n n 2 halen 1 betalen Medewerker Boomkwekerij Voor al uw rouwbloemwerk Aandacht, respect en tijd voor een waardig afscheid tmmans GERARD STOKS MEUBELEN ITV DE MOLEN NU VEEL OP VOORRAAD ANTIEK GRENEN KOLONIALE MEUBELEN (BLANK) I- Ummenthun GEZOCHT ZOMER- HALVE PRIJS GRAFMONUMENTEN sr-i—'ïïïïïss •.SSïSS- Grafmonumenten A. SCHRIJEN [4 v intratuin Langstraat 133, LAAT BU UW VERDRIET ONZE ZORG EEN TROOST ZUN Tk eo Arts 0478 550150 Yvonne 3 20 PEEL EN MAAS Donderdag 17 juli 2003 - Pagina 2.1 sdie- j mke tel. sdag Het! juli; 1.00 laas- :ma- uali- hetl lods het ntie teit.j the- gint Bemiddeling in grafmonumenten Bespreken van kerkdiensten Verzorgen van gedenkdiensten Informatie vooraf is mogelijk Opbaring in elk rouwcentruth Stijlvolle opbaring thuis Regelen en uitvoeren UITVAARTONDERNEMING Zandakker24, 5801 DV Vcnray Tel. (0478) 58 88 89 altijd bereikbaar Openingstijden: donderdag van 13.30-18.00 uur vrijdag van 13.30-20.00 uur zaterdag van 9-16 uur, andere dagen op afspraak Sportlaan 10 (in de molen) 5801 AH Venray Tel.: 0478-581101 mobiel: 0654914131 yvww.stoksmeubelen.nl Brood- en banketbakkerij Specialiteit in Limburgse Vlaai Aanbieding vrij. 18 en zat. 19 juli 1 kruimelvlaai nu 5.55 4 croissants nu 1.50 Brood en banketbakkerij J. Ummenthun Veltumse Kleffen 58 Venray «Tel. 0478 - 580934 Kiosk 22a Venray «Tel. 0478 - 582738 Het werk bestaat uit planten, binden, snoeien en rooien van laanbomen. Wij zoeken iemand die graag buiten wil werken en waarvoor fysieke werkzaamheden m.n. in de rooitijd geen bezwaar zijn. Het betreft een fulltime dienstverband. Schriftelijke reactie graag voorzien van C.V. naar: Geurts-Geurts CV Groeneweg 28 5812 AL Heide-Venray Voor vragen: P. Geurts: 06-10822705 jfi <leine ^Mensen 'Grandioze zomeruitverkoop bij de Kleine Mensen' Het goedkoopste artikel ontvangt u gratis. (Dit geldt voor de gehele zomercollectie). Diverse kledingstukken nu ook: 70% korting Onze merken zijn: Wooden Buttons, Zazzi, Bla-bla- bla, Pippie, Doerak, Bleu Seven enz. Openingstijden: Woensdag van 14.00 - 20.00 uur Zaterdag van 10.00 - 16.00 uur U vindt ons in Oostrum, aan de Mgr. Hanssenstraat 1A. Naast de herenkapper J. Verheagh. Voor meer informatie: Jenny Jenniskens 0478 - 58 33 35 of 06 - 12 55 80 49 Creajenny@hotmail.com """"2 5801 BH Vmr», nu de gehele voor de Dames: Mare O'Polo, Oilily, Donaldson, Jackpot Heren: Mare O'Polo DANKBETUIGING Langs deze weg willen wij u bedanken voor de warme belangstelling en medeleven na het overlijden van onze moeder en oma Dien Janssen-Gommans Een speciaal woord van dank aan dokter Henkes, rector Wauben, verplegend personeel Schuttersveld en verple gend personeel ziekenhuis VieCuri Venray Kinderen Janssen en kleinkinderen Venray juli 2003 De zeswekendienst zal gehouden worden op zondag 20 juli a.s. om I0.00 uur in de Parochiekerk te Smakt. (ook voor reparaties) Terrazzo natuursteenwerken vloeren vensterbanken dorpels aanrechtbladen montage W. Hendriks v.o.f. Lisdodde 10 5803 JX Venray tel. 0478-586709 fax 0478-582570 GALERIE LIJSTENMAKERIJ St. Lambertusplein 2 Horst Tel. 077-3984239 U Attemansmert m maken pUats voord Losse posters enz- \eet inVijstwerk. borduurwerk. Ook voor al uw restauratie-werkzaamheden Looi 1E, OEFFELT (gemeente Boxmeer) Tel: 0485 - 36 14 40 Fax: 0485 - 36 27 89 Onze toonzaal in Oeffeit met 70, complete, gedenktekens en daarnaast een groot aantal accessoires kunt U on afsnraak bezoeken. Dinsdag t/m Vrijdag van 10.00 tot 18.00uur Zaterdags van 10.00-15.OOmir www.sohrijengrafmonumenten.nl het groene warenhuis Tel. 0478-588585^1 De partner voor uw toekomst Veel mensen zijn op zoek naar een duurzame relatie Duizenden ingeschreven partnerzoekenden geven u pas écht kans van slagen. Wij hebben een uniek systeem. Naast onze. persoonlijke begeleiding bepaalt u zélf met wie u In contact komt. Méér dan 95.000 mensen vonden