Trepke Venray klopt Fortuna'71 in ware thriller Sportnieuws -infcE Lake Valley volgend seizoen eersteklasser Competitie indeling amateurvoetbal Nieuwe sponsor beachtoemooi ZVV Venrode Niels de Klerk stopt Taxi Verstraaten hoofdsponsor HVC Indeling HVGAIustema SVV Veteranen SV Ysselsteyn Duivensport ;ri; PEEL EN MAAS Met ingang van het nieuwe futsal- seizoen zal HVC/Alustema verder gaan onder de nieuwe naam HVC/Taxi Verstraaten. Afgelopen week werd na zorgvuldige voorberei ding de overeenkomst voor een meer jarige verbintenis tussen beide partij en ondertekend. HVC is en blijft het eerste officiële deel van de vereni- gingsnaam. Kort na de fusie van twee grote Venrayse futsalverenigingen werd deze naam gekozen. Uiteraard is men in aan HVC-zijde zeer blij met de overeenkomst met de naamskoppe- ling van Taxi Verstraaten. Deze onder neming is al jaren actief bij de vereni ging betrokken, met name bij het vervoer van de teams naar de uitwed strijden. Daarom is het extra fijn om te constateren, dat men over de wis selwerking blijkbaar zo tevreden is. dat de stap naar het hoofdsponsor- schap gezet werd. In het verleden kon Taxi Verstraaten ook al voor de KNVB opdrachten vervullen, onder andere bij door HVC georganiseerde internationale wedstrijden. Taxi Ver straaten is in de regio zeer bekend als dynamische vervoeder, die op dat gebied maatwerk oplossingen biedt. Onlangs werd de hoofdvestiging van het bedrijf van Overloon overgehe veld naar Venray, dat nu bij deze over- seizoen vier nieuwe tegenstan ders in de eerste divisie B. Uit de ere divisie degradeerde JSB Peters uit Dordrecht. Malabata uit Roosendaal en ODV Yema uit Maastricht werden kampioen in de hoofdklasse van het district Zuid I en Zuid II. Via de nacompetitie promoveerde ook OS/Alwaka uit Valkenswaard ten koste van het Maastrichtse ZWM/Campus. De eerste divisie telt nu zeven Brabantse ploegen, zes Lim burgse clubs en een team uit Zuid- Holland. HVC-bestuursleden Eric en John van den Munckbof en de gebroeders Piet en Gert-Jan Verstraaten bren gen een toast uit op bet nieuwe boofdsponsorscbap van HVC. eenkomst extra gestalte krijgt. Wijzigt HVC/Alustema nu weliswaar in HVC/Taxi Verstraaten. toch blijft ook Alustema actief betrokken bij de Ven rayse club. Zij doen echter na drie geweldige jaren afstand van het hoofdsponsorschapHVC/Alustema wist afgelopen seizoen de hoogste plaats tot nog toe in de Venrayse fut- salgeschiedenis te schrijven, door als derde te eindigen in de landelijke le divisie C. Bovendien nam Alustema de fakkel over op een moment dat de jonge fusieclub. dit heel erg hard nodig had Beide partijen kijken terug op een geslaagde periode en blijven samen werken aan de toekomst. Ten slotte valt nu reeds te vermelden dat een van de eerste grote wedstrijden onder de nieuwe naam van HVC/Taxi Verstraaten op woensdag 27 augustus in Venrav gespeeld zal worden Dan komt namelijk het Nederlands Futsal- team. onder leiding van bondscoach Vic Hermans naar Venrav om een wedstrijd te spelen tegen het stan daardteam van HVC. OS/Alwako (Valkenswaard) ESZVY' Totelos (Eindhoven) Graus Bouw (Brunssum) Heerlerheide (Heerlen) HVC/Alustema (Venrav) JSB Peters (Dordrecht) De Kilo (Berg en Terblijt) KW/Peter Langhout (Veldhoven) Lions/Chip (Geldrop) Malabata (Roosendaal) Meyers (Geleen) ODV Yerna (Maanstricht) R&R Cibatax (Eindhoven) SPP/Tonny Freriks (Eindhoven) SV Venray-aanvaller Niels de Klerk stopt voorlopig met voet ballen. In goed overleg met trai ner André Koolhof heeft De Klerk besloten in de eerste seizoens helft van de nieuwe voetbaljaar gang niet in actie te komen voor de Venrayse