meerlo), Roy Werkman (SV Mer selo) en Frank Brands (Leunen) 2 Een foutje ontdekt? Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (0478)582727 (vragen naar Henk Lammen). verzekeringsgroep Dep. Petersstraat 2 7 telefoon 0478-57 8 I O I 5808 BB OlRLO FAX: 0478-57 8 I 05 De voetbaldames van SV Venray blijven na een 2-3 zege tegen Almania ongeslagen in de tweede klasse. De Venrayse dames moesten aantreden in Sittard. Na een korte warming up bleek dat er een andere scheidsrech ter verscheen. Er werd zwak begon nen veel duels werden verloren en veel onnodig balverlies geleden Al snel viel dan ook de eerste tegengoal. Hierna stroopte Venray de mouwen op en ging men de duels winnen Er kwamen kansen, die niet werden benut. Via een counter wist Aukje van Lierop in de 29e minuut de gelijkma ker te scoren. Een tiental minuten voor rust kreeg Venray een vrije trap toegekend die onberispelijk door Na de zware competitie-ope ning tegen FCV, MVC en HBSV en de altijd lastige derby tegen Yssel steyn wacht Leunen zondag een nieuwe krachtproef. De mannen van trainer Noud Janssen, koplo per in 4F, ontmoeten SVEB. Een echte topper die niet in Broekhui- zenvorst gespeeld zal worden maar op het Leunse sportpark 't Klaverblad. Het hoofdterrein van SVEB is gerenoveerd en mag een paar weken niet bespeeld worden. Vandaar dat de Broekhuizense club heeft verzocht het duel 'te draaien Afgelopen zondag leed het voorma lige leidersduo in 4F het eerste pun tenverlies. SVEB verloor met 1-0 van RKMSV terwijl Leunen op 2-2 bleef steken tegen Ysselsteyn. Omdat de nummer drie Venlo eveneens gelijk speelde kwam Leunen alleen aan kop. Het is wel heel lang geleden dat de oranje-witte formatie die luxe positie bekleedde. Het kon zondag wel eens een aardige topper worden want beide ploegen kiezen voor de aanval en creëren kansen aan de lopende band. Ysselsteyn is na vier duels ook nog steeds ongeslagen. Op sportpark De Vlies komt het tot nu toe wat tegen vallende FCV op bezoek. De Venlona- ren golden vooraf als titelkandidaat. Na een aarzelende start pakte de ploeg van de Venrayse trainer John van der Wijst afgelopen zondag de eerste zege door HBSV met 2-1 te kloppen. Het zit Venray momenteel niet mee in de tweede klasse H. Zondag wacht het thuisduel tegen Roermond. Afge lopen seizoen pakten de Venraynaren nog zes punten tegen deze opponent. Loek van Schijndel, hij is voor vier wedstrijden geschorst, en de gebles seerde Wout Gommers zullen zondag nog niet van de partij zijn. Wellicht dat Alex de Swart en Sjoerd van der Coelen, die afgelopen zondag tegen Blerick wegens blessures ontbraken, wel weer inzetbaar zijn. Na twee nederlagen op rij is Venray weggezakt naar de tweede helft van de ranglijst en heeft dringend behoefte aan een overwinning. Dat zal nog moeilijk worden want Roermond won de laat ste twee duels en zit duidelijk in de lift. Swolgense Boys blijft in de vijfde klasse F nog aardig in het spoor van het leidende trio Sparta, Heijen en HRC. De Swolgenaren ontvangen Melderslo. Beide ploegen promoveer den afgelopen seizoen uit de zesde klasse. Thuis won Swolgense Boys met 3-1 en uit eindigde het duel onbe slist: 1-1. SVOC'01 gaat in St. Agatha op bezoek bij het onbekende VCA dat evenveel (vier) punten vergaarde dan de fusieclub