via onze stichting een partner. Belt u mij voor meer informatie en kom vrijblijvend langs Ik laat u dan onze succesvolle werkwijze zien. Mevrouw v. d. Voort 0478 - 588691 Nederlands grootste erkende bureau/www st-date nl Stichting Date Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilligster Marian Weijs Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe Bestuur Wijkvereniging Veltum Bestuur Wijkcentrum Veltum Enige en algemene kennisgeving We hebben afscheid moeten nemen van Ria Wilms-Huizinga *27 oktober 1945 f 12 juli 2003 De crematie heeft woensdag 16 juli in besloten kring plaatsgevonden. Kinderen en kleinkinderen Familie Huizinga Familie Wilms DANKBETUIGING Er zijn geen woorden om mijn dank uit te spreken voor alle aandacht, begrip en liefde die ik heb mogen ervaren na het volkomen onverwacht overlijden van mijn maatje Martien In de stilte van het gemis ervaar ik de warmte van velen. Overloon, juli 2003 Maria Versteeg-in 't Zandt DANKBETUIGING Een warme handdruk een meelevende blik in vele ogen. Een bemoedigend woord en vele brieven, bloemen en kaarten na het overlijden van mijn man, onze pap en opa Gé Stunnenberg hebben ons doen beseffen dat hij niet voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Het was en is voor ons een grote steun en zal een dankbare herinnering blijven. Hartelijk dank voor dit alles Nel Tosca - Ron Paula - Ruud Venray juni 2003 De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 19 juli om 18.00 uur in de Paterskerk te Venray De leegte en het verdriet blijven, maar hartverwarmend was de aanwezigheid van zovelen bij het afscheid van Maria Maessen-van de Voort De troostende woorden. De armen om ons heen. Dc vele bloemen, kaartjes en telefoontjes. Dit alles heeft een diepe indruk op ons gemaakt. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven betuigen wij hiermee onze oprechte dank. Venray, juli 2003 Familie Maessen. De zeswekendienst zal gehouden worden op 20 juli a.s. om 9.30 uur in de parochiekerk van O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum DANKBETUIGING De vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma Anna Keijsers-Kuenen hebben wij bijzonder gewaardeerd. Daarvoor zeggen wij u onze oprechte dank.- Kinderen en kleinkinderen Castenray, juli 2003 De zeswekendienst wordt gehouden op zaterdag 26 juli a.s. om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Matthias te Castenray. begrafenis en crematie onderneming Er. A4arijlccstraat la 5802 BV Venray telefoon 0478 55 01 50 Venrayseweg 104 5961 /\J Horst telefoon 077 398 70 99 Wly gijn dé gijn da$ en naci fit bereikbaar onder telefoonnr. Een leven, Veel te kort op deze aarde. Maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Yvonne Swinkels Zondagmiddag werd jij onder een stralende middagzon weggerukt uit ons midden en kwam er een einde aan jouw veelbelovend en kleurrijk leven. Lenie, Hay en Frank Wij wensen jullie heel veel sterkte in deze voor jullie zo moeilijke tijd. Trainersleden en bestuur van de zwemverenigingen van Spio en Manta Tot onze grote droefheid ging toch nog onverwacht, maar zeker niet onvoorbereid, mijn lieve vrouw, onze lieve mam, onze dochter, zus, schoonzus en tante van ons heen. Marian Weijs-Bronstein echtgenote van Jan Weijs Zij overleed, na een strijd die zij met al haar levens lust en wilskracht niet heeft kunnen winnen. Marian was pas 48 jaar. Venray, Jan Weijs Sittard, Richard Venray, Ramon Venray, Maik Deume, Pap en mam Bronstein Familie Bronstein Familie Weijs 5801 RD Venray, 14 juli 2003 Touwslagerstraat 36 De uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 19 juli om 10.30 uur in de Paterskerk te Venray. waarna we haar te rusten zullen leggen op begraafplaats "Boschhuizen". Samenkomst in de kerk. Vrijdag zal er om 19.15 uur voor Marian in voor noemde kerk een avondwake worden gehouden. Marian