lolthees Effectiever dan TOP Sportnieuws -info mnen verrast Itelkandidaat Knappe remise Ysselsteyn Zesklapper SSS'18 tegen Achates BW'27 pakt de volle winst Eerste driepunter voor Merselo SVOC'01 haalt uit tegen Hegelsom Hoofdrol voor scheidsrechter Ottenheim Programma zesde klasse F Swolgense Boys en Meterik verzuimen te scoren Programma vijfde klasse F BSV rogramma ierde klasse F Dpnieuw winst 'oor Geijsteren SV Venray SVV Jeugd SV Merselo BW'27 SW Veteranen 3inaKL EN MAAS Donderdag 25 september 2003 - Pagina 19 lp had afgelopen zondag in grote i van de wedstrijd tegen Holt- [tt beste van het spel. De gasten d echter bijzonder effectief en j, met de drie punten naar huis: zes minuten komt Holthees ^voorsprong als Jelle van Til- vanaf 20 meter op doel schiet. izet wordt door TOP-doelman Hoeijmakers nog gepareerd •op de rebound van Jeroen Jager goalie vervolgens kansloos. Na «sprong van de gasten neemt initiatief over. De thuisploeg maar wordt nauwelijks ijk In de 10e minuut lijkt TOP jke hoogte te komen bij een id tussen Holthees-doelman icn en zijn defensie. Pingen [echter de hulp van Jos van de die op de lijn redding brengt. :ti|d gebeurt er weinig spectacu- 1 beide doelen. lijkste momente zijn voor Een schuiver gaat echter ver een kopbal over en een directe [net naast. Ook na de thee het- rspclbceld 'thees komt in de 56e minuut op bij de achterlijn een verdediger jiaal wordt uitgekapt en de bal temglegd op Jelle van Tilburg en moeite heeft om de tweede binnen te schieten In de 65e minuut krijgt Tienray pas zijn eerste kans van de tweede helft maar Jos Pingen redt goed op een hard afstandsschot. In de 74e minuut laat Holthees zijn effectiviteit in het benutten van kansen zien. Een voor zet van Koen Wijenberg wordt door getikt waarna Jelle van Tilburg de bal binnen kan lopen: 0-3. Ook de rest van de tijd werd eenvoudig uitge speeld. waarbij reservekeeper Tom Arts als veldspeler aan moest treden omdat er een derde speler van Holt hees geblesseerd het veld moest ver laten. I de vierde klasse heeft Leunen hzelf tot titelfavoriet uitgeroe- BSV in Hout-Blerick een lesje d: 0-2. HBSV was de competitie in met een 5-1 overwinning op Oen vervolgens een royale 5-1 ig tegen RKMSV. Leunen daar- gcn had voor het duel al zes pun- inde knip tegen ploegen (FVC en ;)dic trainer Noud Janssen voor ompetitie tipte als kanshebbers de titel. Vanaf het eerste fluitsig- streed Leunen voor iedere bal en der gezocht naar openingen in de jc Hout-Blerickse defensie, maar l werden die niet gevon- Achterin stond de verdediging weer goed en er werd niets weg ren Na een kwartier kwam links er Rob Willems goed mee op en reeg de bal goed in de loop aan- ctld van aanvoerder Bas Litjens. rrn goede actie kon hij in tweede ntic voorzetten en deze kwam f(,9B'.het hoofd van de goed gekomen Edwin Berden die hard icnknikte: 0-1. Deze voorsprong m het spel van Leunen ten goede, it hierna ging men steeds beter (billen. Helaas kon de voorsprong verdubbeld worden. Naarmate (eerste helft vorderde had HBSV ds meer balbezit, maar echte vrije km werden er niet meer cêerd voor de rust. In de tweede werd er zoals gebruikelijk voor re meter gestreden en was de wedstrijd mooi in nevenwicht. Het kon alle kanten op gaan. Het nadeel voor HBSV was dat hun beste man (Ruud Helmers, ex-Borussia Mönchen Gladbach) al na ongeveer tien minu ten uitviel