uit Oirlo-Castenray. Na de top vier zijn de verschillen uiterst klein in 5F. De nummer vijf SVOC heeft slechts twee punten meer dan hekkensluiter RKDEV. Oostrum pakte zondag de eerste zege en reist daarom vol goede moed naar Afferden voor de ontmoeting met de nummer drie HRC. De club van de Leunse trainer Michel Baltissen verloor zondag met 1-0 de topper tegen Sparta. In de zesde klasse F moet BW'27 na het 3-1 verlies bij EWC een stapje terug doen. Velen tippen de Blitters- wijckers als titelkandidaat Zondag wacht de ploeg van trainer Pieter Delauw wederom een zware kluif. In Beugen wacht de ontmoeting met de nummer twee VIOS. Holthees werd als koploper ont troond door Resia. Zoals de Weller- looise ploeg dat vorig jaar ook al deed. Voor Holthees is het zaak een vrije val ditmaal te voorkomen. Zon dag speelt Holthees uit tegen Lottum dat verrassend de laatste plaats bezet. De Lottummers worden getraind door Ben van Lier die de afgelopen twee jaar Holthees onder zijn hoede had Middenmoter TOP'27 krijgt Merse lo op bezoek Merselo, dat voorlaatste staat, heeft nog wat goed te maken na de 3-0 nederlaag bij hekkensluiter Ast- rantia Wanssum raakte afgelopen zondag zijn ongeslagen status kwijt. Maar de Wansummers hebben ook nog geen wedstrijd gewonnen. De degradant speelt zondag op sportpark Broekberg de derby tegen EWC. De Wellenaren voeren sinds afgelopen weekeinde de ranglijst aan. Afgelopen seizoen, toen beide ploegen nog in de vijfde klasse acteerden, won Wans sum thuis met 2-1. Maar uit in Well verloren de blauw-witten met dezelf de cijfers. Rinske Reijnders werd ingeschoten: 1-2. Even later een soortgelijk moment en weer was het Rinske Rei jnders die de bal in het doel depo neerde. Deze goal werd echter gean nuleerd omdat het een indirecte vrije trap was. De tweede helft werd sterk begonnen en er waren vele kansen. In de 59e minuut wist Rinske Reijn ders, na een goede voorzet van Jessie Pelzer, de 1-3 te scoren. Venray bleef het spel dicteren, maar Almania wist toch dichterbij te komen door een vrije trap raak te schieten. Hierna kwam Venray wel onder druk te staan maar Almania kon geen doelpunt meer scoren. Het betekende de vier de zege op rij voor de Venrayse dames, met name dankzij de achter hoede die de snelle spitsen van Alma nia uit de wedstrijd speelde. Tweede klasse H Swalmen-Blauw Geel RKVB-Volharding Roermond-Vitesse Blerick-Venray Dijkse Boys-Tiglieja SVC 2000-Margriet 1-4 0-l 5-3 1-0 6-0 4-1 Stand SVC 2000 4-10(11-2) Dijkse Boys 4-9(14-3) Margriet 4-9 (7-5) Blerick 3-7 (4-1) Blauw Geel 4-7 (84) Vitesse'08 3-6(12-5) Roermond 4-6 (88) Venray 44(17-5) Volharding 44 (3-9) Swalmén 4-3(4-10) RKVB 4-1 (2-6) Tiglieja 4-0 (0-32) Programma 5 oktober Venray-Roermond Vitesse-RKVB Volharding-Swaimen Blauw GeekMargriet Dijkse Boys-SVC 2000 Tiglieja-Blerick Volharding heeft afgelopen zondag een zeer belangrijke overwinning geboekt op bezoek bij RKVB in Baexem: 0-1. Op basis van de tweede helft was de winst van de equipe van trainer Chris Burhenne alleszins ver diend. In een zespuntenwedstrijd mocht nieuwkomer Bram Cornelissen zich tot matchwinnaar laten kronen Het kwam de 21-jarige Hapse spits toe. Door een reeks blessures was Corne lissen in de eerste drie duels nog niet in de basiself begonnen. Tegen