tweedeklasser. De pas 27-jarige aanvaller heeft het te druk met zijn eigen zaak om zich nog voor honderd procent voor SV Venrav te kunnen inzetten. "Sinds 2,5 jaar heb ik een eigen bedrijf in finan ciële dienstverlening. Daar heb ik het heel druk mee. Met name in de avon duren moet ik mijn boterham verdie nen. Dat valt nauwelijks meer te com bineren met drie trainingen per week. Dan kan ik beslist niet meer alle trainingen volgen. Vandaar dat ik na een gesprek met Koolhof heb besloten om zeker tot december te stoppen." In het weekend van 18 tot en met 20 juli vindt weer het beachtoemooi van zaalvoetbalvereniging Venro de/café Hulsman plaats. Ondanks wat tegenslagen heeft de sponsor commissie een nieuwe sponsor gevonden die zijn naam graag wil verbinden aan het regionale evene ment. Hamburg Mannheimer is namelijk de nieuwe hoofdsponsor van dit evenement. De laatste jaren timmert dit bedrijf flink aan de weg en is dan ook een snelgroeiende organisatie op de Nederlandse finan ciële markt. Hamburg Mannheimer is tevens betrokken bij enkele grote sportevenementen, zoals de WK 2006 in Duitsland en verzekert al jaren de Champions League, wat dus aangeeft dat HM zeer betrokken is bij mens en sport. Voor de zevende maal houdt zaal voetbalvereniging Venrode het HM- Venrode Beachtoemooi waarbij circa 40 teams uit de regio Venrav e.o. op zaterdag en zondag weer gaan strijden om de Hulsmancup midden op het Schouwburgplein. Het plein zal dan voor de zevende maal omgetoverd worden tot een waar zandfestijn. Het Venrode Beachtoemooi is ontstaan uit een geintje met als doel een éénmalig sportevenement te organiseren in Venrav. De afgelopen jaren is het uit- Ook zijn blessuregevoeligheid is voor De Klerk reden om er een punt achter te zetten. "Ik heb het afgelo pen seizoen tien wedstrijden gespeeld en enkele invalbeurten gehad." Desondanks liep De Klerk met tien treffers nog steeds een op een. Volgend seizoen gaat de aanval ler als speler/coach aan de slag bij zaalvoetbalvereniging Lake Valley, dat afgelopen maandag promoveerde naar de eerste klasse. Samen met zijn ploeggenoot Sjoerd van der Coelen, die wel gewoon bij SV Venrav blijft spelen, neemt hij de coaching van de Venrayse zaalvoetbalvereniging voor zijn rekening. "Dat kost me een avond per week. Daar kan ik bij mijn werk zaamheden wel rekening mee hou den. Ik heb er in ieder geval ontzet tend veel zin in om bij Lake Valley aan de slag te gaan." gegroeid tot een regionaal volksfeest en niet meer weg te denken uit de evenementenagenda van Venray, met als gevolg dat HM dan ook graag hoofdsponsor wilde worden. Het toernooi is daarbij uitgegroeid van twee veldjes met louter muziek van de band tot een groots evenement waarbij op zaterdag 19 en zondag 20 juli gestreden wordt om de Hulsman cup. vrijdagavond 18 juli een live optreden zal plaatsvinden en op zaterdagavond vanaf 21.00 uur het beachfeest zal losbarsten met een live optreden van Tropical Salsa. Opgave kan middels tel: 06- 27257517 (Marcelino Bistervelts), wel snel want er zijn nog slecht enkele plaatsen vrij. Uitslag: SW-Handel 1-5 Programma zaterdag 21 juni: SW-SV Merselo a. 17.00 Programma zaterdag 21 juni: EW-Veteranen v.16.15 Alle spelers. Volgende wedstrijd 12 juli: Wanssum-Veteranen HVC/Alustema treft komend Eerste divisie B Trepke Venray hield het publiek in sporthal De Weert heel lang in spanning. Pas in de slot minuten sloegen de Venrayse zaalvoetballers genadeloos toe en stuurden de Kerkraadse tegen stander met een 5-3 nederlaag naar huis. Komende zaterdag om 14.00 uur vervolgt Trepke Venray de nacompetitie met het uitduel tegen Rood Wit in Kerkrade. Deze