en men dus voorin weinig in hadden te brengen tegen de goed georganiseerde Leunse verdediging. Men ging wel steeds meer risico nemen en zelfs één op één spelen achterin, maar zoals al vaker gebleken is is Leunen dan op zijn best, want het balletje hoeft maar een keer er goed overheen te vallen. Dit gebeurde dan ook in de 70e minuut. Rechtsachter Arno Kuenen gaf een goede diepte pass op spits Freek Thoone. Hij was goed de buitenspelval ontlopen en kwam oog in oog met de HBSV-goalie die hij bekwaam passeerde: 0-2. Gezien het spelbeeld een terechte voorsprong omdat Leunen op enkele kopballen van de thuisploeg na niet meer in de problemen geweest. Trai ner Ger van Rosmalen van HBSV was na afloop dan ook zo eerlijk om toe te geven dat de overwinning terecht was. Volgende week staat er weer een prachtige wedstrijd op het pro gramma voor Leunen: de derby tegen Ysselsteyn, dat op bezoek komt op sportpark 't Klaverblad. Zij zijn ook goed gestart en hebben ook nog niet verloren. Leunen heeft nog wat goed te maken van afgelopen seizoen, want toen werd er tweemaal met 2-1 verloren. Uitslagen sel-Liessel J-RKDSO Isteyn-RKMSV iV-Leunen C-FCV tidia-Venlo Stand MVC'19 HBSV Liessel FCV Belfeldia RKDSO 3-4 (3-3) 3-3 (6-8) 3-2 (1-2) 3-2 (3-5) 3-0 (1-7) 3-0(1-15) Programma 28 september 3-9 (10-2) FCV-HBSV 3-9 (7-2) Leunen-Ysselsteyn 3-7 (6-2) RKMSV-SVEB 3-5 (8-3) RKDSO-Kessel 3-4 (8-5) Liessel-Belfeldia 3-4 (3-3) Venlo-MVC oor de derde maal op rij wist peren de volle buit binnen te p Ditmaal werd Holthees 3 op veld op een nederlaag getrak- 2-4. De manier waarop dit wrde was echter veel minder tuigend als de cijfers doen ver- tien. Geijsteren was, in tegenstel- itot de eerste twee competitie- tonjden, niet in staat de bal rustig 4 te spelen. Hierdoor ontstond 'rommelige wedstrijd met waarin telde zijden veelvuldig de diepte tl gezocht. De beste kansen tn in de beginfase voor Geijste- rhet was echter Holthees dat uit >rije trap wist te scoren. Ook na t tegentreffer lukte het niet Holt- 'vast te zetten en het was aan een fiduele actie van Gijs Wijnhoven token dat vlak voor rust Ger Poels [en strafschop gelijk kon maken, 'e *8e minuut was het wederom Poels die in deze wedstrijd van ideed spreken. Nadat hij broer Ed jnelheid had geklopt raakte hij de I en kon Gijs Wijnhoven de bal voudig binnen tikken. Een kwar- ktter lukte het keeper Stan Kunen lot twee maal toe een vrijstaande 'aller van het scoren af te houden. Mstrijd leek beslist toen in de minuut Pierre Litjens de 1-3 aan kenen na een door de Holthees totoe slecht weggewerkte vrije énkele minuten later echter wist *w«glijke linkerspits van Holt- j tot een moeilijke hoek de bal binnen te schieten en de span- Iterug in de wedstrijd te brengen. Meren liet zich door deze tegen- tr niet meer van de wijs brengen, 'et slot van de partij diende Bas '"ekens op karakter de genade- fp uit. Programma zaterdag 27 sept.: Beekse Boys-Venray Vet b. 16.00 Programma zondag 28 sept.: Blerick 1-Venray 1 a.14.30 Blauw Geel 2-Venray 2 a. 12.00 Venray 3-Quick Boys 2 a. 11.30 Venray 4-Mulo 2 a. 11 30 Venray 5-Hegelsom 2 a. 11.30 Vios 2-Venray 6 a. 10.00 Spel. Irene 6-Venray 7 a. 1115 Venray 8-De Zwaluw 2 a.09.30 Excellent 2-Venray 9 a. 11.00 Venray 1 O-Holt hees 3 a.09.30 Venray 11-Merselo 3 a.09.30 Almania Dal-Venray Dal a.11.00 Resia Dal-Venray Dal a.11.00 Uitslagen: Venray