Elf plakken voor synchroonzwemsters Eikenprocessierups gesignaleerd in Venray Perfect verlopen tennistoernooi TV De Gagel Suzan van Dijck Limburgs kampioene Winnaars dubtitel LVH herinrichting Oranjebuurt fase 4 EN 5 Bekendmaking Uitvoerings avond Verordening leerlingen vervoer gemeente Venray 2003 Kapvergunning Mudhunters TV Ysselsteyn Vl geopend tot 23:00 uur Niets! PEEL EN MAAS Donderdag 10 juli 2003 - Pagina 20 pj een revisievergunning voor een edelpelsdierenhouderij, gelegen aan de Moostdijk 3 te Ysselsteyn. De vergunningen worden onder oplegging van voorschriften en/of beperkingen in het belang van de bescherming van het milieu ver leend. Het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken liggen ter inzage (6 weken) van 10 juli 2003 tot en met 21 augustus 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan bij de afdeling Bestuursrechtspraak van de Raad van State een beroepschrift wor den ingediend door: diegenen die bedenkingen heb ben ingebracht tegen het ont werp van het besluit; de adviseurs die gebruik hebben gemaakt van de gelegenheid advies uit te brengen over het ontwerp van het besluit: diegenen die bedenkingen heb ben tegen wijzigingen die bij het nemen van het besluit ten opzichte van het ontwerp daar van zijn aangebracht; belanghebbenden aan wie redelij kerwijs niet kan worden verwe ten geen bedenkingen te hebben ingebracht tegen het ontwerp van het besluit. Het beroepschrift moet (in twee voud) worden gericht aan de Raad van State, afdeling Bestuurs rechtspraak, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Na afloop van de beroepstermijn wordt de vergunning van kracht, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voor ziening (waaronder een schor- singsverzoek) is ingediend. Het verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling Bestuursrecht spraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gra venhage. Het besluit wordt niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. A.M.v.B.-melding Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend dat er krachtens artikel 8.40 van de Wet milieubeheer een A.M.v.B.- melding is binnengekomen van: Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray voor het toe passing worden van het Besluit opslag- en transport bedrijven milieubeheer aan de Testrik 5 te Merselo. De meldingen kunnen worden ingezien van 10 juli 2003 tot en met 24 juli 2003 (2 weken) in het gemeentehuis. Venray, 10 juli 2003 De gemeente Venray heeft het voornemen om de 4e en 5e fase (P. Beatrixstraat, P. Hend rikstraat, Oranjestraat, P. Ber- nardstraat vanaf Julianasingel tot de P. Beatrixstraat) van de her inrichting Oranjebuurt aan te leggen. Graag willen wij een toelich ting op de plannen geven op dinsdag 22 juli 2003 van 19.00 uur tot ongeveer 21.00 uur in de Witte Hoeve, Gasstraat 5 te Venray. Er zal onder andere worden ingegaan op de plan ning, rioolwerkzaamheden, huis vuilophaaldienst en waar te par keren tijdens de uit te voeren werkzaamheden. Betreffende tekeningen liggen vanaf heden ter inzage bij de publieksbalie 2 van de gemeente Venray. De gemeente Venray nodigt alle betrokkenen en belangstellenden hierbij graag uit om deze avond bij te wonen. Indien er nog vragen zijn kunt u contact opnemen met de pro jectleider de heer R. Blaauw bereikbaar via telefoonnummer 0478-523699. PEEL EN MAAS niet ontvangen? Bel 582877! vrijdag tussen 9.00-17.00 uur Burgemeester en wethouders van Venray brengen ter openba re kennis het raadsbesluit van 24 juni 2003 waarbij; Vier zandwegen aan de Rosmo len in het bosgebied de Boshui- zerbergen met een oppervlakte van 40.990 m2, zijn onttrokken aan het openbaar verkeer. De stukken met betrekking tot dit besluit liggen met bijbe horende tekening vanaf heden voor een ieder ter inzage gedu rende 6 weken bij de afdeling Publieksdiensten in het gemeen tehuis op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 13.00 uur. Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit binnen 6 weken na deze bekendmaking een bezwaarschrift indienen bij de Gemeenteraad van Venray, Postbus 500, 5800 AM Venray. De genoemde aanvragen en meldingen en alle op de aanvra gen en meldingen betrekking hebbende stukken liggen op genoemde tijdstippen ter inzage in het gemeentehuis, Raadhuis straat I te Venray, op maandag van 12.00 tot 20.00 uur en op de overige werkdagen van 09.00 uur tot 13.00 uur (balie Publieksdien sten). Op telefonische afspraak (0478-523630 tussen 09.00 - 10.00 uur) kunnen de stukken ook op een ander tijdstip wor den ingezien. Het ontwerp van het besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij voornemens zijn een vergunning krachtens de Wet milieubeheer te verlenen aan: - Maatschap A. Poels en P. Thijssen, Droesenweg 2 te Heide voor een revisiever gunning voor een fok- en vleesvarkenshouderij annex biologische vleeskalkoenen- houderij, gelegen aan de Droesenweg 2 te Heide; - Varkenshandel P. v.d. Broek BV, Lungendonk 8 te Hel mond voor een revisiever gunning voor een vleesvar kenshouderij, gelegen aan de Timmermannsweg 62 te Ysselsteyn; - J.A.P.M. Cremers, Roffert I te Castenray voor een revi sievergunning voor een vlees- rundvee- en schapenhouderij annex akkerbouwbedrijf, gelegen aan Roffert I en 3 te Castenray. Dit onder oplegging van voor schriften in het belang van de bescherming van het milieu. Het ontwerp van het besluit en alle overige op de aanvraag betrekking hebbende stukken lig gen ter inzage van 10 juli 2003 tot en met 7 augustus 2003 in het gemeentehuis. Gedurende bovengenoemde periode kan een ieder schriftelijk gemotiveerde bedenkingen indie nen bij Burgemeester en wethou ders. Hierbij kunt u verzoeken uw per soonlijke gegevens niet bekend te maken. Op verzoek kunt u ook mondeling bedenkingen inbren gen waarbij u gelegenheid krijgt tot een gedachtenwisseling over de ontwerp-beschikking. Alleen degenen die bedenkingen hebben ingebracht op de boven omschreven wijze en degenen die aantonen daartoe redelijker wijs niet in staat te zijn geweest, zijn later tot het instellen van beroep gerechtigd. Besluit Burgemeester en wethouders van de gemeente Venray maken bekend dat zij een vergunning krachtens de Wet milieubeheer in afwijking van het ontwerpbe sluit hebben verleend aan: Nertsfokkerij Martens BV, Kreuzelweg 47 te Horst voor Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen.hoofd afdeling Bouwen en Milieu, C.Th. van Velzen Venray, 10 juli 2003 drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester mr. J.H.G.M. van Eekeren, raadsgriffier De gemeenteraad heeft in de vergadering van 24 juni 2003 de Verordening leerlingenvervoer gemeente Venray 2003 heeft vastgesteld. In deze verordening staat vermeld wanneer een bij drage in de kosten van leerlin genvervoer wordt verstrekt en welke voorwaarden c.q. bepa lingen daar aan verbonden zijn. Op deze verordening is de Tijdelijke referendumwet van toepassing. Dat houdt in dat de verordening zes weken na