geduchte tegenstander won maandag voor de tweede keer in suc cessie de Limburgse beker. Bij winst bereikt de Venrayse eersteklasser de finale waarin Keelkampers uit Nuth, de nummer elf uit de hoofdklasse, de tegenstander is. De inzet is één plek in de hoofdklasse. In de eerste ronde schakelde Trep ke Venray ZW Beringe uit en werd periodekampioen van de eerste klasse A. In de tweede ronde treffen de Ven- ravnaren de periodekampioenen uit IB en IC: Fortuna'71 en Rood Wit. Trepke Venray begon vrijdag met een thuisduel tegen Fortuna'71. De Ven- raynaren namen vanaf de aftrap het heft in handen. De Zuid-Limburgers beperkten zich noodgedwongen tot verdedigen en kwamen wonder boven wonder bijna ongeschonden de eerste helft hoor. Totdat in de allerlaatste seconden Trepke Venray eindelijk toesloeg. De thuisploeg pro fiteerde van de eerste gele kaart van de wedstrijd. Die was voor een Kerk raadse verdediger na een overtreding op de vaak ongrijpbare Dennis Snij der. Er was toen nog ruim een minuut te gaan in het eerste bedrijf. Geduldig wachtte Trepke Venray op de ene kans. En die kwam toen Edwin Sen- gers passte naar Danny Fasen die ein delijk de dik verdiende openings treffer scoorde: 1-0. Felle protesten bij de Kerkradenaren waren het gevolg. Want terwijl Fasen doel treffend uithaalde ging een Fortuna- verdediger tegen de vlakte. De Zuid- Limburgers verdachten Dannv Fasen ervan dat hij zijn directe opponent met een elleboogstoot had uitgescha keld. Arbiter Benazzi keurde de treffer goed en deelde-een gele kaart uit aan een Foruna-speler die wat al te heftig protesteerde. Het was een bewogen einde van een zinderende eerste helft. Waarin een oppermachtig Trepke Venray fraaie staaltjes zaalvoetbal liet zien De Venraynaren speelden bij vlagen de Zuid-Limburgers helemaal zoek. Het begon al in de eerste minuut toen Gert-Jan Wismans via de handen van de keeper de lat trof. Even later trof Dannv Fasen de paal. Dat lukte Fortu na'71 ook bij een van hun sporadi sche aanvallen De jonge doelman van Fomna'71 groeide in de wedstrijd en dreef de Venrayse zaalvoetballers soms tot wanhoop. Trepke Venray bleef in een hoog tempo het Kerk raadse doel bestoken maar meer dan een lange serie corners leverde het niet op. Toen een Fortuna-speler met geel naar de kant moest kreeg de thuisploeg eindelijk wat meer ruimte en profiteerde nog vlak voor rust: 1-0. De bezoekers moesten met een man minder aan de tweede helft beginnen. En opnieuw sloeg het Ven rayse team toe. Uit een corner van Edwin Sengers haalde Danny Fasen schitterend uit: 2-0. Daarna beleefde Trepke Venray een mindere periode. Fortuna'71 verliet zijn verdedigende- stellingen en verscheen steeds drei gender voor het doel van Martijn Hou wen. Het was Pierre Blatter, ex-prof van Roda JC, die met een harde knal de achterstand verkleinde tot 2-1. Twee minuten later kwam Fortuna'71 zelfs op 2-2. Maar verder lieten de Venraynaren hun opponent niet komen. De Kerkraadse ploeg trok zich na de gelijkmaker weer terug op eigen helft en loerde op de counter. Trepke Venray was na de twee snelle tegentreffers wat voorzichtiger geworden en durfde niet al te veel risico's meer te nemen Tien minuten voor tijd zag het er even slecht uit voor de thuisclub toen Danny Fasen na een overtreding voor twee minu ten naar de kant moest. Maar de bezoekers wisten hiervan rjiet te pro fiteren. Met het verstrijken van de tijd nam de spanning toe. Trepke Venray was veel sterker maar er stond nog steeds de 2-2 stand op het scorebord. Vijf minuten voor tijd sloegen de Ven rayse zaalvoetballers pas weer toe.