Al-MULO Al Venray A2-EWC Al Venray Bl-Nuenen BI Venray B2-Venl. Boys B2 Montagnards B2-Venray B3 Venray B4-Sparta'18 B2 ASV'33 Cl-Venray C2 Venray C3-SVMeerlo Cl Venray C4-Milsbeek Cl Achates Cl-Venray C5 Venray C6-Belfeldia C2 Venray C7-Venl. Boys C5 Ysselsteyn Cl-Venray C9M Venray ClOM-SVMeérlo C2 HBSV Dl-Venray Dl SSE Dl-Venray D2 Venray D3-SVEB Dl Venray D5-Achates D2 Oostrum D2-Venray D6 Venray D7-VW03 D3 Venray D8-Sparta'18 D4 Venl. Boys D5-Venray D9M Venray El-Volharding El Venray E2-Venl. Boys E2 Venl. Boys E3-Venray E3 Venray E4-SVEB El Wittenhorst E4-Venray E5 Venray E6-Sparta'18 E3 6-1 3-3 3-1 04) 1-8 3-7 2-5 24 8-1 5-5 1-2 5-3 04 1-10 14 2-1 4-3 5-1 0-8 0-5 34 114 1-1 1-6 14 54 2-1 10-1 Ysselsteyn heeft tegen RKMSV uit Meijel een verdienstelijk maar zwaar bevochten punt behaald en de 3-3 uit slag geeft de krachtsverhoudingen van deze wedstrijd waarmee beide ploegen vrede kunnen hebben. Toch begon Ysselsteyn niet scherp aan de wedstrijd en het eerste half uur hep men van het kastje naar de muur en de Meijelse ploeg was heer en meester. Zo gebeurde het dat Ysselsteyn in het eerste half uur ook een lesje kreeg in het benutten van kansen en het was Thijs Caris die in de 10e en 25e min.uit twee kansen ook twee doelpunten wist te scoren en 7.o leidde RKMSV verdiend met 0- 2. Hierna was Ysselsteyn wakker geschud want er was werk aan de winkel. Er werd weer gewerkt en in deze fase was het alles of niets en er kwamen weer enkele kleine kansjes om de stand een draaglijker aanzien te geven. De Meijelse ploeg speelde men hiermee duidelijk in de kaart, want ook hun counters bleven gevaarlijk. Toch kreeg Ysselsteyn twee minuten voor de rust loon naar werken door 1-2 te laten aantekenen en het was Ramon Kuunders die uit een voorzet van Geert van Dijck prachtig inkopte. Ysselsteyn was voor de rust zelfs nog dicht bij de gelijkma ker maar Geert v. Dijck zag zijn inzet door de doelman van RKMSV gepa reerd worden en dat gebeurde via de lat. Zo was de ruststand 1- 2 en Yssel steyn zat ondanks het matige begin toch nog in de wedstrijd Na de thee domineerde Ysselsteyn en voorkwam de Meijelse keeper met een schitte rende redding op een kopbal van Ramon Kuunders de gelijkmaker. Uit de tegenaanval scoorde Thijs Saris met zijn derde doelpunt de 1-3 voor Meijel in de 53 minuut. Het siert Ysselsteyn dat men ook deze tegen slag te boven wist te komen en men bleef geloven in eigen kansen en de werklust droop er vanaf. Naarmate de wedstrijd vorderde werd Meijel steeds meer onder druk gezeten in de 69e min. kreeg Yssel steyn een strafschop voor hands in het strafschopgebied. Dit was een terechte beslissing en Marcel Arts wist met dit buitenkansje wel raad: 2- 3. Ysselsteyn zette aan voor een slot- offensief en Thijs Berkers wist in de 84e minuut wel raad met een buiten kansje en tekende de verdiende gelijkmaker aan. In een enerverende wedstrijd heeft SSS'18 behoorlijk uitgehaald tegen Achates De Overloonse ploeg wist vooral in het eerste half uur met goed voetbal de bezoekers onder druk te zetten. Op de uiteindelijke 6-0 over winning valt dan ook niets af te din gen. Met dit resultaat staat SSS'18, na drie wedstrijden, op een tweede plaats mede doordat de directe con currenten punten lieten liggen. In de 5e minuut had SSS'18 al suc ces toen Achates-verdediger Tim Bas ten te zacht op zijn doelman terug