RKVB was het voor hem dan eindelijk wel zover en hij maakte z'n uitverkiezing vanaf het begin volledig waar. Hij sleurde en buffelde voorin dat het lieve lust was en liet bij vlagen ook nog mooie staaltjes voetbal zien met als hoogtepunt de winnende treffer twaalf minuten voor tijd. In het begin van de wedstrijd was goed te merken dat beide ploegen een allesbehalve goede start van de competitie achter de rug hadden. De nummers twee'(RKVB) en drie (Vol harding) in de eindstand van het afge lopen seizoen vonden zichzelf na drie duels terug op de plekken tien en elf van de ranglijst en dat had zijn weer slag op het spel van allebei. Zeer ner veus begonnen de teams en men gros sierde in het geven van slechte pas ses Met name RKVB maakte er voor rust een potje van Met het nodige opportunisme was het wel de thuis ploeg dat het eerste half uur het gevaarlijkst was Een aantal gevaarlijk ogende hoekschoppen en afstands schoten leverden de runner-up van vorig jaar echter geen doelpunten op Het laatste kwartier voor rust was voor Volharding. Een vliegend schot van de 19-jarige rechterspits Dennis Graat -pas voor de tweede keer in de basis- vloog maar net over het RKVB- doel. Even later werd een inzet van Denny van Veghel bijna in eigen doel getikt door een Baexemse verdediger In de tweede helft was het voorna melijk Volharding dat het spel dic teerde, hoewel RKVBde eerste kans kreeg na rust. Michiel Vallen schrok echter van de enorme vrijheid die hij opeens had en schampte de bal slechts met het hoofd in plaats van steenhard binnen te koppen. Halver wege het tweede bedrijf deed Bram Cornelissen voor het eerst van zich spreken Vanaf links speelde hij met een prachtige actie een paar verdedi gers uit, maar zijn schot vloog rake lings over het doel. De druk van Vol harding op het RKVB-doel werd steeds groter en een treffer kon niet uitblijven. Erik Ermers, Koen Willems en Joris van de Weegh slaagden er echter niet in om het bevrijdende doelpunt te maken. Bram Cornelissen lukte dat uiteindelijk wel. Een perfec te voorzet vanaf rechts door Joris van de Weegh werd door Cornelissen onberispelijk tegen de touwen gekopt: 0-1 Daarna speelden de rood- witten een gewonnen wedstrijd al had Dennis Graat in blessuretijd de gastheren de definitieve nekslag moe ten geven, maar hij faalde alleen voor RKVB-keeper Jordi Meissen. Ook de mee opgekomen centrale verdediger Bas Derkx had een puike wedstrijd even later nog kunnen opsieren met een doelpunt, maar hij werd in door gebroken positie ten koste van een overtreding gestuit door Mark Verha- egen. De goed leidende scheidsrech ter Van Ophoven uit Grashoek had de RKVB-speler wellicht uit het veld kun nen sturen, maar de arbiter volstond begrijpelijkerwijze met een gele kaart in een -ondanks de grote belangen- toch uiterst sportieve wedstrijd. Tweelingbroers Rob en Thijs Berkers redden Ysselsteyn Leunen-Ysselsteyn 2-2 (1-0) Doelpunten: 45+7. Freek Thoone 1-0; 52. Thijs Berkers 1-1; 71. Freek Thoone 2-1; 78. Thijs Berkers 2-2. Scheidsrechter: Ruin- ard (Blerick). Toeschouwers: 200. Rode kaart: 45+5- Marco Berden (Leunen) na twee keer geel. Gele kaart: Freek Thoone (Leunen), Ronnie Peeters, Thijs Berkers en Daniël Wijnands (Ysselsteyn). Leunen: Buwalda; Kuenen, Koen Gielens, Litjens