Maximale score Leunen en Holthees Sportnieuws -infi Zinderende derby kent geen winnaar Volharding op valreep gelijk de SV Venray verpulvert Tiglieja Willem Koenen (SV M^selo) Vegio Topschutters Klassement Rooyse Rakker verdwijnt Tweede competitiezege dames Venray Stand Tweede klasse H SPORT VV Holthees SV Swolgense boys SVV veteranen SSS '18 PEEL EN MAAS Donderdag 18 september 2003 - De schijnwerper op: De redactie vdn Peel en Maas gaat wekelijk^en speler, trainer of ander 'voetbaldier' van een ama- teurve'reinging uit de gemeenten Venrayen Meerlo-Wanssum in de schijnwerper zetten. Ook spelers van SSS'18, Volharding en Holthees worden dit jaar in de rubriek 'De schijnwerper op...' aan de tand gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld w orden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij of zij een bal, die beschikbaar wordt gesteld door Olympic Sport aan het Hensenius- plein in Venrav. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Naam: Willem Koenen Geboren in: Venrav Woonplaats: Venray Partner: Ik heb ene vriendin: Lotte v/d Munckhof Kinderen: Nee Opleiding: Ik ben student Franse Talen en Cultuur in Nijmegen Hoogtepunt Finale vier tegen vier tijdens kampioenswedstrijd VW in stadion deb Koel Dieptepunt: Twee degradaties met Venrav 3 Clubs: Venrav en SV Merselo Beste trainer: John v/d Wijst in de A-jeugd van Venrav Slechtste trainer: geen idee Beste boek: Lord of the Rings Grootste ergernis: Hooligans die wedstrijden verzieken Beste film The Devils Advocate Andere hobby's: Tennis en vissen Lievelingseten: Pizza Drank: Bier Favoriete tv-programma; Studio Sport Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Zidane Mooiste tenue: dat van Ajax Wie zou je graag eens ontmoeten: Marco van Basten Haalt Nederland het EK: Ja. met de hakken over de sloot Doelstelling SV Merselo: Plek in de middenmoot Wie wordt kampioen: BW Verwachting voor zondag: Een 2-0 zege Willem Koenen Venrav-Dijkse Boys 'VsseLsteyn-RKMSV JïBSV-Leunen Swolgense Boys-Meterik Hegelsom-SVÓCOl Jvieerlo-Oostrum BW'27-Sambeek Töp'27-Holthees *W anssum-Astrantia Merselo-SVS Ruud de Mulder wist vorig week de uitslagen beter te voorspellen dan de redactie van Peel en Maas. De doelman van SVOC won met 6 punten tegen 3 •en rtam daarmee de leiding over van Stan Janssen (Oostrum). 1-2 1-1 1-1 2-1 0-2 1-1 2-0 2-2 2-2 1-3 3-1 1-1 2-1 1-2 1-0 1-3 2-0 1-2 24) 1-3 1) Ruud de Mulder (SVOCOl) 6 2) Stan Janssen (Oostrum) 5 Henseniusplein 5c 5801 BB Venray Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het grote aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon. Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek mee naar de prijzen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Vegio Topschutters Klassement 2003-2004. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcom petitie 2003-2004 Leon Vievermans van Vegio Verzekeringsgroep (coördi nator van de rubriek) vraagt de deel nemende ploegen om wekelijks op maandag dc namen van de topscorers door te geven. Dit kan bij voorkeur via mail: l.vievermans@vegio.nl, of telefonisch' 04"'8-5"78101 (u kunt de namen van de doelpuntenmakers aan de telefoniste van Vegio doorgeven). Tweedeklasser SV Venray heeft in de tweede speelronde al een voor schot genomen op de eindoverwin ning in het teamklassement. Het arme Tiglieja werd met 0-15 verpulverd en SV Venray staat nu al op zestien treffers. Vijfdeklasser Swolgense Boys volgt met zeven doelpunten op gepas te afstand. Het zal niet verbazen dat een Venrav-speler ook het individuele klassement aanvoert. Nieuweling Johan Vullings scoorde vijf maal en is voorlopig eerste in de stand. De stand in het teamklassement. 