speelde. Patrick Borghs was attent en kon vanuit een moeilijke hoek de score openen: 1-0. SSS zocht, evenals vorige week, de aanval en dwong de bezoekers in de verdediging. Achates kwam niet verder dan enkele moge lijkheden uit dode spelmomenten. In de 26e minuut ging doelman Gerwin Noy in de fout. Een onschuldige hoge bal kon door hem simpel worden opgevangen maar de uittrap werd in zijn ogen te zeer bemoeilijkt door SSS- spits Wout Janssen. Geïrriteerd sloeg hij daarop naar zijn tegenstander. Een uitermate domme actie. Scheidrech- ter Bexkens uit Venray was resoluut en toonde direct rood. Doelman Joost Konings van het vierde elftal kwam als vervanger. Op de elfmeter van Stef Lensen had hij geen verweer: 2-0. Ofschoon Achates met tien man ver der moest kwam SSS na ruim een half uur toch even in de verdrukking waardoor Paul Toonen in de 43e minuut dicht bij een tegentreffer was maar zijn schot ging rakelings naast. Op slag van rust stelde Patrick Borghs orde op zaken door een lange vrije trap met gevoel over de uitkomende doelman binnen te tikken: 34). De tweede helft begon hectisch. In de 49e minuut ging Borghs alleen door op doelman Konings die niets anders wist te doen dan de SSS-aanval- ler onderuit te trekken. Ook nu aar zelde de scheidsrechter geen moment en kreeg ook de tweede doelman de rode kaart voorgeschoteld. Veldspe ler Hans Weyers mocht nu de hon neurs als keeper waarnemen en Acha tes moest verder met 9 man. Restte nog de strafschop die door Weyers als een volleerd doelman werd gestopt. Veel zou het zijn ploeg niet helpen want twee minuten later, na een ver keerde uittrap van diezelfde stand-in doelman, kreeg Bas Joosten vrije doortocht om vervolgens 44) binnen te schuiven. Natuurlijk was de forma tie van trainer De Wolf in het reste rende tijd oppermachtig maar ver zuimde vooralsnog de score verder op te voeren waardoor de wedstrijd naar een gezapig einde leek te kabbe len. In de 75e en 80e minuut kwam er toch weer wat leven in de wedstrijd. De bal caramboleerde naar Stef Len sen die van dichtbij kon inkoppen (5- 0). Daarna zorgden de drie gebroe ders Joosten, in goede harmonie, voor de 6-0 eindstand. Tom zette de aanval op vanaf de middenlijn, Bas verlengde de voorzet en Paul mocht het laatste tikje geven. Zondag wacht de uitwedstrijd tegen Toxandria uit Rijkevoort. Vorig seizoen kregen de Overloners daar nog een zware 5-0 afstraffing Milsbeek E2-Venray E8 Venray E9-SVOC01 E3 America E3-Venray E10 Venray El 1-Wanssum E2 Milsbeek E3-Venray El2 MVC'19 E5-Venray E13M Venray Fl-Vitesse'08 F1 Quick Boys'31 F2-Venray F2 Venray F3-GFC33 F1 SVOC'01 F2-Venray F4 Venray F5-Volharding F2 Melderslo F1-Venray F6 Venray F7-SV Lottum F1 Vitesse'08 F5-Venray F8 Venray F9-Venl. Boys F8 Melderslo F2-Venray F10 SVOC'01 F4-Venray Fll Venray F12-Swolg. Boys F2 Programma zaterdag 27 TOP A2-Venray Al SVEB Al-Venray A2 Someren BI-Venray BI Montagnards Bl-Venray B2 Venray B3-Wittenhorst B2 Ysselsteyn Bl-Venray B4 Venray B5-Baarlo B2 Venray Cl-TOP C2 Venray C2-Gemert C2 HBSV C2-Venray C3 TOP'27 Cl-Venray C4 Venray C5-SVEB C2 Sparta'18 C2-Venray C6 VCH C2-Venray C7 Venray C8-Sp. Irene C4 1-0 4-1 44 1-10 3-2 44) 44) 04) 1-9 0-5 4-2 154) 04J 1-6 5-1 1-4 0-6 2-8 sept.: v. 12.30 v.1330 v.13.15 v. 1330 a.14.45 v.13.45 a.14.45 a.15.00 a.13-15 v. 11.00 v. 12.00 a.13.15 v. 12.30 v. 10.30 a. 11.45 Venray C9M-HRC27 