* Dennis Snijder ontfutselde zijn tegen stander de bal en zette Danny Fasen vrij voor het doel: 3-2. De Kerkaardse doelman protesteerde heftig en moest met een gele kaart naar de kant. Danny Fasen verzuimde daarna in overtal zijn vierde treffer te scoren en de strijd te beslissen. Het was uit eindelijk Gert-Jan Wismans, op aange ven van Dennis Snijder, die de bevrij dende 4-2 scoorde Arbiter Benazzi verbaasde vriend en vijand door For tuna'71 nog een strafschop te geven omdat goalie Martijn Houwen een sli ding zou hebben gemaakt. Vanaf de stip kwamen de bezoekers terug tot 4-3. Het slotaccoord was voor Trepke Venray. Gert-Jan Wismans sprak zijn allerlaatste krachten aan voor een beslissende actie die hij keurig afrondde; 5-3- Het Venrayse team moet nu nog twee zware hordes nemen om komend seizoen het debuut te kunnen maken in de Lim burgse hoofdklasse. Donderdag 19 juni 2003 - Pagina^ Lake Valley-MZV De Ruif 2-0 (1-0) Doelpunten: 20. Paul Rutten 1-0 47. Paul Rutten 2-0 Scheidsrech ter: Geijbels (Tegelen). Opstelling Lake Valley: Paul Claes; Daan Wijnands, Lucien Conjaerts, Lennart Jansen, Frank van Daal, Arjan Lammers. Niels Hermsen, Tom van Stokkem, Paul Rutten, Jeroen van Stokkem (coach) (Door Henk Lammen) Lake Valley speelt volgend sei zoen in de eerste klasse. De Ven rayse zaalvoetbalvereniging won maandagavond de finale van de nacompetitie met 2-0 van MZV De Ruif uit Meijel. Paul Rutten was met twee doelpunten de 'man of the match'. De ontlading na afloop van het sportieve treffen is groot in de Venlo- se sporthal. De spelers en begeleiders vallen elkaar in de armen, de cham pagne wordt ontkurkt en de bloemen worden uitgedeeld. Coach Jeroen van Stokkem, die tijdens de wedstrijd voortdurend gespannen op en neer loopt tussen reservebank en scheids- rechterstafeltje, kan zijn geluk niet op. "Dikverdiend", slaat hij de spijker op zijn kop, "Een fantastische bekro ning van een mooi seizoen waarin we eigenlijk kampioen hadden moeten worden." Lake Valley laat er inderdaad vanaf de eerste minuut geen gras over groeien wie de sterkste is in -de finale van de nacompetitie. Defensieve zekerheid is in de beginfase aan beide zijden de troefkaart. Toch zet Lake Valley met de meeste aanvallende impulsen de toon in de aantrekkelijke finale. De eerste kansen zijn voor aan voerder Arjan Lammers en Paul Rut ten. De blonde aanvaller is een con stante plaag voor de gasten uit Meijel, maar faalt in de eerste minuten nog tweemaal De eerste keer duikt hi| alleen voor de keeper op en schiet naast, de tweede keer ziet hij een venijnig schot via de buitenkant van de paal opnieuw naast gaan. De Ruif krijgt pas na tien minuten de eerste serieuze mogelijkheid Maar wel een tje in drievoud. Twee keer moet de uitblinkende Lake Vallev-doelman Paul Claes redding brengen, de derde inzet verdwijnt buiten zijn bereik tegen de paal. Toch komt Lake Valley na twintig minuten dikverdiend op voorsprong. Na een vloeiende aanval belandt de bal voor de voeten van Paul Rutten die met een bekeken schuiver de openingstreffer laat aan tekenen. Met een 1-0 voorsprong gaat Lake Valley de rust in. ZEVEN TEAMS Na de pauze zijn beide ploegen aan elkaar gewaagd, de beste kansen zijn echter opnieuw voor de Venrayna ren Het team van Jeroen van Stok kem steunt daarnaast in het tweede bedrijf op een solide defensie en een uitstekende Paul Claes die de Mëijelse aanvallers tot wanhoop drijft. Na enkele goede kansen voor Tom van Stokkem en Daan Wijnands is het ruim vijf minuten voor tijd opnieuw raak voor Lake Valley. Wijnands besluit een individuele actie met een hard schot dat via de lat weer het veld inspringt. Paul Ruttcn is er als de