en Jennes- kens (83- Koenen); Holtackers, Edwin Berden en Van Lierop; Marco Berden, Brands (74. Roel Gielens) en Thoone. Ysselsteyn: Rob Berkers; Van de Pas, Wilmsen, Thijs Berkers en Versteegen (83. Janssen); Arts, Wijnands, Peeters en Bovee; Van Dijck (72. Slangen) en Kuunders. (Door Henk Willemssen) Het duurde een tijdje voordat de 22 voetballers op het Leunse sportpark op gang kwamen. Maar de dik tweehonderd toeschou wers kregen uiteindelijk toch een heerlijke derby te zien. Vol span ning, strijd, doelpunten en vele onverwachte momenten. Yssel steyn toonde zich uiteindelijk het meest tevreden met de 2-2 remise. Dat had de ploeg vooral te danken aan de 24-jarige tweelingbroers Rob en Thijs Berkers. Rob hield de doel punten tegen en Thijs maakte ze. Doelman Rob voorkwam dat de thuis ploeg na rust een 3-1 voorsprong nam. Twee keer verscheen de iiunse topschutter Freek Thoone vogelvrij voor het doel en beide keren kwam de uitstekend keepende Berkers als winnaar uit de strijd. Waar Rob zijn team op de been hield daar scoorde Thijs de doelpunten. Omdat Leunen na de rode kaart van Marco Berden op slag van rust met tien man verder moest mocht centrumverdediger Thijs Berkers vaker mee naar voren En dat had succes. Als een trefzekere spits schoot hij Ysselsteyn twee keer naast Leunen. Dat Ysselsteyn wat afwachtend van start ging viel te verklaren In tegen stelling tot de aanvankelijk voorzichti ge houding van koploper Leunen "We hebben slechte ervaringen met Ysselsteyn. Dat wij het spel maakten en zij de doelpunten scoorden. Dat wilden wij nu voorkomen", verklaar de Leunen-trainer Noud Janssen die de rode kaart van Marco Berden niet wilde goed praten. "Maar de scheids rechter had voor de eerste overtre ding moeten fluiten dan was dit nooit gebeurd." Arbiter Ruinard was zondagmiddag op sportpark 't Klaverblad de meest besproken man Door zijn omstreden optreden raakte de derby wel in vuur en vlam. Want te pas en ook te onpas trok hij de gele kaart. Zo werd Thijs Berkers vanwege praten en Freek Thoone na het wegtrappen van de bal op de bon geslingerd. De Blerickse arbiter liet in de eerste helft acht minuten naspelen Hij haalde de woede van alles wat Leunen was op zijn hals door een pittige charge van Ysselsteyner Ronnie Peeters. die al geel had, niet te bestraffen. Direct daarna ging Marco Berden als tegenre actie er eveneens veel te hard in Voor die overtreding haalde Ruinard wel de gele prent uit zijn borstzak en dus kon de Leunse aanvaller inruk ken. De woede van Leunen sloeg snel om in vreugde. Want in de zevende minuut van de blessuretijd ging Freek Thoone op avontuur en schoot prach tig 1-0 binnen. Vrij snel na rust veroverde Marcel Arts de bal op het middenveld waar door Thijs Berkers vrije doortocht kreeg: 1-1. Ondanks dat Ysselsteyn een mannetje meer had durfde trainer Ed Teunissen niet al te veel risico's te nemen en hield veel spelers achterin. "Heb je die voorhoede van Leunen gezien? Die is levensgevaarlijk. Vooral die Thoone is een geweldige voetbal ler. Hij is snel, sterk aan de bal en scoort bovendien gemakkelijk", zo verklaarde de Ysselsteynse coach. De derby werd op het scherpst van de snede uitgevochten en beide ploe gen kregen kansen op de tweede treffer. Het was opnieuw Leunen