1)SV Venray 16 2) Swolgense Boys 7 3) Holthees 6 4) Leunen en Ysselstevn 5 6) BW en Meerlo 4 8) SVOC'Ol, SSS'18 en Merselo 3 11) Wanssum en TOP 2 13) Volharding 1 14) Oostrum 0 De stand in het individuele klasse ment: 1) Johan Vullings (SV Venray) 5 2) Daniël Peters en Ivo v.d. Weer den (beiden), Kevin Tissen (Swolgen se Bovs) en Constantijn Jeucken (BW) 3 6) Roel Biezenaar (SV Merselo). Hakan Sazak en Jelle van Tilburg (bei den Holthees), Bas Heijnen (Swolgen se Boys), Geurt Clevers (Meerlo). Geert van Dijck (SV Ysselstevn) en Frank Brands en Freek Thoone (bei den Leunen)2 Een foutje ontdekt"' Bel dan met de redactie van Peel en Maas, telefoon (04~8)582"2~ (vragen naar Henk Lammen) verzekeringsgroep xr\ Dep. Petersstraat 27 5808 BB Oirlo TELEFOON 0-478-57 8 1 O I FAX: 0478-57 8 I 05 Clubblad de Rooyse Rakker van voetbalvereniging SV Venray gaat ver dwijnen. SV Venray is bezig met het ontwikkelen van een nieuwe website die de leden voortaan moet gaan informeren. In de Rooyse Rakker van mei maak te het hoofdbestuur van SV Venray bekend dat het clubblad in de huidige (papieren) vorm zou ophouden te bestaan. Die beslissing werd onder meer ingegeven door de hoge pro ductiekosten en een gebrek aan vrij willigers. Bovendien vond het bestuur het tijd om, na bijna veertig jaar, een stap voorwaarts te maken en de mogelijkheden van internet verder toe te passen. Daarop heeft de redac tie van de Rooyse Rakkerhet bestuur eind juni verzocht een enquête onder de leden te houden. Om het draag vlak voor de Rooyse Rakker én het besluit om ermee te stoppen te toet sen. De leden van SV Venray ontvin gen het vragenformulier vlak voor of in de vakantieperiode. Helaas kon dat niet anders. Mochten de leden een signaal afgeven om de Rooyse Rakker te behouden dan zou een nieuwe edi tie nog voor het nieuwe seizoen gemaakt moeten worden, vandaar. De nagenoeg duizend verstuurde enquêteformulieren en de mogelijk heid om op de site een zelfde vragen lijst in te vuilen leverde 130 reacties op. Uit de respons bleek dat de Rooy se Rakker redelijk tot goed gelezen wordt. Echter, de verschillende doel groepen (senioren, dames, jeugd, niet-spelende leden) lezen voorname lijk de informatie die op hen van toe passing is. Verder blijkt dat de bijna de helft van de lezers, hoewel ze het jammer zouden vinden als de 'papie ren' Rooyse Rakker zou verdwijnen, de Rooyse Rakker in enige vorm ook op internet zouden lezen Bovendien beschikt 85,4% over internet, kent 97,7% de SV Venray-website en bezoekt 81,5% die met enige regel maat. Voor het bestuur, in combinatie met de eerder genoemde redenen, voldoende reden om afscheid te nemen van de Rooyse Rakker in de huidige vorm en op het beproefde concept verder te borduren op inter net. Een nieuwe website van SV Ven rav is in ontwikkeling. Leunen en Holthees kunnen terugzien op een uitstekende competitiestart. Beide clubs gaan In hun klasse aan kop met zes punten uit twee duels. Leunen moet de koppositie in de vierde klasse F delen met SVEB waar ex- Oostrum trainer Marcel Lenssen aan het roer staat. Holthees heeft in de zesde klasse F al een gaatje van twee punten geslagen met de concurrentie. Leunen reist zondag naar Hout-BIe- rick voor de ontmoeting met titelkan didaat HBSV. Tegen FCV en MVC. eveneens favorieten voor het kam pioenschap. bleef Leunen met enig geluk overeind. De mannen van trai ner Noud Janssen kunnen zondag op een warme ontvangst rekenen want HBSV heeft nog wat recht te zetten na het 5-1 verlies bij RKMSV. Ook Ysselstevn is nog ongeslagen in 4F. Na de fletse 0-0 in de openings wedstrijd tegen Liessel werd zondag overtuigend met 0-5 gewonnen bij RKDSO. Op sportpark De Mies komt RKMSV op bezoek dat één puntje 'minder heeft. Venray (2H) zal niet al te veel waar de hechten aan de 15-0 'walk over' bij Tiglieja. Zondag