kip pen bij om zijn tweede en de beslis sende treffer te laten aantekenen Geroutineerd speelt Lake Valley de resterende tijd uit en verzuimt eigen lijk alleen om de ruimte die het krijgt om te zetten in nog meer treffers. Daar ligt in het Venrayse kamp nie mand van wakker. De buit is binnen en Lake Valley speelt volgend seizoen eerste klasse. De broer Geert en John Kemmelings, respectievelijk voorzit ter en secretaris van de vereniging, stralen na afloop. "Hier zijn we heel. heel blij mee", zegt Geert. "Voor de vereniging is dit een enorme stimu lans. Kampioen worden en eerste klasse spelen was voor het seizoen onze doelstelling. We zijn dan wel niet kampioen geworden, maar gaan toch naar de eerste klasse. Bovendien blijven we door het kampioenschap van het derde team met twee elftallen in de tweede klasse." Lake Valley, dat zeven jaar geleden werd opgericht, bloeit als nooit tevo ren. De zaalvoetbalvereniging telde dit seizoen zes teams. "En volgend sei zoen zijn dat er zeven", aldus John Kemmelings "De vereniging heeft nu meer dan 90 aktievc leden." MOOI AFSCHEID Coach Jeroen van Stokkem doet na dit seizoen een stapje terug en gaat meer achter de schermen werken De KNVB heeft de indeling voor het seizoen 2003/04 bekend gemaakt. Voor de voetbalclubs uit Venray en Meerlo-Wanssum leverde de nieuwe indeling geen grote verrassingen op. Venray (2H) en Leunen en Ysselsteyn (4F) treffen komend seizoen gro tendeels dezelfde tegenstanders. In de vijfde en zesde klasse heb ben zich meer verschuivingen voorgedaan. Tweede klasse H Blauw Geel Blerick Dijkse Boys Margriet RKVB Roermond SVC 2000 Swalmen Tiglieja Venray Vitesse'08 Volharding Venray treft drie nieuwe tegenstan ders. Tiglieja uit Tegelen degradeerde uit de eerste klasse. Vanuit de derde klasse kwamen de kampioenen Swal men (3C) en Dijkse Boys (3D) uit Hel mond over Zij zijn de vervangers van kampioen Oss'2Ó en de degradanten Helden en VOS. Vierde klasse F Belfeldia FCV HBSV Kessel Leunen Liessel MVC'19 RKDSO RKMSV SVEB Venlo Ysselsteyn Evenals Venray zien Leunen en Ysselsteyn komend seizoen drie nieu we gezichten. De degradanten Belfel dia (3C) en Venlo (3D) en vanuit de vierde klasse E komt Liessel over. De Brabantse club eindigde op de tiende plaats in 4E. Dit drietal komt in de plaats van kampioen Egchel en de degradanten RKDEV en Meterik. Vierde klasse G Achates Boekei Sport Hapse Boys HBV Montagnards Odiliapeel Olvmpia'18 SES SSS'18 Stormvogels Toxandria De Zwaluw SSS'18 uit Overloon is het goed bevallen in de overwegend Brabantse vierde klasse G. Vier nieuwe ploegen komen de Overloners in het nieuwe seizoen tegen: degradant Montag nards en de promovendi Hapse Boys. Stormvogels en De Zwaluw. Vijfde klasse F Hegelsom Heijen HRC'27 Meerlo Melderslo Meterik Oostrum RKDEV Sparta'18 SVOC'Ol Swolgense Boys VCA De Brabantse kolonie is groten deels verdreven uit 5F. Alleen VCA uit St. Agatha (bij Cuijk) is nog een vreemde eend in de bijt. Het gepro moveerde VCA is één van de acht nieuwkomers. De Brabanders won nen afgelopen seizoen de nacompeti tie in de zesde klasse G. Oostrum en SVOC'Ol zien nog slechts twee oude bekenden terug. Hegelsom en Meer lo. 5F is een pittige poule geworden want zes van de twaalf clubs speelden in het seizoen 2001/02 nog in de vier de klasse terwijl RKDEV toen nog een derdeklasser was. Vier nieuwkomers zijn degradan ten RKDEV en Meterik uit 4F en Heijen en HRC'27 uit 4G. Naast VCA promoveerden ook Swolgense Boys (kampioen in 6E) en Melderslo (win naar nacompetitie in 6E). Sparta'18 uit Sevenum kwam over ran de vijfde klasse E. Zesde klasse F Astrantia BW'27 EWC Holthees