deze bekendmaking in werking treedt, tenzij binnen drie weken door ten minste 200 kiesge rechtigden bij de balie van de afdeling Publieksdiensten door middel van het daar verkrijgbare formulier een inleidend verzoek tot het houden van een referen dum is ingediend. Uiteindelijk kan dat via een definitief verzoek tot het hou den van een referendum leiden tot een voor de gemeenteraad niet bindende standpuntbepaling (van kiesgerechtigden) over deze verordening. Tijdens die procedure wordt de inwerking treding van het besluit opge schort. Nadere inlichtingen over een verzoek tot een refe rendum kunnen worden verkre gen bij de afdeling Publieksdien sten, tel.nr. 523333. Daarnaast kent de Tijdelijke referendumwet voor belang hebbende^) de mogelijkheid om bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA Den Haag, beroep in te stellen tegen het besluit dat een refe rendum kan worden gehouden. Hier is geen duidelijke termijn voor gesteld. I. aan de Gemeente Venray een kapvergunning te verlenen voor 222 wilgen staande in de berm van de Beemdweg, Hulst- weg, De Locht, Molenhofweg, Houbenweg en Weideweg van de Gemeente Venray; @gptab:de bomen de watermerkziekte hebben en daarom ten dode zijn opge schreven; aan de kapvergunning een herplantplicht te verbinden door middel van een volledige herplant van wilgen Voor nadere kunt u contact opnemen met de afdeling Publieksdiensten via telefoon nummer 523333, die bereikbaar is van maandag tot en met don derdag van 9.00 tot 17.00 uur en op vrijdag 9.00 tot 13.00 uur. Ingekomen bouwaanvragen Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 41 van de Woningwet treft u onderstaand aan een overzicht van de in de afgelopen week bij burgemees ter en wethouders van Venray ingekomen bouwaanvragen. - het vergroten van de woning aan de Vossestaart 10 te Venray tnv A.J. Snij der, Vossestaart 10; - het plaatsen gedenkplaten aan de Whistierstraat/Ken- nedyplein te Venray tnv Gemeente Venray, Postbus 500 te Venray; het bouwen van een woning aan de Ringweg 37 te Yssel steyn tnv M. Hendriks, Pater Tulpstraat 26 te Ysselsteyn; - het bouwen van een woning aan de Johan van Wytten- horstweg te Vredepeel tnv J.J. van den Heuvel, Vrede- weg 10 te Vredepeel; - het bouwen van een serre aan de Wilhelmina Sangers- straat 16 te Venray tnv W.A. Dokter, Wilhelmina Sangersstraat 16; - het bouwen van een kan toor en magazijn aan het- Keizersveld te Venray tnv Thetru, Plataanstraat I te Venray; - het bouwen van een woning aan de Buitenweg te Venray tnv Jansen Bouwontwikke- ling bv, Mr. Van Coothlaan 4 te Wijchen. Ingekomen sloopaan vragen Onderstaand treft u aan een overzicht van de in de afgelo pen week bij burgemeester en wethouders van Venray ingeko men sloopaanvragen. - het slopen van een bouw werk aan de Ysselsteynse- weg 61 te Ysselsteyn tnv J.CIaessens, Ysselstynseweg 70; - het slopen van een bouw werk aan de Ysselsteynse- weg 66 te Ysselsteyn tnv J. Claessens, Ysselsteynseweg 70. Bouwvergunning verleend Onderstaande vergunningen zijn in de afgelopen week van rechtswege verleend: - het plaatsen van rolluiken aan de Kapelaanspad 38 te Venray tnv Halfords Neder land, Accustraat 2 te Veen- endaal; - het bouwen van een vlees varkensstal aan de De Hoef 18 te Leunen tnv M. v.d. Big- gelaar, De Hoef 18. Zij die menen door de afgifte van een of meer van deze ver gunningen rechtstreeks in hun belang te zijn getroffen, kunnen op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht daartegen