C2 all .45 Leunen C2-Venray C10M v.13.15 Venray DM4tegen4 Venray a.09.30 Venray CM4tegen4 Venray a.09.30 Venray Dl-RodaJC D2 a.13.15 Venray D24tegen4 Sparta v.08.30 Venray D34tegen4 v.08.30 Venray D4-Venray D5 a.09.30 Venray D6-Venray D8 a.09.30 Venray D7-Venray D9M a.09.30 Venray E14tegen4 Wittenh. v.08.45 Venray E24tegen4 Volhardingv.08.30 Venray E34tegen4 Wittenh. v.08.30 Venray E44tegen4 Volhardingv.08.30 Venray E5-Venray E6 a.09.00 Belfeldia E2-Venray E7 v.08.00 Venray E8-Venray E9 a.09.00 Venray E10-Venrav El 1 a 10.00 Venray E12-Venray El3M a 10.00 Venray FI4tegen4 Venray a.10.00 Venray F24tegen4 Venray a.09-30 Venray F34tegen4 BW'27 v.08.30 Venray F44tegen4 Venray a.09.30 Venray F5-Venray F6 a. 11.00 Venray F7-Venray F8 a. 11.00 Venray F9-Venray F10 a.12.00 Venray F11-Venray F12 a.12.00 Programma dinsdag 30 sept.: Venray ClCoerver Coaching a 18.30 Venray C3-Coerver Coaching a 18.30 Venray Dl-Coerver Coaching a.18.30 Venray D2-Coerver Coaching a. 18.30 In de derde competitiewedstrijd tegen het onbekende Sambeek zorg de wisselspeler Craenmehr ervoor dat de drie punten voor BW'27 in Blit- terswijck bleven: 1-0. De eerste 45 minuten was het een tam potje voet bal, het spel golfde op en neer en speelde zich voornamelijk af op het middenveld. De schaarse aanvallen strandden voortijdig op de gesloten defensies aan beide zijden. Op slag van rust was er toch nog een uitgespeelde kans voor Sambeek. De bal werd strak voor gegeven vanaf de rechtervleugel naar de spits van Sambeek die uit de draai verrassend op doel schoot en daarbij doelman Marco Rutten op zijn weg vond. Na de thee ging BW direct in de aanval. In de 5 le minuut een scrimmage voor het doel van Sambeek, door slecht uit verdedigen kwam de bal bij Ralph Wolters die snoeihard uithaalde en de bal op de doelpaal uiteen zag spatten. Naarmate de wedstrijd vorderde zette Sambeek meer druk en kreeg enkele goede kansen met in de 70e minuut een lange bal vanaf de eigen zestien die achter de BW verdediging plofte De geheel vrijstaande spits dook in het gat en ging alleen op het doel af. BW doelman Marco Rutten moest gestrekt naar de hoek om een treffer te voorkomen. Enkele minuten later een uitval over rechts afgerond met een hoge voorzet richting tweede paal, de bal werd door de spits van Sambeek net langs de paal gekopt. Vlak erna gevaar voor BW door een snelle ingooi vanaf de rechterzijlijn en op maat verlengd werd naar de inko mende spits die te gehaast de bal jam merlijk naast het doel schoot. BW kwam nog enkele keren voor het doel van de tegenstander echter zonder enig gevaar te stichten. Het publiek en de spelers leken genoegen te nemen met een gelijkspel toen de BW trainer Pieter Delauw in de laat ste minuten nog een extra aanvaller inbracht. In de voorlaatste minuut goed voorbereidend werk van Johan Speijc- ken die Constantijn Jeucken op maat bediende en met een listig doorsteek- balletje de vrijstaande invaller Mike Craenmehr aanspeelde die zeer beheerst 1 - 0 aantekende. In de reste rende blessuretijd ging Sambeek mas saal in de aanval maar de BW verde diging gaf geen kans meer weg. Een moeizame overwinning op Sambeek. Zondag gaat BW'27 op bezoek bij EWC. Merselo wist afgelopen zondag de eerste zege van dit seizoen te pakken. SVS werd met een 2-1 nederlaag naar huis gestuurd. Merselo speelde in de mooie nieuwe outfit die voor