Lottum Merselo Resia Sambeek SVS TOP'27 VIOS Wanssum Deze klasse bestaat voor de helft uit nieuwelingen. BW'27, Holthees, Lottum, Merselo, Resia en TOP'27 bleven over. EWC en Wanssum degra deerden uit de vijfde klasse F. Uit 6G stapten vier Brabantse ploegen over: Astrantia (Middelaar), Sambeek, SVS (Stevensbeek) en VIOS uit Beugen Voor Holthees en Merselo zijn het geen onbekenden want twee jaar geleden troffen beide clubs deze vier tegenstanders nog in de Brabantse zesde klasse Het team van LakeValley fee afgelopen maandag de prom les: naar de eerste klasse afdwong ssc lass voor de Venrayse zaalvoetbalvei lee ging Hij wordt opgevolgd door feit koppel Niels de Klcrk/Sjoerd van ien Coelen. De twee spelers van SV| lass ray nemen komend seizoen lts: coaching van Lake Valley voor les: rekening. Voor Van Stokkem ij ien promotie een mooi afscheid, lass hebben de titel door blessures geil Ctt want als team waren we beslis lae: beste afgelopen seizoen. Maarj laa het ook mooi. Met dit team kanI las: Valley vooruit in de eerste kl] tee Helaas gaat Frank van Daal tcrugi jiz HVC. Daar staal echter de komst tns Niels Hermsen, die de laatste tjj heeft meegespeeld, en Ronnie Sp m tegenover. Dit is een hechte gr faai die op basis van hel collectief len lijk meekan in de eerste klasse, las: kunnen zeker voor verrassingen lae gen en zullen beslist niet degrade lae Daarvoor is de groep gewoon itra goed." 4 las: i iitz li erh in PDV De Zwaluw ion Wedvlucht Chimav, 15 juni: P Si !nt' 1 23 55 57 92 123 180 211 23d f Vermeulen 2 5 13 14 15 84 Menckens 3 46 50 61 74 116 159 i H.Janssen 4 12 119 201: Chr. Gh 6 8 43 63 71 80 130 148 150 142 jjs 168 170 171; A. Sijbers 7 39 1021 ,jc, 163 253 256 257 258; P. LoonenÜ -v( 20 36 37 47 54 56 59 65 101 I ,.n Comb. Verdellen 10 31 35 38 44 |as 100 106 118 138 181 206 219;J ÜO Kessel 16 53 200 246 2"8; C. Yt |CC 17 28 29 147 165 166 169 l"2 bel 21"T; P v. Houdt 18 76 78 79 931 las 143 154 197 198 260: L. Snijden Se\ 41 97 117 191 245; J. Sijbers 21 31 in 49 82 85 188 213 265: G. v Houdt M 48 121 176 178; H. Strijbosch 24 :R 51 70 91 114 208 212 238 263 264: lar Peeters 26 42 69 73 75 83 249 266: W Litjens 27 1 27 2 0 7 2 1 5 2 3 5 2521 276; Van Haren-Stiphout 30 721 Ua! 161 183 193 237 254 255 271: Le' Osch 33 86 184 189 202 227 J I uu stens zn. 34 124 139 140 1852 Comb. Hendriks-Arts 40 136 1491 J' 190 204 220 223 231 241 2513 268; A. Linssen 52 120 160 209 2? j Voesten K 58 60 105 126 141 1461 ,a 218 222 22-t 243 270 277: P bosch-Derks 62 131 142 239; M 1 - ten 64 68 87 89 94 112 115 156, 158 1 62 1 64 1 82 205 22 1 229j 279; M. v. Abel 66; Voesten do 67 96 144 225 247 250 267; J Vd ijen 77 133 155 195 214 259; P U sen K 81 103 108 128 134 145 177; W. Heynen 90 99 113 228; 202 269 Cuppen Siebers Philipsen 10" 109 110 174 1 248; L.J.P. Willcms 122 132 199! J Basten 135 186 192 194 196 234; J.M.G. Lcijsscn 137 151 175 240; J. Verzeilberg 210; J.M.P W |a mans 274. PDV De Maasvogels Wedvlucht Chimav, 15 juni: H. 14 ken 1 813 172933 42 43 44 580>§j< 72 73 78 85 95 96 106 120 12' 130 132; H. Cuppen 2 30 93 108 ijl L Verhoeven 3 4 15 22 24 35 34: lo 4670 112 119; G. Peters 5 6 18 56 59 62 6671 80 84 113 116 125. Aarts 7 19 28 37 53 63 67 68 86 122 131 133; I. Thiclen 9 11 141 137; G lanssen 10 25 90 92 121 Kuijpers 12 2 1 3 1 3 2 4 0 50 109: 11 Roosen 16 27 39 47 32 61 75 79 11 114 118; H.A. Verhoeven 231 e; 101 123; (I. Francken 26 49 55 4" 87 88 98 103 107 110 121: E. Ori sen jr. 34 81 83 97 105 11". J.H.I J niers 41 129: M. Bol 45 48 64 «J» 89 91 104 134 136; G. Cox 54 82 Gebr. v. Els 74 94 126.

Peel en Maas | 2003 | | pagina 18