wacht Dijkse Boys: een geduchte maar ook onberekenba re opponent. De Helmonders werden vorig seizoen kampioen in de derde klasse en deklasseerden twee weken geleden Volharding (5-0 winst) Maar afgelopen zondag werd met 0-2 verlo ren van Vitesse. Voor Venray een test case hoe de ploeg er nu echt voor staat. Van de drie regionale clubs in de vijfde klasse F staat Swolgense Boys er het beste voor. Na de 2-6 zege bij VCA bezetten de Swolgenaren de derde plek achter de beide koplopers Sparta en HRC. Swolgense Boys speelt zondag thuis tegen Meterik dat na de degradatie een stroeve start kende. Oostrum is na verliespartijen tegen Sparta en Heijen de enige ploeg in 5F die nog puntloos is. Dit week einde Wacht de derby in en tegen Meerlo dat evenmin florissant van start ging. Na de 4-4 tegen Melderslo werd met 5-0 verloren bij Sparta. Beide clubs willen dolgraag hun eer ste zege boeken om een sprongetje te maken op de ranglijst. De koppositie van Holthees in de zesde klass F doet denken aan het vorige seizoen. Ook toen gingen de blauw-witten na twee duels aan kop. Daarna trad hel ven al in en uiteinde lijk finishte Holthees zelfs als hekken sluiter. De nieuwe trainer Roeland van Oudenhoven heeft van het vreemdenlegioen snel een eenheid weten te maken. Zondag bezoekt de lijstaanvoerder in Ticnray TOP'27 dat zondag bij Vios verrassend de eerste drie punten pakte BVV'27 bezet samen met Sambeek de tweede plek. Beide ploegen verza melden vier punten en ontmoeten elkaar zondag op sportpark 't Hoog veld in Blitterswijck. Wanssum moest afgelopen weekeinde diep in bles suretijd tegen BW'27 de derbywinst uit handen geven. De nieuwe trainer Cor Berkers hoopt dat zijn ploeg na enkele moeilijke jaren weer meer zelf aan het voetballen komt. Een over winning kunnen de blauw-witten daarbij goed gebruiken De laatste zege dateert van ruim een half jaar geleden, op 6 maart, toen Oostrum met 3-0 werd geklopt. "Het gaat bij ons met vallen en opstaan", vindt trai ner Berkers. "De ploeg heeft vertrou wen nodig want ze zijn jarenlang nier echt aan voetballen toegekomen." De Wanssumse coach ziet een stijgende lijn en hoopt die zondag thuis tegen Astrantia vertaald te zien in een over winning. Merselo verloor de eerste twee duels. De thuisontmoeting tegen SVS uit Stevensbeek moet de Merslonaren van de hatelijke 'nul' verlossen Constantijn Jeuken schiet BW ver in blessuretijd naast Wanssum Wanssum-BW'27 2-2 (0-1). Doelpunten': 41. Constantijn Jeuken 0-1; 47. Rob Wijnhoven 1- 1; 73. Niels van der Heijden 2-1; 96. Constantijn Jeuken 2-2. Scheidsrechter: Linders (Geijste- ren). Toeschouwers: 175. Gele kaart: Sjek Wilmsen, Paul Bete- rams en Frits Meelkop (Wans sum), Ralph Wolters en Jelle Thie- sen (BW). Wanssum: Van Kessel; Meel kop, Paul Beterams, Clabbers en Van Kempen; Weïjers, Wilmsen en Maarten Beterams; Wijnhoven, Poels (67. Van der Heijden) en Juriën Beterams (83- Volleberg). BW'27: Rutten; Tissen, Lucas- sen, Tax (55- Sjoerd Thiesen) en Battista (85. Holtackers); Hendrix (71. Jelle Thiesen), Maurice Wol ters, Ralph Wolters en Wijnho ven; Speijcken en Jeuken. (Door Henk Willcmssen) De rasechte derby tussen Wans sum en BW'27 duurde liefst 103 minuten. Door de felle strijd waren er talrijke blessurebehan delingen. Na het allerlaatste fluit signaal van de Geijsterse arbiter Hay Linders prijkte de 2-2 stand op scorebord op sportpark Broekberg. Een uitslag waarmee beide clubs vrede hadden. De vele supporters gingen tevreden huis waarts want zij zagen een enerve rende derby die op het scherpst van de snede werd uitgevochten. Het had niet veel gescheeld of Wanssum had de drie punten in eigen huis gehouden. Want pas in de 96e minuut kwamen de Blitterswijckers langszij Uit een afgeslagen hoek schop