de wed strijd officieel werd aangeboden door Gert van Gassel van Eigen Haard City Meubel uit Sevenum. De Merselonaren ging sterk van start en met fraai combinatievoetbal wisten ze de bezoekers op eigen helft terug te dringen. Aanvallend voetbal, acties die de tegenstander verrassen, en na acht minuten was het al raak. Na een mpoi opgezette aanval over links stond Willem Koenen aan de basis van de eerste Merselose treffer. Zijn hoge voorzet op maat belandde bij de tweede paal waar de goed mee op gekomen Roel Biezenaar de bal uit een moei lijke hoek toch binnen wist te schie ten: 1-0. Voor Biezenaar zijn derde doelpunt in even zoveel wedstrijden. Ook in het verdere verloop wisten de gasten geen opening te vinden om het Merselo moeilijk te maken. Het was dan ook op het oog logisch dat de geelzwarten de voorsprong zou den verdubbelen. In de 38e minuut was dat ook een feit. Na een afgesla gen aanval van de thuisclub werd de bal heroverd op het middenveld en door Roel Biezenaar halfhoog in het 16 meter gebied geplaatst. Roy Werk man kopte vervolgens met een krach tige kopstoot de bal langs de vergeefs graaiende doelman. SVS kwam voor de thee nog wel een paar keer gevaar lijk opzetten maar hun vizier stond niet goed deze middag. Ook na de wisseling der helften, was het Merse lo dat in de beginfase de bezoekers op alle fronten aftroefde. Gaandeweg werden de bezoekers brutaler en fel ler op de bal. SVS rook als het ware nog een kansje om terug te komen in de wedstrijd. Zeker toen in de 65e minuut uit een vrije trap de bal op de paal belande, werd het startsein gege ven voor een alles of niets offensief. Met het nodige geluk wist Merselo de tegenstander van zich af te houden Er sloop onzekerheid in de ploeg en toen in de 88e minuut de 2-1 op het bord kwam te staan, was het in de slotfase alle hens aan dek. Het bleef uiteindelijk bij de dikverdiende 2-1 zege. Zondag gaat Merselo op bezoek bij Astrantia. In de derde wedstrijd van het nieu we seizoen heeft SVOC'01 de eerste zege behaald. Het team van de nieu we trainer Ruud Vermeer behaalde een royale en dikverdiende 1-4 zege in en tegen Hegelsom. SVOC wist op een hard en hobbelig speelveld drie kostbare punten te behalen. Het slechte veld maakte goed voetbal niet echt mogelijk en dat lieten beide par tijen dus ook niet echt zien. Zeker niet in de eerste 45 minuten. Het was Paul Manders die uit de eerste de beste aanval 0-1 liet aante kenen. Nadat het spel daarna wat heen en weer ging was het in de 17e min Noël Knops die een helpende hand toestak door bij een voorzet vanuit rechts de bal in het eigen doel te werken: 0-2. Een meevaller voor SVOC'01, dat alweer twee minuten later de thuis ploeg op 1-2 zag komen toen Hegel- som-aanvoerder Richard Verhaeg beheerst een vrije trap in de korte hoek achter Ruud de Mulder in de touwen schoot. Met deze stand gin gen de spelers naar de thee en kon den de beide trainers trachten om een ander spelpeil ten uitvoer te laten brengen in het tweede bedrijf. Na de rust was SVOC'01 duidelijk de betere ploeg en nadat Paul Manders in de 60e minuut de 1-3 had laten aanteke nen was de wedstrijd beslist. Bij de thuisploeg gingen de kopjes hangen, SVOC kreeg de ruimte en blij vlagen lieten ze zien dat er voetballend mis schien wat meer kon dan wat ze tot toen hadden laten zien. Er werden diverse goede mogelijkheden gecreëerd