bij het college van burgemees ter en wethouders van Venray een gemotiveerd bezwaar schrift indienen en wel binnen.6 weken na de dag, waarop de beschikking is toegezonden of uitgereikt. Die termijn wordt in ieder geval in acht genomen, wanneer een bezwaarschrift binnen 5 weken na dagtekening van deze publicatie wordt ingediend. Bekendmaking bouwplannen en gebruiksverzoeken (in procedure) Burgemeester en wethou ders zijn in beginsel voorne mens aan de volgende ingeko men bouwmeldingen, bouwaanvragen en gebruiksver zoeken, voor zover nodig met toepassing van art. 15, 17, 19.1, 19.2 of 19.3 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50, lid 4, 5 of 6 van de Woning wet, medewerking te verlenen. - het bouwen van een serre aan de Ooster Thienweg 17 te Oostrum tnv G.F.P.J. van Dijk, Ooster Thienweg 17; - het gedeeltelijk vergroten van de woning aan de Lan- geweg 104 te Venray tnv M. v.d. Bosch S. van Rens, Langeweg 104; - het ingebruik nemen pand tbv een doe-het-zelfzaak aan de Zuidsingel I4-I6 te Ven ray tnv Fixet Retailgroep, Havenstraat 7 te Zutphen; - het gedeeltelijk vergroten van de woning aan de Bui tenhof 25 te Oostrum tnv M.W. Arts, Buitenhof 25; - het gedeeltelijk vergroten van een verblijfsruimte aan de Wolfskers 43 te Venray tnv B. Wiskie, Wolfskers 43. De op de verzoeken betrekking hebbende stukken liggen met ingang van 11 juli 2003 4 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten. Gedurende deze termijn kun nen eventuele bedenkingen bij burgemeester en wethouders worden ingediend. Onderstaande bouwaanvra- fen liggen met ingang van I I juli 003 2 weken voor eenieder ter inzage bij de afdeling Publieksdiensten: - het tijdelijk plaatsen van een sanitaire groep aan de Spar- rendreef 12 te Oostrum tnv Pare de Witte Vennen v.o.f., Sparrendreef 12; - het tijdelijk plaatsen twee sanitairunits aan de Sparren- dreef 12 te Oostrum tnv Pare de Witte Vennen v.o.f., Sparrendreef 12. Bekendmaking Monumenten Met verwijzing naar artikel 12, lid 2, van de Monumenten wet 1988 ligt vanaf heden bij de informatiebalie, locatie 2, van het gemeentehuis gedurende 14 dagen ter inzage: - de aanvraag om vergunning volgens artikel I I van de Monumentenwet voor het HE plaatsen van een hekwerk bij rijksmonument St. Petrus Bandenkerk, Grote Markt ri 24, 5801 BL Venray. Gedurende deze termijn bestaat de mogelijkheid om zienswijzen over deze aanvraag bij ons naar £e voren te brengen. 581 Venray, 10 juli 2003 ;tei Burgemeester en wethouders van Venray, namens dezen, het1 hoofd van afdeling Bouwen en Milieu, jir C.Th. van Velzen Fe Ar Gi De afgelopen dagen is de eikenprocessierups weer gesignaleerd in Venray en omgeving. Ook dit jaar zal dit weer voor enige over- 58 last zorgen. Een volledige uitroeiing van de rups is tot nu toe nog iel steeds niet haalbaar, maar we proberen de overlast zoveel moge- wv lijk te beperken. Pe Bestrijding overlast jVr Bestrijding vindt voornamelijk plaats door middel van opzuigen Pe van deze beestjes (van eitjes tot volledige rupsen). De nesten han- Pe gen vooral aan de takken of de stam van eikenbomen. De nesten bestaan uit een dicht spinsel van draden, vervellings- huiden en uitwerpselen. De overlast, ontstaan door verspreiding van brandharen die D* zelfs aan de vervellingen zitten, kan gevolgen hebben voor de gezondheid. Fr Gezondheidsaspecten: Pa De lichamelijke reacties, die direct of indirect na contact met Hc zo'n brandhaar op kunnen treden, zijn zeer divers. Behalve