dat op voorsprong kwam. Na een overtre ding op Joris van Lierop mocht Frank Brands een vrije trap nemen op zo n dertig meter van het doel. De Venray- naar vond goaltjesdief Freek die van dichtbij 2-1 binnenj Thoone had even later tot twccj toe de 3-1 op zijn schoen maal Berkers redde. Twaalf minutt tijd kon de Leunse keeper Buwalda een scherpe voorzet! de rechterkant niet klemvast hou Thijs Berkers liet zich dit buitenb niet ontnemen en schoof 2-2 bii Leunen protesteerde hevig bi|J ard omdat Buwalda gehinden zijn, Ysselsteyn-spits Ramon I ders was in de slotminuten nogd bij de winnende treffer maar (lei SVE eindigde onbeslist. "Daar had ik tevoren voor getekend", zei Ed ith< nissen. "Leunen is de beste ploq kl; ik tot nu toe gezien heb. Ik moet Km spelers een groot compliment Want de scheidsrechter floot gelukkig en daar hadden beidefldei gen last van. Wij hebben ons nim< laten maken en hebben geen n kaart opgelopen." Noud Janssen was na afloop^jei der tevreden over de 2-2. "We moeten winnen We hebbent Do kansen gehad om 3-1 te maka dan was de wedstrijd geweest." Cr M Voor het derde achtereenvolgende jaar heeft S V Venray niet gewonnen in Blerick: 1-0 in het voordeel van de gastheren. De einduitslag kwam al in de tweede minuut van de wedstrijd tot stand nadat Peulen van Blerick de bal vrij in kon koppen na een grove dekkeningsfout in de Venay achter hoede. Nog geen tien minuten na de openingstreffer kon Ivo van der Weerden van Venray de ploegen op gelijke hoogte brengen maar hij faal de vanaf de elfmeter stip. Even daar voor had hij zichzelf door de Blerick defensie geslalomd en werd daarbij onreglementair ten val gebracht Ven ray bleef daarop de hele wedstrijd aandringen op de gelijkmaker maar kon geen gaatje vinden in de hechte Blerick defensie met als betrouware sluitpost doelman Roox Blerick liet zich ver terug zakken en had constant zeven, acht spelers achter de bal om het spel van Venray te ontregelen De gasten trachtten op te eenvoudige wijze deze muur te breken. Het was met name treurig hoe er werd omge sprongen met de vele vrije trappen net buiten het strafschopsgebied. Ook de diverse corners leverden niets op Vrije schoppen waren er talrijk en meestal toegekend na behoorlijke charges op de benen van de Venray aanvallers of duw- en trekwerk Uit eindelijk leverde dit Dirk Gielen van Blerick een rode kaart op na twee keer geel te hebben ontvangen. Dat de scheidsrechter niet strenger opt rad tegen deze overtredingen was voor Venray jammer en voor Blerick gelukkig. Tien minuten na de rust werd Johan Vullings van Venray ver vangen door Joost Keijzers en Ruud van Ooi maakte plaats voor broertje Rob. Voor het eerst speelde Tom Hendriks uit Ysselsteyn in de spits bij de roodwitten en deed dit met name de eerste helft niet onverdienstelijk. Venray had zeker wel een punt ver diend tegen een verdedigend inge steld Blerick. Programma zaterdag - Venray Vet,-Ysselsteyn Programma zondag 5 Venray 1-Roermond 1 Venray 2-Volharding 2 VW 3-Venray 3 NWC 2-Venray 4 Sparta 3-Venray 5 Venray 6-SVOC Wanssum 2-Venray 8 Venray 9-De Zwaluw 4 Venray 10-Geysteren 1 Venray 11-Ysselsteyn 6 Venray Dal-Sparta Dal Venray Da2-VOW Da2 'i okt.: a. 15.30 okt: a.14.30 a. 11.30 v.09.15 v. 10.45 v.09.45 a. 11.30 v. 10.00 a.09.30 a 