plofte de bal voor de voeten van Constantijn Jeuken die zo'n dertig meter van het doel afstond. Met een schitterende pegel hielp de rossige aanvaller zijn club alsnog aan de dik verdiende 2-2 gelijkmaker. De ervaren leidsman Linders deel de in het heetst van de strijd vijf gele kaarten uit, drie voor Wanssum en twee voor BW. Dat hadden er nog veel meer kunnen zijn. Vooral BW- uitblinker Constantijn Jeuken had het zwaar te verduren. De Wanssumse verdedigers moesten herhaaldelijk aan de noodrem trekken om de snelle aanvaller af te stoppen. BW-trainer Pieter Delauw vond dat Linders zijn spelers niet genoeg in bescherming had genomen "En het waren vaak dezelfde spelers die de overtredingen maakten. Wanssum speelde op het randje en zij hadden wel zes of zeven kaarten moeten krijgen in plaats van drie. Nee. de scheidsrechter was niet goed bij de les", oordeelde Delauw. De derby tussen de buurdorpen heeft in de afgelopen decennia niet zoveel op de voetbalkalender gestaan. Dat kwam omdat Wanssum meestal een paar niveau's hoger speelde. Trai ner Cor Berkers had vooraf weinig gemerkt van extra spanning In Blit terswijck daarentegen werd al de hele week uitgekeken naar zondag. "Want de spelers merken dat ze nu de kans hebben om Wanssum te kloppen", vertelde Delauw vooraf. In de openingsfase dook Constan tijn Jeuken al twee gevaarlijk voor het Wanssumse doel op. Beide ploegen gaven elkaar weinig toe. Wanssum mocht een groot aantal corners nemen maar dat leverde geen rende ment op BW'27 was voorin dreigen der met het handige aanvallersduo Johan Speijcken en Jeuken. Het eerste geel was voor de Wanssumse spelbe paler Sjek Wilmsen die zijn collega Ralph Wolters van achteren neerhaal de. Vijf minuten waren dc rollen van de ex-Volharding spelers precies omgedraaid en ging Wolters op de bon. Vlak voor rust zette Johan Speijc ken zijn maatje Constantijn Jeuken vrij voor het doel: 0-1. Direct na de pauze trok aanvoerder Rob Wijnhoven de stand weer gelijk 1-1. Vlak daarna moest BW-voorstop- per Hans Tax met een een pijnlijke schouderblessure naar de kant. li Wolters verscheen vrij voor het 1 sumse doel maar hij strandde op man Mike van Kessel. Aan over voorkwam BVV-keeper Marco Rt met een uiterste reflex een treffer Hans Weijers. De Wanssumse vi digers Meelkop en Beterams kit geel omdat ze Constantijn Jeuken al te hard aanpakten. De thuispl kwant op voorsprong door ecni trap van libero Paul Beterams door invaller Niels van der lldj werd binnen geschoten: 2-1 opende het slotoffensief maai Wanssumse defensie hield hiel 1 stond. Totdat Jeuken voor het sk coord zorgde: 2-2. Na dc 0-0 tegen Lottum alweci remise voor Wanssum. "Het was daag een veel betere wedstrijd vorige week", vond trainer Bcrli "De ploegen gaven elkaar weinig alhoewel het spel van BW wal zorgder was. Hel was bij onsvi wild en te onrustig. We maakten! door teveel overtredingen. Mal uitslag is gezien het wedstrijd!» terecht." Ook zijn collega Delauw konl tcraf vrede hebben met de 2-2 rol "Het was een echte derby mctl felle duels. Voetballend hadden meer in huis en Wanssum mocs| compenseren met veel strijd De dames van SV Venray wonnen dc tweede competitiewedstrijd tegen RKSVO in Ospel: 0-3. Vanaf het begin werd er fel gevoetbald en al na vier minuten werd de 0-1 gemaakt. Sana Boumasmoud legde terug op Aukje van Lierop die beheerst binnen schoot. Venray bleef goed voetballen, maar echte kansen bleven uit. In de 27c minuut kwam laatste vrouwe Yvonne Verhoeven mee naar voren en met een afstandsschot scoorde zij dc 0-2. Nog voor de rust wist Sanne de Boer met een goede redding de aansluitingstreffer van RKSVO te ver hinderen. In de tweede helft pakte Venray de draad weer op. maar gaan deweg de wedstrijd ging het voetbal lend