om de score op te voeren maar in de afwerking verliep het toch niet helemaal optimaal. Het was uit eindelijk Arjan Tijssen die in de 77e minuut de Hegelsomse doelman wist te verschalken en de eindstand van 1- 4 liet aantekenen Een dik verdiende overwinning, die gezien de tweede helft, nog hoger had mogen (moeten) uitvallen. Zondag komen de kermis- vierende Swolgense Boys op bezoek en dan zal SVOC ook trachten om de drie punten weer binnen te halen onder het toeziend oog van de trou we supportersschare uit de beide dor pen, die ook in Hegelsom goed verte genwoordigd was. Voetbal Uitslagen: Merselo 1-SVS 1 (Stevensbeek) 2-1 Volharding 5-MerseIo 2 2-3 Merselo 3-Ysselsteyn 6 3-1 Merselo-ZSV vet. 2-2 Merselo Dl-Sparta'18 D2 6-0 Merselo E1 -Achates RKOSV E2 5-1 Merselo F1-Kronenberg F1 4-5 Merselo F2-Achates RKOSV F2 34 Programma zaterdag 27 sept: SV Deume-Merselo vet. 16.30 Shell 4 tegen 4 toernooi: Dl in Sevenum v.08.30 El in Horst v.08-30 F1 in Venray v.08.30 Programma zondag 28 sept: Astrantia 1-Merselo 1 14.30 Merselo 2-SVOC'01 3 1100 Venray SV 11 -Merselo 3 09 30 Contributie Omstreeks 3 oktober a.s. zal mid dels automatische incasso, voorzover gemachtigd, de inning van de contri butie plaatsvinden van de afdeling voetbal. Bij het korfbal zal de inning op een iets later tijdstip gebeuren. Voor de contributiebedragen ver wijzen Wij naar de publicatieborden. Korfbal Uitslagen: Peelkorf-Merselo 2 midw 8-6 Peelkorf El-Merselo El E-pup. 0-1 OEC Cl-Oranje Wit asp.C2 14) Ajola Bi-Oranje Wit asp.B2 3-3 Odio A2-Oranje Wit jun.A2 11-6 Oranje Wit-Lottum Al jun.Al 6-5 Uitslagen: BW Bl-FC Steyl BI 3-10 BW Dl-IVO D2 2-2 BW D2-Volharding D3 1-6 Resia E2co-BW E1M 134) BWF1-HRCF1 5-1 BW F2-Resia F2 11-1 Heijen F2-BW F3 4-0 BW MF1-Wittenhorst MF1/22-2/0- 2/2-3/3-3 Programma zaterdag 27 sept: VCH Bl-BW BI 14.00 BW MF1-SVEB MF1 11.15 Shell straatvoetbaltoemooi: D te Sevenum 9.00 E te Afferden 9 00 F te Blitterswijck 9.00 Alle andere teams spelen 4x4. Erica 1-Merselo 1 sen. 12-6 Programma zaterdag 27 sept.: Welpen spelen in Leunen v.13.15 Merselo El-DES El E-pup. b.10.00 Aspiranten C2 vrij Oranje Wit-Ajola BI asp.B2 a. 10.30 Oranje Wit-Odio A2 jun.A2 a.15.30 SVOC A2-Oranje W. jun.Al f. v. 13-30 Programma zondag 28 sept.: Merselo 1-Lottum 2 sen. b.10.00 Programma woensdag 1 okt.: Merselo 24)ranje Wit 3 midw. b. 19.30 Programma zaterdag 27 sept.: SW-ONA 17.00 Alle spelers worden verwacht. Afmel den uiterlijk donderdagavond bij E. van Mill, tel. 582346. Scheidsrechter Mark Ottenheim eiste zondag in het duel TOP-HoIt- hees voor eventjes de hoofdrol op. Al na enkele minuten verstapte de leids man uit Reuver zich en moest met een vervelende enkelblessure het veld verlaten om daarna ook niet meer terug te keren. Na druk overleg tussen beide ploegen werd Peter Ron gen van de thuisploeg bereid gevon den de fluit ter hand te nemen. Ron gen haalde als een speer thuis zijn spullen op, waarna het duel na een half uur te hebben stilgelegen, weer hervat kon worden. Tot tevredenheid van beide ploegen leidde Rongen de resterende 88 minuten van dit duel in de zesde klasse. Uitslagen Wanssum 3-3(3-3) BW-Sambeek 14) Merselo 3-3 (5-6) Lottum-EWC 1-3 TOP'27 3-3 (2-5) Resia-VIOS 0-2 Resia 2-1 (0-2) TOP-HoIthees 0-3 Astrantia 3-1 (3-7) Merselo-SVS 2-1 Lottum Wanssum-Astrantia 1-1 3-1 (14) Stand Programma 28 september Holthees 