09.30 a.09.30 a. 11.30 a.09 30 SW-ONA 4-2 Programma zaterdag 4 okt: SJW-SW 15.30 Vertrek vanaf de Evenaar, Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel 582346, PEEL EN MAAS een abonnement waard /EB SSS'18 heeft ook tegen Toxandria een ruime 1-4 overwinning weten te behalen. Aanvankelijk zag het er niet zo rooskleurig uit voor de bezoekers. Na een kwartier stond de ploeg al op achterstand maar het laatste kwartier moest Toxandria echter afhaken toen het werd overvleugeld door een gedreven Overloonse ploeg. De wedstrijd begon rustig. Er werd door beide ploegen geloerd op een opening in de defensie De eerste kans was hierbij voor de gasten. Wout Janssen leek in de 8e minuut te pro fiteren van een misverstand tussen Patrick Litjens en doelman Jan Roelof- sen. Het schot van de linkerspits werd echter alsnog door Litjens uit het verlaten doel tot comer verwerkt. Toxandria had hierna het beter ver zorgde veldspel en kwam na een kwartier dan ook verdiend op voor sprong. Dennis Aben had hiervoor BV Uitslagen FCV-HBSV 2-1 Leunën-Ysselsteyn 2-2 RKMSV-SVEB 1-0 RKDSO-Kessel 0-1 Liessel-Belfeldia 2-1 Venlo-MVC 0-0 Stand Leunen 4-10 (94) SVEB 4-9(10-3) Venlo 4-8 6-2) RKMSV 4-7 (9-5) Kessel 4-7 (4-3) Ysselsteyn 4-6 (10-5) MVC'19 4-5 (3-3) Liessel 4-5 (3-3) FCV 4-5 (5-6) HBSV 4-3 (7-10) Belfeldia 4-0 (2-9) RKDSO 4-0 (1-16) Programma 5 oktober Kessel-RKMSV SVEB-Leunen Ysselsteyn-FCV HBSV-MVC Liessel-Venlo Belfeldia-RKDSO wel de hulp van laatste man Lik sen nodig De SSS-verdediger sf bij het uitverdedigen de bal knn_ de voeten van Aben, die doei Paul Claes kansloos liet, 1-0. Tol ria behield hierna het beter v veldspel, echter de beste waren toch voor de gasten. In minuut voorkwam doelman sen de gelijkmaker door een li van Wout Janssen vakkumii m keren SSS-trainer Meijer de Wolf gW dens de rust in Tom Joosten kw n het veld ten koste van Stef LetK Rolf Gerrits nam de plaats in dei diging over van Bart Weerts. m, Luc Janssen werd naar het trui {n veld gedirigeerd en broer Paul de libero positie over. De fl waren hierna omgekeerd. SSSiS nu de betere ploeg. Vooral het - n ten van Tom Joosten gaf de v m meer aanvalskracht. In de 51e r- g(, werd de stand al gelijk getrokkc linker verdedigingsblok van de club werd weggespeeld en Lik sen revancheerde zich voor zij' uit de eerste helft door beheert j ronden. 1-1 De strijd lag nuvoü 0i open SSS ging verbeten verderi ook Toxandria bleef vechten voo vr eerste overwinning. De gasten y den weliswaar iets feller, mar thuisclub gaf nauwelijks kansen' In de 78e minuut moest Towfl i toch kapituleren. Patrick Borghs snapte over rechts en diens vi werd door Wout Janssen in hetl t. 1-2 SS re voortse doel gelopen, voelde dat er nog meer in zat eni 82e minuut was het 1-3 Iedereen wachtte een voorzet van Bas Jo maar deze prikte de bal brutaal l de verbouwereerde Roelo' Amper een minuut later had hn jonkie de 1-4 op zijn schoen, nu* werd in vrije positie naast gesclif Dit was slechts uitstel van execu In de voorlaatste minuut pikte' Janssen op eigen helft de bal of kreeg van de Toxandria-verdeiH alle ruimte om alleen door te gtfi de eindstand alsnog op 1-4 te 8en Zondag speelt sss'18 thuis dc per tegen koploper Boekei Sport

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18