wat minder Toch kreeg Venray kansen, maar de keepster en de paal brachten redding. Tien minuten voor einde wedstrijd werd de strijd defini tief beslist Een voorzet van Aukje van Lierop werd door Auke Reijnders het doel binnengelopen. Eindstand: 0-3 in het voordeel van Venrav Uitslagen RKVB-Margriet Roermond-Blauw Geel Blerick-Volharding Dijske Boys-Vitesse Tiglieja-Venray SVC 2000-Swalmen Stand Vitesse'08 Margriet 0-2 0-3 1-1 0-2 Ó-I 5 2-0 2-6(94)) 2-6 (34)) PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bei 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Venray 241 Blerick 24 SVC 2000 24 Dijkse Boys 2-3 Blauw Geel 2-3 Swalmen 2-3 Volharding 21 RKVB 1 2-fl Roermond 24] Tiglieja 2-01 Programma 21 september Venrav-Dijkse Boys Vilesse-Blerick Volharding-Roermond Blauw Geel-RKYB Margriet-Swalmen Tiglieja-SVC 2000 Uitslagen: Holthees-Merselo 3-2 Holthees 2-America 2 2-5 EWC 4-Holthees 4 1-3 Vet.-SJVW 4-4 Programma: TOP-Holthees 14.30 Sparta 6-Holthees 2 10.00 Holthees 3-Geijsteren 1 11 30 Holthees 4-Wanssum 3 11 00 ■SVCB Venrav- Holthees 16.00 Uitslagen: VCA 1-Sw.Bovs I 2-6 VCH 2-Sw.Boys 2 1-2 Sw.Boys 3-Leunen 6 4-4 Programma zondag 21 sept.: Sw.Boys 1-Meterik 1 a. 14.30 Sw.Boys 2-VenI. Bovs 3 a. 10.30 SVOC'Ol 6-Sw.Boys 3 a. 9 30 Uitslag: SW-Leunen 7-3 Programma zaterdag 20 sept. Maashees-SW 17.30 Wedstrijd wordt gespeeld op terrein VvGI. Alle spelers worden verwacht. Afmelden uiterlijk donderdagavond bij E. van MiU tel. 582346. Programma zondag 21 september: SSS'18 1-Achates 1 SSS'18 2-SVEB 2 SV Venray 7-SSST8 3 SSS'18 4-SV Venray 8 SSS'18 5-vrij De Willy's ds l-SSS'18ds 1 14.30 1200 09 30 10.00 10.00 Volharding slaagde er na de decep tie van vorige week in om zondag een punt te pakken in en tegen het goed gestarte Blerick. 1-1 Met een enorme dosis werklust en inzet slaagden de roodwitten er in de laatste minuut in om de in de eerste helft opgelopen achterstand op dc valreep nog goed te maken Trainer Chris Burhenne had zijn team ten opzichte van de eerste wed strijd tegen Dijkse Boys op een aantal plaatsen gewijzigd. Zo moest keeper Arjan Cleven plaats maken voor de pas 18-jarige Stefan Gelden en keerde Peter van Rhee, na bijna een jaar afwezigheid wegens een beenbreuk, terug in de basis als rechtsback. Deze wisselingen hadden tot gevolg dat het achterin bij Volharding in de eerste helft organisatorisch goed stond. Voorin hebben de Vierlingsbekenaren echter de nodige problemen. Naast het vertrek van topschutter Maikel Fransman verlieten het afgelopen sei zoen nog een aantal aanvallers Volhar ding, waardoor Erik Ermers nu de aangewezen man is oni de aanval te leiden. Nieuwkomer Bram Cornelis- sen zou hem daarbij moeten gaan ondersteunen, ware het niet dat die vorige week geblesseerd uitviel. Ermers, de nieuwe aanvoerder na het vertrek van doelman Gert Custers, werd gisteren in de frontlinie bijge staan door Koen Willems, normaliter linksback in de equipe van Burhenne. De samenwerking tussen de twee ver liep nog niet altijd even voorspoedig, ook al niet omdat men niet best ondersteund werd door de middenli- nie, waar nieuwkomer Joep Vossen ontbrak. Ook hij werd door Burhenne uit de basiself gelaten. Tien minuten voor rust kwam Blerick uit het niets op voorsprong. Een hoekschop werd na een onoverzichtelijke situatie bij de tweede paal weer voor het doel gebracht waar Kevin Bosman zomaar tussen vier man de bal binnen kon lopen: 1-0. Al vrij snel na rust besloot Burhenne om z'n team wat aanvallen der te laten spelen teneinde te probe ren wat meer gevaar te stichten voor het Blerick-doel. .Middenvelder Ner- min Hamzic werd daarom vervangen door een extra spits in de persoon van Dennis Graat. Deze verandering betekende dat Blerick veel meer ruim te kreeg. Bij