3-9(9-3) SVS-TOP BW'27 3-7 (5-3) Holthees-Resia EWC 2-6 (5-2) VIOS-Lottum VIOS 3-6 (4-2) EWC-BW Sambeek 34(1-1) Sambeek-Wanssum SVS 3-3 (60) Astrantia-Merselo Na een matige wedstrijd hebben Swolgense Boys en Meterik elk een punt op hun conto bij kunnen schrij ven. Beide ploegen hebben voldoen de mogelijkheden gehad de wedstrijd in hun voordeel te beslissen, maar de aanvalslinies kwamen niet tot scoren- 04). Na amper tien minuten voetbal was Meterik dicht bij de openings treffer Eerst belandde een schot ach ter Swolgen doelman Peter van Mier- Io op de paal en ook in de rebound werd een dot van een kans door de Meterik aanvallers om zeep geholpen. De beginfase was duidelijk voor de Meterikse ploeg die met beter spel de wedstrijd controleerde. Legio kansen werden er gecreëerd door de aanval lers. maar de afwerking liet duidelijk te wensen over. Nadat een slippertje van Swolgen verdediger Sjoerd Kerst- jens niet werd afgestraft, geloofde de thuisclub zelfs weer in een goede afloop. Na bijna een half uur kreeg Swol gense Boys de mogelijkheid om een voorsprong te nemen. Na een snelle counter van de rood-zwarten werden de spitsen in stelling gebracht, maar ook hun vizier stond vanmiddag niet op scherp. Nauwelijks een minuut later werd het weer gevaarlijk aan de andere kant, maar de bal kon voor de doellijn worden weggewerkt. Zo golf den de aanvallen op en neer. Swolgen probeerde het vooral met messcher pe counters. De spitsen wisten zich echter geen raad met de uitgespeelde kansen. Vlak voor rust dacht de thuis club alsnog op voorsprong te komen na weer een snelle uitval. Het schot van Sander Thijssen trof de roos op een haar na. Op slag van rust raakte Swolgen verdediger Paul Kursten in een kop duel vrij ernstig geblesseerd en moest zich met een bloedende hoofdwond onder doktersbehandeling laten stel len in het ziekenhuis. Na rust weder om kansen voor beide ploegen, maar het leer wilde er gewoon niet in. De aanvallers van beide ploegen waren vanmiddag eenvoudigweg niet scherp genoeg. Na ruim negentig minuten vond ook scheidsrechter Philipsen uit Lomm het welletjes en floot de wed strijd met een 0-0 eindstand naar het verleden. De ploeg uit Meterik heeft ook na 270 minuten voetbal in de vijf de klasse nog niet weten te scoren. Swolgense Boys trainer Jan Loock was na afloop duidelijk in zijn commen taar. Het liep gewoon niet bij ons en kan daarom toch wel tevreden zijn met een punt." Zondag gaan de ker- misvierende Boys op bezoek bij SVOC. De Oirlo-Castenray combinatie verraste afgelopen zondag Hegelsom op eigen veld door met een 14 over winning de punten weg te kapen. Twee ploegen die met countervoet bal heel erg gevaarlijk zijn staan dan tegenover elkaar. Beide ploegen wis ten tot dusver zeven maal te scoren. Of dit voldoende ingrediënten zijn voor een spannend duel zal dan blij ken. Uitslagen Swolgense Boys-Meterik Hegelsom-SVOC HRC-Melderslo RKDEV-Sparta Meerlo-Oostrum VCA-Heijen Stand Sparta'18 HRC'27 Heijen Swolgense Boys SVOC'01 Meerlo 34(7-11) Meterik Melderslo Hegelsom 0-0 14 4-1 1-5 3-2 0-1 3-9(13-1) 3-9 (8-3) 3-7(4-1) 3-5 (7-3) 34 (7-5) 3-2 (0-1) 3-2 (7-10) 3-2 (14) RKDEV VCA Oostrum 3-2 (4-8) 3-1 (2-7) 3-0 (2-8) Programma 28 september Oostrum-RKDEV Sparta-HRC Melderslo-Hegelsom SVOC-Swolgense Boys Meterik-VCA Heijen-Meerlo PEEL EN MAAS een abonnement waard

Peel en Maas | 2003 | | pagina 19