klach-158 ten aan de huio, ogen en bovenste luchtwegen, kunnen ook W klachten van algemene aard optreden. Over het algemeen ver- .11 dwijnen de symptomen spontaan na een paar dagen. Om te voorkomen dat de brandharen zich verder over het lichaam verspreiden, is het van belang om de huid goed met water T( te wassen en de kleding met water te reinigen. Ai Bij hevige jeuk kunnen anti-jeukmiddelen verlichting geven. Als de klachten aanhouden is het raadzaam om een hulsarts te raad plegen. Probeer direct contact met rupsen en/of nesten te voorkomen. Wijs kinderen op het gevaar hiervan. Route: In eerste instantie wordt de rups bestreden langs fietspaden, fietsroutes (Fietsvierdaagse e.d.) en routes naar school. Informatie: Indien in de omgeving nesten met rupsen voorkomen, verzoe- pe ken wij u dit bij de afdeling publieksdiensten van de gemeente te Vf melden via telefoonnummer 523333. Deze afdeling is van maan- 0f dag tot en met donderdag bereikbaar van 9.00 tot 17.00 uur en vo op vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Mudhunters is een mountainbike vereniging. Er wordt in de zomertijd twee keer per week gereden. Op zon dag en op dinsdag. De ene keer rijden ze als groep en gaat het alleen tijdens de interval stukjes op eigen tempo En de andere keer rijden ze een tocht en dan rijden ze in kleinere groepen die qua snelheid aan elkaar gewaagd zijn. Een mooie afwisseling Er is bin nen onze vereniging altijd ruimte voor nieuwe leden. Interesse? Sluit je nu bij ons aan. dan kim je vier weken gratis meedoen. Alles wat je nodig hebt is een ATB en een helm. Ook als je nog niet zo goed getraind bent ben je welkom. Planning: Zondag 13 juli: training in Herongen (D) vertrek 8.30 uur per auto. Zondag 20 juli: training omgeving Tienray, vertrek 9.00 uur per fiets. Iedere dinsdag avondtraining om 19.00 uur. Tot ongeveer 20.45. Ver trek is altijd vanaf de Sprank. Wil je een keer vrijblijvend meetrai- nen. bel Piet. tel. 0478-589880 Seniqren r< Komende week van 11 t/m zondag 20 juli wordt het Juwett Tweewielers jri 40 en 50+ Toernooi gespeeld. De] j poule-indelingen en wedstrijdschc- li?, ma's hangen bij de baan. De inschrijf- kosten bedragen 1.50 euro. Let op, we beginnen al op vrijdag, dus ga snel kijken, wanneer je moet spelen. De ,e organisatie van dit toernooi is in han- den van Jan (541781), Dirk (541428) 1? en Gonnie (541611). Op zondag 101~; augustus wordt het thuisblijvers toer- nooi gespeeld voor diegenen, die niet met vakantie gaan of nog moeten I gaan of zelfs al terug zijn. Je kunt je 41 hiervoor opgeven middels de 13 inschrijfkaarten in de kantine. Het l inschrijfgeld bedraagt 1.50 euro De inschrijving sluit op zondag 27 juli De organisatie van dit toernooi is in j - handen van Leon (545013). Afgelopen week werd door Tennis vereniging De Gagel Meerlo-Wans- sum het Jenniskens Installatie Open Dubbeltoernooi 2003 georganiseerd. Ruim 130 deelnemers hadden zich aangemeld voor de acht catergorien die op het speelschema stonden. Alle voorrondewedstrijden werden in poules gespeeld waarbij al direct diverse verrassende uitslagen uit de bus kwamen. Maar aangezien er voor alle poules ook kruisfinales gespeeld werden, kon er toch nog menig mis stapje gecorrigeerd worden. Ondanks het feit dat er vorige week overdag) behoorlijk wat regen naar beneden kwam had 't toernooi, mede door 't perfecte werk van de groundsmen, een zeer voorspoedig verloop. En zaterdag en zondag tijdens de halve finales en de finalewedstrijden