uitvallen moest Stefan Gelden twee keer handelend optre den en haalde de mee teruggekomen Koen Willems met een omhaal de bal van de doellijn. Het hardwerkende Volharding drong Blerick weliswaar ver terug maar echte kansen wist men zich niet te scheppen. Een kwartier voor tijd ging Volharding nog meer risico nemen. Ook centrale verdedi ger Richard van Daal werd toen naar voren gedirigeerd. Blerick kreeg steeds meer ruimte maar speelde een aantal counters belabberd uil waar door de Midden-Limburgers uiteinde lijk van een koude kermis thuis kwa men. De opportunistische speelwijze van Volharding had in de laatste minuut succes. Dennis Graat maakte won een duel in de zestien en vond bij de eerste paal Erik Ermers. die de niet meer verwachte gelijkmaker ach ter Blerick-doelman Pascal Roox knal de: 1-1, Komende zondag speelt Vol harding thuis tegen RFC Roermond. Haalde Volharding dus legen SV Ble rick haar eerste puntje, Roermond is na twee wedstrijden nog puntloos. Zaak dus voor Volharding om de eer ste overwinning te pakken en de stap te maken richting middelmoot. Vijftienklapper in Tegelen Tiglieja uit Tegelen heeft op eigen veld een monsternederlaag te slikken gekregen tegen een ontketend SV Venray. Het werd maar liefst 0-15 voor de roodwit ten uit Venray maar ook 3-20 was een mogelijke uitslag geweest. Met name de kansen die Venray in de eerste helft weggaf aan de Tiglieja voorwaartsen was opmer kelijk. Er werd door de Venray verdedi ging veel te veel vrijheid weggege ven. Profiteren deed Tiglieja niet en na vijftien minuien was het Johan Vul lings die de score voor Venray open de. De jonge Tiglieja ploeg had eigen lijk overal gebrek aan Weinig inzicht, routine en gebrek aan voetballend vermogen maar ook fysiek was de ploeg kwetsbaar. Het is een compli ment waard dat Tiglieja wel bleef voetballen en zich niet te buiten ging aan forse overtredingen om Venray af te stoppen. Voetballend heeft men getracht Venray te bestrijden maar dit was deze middag een hopeloze opga ve. Tiglieja. dal vorig jaar nog in de eerste klasse voetbalde, heeft een aan tal spelers van het eerste team van vorig jaar naar hel derde elftal zien vertrekken en is dermate verzwakt dat het op deze manier ook uit de tweede klasse zal degraderen. Zoals gezegd werd het deze zondagmiddag een score die je niet vaak in competi tieverband bij de senioren tegen komt. Voor rust scoorde voor Venray nog via Daniel Peelers (2x), Ivo van de Weerden (2x) en Joost Keijzers. Dc rust brak aan met een 04) voorsprong voor Venray. Na de pauze eenzelfde spelbeeld alleen was Venray nu nog dominanter aanwezig. Dit is zonder meer een compliment waard aan de Venravnaren die tot en niet het eind signaal bleven werken aan het zelfver trouwen en aan het doelsaldo. En wie weet waar dat nog goed voor is deze competitie. Johan Vullings bracht z'n totaal deze wedstrijd op vijf doelpunten, Ivo van der Weerden bracht totaal op drie evenals Daniel Pc< Joost Keijzers kwam op twee fit en Eric Troisfontaine op een cn eigen doelpunt van Tegelen brad het totaal op vijftien. Er viel een| kaart te noteren aan Tiglieja zijde de scheidsrechter had een genui lijkc middag. Ilarrie Heijnen (Oranje voeffl ternational en oud WV-er) dc öl van Tiglieja onderging de afstflj ogenschijnlijk gelaten maar Heijnen kent zal weten dat hij nj de pakken neer zal gaan zitten neer er niets gaat gebeuren in len dan gaat Tiglieja komende tegen SVC uit Roermond wee heel lastige middag beleven V gaat het thuis opnemen tegen Boys en zal het een heel stuk ra ker krijgen dan afgelopen zo Echter voor hel zelfvertrouwen de Venraynaren is dc overwin hopelijk heel goed geweest en men de winnende lijn gaan doo ken.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 16