is vanaf vrijdag thuis, waar u van 15.00 urn- tot 17.00 uur afscheid van haar kunt nemen. Voor beide diensten is er in de kerk gelegenheid tot schriftelijk condoleren. Wij zijn diep geschokt door het plotselinge overlijden van Marian Weijs echtgenote van onze collega, Jan Weijs. Zaterdag was ze nog aanwezig op ons personeels feest. Marian was altijd actief bezig en haar positieve instelling heeft ons allen geïnspireerd. Ook tijdens haar ziekte hield ze de moed erin. Wij wensen Jan, Richard, Ramon en Maik veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Personeelsvereniging van Reijnders Schilderwerken Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Marian Weijs echtgenote van onze collega, Jan Weijs. Marian was een ondernemende vrouw, die altijd klaar stond voor een ander. Haar doorzettingsvermogen en positieve instelling waren voor ons allen een inspira tiebron. Omdat ze ook zeer geïnteresseerd was in ons bedrijf was ze een regelmatige "bezoeker". We zullen haar zeker missen. Wij wensen Jan, de kinderen en overige familie leden veel sterkte in deze moeilijke periode. Gerard Reijnders Schilderwerken Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde mede werkster en collega Marian Weijs-Bronstein Marian was een zeer geziene en betrouwbare mede werkster in ons bedrijf, die altijd op elk gewenst moment voor ons klaar stond. Ons medeleven gaat uit naar echtgenoot Jan en hun kinderen Richard, Ramon en Maik, wij wensen hun veel sterkte toe om dit verlies te kunnen dragen. C1000 van Hout en medewerkers De morgen was blauw De middag werd zwart Yvonne hield niet van zwart Yvonne Swinkels Yvonne was pas 17 jaar. Venray Harry Swinkels Leny de Vaan Frank Venray, 13 juli 2003 Akelei 13, 5803 CC Venray Wij zijn met Yvonne samen in een herdenkingsdienst op vrijdag 18 juli om 10.30 uur in de aula van het Raayland College, (gebouw C) te Venray, waarbij wij jullie uitnodigen. Parkeergelegenheid bij de Wetceling. Hierna begeleiden wij Yvonne naar crematorium Berkendonk, Meanderlaan 1 te Helmond-Brouwhuis. Yvonne is bij ons thuis, zij hield van kleurrijke bloemen 'de wereld is mooier met jou' (Loesje) Venray, 13 juli 2003 Families de Vaan en Swinkels Yvonne je leefde zo kleurrijk maar kort, een vrolijke meid die altijd lachte en straaldeZo zullen wij jou altijd blijven herinneren. Bonnie, Leontien, Edward, Jan, Els, Linda, Eelke, Bram, Koen, Sandra, Bram, Mare, Rik, Susan, Eveline, Joyce, Ellen, Sanne, Annelieke, Janine, Marleen, Melanie, Marèl, Mike, Marly, Loes Zondagavond bereikte ons het verschrikkelijke bericht, dat een van de eindexamenleerlingen van dit jaar Yvonne Swinkels (17 jaar) bij een auto-ongeluk om het leven gekomen is. Bij de diploma-uitreiking van 26 juni was ze nog zo gelukkig. Ze zou naar de Kunstacademie gaan. We zijn geschokt en diep bedroefd dat aan het veelbelovende leven van Yvonne op deze tragische wijze een einde is gekomen. Ze zal een onuitwisbare plaats in onze herinnering blijven innemen. We wensen haar ouders en haar broer Frank veel sterkte toe. Personeel en Ouderraad van het Raayland College Venray Je kunt niets plannen in het leven. Zo lief. Zo mooi van binnen, Zo er voor ons zijn. Zo vrolijk en oprecht. Zo ons zwemmaatje, Yvonne, en dan er opeens niet meer zijn, dat doet pijn. Dag lieve Yvonne, We zullen je missen. Zwemvereniging Spio Elementair Zwemmen: Margo, Gwendy, Maartje, Lieke, Inge, Sarah, Anke, Bram, Tam, Rik, Tom, Leon, Yvon en Sjoerd Wij wensen Leny, Hay en Frank heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. De Venrayse zwemvereniging verliest met Yvonne een sportief en gewaardeerd lid en zwemleider. Zij is een voorbeeld geweest voor menig Spio-lid die de zwemkunst meester wilde worden. Wij wensen de ouders en broer van Yvonne veel sterkte. Het bestuur van Zwemvereniging Spio

Peel en Maas | 2003 | | pagina 21