was 't zelfs overdag perfect tennisweer. Het was de hele week gezellig druk op tennispark De Gagel in Wanssum en de toernooi-commssie o.l.v Mart v.d. Aa had 't keurig voor elkaar. Voor alle deelnemers was er nog een extra hoofdprijs door de sponsor geregeld, namelijk een Roan tennisvakantie- week voor twee personen in Italië. De gelukkige winnaar hiervan werd Ben Drost uit Geijsteren. De uitslagen: HD cat. 4: 1. Elroy Janssen/Jeroen Meijer; 2. John Rijs/Patrick Hermsen 2-6/7-5/6-0 HD cat.: 5/6: 1 John Rijs/Piet Basten, 25+ 2. Geert Peters/Anton v.d, Hurck 6-3/6-1 HD cat.. 5/6: 1. Wint Franssen/Leo v.d. Laak; 2. Ger de Bakker/Drè Kui- pers 6-4/6-7/7-6 E! HD cat.: 7/8: 1. Jan Bolten/Huub v.d. J Y' Linden; 2. Ron v.d. Zanden/Tom Ver-1 bruggen 6-4/4-6/7-5 DD cat.: 5/6: 1. Gonny Peelen/Katin- r ka Kuipers; 2 An Schoeber/Gertyj L Droesen 6-1/6-1 P» DD cat. 7/8: 1. Mia Baltussen/Annie v vï Dooren; 2. Truus Cuypers/Minie vR' Deelen 6-2/7-6 Pr GD cat.: 5/6: 1. Ger de Bakker/Lies- beth Coenders; 51 Jfë. Heijnen/Gonny Peelen 6-2/6-1 GD cat,; 7/8: 1. Toon Baltussen.Mia j Baltussen; 2. Sef Lucassen/Jolanda Segers 6-3/7-5 L' Verenigingsagenda: m Vrijdag 11 juli staat het vakantietoer-: nooi voor alle junioren op 't program- ma en is er tevens de afsluiting van 'tj eerste deel van de interne competitie gepland. Organisatie hiervan Suzan Cremers en Jan Beterams. Op zondag 31 augustus staat 't inmid- J dels overbekende Wejebe Invitatie- P. toernooi op de tenniskalender. De organisatie hiervan is in handen van de Wejebecommissie olv Sraar Poels. Tijdens Venray Muzikaal Totaal Wat gebeurt er als U niet adverteert PEEL EN MAAS Tennisvereniging Leunen-Veulen- Heide (LVH) hield afgelopen week haar clubkampioenschappen mix. In de finale van de jeugd poule A won nen Kim Vulling en Martin Michcls met 6-4, 6-7, 6-2 van Liekc Meyers en Patrick Loenen. In poule B zegevier den Kim Hendrix en Franl Hendrix over Elke Meyers en Chris Koenen (6- 1, 1-6, 6-0).Bij de senioren poule A wonnen Loes Swinkels en Freek Thoone in de finale van Tonny Wie- nen en Geert Litjens 6-1, 6-1). In poule B pakten Inge Akkersdijck en Wim Neervoort de winst tegen Els Claessens en Theo Litjes (7-5. 6-1). Kim Vulling en Martin Michels wonnen bij de jeugd in poule A van Lieke Meyers en Patrick Loenen. Tijdens de Limburgse kampioen schappen voor senioren en B-junio- ren. heelt Suzan van Dijck bij de meis jes B-junioren met overmacht de titel veroverd op de 100 meter sprint. Zij versloeg in de finale haar tegen standster met bijna 0.7 seconde. De tijd van Suzan was 12.97 seconde Amandine van de Ven behaalde een fraaie bronzen medaille op deze afstand met haar tijd van 13-27 secon de. Ook bij het onderdeel speerwer pen mocht Suzan van Dijck plaats nemen op het erepodium. Zij behaal de de tweede plaats met een worp van 38.32 meter en dit betekende een nieuw clubrecord voor haar. Bij de senioren behaalde Joep Caris een vijfde plaats bij het kogelstoten met een worp van 11.21 meter. Bij het discuswerpen eindigde Joep als zesde door de discus 31 06 meter ver weg te werpen. Daan Jansen eindigde als vijfde bij het speerwerpen. Zijn worp was 34.57 meter. Afgelopen zondag zijn in zwembad De Berkel in Horst de Limburgse B- kampioenschappen synchroonzwem- men gehouden. Zes Limburgse ver enigingen streden om de hoogste eer. De organisatie van deze kampioen schappen was in handen van HZPC Horst. Voor de Venrayse juryleden Anette Custers en Marie-Martine van de Ven was het de eerste keer dat zij als scheidsrechter fungeerden. Samen hadden zij de volledige leiding van de wedstrijd in handen. De twintig zwemsters van Spio hebben gezwommen in vier catego rieën, te weten categorie 1 en catego rie 2, Agegroup 1 en Agegroup 2. Er zijn tijdens deze techniekwedstrijd zes ereplaatsen behaald, tweemaal goud tweemaal zilver en tweemaal brons. Ook is er een limiet behaald voor de Synchro Beat Kampioen schappen door Joëlle Schaminée in Agegroup 1. Zondagmiddag vervol gens gingen de synchroonzwemsters van SPIO te water om hun beste been tje voort te zetten. Iedereen zag er op en top uit, compleet met make-up, rijk versierde badpakken en haarstuk jes en niet te vergeten de neusklem. Deze ploeg van Spio heeft vijf van de zestien uitvoeringen laten zien aan het publiek. Spio was vertegenwoor digd met twee solo's en een duet en twee groepsdansen. De muziekkeu zes van de verschillende verenigingen varieerden enorm. De sfeer op de tri bunes was uitstekend en dankzij de vele aanmoedigingen van de fans uit Venray en omgeving hebben de zwemsters van SPIO maar liefst vijf ereplaatsen in de wacht gesleept. Bij de solo's wedstrijddiploma's behaalde Imke Hofmans de eerste plaats met haar uitvoering. In dezelfde categorie werd Miranda Creemers tweede met haar solo op de muziek van Grease. Bij de duetten wedstrijddiploma's behaalden Fieke Classens en Els van der Giessen de eerste plaats met het duet op de muziek van Lilo en Stitch. Dan de groepsuitvoeringen. Bij de groepen aanloopdiploma's hebben Sharon Creemers, Naomi Fleurkens, Marijke Greijdanus, Anja Hendrix, Emy Hermens, Marieke Janssen, Anne Verdeuzeldonk, Christel Verdeuzel- donk en Maud Vissers de tweede plaats behaald. De groep van meiden, zwemmend in de categorie met wed strijddiploma's, waarin Melissa Bou ten, Fieke Classens, Eline van Dijck, Joyce Hendriks, Josien Janssen, Tessa Runge en Joëlle Schaminée zwom men werd eveneens verdienstelijk tweede. De uitslagen van de Spio-afvaardi- ging op een rijtje: Techniekwedstrijd Categorie 1: Anne Verdeuzeldonk, 2e met 44,854. Maud Vissers, 10e met 43,394. Naomi Fleurkens 15c met 42,754, Categorie 2: Sharon Creemers, 3e met 46,578 Christel Verdeuzeldonk, 6e met 44,672. Emy Hermens, 83 met 44,093- Marijke Greijdanus, 9e met 43,506. Marieke Janssen, 18e met 40,162. Anja Hendrix, 20e met 38,496. Agegroup 1: Imke Hofmans, le met 46,568 Joëlle Schaminée, 2e met 45,445. Tessa Runge, 4e met 44,429. Joyce Hendriks, 8e met 43,445. Josien Janssen, lie met 42,939. Eline van Dijck, 12e met 42.477. Melissa Bou ten, 14e met 41,874. Agegroup 2: Els van der Giessen, le met 47,410. Fieke Classens, 3e met 45,471. Miranda Creemers. 4e met 44,961. Uitvoeringenwedstrijd Solo's wedstrijddiploma's: le Imke Hofmans met 47,367. 2e Miranda Creemers met 46,646. Duet wedstrijddiploma's: Fieke Clas sens en Els van der Giessen, le met 47,721. Ploeg aanloopdiploma's: Sharon Cree mers, Naomi Fleurkens, Marijke Grei jdanus, Anja Hendrix, Emy Hermens. Marieke Janssen, Anne Verdeuzel donk, Christel Verdeuzeldonk, Maud Vissers, 2e met 44,361. Ploeg wedstrijddiploma's: Melissa Bouten, Fieke Classens, Eline van Dijck, Joyce Hendriks, Josien Janssen, Tessa Runge, Joëlle Schaminée, 2e met 45,448. Mocht u meer informatie wensen over het synchroonzwemmen of wil u eens komen kijken, neem dan even contact op met Anette Custers (tel. 040-2939520) of Marie-Martine van de Ven (0478-586208).

Peel en Maas | 2003 | | pagina 20